• bikerp1

    Všimnul jsem si na vidlici RS Tora 302 U-Turn, že mi kolem kolečka lock-outu teče olej. Nesetkal jste se někdo s touto závadou? Doufám, že to vyřeší jen výměna nějakého O-kroužku a výměna oleje.

    0 0
    • Smazaný účet  

      to je celkem častá závada u týhle vidlice :) Vyřeší to výměna těsnění

      0 0
    • Krys  

      Dnes som zavesil bajk za predné koleso. Prvý krát od generálky. Okamžite to začalo mokvať okolo zamykania. Pred generálkou to nemokvalo, bo to už všetko vytieklo. :/ Jediné, čo som negenerálkoval bol ten motion control. Takže sa jeho rozoberaniu asi nevyhnem.

      0 0
      • Krys  

        Inak, mám 318ku, ale to je asi jedno. Ten princíp je tam rovnaký.

        0 0
    • bikerp1  

      Tak jsem včera vyměnil V-kroužek a do rána ani kapka. Nicméně ještě pro klid duše bych se chtěl zeptat, jak má být správně složený ten tlumič (modrý a černý díl).

      0 0
    • Skunkey  

      me se to stalo taky, a to je uplne nova a v servise mi rekli ze to je v pohode a ze az prestane zamykattak mam prijet, ale me se zda ze mekne a ten lock out prestava mit funkci…snad to jde reklamovat?

      0 0
    • Pavel.fru  

      Je to vada vidlice a k reklamaci se staví bez problémů. Já mám toru 302 a tekla, kamarád ji má na meridě taky tekla, ale bez problému to vymění.

      0 0
    • Pavel.fru  

      Vada vidlice, ale bez problémů to lze reklamovat a vmění těsnění.

      0 0
      • Skunkey  

        jo a mam jeste jeden dotaz: na internetu jsem vetsinou nasel toru v zdvihu 100mm ale dnes jsem to meril, a ma necelejch 100 celkove ta kluzna plocha, tzn zdvih po tu rysku z oleje kam az se  da stlacit je 80 mm- da se takovyto typ vidlice nejak „vytunit“ aby mela aspon tech 100 mm?

        0 0
        • Krocan  

          dá…stačí rozebrat a vyndat požadované množství spacerů:-)

          0 0
          • Skunkey  

            super diky…

            0 0
            • Krocan  

              pokud ji budeš rozebírat, tak si kup potřebný oleje a rovnou je vyměň (teda podle toho jak dlouho už ta vidle vidlí;-)

              BTW: nevím jak dobrej kutil seš, ale někdy je lepší to nechat na servisu;-)

              0 0
              • Skunkey  

                mno ta idle je z roku 07 ale to kolo je koupeny letos,  vidli cca 3 tydny, olej se menit bude pac tece, v servise ten zdvih udelaj? neni to proti zaruce?

                0 0
                • Krocan  

                  proti záruce je i to že ji otevřou, pokud to nebude RockShox centrum (autorizovanej servis RS):-(

                  0 0
                  • Krocan  

                    ale pokud to bude autorizovanej servis RS, tak by to proti záruce bejt nemělo;-)

                    0 0
                    • Skunkey  

                      jak tam pujdu tak se zeptam…

                      0 0
                      • Krocan  

                        jestli to máš v záruce, tak to prostě reklamuj a zeptej se jich jestli ti tam přehodí zdvih…buď to udělaj, nebo si za to nechaj připlatit, nebo tě pošlou do…ty víš kam:-)

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.