• Dag

    Zdravim Vas. Mel bych dotaz na majtele RS tora 318soloair a technicteji zdatnejsi jedince.
    Nechal jsem si v teto vidlici vymenit olej. Po vymene jsem si vsiml pri dnesni vyjizdce kovoveho lupani asi v dvou tretinach zdvihu. Lupe to vzdy ve stejnem miste zdvihu. Vim urcite ze to pred vymenou oleje nedelalo. Mel jste nekdo, nebo mate podobny problem??? Pripadne co problem zpusobuje a jak se da resit??? Prdem diky za rady a doporuceni :-)

    0 0
    • Jurinka - -Xc-Fr--2  

      Skus trochu pokroutit s u turnrnem.

      0 0
    • Dag  

      no tak lidi…kde jste??? :-)

      0 0
      • marektn  

        No,ja som ju už 2 krát rozobratu mal(raz zmena zdvihu a potom výmena oleja)všetko som robil sam funguje no problem.Ak ti,nikto nevie poradit tak skoč zatim kto ti ju rozobral.

        0 0
        • Dag  

          mam v planu skocit do servisu kde mi menili olej. Doufam ze si s tim budou vedet rady.

          0 0
    • Páník  

      menil jsi mazaci i tlumici? a v ktery noze to praska?

      0 0
      • Dag  

        Nevim presne co tam menili. Dal jsem to do servisu s tim, at tam vymeni a udelaji co bude treba. V ktere noze to praska je tezko odhalitelne. Prisel jsem na to vcera a doufam ze se to da nejak do kupy. Jsem z toho celkem nervozni. Cvykne to vzda tak pri trech tretinach zdvihu a vzdy ve stejnem miste. Typek v servise mi rikel ze vymenili olej a nic vic nebylo treba. Tak nevim. Budu se tam muset zastavit a poptat se co s tim. :-(

        0 0
    • Jenda  

      podivej se jestli jsou dostatecne dotazeny srouby zespoda na vnejsich nohach a jsou-li tam vubec.

      0 0
    • Páník  

      zrejme to bude nejaka prkotina, ale kazdopadne bych jim to tam donesl zpatky, at to vyresi. Odobne bych zkontroloval jestli je vse dotazeny, pripadne znova rozebrat a zase slozit, to vetsinou pomuze:)

      0 0
      • Dag  

        Tak diky za rady. Aspon trosku jste me uklidnili. Az bude trosku pocasi, tak jim to tam hodim at mi na to mrknou.

        0 0
    • Skater  

      Mě se tohle stalo po cca 2 měsících na nový vidlici (tora 318 air) začala střílet jako kulomet. Bylo to na novým kole, v záruce, rozebrali, opravili a ok. Byla to moje první (a do nedavna posledni) odpruzená vidlice a nikdy jsem zadnou nerozebiral, takze co presne bylo nepovim, ale tenhle problem jsem u tyhle vidlice zazil.

      0 0
    • Feeba  

      Mám teď ten samý problém + po ujetí pár metrů (po rovině) vidlice jakoby ztratí tlak, jde do zdvihu, když zvednu řídítka, tak se vzpamatuje. Kde by mohl být problém? Jen ještě uvedu, že dřív to nedělala. Mohla by výměna oleje a těsnění pomoct?

      0 0
      • brkoslav  

        Je potreba obcas doplnit red rum, nebo jiny husty olej nad vzduchovy pistek.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.