Profi silnice- Tour de France 2014- pokracovani

565 nepřečtených
    • Tina  

      AC nestihne na Vueltu

      0 0
      • treatt  

        Tak po zlomenině tibie asi těžko mohl kdo věřit, že by Vueltu mohl jet..

        0 0
    • treatt  

      Tak kdo dneska? Horner si udělá další rekordní zápis nejstaršího vítěze etapy? Nebo si to doma vystřelí Nieve? Rozsekají to vláčky Movis a FDJ tak, že to bude kořist GC boys? Jak se posune bitva o puntíky, polska kurwa bardzo banda provede další razia nebo si připálí doutníček pan Rodri? Dokáže Lev předvést další spanilou jízdu?

      Já se teda hodně těším

      0 0
      • treatt  

        He he, koukám, že bitva asi začíná už teď, únik pomaličku odjíždí, na špici balíku to drtí Luca Paolini a o pár míst vzadu nespokojeně jezdec Astany odhání televizní motorku vepředu – asi mu vadí, že by to Luca měl moc jednoduchý :)

        0 0
    • karliner  

      Jen tak mimochodem, 54…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Chápe někdo, jaký má význam si po dvou týdnech Grand Tour měnit si výšku sedla za jízdy mechanikem z auta? V životě to nenastaví správně. Viz Alejandro Valverde před malým momentem.

      Nejspíš se mu nechtělo šlapat…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Třeba mu zajíždělo, v XC je jeden týpek schopen sám si měnit sklon sedla během jízdy v závodu :)

        0 0
      • jonti  

        asi bylo malo utazene a sjelo dolu…

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Málo utažené…, zrovna u jezdce jeho formátu sesednu z kola a beru druhé, než riskovat to, že to sedlo takhle nikdy správně nenastavím.

          0 0
          • weekend warrior  

            třeba by na tom bylo podobně:) ale fakticky mě to udivuje, v průběhu času jsem zaznamenal x mech zakroku: jeden si utahuje za jízdy představec a rovná řidítka(asi 2012), druhy sedlovku, třetímu po nasednutí na náhradní bajk štelujou brzdy atd…

            bych byl asi na mechanika dost nasranej…nebo mu dali blbe, cizi kolo?

            faktem je, ze na takovyhle štaci je i pet milimetru nastaveni od normalu znat jak prase

            0 0
      • vitan  

        to je jednoduché, Ti to vysvětlím…:)

        Když sedíš víc jak dva týdny na kole, tak se ti otlačí a zmenší prdel – musíš si zvýšit sedlo, protože timpádem máš delší nohy…!:)

        0 0
    • jeffino  

      náhradník majka spiklenecky mrká, bude asi posekaný:)

      0 0
      • treatt  

        Mno jo no, Oleg na Tour hlídá, co si daj k snídani, aby vyhrávali :/

        Leo dneska škoda, jsem zvědav, co bude říkat, ale obávám se, že jel dlouho sám v posledním kopci a musel si strašně naložit..

        0 0
        • Kalic  

          Jestli byl dnešek jeho špatnej den, tak ztrátu minimalizoval celkem úspěšně, není to tak hrozný. Snad zítra bude zase na špici.

          0 0
          • McBlacky  

            nejel jsem etapáků moc a třítýdenní ani jeden, ale co vím, tak když jsi ve šrotu dva dny po sobě tak ti to třetí den většinou nejede o to víc :(

            ale držím palce

            0 0
      • iron.hide  

        majka asi zerie tie stejky, co zostali po albertovi v timovej chladnicke.

        celkom sa tesim, az mu na nieco pridu.

        0 0
        • weekend warrior  

          tvl, te prave to… nakej neznamej polak?(alespon pro me) vyhraje etapu a hned prej zere „nasoleny“ stejky po hlavnim gurmanovi tymu:) kterymu z toho uz ridnou kosti:) a zlomi si nohu o rám, když do něj nasranej kopne:)))))

          Tak budto solej vsichni vcetne sportovniho reditele(ten je jasne na koksu), jen nekdo ma „sul“ lepsi nez ostatni, ci mu lepe sedla, nebo je to i tak, ze nekomu „sul“ nedodali tak kvalitni, dosla, nevi, že existuje, ci ji neumi sehnat?

          Ale presto vsichni vi, ze i livance bez soli jsou vo nicem?

          0 0
          • weekend warrior  

            „Ale presto vsichni vi, ze i livance bez soli jsou vo nicem?“

            Tudíž nikdo sůl nezatracuje? Aneb sůl nad zlato? Bez soli to nejde, ale někdy prostě přesolíš, nedosolíš, dojde, není? Snad nikdo neodmítá sůl, snad a to si nejsem jistej, jedině paleokuchyně, jinak ji všichni chtějí:)

            ???fakt všichni solej?

            0 0
          • Kalic  

            Majka byl letos šestej na giru. Ale že takhle sází horský etapy na tour jednu za druhou… dává důvod k zamyšlení.

            0 0
            • MI.KU  

              No mě zaujal ten proces s Lancem – o tytuly přišel, ale nikdo jiný je nezískal páč dopovali taky, ale to už se jaksi neřešilo – nebo né tak viditelně :D Má tohle nějakou logiku?

              Je vážně hnusný jak se neustále řeší kdo šňupe a kdo si píchá do žíly a jeden ze sta je čistej, ale nikdo mu to nevěří – myslím, že by v tom měli udělat pořádek – ostatně nevím koho z těch co ,,solej,, opravdu ta výhra těší – pokud ano tak nemají ani charakter, takový lidi do sportu nepatří.

              0 0
              • weekend warrior  

                tak ono je to taky živobytí. a vyřadit konkurenci, i šmelem, lží, dopingem = splnit podmínky kontraktu s odběratelem(vyh­rát), když ti na to nepřijdou(úřady), nejdou po tom, je beztrestné:(

                0 0
              • bassano  

                ono to taky není vždy jen o jezdci protože to čím mu kuchař osolí steak jak říkáte on nemusí tušit, nezbývá mu asi nic jiného než věřit týmovému lékaři popř tomu kdo to tam šéfuje

                šefove staji chcou aby měli jezdci výsledky tak se starají

                ne každý cyklista ma rozsáhlé znalosti biochemie aby si mohl míchat kokteljy sám :)

                0 0
                • karliner  

                  To nemyslíš vážně, viď :-)

                  0 0
                • ememem1  

                  yes: -).

                  ciste z ososbnej sportovej skusenosti ti mozem zodpovedne povedat ze:

                  1. nie ze tusia ale vedia az moc dobre, ti co tvrdia opak su bud neskutocne

                  naivny alebo klamu.

                  1. tymovy lekar je tam hlavne na to aby dohliadal co pozeru lebo keby neboli

                  kontrolovany tak zozeru aj lajno mrtvemu z ucha ak by boli presvedceni ze to zvysi vykonnost. bez ohladu na mnozstvo, cenu a mozne nasledky.

                  slovami klasika – ambiciozny sportovec je horsi jak nabudeny bujak.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Čo je to taký „bujak“ ?

                    0 0
                  • bassano  

                    mám teda na to trochu jiný názor, a to že lekar je jenom na to aby je hlidal jestli neco nezerou je samozrejme pitomost ten je tam alfa omega ale nechci se nějak hádat, nezdá se mi uplne rozumne hazet vsechny cyklisty do jednoho pytle s tim ze jsou notoricti dopovaci

                    je mi jasne ze neco jako krevni transfuzi si musi clovek vzit vedome a moc dobre vi co to dela ale potravinove doplnky a medikamenty to je jine kafe

                    a jo jsem asi naivni a verim v dobre umysly nekterych cyklistu viz nejaky rozhovor s jalabertem co jsem slysel kde rikal ze on proste veril svemu lekari v techle vecech a o nic se nestaral (samozrejme ze se mu neda verit uplne to by bylo opravdu uz moc naivni ale verim ze hodne cyklistu spatne umysly nema a rozhodne nesezerou cokoliv jenom aby jim to zvysilo vykonost)

                    0 0
                  • bassano  

                    a jeste takova malickost ze pokud ty jsi ze sve vlastni sportovni zkusenoti ochoten sezrat cokoliv abys vyhral neznamena ze jsou vsichni stejni :)

                    taky jsem s jednim takovym kolegou zavodil co žral efedrin uz v mladsim dorostu takze vim ze nekdo ma proste na to povahu

                    0 0
                    • ememem1  

                      a jeste takova malickost ze pokud ty jsi ze sve vlastni sportovni zkusenoti ochoten sezrat cokoliv abys vyhral neznamena ze jsou vsichni stejni :) – ja ne, aj preto som sa na to vysral(ale nie len preto, proste aj kebych to zral v istom okamihu bolo jasne ze majster sveta a okolitych dedin nikdy nebudem) ale 98% vsetkych ostatnych v stredisku(a nie len tam) hej :-)

                      0 0
                      • bassano  

                        s timhle naprosty souhlas kazdpadne jsem te nechtel nejak napadnout nebo urazit

                        ja jenom nechci nazyvat vsechny profiky uvedomelymi a organizovanymi sypaci protoze ne vsichni jsou jako napr. ricco nebo rasmusen

                        0 0
                        • jeffino  

                          přesně tak, tyhle kecy ala doktor hnízdil, jak šli všichni po etapě na kapačky už dávno neplatí, je to mnohem víc sledovaný a jestli to někdo dělá musí to být krutě sofistikovaný, to dokládá i amstrongova kau­za.

                          jakože by neskontrolovali co jedl vítěz etapy je opravdu ememem1ova urban legend:)

                          0 0
            • Zdeno Micio  

              Pohled na jeho nezdravý obličej a ty vyhaslé oči…

              No, ale jak si pohrál s Purítem, to bylo famózní :-)

              0 0
              • jeffino  

                tak v třetím týdnu etapáku, to můžeš být rád, že stojíš na nohou.

                0 0
    • MI.KU  

      Mám takový dotaz – nikde jsem to nějak nenašel, jaké jsou vlastně podmínky, které musí jezdec splnit aby mohl startovat na Tour? Může jet i sám za sebe nebo jedou pouze týmy? Čumím na to jak to vyjde, ale tohle mi dodnes není jasné :D

      0 0
      • ydaho  

        No tak někteří prý jezdí „za Texas a Lillie Langtry“.

        0 0
        • Pavel  

          A stáji šéfuje Roy Bean.

          0 0
          • MI.KU  

            No rozumnou odpověď jsem snad ani nečekal…

            kdyby se přesto našel někdo – je podmínka mít nějaké umístění v žebříčku nebo tak něco či podle čeho se vybírá?

            Jde mi o to, že jsem závodně jistý sport dělal a pokud jde o závody typu MČR, ME, MS, OH tak na to byly jasná pravidla – ovšem poslední slovo měl vždy svaz a pokud člověk podmínky splnil pokud nebyl v tom správném zadku stejně se nikam nedostal – tak mě zajímá zda to co se Tour týče funguje nějak podobně, nebo je k tomu nějaká jasně daná cesta.

            0 0
            • Tina  

              Videl si na Tour závodníka kto by nebol členom niektorého profitýmu? Akože by bol na Tour sólo?

              0 0
              • Delkim  

                Josef Zimovčák třeba

                0 0
                • bassano  

                  to ale není závodník, objet si tu stejnou trasu den před nima nebo po nich může kdokoliv

                  teda pokud to nebylo myšleno ironicky :)

                  0 0
                • Mamut  

                  Mohol by ubalit tym napriklad s Pafkom. Cim by mal rovno porieseneho aj lekara tymu. Taky kardiochirurg ti nasije par bypassov do srdca preventivne a ako dodatocne zasobenie a kam sa hrabe EPO.

                  0 0
            • Biker jak Pes  

              Závody, o kterých mluvíš jsou národního charakteru, reprezentuješ stát. Tady to jedeš za tým, který tě platí. Stejně jako v hokeji, fotbalu a všude jinde. Baník taky nemůže hrát Ligu Mistrů protože chce, taky se tam musí nějakým způsobem dostat.

              Co se týče Tour a jiných závodů, pořadatel si tam pozve týmy a ty vyberou lidi, co tam pojedou. Týmy pak samozřejmě za to dostanou zaplaceno od pořadatele.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jako soukromnik v pohode- asi tak pred sto lety.

              0 0
              • weekend warrior  

                by me zajimaly ty casy na etapu/celek + kolik lidi by z tisice na startu dojelo, kdyby to bylo o jednotlivcich, soukromnicich

                0 0
              • MI.KU  

                No tak právě tohle mě zajímá – takže pořadatel se rozhodne jen tak, letos si vyberu 30 týmů příští rok třeba 50…? Myslel jsem, že to má nějaký ,,řád,, že člověk ví, když zajedu dobře ty a ty závody tak dostanu možnost startovat na Tour.

                Takže jednotlivec dnes už nemá šanci?

                Prostě mě to zajímalo – během soutěže povídaj o všem možném a tohle jsem se nějak zatím nedozvěděl nikdy :)

                0 0
                • iron.hide  

                  raz o tom hovorili – ze staci mat prachy, a za ne si kupis alebo zostavis svoj tim. a jeho sucastou potom mozes byt aj ty, alebo aj nemusis.

                  nasledne sa tim zaregistruje a mozu zavodit. a zase od mnozstva penazi, ktore do toho vrazis, zavisi ci budes registrovany zatial len ako kontinentalny tim, alebo rovno protour.

                  0 0
                • McBlacky  

                  jsou na to jasný pravidla. Jako World tour team máš povinnost na každý závod world tour poslat team. na GT jsou ještě 3–4 divoké karty pro teamy z Pro Continental.

                  na závodech které nejsou world tour je rozdělení do kategorií s tím souvisí i zisk bodů do žebříčku teamů a atraktivita pro teamy. Čím nižší závod tím méně WT teamů přijede.

                  Každopádně jako solo bez teamu nemůžeš nikam

                  0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Dobre, tak rozumne. Jistou ucast ma 18 teamu Pro Tour po 9 lidech, a k tomu 3 tymy nizsi kategore vybrane organizatory. Tym si dela svoji nominaci ze svych jezdcu.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Giro, Vuelta a velke jednorazove zavody (klasiky) to maji stejne.

                Proste Tour si nezkusis, stejne jako si nezahrajes Champions League. Existujeou Sportives, kdy si muzes zajet nekterou z horskych etap Tour, nebo Flandry, Roubaix, o par dni driv nebo pozdeji.

                0 0
                • MI.KU  

                  Mě nejde o to si to zajet s nimi – :D to tempo bych udrzel tak 5 minut :D jen mě to zajímalo když už na to čumím vždy povídají o nějakých událostech a td tak mě napadlo dle čeho se vůbec vybírají jezdci/tým který pojede a který ne, jelikož čechů je tam dost málo :D

                  0 0
              • MI.KU  

                Dobře díky :)

                0 0
              • Marskatin  

                A neni to 18+4? Jede 22 týmů.

                0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po 17 etape:

      1 Bassano 68

      2 Fukin 60

      3 Robb 56

      4 Treatt 54

      5 Blacky 53

      6 Ydaho 53

      7 Vita P. 53

      8 _Zbynek_ 51

      9 Canyon325 51

      10 BF Monkey 49

      11 Tromboonen 48

      12 Kalic 47

      13 Hroch 46

      14 Avail 46

      15 Memphis22 46

      16 Ferry 46

      17 Duk 46

      18 Vitan 46

      19 Fuzzy666 43

      20 Daymaker 43

      21 Amoondre 41

      22 Jakub Kencl 41

      23 Knize Alexej 41

      24 Pepan Kladno 39

      25 Ma7ous 38

      26 Kulix 38

      27 Superior 38

      28 Darkson 37

      29 Karoš 37

      30 Jeffino 37

      31 Manas 36

      32 RoDoR 35

      33 Ramboska 35

      34 Biker jak Pes 34

      35 PietroUL 34

      36 Rorejs74 34

      37 MavasH 33

      38 SharkeeCZE 33

      39 Iron Hide 33

      40 Trembi 32

      41 Wenda.Simon 31

      42 Maato 31

      43 Marios 31

      44 Josse 31

      45 Maňaslávek 30 Mas dobre policeno na cennou trofej :-)

      ëxcel

      0 0
    • M4rtin  

      Jede vam prenos na CT v pohode? Mne to nejak blbne.

      0 0
      • DoDo2  

        ted to treba nejde vubec

        0 0
      • Hank Moody  

        Už včera se to sekalo a dneska to pro jistotu nejede vůbec. Pořád to jejich „ouha..“.

        Při Olympiádě se na ně valila kritika, slibovali nápravu a opět prd.. Proč taky, když mají své jisté, že..

        0 0
        • weekend warrior  

          tak se na to prestanme vsichni koukat a ono to pojede:)

          0 0
        • M4rtin  

          Nebo ty jejich prestavky, to je zoufaly, jak to (ne)funguje.

          0 0
        • M4rtin  

          Eurosport to je zas kazdych deset minut reklama :/ mam chut napsat nekam hooodne sprostej dopis.

          0 0
          • Hank Moody  

            Při Olympiádě to lidi řešili na jejich fejsbůku, bylo i pár článků na Idnes a jinde. Reakce nula.

            Mám pocit, že ČT má názor konsesionářů úplně u ******, ale zkusit to můžeš.

            0 0
          • bassano  

            moje angličtina není tak super abych to mohl udělat jinak bych asi taky překonal lenost a napsal bych to, a zároveň bych asi napsal na Čt at si konečně seženou komentátora který rozumí cyklistice ale to je asi začarovaný kruh

            0 0
            • Smazaný účet  

              měl by se toho ujmout někdo z bf ;-)

              0 0
            • M4rtin  

              Tak ja si zase nemyslim, ze to Jilek dela spatne. Ma celkem slusnej prehled,, nekomoli jmena a na zbytek jsou tam experti, zaplat panbuh za to. Ovsem naprosta tragedie je, kdyz horsky kola sveri Lachmanovi, to je lepsi sledovat bez zvuku.

              0 0
              • Delkim  

                jj, občas je i vtipnej, třeba s tím „pan Armani“, když tam myslím Tesař přišel v obleku :)

                Tesař s Raboněm byli asi zatím nejvtipnější hosté, jejich „to jsou divný koně“ na horské kozy a pod. byly slušný hlášky :)

                0 0
                • M4rtin  

                  jj anebo kdyz si tam Tesar dobira Bencika s Andrlem a naopak, to se taky s chutí zasměju, nejtezsi vrchar v Evrope apod. :o))

                  0 0
                  • karliner  

                    Je otázka, jestli podobně infantilní vtípky (divní koně, nejtěžší vrchař apod.) ke komentování patří, ale evidentně to své příznivce má, tak proč ne. Osobně bych raději uvítal větší přehled a když už si spletou mechoše Movis s fanouškem (při kolizi s Durbridgem), mohli by si odpustit pětiminutové lamentování nad neukázněnými fans a mentorování co by se mělo všechno zakázat. Ale furt lepší ČT než českej Eurosport.

                    0 0
                    • iron.hide  

                      to nebol mechos, timy si najimaju dobrovolnikov v kazdom kopci a oni tam stoja a podavaju bidony. takze to bol nejaky horlivy fanda, ktory to robil mozno prvykrat

                      0 0
                • Radek Broz  

                  Jestli ti to přijde vtipný, zajdi na nějakej Troškův film – budeš se za břicho popadat.

                  0 0
                  • Delkim  

                    to těžko, nesnáším vulgarismy :)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Úroveň to má stejnou.

                      0 0
                    • Josef Panek  

                      Od týpka, co tu otvírá nechutným způsobem bulvární koutek, trochu zvláštní. Holt, hen ten intelektuál, no.

                      0 0
              • McBlacky  

                když ti nevadí že zatímco se utočí tak melou pořád stejný monotonní nesmysli tak proč ne.

                Netvrdím, že každýmu sedí italský nebo španělský styl komentování cyklistiky, ale tohle je fakt funus.

                V porovnání s UK Eurosport je to bída jak v rozhledu, orientaci a hlavně nasazení.

                0 0
                • Polka  

                  To souhlasi, ja u toho vzdycky zachrapu :)

                  0 0
                • M4rtin  

                  Nechci to srovnavat se zahranicnim komentovanim, jen rikam, ze na cesky pomery to nedelaj spatne. Nevidim tam komentatora, kterej by to delal lip nez Jilek. No co se tyka toho funusu, tak co si budeme nalhavat, cyklistika je v podstate nudnej sport :)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    na český poměry je Praha obrovský město a Sněžka ***** hora…

                    nudnej sport je to právě proto, že tomu česká komentátorská škola takový obraz udělala.

                    0 0
                    • Madtomas  

                      Jak dlouho to ten Jilek dela? (ptam se, nerejpu) Idealni to neni ale snaha je urcite videt…treba se to casem a za pomoci kritiky zlepsi. Minimalne fb sleduje a reaguje na nej

                      0 0
                      • McBlacky  

                        já nevím, ale ono to není jen Jílek. Prostě tam obecně chybí to nasazení, nadšení a fandění když někdo podává kvalitní výkon. To jak angličané fandí v závěru uniku nebo utoku a komentují každého jezdce co se jen trochu zvedne a jde do toho, to je parádní. Každá zatáčka a změna v balíku, hned má reakci komentátorů.

                        U nás se často rozebírá vatové téma i když se útočí. Sjezdy se u nás nekomentují skoro vůbec, ideálně dají studio :( když se formuje unik dne tak jsou mimo a netuší která bije. V záveru zautočí nekdo jde po něm další, za konci se odpadá, trvá to půl minuty a Jílek suše zahlásí ve stylu " a podívejme se, Nibali si nastupuje" ale že mezitím mu tři skočili do háku, dva z toho odpadli a ve skupině za tím se kouká kdo pojede, to už nevidí a pokračuje dál v tématu co řešili před utokem…

                        0 0
                        • weekend warrior  

                          jj, ale treba kdyz byl jilek hostem sportu, jako komentator/pu­blicista/odbor­nik, prisel mi dost nervozni, to si myslim, ze je dobra zprava…ale necekejme, ze nam tu bude rvat do mikrofonu… to nerval „nikdy a nikdo“, snad jen v naganu…

                          0 0
                          • weekend warrior  

                            tohle proste na ct neuslyšíme, nikdy…

                            0 0
                            • Mamut  

                              Co je iba dobre. Ono to vyznie zaujimavo na 3 minutovom videu, ale vydrzat takyto styl 20 minut, tak sa mi rozskoci hlava.

                              0 0
                              • Radek Broz  

                                Občas sleduju celej přenos komentovanej Warnerem a narozdíl od Jílka u toho nepospávám.

                                0 0
                    • weekend warrior  

                      rozdil v komentu tu asi je. Porovnavam neporovnatelne, ale pamatnej danny hart na nevim cem: : rev jak kráva: danny jed, to das, nespadni…oumajgot, wtf, haha, ten to dal, paneboze… a v cechach(nevim jesli to vubec na ct bylo): no, mladicek, 17let mu je, jeho tata na kole nikdy nejel, ma rad brambory, se toho, asi, zda se, neboji, tady pekne prekonal prekazku, vsimneme si, ze i tak…ano ma vidlici…pekne brzdi..

                      0 0
                      • Mamut  

                        To mi pripomina vykriky pivnych strecov pred TV, ktory na futbalistu (v reale na druhom konci sveta) kricia „vystrel!“. On vystreli, da gol a strecovia sa placaju po ramenach ako mu dobre poradili. Ti uvedomelejsi nejak chapu tu dialku, takze uznavaju, ze asi vystrelil sam, ale ze oni su takticky rovnako dobri ak on, pretoze to tiez v tom momente vedeli, ze ma vystrelit.

                        Za mna radsej uspavaca hadov. Uspavac s prehladom a vsimavostou ako po tom vola Blacky by bol ideal.

                        0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      No nevim, udelat melodrama z toho ze nekolik hodin jede balik par minut za uprchlikama, aby je nakonec sjel, a to asi 10× behem 3 nedel, to je celkem vyzva skola neskola (ne ze by fotbalova extraliga byla o moc zabavnejsi).

                      Rek bych ze v ramci moznosti to ne CT neni uplne zly; CT si zkratka nemuze dovolit full time specialistu na cyklistiku, kdyz ho potrebujou jen na TdF. Aspon si zvou nekoho kdo tomu rozumi. Je fakt ze casto jim to sklouzne do toho, ze se divaj na etapu a zvanej misto aby komentovali, a to i v zasadnich momentech.

                      0 0
                      • karliner  

                        Taky si myslím, že to je tím, že zůstává praxe taková, že do redakce sportu ČT nastoupí maník, kterej v naprostý většině ppřípadů nemá žádný vztah ke sportu. Jako zajíci mu přidělí TV trapnosti typu orientační běh, florbal, parkúr, případně okrajové sporty á la cyklistika, házená nebo krasobruslení atd. No a většina z nich to bere jako předstupeň ke sportům, se kterými trochu procestuje svět. A podle toho k tomu přistupují – musí prostě být „odborníci“ na x pidisportů. Ale zlepšuje se to.

                        0 0
                  • Zdeno Micio  

                    Myslím, že v Čechách je vůbec nadstandart, že na ČT nějakou cyklistiku dávají live. A čekat zázraky a extra odborné komenty, to očekává pouze náročný cyklistický odborník. Oni i ti „experti“ (Benčík, Kozubek, Tesař) tam nemluvili kdovíjak odborně. Spíše ty jejich rádoby srandičky vyznívaly mnohdy dost trapně.

                    Normální český divák, kterých je většina – lépe vstřebá takové ty řeči, kde je který hrad a jaká pod ním teče řeka a jaký mají uprchlíci náskok, než vědecké dedukce, co kdo chystá v pelotonu za zatáčkou. To už by musel komentovat opravdu člověk, který se v cyklistice pohybuje mnoho let a nemá pouze zprostředkované informace.

                    A mj. Jílek je v pohodě. Jeho znalosti francouzské geografie jsou na vysoké úrovni.

                    0 0
                    • weekend warrior  

                      njn, ale to si muzu precist v lonelyplanet:) me zajima co bude za zatackou, emoce, nemoce:)

                      0 0
                      • krabica  

                        Proto tu tak brečíš… :D

                        0 0
                      • Delkim  

                        něco jako „utíkej Káčo utíkej“??? :)))

                        třeba „Leo šlapej šlapej šlapeeeeej“ a nejlépe celých 5 hodin v kuse :)))

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Nibali se zvednul ze sedla hohohoho hooooooo, jen si ulevil sedacím částem tak tedy nic, ale vypadalo to nebezpečné ho ho ho hoooooooo :-)

                          0 0
                      • Lenka.05  

                        Znám mraky lidí, co TdF sledujou kvůli leteckým pohledům a geograficko/his­torickému výkladu :) Ti chlapci v barevných elasťáčkách jsou tam tak nějak trpění pro zpestření, takže nějaké ty drby ze studia jsou fajn, semtam někoho zajímá, že je nějaký čech na „asi“ dobrým místě do desítky :)

                        0 0
                        • Zdeno Micio  

                          Fr. městečka a vesničky s výzdobou a celkově ráz krajiny – to je nádhera, a spousta lidí opravdu tour sleduje i kvůli tomu. Nejde se zavděčit všem divákům a už vůbec ne minoritě desítek odborníků, kteří dělají, že tomu rozumí.

                          0 0
                          • oberleutnant Weiss  

                            To můžu potvrdit – TdF se mnou sleduje i manželka a starší dcera, přičemž ani o jedné z nich se nedá říct, že by jim cyklistika v jakékoli formě něco říkala…

                            0 0
                        • weekend warrior  

                          to mel byt ftip, pohledy na architekturu jsou bezva (závidím tu sladěnost francouzkých domů – ne jak u nás, kde je jeden barák modrej, druhej zelenej a třetí růžovej s bílejma balustrádama:).

                          Ale jak pise nekdo nize, taky bych rad i nejake veci jako treba kadenci, častěji aktuální rychlost, nějaké tech. vychytávky ohledně kol atd…ale je fakt, že to by treba zabilo tu manzelku a dceru od dalsi pisatele…

                          Proste zavdecit se vsem nejde… a rvát 4 hodiny v kuse jed Leo vole jed, uz tuplem nejde:)

                          0 0
                      • bassano  

                        já naprosto souhlasím,

                        taky mě nebaví poslouchat ty jejich bláboly a radši bych kdyby okomentovali jaké má kdo šance, jak se bude vyvíjet etapa, jaké aktuálně šlapou převody atd atd

                        ale u fotbalu taky místo toho aby komentovali co se děje na hřišti tak řeší jaké spodní prádlo má milenka od brankře a takové blbosti takže asi tak není to jenom cyklistikou to je nějaký český mores evidentne

                        0 0
        • Pavel  

          Jedu ČT v HD (720p) naprosto bez problémů… Vypadá u „vás“ spíše na problémy „cestou“, než na serverech ČT…

          0 0
          • M4rtin  

            Zhruba od 4 to zacalo opet fungovat

            0 0
            • Pavel  

              No já se začal dívat až tak po 16. hodině, jestli to blblo před tím či ne, nemůžu sloužit…

              0 0
      • marios  

        Dnes v úniku Tiago a Bartosz, tak snad by se k Leovi mohli dostat konečně v pravý čas, až je bude potřebovat.

        0 0
        • karliner  

          Imho mu Leo nestačil říct ani Ahoj, když ho míjel. Nechápu, proč se Huzarski na Hautacamu 5 km beznadějně kostil místo aby dole počkal a těch 5 km mu potáhl.

          0 0
          • vitan  

            Blacky tu taktiku částečně obhajoval:)

            Prostě jestli zůstane v NetAppu, tak pořád bude na všechno sám.

            Letos měli smůlu, že se mu vyndali dva borci na závěrečné kopce, ale příští rok to asi nebude jiné…:)

            Bylo by super, kdyby třeba stáhnul k sobě pár lidí z Ettixu, ale Bora to možná bude tlačit spíše na německý trh – německé jezdce.

            0 0
            • Kalic  

              Myslím, že zvlášť ze začátku Tour Leovi team moc nepomohl. Rozhodně nejeli ve stylo ‚všechno na Lea‘. Často honili etapu, Machado jezdil více méně na sebe. Možná je to taky o tom, aby si Leo víc houknul na svůj team když je leader.

              S tím národním zaměřením si jinde nepomůže, bývá to podobný ve většině teamů.

              0 0
              • vitan  

                Pokud Endura brala Tour jako vrchol, tak je asi pozdě něco zkoušet něco s týmem, ne?:)

                0 0
              • McBlacky  

                tak jasný jeli na to zajet TOP 15 s Tiagem nebo Leem. Dokud se to neroztřídilo, tak mel podporu jakou měl.

                Na tour ale hlavně jako wildcard jsi v hierargii až na konci, dokud nemáš někoho v top ten na vážno. Takže i to málo co mu team vybojoval bylo ******** vydřený a s rizikem.

                Si to představ 200 jezdců chce být stále vpředu, jako noname wildcard si tě tam rozeberou ani nemrkneš.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  O těch dalších druhodivizních co tam jsou jsem dlouho vůbec neslyšel.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    myslím že Bretagne a cofidis byli v uniku hned v první etape. Hezky je vidět I AM.

                    Teamy co jedou v invisible modu jsou letos podle mě Lampre (klasika) a Garmin.

                    0 0
                    • karliner  

                      Přidal bych OPQS, kterým Tour skončila na 190.km…

                      0 0
                      • vitan  

                        Tony Motorka jede hodně dobře. Trentin sbírá 3tí místa. Kwiatek buď vybouchne nebo je v úniku. Zas tak špatně bych to neviděl:)

                        0 0
                        • karliner  

                          No, na tým s rozpočtem patřícím do TOP 5 je jeden win, jedno třetí místo a pachtění Kwiatka (pravda, každou horskou etapu je v detailních záběrech, jak v kopci parkuje) nic moc, ale pravda, lepší než Garmin i Lampre.

                          0 0
                      • McBlacky  

                        hele OQPS má už dvě etapy a zítra asi přidá třetí. 4 má jen AST.

                        Já myslím že OK.

                        Sky tam nedávám, ti se snaží, ale není forma.

                        0 0
                        • vitan  

                          dle El Karlinerova síta tam však patří i Sky – když máš velký rozpočet, tak musíš mít i výsledky:)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            no ono záleží jak to bereš. Já to bral, že nejsou vidět. To, že nemáš výsledky v porovnání k rozpočtu je jiná věc – na to poukazuje Mára

                            0 0
                          • karliner  

                            No, kdybych byl majitel a cpal (sháněl) tolik prachů, výsledky bych chtěl :-)

                            0 0
                            • vitan  

                              Souhlas. Tinkoff musí být spokojený:)

                              0 0
                              • McBlacky  

                                na CN psali, že po první vyhraný slíbil Majkovi Astona, když vyhraje další. a že se mu moc nechce ho ted jít kupovat :)

                                0 0
                                • vitan  

                                  když si představím sem tam polské cesty, tak by mi toho Astona bylo taky líto Májce koupit. Olega chápu:)

                                  0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Tak, Tinkov si je hlida z prvni ruky a vysledky jsou hnedka videt :-) Akorat AC byl asi premotivovanej.

                              0 0
                            • weekend warrior  

                              no tak jiste.

                              to mi trochu nestimuje s tim NetApp/Bora… firma, co dela „10druhu“ indukcnich desek s odsavacem par(to bych nebral jako plus, pac kdyz mi pretece voda z brambor, natece to i do vodsavace + musis si fakt echt predelat celou kuchyni, abys to vubec zapojil, treba troubu pod to nedas!!!) ma na to aby cvakala WT ve velkym stylu?

                              me to prijde cele jako nejaka blbost. a jestli to neni blbost, tak to stejne nedopadne

                              0 0
                    • treatt  

                      Talansky byl vidět hodně..v bowlingu ;)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        ale jo v tom jak se rozbít by dal letos bednu…

                        0 0
                      • bassano  

                        Talansky si vybral chvilku své slávy na dauphine, na tour byl jenom škodná mi tak přišlo :)

                        0 0
      • kralovek  

        neni nadto koukat na original http://www.francetvsport.fr/tour-de-France

        0 0
    • Smazaný účet  

      bude mít Nibali i puntíky?

      0 0
    • Memphis22  

      Jaký šance dáváte Leovi v časovce? Dostane se aspoň ped Ten Dama?

      0 0
      • McBlacky  

        Ten Dama by dát měl na 80%. Když mu sedne a Mollemovi ne tak je malá šance, že dá i toho.

        0 0
        • Memphis22  

          Tak to to vidim stejně. Jsou někde vypsaný kurzy? :-D

          0 0
          • McBlacky  

            asi až zítra budou, jede se až v sobotu.

            Zítra to vidím na boj mezi Sagan, Kristoff a Degenkolb, leda by to dal peloton Jensimu.

            Po sobotě bych si tipnul na finál GC:

            Nibali, Peraud, Valverde, Pinot, Bardet, Van Garderen, Konig (!), Mollema, Ten Dam, Zubeldia

            0 0
    • Tina  

      Nibali a jeho stret s diváčkou v stúpaní na Hautacam.

      0 0
    • iron.hide  

      to je ale krava. keby bola tucnejsia, tak toho nibaliho zhodi z bajku a mozno ho aj zalahne. aspon by stratil par minut naskoku.

      0 0
    • iron.hide  

      na tom eurosporte kto sa to tam furt chechce ako santa claus, „ho ho ho hooo“? vzdy ked sa stane nieco zvlastne, napr ked vidi, ze konig alebo niekto iny nastupuje?

      0 0
      • robb  

        Zatím toho moc nepamatuji, ale co by asi za dnešní záběry dali lidi před 30 lety.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Benčík.

        0 0
        • Amoondre  

          A uz mne tim pekne zacina srat. Kdyz ujizdel Rogers tak to znelo jako kdyby si Bencik 10min strikal do kalhot … hhohohohohohoh­hohohohohoho

          0 0
          • bernie  

            Náhodou, tak krásný teleshopping se hned tak nevidí. Horst Fuchs promine, ale Benčikovo: „Má krásný kolo“ při naprosto nic neříkajícím vteřinovém prostřihu na Europcar kohokoliv je úžasné :)

            Přednášky na značku oblečení, nevzpomenu si značku, říká to jen tak 3× za minutu, jsou taky dobrý.

            Čím dál víc mi chybí Robert Bakalář.

            0 0
            • weekend warrior  

              hledat to nebudu, ale klidne bych se vsadil, ze kdyz jeste zil a komentoval Baky, bylo tu spoustu postů v různých vláknech o tom, že je to blb, kterej tomu nerozumi a dela to blbe…

              pac jsme v cechách:)

              0 0
              • bernie  

                …no tak hláška: Lance nám ukazuje, jak pěknou má prdelku.

                je legendární jako Robert sám :)

                0 0
                • weekend warrior  

                  no právě to je přesně to, co se tu jistě kritizovalo… prej, že místo prdelek chtěj znát něco odbornýho: průměrnou i maximalní rychlost, otáčky, volty/watty/ohmy, tepy od rána do večera, vizkozitu a barvu(v cmyk + rgb) stolice i moči za posledních pět let:)

                  0 0
              • karliner  

                Ano dělal to blbě, ale vzpomínkovej optimismus je stará *****.

                0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Za poslednim kopcem Nibassano o parnik, pak Fukin a Tromboonen a cely peloton az k Jossemu o 2.tiebreker na konci. Tam to bude tuhy boj az do Parize :-)

      1 Bassano 79

      2 Fukin 59

      3 Tromboonen 59

      4 _Zbynek_ 51

      5 Treatt 50

      6 Vita P. 50

      7 Blacky 49

      8 Ydaho 49

      9 Avail 48

      10 Canyon325 47

      11 Kulix 46

      12 BF Monkey 45

      13 Fuzzy666 43

      14 Ramboska 43

      15 Kalic 43

      16 Biker jak Pes 42

      17 Hroch 42

      18 Ferry 42

      19 Duk 42

      20 Memphis22 42

      21 Vitan 42

      22 Rorejs74 42

      23 Daymaker 41

      24 Ma7ous 40

      25 Robb 40

      26 Jeffino 40

      27 Darkson 39

      28 Manas 39

      29 Jakub Kencl 37

      30 Amoondre 37

      31 Knize Alexej 37

      32 RoDoR 37

      33 Pepan Kladno 35

      34 PietroUL 34

      35 Trembi 34

      36 Superior 34

      37 MavasH 33

      38 SharkeeCZE 33

      39 Maňaslávek 33

      40 Karoš 33

      41 Iron Hide 33

      42 Wenda.Simon 31

      43 Marios 31

      44 Maato 31

      45 Josse 31

      zde

      0 0
      • bassano  

        Ono je to trochu tím že mám napsaného valverdeho přesně na 4. fleku (sice místo contadora a frooma jsou před ním dva frantíci) ale on si v časovce to podium vezme asi zpět

        a pak ač jsem to zas úplně nečekal tak nibali toho letos posbíral více než dost

        0 0
    • robb  

      Pěkně to Honey Badger valí

      0 0
    • McBlacky  

      celkem blbá smotka na konci začátku pronásledujícího balíku :(

      Leo a Bardet se sbírali hodně špatně. Sagi snad v pohodě. Valve byl na zemi taky, Schleck, fakt hromada lidí z GC.

      Ramunasovi to nahrálo a dal si etapu, bez toho by to spíš neklaplo.

      0 0
      • weekend warrior  

        sexstane. 9th ma furt…coz je fajn…

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nepripadas si jak sef Garminu? Staci tu naznacit, a mas etapu :-)

        Ty smotky fakt velka skoda, mimo jiny by to byl peknu dramaticky zaver, (kde by Sagan prohral o galusku s Jaja Degenkolbem).

        0 0
        • McBlacky  

          já psal že to bude: Zítra to vidím na boj mezi Sagan, Kristoff a Degenkolb, leda by to dal peloton Jensimu.

          což by asi bylo nakonec, jen by bylo jiné pořadí.

          Slagter si to trochu vyžehlil a Ramunas jim zachránil TDF. Takže titul invisible team jde jako vždy Lampre. Já nechápu, že je někdo ještě sponzoruje, to je pokaždý to samý :)

          0 0
          • weekend warrior  

            mcB je, vzhledem k veku, predchudce ty nemecky fotbalovy chobotnice:)

            0 0
            • McBlacky  

              Jsi na to kápnul – podle toho ze které z 198 ledniček si dám snídani, oběd a večeři tak to druhý den je podium :)

              když někdo vypadne, hážu ji z okna!

              0 0
              • weekend warrior  

                v jakym patre bydlis?

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ja myslel ze si das expresso pikolo a pak to ctes z logru.

                0 0
                • tromboonen  

                  Hrochu ja se na ten třetí flek nějak necítím.. pošlu Ti do mejlu moji původní tipovačku a zkontroluj to prosím, já to v tom Xcelu nejsem schopnej rozluštit (sorry, na Xcel jsem lama největší).. měl jsem na GC i na etapy všechny co vypadli, jedine co mi vyslo je Sagi na zeleny a Kittel/Nibali na etapy, což měl určitě každej… nějak nevím, čím bych se moh dostat na bednu

                  0 0
                  • Kalic  

                    Nibaliho na etapu ma jen 6 lidi + trefils Velverdeho 4. flek v gc… To boduje.

                    0 0
                    • tromboonen  

                      No ja nevim, jestli s tim co jsem tipoval jsem na bedne a mistni znalci co pred kazdou etapou vedi kde se co sustne a ktery Francouz letos pojede dobre jsou za mnou, tak to nechapu, urcite tam nekde nastal sum mezi tim co jsem poslal a tim co je v tom pekelnem Xcelu.. ja mam na Xcel dislexii nebo co (a taky alergii), takze to nejsem schopen zkontrolovat, posilal jsem Hrochovi znovu moji puvodni tipovacku, tak snad to odchyti..

                      0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Nj, je to tak. Ac si nekdo muze myslet neco jineho, ono je to tady hlavne o stesti :-) Ale zas je pravda, ze nektera jmena se objevujou pravidelne vic vepredu nez jina (jmenovat nebudu).

                    Letos top nedoopadlo uplne podle predpokladu, takze opicak-soubor nejcastejsich tipu- nakonec skoncil az nekde ve tretine.

                    Zkratka uzij si to a neres :-)

                    0 0
      • Memphis22  

        http://twitter.com/…941176672256

        Interviews & cool down for @LeopoldKonig after a dramatic finish. Leo is OK – no injuries after the crash! #TDF

        0 0
        • McBlacky  

          to tak jasný že nenapíšou i kdyby byl rozbitej na padrť. Nechtějí dát soupeřům převahu.

          To máš jako Cadel, kdy zlomeninu přiznali až když bylo po, nebo různý nemoci, který se přiznávaj až když vypadneš uplně z boje o cokoli.

          nicméně doufám, že mu nic není a zítra rozjede ty dva Belkiny o parník. Asi mu nemůžeme nic vyčítat, jel u Sagiho, kde jinde by to mělo být bezpečný? Kdyby jel za nějakým crashinatorem typu farrar, vdb, gesink, tak neřeknu…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ten Dam rek ze Sagan lehnul prvni. (0.53 )

            0 0
            • Smazaný účet  

              síla větší než grip?

              0 0
            • robb  

              Pohled na tu nehodu přímo z balíku (v sedmé minutě)

              http://www.youtube.com/watch…

              0 0
              • Polka  

                Keny tam sel na zem teda hodne brzo, jeste nez padli ti dva tesne pred nim, kteri z toho nakonec vyvazli. Nehamstl moc za predni brzdu?

                0 0
                • Tina  

                  Na silnici mohla byť nejaká mastná škvrna a v tom daždi to nebolo vidieť takže vtedy ani nemusíš moc na brzdu. Na druhej strane karbonové ráfky za mokra najskôr nebrzdia a potom začnú.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    taky mi přijde, že tam bylo něco na silnici, protože zas tolik to neklopili – proti jiným zatáčkám. Ale stačila tam větší záplata hladkýho asfaltu. Mě teda taky přišlo, že tam byla skvrna zejména u krajů ale kdo ví.

                    Každopádně i podle toho jak pak jedou na zemi, nebo jak jde kolo hned bez odporu to tam muselo klouzat hrozně.

                    Zajimavý je, že ti co jeli vnitřek je objeli, přestože že měli horší uhel do zatáčky, reagovat přibržděním spíš nemohlo, na to to byl moc fofr.

                    0 0
          • Jaroslávek  

            No jo do pytle, ale co Niballi ? To má furt takový štěstí nebo co ?

            0 0
      • treatt  

        A mně stál Ramunas prachy, protože jsem měl vsazeno na Degenkolba a Kristoffa..grrrr

        0 0
    • ydaho  

      Tak konečně Degenkolb přináší nějaký body. Když si vezmu, že jsem ho dopsal jako desátýho a vyškrtnul po zralé úvaze Vincenza :-)

      Doufám, že Valverde v mistrovským tričku z TT půjde aspoň na 3. místo GC.

      0 0
      • McBlacky  

        Vincenza jsem si říkal, že dá max tu etapu 16 kde byl cíl po sjezdu, protože tou dobou už bude venku z GC. Po zralé uvaze jsme místo něj napsal Gerranse, že bude mít šanci min ve 3 etapách :/

        nj. Nedat Nibaliho byla letos největší chyba, kdo ale mohl předem vědět, že adept na 3–5 místo vyjede víc bodů než nejlepší sprinteři. To se snad ještě nestalo

        0 0
        • ydaho  

          Jo, uvažoval jsem úplně stejně. Asi proto máme taky stejný body :-)

          Jenže ty tam máš Tonyho, takže mě skočíš. Moje šance je, že Demare vyhraje v Paříži, ale moc to nevidím :-) Myslím, že FdJ si drbou hlavu, že nejel Nacer.

          Gerrans by skoro jistě slušně bodoval, nebejt toho crashe na úvod.

          Jenže co je na týhle Tour dle předpokladů?

          Prej Oleg slíbil Majkovi Aston Martin, pokud dá i druhou horskou etapu. Na to jsem dost zvědavej :-)

          0 0
    • McBlacky  

      tak jak časovka? Dlouhý a vlnky, tady může dost lidí překvapit.

      Nibali se nechal slyšet, že do toho půjde naplno. Dost lidí má ještě o co hrát, do toho TT specialisti, přenosem jasná nuda, ale výsledky by mohly být zajímavé.

      Za mě první desítka

      Martin, Nibali, Bauer, Tuft, Van Garderen, Durbridge, Barta, Peraud, Porte, Pinot (vypadal nejvíc fresh)

      0 0
      • Milwa  

        Tak Bárta nám asi právě odstartoval. To má opravdu šanci dostat se v etapě tak vysoko?

        0 0
        • McBlacky  

          když mu to super sedne tak si myslím do desítky šanci má. Já mu fandím. Otázka je jak na tom je po třech týdnech, ale časovkář je moc dobrý.

          0 0
          • robb  

            Jak to vidíte s Velitsem? Bude lepší on nebo Bárta?

            0 0
            • McBlacky  

              na letošní Tour zatím nic nepředvedl ani nebyl videt. Ted jsem koukal, že zajel slušně kostky, ale jako má formu kdo ví.

              Já bych si vsadil z tech dvou na Bártu

              0 0
      • ydaho  

        Pinotovi na 10. moc nevěřím. Vidim tam Chavanela a snad i Vasila.

        Peraud musí zajet Nibaliho a budu moc spokojenej :-)

        0 0
        • bassano  

          no to teda moc nevím, s tím v jaké formě a jaké pohodě je nibali tak jedině že by jel na půl plynu jinak nemá peraud šanci dle mého (snad si nevsadil moc :) )

          ani pinota bych do 10 teda nedal nějak těm francouzům moc nevěřím s tím jak jeli v horách peklo a hodně lidí se na časovku šetřilo

          0 0
          • ydaho  

            Včera jsem se slušně napakoval na AKO 5 tipů, tak jsem to dal dnes na kombo Tuft lepší Durbridge a Peraud lepší Nibali. Přece jenom jede o druhej flek GC a po tý loňský nehorázný smůle mu to fakt přeju. Jestli ale jede Vincenzo na 100%, moc to nevidím.

            0 0
            • bassano  

              taky mu to druhe misto z tech co o neho bojuji preji nejvice

              nicmene hodne stesti preji protoze to prvni uz ti vyslo

              0 0
              • ydaho  

                Vyšlo, tam Fortuně trochu uletěl kurz :-)

                Asi jako u Rogerse v tý jeho vítězný etapě :-)

                Uvidíme,v poslední pyrenejský Peraud visel za oči. Kdyby ho skočil Valverde i Pinot, už taková šance na Tour nikdy nepřijde. Ale Pinotovi vůbec nevěřim.

                0 0
            • bassano  

              popř pokud náhodou peraud přepálí začátek tak to pojisti na live sázce a máš výhru jistou :)

              0 0
              • ydaho  

                Mám to pojištěný s Leopoldem 1.-5. v TT s kurzem 25:1 :-)

                0 0
                • Memphis22  

                  :-D

                  Uvidíme, jestli to ještě Nibs Bártičovi nechá…

                  0 0
                • bassano  

                  tak ti to nakonec tesne nevyslo mozna dokonce kvuli defektu 27s lepsi by s trochou stesti byl

                  jinak konig a barta dost dobre, az tak jsem to necekal a to ze mollema chytne takovou palku uz vubec ne :)

                  0 0
                  • ydaho  

                    Vyšel mi ten Leo 1–5., sice za 20,– Kč, ale kurz 25:1.

                    Peraud prohrál s Nibsem přesně o defekt. Škoda, hodilo by to nový 2 nový pláště NN na bajka + nový balení tmelu :-)

                    Se musím podívat, jaký galdy dneska A2GR jelo a tu značku si dát na black list :-)

                    0 0
                    • bassano  

                      taky mi trochu není jasné jak se jim daří chytat ty defekty zrovna v časovkách a tak specificky :)

                      asi nejaky vnejsi zivel

                      0 0
        • McBlacky  

          já ho napsal jen proto že mi přišel nejvíc fresh a má o co hrát, ale jinak je jasne matnej časovkář

          Bártič to vydrtil pekelně

          0 0
          • ydaho  

            Bárta neuvěřitelně. Leo sci-fi zatím.

            Valverde asi pořádně vycouvá. To je mi ho líto.

            Peraud jede úplně na krev, hodně pěkný.

            0 0
          • ydaho  

            Leo v top 5 snad. Uf.

            0 0
            • McBlacky  

              7 flek to bude – to už jsem mu tipnul ve čtvrtek :)

              akorát ten Valve mi nevychází, parkuje zle a jede pro pytel brambor. TVG dá zřejmě Bardeta, což jsem teda nevěřil vůbec.

              0 0
              • ydaho  

                JJ, Leo zatím jede pro TOP 5 v TT a 7. GC.

                Valve už na 3. v GC ztrácí průběžně minutu, to už nedá :-(

                0 0
              • McBlacky  

                Bardet to prohrál na defekt, tak to je na ustřelení hlavy

                0 0
                • ydaho  

                  Stejně tak dnes v TT Peraud s Nibsem o defekt, to mě asi klepne :-(

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to je dobrý zlo. Ale ukázalo se, že ta časovka nebyla až tak o specialistech, ale spíš o tom kdo měl sílu a motivaci. Neberu ted kategorii Tony Martin, ten krome toho že měl ***** sílu i motivaci je ještě specialista a v první řadě hrozný zvíře :)

                    0 0
                    • Delkim  

                      +1

                      velmi trefná specifikace Panzerwagena :)))

                      btw Bárta by se usmíval snad i kdyby se na konci časovky pozvracel vyčerpáním a v zápětí dával rozhovor :) já ho jinak než se tlemit ještě neviděl :)

                      0 0
          • ydaho  

            nooo, Pinot zase tak zle nejede :-)

            0 0
      • robb  

        Časy všech závodníku na jednotlivých mezičasech (pokud to teda někoho zajímá :-) )

        http://docs.google.com/spreadsheet/ccc…

        0 0
    • trembi  

      Nohy B.Huzarskiho :)

      0 0
    • Delkim  

      v Belkinu asi nenamazali řetěz :)

      zatím to pro Lea vypadá fantasticky!!!!!

      0 0
      • robb  

        A co Zubeldia? Ten Dal na starý kolena i Mollemu :-)

        0 0
    • M4rtin  

      Na Bardeta Leovi chybi akorat ty 3 minuty, skoda.

      0 0
      • robb  

        A co má říkat takovej Bardet :-)

        0 0
      • Zdeno Micio  

        To jsou ty 4 pády, ale i kdyby nepadl a zároveň dokončil Albert s Froomiem, tak je na tom prakticky stejně, ale bylo by to těsné :-)

        0 0
        • M4rtin  

          Leo ty 3 minuty chytnul diky Talanskymu, Alberto a Froome spadli po svych chybach, Bardet vcera v casovce defekt (?) to jde taky na ucet jezdce.

          0 0
    • jirkous3  

      Nevíte jaké převody se používají v profi cyklistice? Zdá se mi šílené, že při sjezdu z kopce řekněme v 80ce mají možnost ještě šlapat.

      0 0
      • McBlacky  

        kopce extrém 50/34 a 11–28. Angliru, Bola del mundo, Zoncolan až 11–30

        Kopce normál 52/36 a 11–28

        Vlnky 53/39 11–25

        Roviny 54 (53) /39 a 11–23

        časovka rovina 56 (54)/39 a 11–21

        Tony Martin 58 a 11–21

        0 0
      • Delkim  

        Tony Martin loni např. 58 / 11–26

        0 0
        • robb  

          I Grabsch jezdil pilu s 58 nebo 56 zuby.

          0 0
        • Tina  

          Včerajší setup Toniho Martina. Veľká píla 58z a vzadu veľká kazeta 11–32z. Vraj aby mohol všetko šliapať na veľkej! :D

          0 0
          • McBlacky  

            vidíš a já bych si tipnul, že dá radši kazetu po zubu a hodí na malou. obecně na časovky se vozí jemnější ale je fakt, že tohle nebyla klasická rovinatá časovka.

            A jestli urval ten kopec co měl avg skoro 7% na 58/32 tak to musel řádně zatopit pod kotlem :)

            0 0
            • Tina  

              Ten priemer 48,8km/h hovorí o tom ako sa topilo :)

              Ono to preradenie na prešmyku nikdy nie je úplne hladké a vyhodí na chvíľu z rytmu. Navyše je tam vždy vyššie pravdepodobnosť spadnutia reťaze. Na tej 58z píle to odstupňovanie na 11speed kazete 11–32z nie je až také zlé.

              0 0
          • Memphis22  

            Tak to lepící sedlo mě dostalo. :-D

            0 0
            • McBlacky  

              mám pocit, že taková úprava je zakázaná, nebo jednu dobu určitě byla. Se trochu divím, že to tady Tony vezl.

              Většinou se upravovaly kombošky o silikonové tečky, aby neklouzaly po sedlech

              0 0
          • M4rtin  

            Jakej je odpovidajici prevod (58/32) pro 44 prevodnik? Ja ze bych si to z kopce vyzkousel :)

            0 0
    • ydaho  

      Jsem zvědavej, kam Leo půjde.

      Docela pěkný by to bylo do Treku, slušná TTT pro každou GT. Na rovinky práce Jensieho (vsadim se, že končit nebude) a Fabiana, do kopců dva solidní domestici F. Schleck a Zubeldia :-)

      0 0
      • McBlacky  

        nezapominej na ty rovinářský hovada Popo, Roulston, Rast, DEvolder :)

        0 0
        • ydaho  

          Ty počítám do tý TTT :-)

          0 0
          • McBlacky  

            Šlečkové asi už ne v Treku podle toho co jsem četl, Andy rozhodne ne a Frank spíš taky ne, ale Aredondo a Kiserlowski určitě do vláčku na kopce

            0 0
            • ydaho  

              Podle mě Andy už není lídr ani doma :-)

              To si nedovedu představit, že by mu v Treku ještě prodloužili smlouvu.

              Aredondo už brzo bude chtít nějakou GT na sebe možná. Giro ?

              Ikdyž od vrchaře k lídrovi cesta dlouhá.

              0 0
    • ydaho  

      Hodně dobrej rozhovor Leopolda v Lemond show. Velmi slušná angličtina, no a cíl pro příští roky si dneska Leopold určil celkem jasně :-)

      Neuvěřitelnej borec.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po casovce:

      1 Bassano 79

      2 Fukin 59

      3 Tromboonen 59

      4 _Zbynek_ 54

      5 Treatt 53

      6 Avail 52

      7 Ydaho 51

      8 Blacky 50

      9 Vita P. 50

      10 Canyon325 50

      11 Ramboska 46

      12 Pepan Kladno 46

      13 Knize Alexej 46

      14 Kulix 46

      15 Biker jak Pes 45

      16 BF Monkey 45

      17 Ferry 45

      18 Duk 45

      19 Kalic 45

      20 Vitan 45

      21 Rorejs74 45

      22 Hroch 44

      23 Fuzzy666 43

      24 Daymaker 43

      25 Jeffino 43

      26 Memphis22 42

      27 Robb 41

      28 Ma7ous 40

      29 Amoondre 40

      30 Darkson 39

      31 Manas 39

      32 Jakub Kencl 37

      33 PietroUL 37

      34 Trembi 37

      35 RoDoR 37

      36 Maňaslávek 36

      37 Karoš 36

      38 MavasH 35

      39 Marios 34

      40 Superior 34

      41 SharkeeCZE 33

      42 Iron Hide 33

      43 Wenda.Simon 32

      44 Maato 32

      45 Josse 32

      0 0
    • robb  

      Pěkně Kristoff, ale asi by potřeboval, aby ta etapa byla aspoň o 150 km delší :-)

      0 0
      • McBlacky  

        jemu by stačilo kdyby Luca nebodnul na 9 to go. Vůbec nechápu jak se tam zase dotáhl, ale bylo vidět že už na to nemá, otočil 300m špic a zacouval. Takže si to tam musel Kristoff vyboxovat sám. Garmin hustě vlak, Lotto jsem od 4 to go neviděl vůbec – klasika. Shimano se nechalo chvíli rozhodit jak je předjížděl panzerwagen s celou omegou na zadním kole, to jim nebylo moc do smíchu :)

        0 0
      • Kalic  

        jedna perlička ze dneška: I když v poslední etapě bývá boj o GC tabu, tak dnes si na spurtu TJVG musel sakra dobře hlídat Bardeta aby mu ty 2 sekundy o který má pátej flek nesmazal. A dojíždělo se hodně roztroušeně, rozdíly tam byly mezi skupinkama.

        0 0
    • MI.KU  

      Neviděl už někdo někde na netu sestřih nejlepších záběrů z celé letošní Tour? Když to běželo teď v bedně musel jsem si odskočit a na youtube jsem zatím nenašel :D

      0 0
    • robb  

      Tak Taylor Phinney se nám dává pomalu do kupy

      http://pbs.twimg.com/…-w.jpg:large

      0 0
    • iron.hide  

      to co tam mate v tej diskusii za hovna?

      http://sport.idnes.cz/diskuse.aspx…

      skoro vsetci tam nadavaju na sagana, uboziaci

      0 0
      • robb  

        Hnus. Banda hospodských chytráků. Skoro jako tady :-D

        0 0
        • Delkim  

          ale mají pravdu :) viz např.

          Ja ty slovaky vazne nechapu. Ta jejich potreba se neustale zviditelnovat je proste smesna. Zadnej jinej narod neni tak zamindrakovanej jako slovaci. Z jakehokoliv sebemensiho uspechu hned delaji statni svatek, biji se v prsa, dojate se objimaji, placi a staveji sochy. Ja Saganovi fandim, ale urcite ne proto, ze je to Slovak, ale proto ze mi je sympaticky. A fandil bych mu stejne, kdyby to byl treba Madar. Stejne jako mi byl letos sympaticky Majka nebo T.Pinotte.

          0 0
    • robb  

      Vybavení na sobotní časovce.

      http://www.cyclingnews.com/…-gear-part-1

      0 0
    • karliner  

      Tak nakonec 63. Škoda.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Je dobojovano. Tipovacku vyhral stylem zraloka prakticky stylem start-cil Bassano o 20 bodu, asi ze ma rad Italy a vyplatil se mu na odvazny tip Nibaliho na viteze a k tomu slusne etapy. Posli prosim miry na pasek. Ale jak rekl zklamany Tinkov, kdyby nevypadli Froome a Contador, byla by to jina story :-)

      Purita(i kdyz by se ted melo rikat druhemu fleku spis sagana) a purito vyhrava Fukin o skore pred Tromboonenem. Fukin (46)a VitaP (45) meli taky nejlip policeno na etapy.

      Po dlouhem pretlacovani a pretahovani se do cile posledni dostal Maato, tam to bylo letos napinave az do konce.

      Konecne vysledky:

      1 Bassano 82

      2 Fukin 62

      3 Tromboonen 62

      4 _Zbynek_ 59

      5 Treatt 56

      6 Blacky 55

      7 Canyon325 55

      8 Ydaho 54

      9 Vita P. 53

      10 Avail 52

      11 Knize Alexej 51

      12 Pepan Kladno 49

      13 Kulix 49

      14 Biker jak Pes 48

      15 BF Monkey 48

      16 Ferry 48

      17 Duk 48

      18 Kalic 48

      19 Vitan 48

      20 Rorejs74 48

      21 Hroch 47

      22 Robb 46

      23 Fuzzy666 46

      24 Ramboska 46

      25 Daymaker 46

      26 Memphis22 45

      27 Ma7ous 43

      28 Amoondre 43

      29 Jeffino 43

      30 Darkson 42

      31 Jakub Kencl 40

      32 PietroUL 40

      33 Trembi 40

      34 RoDoR 40

      35 Maňaslávek 39

      36 Karoš 39

      37 Manas 39

      38 MavasH 38

      39 Marios 37

      40 Superior 37

      41 Josse 36

      42 SharkeeCZE 36

      43 Iron Hide 36

      44 Wenda.Simon 35

      45 Maato 35

      DNF Delkim 45

      0 0
      • karliner  

        Slíbil jsem, že to nechám být, přestože Hroch přiznal, že já jsem žádné pravidlo neporušil, tak to holt nechávám být. Gratulace vítězi.

        0 0
      • Memphis22  

        Letos to byla výsledkově slušná pohroma. Polovina mých koní ani nedokončila. :-D

        0 0
      • tromboonen  

        Pořád nechápu, jak s mými náhodnými tipy (na všechny co vypadli) můžu být na bedně, ale štěstí sedá na vola zřejmě..

        Kolik jich dojelo? Nemůžu to nikde najít na první pokus a počítat se mi to nechce

        0 0
      • Kalic  

        Gratulace Bassanovi.

        Pro zajímavost, optimální tip na etapy by vypadal takhle:

        Nibali(17), Kristoff(13), Kittel(12), Sagan(9), Majka(9), Martin(6), Navardauskas(5)

        • 2 ze čtveřice Trentin, Gallopin, Pinot, Degenkolb (4)
        0 0
      • McBlacky  

        6 flek bez Nibaliho, Majky i Martina na etapy beru. Osobně jsem si říkal, že budu rád za ´na Koniga´, ale nakonec o flek líp.

        letos se mi TDF moc líbila, i přesto, že o první flek a zelenej se ´nebojovalo´. Trasa byla nejlepší za posledních 5 let, odklon od hlavních silnic závodu neskutečně prospěl, ubyly nudné etapy kde se nic nedělo částečně za to může počasí, ale i tak. Vogery a Juru by měli dávat každý rok, parádní puncherský závodění. Stejně tak více Pyrenejí než ´nudných´ Alp.

        Mladá krev vystoupila ze stínu, tak uvidíme kam to dotáhnou. po dlouhé době se závodění obešlo bez horského vláčku (astana nebyla tak silná a Saxo by i bylo ale nemělo na koho, nejlepší byly AG2R sice tahali jen pár km, ale pokžadé to stálo za to), většina dojezdů byla pěkně na férovku, unik dne se mísil ve finále s GC rubačkou. Puntíkáč konečně nebyl jen o naskočení do dobrých uniků a viděli jsme i utoky žlutáka.

        Nejvíc mě mrzel Bauer, to byla snad horší než loni Martin na Vueltě.

        Konig pěkně jak na kole tak při rozhovorech (až na unnamed idiota :-). A to se cení.

        0 0
        • treatt  

          Já beru, že jsem Tě ve své bídě nakonec dokázal skočit jak včera Karlinera na ceduli :D

          Jinak souhlas s hodnocením..a jo, teprve jsem se probudil no :)

          0 0
          • McBlacky  

            tvl co jsi to vyhrabal za mrtvolku.

            jsi ještě někam včera jel pokračovat ne? já měl naloženo už z MMX tak, že jsem rád zaparkoval kolo doma a zřítil se v jednu do postele :)

            0 0
            • treatt  

              No co, nějak jsem přestal ke konci Tour sledovat tohle vlákno, teď se to vylouplo nahoře, tak jsem se kouknul, že tu asi bude nějaká aktualita a tohle byla jedna z prvních věcí, co na mě vyskočila :)

              0 0
          • karliner  

            Hele, to bylo na cílovou kameru :-)

            0 0
      • Avail  

        Hrochu díky, Tour po dlouhý době parádní :)

        btw: neni to nekdo odsud ? http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/…380766_n.jpg

        0 0
      • _Zbynek_2  

        Velké díky Hrochovi za soutěž a gratulace Bassanovi k vynikajícímu ti­pu.

        Už se těším na příští ročník Tour, to bude paráda.

        Niballi chtějící dokázat, že letošek nebyl o neštěstí druhých.

        Contík (kéž by s RK před sebou) chtějící dokázat, že ještě nepatří do starého železa.

        Froomy chtějící zpět co mu patřilo.

        Quinta prahnoucí napodobit sharka a po Maglia Rosa si přivlastnit i Maillot Jaune

        AG2R – tam jich je tolik dobrých, že si nejdřív musí ujasnit na koho pojedou.

        Pinot – letos velmi příjemné překvapení a nezpychne-li, uvidíme co za rok…

        Sir Wiggo za Oricu – sice již ne na GC, ale konečně „Gegner fuer den PWG“

        a jako třešinka na dortu Leo ať již jako superdomestik nebo lídr.

        A konečně nezapomenout na Štybyho … ten tam tomu Etixxu letos chyběl… :o(

        0 0
        • iron.hide  

          tusim buduci rok chce ist nibali na giro aj na tdf, takze nehrozi aby bol znovu prvy.

          za mna bola tato tour nuda jak svina, pacili sa mi len ti traja mladi frantici a panzerwagen.

          nastastie vuelta bude o niecom inom, snad tam teda pride aspon froome a quintana.

          0 0
          • McBlacky  

            takže preferuješ 7 lidí ze SKY na špici a sprint na posledním kilometru MTF?

            poslední dvě tour totiž nebylo nic jiného. Letos mi to na dost místech přišlo jako otevřený závod, byt se jelo jen o etapu nebo nižší pozice GC.

            0 0
          • obda  

            Nuda jak svina? Krome prvniho mista a zelenaka ani nahodou! Mne to letos naopak prislo hodne zajimave. Ze ze nebojuje o prvni, ale o druhe, mi vubec nevadi :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Jaroslávek.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                A jak tu vsichni fnukali, kdyz se vyoutoval Contador, ze je po tour :-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Prosím, já nefňukal.

                  0 0
                • pendergast  

                  A bolo!

                  Nemám ani potuchy, kto skončil druhý.

                  Keď (okrem žlťáka s 5+ min náskokom) v pelotóne nie je jediný GC jazdec, ktorý by dokázal nastúpiť, nemá zmysel sledovať celkové poradie. Samozrejme v ČR bolo asi zaujímavé umiestnenie Königa.

                  Jediné pozitívum bolo, že odstúpenie Contadora dalo saxíkom voľnú ruku v kopcoch.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    je vidět, že jsi nic neviděl a nebo jsi u toto spal.

                    na netu v diskuzích panuje názor, že to byl otevřený závod a perfektní trasou, byt souhlas, že se nejelo o první místo.

                    0 0
                  • iron.hide  

                    nj strasna skoda toho contika. to by bola uplne ina tour, keby zavodil s nibalim v kazdom kopci :(

                    tipujem ze by nibaliho uvaril a ten by nakoniec skoncil mozno aj mimo podia.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      slušná spekulace po tom co se loni trápil za krojcem. podle mne už je to jen zvučný jméno. Doby kdy všem ulítnul o vagon už jsou pryč.

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Spekulace to budou vždycky, ale vzhledem k tomu, že si Contador dokázal letos pohrát i s Froomem, tak těžko říct, jak by dopadl Nibali. Navíc ten nikdy nic nejezdil a pak přišel s formou až na Tour. Stejně jako letos.

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Asi tak, těžko říct. V závodě před TdF někdo pronesl, že Nibali po dojezdu horské etapy nevypadal jako člověk s formou ale s výrazem, že je totálně v pi*i :-) a pak jak to na Tour dopadlo víme.

                          0 0
                      • McBlacky  

                        taky si myslím, že už mu to tolik neletí. V Gerardmeru měl co dělat, aby dal Nibsovi pár sekund a na Jenkin Road to lámal a s výrazem smrti a vedle nic si najel v sedě v klidu Sagi, když se pak zvedl Froome tak uplně jiná liga.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Právě na Gerardmeru bylo vidět, že se Nibs už zlomil. Ale na druhou stranu, bylo to před cílem a moc čerstvě taky nevypadal. Bylo by zajímavé vidět, co by bylo v delších kopcích. Jsou to teorie. Nibs byl sice dost dominantní, ale taky ho nikdo nedostal pod tlak. Žádný mančaft nejel total „sračky“ v přípravě před kopcem a to by asi Saxo i Sky jelo. A na okraj, Nibs ještě nevyhrál GT v přímé konfrontaci s nejlepšími.

                          0 0
                          • Biker jak Pes  

                            Přesně tak. Ale můžeme spekulovat, jak by to dopadlo, kdyby ten dojezd byl tehdy delší nebo více dní po sobě.

                            0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Tak pry Nibs jezdil v kopcich letos stejne W/kg jako Froome vloni

                          mj., Nibali’s perfor­mances on 5 major climbs in 2014 Tour de France were at the same level compared to Froome last year (also 5 major climbs). I think the difference between Nibali and Froome is that a British rider was more impressive and his attacks more powerful. Contador reached higher avg. power output on major climb in 2009 Tour de France compared to 2013 Froome and 2014 Nibali. Also Armstrong 1999–2005 and Contador 2007 higher power numbers on climbs. Nibali’s values are higher than Pereiro in 2006, Sastre in 2008, Evans in 2011 and Wiggins in 2012.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            tomu klidně věřím, jelo mu to famozně. Vůbec není jistý, že by ho ti dva dali, navíc s tím zásekem z kostek. Froome díky časovce možná ale zase měl tragický team, což by ho v horách mrzelo. V téhle formě bych i tipnul, že by Nibs v časovce dojel stejně jako AC.

                            0 0
                      • Mig_all  

                        +1

                        0 0
      • robb  

        Dobrá práce ;-)

        Snad se na Vueltě zadaří víc.

        0 0
      • daymaker  

        v bezpečí balíku, na špic jsou tady jiní… díky Hrochovi za opět perfekt organizaci a trpělivost… see y in Spain…

        0 0
      • bassano  

        děkuji za precizní organizaci hrochovi a děkuji za gratulace

        samozřejmě jsem se svým tipem win nečekal ale stejně tak jako mě mile překvapil nibali tak jsem spokojen s výsledkem

        co se týče Itálie tak já těm jezdcům prostě regulérně fandím stejně jako v jiných sportech a mám u toho často dost nervy takže tak

        každopádně díky za dobrý pokec všem a uvidíme se u vuelty nabušené hvězdama

        0 0
    • iron.hide  

      chudak posledny cinan, este k tomu spadol aj na sanzelize a balik mu dal jedno kolecko a potom musel ist to posledne kolo hanby sam :D

      http://velonews.competitor.com/…rouge_338747

      za skvelu reprezentaciu ho iste doma caka gulag:D

      0 0
      • Delkim  

        to poslední místo je ale taky svým způsobem prestižní :) prý kolikrát „favorité“ často natahují čas na absolutní maximum v časovém limitu, aby na tohle místo dosáhli :)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          To bývalo dříve. V poslední 53×11 je rozhovor s jedním, který vyhrál lanterne rouge tuším třikrát po sobě. Podle mě už to dneska není taková prestižárna jako tehda… :)

          0 0
          • McBlacky  

            to má prestiž pořád.

            Navíc pro PR to má větší hodnotu než umístění od dvacítky do předposledního. Mezi hlavní faktory hodnotící úspěšnost sportovního projektu pro investora patří mediální pokrytí, ho mohou akorát pochválit

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Fakt?

              Protože pořád čtu pouze příběhy z minulé doby, jak se o to vyloženě soupeřilo a dneska o tom není nikde ani zmínka. :)

              0 0
              • nitraq  

                Si vzpomeň na slova V. Železnýho – „negativní reklama je taky reklama.“ :)

                0 0
              • vitan  

                Tak jinak na vysvětlenou:

                Pokud budeš mít na starosti PR stáje Giant a hodíš to jméno/stáj do gůglu, tak ta svině gůgl tě hodí hodně vysoko(díky článkům, odkazům na netu atd), tzn, že jsi ceněný více jak borec na 56.fleku, o kterém se nepíše.

                0 0
                • McBlacky  

                  dopad na seo zase tak velký není, to dneska záleží na stovce faktorů a zrovna váha prolinkování se kontinuálně snižuje.

                  myslel jsem hlavně pokud předkládáš mediální analýzu, nebo pravidelný měsíční monitoring vybraných medií.

                  Navíc to má dobrou využitelnost na sociálních sítích, kde zprávy tohoto typu mají vysoký engagement.

                  0 0
                • Biker jak Pes  

                  Tu reklamu samozřejmě chápu. To mi vysvětlovat nemusíte, zas tak blbý nejsem. :D

                  Šlo mi jen o to, že jsem snad nikde neviděl zmíněnou lanterne rouge než tady na BF. :)

                  0 0
              • treatt  

                Pozvánky na kritéria po Tour dostává lanterne rouge a s pěkným startovným, takže se to rozhodně vyplatí finančně minimálně ;)

                0 0
      • McBlacky  

        myslím že ho gulag nečeká. Odvedl velký podíl práce ze začátku etap. To že nebyl vidět v koncovkách je věc čistě strategie

        0 0
      • Kalic  

        Nemá se za co stydět, svou práci na Tour coby breakaway killer odvedl velmi dobře.

        0 0
        • vitan  

          přesně tak, tahal i víc jak 80km na špici a pak to brali za něho jiní.

          Jako…já jet na TdF a skončit poslední, dojet do Paříže, vychutnat si tu atmosféru…tak se vůbec nezlobím:)

          0 0
          • daymaker  

            přesně… objet to mezi tím miliónem lidí sám pěkně po zavřené Champ… :-)

            0 0
    • robb  

      Ještě další materiál k sobotní časovce.

      http://www.cyclingnews.com/…-gear-part-2

      0 0
    • Yura  

      Pro me jedna z nejmene záživných TdF co jsem videl. Stejne tak jako lonske Giro to byla one man show v podani Nibaliho. To odstoupeni Frooma a Contadora bylo opravdu znat. Nilabi byl o tridu uplne jinde nez všichni ostatní. + neucast krizaka, kterej kdyby startoval, tak mohl klidne skoncit za Nibalim druhej, verim tomu.. Na druhou stravu bylo paradni jak nam Leo ukazal, ze patri mezi tu top spicku a tak pribude vedle krizaka vaznej kandidat na celkove poradi.. Jinak muj nejsilnejsi zážitek byl bez debat Martin. Ty dve etapy, kdy z uniku neskutecnym stylem vyhral a den na to, kdy kazdej cekal, ze bude totalne vyzdimanej, tak zase tahal na cele jako kdyby jel na elektrokole hehe.. Jinak letošní GIro byla pro me taky nuda. Snad to zachrani Vuelta..

      0 0
      • McBlacky  

        Křižák druhej jo :) :) :)

        ani omylem

        0 0
        • nitraq  

          Není sám, kdo si to myslí:)

          0 0
          • Yura  

            Tak ze by porazil Nibaliho si asi netroufam tvrdit. Heh vzdyt ten Nibali si tam skoro ani nehrabl na dno. Kdyby sam nechtel zvyšovat odstup a jen si hlidat ty 2 minuty, tak se tam za nema mohl nechat jen vozit a delat si tam z nich vylozene dobry den.. Ale krome Nibaliho po odstoupeni Frooma a Conitadora to bylo tak otevrene, ze když mohl byt druhej nejakej Peraud, kterej v to jak skončil ani nemohl uvěřit, tak nevidim důvod proc by nemohl byt místo nej prave třeba ten krizak.. Nehlede k tomu, ze ma urcite lepsi castovku nez oba frantici..

            0 0
        • Yura  

          A to jako proc ne? Minulej rok to bylo daleko tezsi a kde skončil krizak a kde ti dva frantici, kteří skoncili letos za Nibalim? Neberu vůbec v potaz to, ze se nejelo na krizaka, ale krizak tam za sebou vlacek Contaroda.. Jasny je to jen spekulace jakou by mel formu atd.. ale netvrd tady, ze je nejakej Peraud a Pinot nejak vyrazne lepsi nez krizak. Dle me to je teda naopak..

          0 0
          • Memphis22  

            Zas na druhou stranu, loni vypadal v lepší formě.

            0 0
          • McBlacky  

            já se dívám na to jak kdo jede, jak u toho vypadá a jak se pohybuje v závodě. Peraud byl naprosto fantastický, kdyby mi někdo řekl, že takhle pojede před tour, nevěřím. Byl o dva levely dál než kdykoli kdy nastoupil do GT v minulosti.

            Co se týče Pinota, ten překvapil velmi tím, jak se zlepšil ve sjezdech, do kopce mu to jelo i dřív solidně, zapracoval i s teamem na pozici v balíku a díky tomu, že se tam necpalo saxo, sky a astana, tak se v klíčových okamžicích dostal dobře dopředu.

            U Krojce je hlavní problém kolísání výkonu v rámci GT. Nemůžeš brát že někdy dojel takhle a dojede tak vždy, viz třeba Rolland, nebo Kwiatko.

            Letos mi zatím nikde nepřišel, že by jel s lehkostí, vždycky hrozně dřel, ale podobný pocit mám i z AC, když za to vezme, tak je vidět, že to je naprosto all-in, ne jako dříve, kdy utočil nebo jel skupinku bez výrazu a s hladkým šlapáním.

            Uvidíme další roky. Jako, čech bych tam rád viděl Krojce samozřejmě, ale osobně si nemyslím, že je materiál na GT jezdce

            0 0
            • bassano  

              s tímhle příspěvkem musím kompletně souhlasit, hlásat tu že by křižák byl druhý nebo že to bylo loni těžší atd. tak mi přijde úplně offtopic jiný závod jiná forma úplně jiná pohádka stejná blbost jako hlásat tomu že by froome vyhrál kdyby nespad, na těch kostkách by si ten flastr vyfasl tak i tak, není nikde řečeno že by nibalimu ujel v kopci, ani že by mu vůbec uvisel a časovka byla letos jen jedna takže tak

              peraud a pinot jeli v podstatě své životní závody a strčili do kapsy hromady jmen na které loni neměli, mollema loni fajn letos daleko za nima, valverde by loni bez toho flastru kvůli defektu ve větrné etapě byl před kreuzigerem, letos ho pinot i peraud z podia sundali a svou snahou a utocnosti

              pochybuji o tom že by byl kreuziger vyjímkou, nehledě na to že stejně by tam jel jako domestik a i když byl alberto out v pulce tak by to byla asi jiná věc než kdyby na něho jeli od startu (neříkám že by mu zrovna tohle nemohlo psychicky pomoct)

              berte to tak jak to dopadlo, škoda že velcí favorité museli odstoupit ale tak je to skoro vždy že někdo z nich spadne a ztratí nebo odstoupí úplně

              0 0
    • Biker jak Pes  

      Parádní dojezd teďka na Classica San Sebastian. Valverde neuvěřitelný výkon a obrovská škoda pro Adama Yatese.

      0 0
      • robb  

        Stará páka Valverde ještě umí. O Yatesovi zatím žádný info.

        První Top 12:

        1 VALVERDE BELMONTE, Alejandro (MOVISTAR) 5:31:16

        2 MOLLEMA, Bauke (BELKIN) + 14

        3 RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin (KATUSHA)

        4 NIEVE ITURALDE, Mikel (SKY)

        5 GALLOPIN, Tony (LOTTO BELISOL) + 26

        6 VANENDERT, Jelle (LOTTO BELISOL)

        7 ZUBELDIA AGIRRE, Haimar (TREK FACTORY RACING)

        8 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING) + 40

        9 VISCONTI, Giovanni (MOVISTAR)

        10 STYBAR, Zdenek (OMEGA PHARMA – QUICK-STEP)

        11 KOLOBNEV, Alexandr (KATUSHA) + 43

        12 JEANNESSON, Arnold (FDJ.fr)

        0 0
        • robb  

          Tak Yates dojel do cíle, tak to snad nebude vážný.

          0 0
          • Yura  

            Pro normálního člověka něco nepredstavitelnyho se vysekat ve sjezdu třeba v 70–80km/h. Vetsina by se s toho lecila pul roku a profik se proste jen podiva kde je podrenej a jede dal.. :)

            0 0
            • robb  

              Tak prý se jen uhodil do brady, takže to zpraví stehy a jinak by měl být v pohodě :-)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                No, ale když jsem viděl to přední kolo venku, nejdřív mě napadlo, že tam zlomil vidlici, tak to nevypadalo dobře.

                0 0
                • robb  

                  Těžko říct co se stalo http://www.greenedgecycling.com/…014_3581.jpg

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Ty vole, tak fakt to zlomil. Asi to napálil do toho zábradlí. Štěstí jako prase, že to neschytal víc nebo nepřeletěl přes to. Zdálo se mi, že tam byla slušná díra.

                    0 0
                    • Yura  

                      Dneska jak jsem se dival, tak oproti TdF sileni kameramani, ten obraz se furt trepal. Tady jde fakt videt, ze ti co to nataci na Tour to delaji roky a roky a je to neskutecne znat. Clovek to uz bere jako samozrejmost, takhle dokonalej prenos jako je na Tour, ale u tech mensich zavodu si to vždycky uvedomim. :)

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Máš pravdu, taky jsem u toho seděl a říkal jsem si, že z toho za chvíli chytnu epileptický záchvat. A kvalita internetového streamu tomu taky moc nepřidávala. :)

                        0 0
                  • Amoondre  

                    konkurence pro Lefty? Righty?

                    0 0
    • Biker jak Pes  

      Všiml si někdo, jaké mělo Tinkoff-Saxo slušivé vesty pro nosiče vody? :)

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • Yura  

        Tak slusive mozna jsou, ale 5 bidonu není nic moc. Pod dres a do kapes jich vleze vic, nehlede k tomu, ze odevzda bidony a pak musí sebou tu vestu vláčet.. :)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          To je sice pravda, ale vypadá to profesionálně a o to přece jde. :)

          0 0
          • Yura  

            To mas to same jako noviny na sjezd. Kulisarna stara jak 50 let? A furt to funguje a není potřeba resit něco jiného. To same strkani bidonu za dres. Vesticka je jen takovej vykrik moderna, ale podle me se to teda v pelotonu neuchiti. :)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              To asi ne, máš pravdu. Noviny řešíme občas i na švihu, když jsou někde na rozdání zadarmo. :)

              0 0
              • raceman  

                vzhledem k tomu, ze vozi vice aero a uple dresy, kde se toho vejde mene, tak se to klidne rozsirit muze.. nehlede na to, ze je to pak mnohem bezpecnejsi pri predavani ostatnim jezdcum :)

                0 0
                • Yura  

                  Heh zajimave je, ze s prechodem na ty super uple dresy me to prijde presne naopak. Ten materiál je dost pruznej a oni si proste narvou bidony za krk, do kapes i dopředu a pekne to tam drzi, protože je to prave uple.. Je stejne neskutecny jak ta doba jde dopředu. Par let dozadu ještě na nich ty dresy plapolaly jak na nejakych hobbykach. :)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    materiálů je mrak a záleží jaké je počasí, pod některé to jde líp než pod jiné.

                    0 0
                • Biker jak Pes  

                  Ale hrozí, že ti to rozkradou jezdci z jiných týmů než dojedeš dopředu. :D

                  0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No ale vezme si vestu s bidonama u cesty a nemusi couvat k autu. vic o vestach

            0 0
            • Biker jak Pes  

              A hlavně je to i mnohem rychlejší při předání z auta. Ale zase se musí s tou vestou vracet zpátky do auta…

              0 0
              • marios  

                Tu vestu snad zahodí- suvenýr pro diváky, tak to teda říkali v TV.

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  No to právě ne, přečti si ten článek od Hrocha. ;)

                  0 0
                  • nitraq  

                    Marios je z budoucnosti, tam ty tašky budou zahazovat, v článku to píšou:)

                    0 0
                  • Yura  

                    Jasny, vyhazovat heh, to je jako kdyby vyhodili návleky. Tak levna ta vesta asi není, aby si kazdej team vyhodil za závod 10 vest. Cepicka nebo mussetka je levna zalezitost a fanoušek si to rad veme, ale co by delal s takovou vestou, leda ze by tam vozil lahvace haha.

                    0 0
                  • marios  

                    sorry , nemám čas na odkazy

                    0 0
            • Yura  

              Aha, takze kvůli nejake veste bude stat podel silnice v 200km etape 5 lidi z vestou a bidonama, který budou v horku jak chcanky ze? :)))

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Proč by měli být horké jak chcanky? V autech mají ledničky, ze kterých vytahují bidony tesně před průjezdem pelotonu.

                0 0
                • Yura  

                  No jen chci rict, ze se tu dohadujeme o uplne hovadine. :) Ale teda.. Tady kolega pise jestli to ctes, ze by si vzal tu vestu u silnice. Takze me chces rict, ze když by to takhle delal kazdej team, ze budou jezdit auta zbesile tam a zpatky, aby predjel peloton, vysadil mechanika s vestou , pak se zase zaradil do kolony tam kde ma byt a pak zase nabral mechanika a tak to opakoval xkrát? To asi není moc realny ze. :) Proste takovou blbost resit nikdo nebude. Do auta si stejne kolikrat zajede i leader ne jenom ti nejpodradnejsi domestici. Kolikrat pokecat co a jak když je klid, vzdit si hadry nebo něco a při te prilezitosti da par bidonu na zada, to fakt problém není heh.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    s autem si nemůžeš jezdit kam chceš v koloně a před peloton jen když máš jezdce v uniku…

                    0 0
                  • Mig_all  

                    Ty tomu koukám rozumíš :-D

                    0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Wtf?

                    Vždyť na trati jsou i normální bufety. A jak myslíš, že se tam ti maséři dopraví. Budeš se divit, ale dojedou tam autem, tam si všechno nachystají, rozdají mussety a jedou zase na další stanoviště oklikou nebo do cíle. Teďka vůbec nechápu, o co jde…

                    0 0
                    • Yura  

                      Hehe jasny bufety jsou, tam dostane kazdej mussetu, kde ma 2 bidony, tak na co by bral vestu z bidonama chapes to? :D Borec tu pise, ze vyhoda te vesty je, ze nemusi domestik jezdit pro piti do auta, ale muze mu podat někdo tu vestu u silnice.. Ja na to jen řekl, ze je to zbytecny. Kvuli tomu, ze si nebude muset zajet domestik do auta nebudou rozmistovat teamy lidi po trati chapes to? :))

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        No chápu to, samozřejmě, ale ti lidi tam stejně stojí, tak proč by k té mussetě nepodal i jednomu vestu a ten to rozdá dalším.

                        Kašlem na to, bavíme se tady fakt o ničem. :) Jdu spát. :)

                        0 0
                        • Yura  

                          Tady jde o to, ze bufet je jednou, ale v horku potřebuje ten zavodnik v dlouhe etape klidne 10 bidonu.. Na co by na bufetu daval maser jednomu vestu, když ma bidony kazdej v tesce… :D

                          0 0
                          • McBlacky  

                            jsou závody kde má team po trati desítky lidí v různých sekcích (velké klasiky). Na GT mají soignera na každém kopci co je 3+ GPM, někdy i na menší nebo neklasifikovaných poud to zapadá do takticky

                            0 0
      • wilda81  

        Super sestřih :)

        0 0
    • robb  

      Koukáte na okolo Polska? To je masakr :-D

      0 0
    • Delkim  

      teď jsem se díval ze záznamu na dnešní etapu okolo Polska, Vakoč neskutečný výkon!

      fantastický!!!

      Matthews se v cíli omylem radoval z vítězství, zřejmě mu neřekli, že mají před sebou jednoho uprchlíka :)

      0 0
      • Delkim  

        Druhý Matthews později přiznal: „Vážně jsem si myslel, že spurtuju o vítězství a že jsme všechny uprchlíky polapili už nějakých 30 kilometrů před cílem.“ Dokonce i jeho týmoví kolegové z Oriky při Matthewsově průjezdu cílem zvedali ruce. Teprve poté se jejich lídr dozvěděl: Jsi „jen“ druhý. :)))

        0 0
        • Yura  

          Predpokladam, ze sluchatko v uchu maj? Ja se ptam teda na co? Dneska ma každý auto uz tv, kde manazer sleduje prenos v TV a zavodnikum to stejne nikdo do toho sluchátka nerekne? Jinak ja su pro zruseni vysilacek. Zavody by byly daleko zajimavejsi. Blaboly o bezpecnosti neberu. Není problém aby mel jeden z teamu nebo klidne vseci vysílačku jen ke spojeni s rozhodcima, kterej by v pripade potřeby na něco upozornil…

          0 0
          • McBlacky  

            jeden z teamu :) :) a to si ted představuješ, že by jel kde? Unik, peloton, grupetto ? nebo v kopcích kolikátou skupinku…

            když jsou podmínky jako letos Stelvio, Nimes, Bydgoszcz a našlo by se i dost dalších, tak to smysl má.

            0 0
            • Yura  

              JJ to jsme videli jakej zmatek letos nadelaly vysílačky na Giru. Uran by ti mohl vypravet hehe.

              0 0
              • karliner  

                Nemyslím, že by zmatek natropili vysílačky, spíš si myslím, že někteří ředitelé mluvili rychleji než přemýšleli.

                0 0
                • treatt  

                  Ty jo, že zrovna na Tobě se budu muset obořit jako grammar nazi..to jsou věci :-O

                  0 0
              • McBlacky  

                to nebylo vysílačkou, to bylo špatnou interpretací situace ve spojení s italským bordelem a ´bouří´na twitteru

                0 0
      • tromboonen  

        Hezky jak se na Eurosportu hned naucili spravne vyslovit jeho jmeno.. Stybyho maj zkomoleneho od Belganu, RK si vyslovuji pseudonemecky po svem…Leo ma mezinarodni jmeno.. tady se asi zarazili, kdyz to zkusili foneticky a vyslo jim „Vacock“, ale i tak je od nich hezky, ze si to nasli a pouzili – a jak mu fandili

        „..Czech Republic's not a slouch when it comes to producing good riders“ .. nebo tak nejak rikali… zda se, ze si nas zacinaj vsimat..

        0 0
        • McBlacky  

          Stajbar forewer :)

          Bárta jim jde taky fajn

          0 0
          • tromboonen  

            No Bartra je foneticky jednoduchej a Jana maj nacvicenyho jeste z dob Ulrycha :) Vakoc je pro anglana vyssi divci, ale zvladli ji dobre, dokonce i Petra, ten jim taky nesel do huby.. se tesim az se nekam dostane Franta Padour, to bude teprv jazykolam :)

            0 0
      • Kalic  

        Dneska opět Vakoč fantasticky, sice odpadl v posledním kopci, před cílem se ale zmáčknul a udržel o sekundu žluťáka!

        0 0
        • Yura  

          Co to plácáš? Na eurosportu ukazovali celkove poradi a polska pastika stahl 27vterin + dostal 10 vterin jako vitez. Takze zlutak ma Majka a 0.00 za nim je Vakoc. Ikdyby ho udrzel, tak o nej zítra stejne prijde. Bude to daleko tezsi etapa plna kopcu, kde nachyta na ty nejlepší vrchare urcite minimalne par minut…

          0 0
            • Yura  

              Hm tak v tom mají chlapci od eurosportu zmatek. Kazdopadne to je jedno, zítra jedou tusim 4 okruhy kde sou 3 tezke kopce, tam dostane 5 minut ani nebude vedet jak.. Ale s toho, ze vyhraje paštika moc nadsenej nejsu. Po te TdF me není nejak symatickej, hroznej frajirek se z nej stava. Doufam, ze ROman pojede Vueltu a ukaze mu, kdo je v Saxu dvojka za Contadorem. :)

              0 0
          • Kalic  

            Kdo že to tady plácá ty placko?

            Mladej se vypnul ke skvělýmu výkonu. Nikdo nepředpokládal, že to dnes v kopcích udrží. Hotovo dvacet.

            0 0
            • bassano  

              přesně tak, myslím si že výkon to byl skvělý, sem vůbec nečekal že má šanci ten trikot udržet a to že ho zítra ztratí tak o tom asi není pochyb ale i tak už má odjeto víc než dost

              i když jsem teda čekal od té etapy více než dojezd 20+ členné skupiny na čele

              0 0
          • iron.hide  

            to co je ***** za profil :D

            http://www.steephill.tv/…ers/profile/?…

            0 0
    • Delkim  

      Sagan podepsal týmu Tinkoff SAXO na tři roky

      dnes 09:00 | zdroj: Tinkoff SAXO

      Peter Sagan nakonec přeci jen přestupuje do ruského celku Tinkoff SAXO, oznámil to dneska tým v tiskové zprávě.

      0 0
    • Delkim  

      Majka uhájil žluťák a Vakoč nakonec celkově krásné 10. místo!

      0 0
    • robb  

      Koukal jste někdo na klasiku v Londýně? Pěkně je tam Blythe převálcoval. Navíc jezdec domácího týmu.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak Štyby po neskutečném spurtu vyhrál etapu na Eneco Tour. Neskutečný závěr. Rozhodně stojí za to se na to podívat.

      0 0
      • Tina  

        Tak hlavne tie správy z pred týždňa až 10 dní zo Saxo, že AC ešte ani nesedel na bajku boli hodne zavádzajúce. V tom čase som čítala komentáre očitých svedkov, ktorí ho na vlastné oči v tom čase videli trénovať v horách. A vraj už v pomerne slušnom tempe si nastupoval do kopcov :) Vuelta môže byť tento rok fakt zaujímavá, pokiaľ sa však polovica favoritov zase nerozseká v úvode :) Chris Horner to bude mať z obhajobou fakt veľmi ťažké :D Ale možno prekvapí a budú z toho pekné súboje.

        0 0
        • McBlacky  

          přeci si nemyslíš, že někdo po fraktuře kosti a pauze min 14 dní bez pohybu a další týden omezeně bude konkurenceschop­ný :)

          etapu z uniku v závěru maximálně, ale na CG ani omylem

          0 0
          • Tina  

            Let´s see :) Tiež záleží na tej fraktúre. Pokiaľ bol s ňou schopný ešte ísť na bajku niekoľko kilometrov tak to možno bolo iba prasknuté. Nie som doktorka takže nedokážem posúdiť ani keby som mala v rukách presnú diagnózu. Aká bola tá zlomenina to nám nikto presne nepovie a už určite nie Saxo :) Snažili sa mlžiť až do posledného dňa. Takže ani nie je zrejmé ako dlho bol bez bajku resp. pohybu. Kardiovaskulárny systém môžeš udržiaviať v činnosti aj inými aktivitami ako na bajku viď JK a jeho handbajk :)

            0 0
            • McBlacky  

              já se zlomeninou nohy dokázal běžet 9km a nakonec to byly tři kosti a čtyři lomy :/ to není měřítko, že to šlo. Navíc problém je jinde. Tělo při zlomenině automaticky upraví produkci hormonů a jako důsledek dochází k úbytku svalů. Dost rychle a dost podstatně. Nevím čím by ho museli rvát, aby tohle zvrátili.

              Handbike pro AC :) to je dobrý lol, viděla jsi jeho ručičky na TDF? Maximálně si může dávat první týdny elektrostimulaci (compex), ale tam ti sice ´makaj´ svaly ale tepovka je nízká.

              uvidíme na vueltě, ale přijde mi, že zase tak daleko legální medicína pro sportovce není, aby to za tak krátkou dobu připravili, když trénink na GT GC je v řádu měsíců bez pauzy

              0 0
              • Josef Panek  

                Tvl, a hlavu si měl na krku nebo v podpaží? Ultimátní týpek!

                0 0
                • McBlacky  

                  nj když si myslíš, že to je vyvrknutý, tak při závodě jsem to kousnul. Sám jsem docela čuměl druhý den u doktora a po dvou měsících na MR, kde se ukázalo plný poškození. Taky díky tomu už tři měsíce jsem doma…

                  0 0
                  • Josef Panek  

                    Takže si to doběhl s hlavou v podpaží. OK.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      já ok, ale ty máš dost

                      0 0
                      • Josef Panek  

                        Ale to víš, že jo. Ty běháš se 3 zlámanejma kostma 9 km a já mám dost. Ale jo, vlastně mám fakt dost:-))

                        0 0
                        • McBlacky  

                          přesvědčovat tě nebudu, mě to moc vtipný nepřijde, když celý léto jsem doma se sádrou nebo berlema…

                          byla to tahle akce: http://bikepunx2011.wordpress.com/…g-informace/

                          na FB: http://www.facebook.com/…85344838498/?…

                          jestli mi nevěříš, tak si to zjisti, kontakt na pořadatele tam je. Abych tě o to víc nasral, tak jsem to dokonce vyhrál. Sám bych nevěřil, že to je možný…

                          0 0
                          • Amoondre  

                            Tvoje nervy bych chtel mit. Proce se s tim jantarem vubec bavis? Bych to utnul po jeho prvni debilni (ostatne jako vzdy) reakci.

                            0 0
                          • bassano  

                            Ve chvíli kdy si to uděláš tak máš ty věci kolem té rány a tu nohu samotnou natažené a v plné zátěži, v tu chvíli s tím ještě něco dělat jde, asi tak jak contador s tou zlomenou kdovi jakou kosti jel dal chvili nez to zabalil, taky jsem před pul rokem se zvrtlym kotnikem kulhal 8 hodin po ledovci abych se vubec zvladl vratit z hory dolu nekde kde preziju noc a dokulhal sem to nejak (samozrejme to neni zlomena noha to bych uz asi nepsal prispevky ale i tak) ale pak jak s tim sednes nebo lehnes a ono to ztuhne tak je konec, dalsi den sem nebyl schopny dojit na zachod takze vsechna cest ze jsi to zvladl dobehnout

                            0 0
                          • Josef Panek  

                            Jeden by řekl, že nejsi tak hloupej a budeš chápat to, že se tu bavíme vlastně o něčem jiném. A to o tom, co lidské tělo & mysl snese. Já totiž nemám sebemenší důvod ti to nevěřit a neberu to jako: „Tvl, magor pěkně lže“, ale jako: „Wow, zase jeden úžasnej příběh o tom, co tělo všechno vydrží“. Mám podobnou zkušenost, kdy jsem se 3 zlomenejma žebrama dojel zápas (± 2 min do konce kola), ale pak jsem si měsíc neutřel prdel, protože tu rotaci prostě nedáš.

                            Čekal jsem, že to pochopíš a že víš proč:-) Že to nepobere vypatlanec amoondre mě nepřekvapuje, u tebe trochu jo…

                            0 0
          • Yura  

            Tak je to pravdepodobny, ještě stejne není na 100% jisty jestli fakt pojede, ale jestli to zamerne dramatizovali a hojilo se to dobře, tak nevidim důvod proc by nemohl zajet dobře. 3 tydny jsou 3 tydny. Muze se stat, ze to bude horsi a horsi postupem casu v te zatezi a nebo naopak se to bude lepsit a lepsit. Nicmene letošní Vuelta bude slusnej sraz mrzaku. Froome dolamane obe ruce, Contador noha. No a obhajce Horner se vyhl smrti ani netusi jak. Co jsem se tak dival na ten Utah, tak do formy, kterou mel, když tu Vueltu vyhral ma fakt daleko. Ale to je pochopitelny, když místo rustu vykonu se telo pralo s tim, aby prezilo a lecilo se.. Kazdopadne doufam, ze me ta Vuelta vynahradi letošní nudne Giro a TdF…

            0 0
            • McBlacky  

              jestli ti TDF a Giro letos přišly nudné, tak to na Vueltu ani nekoukej

              0 0
              • Yura  

                Urcite byly zajimave etapy, které jsem si uzil, ale celkove boj o první místo? Nibali proste one man show, stejne tak jako když vyhral minulej rok Giro.. Jasny, furt se divame na pekny zabery tech nejlepších na svete, uz to samo o sobe je super, ale chybel tam ten souboj tech dvou, trech o tu vyhru a to je pro me teda ochuzeni jako prase…

                0 0
                • McBlacky  

                  pro me to bylo lepší takhle protože pokud se bijou super GC rideři tak to v drtivé většině vypadá tak, že nabušený teamový vlak je doveze na 3–1 to go, kde si to rozdají o sekundy a nejvíc si naloží v časovce.

                  Tomu říkám zase já krutá nuda

                  0 0
                  • Yura  

                    No dobře, ale tady si to nerozdali o tu vyhru ani na tech 3–1 to go heh…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      o win ne ale o další pozice se bojovalo klidně od začátku etapy

                      0 0
            • iron.hide  

              tak co sa tyka frooma, tak ten by tie rucicky mal mat uz davno zahojene. verim, ze nenecha indianovi cervene tricko

              0 0
              • Kalic  

                No, nevím. Indián jistě dobře „potrénoval“ doma v Kolumbii.

                0 0
          • Tina  

            IMHO určite skúsi ísť na GC, ale keby to nevyšlo tak to bude pochopiteľné a ľahko ospravedlniteľné ;) Alibi bude mať nepriestrelné :)

            0 0
            • Yura  

              Doufejme, ze krizak tu Vueltu pojede a v pripade, ze na to Contador nebude met se pojede na nej. Hladovej je urcite krizak po zavodeni hodne. Tak se muze ukazat. Klidne by mohl i vyhrat.. :)

              0 0
              • karliner  

                Já ti nevim, podle mne RK nepojede. Startují za týden a všude ticho. Imho celá situace nemůže skončit jinak než flastrem a celou zimu trvajícími soudními tahanicemi…

                0 0
                • daymaker  

                  co se týká RK, tak za mě už to nemůže skončit jinak než flastrem od UCI, jelikož po takovém divadle už prostě rozsudek „not guilty“ padnout nemůže… :-(

                  0 0
                  • Yura  

                    Pane boze a za co by mel dostat flastra? Nenasli mu nic, ba dokonce ani neprekrocil hranice hodnot, které mel vymerene, tak o cem tu je rec? ZA CO ma byt potrestanej? :D Fakt se neskutecne tesim jak tohle skonci. No podle me proste krizak bude dal zavodit a UCI bude delat ze se nic nestalo. Jinak to dopadnout nemůže.

                    0 0
                    • Jamin  

                      Může, jak už nazačil kdosi z UCI, tak že na nesrovnalosti v boipasu budou nahlížet stejně jako na pozitivní A vzorek. A pak je Roman kde?

                      0 0
                    • Kalic  

                      Můžou mu přišít nesrovnalosti v biologickým pasu na základě analýzy jejich expertů. Bohužel. Samozřejmě je to diskutabilní, nejednoznačný a snad i soudně napadnutelný, ale UCI takhle rozhodnout může.

                      0 0
                    • daymaker  

                      presumce viny je něco jiného než neviny, boužel… po tom, co předvedla UCI(nevěřím, že nemají něco v ruce, jinak by do toho nešli) už prostě nemůžou říct, sorry, jsem se sekli Romčo, můžeš zase závodit a všechno dobré… :-( podřízli by si větev zbytku autority co mají… můj názor… uvidíme, kéž bych se mýlil…

                      0 0
                    • daymaker  

                      a zeptám se ještě jinak, protože to fakt nevím… už byl v minulosti nějaký podobný případ, kdy si nakonec UCI nasypala popel na hlavu a řekla sry, nevinen?

                      0 0
                    • dafe  

                      No, nesouhlasim. Podle indicii Kreuz bral infuze vlastni krve (neni zatim zjistitelna testem, jen mooozna biopasem) a proste bude pravnicky fight, ktery se potahne a behem ktereho nebude moct Roman zavodit – otazka je zda to bude rok ci dva, vic mu nedaj…rozhodne UCI nejak dramaticky neprohraje u CAS, ale jsem zvedavy na civilni soud, tam by se mohli Stovicci zahojit.

                      0 0
                      • Drno  

                        Muzes prosim hodit odkaz na zdroj takových informaci?

                        0 0
                        • dafe  

                          Nemuzu, protoze ty informace nejsou informace ale jen me spekulace. Pisu si a priste se pokusim psat jasneji. Budu sam zvedavy, jakou budou mit moje spekulace uspesnost.

                          0 0
              • Jaroslávek  

                Tomu že pojede věříš asi jen ty. Buďme realisty.

                0 0
    • robb  

      Koukáte na Eneco? Ta šikana v tom dnešním dojezdu vypadá zlověstně.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Taky, že jo.

        Tady posledních 15 km dnešní etapy. Masakr. Schválně nic nepíšu, podívejte se sami.

        0 0
        • McBlacky  

          koukal jsem na to a bylo to zbytečný. Klasika poblitej lead out se vrací středem na 400 to go.

          Víc mi přišla ta zatáčka 90 na levou jak je tam někdo podjel. Řítil se tam tak, že jsem nechápal, že to vybral. Někde kolem 2 to go cca

          0 0
          • Amoondre  

            jooo tak ten byl vostrej, cekal sem, ze tam posle tak 3–4 lidi na „mantak“

            0 0
    • Memphis22  

      Když už jsme u Vuelty, bude tipovačka?

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak právě teď jedou zároveň 3 streamy: Vuelta a Burgos, Arctic Race of Norway a Eneco Tour. :)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo na Vueltu vyhlaseno. DOufam ze konecne spravne napoprve ;-)

      0 0
    • Tina  

      Basso na 2 roky do Saxo.

      0 0
      • daymaker  

        že by náhrada za Romana???? SPEKULACE… VERDIKT ZÍTRA????

        0 0
        • vitan  

          Basso je věkově někde jinde než Roman.

          Možná chtějí zkusit akci ala Horner, a pošlou Ivana na půlroční výlet do Kolumbie:)

          0 0
        • Tina  

          Tiež mi to pripadá, že Tinkof sa nákupom toľkých nových jazdcov obáva, že Roman bude out.

          0 0
          • karliner  

            Nekončí letos Romčovi smlouva?

            0 0
            • Yura  

              Basso místo Romana hahahahahaha. Jedine ze by potreboval Contador nejakeho domestika, zveda co se deje na konci pelotonu a později v „tabačku“. lol Roman je world class vrchar. Basso je uz davno za zenitem.

              0 0
              • McBlacky  

                to si mysleli o Hornerovi už tři roky :)

                Basso není za zenitem, Ivan „Birillo“ Basso jenom ubral ´suplementy´

                0 0
                • Josef Panek  

                  Zeptej se ho, který a v jaký míře přesně ubral, abychom neopakovali stejný chyby… Dík.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    napiš si rovnou Fuentesovi a Merinovi, ať vám nedělám prostředníka

                    0 0
                    • Josef Panek  

                      Aha, díky za tip! Jsem netušil, že takhle jednoduše čerpáš to svoje ukrutně tajný info. Hele, pokud mi to napíšou v tom kódu, ve kterym se ty vyznáš, můžu poprosit o překlad? Člověk se pořád učí, to mám rád.

                      0 0
              • Kalic  

                Romanova primární role u Tinkova je superdomestik pro Contadora. Myslím, že Basso tuhle roli zvládne, nepodceňoval bych ho.

                0 0
                • Yura  

                  Heh srovnávat za poslední rok, dva vykonnost Bassa a Romana, to si fakt delas prdel ne? Kdo je to ten Basso? Co vyhral za poslední dobu? Vyjel aspoň jednou nejakej kopec v nejake etape s prvnima trema? Když ho srovnavas s patym clovekem na TdF, kterej za sebou vlacel Contadora?

                  0 0
                  • Kalic  

                    Panáčku, přečti si co jsem psal. Basso bude Contíkovým domestikem a myslím, že to zvládne. Nepsal jsem nic o srovnání s Romanem.

                    0 0
                    • Yura  

                      Tak otázka je, co to u tebe znamena, ze zvladne roli superdomestika Alberta Contadora. Jestli to znamena, ze ho bude v pelotonu chranit před vetrem, pojede před nim a nez se zacne poradne jet, tak mu ještě zajede pro bidony a pak odpadne, tak to asi jo no. U me je ale superdomestik někdo, kdo je na tom skoro stejne jako ten na kterého jede. Tzn. ze ho tahne az do uplneho finále, kde to uz je jen na tech lidrech a to si myslim, ze na to Basso teda nemá, aby jel posledních par km ve spolecnosti tech TOP vrcharu sorry. :)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        na 5 to go s nima dojede a to mu stačí. Nibalimu stačilo letos i méně :)

                        navíc Basso nebude chtít jezdit na sebe, což za tu trochu výkonnosti Saxo oželí, než mít konflikt v teamu. Druhýho leadera k AC mají v Majkovi

                        0 0
                        • Yura  

                          Heh je fakt sranda, jak mate jasno v tom, ze je RK odepsanej a uz s nim Tinkoff nepocita nebo co? Aby jste se nedivili. Tusim zítra ma byt rozhodnuto jestli pojede Vueltu, tak si počkejme..

                          0 0
                          • McBlacky  

                            kde tohle konkrétně čteš v tom co jsme napsal?

                            0 0
                            • Yura  

                              napr.. Druhýho leadera k AC mají v Majkovi..

                              Před TdF o nem nikdo nevedel a ted se z nej muzou všichni ******. Jiste ze ted nemaji nikoho krome Majky, to ale neznamena, ze když Roman bude moct zavodit, tak uz bude jen polske pastice vozit bidony lol.

                              0 0
                              • McBlacky  

                                už loni jel Majka na Giro na GC ;-)

                                takže to, že jsi si ho nevšiml ty neznamená, že není v teamu vedený jako GC jezdec

                                0 0
                                • Yura  

                                  Je to jen o tom, ze krizak nemohl jet TdF. Ano Majka je druhej za Contadorem na celkove poradi, ale jen protože proste krizak nemůže zavodit. Pockejme si na zítřek a doufejme ze pojede a pak si počkejme co predvede na Vuelte..

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    rád bych viděl Krojce na Vueltě, ale ruku na srdce co by musel zajet, aby překonal letošní výhra Majky? Etapy TDF, Polsko, Polsko 1v GC, asi toho bude víc ale i tohle je mazec

                                    leda by vyhrál, jinak :/

                                    0 0
                                    • karliner  

                                      Já jsem opatrnější. Já bych ho rád ještě někdy viděl na kole v televizi…

                                      0 0
                                  • Kalic  

                                    Není to tak panáčku, takhle byly karty rozdány už když Krojc nastupoval k Tinkovovi. AC+Majka na GC v GT, Roman superdomestik pro AC + leader v některých menších etapákách + leader v některých klasikách. Případ s pasem s ním nemá co dělat.

                                    0 0
                                • raw 4  

                                  a je mladší než Roman a třeba v něm vidí větší potenciál než v RK, když to má nahnutý..jinak, AC, Basso, Majka, Sagan, zajímavé combo…

                                  0 0
                              • karliner  

                                Člověče, to že jsi do té etapy TdF, kdy se pověsil Königovi na zadní kolo o Majkovi nevěděl ty neznamená, že ho neznal nikdo :-)))

                                0 0
                  • bassano  

                    trochu odvážné o jezdci takového formátu jako basso říkat tohle jeho vysledky mluvi samy za sebe

                    ano, samozřejmě už to není ten samý basso který jezdil na tour s armstrongem bok po boku a ten co vyhrával GT ale pořád má kvality a tak jak bylo řečeno jako domestik je dobrý, je to typický a velice kvalitní tempař což je přesně to co od něho budou chtít

                    stejne jako astana koupila scarponiho aby pomoh nibalimu vyhrat tour tak mi to přijde docela logicky tah

                    navíc basso na rozdíl od kreuzigera dokázal opravdu velké věci svého času, u romana si myslím že GT nikdy nevyhraje

                    0 0
                    • karliner  

                      Co já jsem tak pochopil, tak Yura je na cyklistiku odborníkem asi tak od půlky poslední TdF a své znalosti čerpá především z diskusí na novinkách a idnes. Ale on to dostuduje.

                      0 0
            • raw 4  

              až příští rok…mám Bassa rád, ale první, co mě taky napadlo,,náhrada za RK…asi spekulace, ale proč by měli v Saxo dva super domestiky?

              0 0
              • McBlacky  

                proč ne když na to máš prachy. Ve Sky a Astaně jich máš taky víc…

                0 0
          • daymaker  

            já se obávám spíše toho, že Oleg se neobává, ale že Oleg ví…!

            0 0
            • karliner  

              Jako že mu řekli něco ve stylu: „hele, nepruď, oba víme…, kup si místo něj třeba Bassa, kanon jde stejně do kytek.“

              0 0
    • Medunka  

      černý humor

      Nudnější TdF 2015, katastrofu na Kilimanjaro. http://www.tinkoffsaxo.com/…kilimanjaro/

      0 0
    • robb  

      Sjezd v závodu Okolo Švýcarska 2014, z časovky jednotlivců.

      http://www.youtube.com/watch…

      A tady z roku 2011, rovněž z časovky.

      http://www.youtube.com/watch…

      Videí ze sjezdů na bicích plno, ale ze silniček toho moc není, tak alespoň tohle.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.