Téma reakcí autor poslední
Delka posedu pitch vs sx trail 42/42 logoman 2.10.11 22:31
Komu zostal ukazatel prehodenia na XTcko? 10/10 Jumo 25.9.11 21:09
Existuje taková helma a krátké kalhoty? 14/14 Aleshek 4.5.12 14:00
Mavic EZ pedály s magnetem 2/2 pepino 25.9.11 20:42
Shimano Nexava 2/2 čaj_bajk 25.9.11 12:44
Camelbak problém 20/20 DAWE25 26.9.11 10:04
Messenger taška přes rameno 44/44 Oakey 10.8.12 07:41
Prodej přes net 32/32 Vojtěch 25.9.11 11:17
Kazeta 5/5 chali 25.9.11 17:52
Manitou Swinger 3-way spv - tabulka tlaků 0/0 Automat_1 24.9.11 20:38
Tour de Ostrava :o) vol.2nd 447/447 Hynas 28.2.13 18:08
Sun Rims S-Type 1/1 120petr 24.9.11 13:21
ALEX TD-24 0/0 Normik 24.9.11 13:09
rada scoott spark 10/10 kucka7 24.9.11 23:27
Vidlice s regulaci zdvihu 19/19 RUMcajs 28.9.11 11:45
Koupě kola z druhé ruky - zhodnoťte prosím 55/55 halu 4.3.12 20:46
Tektro Draco 9/9 HogoGoblin 24.9.11 12:57
Poradíte kompakt ? 126/126 Zlatka 2.1.12 14:11
halda Ema v Ostravě 10/10 Belny 24.9.11 14:54
Crossmax SL - jeté za 329€ 5/5 kralovek 24.9.11 16:40
Pozvánka na Pell's Soběšickou Muldu 2011 a Velo Hanák Mu... 118/118 zbartos 18.9.12 17:03
snížení zdvihu na Z 1 0/0 Metalcane 23.9.11 19:05
ENDURA MT 500 61/61 trener 19.7.19 04:33
BlackBurn Cyklo Computer Atom 2.0 0/0 Lepra Z Metra 23.9.11 18:30
RST launch či SR duro dj 0/0 Du.Lukas 23.9.11 17:09
Svetlo Trelock LS 950 ION a alternativy do terenu 24/24 Risut 25.9.17 22:26
HID svetlo na bike 5/5 *Juro*1 23.9.11 20:24
smyk LX - bazar, krive voditko? 5/5 Darius 23.9.11 20:36
koupě silničky 39/39 batmanBS 24.9.11 14:01
Scott vs RB 75/75 kaava 25.10.11 18:16
Cannondale nebo GT 25/25 ZdenekS1 28.9.11 18:37
Kupa MTB HT 600-700eur 0/0 milanatik 23.9.11 08:39
Co s ořechem? 26/26 Swoby 24.9.11 11:16
řetěz střílí - ale jenom na malém talíři... 30/30 Vlady 23.9.11 23:36
Merida nebo Scott spark? 5/5 PISISI 22.9.11 21:33
zkušenosti s blikačkou Owleye 3/3 maxipes-fik1 22.9.11 21:12
Výplet 3/3 Bahniak 22.9.11 21:07
Trochu přes čáru! 25/25 Swoby 23.9.11 09:23
Templářská cyklostezka 1/1 gralll 22.9.11 20:12
Merida rám ONE-TWENTY 3000-D 76/76 *J1 5.1.12 07:29
DRCV x DHX x RP 0/0 Bish0p 22.9.11 16:35
bajkování s Čembou v Praze a blízkém okolí 351/351 VeVe 5.4.12 11:33
sraz Liteville 301 a 901 Jeseníky 118/118 Janouch 3.10.11 07:45
Scott vs. Radon 19/19 moncco 23.9.11 12:22
čím zalepit sedlovku 12/12 mravc 22.9.11 12:19
Tipy na POŘÁDNÉ zimní oblečení 46/46 Necris 22.1.12 09:35
Kloktající hlávko, upevnění brzd 1/1 Sheep-Master 22.9.11 08:52
Detailnější rozměry CRRka 35/35 Bull77 22.9.11 19:57
kde sehnat toto řadící lanko(viz foto) 2/2 navlcinci 21.9.11 23:03
Pražské bajkové vyjížďky - podzim 2011 714/714 teepeex 25.12.11 17:37