• carat

Poslední dobou zvažuju výměnu rámu a zaujal mě tenhle http://www.merida-bike.cz/…000-D---2009

Doposud mám zkušenosti ohledně fullu s Cube AMS Pro – ten mi vyhovoval asi nejvíc, ale už je to dva roky, co šel do světa. Potom s Meridou AM800, tam mě dost vadí nemožnost nastavit tlumič tak, aby šel na celý zdvih a přitom se nepropadl na půl zdvihu při nasednutí (už se to tu probíralo). Ohledně zdvihu mě stačí těch 96mm jako u Ninety, ale zase nějak nemám zkušenosti s tlumičem X-Fusion 02RC. Zajímá mě proto, jestli Ninety už někdo jezdí a s jakými poznatky.

• marekvnoucek  

Já ho mám, i když jsem zprvu nadával na hmotnost, tak nakonec má bajk lehce před 10kg, S rámem jsem spokojen, tlumič pracuje perfektně, ve výjezdech se kolo nehoupe. Jsem prostě spokojen.. pokud bys o něj měl zájem, mohl bych ho sehnat i za slušné peníze s 2 letou zárukou, s papíry.. tak kdyžtak napiš

• prodi  

i ty veksláku! :)

• marekvnoucek  

No nazdaaar kolegooo :D  Nj, dělám službu sobě a ostatnim občas taky:))))

• prodi  

jak se ti jelo přes dva kopce? Ja jsem zvažoval, že pojedu, ale přemýšlel jsem tak dlouho, až jsem nakonec jel do práce :)

• marekvnoucek  

No já to mám jako každej rok :))) První závod je utrpení..v půlce května se to pak dycky chytne..ale trošku mě zlobí ještě ta noha..musel jsem si slevit a čelo mi odjelo do řitě.. škoda., ale tak byl to 1. závod, tak to neřešim.. jinak krásný počasí, pěkně pořadatelsky zajištěný..fakt super..

• carat  

Díky za reakci. Právě to houpání mě dost zajímá, protože ta Merida AM800 tím dost trpí a není to jen o stylu šlapání. Kolik jsi už na něm najel? Napsat bych ti napsal, ale nějak nevidím tvůj mail.

• marekvnoucek  

Ahoj, tak jel jsem na tom 1 závod a jinak mám na kole najeto asi 350km. Jde tu taky o to, jak je nafouklej tlumič, každopádně i ten se dá zamknout, což je na asfaltu výhoda.. Jinak do kopce je to fakt v pohodě. muj mail je marekvnoucek@centrum.cz ..tak teď už mužeš :)))

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.