• jecnak

    Pratele, kamaradi LOST in Prague 2012 je tu

    Datum konání: 29.04.2012

    Pro ty kdo nevedi, jedna se o orientacni MTB zavod dvojic. Cilem je v urcenem limitu objet co nejvice kontrol, pokud mozno co nejvice bodovanych (kontroly jsou bodovane ruzne).

    Neco z minulych let na b-f:

    Prihlasky, propozice, fotogalerie a dalsi info:

    www.lostinprague.cz

    Místo cíle upresnime.

    Letos s sebou buzolu, plastenku, baterku a klasicky plynovou masku. Trenujte vyjizdeni velmi prudkych vyjezdu a kratkodobou pamet.

    Anketa: Buzolu budeme potrebovat na:

    0x
    0%
    4x
    57%
    0 0
    • karliner  

      doprčic..

      krátkodobá paměť nebude silnou stránkou našeho teamu :-DDD

      0 0
    • cabbage  

      Naposled jsem buzolu použil na Ruský Ruletě 2003, překvapivě jsme vyjel přesně na druhou stranu:-D

      0 0
      • Jituschka  

        Nezapomeň psát diplomku a hlavně se nerozptyluj ježděním na kole! (:

        0 0
        • Medunka  

          a ty se nezapomeň přihlásit, když už tady protivníky v kategorii nabádáš k netrénování :)

          0 0
    • jecnak  

      Letos to jde rychle, zbyva 7 volnych mist.

      0 0
      • Darkson  

        doufám, že jsme se vešli.

        btw, už se ví, kde bude cílová hospoda?

        0 0
        • fousac  

          clovece jako zbralavskej rodak tam mam celkem prehled, ale zaboba me nic nenapada, kde by se dalo zacilit..

          kaminka co uz jednou byla je zavrena, na hristi, kde je vcelku misto to zavreli ted v breznu… a vsechno ostatni sou prtavy krcalky…

          takze snad jedine „U pristavu“, tam maj velkej dvur, a mozna u nadrazi „U Chladu“, tam by se navals snad taky vesel…

          a nebo klasicky na Koutskym, u vody je mista dost, kdyby zvladli nejakou provizorni vydejnu navic a navarili kotel gulase, tak by to taky slo…

          vic me fakt nenapada…

          nebo parkoviste u Lidlu a kazdej at si dojde koupit burta, rohlik a lahvace…

          snad to organizacni tym zvladne ku vseobecne spokojenosti…

          0 0
          • Darkson  

            ideál by byl stánek s pivem a klobásou na louce co s jezdí zbraslavská 8:)

            0 0
          • karliner  

            Tak radši než do koutskýho stánku, kterej je naprosto otřesnej (opravdu nechápu, co na něm všichni vidí), bych to protáhl snad na zahradu k Pigimu do Lahovic…

            Jinak tedy U přístavu je velmi dobrá krčma, kapacitně by snad stačit mohla a největší vytrvalci by se po zavíračce jen překulili do protější diskotéky :-)))

            Ještě tedy k Chladům – kdykoliv jsem tam byl v posledních pár letech, jakmile dorazila skupina 6 nebo více cyklistů, systém obsluhy, přípravy jídel a točení piva naprosto zkolaboval a nedovedu si představit, jak by s ním zatočilo 150 lidí…

            0 0
            • jecnak  

              Tipnul bych, ze kvuli vyprsene obsluze :-)

              0 0
            • lusk  

              diskoteka bude jiste nadsena tanecniky v dresech a MTB tretrach ;-)

              0 0
        • teepeex  

          zkusim zitra domluvit hospodu u Pristavu

          znam obsluhu myslim slusne a pujdou nam na ruku pac jsou v pohode, mysli jim to a maji na to nouhau a prostory:)

          kuchyne vyhlasena, pivo velmi slusny a nekdy i vyborny

          (Plzen, Gambac 10 a kvasnice 12, Kozel cernej)

          myslim, ze se pro nas pretrhnou

          dam vedet, jestli nemaj v tomhle terminu jinou akci

          konec hlaseni

          0 0
      • jecnak  

        Tak startovka je plna.

        0 0
        • l-e-t-o  

          to byl fofr. 5 dnů a je plno

          0 0
        • karliner  

          uááá, obě legendy z ČelEj na startu!!!

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No bylo to o fous, nez se hroch rozhoupal. Co ty ze te tam nevidim, nebo se snad skryvas pod „nejaka vovce“?

            0 0
            • Thidney  

              ne , jede za Kbelské sokoly

              ovce se zatím hledá ,)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                A no jo vlastne, neumim cist. Sorry ze jsem ti chtel vetrit selmu mezi ovecky :)

                OT, ,) to je nejakej tvuj specialni smajlik? (spiklenecku mrkajici Zizka ?)

                0 0
                • Thidney  

                  a- napsal čárku a pak si to rozmyslel + lenost použít del a napsat to pořádně

                  0 0
              • oddie  

                Prej Půjčovna ovcí, a nemaj ani dost ovcí sami pro sebe :D Co kdyby někdo přišel, že chce nějakou půjčit?

                0 0
                • McBlacky  

                  od tý doby co za to můžeš jít sedět to s půjčovnama ovcí jde od desíti k pěti.

                  0 0
                  • oddie  

                    A to jsem si chtěl nějakou půjčit, na Bajkonur by se hodila…

                    0 0
                • Thidney  

                  vovce jsou rozpučovaný do jinejch týmů, aby se trochu zvýšila pravděpodobnost, že konkurence bude bloudit

                  0 0
                  • oddie  

                    Tak to já nikdy nebloudím, jen občas vymyslím až příliš zajímavou „zkratku“ :)

                    0 0
        • McBlacky  

          další dvojice do startovky přijímáme obálkovou metodou. Ze zkušeností doporučujeme na bankovky minimálně obálky A3, alternativně skleněné provedení s adekvátním obsahem :)

          0 0
    • karliner  

      Přibližné paramatry naší dvojice:

      • 88 let
      • 200 kg (bez kol..)
      • 3 svatby
      • 5 dětí

      Kdo z vás, frájové, nás trhne aspoň v jednom měřítku :-)))

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        8 deti :)

        0 0
        • jecnak  

          Priblizne a nebo presne? Ja jen aby nedoslo k omylu, kdyz Karliner bere tento parametr jako priblizny ;-)

          0 0
        • lusk  

          pocitaj se i levobocci ?

          0 0
        • karliner  

          Ufff. Myslím, že v této kategorii bude myslet vysoko i Půjčovna ovcí :-)

          0 0
      • McBlacky  

        moc nevidím prostor o dobrovolné snažení vás překonat. Snad jen ty děti jsou pozitivní položka ve výčtu :)

        0 0
        • karliner  

          Ještě jsem mohl přidat 383 cm :-)

          0 0
        • Thidney  

          2 položka jde v úměře k první a to neovlivníš, 4 szas s třetí a stím se něco málo dá dělat .)

          0 0
      • oddie  

        Ve věku a váze NAŠTĚSTÍ ne :P

        0 0
      • Thidney  

        pokud pojede pujcovna v planovane verzi tak

        • 101 let
        • 199,5 kg
        • 3 svatby
        • 9 dětí

        takže ve dvou ze čtyř měřítek o parník :)

        0 0
        • oddie  

          Zvěřinec :)

          0 0
        • karliner  

          No do ******..

          Je ale otázka, jestli člen týmu se počítá i jako dítě :-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Stado s bacou neni dvojice ;)

          0 0
        • Thidney  

          no ono je ještě varianta, že bráchovi definitivně umřelo koleno a pak dojde ke sloučení s jiným týmem a Půjčovna ovcí se přiřadí k Za mír mezi národy a teplou uzeninu do řady historických, leč mrtvých týmů. Pak by šla poslední ovce seskočit z rudé skály a vyrazit si dech.

          0 0
    • oddie  

      Když startujem až někdy před 11, je možné na prezentaci přijet až po desáté? Nechce se mi moc brzo vstávat a pak tam hodinu očumovat :) Výklad nepotřebujem, stačí mapa, aspoň to je pak větší sranda…

      0 0
      • jecnak  

        Radsi bysme aby se tam vsichni objevili vcas, protoze v prubehu startu neni cas na prihlasovani.

        0 0
    • Lasky  

      Zdar. Mohl bych poprosit o místo cíle/hospody? Rádi bychom si tam nadirigovali doprovod s věcmi…

      Díky

      L(.)

      0 0
    • Jitkola  

      Když už jsem mimo sedlo nechcete nějak pomoct s nedělním Lostem?

      Lepší je být užitečná než být jen chcípák :o)

      0 0
      • jecnak  

        Doraz na start, nejak te zamestname. Bude snad krasne, tak lepsi jak sedet doma je pobihat ci piknikovat v lese a prudit cyklisty pri plneni ukolu. Neco se urcite najde.

        0 0
      • fousac  

        no muzes treba infiltrovat poradatele a sehnat mi s predstihem mapu s kontrolama… a tesne pred startem cornout kybicovi rychloupinaky.. ;)

        0 0
    • jecnak  

      Jedna slecna hleda partaka/partacku do dvojice na LOST? Nevypadl nekomu spolujezdec?

      0 0
      • oddie  

        Dej foto, třeba se vyplatí hodit spolujezdce přes palubu :)

        0 0
      • tonik666  

        Příliš pozdě :)

        0 0
        • VeVe  

          .. nikdy preci neni pozde :-) Strejdak to jiste pochopi, preci jen hledajici slecna je zajimava alternativa :-)

          0 0
          • karliner  

            Slečna určitě není členkou Čemby, páč to by se jí nestalo, že by neměla s kým jet :-)))

            0 0
          • tonik666  

            Bude se Strejdou aspirovat na poslední místo, už se na to těším.

            Ať se slečna přihlásí do půjčovny ofcí :)

            0 0
      • oddie  

        Maně mě tak napadá, když koukám na pravidla, je-li ve dvojici prokazatelně žena, je časový limit 6,5 hod místo 6… na co vlastně je tam ta půlhodina navíc…

        0 0
        • McBlacky  

          aby si to víc užili :)

          0 0
          • oddie  

            A není na to ta půlhodina málo? :P

            0 0
            • McBlacky  

              vycházíme z dal z minulých ročníků a věř mi, že je to dimenzováno dostatečně i pro nešiky co neumí skládat a rozkládat deku…

              0 0
        • jecnak  

          Ted vazne. Byvalo to proto, ze jsme si v nekterych rocnicich nebyli vubec jisti, zda ma smysl vypisovat kategorii zeny a mixy, takze to melo byt tak, ze se budou proste pocitat vsichni bez rozdilu stejne, jen ze mixy a zeny dostanou pul hodku navic v limitu. Ted uz je to celkem zbytecne a nejspis tohle pravidlo zrusime. Nebo taky ne a dame jim 45 minut navic a boj o predni pozice tak bude o to zajimavejsi.

          0 0
          • oddie  

            No, když si vezmu, kolik holek mi to nandalo na Bajkonuru při stejném limitu, budu se na ten boj po přední pozice stejně dívat z hodně uctivé vzdálenosti :)

            0 0
        • karliner  

          No, já koukal, že se pro letošek výrazně zjemnily propozice, protože dříve organizátoři požadovali ženu prokazatelně, letos už tak přísní nejsou :-)

          0 0
          • cabbage  

            vycítil jsi příležitost?;)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tesim se na prijemnou lehkou nedelni vyjizdku. Jen me pri prohlizeni vysledku z lonska mate, ze maji vsichni tak malo bodu, kdyz na papire to vsechno vypada tak nevinne? Chci se zeptat ostrilenych borcu kde je teda zakopane zvire?

            0 0
            • oddie  

              Vrstevnice vypadají na papíře nevinně, v reálu už méně :)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No vloni se to jezdilo na Praze vychod. Ale o jakychsi kopeckach kolem Tocne jsem uz neco slysel…

                0 0
                • oddie  

                  Já jsem loni nebyl, takže nevím. Kolem Točné se občas nějaké stoupání najde, to je fakt :)

                  0 0
            • jecnak  

              Ono to neni o tom jen projet kontroly, ale jednak najit spravne to, na co se ptame ale pak i spravne odpovedet na otazku. Modelovy priklad je treba lonska otazka 21: Klepec za 10b

              • Co je na památníku svobody na plaketě gramaticky špatně?

              Tedy s vypetim sil najdete Klepec. Pak musite najit pamatnik svobody, coz je tezko prehlednutelny 20t sutr uprostred louky, ale pak hledate tu gramatickou chybu. No a pokud muzu soudit z bezne urovne zdejsich prispevku, tak to muze byt kamen urazu.

              A takto vypecena je vetsina kontrol.

              0 0
              • karliner  

                Klepec jsme vloni našli hravě, ale žádný památník tam nebyl..

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                vypecene kontroly, hm…se mi to nejak zacina spojovat s tim ze protesty se neprijimaji…

                0 0
              • McBlacky  

                Kdo pamatuje poklopy, pneumatiky, padlé (holé!) stromy, významné kameny :) a podobné lahůdky, ten ví odkud vítr vane.

                jen tak pro legraci jsem to nyní naházel do cykloserveru. Optimální trasa přes všechny K bude kolem 110km, 2000m up. Takže on the paper je to brnkačka – je otázka kdo pojede optimálně :)

                Celkově to je spíš kratší LOST, nejdelší byl pro vítěze lehce přes 70% K. V neděli očekávám útok na 90%+

                0 0
                • Thidney  

                  poklopy a pneumatikové údolí byly dobrý, trochu mi to připomíná hledání modřínu mezi suchými smrky při voděradkách, nebo tři posedy v rozmezí 150m, měření azimutů postupně u všech a následné zjištění, že se parťák podíval na popis jiné kontroly. To že žije, je jen důsledek toho že je podstatně lepší běžec než já…

                  0 0
            • karliner  

              Kámo, nedá mi to, ale jak se takhle může ptát někdo, kdo zabloudil na bruslařském orienťáku na zamrzlém rybníku :-)))

              0 0
            • fousac  

              nebo moje oblibeny pocitani kachen na rybnice… ty mrchy nepostoji, neposedi, furt se nejak hemzi… a kdyz uz to clovek skoro ma, tak se seberou a odleti..

              0 0
      • Medunka  

        nj, mužský, stydí se,

        tož s ní pojedu já a bude to :-)

        0 0
        • McBlacky  

          měl bych kandidáta na trojku. Ráno dorazí, tak třeba se nad ním smilujete, než ho nechat jet solo. Veselej kluk, srdcař, prostě idol :)

          Chrcení bych se nebál, po dnešku má naloženo zle přes rysku :)

          0 0
          • Thidney  

            Gutovi se zatím neozval sedloň, takže vovce je zatím volná. Necháme to na start :)

            0 0
    • black.horse  

      Ahoj, moc se omlouváme, ale s Luckou zítra odpadáme. Píšu na poslední chvíli, ale snad je ještě malá naivní naděje, že uvolněnou mezeru ve startovce někdo místo nás využije. Tomovi ráno pošlu SMS, kdyby to tady nečetl…

      0 0
    • Internaut  

      Děkuji organizátorům za sebe i synátora – parádní událost a užili sme si to.

      0 0
    • tommyD  

      nepřemýšleli jste o zavedení i podzimního lostu?

      0 0
    • oddie  

      Hezká 80km projížďka, jsem zvědav na body :)

      0 0
    • nitraq  

      Přiznejte se, kterej účastník LOSTu tak okatě okukoval bruslařku v modrém na modřanský stezce cestou do Prahy kolem sedmý hodiny?:D Poznávací znamení bikera – modrá helma asi Uvex.

      0 0
      • Thidney  

        no spíš čí bouračku to řešila dopravní policie na náplavce před osmou. Kdybych nemazal na vlak, tak zastavím – mám pocit že jsem tam zahlíd nějaké povědomé dresy..

        0 0
      • karliner  

        To byli kámoši.

        Co jsem tak vyrozumněl z dnešního vyprávění, tak jednak to nebyla bruslařka, ale chodkyně, která šla po tom cyklopruhu, protože po dlažbě se jí „špatně“ šlo a druhak při dechové zkoušce policií nadýchala více než 0,5 promile (kámoš 0,0, oboje zaprotokolováno), vyšetřuje to PČR jako dopravní nehodu..

        0 0
    • teepeex  

      damy a panove, devcata a chlapci, bylo to uzasny

      diky

      normalne se uz ted tesim napriste:)

      dnes jsem se kousnul, ale nepustil:)

      Fany dik za maturu, malem jsem ani nevysel;)

      bikemap

      „cykloserver“:

      http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

      0 0
      • oddie  

        Máš na té mapě nějaký divný cíl :)

        0 0
      • jecnak  

        Pratele dekujeme za ucast, bylo prima se s Vami zas videt, zafandit, pokecat, popit, zablbnout a trochu si z vas vystrelit. Opravdu se to letos vydrarilo.

        Vse aktualne dostupne je na webu LOSTu v sekci historie

        Fotky dodame nejspis v utery. A jinak podzimni „LOST“ bude, jen trochu vypecenejsi a silnicni (jizda na MTB mozna).

        0 0
      • crom  

        bojovals,fajn pane;)priste ale uz jen 50km vic ne:)

        dik vsem organizatorum,moc povedene

        0 0
        • tonik666  

          Vy jste stíhali ještě pofotit? No luxus.

          Jinak gratuluju k umístění, včera jste se tvářili jako že to byl největší propadák a nakonec krásné 6. místo:)

          0 0
      • kolda  

        týpku, vy jste nebyli v chýni! styďte se!! :))

        0 0
    • Darkson  

      dík všem, kdo se podílel na organizaci, jako vždy fajn akcička.

      ale ten večerní program v kombinaci s vedrem mi nějak nesed, zmohlo mě to víc než obvykle. raději jsem jel domu vlakem:-)

      0 0
      • Sharka1  

        nebyl jsi sam, kdo byl zmozen… :-)

        0 0
        • kolda  

          my dostali jasny povel od male velitelky, ze se jede domu.. skoda, to byl podvecer jak delany prosedet ho na zahradce :) i kdyz me bylo z toho vedra tak blbe, ze jsem to doma hned zalomil

          0 0
          • tonik666  

            Mně přišlo že oproti sobotě bylo nádherně, osvěžující větřík a menší vedro.

            0 0
            • kolda  

              to je subjektivni:) ja dojel s upalem nebo uzehem, mozna s obojim :) vyjezd na Zvoli bez piti me dorazil. chteli jsme jet jeste dal, ale v Karovske udoli jsem jen sedel u potoka a chladil :)

              0 0
    • Elwing  

      Díky a věčnou slávu organizátorům, bylo to opět skvělé. I když nezávodím, tak tenhle závod bude už asi navždy patřit do každoročního rituálu. Třetí místo potěšilo a je pravda, že jsme měli opravdu dost, takže to nebylo nadarmo. Nicméně na krále bude ještě potřeba zamakat.

      0 0
    • McBlacky  

      díky všem za účast.

      samotnýho mě to nějak zmohlo ke konci :)

      0 0
    • Dálkoplaz  

      Díky za akci bylo to fajné..pohár už je u svého kámoše:-) Kdo se chce pobavit našimi kufříky, tady je trasa (v Dobřichovicích na autopilota na špatný most a hned potom špatná modrá)

      0 0
    • l-e-t-o  

      jak už psali lidi výše bylo to letos zase super :) A nebyli jsme poslední!! Zde trasa, kterou jsme jeli odkaz:„http://­www.sports-tracker.com/#/wor­kout/ondrazar/303or­h5a2u4kbhcn“

      0 0
    • cabbage  

      Vynikající, díky pořadatelům za skvělou akci, dobře umístěnou hospodu atd atd.. Jsem hodně vděčnej Deli, že se mnou zas jela a tahala mě do kopců a rovinek, když jsem přemýšlel do kterého křoví půjdu umřít(letošní Lost tvoří asi 20% mých letošních najetých km).

      A lucčinu hlášku „jestli chcete vidět starýho Blackyho, tak támhle je“ ještě dlouho nezapomenu:-D

      (a stejně mě mrzí, že jsme nevyhráli tu nutelu)

      0 0
    • mitch  

      I když parťák ulomil patku 12km po startu a dalších 12km jsme šli/jeli do cíle, tak stejně dobrá akce a prima procházka :). Příště snad dojedem dál.

      0 0
      • jachymk  

        Jsem rád, že na tom byl někdo ještě hůř než já :D. Nasbírali jsme 80 budů pak jsem říznul plášť, utrhnul ventilek na nové duši a parťákova duše byla děravá na tolika místech, že nestačilo lepení. Pak jsem ještě poškrábal nepoškrábatelnou Motorolu Defy+, do cíle o půl hoďky dřív :-)

        0 0
        • mitch  

          My jsme byli v cili uz ve 2. Neudelas nic

          0 0
          • jachymk  

            To ne. Na druhou stranu jste ve 2 alespoň nemuseli čekat 45 minut na pivo jako my :)

            0 0
    • karliner  

      Díky za krásnou akci!

      0 0
      • Martinson  

        Přidávám se s pochvalou, navíc docela slušná kalba na závěr.

        Zdravím ostatní členy noční cyklojízdy do Prahy!

        0 0
    • jecnak  

      Preji prijemnou zabavu u prvni varky fotek.

      Kdo by chtel v plnem rozliseni, piste na mail.

      0 0
      • cabbage  

        Paráda, těším se na další.

        0 0
      • karliner  

        Pěkné. Zajímalo by mne, co Thidney tak usilovně studuje v mapníku při výjezdu na Maturitu? Vždyť tam to zná snad každej :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No studuje uz strategii dalsiho postupu, aby zbytecne nezevloval.

          A jinak paradni akce, diky. Jediny minus byl uvarenej zdechlej hroch. Pristi rok bude doufam snezit.

          0 0
      • StrejdaS  

        Ja se tesil na akcni fotku z maturity a zase prd. :D Loni ti taky krasne zapozuju, skocim pres sutr a ty me vyfotis 5 metru pred nim… Navratilovou na tebe!!! Ale jinak fotky pekny.

        0 0
    • oddie  

      Už se ví termín Lostu 2013?

      0 0
      • Thidney  

        lost má většinou jasnej termín tak měsíc před konáním ale počítej přelom dubna a května

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Možná někdo uspořádá Frost in Prague když už tu jsou nedočkavci :-)

          0 0
        • oddie  

          Doufal jsem, že si sestavím kalendář, s čím můžu počítat, no nic, holt uvidíme. V dubnu je zrovna každou sobotu něco.

          0 0
          • tonik666  

            Neděle po Transbrdech jako loni?

            0 0
          • karliner  

            Taky se nabízí 1. nebo 8.května, to by s nějakým závratným počtem závodů kolidovat nemělo. Ale myslím, že termín LiP se určoval i po konzultaci s organizátory viprahla..

            0 0
            • McBlacky  

              no aby to ještě mělo smysl. zatím to vypadá, že nám tady BF přidělí termín a koukejte to pořádat :)

              já ještě neviděl kalendář, plánuju to vždycky až tak v půlce března. Neděle 30/4 po TB zní jako pravděpodobný řešení, pokud v sobotu nebude VIPrahlo.

              0 0
              • cabbage  

                Zase neděle je vzhledem k obvyklému debriefingu kolidující s pondělním vstáváním…

                0 0
              • oddie  

                Bajkonur je 20.4. Neděle o týden později je 28.4, ne 30., to je úterý :)

                0 0
                • McBlacky  

                  pravda – nevím kam jsem koukal, dohodneme se s Tomášem a dáme vědět

                  0 0
                  • oddie  

                    A TB jsou 27.4, jen pro doplnění. Tak jestli to chcete udělat hned po nich…

                    0 0
              • oddie  

                Ještě ad viprahlo, co že tě tentokrát nevidím ve výsledkovce Viktorova mapového relaxačního tréningu?

                0 0
                • McBlacky  

                  no nějak jsem byl v klidu, že to je až kolem 13–15 a prošvihnul to :(

                  o víkendu mi na švihu Meduza říkal, že už to bylo.

                  Mrzí mě to dost.

                  0 0
    • teepeex  

      panove Lost ma svoji cenu mnohem vyssi nez tu stovku,

      dejte to patricne najevo a budete mit klid

      navrhuju 500,– za dvojici(nejmin)¨:))

      neni to preci otazka penez, ale chuti

      0 0
      • McBlacky  

        takže krutě se napakovat povídáš :) :)

        0 0
      • jecnak  

        2011 a 2012 bylo startovne 200,–CZK za dvojici a tak akorat to pokryva naklady na domenu, hosting, benzin, cast tomboly a pohary. Vecne ceny a cast tomboly jsou pak na sponzorech. Myslim, ze zadne zmeny nejsou treba.

        0 0
        • karliner  

          Já bych byl pro zvýšení, za ty peníze koupit grilované prase a to potom v cíli sníst :-)

          0 0
    • jecnak  

      Přátelé, po dohodě s Blackym stanovujeme termín LOST in Prague 2013 na 28.4. Start bude nejspíš někde na Zbraslavi a cíl na Zbraslavi ve stejné hospodě jako vloni. Přihlašovat se bude možné od 1.4.

      0 0
    • Thidney  

      Jen připomínka, že přihlašování na Jasoně/Drsoně je v proudu.

      • Termin 11.5.2013
      • doporučená kategorie drsný jasoň – freeorder start 9:00 dojezddo 23:55
      více na http://www.jason-drson.com
      0 0
    • cabbage  

      Technická: Bude zas k vidění „starej Blacky“?;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.