• jecnak

    Jaro je tu a s nim i LOST in Prague 2011

    Datum konání: 07.05.2011

    Pro ty kdo nevedi, jedna se o orientacni MTB zavod dvojic. Cilem je v urcenem limitu objet co nejvice kontrol, pokud mozno co nejvice bodovanych (kontroly jsou bodovane ruzne).

    • Start: Metro A – Skalka
    • Cíl: Klánovice
    • Časový limit: 6 hodin a pokud je ve dvojici prokazatelne žena pak6,5 hodin
    • Ceny – budou!
    • Startovné: 200,–CZK za dvojici

    Neco z minulych let na b-f:

    Prihlasky, propozice, fotogalerie a dalsi info:

    www.lostinprague.cz

    Veskere dalsi veci upresnime v prubehu dubna. Je možné, že dojde ke změně místa cíle.

    Tento thread by mel slouzit hlavne tem, kdo nemaji partaka a nekoho shani. Namety, napady a pripominky vitany.

    0 0
    • jecnak  

      Jinak samozrejme prijimame namety na povedene ukoly na zivych kontrolach :-)

      0 0
    • jachymk  

      Ihned druhá věta:

      LOST in Prague 2011 je tu. Do diářů si zapište termín 7.5.2010. :-)

      0 0
      • jecnak  

        Uz je to letos. Dik za upozorneni. Ziju nejak o rok zpet.

        0 0
    • tonik666  

      Že bych se letos konečně vypravil? :)

      0 0
    • black.horse  

      Nemám žádné námitky, nápady a ani připomínky a rovnež nesháním parťáka, pouze bych touto cestou rád veřejně sdělil, že se těšíme:-)

      0 0
    • pustipav  

      No kdyby jste nekdo hledali druhyho do dvojice, tak se hlasim :) PS – orientance takovej prumer, rekl bych :)

      0 0
    • Elwing  

      Přihlášeno. Těším(e) se :)

      0 0
    • martin_bakov  

      taky prihlasen, hledam nekoho na LOST do dvojice, nechci se na LOSTu flakat

      0 0
    • oddie  

      Škoda, že se to kryje s jinou akcí…

      0 0
      • karliner  

        To by mne zajímalo, kterou akci „kolem hnoje“ srovnáváš s proslulým LOST IN PRAGUE :-)))

        0 0
    • jachymk  

      no letos to bude zajímavý okolo Klánovic to absolutně neznám parťák myslim taky ne, asi se na ně budeme muset zaměřit

      0 0
    • tommyD  

      hohoho už se tesim,snad sezenu partaka

      0 0
    • cabbage  

      Luxus, v těchlech končinách jsem nebloudil od odjezdu na salcku 2006 (ječánek s medunkou si jistě pamatují:o))

      0 0
    • l-e-t-o  

      tož už jsem se taky s Viťu přihlasil :)

      0 0
    • tonik666  

      Jel bych a nemám druhého do dvojice, nechcete někdo jet se mnou? Můžu nabídnout slušnou znalost Prahy (dokonce lokalizovanou na místo závodu, jsem z Hostivaře:), mírný orientační nesmysl a smysl pro černý humor :)

      0 0
    • teepeex  

      s Fanym asi oprasime Maliny zadarmiko:]

      0 0
    • jecnak  

      Vkladam infomail, ktery jsem poslal na letosni a lonske registrovane zavodniky:

      Vazeni pratele,

      v sobotu 7.5.2011 se uskutecni sesty rocnik LOST in Prague. Na co se tedy muzete

      tesit? Jak vse bude probihat?

      1.Start bude presne zde (stejne jako predloni):

      http://www.mapy.cz/…

      Cil zde:

      http://www.mapy.cz/…

      Z Klanovic jezdi vlaky, ktere berou zdarma kola v ramci prazsky integrovane dopravy. Nadrazi je od cile 200m. Na metro Cerny Most je to 8,5km.

      2. Prezentace, mapy, pravidla

      Start prvni dvojice bude v 10h, prezentace bude probihat od 9:30,

      ale na miste budeme uz driv. Tesne pred desatou probehne vyklad pravidel.

      Do dvojice dostanete mapu (A3) a zvlast papir s

      dohledavkami (A4). Startovat budete po minutovych intervalech. Na

      trati se budete pohybovat 6 hodin, respektive 6.5 hodin je-li ve dvojici

      zena. Prekroceni limitu bude trestano odectenim bodu ziskanych na kontrolach

      a to tak, ze za kazdych zapocatych 10 minut odecteme 30 bodu. Pořadí v cíli

      se určuje podle toho, kdo má více bodů a dojel v časovém limitu. Pokud jsou

      bodová hodnocení stejná, pak o pořadí rozhodne kratší čas strávený na trati.

      3. Na trati

      Behem zavodu si urcite kontroly, ktere chcete projet a vydate se na misto.

      Na papiru s dohledavkami si prectete otazku ke kontrole, ktera vas jednak

      navede presneji na misto a jednak je to vlastne to, proc na misto jedete. Na

      miste najdete odpoved na otazku, kterou zapisete na papir dohledavek.

      Dohledavky jsou obodovany ruzne, dle obtiznosti. Dohledavku na mape tvori

      pet tecek. Bod, ktery mate najit je pata tecka v pruseciku krajnich.

      4. Bezpecnost

      Na trat nebudou vpusteni jezdci bez prileb. Diskvalifikaci bude trestan

      pohyb po silnicich pro motorova vozidla a dalsi hrube prestupky.

      Neriskujte prosim, pár vteřin získaných riskantní jízdou lehce ztratíte,

      pokud budete zmatkovat při dohledávce.

      5. S sebou

      Vezmete si tuzku, blikacku, prilbu, doklady, nejakou svacinu, kolo a hlavne

      dobrou naladu.

      Veskere dalsi informace naleznete na http://lostinprague.cz

      Mate-li jakekoli dotazy, nevahejte mi napsat.

      Zdravi a v nedeli se na vas tesi organizatori

      Jitka, Milan a Tomas

      0 0
      • Splinter  

        To zni dobre, hlavne uz vime, kde start je, takze usetrime cca 45minut :D

        0 0
      • Splinter  

        To zni dobre, hlavne uz vime, kde start je, takze usetrime cca 45minut :D

        0 0
        • Manas  

          Dokonce uz 90 minut? To je husty :-)

          0 0
        • jecnak  

          Jak jsme rikali Karkulce, radi vas na vikend uvidime. Akorat tentokrat si volno v patek vzit nemuzu.

          0 0
      • Bulda  

        To su z teho jelen :) V nedeli bude afterparty :)? a co

        Sharka, se netesi?

        0 0
        • jecnak  

          Afterparty plynule vplyne do nedele ;-) Mozna. Sharka se netesi, protoze se netesila vloni, tak snad mi to promine :-)

          0 0
    • Mery  

      prida se nekdo k prumerny orientaci a prumernymu tempu? … jezdim, protoze kolo me nejvic bavi a akce vypada moc zajimave

      0 0
      • tonik666  

        Ahoj, psal jsem výš, taky nemám nikoho do dvojice. Můžeme založit tým průměrných :)

        0 0
    • jecnak  

      30 dnu do zavodu a zbyva 13 volnych mist. Pocasi podle CML na 7.5.2011 polojasno 26C, mirny jizni vitr, rosny bod…

      0 0
    • jecnak  

      Jen takova mala organizacni pripominka. Prosim vsechny at si vezmou jidelni lzici.

      0 0
      • karliner  

        Takže první kontrola po startu – sněz pivo lžící přeci jen bude???

        Si myslím, že to hodně proseje startovní pole :-)))

        0 0
    • l-e-t-o  

      no, já bych možná mohl začít trochu jezdít na kole :) tenhle rok mám asi přesně 31,5 km :-D

      0 0
    • jecnak  

      Diky vsem za zajem. Startovka je uzavrena. Zaroven prosim ty, kteri z jakehokoli duvodu nemuzou jet a jsou prihlaseni, at mi daji vedet a neblokuji mista nahradnikum.

      0 0
    • jecnak  

      Dovolil bych si par svesticek ze sve zahradky.

      Meco malo z focení a hledání kontrol na LOST in Prague 2011. Kdyz budete pri jizde dost potichu potkate i takoveho pasika jako na druhe fotce.

      Tak v sobotu na startu.

      0 0
      • teepeex  

        Fany nema bajka, da se to odjet na ziletce se Zafirama? :)

        0 0
      • mr.kokos  

        odkud je ta první fotka? To vypadá hodně dobře…

        0 0
        • jecnak  

          To zjistis na startu :-)

          0 0
        • jeremyjeremy  

          su bonzak → hostavice u doco-poco :) doporucuju lavku nevyuzivat – po louce je to ten spravnej adrenalin (hlavne ted po desti), jen se pred tim radsi trochu rozjezte :))

          0 0
          • Medunka  

            jezdím tama pravidelně a zatím sem stopy od kol po louce neviděla, tak asi nemáš rád takový adrenalin, jaký tu doporučuješ :-)

            Ono brodit se nad kotníky v blátě není nic příjemného

            0 0
            • jeremyjeremy  

              kup si bryle tak louka je rozjezdena fest ;) šak tam ta lavka taky neni zas tak dlouho..skoda ted to tam je jak na vaclavaku

              0 0
              • Medunka  

                rozchozená, to jo, ale rozježděná od kol – fakt sem nic neviděla, asi to dáváš dál od tý lávky – ale je to šumák

                za poslední měsíc sem tama jela tak 14–16×, přímo na lávce sem nikdy nikoho nepotkala, jen v lesíku pár pejskařů

                0 0
          • martin_bakov  

            bude mokro, blato si nechtene uzijeme tak jako tak

            0 0
            • Thidney  

              jestli to dopadne jak na prvním lostu, tak potěš koště ,)

              0 0
              • jecnak  

                Na me se z predpovedi usmiva v sobotu slunicko a 17C, v coz mozna sice naivne, ale presto verim :-) Kazdopadne bych i z duvodu nekterych obtiznejsich mist na trati radsi slunicko, aby si zavodnici singliky a koreny poradne uzili.

                Pri vikendovem kresleni mapy a kontrol jsem kazdopadne pojal podezreni, ze letos budu za padoucha organizatora protentokrat ja, protoze treba dohledavka „strom v lese“ neni zcela upresnujici.

                Prozatim hodnotim jako nezbytnou znalost – mapovani a orientace, pravopisu, botaniky, geologie a notnou davku odhadu a vtipu :-)

                0 0
      • Eila  

        juchů, dvě místa poznávám, třetí skoro, aspoň něco:-D

        0 0
        • Medunka  

          já bych se neradovala :-D

          To, že poznáte místa z fotek neznamená, že tam je kontrola :-) V jednom případně to může být nápověda jak terénem z Prahy ven.

          0 0
      • Thidney  

        zejtra jdu na oční – od minulý soboty nějaký trable. Pokud se mi zas budou v očích hrabat, tak budu potřebovat k bílýmu bajku i bílou hůl ,)

        0 0
      • karliner  

        Já spíš doufám, že potkám pašíka na rožni v cíli :-)

        0 0
      • l-e-t-o  

        to bude sranda. ani jedno místo nevím kde je :) bloudění se bude konat určitě :-D

        0 0
      • cabbage  

        Hehe, na tom poslednim místě sem před měsícem svačil:-D

        0 0
    • mogucan  

      Hledám spolujezdce bez ambicí na bednu, ideálně s vlastní buzolou :) Disponuji orientačním smyslem, neskonalým optimismem a čokoládou.

      0 0
    • Elwing  

      Tak hlásím, že jsme téměř zdraví (fyzicky) a pojedeme :)

      0 0
    • teepeex  

      ta moje otazka byla minena vazne:)

      a trochu tam zapadla

      takze:

      Fany nema bajka, pujde to objet na ziletce s nabouchanejma dratenejma Zafirama? ze bychom jeli na silnicce, bo ho v tom nechci nechat

      nebo do plena:

      nema nekdo na zapujceni odolny kolo vel.23?

      mozna ho Fanous nezlomi;)

      0 0
      • McBlacky  

        hovořímli za svoji část – na cyklokrosce by to objet šlo (ale rozumíme si, že to nebude s prstem v nose :), na silničce tedy taky. Limit budou defekty, pokud dáte něco neprůstřelnýho bude to ok.

        moje kola by mu byla malá :/

        0 0
      • jecnak  

        Da se. Nebude to zabava, ale urcite jo.

        0 0
      • crom  

        je to dobry!Richard mi nez sezenem vidlici pujcil zanovne zavodni ram:)to je raketa a ty jeho inicialy 8-o vzuum to pojede samo:)

        0 0
    • jecnak  

      Mame volne mista pro 2 teamy. Kdo chce, napiste mi na mail.

      0 0
    • jecnak  

      Jeste malickost k dotazum ohledne hospody:

      • pripraveny bude gulas pro 70 lidi
      • dal ruzne smazaky, klobasy, rizky, hranolky atd.
      • pivo, malinovka, kofola
      0 0
      • martin_bakov  

        a asi by bylo dobre vzit si zamek na kolo, nebo je posezeni nekde na zahradce kde budou kola na dohled ?

        0 0
        • jecnak  

          Hospoda je mimo zastavbu v lese a kola budou jakoby za plotem a na dohled, ale samozrejme je lepsi si zamek vzit. Zvlast pokud ma nekdo v planu se zdrzet, tak vecer se urcite presuneme dovnitr do tepla.

          Jeste dodam, ze kola z nadrazi Klanovice jezdi do centra zdarma v ramci tarifu MHD. Na metro Cerny Most se da dojet lesem a po cyklostezce – je to cca 7km.

          0 0
    • Hnoj  

      Tak já bych se letos také rád zůčastnil. Hledám k sobě parťáka, startovné mám zajištěno.

      Moje tempo je loudací, zastávka na oběd a na několik zmrzlin/piv je podmínkou. Nabízím absolutní orientační nesmysl a slušnou techniku jízdy na celo-HT 29er.

      Zájemci nechť se hlásí zde a nebo mě na mobil 603 984 792.

      0 0
    • l-e-t-o  

      věcná: bude zajištěn nějaký odvoz věcí (např. báglu s oblčením) z místa startu do cíle?

      0 0
    • karliner  

      Nechci tedy nikoho k ničemu ponoukat ani nic předjímat, ale poslední vlak do Prahy jede z Klánovic ve 23:32 :-)

      0 0
      • jecnak  

        Ale metro jezdi do 1:00

        0 0
      • georgio  

        Prvni vlak jede v sobotu uz 5:02, pro opozdilce :-)

        0 0
        • jecnak  

          No pan majitel se tvaril znacne podnikatelsky, tak treba necha otevreno jak bude treba.

          0 0
          • georgio  

            pan majitel je v celem okoli znamy svou vstricnosti co se tyce oteviraci doby…pokud bude dobra nalada, tak jiste vydrzi :-)

            0 0
          • cabbage  

            Na posledním lostu zmizeli všichni 5 minut po vyhlášení, tak nevim co strašíte:-D

            0 0
            • karliner  

              Protože tak vypráskaná hospoda nebyla na žádném jiném lostu…

              0 0
    • tommyD  

      Nějaký ten meněí servis na startu bude ?

      0 0
      • McBlacky  

        co si pod tím představuješ?

        0 0
        • tommyD  

          ted sem vymenoval vidli a dva dny se s tim morduju a porad se mi ta vidle „kinklá“ uz me to sejri,a bojim se abych se o to pak nejak nezabil. Hodil bych to narychlo do servisu,ale ted maj pobliz vsechny plno

          0 0
          • McBlacky  

            bud ti neco chybí v hlavku, nebo to máš nahoře blbě stažený¨. bod 2 ti opravím, bod 1 ne

            blbej dotaz, sundal jsi z tý starý ten nalisovaný kroužek dole a narazil ho na novou?

            případně, nepřesahuje ti krk vrch představce při dotahování?

            0 0
            • tommyD  

              tu misku tam mam, mela by bejt naražená správně.

              No s tim krkem,mas pravdu,presahu­je,protože sem si to seril trosku delší kdyby náhodou. je to tak par milimetrů

              0 0
              • jecnak  

                Tak to si tam pridej pod predstavec podlozku a mas to vyreseny.

                0 0
                • tommyD  

                  bohuzel ted zadnou nemam a nic homemade me nenapada …

                  0 0
                  • black.horse  

                    homemade = uřízni kus plastový trubky od vysavače, kdysi jsem takhle mámě málem rozřezal celej vysavač, student no… :-D

                    0 0
                    • kolda  

                      to je dobry low cost reseni, rozrezat vysavac kvuli podlozce za par korun :)

                      0 0
                  • kolda  

                    je ct, start v sobotu, v praze 1000 shopu, to by v tom byl cert, abys jednu podlozku nesehnal :)

                    0 0
              • Nikovlas  

                No krk musí končit nějakej ten milimetr pod hranou představce. Princip utahování toho hlávka je ten, že šroub vytahuje nahoru ježka, který je pevně v krku vidlice – tedy celou vidlici táhne nahoru. Hlava šroubu je v tý horní zátce, která přenáší sílu na představec, podložky pod ním… až na rám – tedy přitahuješ vidlici k rámu. Pokud ti ta horní krytka dosedá na krk vidlice, můžeš utahovat jak chceš, ale jenom přitahuješ vidlici k vidlici – celé je to v rámu volně a viklá se to.

                Tedy pokud jsem správně pochopil situaci :-)

                0 0
                • tommyD  

                  to je logický..no tak ja jdu pilovat :D

                  díky za info

                  0 0
                  • PietroUL  

                    Jednodušší bys to měl s tou podložkou :) Seženeš jí za pár korun v každym cyklo obchodu.

                    0 0
                  • Nikovlas  

                    Jak píše pietro – stačí koupit podložku za pár kaček (skutečně jednociferná hodnota), tu pak můžeš dát buď ještě pod ten představec, čímž si ale posuneš řidítka o pár mm nahoru, nebo ji dáš na ten představec a řidítka ti zůstanou stejně. Zas je otázka, jestli ti toho krku kouká dost, aby aspoň na kousku byla nasazená ta podložka… No každopádně gramař to upiluje, aby netahal 2mm krku + podložku navíc – pokud neplánuješ zvedat řidítka nebo kupovat rám s delší hlavovou trubkou, tak ty mm nepotřebuješ.

                    0 0
      • martin_bakov  

        servis ne ale bude se ti smat osobne pulka bikefora tak si to radsi oprav ;)

        0 0
        • Thidney  

          nikdy nevíš, před posledním lostem se tam zjevil Medůza, jen na čumendu a když viděl jak se morduju s ucházejícím kolem , tak ten drobný trn v plášti našel :) Takže mu dodatečně ještě jednou děkuju.

          0 0
          • karliner  

            Medoussa je zkušený pomocník. Onehdá jsem na silniční projížďce píchnul a když viděl bezradnost v mých očích, celé mi to opravil, věnoval svoji pověstnou „čtvrtečku“ a dokonce i napumpoval :-). A to nevěděl, že to samé udělal několik km předtím Ječňák..

            0 0
        • tommyD  

          Jdu na to :D nechci aby se mi smáli :(

          0 0
      • georgio  

        Nasel jsem doma par podlozek pod predstavec, jestli jsi to jeste nevyresil, tak se ozvi na mail a zitra Ti je vezmu…

        J

        0 0
    • jecnak  

      Znovu pripominam, ze je treba vzit si s sebou jidelni lzici. Je to mysleno zcela vazne.

      0 0
      • karliner  

        Jen bych prosil upřesnění, jestli stačí jedna na pár.

        0 0
        • jecnak  

          To zalezi jak jste si pripadne v paru blizci ;-)

          0 0
          • karliner  

            Obvykle se zhádáme při prvním bloudění, čili při první dohledávce, takže bereme dvě :-)))

            0 0
      • Thidney  

        Uz mi to doslo, ve Skvorci u Itala ma skvostnou zmrzlinu :)

        0 0
    • jecnak  

      Dnes jsem posilal tento mail, tak kdyby se k nekomu nedostal:

      Vazeni pratele,

      zitra se uskutecni dalsi rocnik LOST in Prague. Na co se muzete

      tesit a jak vse bude probihat?

      1.Start bude presne zde:

      http://www.mapy.cz/…

      Cil zde:

      http://www.mapy.cz/…

      S tim, ze oboji najdete na mape, kterou dostanete na startu. Z cile je to 300m na vlakove nadrazi Klanovice. Kola se prepravuji zdarma v ramci tarifu MHD. Na metro B Cerny Most dojedete lesem a po cyklostezce po cca 7km.

      2. Prezentace, mapy, pravidla

      Start prvni dvojice bude v 10h, pricemz prezentace bude probihat od 9:30,

      ale na miste budeme uz driv. V 9:50 probehne vyklad trati.

      Do dvojice dostanete mapu (A3) a zvlast papir s

      dohledavkami (A4). Startovat budete po minutovych intervalech. Pricemz na

      trati se budete pohybovat 6 hodin, respektive 6.5 hodin je-li ve dvojici

      zena. Prekroceni limitu bude trestano odectenim bodu ziskanych na kontrolach

      a to tak, ze za kazdych zapocatych 10 minut odecteme 30 bodu. Pořadí v cíli

      se určuje podle toho, kdo má více bodů a dojel v časovém limitu. Pokud jsou

      bodová hodnocení stejná, pak o pořadí rozhodne kratší čas strávený na trati.

      3. Na trati

      Behem zavodu si urcite kontroly, ktere chcete projet a vydate se na misto.

      Na papiru s dohledavkami si prectete otazku ke kontrole, ktera vas jednak

      navede presneji na misto a jednak je to vlastne to, proc na misto jedete. Na

      miste najdete odpoved na otazku, kterou zapisete na papir dohledavek.

      Dohledavky jsou obodovany ruzne, dle obtiznosti. Dohledavku na mape tvori

      pet tecek. Bod, ktery mate najit je pata tecka v pruseciku krajnich.

      4. Bezpecnost

      Na trat nebudou vpusteni jezdci bez prileb. Diskvalifikaci bude trestan

      pohyb po silnicich pro motorova vozidla a dalsi hrube prestupky.

      Neriskujte prosim! Pár vteřin získaných riskantní jízdou lehce ztratíte,

      pokud budete zmatkovat při dohledávce.

      5. S sebou

      Vezmete si JIDELNI LZICI, tuzku, blikacku, prilbu, doklady, nejakou svacinu, kolo a hlavne

      dobrou naladu. Prevazime veci ze startu do cile. Budou k dispozici dve auta, takze neni problem si pribalit teple obleceni na vecer.

      Veskere dalsi informace naleznete na http://lostinprague.cz

      Mate-li jakekoli dotazy, nevahejte mi napsat.

      Zdravi a v sobotu se na vas tesi organizatori

      Sarka, Jitka, Milan a Tomas

      0 0
      • martin_bakov  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Thidney  

      Muj partak je mrtvej jak disco. Pokud by se nekdo chtel pridat tak budu k zastizeni na 608029427.

      Btw kontroly na kopci, v nepristupnem terenu nebo prilis daleko nesbiram ,) Zmrzliny po cukrarnach ano.

      0 0
      • Medunka  

        vemeš si na to pořádnou lžičku :-D

        doraž na start, uvidí se, někdo se ti najde, nebo se k někomu vcucneš do trojky

        Nebo vem Vandu a je to – na bednu nejedeš, tak ať je aspoň veselo

        0 0
        • Thidney  

          Vanda má bohužel divadelní vystoupení. Jsem počítal, že dorazím na královský sakra start a pak se uvidí. V mém případě pokud si dostatečně rozkapu oči ,)

          0 0
          • Medunka  

            :-(

            tak slepého Thidneyho se snad někdo ujme – pojedeš na tyči :-(

            0 0
            • Thidney  

              nebo se poradne vyspim a prijedu az na afterparty.

              Kazdopadne zitra se uvidime, umele slzy s sebou :)

              0 0
      • jizby  

        A kurňa. Tohle jsem prošvih.

        0 0
    • jecnak  

      Ceka na vas 70 porci gulase, nejaky kolena, kachna, klobasy atd. Takze zitra rano :-)

      0 0
    • Twisp  

      poděkování pořadatelům! I když jsme se neumístili a nevyhráli v tombole, tak to bylo parádní…hlavně to počásko jste zařídili skvěle. :) díkec

      0 0
    • Nikovlas  

      Taky chci přidat svoje poděkování pořadatelům – byl to pěkný závod a celý den jsem si krásně užil. Sice jsem taky nic nevyhrál, ale v tombole nevyhrávám nikdy a v závodě jsem na to hold neměl (taky nikdy :-) )

      Tak za rok!

      0 0
    • kolda  

      diky organizatorum za supr akci, vse vyslo paradne.

      a buldovi dik za hak a mapovani, diky nemu jsme ukazali, ze fotri nepatri do stareho zeleza.:)

      0 0
    • redhotrock  

      Díky za veeelmi povedenou akci.

      0 0
    • lusk  

      Taky dekujem. jak to delate s tim pocasim ? Extra diky Jacnakovi za pumpu na startu a vsem poradatelum za vypecenou trat.

      0 0
    • Mikikuba  

      I já se přidávám s poděkováním jednak pořadatelům a jednak mému parťákovi!

      http://www.hankaebertova.cz/index.php…

      0 0
      • Thidney  

        pohoda ,) Camel lostnutý v Říčanech v hospodě tam na mě spokojeně čeká.

        0 0
        • Mikikuba  

          tak to sem ráda fakt.doufám, žes mou společnost přežil ve zdraví:)

          0 0
    • mogucan  

      Vřelé díky pořadatelům za skvělou akci, parádní počasí a hodnotné ceny!

      0 0
    • cabbage  

      Báječné jako vždy, díky vážení pořadatelé!

      0 0
    • tonik666  

      Bylo to super! Díky za vynaložené úsilí a už se těšíme na příště.

      0 0
    • Darkson  

      jj, taky díkly. před chvílí jsem dorazil lehounce na kaši. z KLánovic 30 km, ještě že nemusim do Berouna. čuuuuus

      0 0
      • crom  

        covece,my za tebou jen smutne koukali.jak jsi vubec mohl dojet?vzdyt si vyrazil smer Skvorec 8-O :))

        0 0
        • crom  

          tak je to spravne:)

          0 0
        • Darkson  

          pohodička, jen jsem se trochu motal kolem Dubče, nějak jsem to nemoh trefit:-)

          budíček cca. 6:45: tááátooo, vstááávej…:DD

          0 0
          • Vita P.  

            My jsme si s Ondrou dali cestou zpátky taky takový druhý LOST. Jen jsme už nepotkali žádné domorodce, aby na na mapě ukázali, kde jsme. Jenom po Klánovicích jsme se motali skoro hodinu

            0 0
        • StrejdaS  

          Bylo to zupa, ale konkurence byla naslapla, to posledni misto pokorime snad priste. :)

          Fany budhista/nevesta a parez na kontrole c. 18 na prostrednim ze ctyr rybniku. :D

          0 0
          • l-e-t-o  

            nás v umístění neporazíte :) my, Zbloudilí Moraváci, budem vždy za váma :-D

            0 0
          • StrejdaS  

            Jeste nase skoro-vitezna trasa:

            Jeli jsme jak s Hnojem

            :)

            0 0
            • Vita P.  

              no, tak to jste jeli úplně špatně. Místa, které nás dovedli k vítězství, jste bezpečně objeli. Škoda, že jsme neměli s sebou gpsku. Ale řekl bych, že průnik našich postupů jsou tak 3 kontroly. Zitra to kdyžtak zkusím sepsat, kama jsme tak asi jeli…

              0 0
    • Internaut  

      Parádní akce – vřelé díky pořadatelům.

      0 0
    • jecnak  

      Pratele dekujeme za ucast. Moc se nam to jako organizatorum libilo a podle ohlasu soudim, ze snad i vam. Na webu http://lostinprague.cz/historie.html jsou jiz vysledky, mapa a dohledavky. Fotky budou vecer.

      Tak za rok nashledanou.

      0 0
    • Hnoj  

      Akce skvělá, už se těším na příští rok :-)

      A jak tak koukám na body, kdyby jsme nepřijeli do cíle o tejden později, nebyli jsme ani tak úplně hrozný :-)

      0 0
    • black.horse  

      Jo, bylo to super, člověk se krásně provětral, vyblbnul a cílový gulášek taky zachutnal a hlavně objednané počasí dorazilo tak akorát, pořadatelům velké DÍKY!

      0 0
    • teepeex  

      diky za bezva den:)

      maliny jely tudyma

      cykloserver

      „bikemap“:

      http://www.bikemap.net/route/957329

      0 0
      • teepeex  

        jo a je na svete nova hlaska

        „mam lzici oslintanou od Hnoje“

        0 0
        • Hnoj  

          Myslím, že včera padaly daleko lepší hlášky, třeba potom, co nás Strejďas navigoval přes bažinu pěšky: „Mám v botech jak ve Skotsku“

          0 0
      • Thidney  

        http://www.bikemap.net/route/959236

        dovolil jsem si zapůjčit začátek – ten jsme jeli bez 26 a 25 a doplnit ho svou plánovanou trasou.

        Takhle to je nějakejch 275 bodů a ujetý kilo. V podstatě placka zadarmo :) Dalo se to slušně krátit od konce – vynechat Šenberu a případně ještě od muničáku jet po asfaltu do Zlatý, Květnice, Klánovice, což jsme s radostí udělali, přece se nesedřem :)

        Jo, oběd v Říčanech, restaurace „U čajovny“

        0 0
    • Darkson  

      doufám, že všichni dojeli domu…

      http://praha.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

      0 0
    • LáďaH  

      Letošní ročník se povedl. S místem jsem spokojený a překvapilo mě, koho jsme za sebou s Jáchymem nechali. :-) Také bych tímto bych chtěl poděkovat organizátorům a také týmu, co mi v Milíčovském lese půjčil pumpičku. :-) Ještě jednou díky všem!

      0 0
    • l-e-t-o  

      takhle bych to zhodnotil :)

      tak včerejší orienťák se fakt vyvedl.

      počasí super = spálený jak sviňa

      bloudění se konalo = málo zjištěných kontrol

      příjezd po limitu = odečet bodů

      celkové umístění = poslední :-D

      takže 57. z 57 :) Ale my říkáme, že jsme byli v první stovce a to je super :-D

      0 0
    • tommyD  

      Díky,skvělá to akce a příští rok jedem znova :D

      0 0
    • McBlacky  

      našla se i pohřešovaná mikina. Prosím majitele at mi napíše mail a domluvíme se na předání.

      0 0
    • jecnak  

      Prvni varka fotek ode me:

      http://lostinprague.cz/…m/index.html

      Kdo byste chtel foto v plnem rozliseni, napiste mi na mail. Prosim ale o trpelivost, nekterym mozna odpovim az za tyden.

      0 0
    • karliner  

      bylo to letos opět velmi pěkné, jen si tedy dlouho budu vyčítat osobní selhání v cíli…

      0 0
    • martin_bakov  

      pekne se to povedlo, diky

      0 0
    • pajan  

      Super akce, super počasí :-)

      Díky!

      Těším se na další rok ;)

      0 0
    • karliner  

      Jenom taková perlička – když jsem měl zaparkovaný bike po závodě u hospody, tak mi někdo ukradl zadní blikačku. Zasloužil by si tedy pár facek, ale na druhou stranu uznání za šikovnost, protože mě se ji nepodařilo sundat z držáku asi dva roky…

      0 0
    • Mery  

      taky pripojuji diky organizatorum, moc povedeny, zabavny, tesim se na priste … a dekuji bramborarne Treben – dnes budou bramboraky :-)

      0 0
      • georgio  

        Trochu me zaskocilo ze bramborarna Treben dodala brambory z Italie :-))) Ale spatny nebyly… :-)

        0 0
        • McBlacky  

          ty byly totiž z Tuzexu :)

          0 0
        • treatt  

          Mi to až tak vtipné nepřijde..když jsem nedávno zjistil, že náš dopravce (se kterým spolupracujeme) dováží do Jihlavy (tedy na Vysočinu!!!) brambory z Francie, tak mě polil studený pot..ale sorry, zemědělská politika EU kontra CZ sem nepatří :)

          0 0
          • McBlacky  

            tyhle brambory byly z Makra. Italský jsou přece cyklistický, to dá rozum :)

            český měli jen po 50kg :) :)

            0 0
            • Mery  

              no to nevim, jak bysme tahli tech 50 kg z klanovic … ale tech bramboraku, co by z nich bylo …

              0 0
              • Medunka  

                můžeš je udělat na další lost :-) Fantazii se meze nekladou

                0 0
            • treatt  

              50kg? Typická váha italského cyklisty ;)

              0 0
    • cabbage  

      Tak co letos?;)

      0 0
      • fousac  

        prej 29.4.

        0 0
        • fousac  

          to bude urcite nejakej april, te znam… ;)

          0 0
        • lusk  

          to bude prihlasovaci srumec jako na Loudani .)

          0 0
        • l-e-t-o  

          že bych letos s Víťou jel bojovat o předposlední místo, ať jsme lepší jak loni? :-D

          0 0
          • Vita P.  

            Tak já doufám, že my dva máme místo ve startovce zamluvené – někdo musí Strejďáka s Hnojem pořádně prohnat…

            0 0
            • karliner  

              Něco mi říká, že strejda to letos neprozevluje :-)))

              0 0
            • l-e-t-o  

              bude tvrdý souboj o předposlední místo :-D

              0 0
              • Vita P.  

                ale prd, letos žádných –60 bodů za příjezd po limitu. Vytyčíme přímou trasu mezi startem a cílem a pojedem podle ní a pobereme kontroly, co jsou v rozumné vzdálennosti od ní. A čím dřív dojedem do cíle, tím víc si dáme piv:) Nesmíme to totiž s tím závoděním přehnat – jestli to bude jak loni, tak nás čeká ještě noční verze LOSTu…

                0 0
                • l-e-t-o  

                  noční LOST ani náhodou. v pondělí ráno musím být OK do školy a do práce :-D

                  0 0
                  • fousac  

                    te honi do skoly i ve svatek? ;)

                    0 0
                    • l-e-t-o  

                      a jo :) to máme děkanské volno. Huráá!!

                      0 0
                      • fousac  

                        ale az dneska odpoledne mi docvaklo, ze se mi predbiha kalendar…

                        tak vsem teda pekne dekuju, ze to berete sportovne…

                        0 0
              • LáďaH  

                Letos jedu už bez duší, takže pumpičku snad už potřebovat nebudu. Tzn., že letos Vás snad už nezdržím. :-)

                0 0
        • tonik666  

          Hlasim se už teď, jedu smíšené s Jitkolou:)

          0 0
          • McBlacky  

            chudák Strejda :)

            0 0
            • tonik666  

              Měl si ji rezervovat dřív :) Já to naštěstí udělal už pár měsíců zpátky, o to větší bude očekávání při závodě:)

              0 0
              • karliner  

                Taky by se mohlo stát, že tě strejda chytne do kravaty a třeba rezervaci zrušíš :-)))

                0 0
                • tonik666  

                  Už jsme to spolu probírali a do kravaty mě nechytil, tak snad nezměnil názor :)

                  Koukal jsem na bazar a vypadá to, že stejně Strejda nebude mít na čem jet :D

                  0 0
                  • Jitkola  

                    Tom už má nové kolečko ale sliby se maj plnit nejen o Vánocích :o)

                    0 0
            • kolda  

              proc, aspon nebudou partnerske hadky na zavode :))

              0 0
        • oddie  

          Zase závod dvojic, to abych šel shánět nějakého parťáka…

          0 0
    • karliner  

      Kdybych si mohl trochu, opravdu je trochu zafantazírovat, představuji si cíl letošního LiP v pivovaru v Chýní :-)

      0 0
    • kolda  

      tak to vypada, ze Formalne Odepsani Terenni Resitele Indicii se zase prijedou dohadovat nad mapou .)

      0 0
      • Bulda  

        prvni cast vety plati, druha ne, nejsem Jekyll a Hyde a ty tu mapu ani neuvidis :) narozdil od jednoho nejmenovaneho zadniho kola :D

        0 0
        • Medunka  

          jak vás tak sleduju, letos by mohla být nová kategorie „Drncálové“

          0 0
          • Bulda  

            a to by se dvojice pocitala jak? dva bikeri s vozejkama, nebo lokomotivak a vagonkar :)? Abysme treba nevyhrali kontumacne :) Druha moznost lepsi, Luky by mi do mapy rozhodne nekecal, jak ten pan od zarovek :D

            0 0
            • kolda  

              kdybys me poslouchal, stihli bychom limit :):)

              0 0
              • Bulda  

                co to meles, tys chtel jeste na ten hrad a jeste nekam, kam jsme nakonec nejeli

                a jeste ses coural kolem nejakejch krajnich rybniku :)

                0 0
                • karliner  

                  Hádáte se ještě rok po závodě a nechali jste se předjet i Tryskomyšema :-)))

                  Co z toho závodění máte, vsadim boty, že jste cestou ani nestavili na pivo :-)

                  0 0
            • Thidney  

              bych si pujčil vozejk a mohli by pro nás opravdu vypsat kategorii :)

              edit: s vozejkem na točný .. to by byl slušnej masakr

              0 0
    • tonik666  

      Přihlášeno 2012. Jestli je tu nové vlákno, tak jsem ho nenašel (a nehledal:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.