• jecnak

    Přátelé, kamarádi, LOST in Prague 2017 je tu

    Datum konání: 23.4.2017

    Pro ty kdo nevědí, jedná se o orientační MTB závod dvojic. Cílem je v určeném limitu objet co nejvíce kontrol, pokud možno co nejvíce bodovaných (kontroly jsou bodované různě).

    Start první dvojice 10:00, Praha Metro Opatov

    Cíl: Hostivař

    Časový limit: 6 hodin

    Ceny – budou!

    Startovné: 200,–CZK za dvojici, platí se na startu

    Veškeré informace jsou na: www.lostinprague.cz

    Převoz věcí z místa startu do cíle zajistíme.

    Anketa: Jedu?

    Ano
    9x
    64%
    4x
    29%
    1x
    7%
    0 0
    • Petr L2  

      Šlo by trochu upřesnit cíl? tedy pokud se nepočítá, že by v rámci převozu věcí do cíle bylo možné přemístit i auto :-)

      0 0
    • 01carbon  

      Týden do startu a téměř 20 volných pozic ve startovce?? Pokud by náhodou někdo neměl s kým jet tak se ozvěte.

      0 0
      • oddie  

        Letos špatný termín…

        0 0
        • karliner  

          Co je na něm špatného?

          0 0
          • oddie  

            Zrejme se krizi s jinou akci vice lidem nez v minulych letech, kdy bylo vyprodano behem max par dnu

            0 0
            • Petr L2  

              jede se v Dobřichovicích a v Řepích a taky asi ta neděle není úplně ono :-)

              0 0
              • oddie  

                Neděle mi v principu nevadí, ale zrovna taky máme jiný závod.

                0 0
    • jecnak  

      Tak vše připraveno. Těšíme se zítra. Kdyby někomu na poslední chvíli odpadl parťák, tak prostě doražte, na místě něco vymyslíme.

      0 0
      • black.horse  

        Super těšíme se! Cíl za barákem je na tolik velké lákadlo, že díky tomu jsem po letech donutil sednout Eilu na kolo a za to Vám už teď patří bezbřehé díky:-)

        0 0
    • Martin_S1  

      Tohle je fakt ztracenej závod ;-) V 10 jsem přijel na Opatov, že se aspoň podívám na start a na mapu, ale nikoho jsem tam nenašel.

      Letošní sezóna dlouhých orienťáků je pro mě asi nějaká zakletá :-)

      0 0
      • McBlacky  

        Start byl na chodove :/ ja pro sichr pesky byl na opatove do 9.55

        0 0
        • Petr L2  

          My tam, byli v 9:00, letmým pohledem do emailu se vše vyjasnilo :-)

          0 0
    • 01carbon  

      Trasa vyhlidkove velkolepa (mame to tu ale pjekne) pocasi osvezujici. Poradatelum podekovani a potlesk pred nastoupenou jedotkou – hura hura hura. Diky..

      0 0
      • jecnak  

        Zaslechl jsem, jake jste meli trable. Vyrid juniorovi, ze podobne faux-pas se stane na kazdem orientaku. Ve finale to nakonec dobre dopadlo.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Lost tedy rozhodne neni ztraceny den! Diky za nej.

      Nad vysledkem se budem muset zamyslet.. :-)

      0 0
    • Petr L2  

      Pěkná trasa to byla, v našem podání sice stejně, jako vloni spíše bloudění, než soutěž, ale to časem doladíme. :-)

      0 0
      • black.horse  

        A ten kotrmelec u poslední kontroly byl super :-) (teda pokud jsem si Tě správně dle profilovky tipnul)

        0 0
        • Petr L2  

          Myslíš, tu držku nahoře u č.2 na louce u sloupu 30? , to byl brácha :-)

          0 0
          • black.horse  

            Jj, přesně tam, akorát jsme šli okolo dolů do cíle, pobavilo, že pozdravuju:-)

            0 0
            • Petr L2  

              :-) vyřídím, tu strouhu v trávě si bude asi pamatovat ještě dlouho

              0 0
    • jakub_kencl  

      Opět parádní taškařice. Pořadatelům díky za parádní trasu, kde nechybělo nic. Slunce, déšť, sníh, bahenní lázně … super. DÍKY

      Šimlosovi díky za společnost, trpělivost, odtah i za shovívavost nad některými nedokonalostmi při mapování :-D

      0 0
    • karliner  

      Když se tak dívám na výsledky, tak (přes jisté komplikace na trase..) vidím, že jsem posekal komplet západní sekci i reprezentaci východní sekce :-DDD

      Jinak samozřejmě patří můj dík organizátorům, za to, že věnují tolik svého času organizaci závodu pro tak nezvedenou chásku.

      0 0
      • jakub_kencl  

        Tak ti nevím, ale se Šimlosem jsme měli lepší čas na stejné body :-) Ale když ti tedy započteme ty komplikace, tak máš určitě pravdu :-D Ale Šimlos zase musel vláčet tu svojí brzdu celou trasu :-D

        0 0
        • karliner  

          Jak jsem s váma chvíli jel, tak jsem nepoznal kdo z vás byl větší brzda :-D

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Myslim že s takovými výsledky, atletickou postavou a prudce elegantním vintážním dresem musíš trofejní milenky přímo odhánět. Aby Tě Ema příští rok pustila, těším se že budeš stát na startu (v kombinéze s tygřím vzorem). Počkej, pojmem to méně jako zážitkovou turistiku a nepodceníme soupeře ;-)

        0 0
        • 01carbon  

          Jste se mi ztratili z dohledu v hospě? Jestli si budu muset nadosmrti pamatovat že dlužím pivo tak mam do konce života 1/2 mozkové kapacity v háji :)

          0 0
        • karliner  

          Prej už jsem se narajzoval dost a deset účastí v řadě stačilo, tak nevím, jak to se mnou bude příští rok :-D

          0 0
          • McBlacky  

            byl tam borec včera co má 12 :)

            0 0
            • 01carbon  

              v řadě za sebou bez přerušení? běham po prázdninách na Milešofku a tam se jako absence (z řady za sebou) neuznávají ani mateřské povinnosti. jsem se s někým bavil že si to jedna plánovala tak aby na běhu nechyběla :-)

              0 0
      • šimlos  

        Když jsi skončil za náma, tak jsi nás mohl posekat?

        0 0
    • jecnak  

      Přátelé,

      děkujeme všem za účast a podporu. Budeme se těšit přístí rok na viděnou.

      Na webu LOSTinPrague.cz už máme výsledky.

      Ve sdíleném albu LOST in Prague 2017 najdete fotky. Postupně se dam budou objevovat další a další. Můžete tam také dohrát svoje. Album je pro tento účel sdílené.

      Dohledávky, mapa a fotky dohledávek budou večer.

      0 0
      • kolda  

        akce byla super jako vždy, díky. mě nejvíc udělala radost výhra v tombole :)

        0 0
        • jecnak  

          V pondeli rano jsem tu tvoji vyhru, spolu s Jitcinym domacim lekem docela proklinal :-)

          0 0
    • karliner  

      Ještě jsem zapomněl – mohl by mi někdo vysvětlit ten vtip o Newtonovi, Pascalovi a Archimédovi? Já se teda zasmál, aby to performerovi nebylo líto, ale nepochopil jsem ho. Já na ten inženýrskej humor moc nejsem ;-)

      0 0
    • šimlos  

      Moc díky za skvělou akci!

      0 0
    • kerim  

      Díky pořadatelům a pořadatelkám za pěkný den,užili jsme si to a můžeme si připsat další orienťácký lapsus- příjezd do cíle o hodinu dřív :-)

      A velký respekt před osádkou tandemu s vlekem .

      0 0
    • l-e-t-o  

      čus. je nějaké info ohledně letošního ročníku? Jestli bude nebo nebude?

      0 0
      • black.horse  

        Taky jsem to nervózně zkoumal a všiml jsem si, že Tom zakládá vlákno vždycky až začátkem dubna, tak 2–3týdny dopředu, chce to trpělivost:-)

        0 0
    • jecnak  

      Ahoj,

      LOST in Prague 2018 se uskuteční 28.4. Lokalitu zatím řešíme.

      0 0
      • oddie  

        Ajaj, tak letos si ho nedám…

        0 0
      • brundibar  

        Snad se letos zas podivam :] Vzdy je to paradni zavod. Neplanuje se nahodou ne tento rok i nocni verze? – ta byla taky super

        0 0
      • Petr L2  

        Aj aj, tak to má brácha jiné ježdění, takže nepojedeme a útok na poslední příčku musíme letos přenechat jiným borcům :-)

        0 0
      • drb  

        Jupi, už se těšíme, Majda zvláště. 8-)

        0 0
    • karliner  

      Já bych se jen chtěl optat, jestli slibované spuštění přihlášek a potažmo celé LiP oznámené 1/4 bylo povedeným aprílem nebo jestli prostě jsem jenom *****, kterej se neumí přihlásit.

      0 0
      • jecnak  

        Zrovna letos jsem myslim 1.4. nesliboval. Na druhou stranu te ale uklidnim, ze ***** nejsi, protoze prihlasky jsem jeste nepustil. Provedu tak dneska v noci.

        0 0
        • jecnak  

          Ha, za kokota jsem já, neb jsem 1.4. sám napsal na stránky lostinprague.cz.

          0 0
      • l-e-t-o  

        po pár dnech jsem tuhle informaci na webu LIP bral jako apríl a už jen čekám až tady na BF napíše ofiko termín spuštění přihlášek ;)

        0 0
    • jecnak  

      Ahoj všem. Máme nové vlákno k letošnímu ročníku. Přihlášky běží. Těšíme se na Vás.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.