• Hroch obojzhivelnyj

    Buon giorno,

    Giro zacina uz za 5 dni!

    Vyhlasuju snad uz da se rict tradicni tipovacku:

    Vitez ziskava jako obvykle pravo vytahovat se na BF a k tomu hrochmade mistrovsky opasek; sponzorem Maglia Nera je tentokrat KarliNero, a pry to bude cerne a silne ;-)

    Obhajcem titulu je Avail

    Kdo by se mel chut si tipnout, at mi prosim posle na mail v profilu:

    Tip na celkove poradi od prvniho do pateho mista

    Tip na nejlepsiho vrchare, viteze bodovaciho trikotu a nejlepsi team.

    9 jmen jezdcu kteri si myslite ze se dostanou na bednu

    v nektere etape

    Tip na viteze pro teamovou casovku

    Tie-breaker: Kolik jezdcu z 207 na startu dokonci.

    Uzaverka tipu v SOBOTU 4/5/2012 ve 14.00h.

    Soupisky tymu a profily etap budou na ofiko strankach nebo pekne prehledne na steephill.tv Prosim pekne overte si ze vasi oblibenci opravdu letos fakt jedou :-).

    Pravidla a bodovani:

    Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 24–20–16–12–8 bodu. Pokud se spletes o 1 misto, mas polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 4 body.

    Dale 6 bodu za spravny tip na nejlepsiho vrchare, 6 za spravny tip na viteze bodovaci souteze a 6 za tip na nejlepsi tym.

    Body za etapy: 3–2–1 bod za 1.-3.misto jezdce ze „staje“ v etape

    Body za tymovou casovku- 3–2–1 bod za tipovany tym na 1–3 miste.

    Extra bod za kazdy den straveny jako prubezny lidr tipovacky tentokrat neni, ale bude pro tipera prubezne na poslednim miste (a pocitaji se i volne dny).

    Pri rovnosti bodu rozhoduje, kdo je blize poctu jezdcu v zavode. Pak rozhoduje vyssi pocet dnu v cele. Pokud ani to nerozhodne, rozhoduje vyssi pocet bodu za GC.

    Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu v Brescii; body za etapy jezdcu vyloucenych za doping uz v prubehu Gira se rusi; poradi v etepach se uz ale neprepocitava.

    Po uzaverce rozeslu soubor se vsemi tipy, ktery bude umet i spocitat body.

    Prubezne budu take preposilat oficialni poradi.

    Cena pro posledniho: pozor, pokud by si na ni nekdo chtel zatipovat, zavadim cut: kdo bude na poslednim miste 4 dny po sobe (vcetne volnych), vypadava!

    Vedouci v prubeznem bodovani bude prubezne obdivovan, oslavovan a obvinovan z nepripustnych praktik. Ma samozrejme moralni povinnost chodit v ruzovem. Tesime se na obrazky z oblekani ruzoveho trikotu, nejlepe s podiovymi slecnami :-)

    Dokaze Nibali ujet Sky trainu? A umi Wiggins jezdit kopce i bez verneho Frooma? A nebo se bude nakonec smat nejaka horska blecha?

    0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Copy&paste friendly verze pro tipy

      Jmeno/Nick:

      Celkove poradi:

      1.

      2.

      3.

      4.

      5.

      Nejlepsi vrchar:

      Nejlepsi v bodovaci soutezi:

      Nejlepsi tym:

      Z 207 jezdcu dokonci:

      Team pro TTT:

      9 jezdcu na bednu v etapach:

      0 0
    • vasek80  

      Jsem zvědav jestli někdo bude tipovat proti SKY. Chci si zkusit také prvně tipnout. Od loňského roku se silnici snažím sledovat, tak uvidíme.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        To záleží, jestli bude tipovat srdcem Nibaliho/Contadora, nebo podle výsledků Sky. :)

        0 0
        • vasek80  

          Contador měl jít loni do SKY a měl bych s tipem na první flek jasno. Klidně bych si pak vsadil, že dá duble Giro i TdF

          0 0
          • ememem1  

            no ja neviem, sa mi zda ze u AC to tento rok nejak neni uplne ono. sice po navrate vueltu „povinne“ dal ale po nej jak keby dosli steaky…a wiggins co som tak trocha kde kade cital rozne vyjadrenia jeho, froomove a volakeho ich sefa tak sa mi zda, ze tam ide pomaly za trest a ovela radsej by isiel ako jednotka tour. no uvidime.

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No tipnout Contadora na Giro to by bylo fakt srdcem, kdyz lidrem Saxa ma byt Majka…

          Na steephill pisou ze lidrem Vini Fantini ma byt Garzelli, je to mozny? Jsem myslel ze uz toho nechal vloni.

          0 0
          • Ma7ous  

            Taky jsem si myslel že to zabalil, ala na startu stat bude. Třeba to je klon :)

            0 0
    • daymaker  

      konečně zase důvod sledovat BF… :-)

      0 0
    • marios  

      Startovka asi nikde není zatím k mání?

      0 0
    • kankrlicek  

      Škoda, to už asi uzávěrku nestihnu, třeba příště, no :(

      0 0
    • vasek80  

      Loni tuším byl asi hodinový report na CT4 (nebo se pletu), Letos v programu nic nevidím.

      0 0
      • Ma7ous  

        psal jsem jim mail do redakce a tradicni cca 30 minutovy sestrich z etapy by se mel vysilat

        0 0
    • HarryTP  

      No nevim letos mi ta startovka nepříjde moc našláplá oproti lonsku.Budu fandit asi Garminu a Sky…

      0 0
    • Ma7ous  

      no tak to letos taky zkusim prvne natipovat

      i kdyz je fakt ze oproti lonsku se vsichni asi setri na 100. TdF o to, to bude podle me letos zajimavejsi

      a co jsem koukal na profily etap tak casovka v 18 etape bude fakt maso, uz se tesim co nam sir Wigo predvede

      0 0
    • robb  

      Kdo myslíte, že půjde v kopci první ze sedla? Ivan nebo Wiggo? :-D

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Signori (aj signoriny), pripominam, start Gira a deadline tipovacky uz zitra ve 2 hodiny, nejvyssi cas!

      Pokud rozumite australsky, pekne preview vcetne nazoru Richie Porta je tady btw. Richie si neni moc jisty ze vyhraje Sir Bradley.

      0 0
      • McBlacky  

        pracuju na tom, ale není to lehký kua :)

        0 0
        • vitan  

          taky už nad tím přemýšlím od středy…ale ne a ne se furt rozhoupat – mám tam více černých koníků, ale zavání to riskem:)

          0 0
      • Avail  

        neni čas! večer si ale chvilku najdu a něco střelim od boku a výsledek se zajisté dostaví ! :)) nicméně letos to bude sakra těžký..

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ale kulovy, letos je to lehky proti lonsku… vrchar je haluz vzdycky, letos bude nejtezsi bodovaci triko.

          0 0
          • karliner  

            Ušetři mi práci, kde je prosimtě pravidlo na bodovačku?

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  
              1. at the arrival of each stage, exception made for the team time trial stage,

              the first 15 Riders in the finish ranking will be awarded with the following point scale: 25, 20, 16, 14, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1;

              1. at the arrival of each intermediate sprint, the first 6 Riders will be

              awarded with the following point scale: 8, 6, 4, 3, 2, 1.

              http://images2.gazzettaobjects.it/…gulation.pdf

              Ale jsou to italove, maji nalinkovany jen lonsky pravidla :-). Letos by mely byt 2 intermediate sprinty v etape.

              Jo a taky jsou letos zas time bonusy za sprinty a dojezdy

              http://www.gazzetta.it/…582084.shtml

              0 0
              • vitan  

                Díky, Hrochu.

                Tak to bude zamotané, to bude zamotané…:)

                0 0
                • jakub_kencl  

                  Nemohu najít svoji křišťálovou kouli :-((( Takže jsem párkrát píchnul prstem do startovky, trochu to promíchal, popostrkal a poslal Hrochovi :-)

                  Doufám, že nebudu DNF kvůli 4 denní lhůtě pro držitele Maglia Nera.

                  0 0
          • Avail  

            asi máš recht, bodovačka, vrchař těžká střelba od boku :))

            0 0
            • vasek80  

              Já psal hned do mailu s tipem, že je to střelba spíše od kotníků ;-)

              0 0
    • McBlacky  

      jistoty + haluze a šup Hrochovi do emailu :)

      0 0
      • karliner  

        Jistoty na nesprávných místech + ultrahaluze – šup Hrochovi do mailu.

        Letos je mým cílem dojet do Brescie :-)))

        0 0
    • wasek  

      Nevíte jestli zase budou sestřihy na CT4? V programu nic nevidim. Psal jsem jim i email ale neodepsali…

      0 0
      • vasek80  

        Zkus to pročíst tady.

        0 0
      • Delkim  

        nevypadá to…

        za prvních 5 dní Gira je na Čt Sport o cyklistice pouze jedna jediná zmínka a to:

        Český pohár horských kol 2013

        Lipník nad Bečvou Záznam prvního závodu v cross country maratónu

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Ach jo, … jak u debilů tady…

          http://www.bike-forum.cz/…ia-2013.html#…

          0 0
          • obda  

            Ze mu neco psali je fajn, ale v programu neni Giro, ale potroublej hokej.

            0 0
            • Delkim  

              přesně tak, min. 5 dní dopředu ANI MINUTA v programu!

              0 0
              • karliner  

                No a?

                Na Eurosportu to je několik hodin denně.

                0 0
                • obda  

                  Pokud jsi si nevsiml, tady je to v kontextu dotazu na vysilani na CT4 …

                  0 0
                  • Mig_all  

                    na CT4 sere pes…

                    0 0
                    • Ma7ous  

                      já jim psal mail asi před 3 týdny a dostal jsem kladnou odpověď, ale asi nato opravdu serou ještě že jsou i jiné TV které se tomu věnujou

                      0 0
                      • prvniodkonce  

                        Já nabývám dojmu, že na čt4 jde permanentně hokej (někdy házená) a na eurosportu permanentně snooker :)

                        Naštěstí tomu tak není pořád, ale po většinu času asi jo.

                        0 0
                  • karliner  

                    Člověče, všiml. Ale nechápu Delkimovu hysterii, že si ČT4 dovolila nevysílat záznamy, když si lehce může naladit Eurosport a pokud nemá TV, není nic jednoduššího než si najít nějaký pirátský stream nebo si za 3 eura na měsíc zaplatit Eurosport Player…

                    0 0
                    • obda  

                      Ad Eurosport Player: da se jednoduse zaplatit britsky eurosport, nebo jenom ceska lokalizace? To loveni streamu mne nebavi, ale komentar chci jenom britskej …

                      0 0
                      • karliner  

                        Tady máš přehled co kde lapíš.

                        0 0
                        • obda  

                          No právě :( Tohle mají v informacích „O Eurosport Player“:

                          Přístup k lokální verzi Eurosportu

                          Prosíme, vezměte na vědomí, že se dostanete k té verzi Eurosportu, z jaké země jste připojeni. Např.: Pokud jste připojeni z Francie, nebudete mít přístup k britské verzi Eurosportu.

                          Z toho je jasné, že přístup je jen k přenosům vysílaným na českém Eurosportu. Ale netuším, jestli je možné získat britský zvuk pokud je ten samý přenos ve stejné době vysílaný i na tom britském. Než češtinu, tak to fakt raději pirátské streamy :( A nebo TunnelBear ;), který používám na sledování BBC.

                          0 0
                          • obda  

                            Aha, tak zpět, podle tabulky „Jazyky a dostupnost“ to vypadá nadějně :)

                            0 0
                            • koko0925  

                              Zaplatil jsem si ten player v sobotu poprvé. Práce na 2 minuty a hned to jelo. Mám tam zvuk cs a angl.

                              0 0
                              • Ma7ous  

                                Dík za info to ty 3 eura obětuju když jsou tam oba jazyky.

                                0 0
                      • Ma7ous  

                        tady koukam ja na anglicky Eurosport http://www.saskoo49.eu/, jinak na ceskou IP si anglickou verzi playeru nekoupíš zjistova jsem to loni a je to kvuli pravum na internetove vysilani kazda zeme ma nejaky jiny

                        0 0
                        • vasek80  

                          Před asi 3 rokama jsem měl zaplacenej Eurosport player na TdF a v HD to bylo jen v AJ. Tak jsem měl otevřená dvě okna. Na pozadí CZ a koukal na AJ bez zvuku. Koukám, že už nejdou volit jazyky.

                          0 0
                    • Delkim  

                      jaká hysterie? já mám Eurosport HD, já jsem jen nebyl líný a tazateli dotazu jsem prostě prošel program ČT4 a dal jsem mu jednoznačnou odpověď!

                      jako jeden z mála tady…

                      0 0
      • lukasmaster  

        Tohle mi odepsali na dotaz, takže na čt4 opravdu nic, Eurosport nemam a net je u nas tak pomalej ze na stream muzu zapomenout, kua :(

        Pro letošní vysílání cyklistického závodu „Giro di Italia“ se nám nepodařilo získat vysílací práva. O průběhu závodů budeme informovat denně pouze v rámci sportovního zpravodajství

        0 0
    • robb  

      Koukali jste včera na 4 dny Dukerque. Ten Kadri vypadal, že je snad nesmrtelnej. Doufám, že on i Démare budou na Tdf.

      0 0
      • McBlacky  

        pěkně jel, ale i El Fares to celkem rubal. Demare taková kudla v MTF tak to jsem nechápal už vůbec.

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak letos tipovačku nestíhám. :(

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      po 1 etape v ruzovem Kawka, pak Ydaho a Karliner. V cernem Robb.

      0 0
      • Kawka  

        Juchůůů :)

        0 0
      • karliner  

        Mohl jsem zazářit v růžovém, kdyby můj papoušek na poslední chvíli nevyhodil Vivianiho a nenahradil ho Modolem :-)))

        0 0
      • robb  

        Doufám, že v tý soutěži nejsme jenom čtyři. :-D

        0 0
        • karliner  

          Uklidním tě. Jsi úplně poslední z mnohem více účastníků :-P

          0 0
      • Peslezedirou  

        Máme někde startovku jezdců z bf? Abychom věděli kdo všechno startuje.

        0 0
    • robb  

      9 vteřin a mohl jsem mít pěkný body za Movistar

      0 0
      • Biker jak Pes  

        No, abych řekl pravdu, tak jiný výsledek jsem ani nečekal. Sky podle předpokladů. Měl v tipovačce napsané někdo něco jiného než Sky?

        0 0
        • Kawka  

          Měl jsem Garmin, ale to jsem střelil jen tak od boku :-D

          0 0
        • Thidney  

          bmc , ale tipovačku jsem tentokrát odflákl :-)

          0 0
          • Ma7ous  

            Taky jsem dal BMC naposlední chvíli celou dobu jsem tam měl SKY :(

            0 0
            • vasek80  

              V BMC mi na lepší tip chyběl Tejay Van garderen.

              0 0
              • karliner  

                Na TTT???

                0 0
                • vasek80  

                  Beru zpět, nějak mi včera nedošlo že se mluví o TTT, chybí mi tam jako jezdec na celkové pořadí.

                  0 0
                  • Ma7ous  

                    Si ho jasně šetři na TDF a pojede tam jako jednička, pač Cadel letos připomíná Fenixe, otázka ale jestli se znovu zrodí letos :)

                    0 0
                    • vasek80  

                      Cadlovi bych to znovuzrození přál. Pořád jsem loni třeba na TdF čekal kdy to rozjede a on akorát padal.

                      0 0
        • vitan  

          Movistar, Ale jinak bych dal Sky – jsem netušil, že Sky si bude chtít hlídat trikot už od druhé etapy…:/

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Je pravda, že Movistar zajíždí stabilně velmi slušné týmové časovky už delší dobu.

            Jinak si myslím, že se docela blbě počítá, jaký zajet čas, abych nebyl první. Navíc na tak krátké trase. A jet to jenom na půl plynu by zase byl velký risk.

            0 0
        • karliner  

          Já dal černého koně BMC :-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Prekvapive spousta lidi. Garmin, BMC, Astana, Movis, ba i Vini Fantini. No ale Sky je stalice.

          S Wiggem, Henaem a Uranem v top5 to zacina byt zajimave…

          1 Josse 39

          2 BF 38

          3 Kulix 36

          4 Darkson 35

          5 Hroch 32

          6 Kawka 31

          7 Avail 30

          8 KarliNero 30

          9 Ma7ous 29

          10 Mitch 28

          11 Fukin 28

          12 Peslezedirou 26

          13 J.Kencl 26

          14 Thidney 25

          15 Treatt 23

          16 RoDoR 22

          17 Vasek80 22

          18 Blacky 22

          19 Fuzzy666 22

          20 Obda 22

          21 Ydaho 22

          22 Marios 20

          23 Lukasmaster 19

          24 MavasH 16

          25 Vitan 14

          26 Robb 5

          Musim jeste poskladat seznam emailu, pak to rozeslu.

          0 0
          • karliner  

            Vzhledem k mé sprinterské sestavě budu rád, když poslední týden nechytnu limit :-)))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jsem si rikal ze na ty tri ciste sprinterske etapy to mas hodne pojistene.

              0 0
              • karliner  

                Za čistě sprinterské jsem si soukromě označil 1, 6, 12, 13 a 21 s možnou haluzí v 5 a 17. Čili v 1/3 etap mám jistá aspoň dvě místa na podiu. MTF mám ošetřené taktéž a na zbytek mi nezbyla místa na soupisce :-)))

                Možná mi to nevyjde, no…

                0 0
            • Ma7ous  

              Taky jsem přemýšlel jestli to tak nenastřílet :)

              0 0
            • kulix  

              ksakru, jsem se letos nechal poprvé zlákat na tipovačku : tak uvidím…jedete letos LIVE ? ja letos jen u netu …

              0 0
          • Thidney  

            dobře vopičák, chci ho vidět v růžovým i s fotkou, Hrochu

            0 0
          • Josse  

            Vedu, to si musím užít…obvykle se pohybuju v opačné části startovního pole.

            0 0
            • obda  

              A fotka v ruzovem je kde? :)

              0 0
              • Josse  

                Jsem mimo ČR tento týden a nic růžového jsem do kufru nezabalil. Ale porozhlídnu se po New Yorku, snad něco najdu.

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Paslano do mailu, pokud nekdo nedostal tak se ozvete. A fakt prosim o kontrolu, tech cislicek a chlivecku bylo hrozne moc.

            0 0
            • vasek80  

              Asi mi to přišlo bez přílohy…

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                jo jo diky vsem za upozorneni, opraveno.

                0 0
                • karliner  

                  Zaujalo mne při první zběžném odhadu několik věcí:

                  • treatt s ydahem tipují, že nikdo nedojede do cíle
                  • jediný robb nevěřil Cavovi při dojezdech na bednu
                  • dva borci tipovali Rujana, který nejede
                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Treatt s Ydahem nedodali tie-breaker. Ale odpustim jim to kdyz ho dodaj asap. Ydaha to mozna stalo ruzovy dres, prvni den.

                    Robb neveri ani Wiggovi na top 5 v GC. Asi ma neco proti Britum :-) Vzhledem k tomu, ze ted se asi GC moc nepresype, tak mam obavy ze zraje na DNF :-(

                    0 0
                    • karliner  

                      Ještě se rozmyslím, jestli za tři týdny nepošlu trochu jiné pořadí GC. Slibuju, že ho dodám ASAP po dojezdu do Brescie :-)))

                      0 0
                    • robb  

                      Proti britům nic nemam, ale nechtělo se mi dávat do tipů většinu těch nejlepších (Sky, Cav a tak), aby to bylo trošku zajímavější. :-D S DNF si nic nedělam, za chvilku je tu Tdf, kde to zkusim asi bez Contíka a Sagiče :-D

                      0 0
                    • treatt  

                      no jo kurnik, já to zapomněl dodat..mno co, tak při rovnosti bodů prohrávám no :)

                      0 0
                  • Ma7ous  

                    kdy to ten Rujano zabalil ještě v pátek kolem poledne byl na startovce, sakra tak mám jedno jméno plonkové :(

                    0 0
    • robb  

      Ten si dneska určitě užil.

      0 0
      • štája  

        Spíš by mě zajímalo jak to že v růžovým nejede dneska Cataldo když dojel v časovce ze SKY na prvním místě…

        0 0
        • Ma7ous  

          Protože měl horší umístění z první etapy to měl nejlepší Pucci proto v růžovém.

          0 0
    • vasek80  

      Kdo pojede na TdF u SKY jeko jednička? Froome? Nebo snad plánují pro Wigginse duble v podobě Gira i TDF? A pak ještě třeba přidat Vueltu…

      0 0
      • Delkim  

        měl by být jedničkou Froom, ale ještě i alibisticky tvrdí, že se finálně rozhodnou na Giru po prvních kopcích

        asi kdyby Wiggin ještě neměl teď fazonu tak to přehodnotí a bude jako jednička na TdF

        0 0
    • McBlacky  

      Jsem zvědav na dnešek jestli to Nibali zkusí v dojezdu z kopce.

      Cav opět ukázal, že je nejlepší sprinter s nejhorším vlakem a Goss potvrdil, že má sice nejlepší vlak, ale ty nohy už nejsou co bývaly, celý den zašitej a jít na špic v last 4km to umí jen Orica.

      Nacerovi jde titul bojovníka ve střední váze, Blythe to radši vzdal, než se smotat v šedesátce.

      Už i Sram má máslo na hlavě s elektronikou, TDF všichni na mech?

      Sprint Viscontiho na první Kom kolem patníku jménem Bonnafond vypadal působivě.

      Sem tam smotka, někdo míň a někdo jako třeba Pichon i víc. Nicméně i přes odpoledně/noční operaci nastoupil do TTT. Respekt.

      Po TTT bude muset Sammy hodně máknout, tužka korunovaná dojezdem ve 4řech to není ta pravá taktika jak vyhrávat.

      Scenerie prvních dvou etap parádní, jen tak dál.

      0 0
      • karliner  

        Se sice směješ, ale Baskové v TTT zabojovali. Kdy naposledy nebyli při TTT na grandtour poslední? :-)))

        0 0
        • McBlacky  

          kde jinde než na časovce kde máš kopce přes 5% by měli zajet :)

          Argos jeli zřejmě na výlet, to mi až tak nebude vadit, pokud dorazí dneska do cíle první Degenkolb :)

          0 0
          • Thidney  

            jsem rozepsal příspěvek, že jen trotl by dal Degenkolba při jeho letošní marnosti do tipovačky, ale pak jsem si vzpoměl, že ho tam mám taky. 'Tak agros makáme makáme :-)

            0 0
            • McBlacky  

              letos už někde vyhrál, na nějakým hnoji teda, ale on se rozjede. Doufám, že nedopadne jako Kittel na TDF loni…

              0 0
            • obda  

              Taky jsem ho tam nedal. Zato jsem tam dal Gosse, coz ted vypada jako hodne slusna trotlovina ;) A na Vivianiho jsem uplne zapomnel :(

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ten kopec zas neni tak prudky a dlouhy, aby to neco resilo. Ja myslim ze Sky necha dojet unik dneska, aby nemuseli tahat. Ale kdo vi.

        Euska nedojeli posledni!

        Co je se Sramem?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tyvole ja myslel ze maj jeste 3 tydny pred sebou, a oni do toho takhle rubou uz od zacatku. Masakr ten sjezd. No mame se na co tesit. Vitez dneska, ten si mel poklepavat na koule a ne na hlavu.

          0 0
      • Sidney  

        Můžeš mi prosím vysvětlit „Už i Sram má máslo na hlavě s elektronikou, TDF všichni na mech?“? Jaké mají všichni problémy s elektrikou?

        0 0
        • Biker jak Pes  

          To by mě taky zajímalo.

          0 0
        • McBlacky  

          na Trentinu Wiggo zahodil kolo protože mu neřadila dura.

          V dojezdu první etapy Gira Steegmans místo aby potáhnul Cava za vláček Orica, tak si odcouval dozadu, protože nemohl dobře zařadit. Akorát jsem idiot, protože elektrika u sramu ještě není :/

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Proto tam byla ta dira za ± 10 lidma? Videl jsem jen uplny konec.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Jj, to bylo ono. Cav to později popisoval v rozhovoru…

              0 0
            • Biker jak Pes  

              Ale ta velká díra vznikla po pádu, který přišel těsně před koncem.

              0 0
            • McBlacky  

              ne ještě tam byla smotka kolem poslední zatáčky, ale ta nebyla na přenosu. Tohle se stalo v grupě tak 10 lidí už po pádu, jela Orica, za ní Cannon, pak Steegmans, Cav a za Cavem se loktoval Nacer s Adamem, někde tam ještě vláli Ventoso a jezdec ze Shacku, dost možná na urovni Cava, musem bych si to pustit znova. ve chvíli kdy se za to začalo fest brát – méně než 500m na pásku si chtěl Geert podřadit a rozjet Cava, místo toho ale přestal šlapat a udělala se hned díra. Cav se rozhodl v sekundě, že to zalepí sám a dal si spurta, pak se pár sekund povozil a šel na spurta na pásku. Killer to je.

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Jj, jak ze začátku Cava všichni měli za nejrychlejšího stovkaře, který bez vláku nedá ani ránu, tak roste do 100% sprintera ze vším všudy. Čím dál větší frajer. :)

                0 0
                • McBlacky  

                  osobně nechápu kde to bere, kdyby měl dneska HTC vlak jako míval, tak vyhraje 99 sprintů ze 100 – polovinu z nich s prstem v nose.

                  Je super vidět jak se o to pořád rve, i když už má na kontě 100winů a mohl by na to ***** když nemá ideální podmínky jako to dělal v posledních dvou letech AleJet třeba

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja vim jen o Wigginsovi a Dure na Trentinu- aneb jak parkuje kolo nasrany gentleman

          0 0
    • daymaker  

      hmm, zapoměl jsem tipovačku podat.. tak good luck všem.. :-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak takový zmatek v posledním sjezdu asi čekal málokdo.

      Počínaje Gomezem, který málem zaparkoval v lese, přes útoky Hesjedala (asi ho ty sekundy v cíli fakt lákaly) po Blanco riders, kteří okusili tvrdost italského asfaltu spolu se Scarponim.

      Závěr byl fakt neskutečný.

      Nicméně, Katusha se svými helmami strašně připomíná Rusáky z filmu The Flyers

      :)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        ! :-D

        0 0
      • Ma7ous  

        No Scarponi mě tam fakt pobavil jak si ustlal přesně jako já loni :) A nechápu proč si nenahodil řetěz a nejel dál. Ale etapa fakt zajímavá a už se těším na zítra

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Taky jsem viděl jenom spadnutý řetěz, ale komentátor říkal, že urval přehazovačku. Položil to přímo na ní, tak je to docela možné…

          0 0
          • Ma7ous  

            No je to logicky, rětěz si snad umí nahodit sám :) Holt má chlapec pech a můžu si za něj sám.

            0 0
    • robb  

      V příští tipovačce musíme mít i počet Gesinkovo pádů:-D

      0 0
    • Avail  

      inu, začíná to rychle a pěkně zběsile ! Hesje dneska krásně a Paolini, jak již řečeno výše, KOULE jako blázen !

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        V ruzovem Kulix, cestne uznani Fuzzy666 za Intxaustiho v Top5 No ale zkuseni borci vi ze je to teprve zacatek a v zavetri si hlidaji spic :-)

        Po 3 etape:

        1 Kulix 38

        2 Josse 33

        3 Kawka 32

        4 BF paviano 31

        5 Hroch 31

        6 KarliNero 31

        7 J.Kencl 30

        8 Fuzzy666 29

        9 Avail 28

        10 Marios 28

        11 Darkson 27

        12 Ma7ous 27

        13 Treatt 27

        14 Ydaho 23

        15 MavasH 22

        16 Blacky 22

        17 Mitch 21

        18 Peslezedirou 21

        19 Vasek80 21

        20 Fukin 21

        21 Obda 21

        22 RoDoR 20

        23 Thidney 20

        24 Lukasmaster 19

        25 Vitan 18

        26 Robb 10

        0 0
    • McBlacky  

      dneska mě pobavila hláška: never follow Robert Gesink on a technical descent :)

      škoda že jsem viděl jen useky nejdřív ještě jel unik až do chvíle než mel Tabbore minutu a pak až last 5km. Co bylo mezitím, a očividně stálo za to, mi uniklo :/

      0 0
    • karliner  

      Líbí se mi taktické hrátky Euskaltelu, Ayalu poslali z úniku ulovit horskou prémii a aby to neměl úplně easy, dali mu z mechanického vozu pod dres asi šest bidonů :-)))

      0 0
      • robb  

        Tak ja je vymalováno.:-( Měl někdo v tipech toho Battaglianiho?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tys teda utek hrobnikovi z lopaty- Wiggins vypad z top5 ;-)

          Battaglina nikdo, ale Felline ma Mitch- hezky.

          4 etapa (unofficial, ale vecer se nedostanu ke compu):

          1 Kulix 22

          2 Fuzzy666 21

          3 MavasH 20

          4 Marios 18

          5 Mitch 17

          6 Ydaho 17

          7 Avail 16

          8 Kawka 16

          9 Blacky 16

          10 Robb 15

          11 Lukasmaster 15

          12 Peslezedirou 15

          13 Vasek80 15

          14 BF 15

          15 Hroch 15

          16 Fukin 15

          17 KarliNero 15

          18 Obda 15

          19 RoDoR 14

          20 J.Kencl 14

          21 Thidney 14

          22 Josse 13

          23 Darkson 11

          24 Ma7ous 11

          25 Treatt 11

          26 Vitan 8

          V ruzovem zustava Kulix- kde je to foto z navlikani tricka?- do cerneho se obleka zkuseny matador Vitan. Ale cihaj tam i Darkson a Ma7ous a Treatt

          0 0
          • robb  

            A pak, že se zázraky stávaj jenom o vánocích:-)

            Peníze pošlu na účet, jak jsme se domluvily:-D

            0 0
            • Twisp  

              tak bacha na cislo uctu, ta dyslexie by te mohla stat dost penez :)

              0 0
          • mitch  

            Juhů :) to by šlo…

            0 0
          • Ma7ous  

            poučení pro příště více prostudovat profili a hlavně formu vytipovaních lidi protoze typ treba na Degenkolba se zna jako fakt veliky ulet

            0 0
            • Pebe  

              ještě nastudovat pravopis by to chtělo

              0 0
              • prvniodkonce  

                profili je italsky v pořádku s i na konci :)

                0 0
                • pepek  

                  :-) Ale: protoze tYp treba na Degenkolba prostě neokecáš.

                  0 0
                  • prvniodkonce  

                    Já to nepsal, takže nemám co okecávat :)

                    0 0
                  • treatt  

                    Tak je otázka, jak to myslel, že třeba nějakej typ, tedy týpek, byl na Degenkolba nasazenej, aby mu třeba záškodničil ;)

                    0 0
            • vitan  

              tak jo, jsem úleťák…a John to dneska urval:)

              0 0
            • karliner  

              Stopro si to tady přečetl a dneska vyhrál jen aby tě nasral :-P

              0 0
            • McBlacky  

              On zas tak marnou formu nemá -ted navíc má i etapu- ale i předtím někde vyhrál, sice na polohnoji, ale necouvá jako třeba Gossy

              0 0
    • robb  

      Jinak dnes byl pátej A.JEANNESSON s FDJ. Jsem na něj docela zvědavej.

      No nic, jdu si prohlídnout etapy na TdF a připravit si tipy :-D

      0 0
    • robb  

      Hezky to tam John rval:-)

      0 0
    • metr-x  

      Pěkně si někteří ustlali v té předposlední zatáčce, něco jako já včera na mokré cyklostezce :-D

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Treatt ma trikot, ale ruzovy to neni! Ten ma MavasH.

      Etapa 5

      1 MavasH 23

      2 Kulix 22

      3 Marios 21

      4 Fuzzy666 21

      5 Mitch 20

      6 Blacky 19

      7 Robb 18

      8 BF 18

      9 Hroch 18

      10 Ydaho 17

      11 J.Kencl 17

      12 Thidney 17

      13 Avail 16

      14 Josse 16

      15 Kawka 16

      16 Lukasmaster 15

      17 Peslezedirou 15

      18 Vasek80 15

      19 Fukin 15

      20 KarliNero 15

      21 Obda 15

      22 RoDoR 14

      23 Darkson 14

      24 Ma7ous 14

      25 Vitan 12

      26 Treatt 11

      0 0
      • karliner  

        Malý dotaz – jak může být ydaho 11., když má ze skupiny sedmnáctibodových suverénně nejhorší tie-breaker?

        0 0
      • McBlacky  

        Treatt si zřejmě odcouval promluvit s DS :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jede Andy Schlecka.

          Lonsky vitez klasik Vitan s lonskym vitezem Vuelty Treattem se perou o maglia Karlinera. Na tom biologickym passportu nco bude :-).

          0 0
          • vitan  

            Asi tady budu muset hodit fotku s vyhraným páskem se vzkazem pro B-F/UCI antidopingovou agenturu ala Lance: …mám ho tady na zdi, tak si hoši přijeďte..:)

            Mám tam hold vrchaře a až moc černé koně…:/

            0 0
          • treatt  

            Mno jo, já to letos vyzevlil, nějak nebyl čas a pak jsem to namastil na poslední chvíli, taková znouzectnost..ale kdyby se povedla nakonec maglia nera, byl bych spokojen :)

            0 0
      • MavasH  

        Tímto děkuji Johnovi „Ja“ Degenkolbovi, že mě nechal aspoň jednou vyhřívat se na výsluní – poprvé a naposledy :D

        A tady je foto dle pravidel. Doma jsem nic růžovýho nenašel, tak jsem skočil za barák na dětský hřiště. Holčiny budou muset ještě vyrůst, je mně to nějaký malý…

        0 0
    • McBlacky  

      co tam dneska pičuje Vivi na intermediate sprintech, bude tuhej na finiš :(

      jinak nuda nuda nuda nuda, ale nemůže být každý den řezničina. Zítra čekám pěkný escape day a klasikářské last man standing

      0 0
      • jakub_kencl  

        Slušivě tam teď složil tu mašinu :-)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Zítřejší šílenou etapu jim vůbec nezávidím. Pro některé to bude možná větší peklo než klasická horská etapa…

        0 0
    • McBlacky  

      tvl co tam dělaj, samá smotka a ted to celý stojí a Wiggo na chvostu, zbytek na nic nečeká a kudlí… pěkný no

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Wiggo ztrácí 40 sec na peloton. Ale má tam skoro celý tým, takže počítám, že se zpátky dostane v pohodě.

        0 0
        • McBlacky  

          bylo to ze začátku nad minutu. Prostě demence, složit to mezi barierama kde není kudy to obejít :)

          nejhorší jsou tyhle rovinatý nudy, nejlehčí etapa na odjetí a nejvíc smotek :/

          0 0
    • McBlacky  

      Wiggo špic v závěru, hustě :)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        To by mě zajímalo, co tam dělal.

        Nicméně dojezd docela masakr, za cílovou čárou zavládly emoce, kde se málem pomlátili borci z Garminu a Androni. :D

        Bouhanni měl taky pořádné nervy v závěru. :D

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tvl co to Degenkolb vyvadi? Zacit sprint na 500 se a vsema etc. ve vlacku, a mysli si ze jim ujede? To nedava ani Sagan.

        No dneska ta etapa mela napsano Cav.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Byl to Degenkolb? Protože kousek vzadu v balíku byl schovaný další jezdec z Argosu a přišlo mi, takový blázen snad není nikdo. Navíc ten „Degenkolb“ spurtoval fakt jenom kousek a pak úplně svěsil, jak kdyby to pro někoho rozjížděl…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            OK, mozna ne, bral jsem to podle komentare. No ale stejne mi nevyhral zadny body :-(

            0 0
          • McBlacky  

            Ono i Cannoni celkem zmatkovali. Nakonec to Vivi vydřel na druhej flek, což mě samozřejmě těší.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Jj, měli pořádný vítr. Zato Steegmans to Cavovi naservíroval na zlatém podnosu dneska. :)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Omluvam se ze tak pozde, rodina me vecer nepustila ke compu.

                V ruzovem Mitch, v cernem uhnizdeny Treatt.

                1 Mitch 29

                2 Ydaho 28

                3 BF 28

                4 Kawka 28

                5 Thidney 27

                6 MavasH 26

                7 Kulix 26

                8 Marios 25

                9 Fukin 25

                10 KarliNero 25

                11 Fuzzy666 25

                12 Lukasmaster 24

                13 RoDoR 24

                14 Peslezedirou 24

                15 Darkson 24

                16 Blacky 24

                17 Josse 22

                18 Hroch 22

                19 J.Kencl 21

                20 Robb 20

                21 Avail 20

                22 Obda 19

                23 Vasek80 18

                24 Ma7ous 18

                25 Vitan 16

                26 Treatt 16

                Dalsi oficialni update az v nedeli vecer, prcham dnes do lesu. Excel rozeslu, kdyz si to nekdo dopocita, at to sem pls postne (body za posledniho pripisuju do tabulky az po serazeni, za ruzovy se bod pise ale nepricita do celkoveho)

                0 0
      • treatt  

        Jo, to bylo pěkný, jak ho FDJ nechalo vycukat :)

        0 0
    • vasek80  

      Jak to tak čtu, tak mě pěkně sere že nedává ct4 alespoň hodinovej prostřih.

      Když nejsem v práci, tak za tátu zaskakuju v jeho živnosti neb je na dovolené a když najdu chvilku tak jdu na kolo.

      Snad alespoň příští týden se na nějakou etapu zajedu podívat k matce na eurosport. Já doma vedu jen 4 programy.

      0 0
    • robb  

      Tak jak vidíte tu dnešní klasiku?

      http://www.steephill.tv/…ts/stage-07/

      0 0
      • marios  

        to jsou dost přísný stojky, včera jsem si na švihu vyjel jen jednu podobnou (průměr 10%, max 16) , měl jsem docela co dělat, oni jich pojedou několik a 2× tak rychle.

        Tak že by nějaká kolumbie?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jestli to nedotahne unik, tak Degenkolb.

          0 0
        • robb  

          Moc se mi líbil tweet A.Dowsetta v souvislosti s touhle etapou

          „I like the look of today, half of it is downhill. #optimism #gulp“

          0 0
      • McBlacky  

        řezničina, losování at random ze zhruba 60 jezdců bude stejně úspěšné jako jakýkoli tip podpořený rozborem na půl stránky :)

        zrovna ***** dneska musím makat a nemůžu se dívat

        0 0
        • Delkim  

          tajně na to čumím v práci na compu, jsem si předplatil na měsíc eurosport player

          aspoň mi to donutí zůstat dneska přesčas, rozhodně na poslední kilometry zůstanu ještě v práci v pátek jako poslední :)))

          0 0
          • prvniodkonce  

            On se dá EP předplatit na měsíc? Já myslel, že smlouva je na rok.

            0 0
            • Delkim  

              jasně!

              4.90€ měsíčně Bez minimální doby přihlášení

              2.90€ měsíčně Ušetřete 41% z ceny přihlášení – roční předplatné

              0 0
      • Ma7ous  

        Tak wiggo jel z toho posledniho kopce jako by mel nasrano v dresu, to bych od profika necekal. Holt se mozna s casovkou dostane zpet na spic.

        0 0
        • robb  

          To jo, ale v první těžší etapě ho kluci jako Ryder nebo Vincenzo vyklepnou.

          0 0
        • McBlacky  

          no nebyl bych si až tak jistej. Pokud to sedne Cadelovi neztratí víc než 70–80 sec a Nibali i Hesje o pár dalších sekund víc, ale rozhodně ne dvě minuty. Navíc kdo ví jak na tom po pádu je. Navíc Benat je výborný časovkář a určitě dá top ten dne.

          Ještě jeden mokrý den v horách a je po šancích Wigga na podium. Paradoxně jsou pro něj nyní horší etapy s cílem pod kopcem, než MTF. Nibali, Evans a Sammy jezdí z kopce líp, možná i Hesje umí líp, Scarpa tak nastejno

          0 0
          • Ma7ous  

            Asi máš pravdu, ale každopádně to bude zítra hodně pěkná podívaná a je to lepší než kdyby byl wiggo už první a nebo druhý a dal všem minutu a pak se zase vozil jak na výlet a čekal co předvedou ostatní teď bude nucen dělat něco on.

            0 0
            • Delkim  

              možná Wiggins nakonec Giro předčasně ukončí a oznámí že pojede TdF… nedivil bych se, přijde mi nějak psychicky nalomený

              0 0
    • Delkim  

      Nibali pád, Wiggins pád…

      dneska to padá jako švestky

      0 0
      • marios  

        Adam hezky

        0 0
        • Delkim  

          krásný a zajímavý závod dneska!

          na to, jak jsem Evanse jako „psychouše“ loni nesnášel, tak letos se mi líbí, je jako vyměněný

          loni na TdF mi přišlo, že když mu to nejelo tak neměl daleko do pláče… jak nějaká ženská v přechodu :)))

          0 0
          • robb  

            Kolik ztratil ten Wiggins na Nibaliho? Okolo 1:30?

            0 0
            • marios  

              V GC ztrácí 1:27, to bude v TT zajímavý, ale dá to.

              0 0
            • Delkim  

              kolem minuty, víc info zatím nevidím

              vypadnul Wiggy z top 20 :(

              0 0
          • Mig_all  

            Ten dop z tebe udělá citlivku no :-D ale caďák je borec…

            0 0
            • Delkim  

              jj, znám to dobře… estrogen ti dodá patřičnou dávku citů :)))

              0 0
      • McBlacky  

        Mazec velkej dneska. Začínám mít pocit, že Wiggo nedá ani top 3 a naopak Evans se prosmýkne under radar na bednu.

        0 0
    • šimlos  

      Dneska paráda,vůbec je to letos nějaký punk.Cadel se dobře chytá,jen tak dál…Adam zaslouženě,hezky si to odmakal,tak to má být.

      0 0
    • MavasH  

      S tabulkou jsem pracoval poprvé, tak snad jsem tam nenasekal moc chyb – zde je neoficiální žebříček:

      Tappa 07

      Škatule na čelních příčkách GC notně zamíchaly i s pořadím tipa.

      Foto v Maglia Rosa očekáváme od Thidneyho, na chvost pelotonu se vrátil Vitan

      Thidney 55

      Fukin 53

      Fuzzy666 53

      RoDoR 52

      Blacky 52

      Mitch 49

      Marios 49

      Ydaho 48

      Obda 47

      BF 46

      Kawka 46

      Darkson 42

      Hroch 40

      J.Kencl 39

      MavasH 38

      Vasek80 38

      KarliNero 35

      Treatt 35

      Peslezedirou 34

      Lukasmaster 32

      Robb 30

      Ma7ous 28

      Josse 24

      Kulix 24

      Avail 22

      Vitan 22

      0 0
      • Fuzzy666  

        moc se teda v té tabulce neorientuju, ale přijde mi, že je tam nějaká chyba .)

        0 0
        • jakub_kencl  

          také mi to vychází trochu jinak, ale je to bez záruky :

          1 Fuzzy666 57

          2 Thidney 55

          3 Fukin 53

          4 Blacky 52

          5 RoDoR 52

          6 Marios 49

          7 Mitch 49

          8 Ydaho 48

          9 Obda 47

          10 BF 46

          11 Kawka 46

          12 Darkson 42

          13 Hroch 40

          14 J.Kencl 39

          15 MavasH 38

          16 Vasek80 38

          17 KarliNero 35

          18 Treatt 35

          19 Peslezedirou34

          20 Lukasmaster 32

          21 Robb 30

          22 Vitan 30

          23 Kulix 28

          24 Ma7ous 28

          25 Josse 24

          26 Avail 22

          0 0
          • mitch  

            Ani jedna tabulka se mi nelíbí

            0 0
          • Fuzzy666  

            jj, tadle je hned lepší :D. ale tak asi počkáme na hrocha no .)

            0 0
          • Avail  

            maglia nera samozřejmě akceptuju, jenom ty počty nevim nevim..

            0 0
          • MavasH  

            Jo, máš recht, přehlídl jsem Santambrogia na pátým fleku, asi jsem ještě trochu spal. Jenom na 4./5. a 6./7. by mělo být naopak pořadí kvůli tie-breakeru, ale žůžová a černá tím dotčena není :)

            0 0
    • Tina  

      Wiggins opäť kruhové prevodníky? Hm, zaujímavá zmena.

      0 0
    • Karaya  

      Zdá se mi to, nebo Wiggo fakt jezdí ty zatáčky skoro krokem? Tahle časovka asi nebude podle jeho gusta.

      0 0
      • robb  

        Asi si počítá watty:-D

        0 0
      • 33biker33  

        Jede je jak kdyby bylo mokro…

        0 0
      • Ma7ous  

        No hodně brzdí, ale třeba napálí závěr

        0 0
      • marios  

        No tak Wigo letos tedy asi ne, to by musel stát z popela.

        Ale závod bude ještě zajímavej, žralok to rozhodně nedostane od Cadla a Rydera zadarmo.

        0 0
        • robb  

          Zdá s mi to nebo si tam nějaký kluci ze Sky a Blanca jedou časovku dvojic? :-D

          0 0
          • Thidney  

            to nevím, ale v top 10 GC 3 kusy SKY. Uvidíme jestli růžová dá žralokovi křídla :-)

            0 0
    • Avail  

      kua co se to v tý Itálii děje? Niba 1. na mezičase :))

      0 0
      • Ma7ous  

        No čas Scarponiho je taky velké překvapení

        0 0
      • robb  

        Scarponi taky zajel hezky. Vůbec bych ho neodepisoval.

        0 0
      • vitan  

        taky nechápu…ale to je dobře, aspoň bude Giro zajímavé až do konce:)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        V Italii se dely veci, tady taky. Po casovce Fuzzy666 z ruzoveho primo do cerneho, a v ruzovem je Robb, ktery uz byl na vypadnuti… to snad ani neni mozny.

        Celkem

        1 Robb 60

        2 BF 54

        3 Kawka 54

        4 Peslezedirou 52

        5 Hroch 52

        6 Vitan 52

        7 J.Kencl 51

        8 Darkson 50

        9 Thidney 49

        10 Josse 48

        11 Ma7ous 48

        12 Fukin 47

        13 KarliNero 47

        14 MavasH 46

        15 Treatt 43

        16 RoDoR 42

        17 Mitch 41

        18 Kulix 40

        19 Ydaho 38

        20 Blacky 38

        21 Avail 37

        22 Obda 37

        23 Lukasmaster 36

        24 Vasek80 32

        25 Marios 31

        26 Fuzzy666 31

        0 0
    • McBlacky  

      Wiggo dneska zase podlaha jak čtu :( neviděl jsem nic, byl jsem na závodech. Pro něj asi hotovo a ve sky si rvou vlasy, že stáhli Urana a Henaa včera zachranovat Wigga.

      S tím, že dvakrát šel k zemi už bude ve sjezdech akorát k smíchu. Benat zajel hur než jsem čekal a všichni GC kromě Wigga líp. Asi to byla fakt technická časovka.

      0 0
    • robb  

      V cíli už zase prší.

      0 0
    • Delkim  

      dle komentátorů Wiggins dneska dopadne špatně díky těm sjezdům v posledních 20–25 kilometrech, je ve sjezdech letos naprosto tragický a favorité jako Evans či Nibali si tuhle šanci proti Wiiginsovi ujít nenechají

      a čekají je taky kostky a pěkně tam leje… ještě asi bude dneska veselo…

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Wiggo ztratil tu minutu jenom tím, že jel ze sjezdů pomalu? Teď jsem to zapnul, tak se trochu ztrácím.

        0 0
        • robb  

          No žádnej pád ani defekt neukazovali, takže asi jo. No snad nehodlá zabalit Giro a jít na TdF, ačkoliv mi Froome neni moc sympatickej, tak by to byl docela podraz.

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Přesně tak. Nicméně mě není sympatický ani jeden. :D

            Ale jak se tak dívám, tak je možné, že Nibali už po dnešku vyhraje Giro.

            0 0
          • ememem1  

            skoro by som sa bol ochotny stavit ze hej. uz vyssie som to pisal viac menej len ako trocha nadsadenu spekulaciu, pomaly to ma celkom realne kontury :-)

            0 0
      • marios  

        Betancour slušná práce

        0 0
      • robb  

        Tak Ryder měl dnes špatnej den, ale on ho měl v prvním týdnu i minulej rok, takže bych ještě neházel kolo do škarpy.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Tohle je snad první Giro, které se vyhraje ve sjezdu. :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Pirazzi vede vrchare- 3× v tipech, pekne! Evans vede bodovaci, Blanco tymy. Tipovat tyhle fakt asi podle kristalove koule.

          Po 9 etape a pro volny den je poradi

          1 Robb 62

          2 Hroch 54

          3 Vitan 54

          4 J.Kencl 51

          5 Josse 48

          6 BF 48

          7 Kawka 48

          8 Ma7ous 48

          9 MavasH 46

          10 Peslezedirou 46

          11 Treatt 45

          12 Darkson 44

          13 Thidney 43

          14 Obda 43

          15 Fukin 41

          16 KarliNero 41

          17 Kulix 40

          18 Blacky 40

          19 Fuzzy666 38

          20 Avail 37

          21 Mitch 37

          22 Lukasmaster 36

          23 RoDoR 36

          24 Marios 33

          25 Vasek80 32

          26 Ydaho 32

          Po 9 dnech se v ruzovem i cernem vystridalo po 7 lidech, Robb stihl 3 dny v kazdem, a Fuzzy666 taky oba. proste Italie.

          0 0
    • McBlacky  

      Betancour luxusně zakudlil včera, dělá mi radost chlapec :)

      0 0
      • vitan  

        i s tím oslavným tanečkem na počest prvního místa?:)

        0 0
        • McBlacky  

          on jel na bílej trikot a podal fakt super výkon, takže trochu parádičky si dovolit mohl.

          0 0
          • vitan  

            Tak určitě. Ten poslední kopec je krásně a fandím mu ( v tipovačce ho mám na vrchařský trikot). Bylo mi ho ale až líto, pokud si teda myslel, že dojel první…:)

            0 0
    • Tina  

      Andy Schleck sa včera v Californii pekne ukázal. Palec hore.

      0 0
    • robb  

      Tak zítra poprvé hory

      http://c-cycling.blogspot.cz/…vorites.html

      tweet A.Dowsetta :-D

      Usuall ahead of a hilly stage I'm asked, „compact or 29 sprocket?“ for tomorrow I'm told „compact and 29 sprocket“

      0 0
    • vitan  

      takhle bych si přál přenos GT – výborně zmáknuté!

      0 0
    • robb  

      Tak Degenkolb odstoupil z Gira.

      Přenos etapáku z USA. Neskutečně vymakaný.

      http://tourtracker.amgentourofcalifornia.com/

      0 0
      • McBlacky  

        loni Kittel na Tour letos Degenkolb na Giru, mají trochu smůlu Argos

        0 0
        • karliner  

          Já věděl, proč o Degenkolbovi při sestavování své spurterské smečky neuvažovat ani vteřinu :-)

          0 0
          • McBlacky  

            tak pořád vyjel tři body o kolika svých vlčácích to můžeš říct :) kromě manxmissile :)

            to playboy Phinney mě štve víc. Místo pozinku a all-smilling by měl šlápnout.

            0 0
            • Avail  

              přesně Taylor zklamání, ale velice dobrá udička od BMC na kterou jsem skočil :))

              0 0
            • karliner  

              Bouhanni ještě neřekl poslední slovo a to je už myslím na dvou :-). A v záloze mám Modola. S Phinneym jsem taky šlápl do hovna.

              0 0
            • McBlacky  

              Panáčkovi asi zachutnal zevl volného dne a zabalil :/

              před závodem PR větší než Nibali a nezmohl se ani na top ten finish v etapě

              0 0
      • Ma7ous  

        jedno vítězství zmáknul tak alespoň něco,

        jinak californie fakt husta taky, hlavně nechtěl bych tam jezdit na kole takove rovinky a 40 stupnova horka brrr

        0 0
        • Thidney  

          včereješek na Californii byl fakt mazec, Andy koupil na posledních 7 km skoro 10 min a přesto byl 36. 200 km + 2 HC kopce + vedro přes 40C a průměr 39 km/h. To nebylo zadarmo :-)

          0 0
          • karliner  

            V nějakém jiném vláknu jsem se tady dočetl, že průměr 38 v balíku je pohoda. Tak nevim jak to tedy je :-)))

            0 0
            • robb  

              Možná tak pro tu B-F elitu, ne pro profíky :-D

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              A co se v tom jinem vlakne psalo o profilu trate?

              0 0
              • karliner  

                Že to „až taková rovina nebyla“.

                0 0
                • Ma7ous  

                  po 200 km měli 7km stoupaní se sklonem průměrně 9% a předtím dávali asi 15km stoupání cca 1700 m.n.m. a co jsem četl na stránkách Koeniga tak průměrná teplota 49 stupnu celsia a to je fakt už mazec

                  0 0
            • McBlacky  

              Vážně srovnáváš závod kolem Kolína s vrchařskou etapou dvojnásobné délky?

              0 0
              • raceman  

                jako bys ho neznal :D

                0 0
              • karliner  

                Popravdě – jo. Když pro partu hobíků je avg 38 tabáček, nemůže být pro nadopované profis avg 39 po rovině (pravda, dva kopce tam měli..) nějaká velká dřina, ne?

                0 0
                • raceman  

                  myslis, ze pro tu partu hobiku by to byl tabacek i v tech 40 nebo 35 °C ? :)

                  0 0
                  • karliner  

                    To nevím. Dokonce si myslím, že 38 průměr není pro partu hobíků tabáček v žádném počasí.

                    0 0
                • McBlacky  

                  nezbývá než konzultovat kalkulátor :) např:

                  pro 70kg ridera v pozici in the drops 38km/h znamená zhruba 265w. Řekněme tedy 3,8w/kg, dost hobíků sem dává čísla z vyšetření a 3,8w/kg je pod jejich anp. I kdyby to bylo ANP tak to 45–60minut vydržíš.

                  Jenže na špici nejsi zdaleka pořád – jestli vůbec se tam otočíš. Pro pozici v balíku je jasný, že ti bude stačit k tomuto tempu i výkon pod 200w. Bohužel web, kde se počítala rychlost a výkon v závislosti na watech a pozici na kole (včetně nastavení ´v pelotonu´už nefunguje). Ale bylo to vždy minimálně o 3–5 km vyšší za stejné úsilí v normálních rychlostech, ne kudly nad 45km/h.

                  Ne, že by to byl tabáček, ale je to pořád celkem v definici pohody myslím.

                  Je jasný, že to záleží na profilu a tom jak dobře umí skupina jezdit v háku a milionu dalších věcí jako aero setup kola, vítr, teplota… Chci jen napsat, že to není unreal.

                  0 0
                  • prvniodkonce  

                    Tak v balíku se častov jakžtakž zvlněném terénu jede na 0 W i při velkých průměrech. Onehdá jsem někde četl rozbor výkonu krotkého z P-KV-P, a tuším že snad 2 hodiny nešlapal

                    0 0
                    • McBlacky  

                      já tohle osobně neznám, pro mě velká skupina kde se spolupracuje už je 10 lidí, běžně jezdíme 2–5 cca na MTB závodech :)

                      Co byl před dvěma lety online přenos ze SRM domestiků s Liquigas, tak většinu času kdy nebyli na špic to ukazovalo fakt nízký čísla kolem 130–150w, to mě úplně zarazilo.

                      0 0
                      • vasek80  

                        A potom v hospodě narazíš na znalce co zaručeně ví, že TdF se bez anabolik odjet nadá a že by to normální člověk bez anabolik a transfůze nepřežil.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Tam je pak trochu problem ta mensina casu kde to ukazuje fakt vysoky cisla :-)

                          0 0
                          • vasek80  

                            Jasny, ale umírat by z toho trénovanej člověk hned nemusel. Jen by to odjel na polovičních (a nižších) watech a jel by to násobně déle.

                            0 0
                            • karliner  

                              Teď už zbývá jen vyřešit, jak by ten trénovaný člověk stačil zregenerovat, kdyby 21 dní po sobě trávil zhruba 10–12 hodin v sedle.

                              0 0
                              • vasek80  

                                A ty myslíš že by ho to zabilo?

                                0 0
                                • vasek80  

                                  Nestihl jsem edit a chtěl ještě dopsat…

                                  Nejde vůbec o to, že kdejakej hobík by to neobjel a po prvních kopcích by druhej den sotva chodil. Jde o to, že i naturálně se to objet dá, aniž by to člověka zabilo.

                                  0 0
                            • McBlacky  

                              problém je v tom, že solo by to nedali ani ti profíci. Kdyby to jel nějaký lepší hobby kus, tak k sobě těžko bude mít peloton, který by mu umožnil více než polovinu kilometrů závodu jet skoro za nic.

                              0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tvl ty zas nemas co delat. Jsem psal po rovine. Popros strejdu G o nejaky zaznamy ze SRM, maj na webu z lonsky Tour, a v baliku jedou kolem 200W. To po rovine uvisi v pohode i BF jelita. V baliku o 50 lidech je to o dost jine nez kdyz ty plandas sam za Edou.

                  Kdyz prijde brdek, tak je to jina pisnicka. Pripadne nejake zpomaleni, ktere se na ocase musi tvrde dojet.

                  0 0
                  • karliner  

                    Čili se mnou souhlasíš, že průměr 39 km/hod neznamená pro profíky žádnou velkou dřinu, zvláště když jeli v balíku a v podstatě po rovině (s jedním) kopcem a začali závodit až v posledním kopci, který je odrovnal. Pravda, asi měli docela teplo.

                    0 0
          • Biker jak Pes  

            Poslední zpráva od Königa na FB je taková, že celou dobu pohoda, 49°C ve stínu a na posledních 3 km tak vybouchnul, že ho museli diváci doslova tlačit do cíle. :)

            http://www.facebook.com/photo.php…

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Samozřejmě, že myslím pohoda jako „pohoda“. :)

              0 0
            • Ma7ous  

              no že jsem tam viděl stínu v tom posledním kopci, příšlo mě to jako by jezdili na měsíci a někdo tam zapomněl silnici, ale když říká že to byla pohoda tak asi byla :)

              0 0
    • robb  

      To vypadá, že v úniku je Millar. Ten by to šlapání na kole mohl vyučovat, neuvěřitelný.

      0 0
    • McBlacky  

      hezkej kopec co ted jedou, typický Giro

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak myslím, že se právě rozhoduje Giro.

      Vepředu jede Uran, za ním cca 25 sec Pozzovivo, kousíček pak Nibali, Kiserlowski a ještě kdosi no a pak cca 10 sec díra a Wiggins. Evans se mi někde ztratil, ani nevím kde… :D

      Nicméně Betancour jede závod života, ten bude ještě zlobit.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Evans je s Nibalim, asi se mi schoval zrovna pod strom. :)

        0 0
        • Avail  

          jakože podívaná hezká, ale tipovačka v řiti :)))

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Heh jsem ve Sky vsadil jako plan B Henaa a ne Urana :-( A uvidime jak se to vybarvi ve dvojce Pozzo-Betancur. A Evans jede jako o zivot. No ale jeste neni konec.

            Pekna taktika Sky. Poslat Urana dopredu, aby byl kde potreba kdyby se zacalo nastupovat, a nebo si dojet pro etapu. A rek bych ze Wiggo ma novyho Frooma. Zajimave to budeme mit.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              ..ad Uran, a dostat Astanu pod tlak a izolovat Nibaliho, jsem zapomnel. To je moznosti kdyz na to ma team lidi. Horsi je ze Wiggo tam pak zustal sam.

              0 0
      • McBlacky  

        to byla čistá řezničina. Nibali i s problémy s řetezem neskutečný výkon. Čistě na formu je jasný winner. Cadel druhej flek, za ním to moc nevidím. Urana bude mrzet ta prozevlená minuta a něco s Wiggem. A Betancur je zabiják.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nibali vzdycky jede s postojem favorita a budouciho viteze, ale ne vzdy mu to vydrzi az do konce. Dneska ale vypadal silny.

          0 0
        • robb  

          No Wiggovi ta rampa slušně rozhodila pedály, kdyby se jel Zoncolan, tak by měl asi po zábavě.

          0 0
        • Ma7ous  

          já vůl šel koukal na hokej 5km pod vrcholem, ale wiggo na tohle asi opravdu nemá, jsem zvědavý jak dlouho to vydrží Betancour ten mě mile překvapuje jestli takhle bude skakat i 3 týden.

          Jinak Nibali je skoro jasný tohle bylo famózní!!!

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Betancur potesil, hroch se vznasi na ruzovem oblacku :-) Na druhe strane Ydahovi volny den nepomoh.

          1 Hroch 63

          2 Josse 59

          3 BF 55

          4 Kulix 54

          5 Peslezedirou 53

          6 J.Kencl 52

          7 Darkson 51

          8 Ma7ous 51

          9 Thidney 50

          10 Robb 49

          11 Kawka 49

          12 Vitan 49

          13 Fukin 48

          14 Treatt 48

          15 Mitch 46

          16 Avail 44

          17 Fuzzy666 44

          18 Marios 43

          19 Blacky 43

          20 KarliNero 42

          21 Obda 42

          22 MavasH 41

          23 Vasek80 39

          24 Lukasmaster 37

          25 RoDoR 37

          26 Ydaho 35

          0 0
          • Peslezedirou  

            Víš co to znamená? Chceme tvojí fotku v růžovým! :-)

            0 0
            • obda  

              Jé, růžovej hroch :)

              0 0
              • vitan  

                chceme důkaz…my chceme důkaz…:)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Nic nebude :( hroch tam mel chibku, prohozeneho Scarpu s Gesinkem, takze byl o tie-breaker druhy. Poradi bylo jako dneska, vede Josse, sorry. Na konci RoDoR (i vcera), kteremu po vcerejsku utekl predposledni Lukasmaster mistrnym tipem na Navardaskase. Ale sam doufam ze na ruzoveho hrocha jeste dojde ;-)

                  Josse 55

                  Hroch 55

                  Ma7ous 55

                  Kulix 54

                  Peslezedirou 53

                  Vitan 53

                  Darkson 51

                  BF 51

                  Obda 46

                  Robb 45

                  Kawka 45

                  Fuzzy666 45

                  Avail 44

                  J.Kencl 44

                  Treatt 44

                  Mitch 43

                  Marios 43

                  Thidney 42

                  KarliNero 42

                  MavasH 41

                  Fukin 40

                  Blacky 39

                  Vasek80 35

                  Ydaho 35

                  Lukasmaster 32

                  RoDoR 30

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Hrochu, v té „chibce“ máš chybku. ;)

                    0 0
                  • RoDoR  

                    Koukám, že začínám končit (no to je zase kravina). Že by moje koně taky letos museli místo ježdění hákovat na baráku, jako já :-(?

                    0 0
      • treatt  

        Ještě předtím mě teda dostala esakotérská vložka mechaničáku pro Jacksona Rodrigueze..jak mu tam rumplovali se sedlem za jízdy a nakonec odjel se sedlem vytočeným totálně doleva? Ufff

        0 0
    • kulix  

      hoši pieve d alpago … zítra po startu to bude něco … průměr kopce přes 35% … to snad ani není možný … v těchle oblastech jsem se sice někoikrát pohyboval, ale na tohle si nevzpomínám !

      znáte to někdo osobně ?

      0 0
      • robb  

        Něco takovýho se dá vyasfaltovat? Aby to nebyla nějaká kozí stezka ve stráni, na Giru je možný snad všechno:-D

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        to je nejaka chybka, tech 11 km, podle stupice dole to je 300 m up na 7 km, ne 800m. Italove, no.

        0 0
      • Glum  

        podle itineráře to nebude tak horký: z Paiane je to 304 výškových během 5,7 km na vrchol

        0 0
        • kulix  

          to by tak nějak sedělo realitě, když jsem koukal na google mapy tak to nevypadá tak hrozně, jsem si myslel, že to nevezmou po hlavní ale napříč vrstevnicema podél seníků :)

          tak nic, budu se těšit na dnešní dojezd k vajont, i kdyz mam na toto misto negativní vzpomínky (vykradli mi tam Transportera behem 10ti minut, škoda cca 1500 EUR a bez dokladů a hotovosti … prostě PECHÁČEK …)

          od te doby deti slysi Italie a hned reaguji zlodeji …

          0 0
    • obda  

      Tak tu máme první pozitivní test:

      http://www.cyclingnews.com/…r-heptaminol

      0 0
      • Delkim  

        Vzhledem k druhu užité látky nedostal cyklista podle pravidel UCI žádný prozatímní trest.

        léčí se tím vysoký krevní tlak, nechápu proč by si to vzal, minimum skutečně pozitivních účinků na výkon či regeneraci (neprokázáno)

        0 0
    • robb  

      No Gretsch si to z toho kopce dáva hodně pěkně.

      0 0
      • jakub_kencl  

        Záběry z vrtulníku jsou fascinující. Ta silnice je nádherně poskládaná ve svahu. Sjezd parádní.

        0 0
      • McBlacky  

        nechápu, každou chvíli mu to vzadu podklouzlo a zase se to chytlo. Velkej borec. Mě se tohle stane tak 1–2× za rok a mám z toho vždycky málem smrt, opocenej všude :)

        0 0
        • robb  

          Je škoda, že nejsou častěji záběry na grupetto, abychom viděli, jak si s tim sjezdem poradí sprinteři a spol.

          0 0
        • treatt  

          To bylo něco pro potěchu mého srdce :) Dobrej střelec

          Jinak mě včera strašně bavil Guillaume Bonnafond v úniku. Nejdřív nastoupí, poodjede si, když kolem prosviští expres Ramunas+Ossi, ani nezkouší docvaknout, ale jede si dál tvrdošíjně svoje před skupinkou. Pak ho dojede Cobo a jedou spolu dovjičku, než je skupinka pohltí. Když to je furt na rovince, tak zkusí odjet ze skupinky, aby se zatavil a byl po pár km sjet. Pak nastoupí v kopci Duque, Guillaume místo s ním vyjede ze skupinky 200m za ním, aby ho nikdy nedojel a zase se nechal skupinkou sjet.. :) Evidentně si rád dává :)

          0 0
          • obda  

            Někdo toho Hoogerlanda musí alespoň symbolicky zastoupit :)

            0 0
    • Thidney  

      Farrar vyhrál spurt! Zaříznul Sagana!! WTF? Popravdě Sagana zaříznul jeho leadout :-)

      0 0
    • karliner  

      Tak kdy začne rvačka o Hoogerlanda?

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Další deštivý den, další černý den pro Sky.

      Wiggo opět ztrácí, 1:10 je ztráta na peloton pouhých 20km před cílem.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Tak už je to přes minutu a půl. A vypadá to, že Wiggo asi brzo zabalí Giro, není ani schopen jet pořádně v háku a nechává díru i na rovině. Dokonce se mi zdá, že i místama pokašlává kvůli nemoci, se kterou už pár dní jede…

        Vůbec se mu nedivím, to počasí je fakt šílené…

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Tak to je peklo, buď se Sky definitivně rozhodlo jet na Urana nebo už Wiggo všechny naštval, protože Wiggo právě jede sám, všichni mu ujeli, dokonce už je skoro za kolonou…

        0 0
        • Avail  

          tak nevim no grafika píše 2minuty ztráta, přtiom to vypadá že je u nich, ale ten výraz je děsivej ..

          0 0
      • Jirina  

        u toho Wigginse je mi zahadou, jak to mohl minuly rok dotahnout na celkove viteztvi. uz tehdy mi prisel tezce pasivni a nevyrazny cyklista

        0 0
    • treatt  

      tak po hokeji jsem dal Giro, Wiggo v psím počasí jede svoje grupetto, které táhne skoro komplet tým Sky, ale nejedou žádnou podlahu. Sami italové neví, kde je Uran, ale předpokládá se, že v gruppo maglia rosa..

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Jedna věc mě zaujala, na EN Eurosportu pořád říkali, že se nepočítá čas v cíli, ale 3km před cílem. Není to blbost? Jsem myslel, že na 3km před cílem je trochu jiné pravidlo (defekt, pád, jiný mech. problém).

      Asi je blbost, aby se počítal čas 3 km před cílem v případě, že bude dojezd na kopci, co?

      0 0
      • Avail  

        tohle mě taky zaskočilo, ale mám pocit že se to kdysi řešilo na Tour, kvůli nějakýmu mechanickýmu problému. V tom případě platila ta 3km ochranná zona, na to že máš rýmičku a břečíš vysílením se to nejspíš nevztahuje

        0 0
        • HarryTP  

          To pravidlo o posledních 3km neplatí v časovkách a etapách s cílem na kopci…Prakticky stačí dojet s pelotonem do 3km a pak to muzes na rovinatym dojezdu vypustit nebo položit :D a počítá se ten čas skupiny z který si odpadl

          0 0
          • Biker jak Pes  

            No, to je případ, který jsem popsal v té závorce. Ale Wiggo neměl žádný mechanický problém, tak jaképakcopak.

            0 0
            • MichaelSimek  

              Tam nejde o problem, tam jde hlavne o to aby se necpal celej peloton na caru kvuli titernym desetinkam a nepozabijeli se tam nakonec. Takhle sprintujou jenom ti kteri opravdu maji sanci.

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Myslím, že tenhle důvod je to nejmenší.

                Už jenom proto, že celá skupina má stejný čas a jako jedna skupina se bere, pokud mezi nimi nejsou myslím 5 m rozestup.

                A potom taky proto, že ti, co rozjíždějí spurty a spurtují zdaleka nejedou na celkové pořadí, takže těm je úplně jedno, jaký mají čas…

                0 0
                • MichaelSimek  

                  jenze cim vic se jich bude motat kolem cary pri spurtu tim nebezpecnejsi, ty 3km po rovince by stejne uvisel uz asi kazdej, ja teda driv myslel ze je to min, ale je to asi fuk, problem v tom nevidim

                  0 0
          • raceman  

            ale to plati pri padu v poslednich 3 km a ne automaticky… nebo snad ne?

            0 0
            • McBlacky  

              normálně to platí při pádu nebo defektu pro ty kteří jsou do toho zapleteni. Je to ale diskutabilní, viz Wiggo a myslím druhá nebo třetí etapa Gira, kdy to před ním lehlo, zbrzdilo ho to, na zem nešel, ale nedostal toto pravidlo a ztratil pár sekund.

              Dneska byla výjimka, díky technickému dojezdu a zejména zůžení se rozhodli udělit čas pro GC dle průjezdu na 3km to go.

              0 0
              • raceman  

                aha aha :) ja to totiz nesleduju, bo bych se nic nenaucil.. :D

                0 0
    • Delkim  

      Wiggins má zánět horních cest dýchacích (head cold)

      v plánu má prý zůstat do konce Gira, ale prý se uvidí taky až jak mu bude ráno

      podle mne to zabalí, jen to nechtějí říct ještě teď, je to nesmysl aby pokračoval, antibiotika na tohle nezaberou a trápit se i s „obyč“ nachlazením minimálně týden a ještě v zápřahu je nesmysl… a ani si na to nemůže vzít spousty léků co by mu jinak pomohly, díky dopingu

      0 0
      • karliner  

        Zajímalo by mne, jestli si Froome ještě pořád myslí, že bude leadrovat na TdF :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tour je jeste daleko, ted bude zajimavy kdyz Sky pojede na Urana. Pro Nibaliho vypada horsi souper nez Wiggo, podle toho jak zatim jezdil v kopcich.

          0 0
          • daymaker  

            Uran je teď jasná volba… na Sira už asi nikdo nespoléhá… myslím, že nejhůře z jeho nemoci je Froomemu, který se pomalu loučí s velením na TdF… :-)

            0 0
            • marios  

              To by museli bejt ve SKY pěkne pitomí, Wigo se nemůže dát do takový formy, aby byl lepší než Froome. Už takhle prohráli předminulou Vueltu a tohle Giro ( i když nevím, jestli by Uran na Niba stačil)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Navíc každý teďka ví o Wiggových sjezdařských neschopnostech. :)

                0 0
                • daymaker  

                  ale politika je mocná, britové jsou patrioti a Wiggo je brit a navíc Sir… a Sky je ztělesněním Británie… .-)

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Doktore, teďka jsem se dozvěděl, že prý jedeš s náma na Sudety! Co je na tom pravdy? :D

                    0 0
                    • vitan  

                      Silniční nebo bajkové?:)

                      0 0
                    • daymaker  

                      kdo to hlásá? :-) zvažuju silničního Rampušáka… ale nezapomeň, že já jsem ten lékařský dohled, který zavírá peloton… :-) takže žádný spěch…

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        No dozvěděl jsem se to včera, že nějaký doktor, ortoped B…t, s náma pojede do Božanova. :) Ale jestli to jsi ty, to fakt nevím. :D

                        Silničního Rampušáka pojedu nejspíš taky…

                        0 0
                        • daymaker  

                          ufff, naštěstí nejsem ortoped, takže nemusím jet Sudety… :-))))

                          0 0
                          • Biker jak Pes  

                            Už jsem se těšil, že konečně poznám někoho z BF. :D

                            0 0
                            • daymaker  

                              tak až budu mít nějakou středu volno, tak přijedu na větroše(léto vypadá, že ano) a když aspoň chvilku uvisím, tak si můžeme říct „ahoj“… :-)))

                              0 0
                              • Biker jak Pes  

                                No, tak na to máš nějaké dva až tři týdny. Pak už zase budu v Olomouci. :)

                                Myslím, že jsme se ale párkrát viděli, dres sportovnikurzy.cz ?

                                0 0
        • ememem1  

          sak to hovorim od zaciatku :-)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po 12 etape tentokrat snad uz doopravdy regulerne ruzovy hroch, s opici za krkem.

      1 Hroch 62

      2 BF pavian 60

      3 Josse 58

      4 Peslezedirou 56

      5 Darkson 56

      6 Ma7ous 56

      7 Robb 55

      8 Thidney 55

      9 Kawka 54

      10 Fukin 53

      11 Kulix 53

      12 Obda 53

      13 Mitch 52

      14 J.Kencl 51

      15 MavasH 50

      16 Vitan 50

      17 KarliNero 49

      18 Treatt 47

      19 Lukasmaster 45

      20 Avail 45

      21 RoDoR 44

      22 Fuzzy666 44

      23 Marios 42

      24 Blacky 42 na to ze mas nejvic bodu z etap, nic moc

      25 Ydaho 40

      26 Vasek80 38

      0 0
      • karliner  

        Škoda, že mi Bouhanni vyloktoval Modola, mohl jsem mít komplet podium a za to je velmi cenné ocenění – Hrochem mírně povytažené obočí :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Modolo? Cha! Dovol abych se pobavene usmival nad tvou naivitou :-) (s Modolem uz jsem se spalil vloni. Je na cerne listne s Farrarem, Renshawem a Bosem a rek bych ze brzo tam pribude i Goss)

          0 0
          • karliner  

            Tak to je hodně decentní růžová. Dokonce to tak vypadá, že si myslíš, že po dnešku zase budeš svlékat :-)

            Takhle vypadá maglia rosa…

            0 0
        • dafe  

          Náser Bouchaný by se měl někde pořádně bouchnout do palice, třeba by mu pak došlo že ty jeho sprinty jsou o zdraví…

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Je to rebel!

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tak Bouhanni dneska nenastoupil. Ono mozna nakonec dojde i na toho Modola a Gosse…

              0 0
              • Thidney  

                Goss je na antibiotikách dojel 167 +17 min… To šílený počasí peloton zřejmě ještě slušně vykostí

                0 0
          • McBlacky  

            on už právě do tý makovice dostal mockrát, takže mu to už nedochází :)

            0 0
          • treatt  

            Hele nevím, sám Saša řekl, že to bylo korektní, Cav to bral do strany, Nacer musel kopírovat jeho pohyb a pak tam byl prostě dřív, nenechal se holt vyšoupnout z fleku..ale koule to chtělo, o tom žádná :) mi někdo dát takhle ramínko v šedesáti, jsem jasnej :)

            Ale kdo je spíš větší střelec, Matěj Gavazzi – doporučuju mrknout sem http://www.steephill.tv/…ers/720/rai/?… v čase 3:18:36 si začíná čistit prostor rokou, ale pak 3:18:57 jak to tam střelí křižmo Robbiemu Hunterovi? To je masakr..

            0 0
            • McBlacky  

              mezi náma i CAv to včera nemusel brát napříč, to je jasná – i když tolerovaná – kurvárna. Pokud někdo za tebou jen lehce poleví aby tě nesmáznul, ten za ním už musí svěsit nebo brzdit. jakmile ztratíš sekundu akcelerace jsi v prdeli a hlavně si tim Cav jistil, že mu nikdo nebude viset na zadním kole.

              0 0
      • McBlacky  

        nj co se dá dělat :/

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Headlines:

      Wiggo out.

      Hesje out.

      Jensie wins. ( I just did the same move I've been doing since the ice age, and I couldn't believe they let me go. Once I get 20 seconds, I'm gone. I looked back and said, ‚I can‘t believe they're giving me 20 seconds, don't they know?)

      Farrar zariznul Sagana o 2. misto. Znova.

      WTF?

      0 0
      • karliner  

        Začíná to vaypadat, že cenu KarliNera předám sám sobě. Ale to mám za to, že jsem nevěřil Cadelovi.

        0 0
      • Avail  

        zrovna to čtu..

        pocit, že boj o Maglia Nera bude tuhý, nabývá zcela reálných rozměrů, leda by Sammy šel na nějaký pořádný grilování :))

        0 0
      • obda  

        A tipovačka v pr…, zatracená viróza :( To mám za to, že jsem nevěřil Scarponimu a Cadelovi (kterej mi před dvěma rokama vyhrál TdF). Chjo. No, bude to ještě zajímavé.

        0 0
      • Thidney  

        Placatá etapa pro spurtery a dá to únik. Nejlepší na tý Kalifornii byla skladba úniku po 3 borcích Saxo, BMC, Orica, Shack včetně lídrů (2. 5. 10 v celkovým) + DeGent (druhej únik toho dne) Farrar, Sagan peloton je měl 40 km na 40–50s. ale nestáhl. Jamis měli žluťáka nechali je jet, jedinej kdo fakt makal byl NetApp.

        Jensie je fakt zvíře, zatímco Sagan, Farrar, Thor jen odpočívali v závěsu, on dřel na špici a ne málo a pak za to 5km to go vzal. BMC a Saxo ho nechali bejt, protože makal i pro ně a šlo jim o čas. Na km to go to zkusil rozjet Sagan , ale nikdo mu nechtěl pomáhat, tak svěsil.

        0 0
      • Ma7ous  

        pěkná zpráva, akorát o to teď to bude zajímavější co předvede cadel, a hlavně se těším na Urana, chtěl jsm ho dát, ale Wiggo byl jasná jednička a že angličana spláchne pár deštíku kdo by to řekl

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Krásný sprint dneska. Cav si to dneska oddřel, málem to tam sice pomlátil, ale neskutečně dlouhý sprint. Viviani měl dokonalý lead-out, ale ty nohy prostě nejedou…

      0 0
      • obda  

        Tak letos se zbytek bedny k Cavendishovi na sprinterskych etapach strida dost divoce. Viviani, Degenkolb a spousta dalsich. A nekteri teda zklamali, treba Goss.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Neco mi rika ze Cav toho zitra bude mit dost. A ma dost velky naskok v cervenem, takze nemuze jen tak vzdat.

        Tipo: Beze zmen, jen vsichni krome Robba maj o 3 body vic. Ale po zitrku se to pocitam zas presype.

        0 0
        • Thidney  

          Podle počasí. vypadá to, že by taky mohl být cíl už v údolí pod posledním kopcem, a s Galibierem je to taky všelijaký jen ne dobrý.

          0 0
          • McBlacky  

            to víš Nibali v růžovém tak Italové koukaj kde to zkrátit :)

            0 0
            • MavasH  

              Tak dlouho se v SSSR chlubili heslem „poručímě větru, dešti“ a nic. Povedlo se to až talošům kvůli Maglia Rosa… :)

              0 0
    • obda  

      Tak Týdžej dneska na Kalifornii pěkně dával, a to si ani do kopce nevzal lehčí kolo :)

      0 0
    • Delkim  

      ten Cavendish tu Fantu fakt tak miluje a nebo mu dali mega dolarů, že to po každým vítězství tak chlemtá? :))) a většinou tak do 30 vteřin po projetí cílem? :)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak na Giru vládnou pekelné podmínky. Kvůli počasí se dneska zrušil výjezd do Sestriere a uvidí se, jestli se vůbec pojede cílový kopec.

      Zítřejší etapa bude kompletně změněná, oba kopce Col du Mont-Cenis i Galibiere jsou neprůjezdné nebo nebezpečné pro peloton a momentálně se připravuje úplně nová náhradní etapa.

      Je to velká škoda, ale zároveň pochopitelné. Na Galibieru je prý hromada sněhu, ale rychle rostou teploty a hrozí laviny.

      Nicméně, Eurosport ani italský Rai nevysílá, v TV jedou highlighty z předchozích etap.

      0 0
      • robb  

        Hm, tak dneska ende.

        0 0
        • Ma7ous  

          a zítra nejspíše nějaká rovinatá etapa, ale podle záběrů to bylo fakt hodně přísné počasí, holt čas jít na pivko :)

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Zatímco peloton doprovází hromady pádů, vepředu jede ujetá skupina čtyř Italů, ve které mimojiné je neúnavný veterán Luca Paolini nebo velmi schopný vrchař Danielle Pietropoli, kterému asi nejvíce bude sedět cílový dojezd a je možné, že si dojede pro své první vítězství na Giru.

      Přiložen screen z cíle…

      EDIT: co se týče pádů, tak skóre je následující

      Alessandro Vanotti – zlomená klíční kost

      Enrico Battaglin – zlomené žebro

      0 0
      • Avail  

        že prý tohle je Galibier dneska, to už by se dalo omluvit, že tam nejedou

        0 0
        • Thidney  

          To daj, středně velkou lavinu vodpružej

          0 0
        • Ma7ous  

          no když to vidím, tak půjdu asi příští týden do práce než jet na Giro holt pojedu na Tour když je to počasí tak šílené.

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Santambrogio je vítěz, hned za ním je Nibali. Šílená etapa.

      +34 sec Evans, Sanchez a buď Henao nebo Uran

      +1:30 Scaroni, prý v docela šíleném stavu, kašle a nevypadá vůbec dobře

      +4 min Gesink

      0 0
      • Ma7ous  

        No nevypadá nikdo dobře kromě Nibaliho, jsem zvědavý co zíra pojedou a dneska fakt škoda, asi fakt magoři v tomhle počasí závodili naplno. A Gesink naposled co jsem mu dal nějakou důvěru

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Normalne me preskocil, na tie-breaker. MavasH dalsi kdo si zkusil oba dresy.. Po 14 etape: 1 BF 68 2 Hroch 68 3 Josse 66 4 Kulix 65 5 Thidney 63 6 Fuzzy666 62 7 Peslezedirou 61 8 Darkson 61 9 Kawka 59 10 J.Kencl 59 11 Mitch 58 12 Fukin 58 13 Vitan 58 14 Ma7ous 58 15 Treatt 56 16 KarliNero 54 17 RoDoR 52 18 Robb 52 19 Blacky 51 20 Avail 50 21 Lukasmaster 50 22 Ydaho 49 23 Obda 49 24 Marios 46 25 Vasek80 44 26 MavasH 41

        0 0
        • McBlacky  

          komplet podium ze 14tý mě hřeje u srdce.

          Na rozdíl od celého Gira ze kterého díky vlivu počasí na GC kandidáty (BW, RH, RG) je Nibaliho solíčko po zlehčených etapách, kde když už je náhodou kopec -kromě MTF- tak se kolektivně nejede a celé se to ještě dá sledovat, jen když funguje přenos :/

          pevně věřím, že last week bude lepší.

          0 0
          • karliner  

            Ty věčné domluvy, bolestínství a nedostatek chlapáctví (je to moc do/z kopce, prší/je vedro apod. ⇒ zkrátit, zjednodušit etapu apod.) mi na cyklistice vadí snad stejně jako doping. Prší, hošanům by byla zima, tak nejedou. Někdo spadne, tak nejedou. Někdo píchne, tak nejedou. Nevzpomenu si, že by třeba fotbalisti statovali ve středovém kruhu kvůli tomu, že prší a nedrží jim proto gel na vlasech.

            0 0
            • raceman  

              to sice ne, ale fotbalisti s oblibou zakopavaji o vzduch a nasledne se v bolestivych krecich nechavaji odnest na nositku do satny :)

              0 0
            • McBlacky  

              vím, že koukáme na stejný závod, takže to beru trochu jako trolling. V počasí jako maj tam oni žádná kopačka nejde ani nakoupit do trafiky :)

              ono zmoknout hodinu výjimečně cestou ze zevl švihu není to samý jako jezdit 14 dní denně 4–5 hodin v dešti, kde když máš kliku je teplota dvojciferná a průměr pod 45km/h. Ve vyšších polohách déšť se sněhem jako bonus.

              0 0
              • Tina  

                +1

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Proc ale dojizdej v kratkych rukavech, to mi hlava nebere. Evans, Betancur, Santambrogio…

                0 0
                • karliner  

                  Ti v krátkých nejsou dámičky :-)))

                  0 0
                • McBlacky  

                  asi jak kde ve skupině. Na špici – tam už ti oblečení nikdo u MTF nedoveze, dost možná ani bundu bys nestihl si oblíknout kdybys ji náhodou vezl v kapse. čím blíž cíle, tím více tempo, že jsi rád, že se jenom napiješ – na íčovinky s oblečením není čas.

                  Uprostřed závodu ve skupině/balíku – tady ti to není odkud podat, máš dva vozy na team, jeden jede třeba za unikem a druhej se pohybuje u leadera nebo grupeta nebo prostě tam kde je aktuálně důležitý jejich jezdec který má prioritu.

                  Natáhnout mokré rukávky za mokra to není už tak snadný, Bundu ve větru za deště, když je slepená vodou. Respektive to jsou úkony, která já v tempu rozhodně nedávám. Oni jsou o mrak šikovnější, ale zase jedou větší kudlu, což se pak posunuje do kategorie (u mě), nestíhám ani gel z kapsy :)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Na Mont Cenis jeste vsichni nabaleni jak snehulaci. Mi rekni ze je takova veda nechat si aspon rukavky na zapesti, kdyz vim ze pojedu vzapeti po sjezdu nad 2000 mnm.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ono zase k čemu ti pomůžou, durch mokrý návleky jsou k ničemu a neoprenový nebo alespon windstoperový v tom už by jim bylo vedro.

                      Sám víš jak je blbý se oblíknout na švih kolem chalupy když je kolem 10st a víš že budeš muset jezdit nahoru i dolů. Když k tomu prší a máš převýšení 1800m mezi nejnižším a nejvyšším bodem a přejíždíš do jiných udolí, to je podle mě neřešitelný. A samozřejmě musíš počítat s tempem od ´kávička´ -po tom co odjede unik až po ´už neuvisím´ na posledních pár km (ale časově desítky minut).

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Ano vim, a ani to nemusi byt takovy extrem :-)

                        Zaznam jsem nevidel, ale zas mi neprislo ze by jeli nekde kde by bylo extremni vedro. Z Mt Cenis dlouhej sjezd na 700m, z kteryho se zaclo okamzite zas stoupat.

                        Imho mokry roubaix apod je v desti se snehem lepsi nez holy ruce, prohrejes si mikrovrstvicku vrstvicku primo u tela. Pokud neleje proudem a trochu se hybes.

                        Asi je to podle preferenci, treba Mick Jagger ze Sky jel celkem oblecenej.

                        Kdyz je 10 st. a leje tak vetsinou jedu Karlinera (na gauci).

                        0 0
                        • karliner  

                          Ta východňárská klika ale do mne v poslední době šije :-)))

                          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Omlouvam se, nestiham. Medialni povinnosti lidra :-), to ze BF opicak neveril na Betancura.

            1 Hroch 70

            2 BF 68

            3 Josse 66

            4 Kulix 65

            5 Thidney 63

            6 Fuzzy666 62

            7 Peslezedirou 61

            8 Darkson 61

            9 Mitch 60

            10 Vitan 60

            11 Kawka 59

            12 J.Kencl 59

            13 Fukin 58

            14 Ma7ous 58

            15 Treatt 58

            16 KarliNero 54

            17 Robb 54

            18 Blacky 53 jak za etapy fakt dobry, 37b, tj o 5 vic nez dalsi, ale ten zbytek

            19 RoDoR 52

            20 Avail 50

            21 Lukasmaster 50

            22 Ydaho 49

            23 Obda 49

            24 Marios 48

            25 Vasek80 44

            26 MavasH 42(43 v pondeli) v utery se bude lamat chleba

            0 0
            • obda  

              Super, Maglia Nera by mohl tímto tempem vyjít :o)

              0 0
    • Avail  

      na Rai ted řikaj, že vubec neví jak zítra, jestli to nezruší, prý deadline rozhodnutí dneska ve 20.00 a Niba v rozhovoru taky rýmičku, nicméně snad ho to nerozhodí, Scarponi vypadal v totální čoudeli..

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Jj, na Eurosportu taky píšou, že asi zítra volný den. Možná místo pondělka. Každopádně letos to je šílené.

        0 0
      • robb  

        No aby nám ještě plno lídrů neodstoupilo kvůli nemoci, to by ta tour byla letos hodně našlapaná:-)

        0 0
      • lukasmaster  

        Dle sport.cz

        Kvůli sněžení v horských oblastech hrozilo, že se změní také trasa nedělní patnácté etapy, která zavede peloton do Francie. Nakonec však po dohodě s místními úřady bude etapa zkrácena jen o 4,25 km a nebude se končit na vrcholu Galibieru, ale o něco níž u památníku bývalé italské hvězdy Marka Pantaniho.

        0 0
    • Thidney  

      Jens útočí v půlce HC, poté co peloton dojel Andyho únik :-)

      0 0
    • Delkim  

      tak jsem včera neměl čas koukat na tu plánovanou krásnou etapu… ani jsem večer nekoukal na zprávy a sem na fórum, abych nebyl ochuzený o překvapení a výsledky

      dneska jsem to měl krásně naplánováno od 9 od rána jako záznam z Eurosportu, pěkně 2 hodinky z trenažéru sledovat tu krásnou etapu… ven na kolo zákaz, že prý bych se vrátil hůhví kdy a kdo bude jako sekat tu trávu na zahradě :(

      myslel jsem, že se asi p.seru, když jsem nakonec viděl během těch 2 hodin jen asi 5 minut :)))))))))))

      jsem zvědavý, kolik jich to nakonec ještě odnese nějakou virózou…

      0 0
    • robb  

      Nevíte co se tam stalo? Tam byly nějaký těžký pády, že nejedou?

      0 0
      • Thidney  

        dohodli se, že první kopec na pohodu, aby sprinteři po včerejšku definitivně nechcípli na time-cut :-) alespoň byl čas sekat trávu

        0 0
    • obywan  

      Co to někteří vozí za černý trička, respektive proč to nemají v týmových barvách?

      0 0
    • Delkim  

      akorát se jede Live poslední etapa kolem Kalifornie, Sagan má o bod víc než Farrar, bude to sprint o trikot nejlepšího spurtera

      30 km do konce

      0 0
    • robb  

      Tak nevim, jestli bude takovýhle počasí i v pátek a sobotu, tak to bude hodně velká nuda. Přitom podle profilu, to měla být řežba, tak snad se to nějak umoudří.

      0 0
    • pepazdepa-84  

      také neměli hezky

      http://www.youtube.com/watch…!

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      „Nebyla to tvrda etapa. To ze tolik jezdcu vzdalo, prece zvysuje prestiz zavodu i tech, kteri ji prezili.“ Reditel Gira 1914, po etape kde dojelo 40 z 81 jezdcu. Ten rok dokoncilo 8.

      Pekny clanek o historii zacatku Gira ve vcerejsich Lidovkach.

      0 0
      • McBlacky  

        tenkrát to byl trochu jinej sport :)

        Na olympiádu dřív (hodně dřív) nemohli ženský a chlapi soutěžili nazí :)

        0 0
        • karliner  

          Ne, že by ten bod 1 neměl něco u většiny sportů do sebe :-)))

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak zensky co by nebyli zensky snad ofiko nemuzou ani ted :-)

          Mimochodem tam v LN psali ze v r. 1923 se na Giro vetrel jeden chlap co nebyla chlap, ale nechali ji dojet i kdyz to prasklo (s cilem prilakat zajem ctenaru).

          0 0
    • Delkim  

      tak podle předpovědi počasí na páteční horskou etapu by měli povolat Honzu Kopku :)))

      0 0
    • daymaker  

      dneska v úniku soutěží o to, kdo se víc vyndá… :-) šance na úspěch, 00?

      0 0
      • McBlacky  

        unik 1 stiha unik 2 a ty stiha peloton všechno v 90sec několik km :)

        a přitom zatím o nic nejde, rubačka začne až začnou stoupat na ten brdek. Unik to dneska dost možná doveze, ale až ten co se teprve zformuje :)

        0 0
    • McBlacky  

      celkem masakr na to že není MTF. Pirazzi je neskutečnej attacker a Carlos a Sammy to maj ted now or never. Scarpa ve formě, Mauro v detu, Evans neutrál, Uran spíš horší

      16 to go…

      0 0
      • McBlacky  

        Nibali!!! n do *****. Tak to je extra kudla z kopce…

        0 0
      • robb  

        Připadá mi, že v těhle etapách se závodí víc než v těch horách.

        0 0
        • McBlacky  

          až mi zase bude někdo říkat, že je silnice lehčí než bajk, tak mu řeknu at si dá na rozehřátí 200km a pak hodinku minutový intervaly k maxu s minutovým orazem lehce pod ANP :)

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pirazzi demon, i kdyz nastup Betancura na vrsek o dost impresivnejsi :-)

        No a ten dojezd… fakt pekny.

        0 0
      • Ma7ous  

        Jsem to akorýt dokouknul ze záznamu a kopec byl docela přísný, a že tam budou závodit, to jsem nečekal. Jinak velmi pěkné pak ta rovinka. A Gesinka už tipovat nikdy nebudu, zkrátka on je asi fakt proklety.

        0 0
    • Avail  

      Niba snad dneska snídal syrový maso ne ?

      0 0
    • daymaker  

      dneska asi GC finish…

      0 0
      • McBlacky  

        at už cokoli tak dneska bomba. Taková řežba na rovince uff uff

        0 0
        • daymaker  

          škoda, že ne Lampre, ale moc pěkné!

          0 0
          • McBlacky  

            já to přál Sammymu nebo Carlosovi. Ale i Benat výborný, měl formu celý jaro, to si zasloužil. Bylo super, že jakmile ujeli tři co nevadili na bonusech tak zbytek brutálně svěsil. Bylo jasný, že toho maj kotel.

            0 0
    • daymaker  

      teď si Niba pomohl.. dal Kangertovi volnou ruku a pak si musel Urana chytat sám… :-)

      0 0
      • jakub_kencl  

        Bůééé, odpárali mi Santambrogia a ty potvory ze Sky mu ani nevystřídaj a nepomůžou dotáhnout Urana ;-(

        0 0
        • juris3  

          O královské etapy v pá a so mám obavy. Hranice 0 st. začíná již okolo 1600 mnm. I když nebude padat, tak tam bude led.

          Nejsou nějaké ofic. info.

          http://www.stelvio.net/meteo.php

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Predskocil me opicak, zzase, a jeste k tomu Josse na druhy tie-breaker… No a mame bohuzel prvni DNF, MavasH. Asi ti to tricko ty holcicky neodpustily a seslaly na tebe nejake to cernoruzove holcici carovani. Novym sampionem Maglia Nera je Vasek80.

          16 tappa:

          1 BF 76

          2 Josse 68

          3 Hroch 68

          4 Kawka 67

          5 Treatt 66

          6 Mitch 62

          7 Darkson 61

          8 Peslezedirou 61

          9 Thidney 61

          10 Blacky 61

          11 Ma7ous 60

          12 Kulix 59

          13 J.Kencl 57

          14 Fukin 56

          15 KarliNero 54

          16 Vitan 54

          17 Robb 52

          18 Avail 50

          19 RoDoR 50

          20 Fuzzy666 50

          21 Ydaho 49

          22 Obda 49

          23 Marios 48

          24 Lukasmaster 48

          25 Vasek80 46

          DNF MavasH 44

          0 0
          • Biker jak Pes  

            To je nějaké nové pravidlo, že v tipovačce může být člověk i DNF? :-O

            0 0
          • karliner  

            MavasH začátečnicky přepálil začátek a v prvních kopcích odcouval :-)))

            0 0
            • MavasH  

              ee, za to určitě může to zk…ný počasí, plus už zmíněný „holčičí“ vůdů :( Příště zkusím něco sehnat v domově důchodců :D

              0 0
      • robb  

        http://www.cyclingnews.com/…taking-a-tow

        Jo, sprinteři jsou mi ze závodníků asi nejvíc sympatický. Páč jezděj do těch kopců jako normální lidi:-)

        0 0
    • marios  

      TAk dnes skoro rovinka, ale před cílem zase brdek. Zdá se jako nic, ale je 400vm, u nás by to už byl docela kopec. Třeba si zase budou dávat, ale možná šetřit na zítřek. Jedině tak by měl Mark naděěji.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Vzhledem k tomu, co se letos na Giru děje bych se nedivil, kdyby se to zase zvrhlo v šílenou GC řežbu. :)

        0 0
        • Ma7ous  

          POdle toho kolik dávají uniku, to vypadá hodně podobně jako včera.

          0 0
          • McBlacky  

            GC se budou šetřit na ITT a zároveň bude dost stage hunterů, kteří dokážou odpárat sprintery a ti to zkusí, takže za mě late break.

            Nebo, že by Nibali všem protáhnul držky, aby byli na zítra popravení :)

            0 0
            • Ma7ous  

              No jako zní to logicky, ale včera se to taky čekalo a nakonec Nibali na nic nečekal. Jinak zítra to bude slušná řež už se teším.

              0 0
              • McBlacky  

                já si teda o zítřku myslím že to zas tak dobrý nebude, rozhodně nečekám změny na 1–3 v GC

                0 0
                • karliner  

                  Z fanouškovských důvodů bych si přál, aby Cadel žraloka stáhl tak na půl minuty, max minutu, aby byl pátek a sobota zajímavej.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Bylo by to hezky, ale taky zadny velky zmeny necekam. Ale tohle je Giro. Stat se muze cokoliv…

                    0 0
                    • obda  

                      S takovouhle ti ovsem vyfoukne prvni misto opicak :) Zato mne se sance na Maglia Nera neustale zvysuji ;)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Uz mu dycham na zada, diky odpadlemu sprinteru mam lepsi TB nez Josse. Opicaka disknem, beztak tipoval pod vlivem, vybiral si pritom blechy, honil pero a drbal se buhvikde a vubec svym chovanim poskozoval dobre jmeno cyklistiky.

                        Ale celkem pekna tlacenice na spici za opicakem, ze? a vzadu taky.

                        1 BF 76

                        2 Hroch 68

                        3 Josse 68

                        4 Kawka 67

                        5 Treatt 66

                        6 Mitch 62

                        7 Darkson 61

                        8 Peslezedirou 61

                        9 Thidney 61

                        10 Blacky 61

                        11 Ma7ous 60

                        12 Kulix 59

                        13 J.Kencl 57

                        14 Fukin 56

                        15 KarliNero 54

                        16 Vitan 54

                        17 Robb 52

                        18 Avail 50

                        19 RoDoR 50

                        20 Fuzzy666 50

                        21 Lukasmaster 50 Navardauskas dobry cerny konik, ze?

                        22 Ydaho 49

                        23 Obda 49

                        24 Marios 48

                        25 Vasek80 47

                        0 0
                        • Thidney  

                          opičáka disknout nemůžeš, je to krev naší krve – každej v něm má svůj díl, takže i jeho chování při sestavování tipovačky je adekvátní :)

                          0 0
    • obda  

      Tak Visconti opět překvapil! Moc jsem tomu nevěřil, ale dovezl si svůj únik až do cíle.

      0 0
      • robb  

        Škoda Pippa, mohly být nějaký body :-)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Asi začnu fakt věřit v naději takových úniků. Seděl jsem a držel pěsti i na nohách ať to dojede. Hodně mu pomohla ta neorganizovanost skupiny za ním. Bardiani sice měli zoufalé pokusy se dát dohromady, ale vypadalo to, že jedou moc pomalu…

        0 0
        • vitan  

          Voeckler, Visconti, Hogerland a další borci jsou prostě machři – takové peloton bude vždy potřebovat:)

          0 0
          • daymaker  

            na Pohana si zapoměl…

            0 0
          • karliner  

            S velebením Viscontiho bych počkal až do doby, než bude jasné, čím nasypaný jezdí letos :-)

            0 0
          • Delkim  

            to byl Voeckler co loni vyhrál na TdF horskou bodovačku a jak ujel v té snad nějtěžší horské etapě a skoro celou udělal sám?

            tomu sem tenkrát držel palce, to byl nádherný závod, neskutečný

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ ten. Jak si u toho povida sam se sebou.

              Pirazzi si letos toho vrchare taky zaslouzi, za ty nastupy silou vule.

              0 0
              • McBlacky  

                to jsou taký nastupíčky, protože když za to pak někdo opravdu vezme, je vidět velký rozdíl.

                0 0
                • karliner  

                  Mi přijde, že v současnosti KOM na GT dost degradoval… Vždycky ho bere „haluzář“, který v první možné etapě nakoupí aspoň půl hodiny a pak jen vyzobává prémie a dojíždí s grupettem.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    nj ale asi na tom něco bude protože Pirazzi jak jsme psal byl bookmakers favourite

                    0 0
                  • robb  

                    Ani nevim kdy naposledy ten trikot bral skutečně excelentní vrchař. Snad Sanchéz na TdF 2011.

                    0 0
    • marios  

      Tak Vincenzo definitivně vstupuje na nebesa, Uran ke konci docela zabral, Cadel bude rád , když doveze podium

      0 0
      • daymaker  

        já bych nezatracoval Sancheze… 58s a dvě pekelné etapy, kde se může stát cokoliv… snad nebude nuda

        edit : blbost, díval jsem se na etapu… :-)

        0 0
      • obda  

        Tak zatím má Cadel druhej flek. Pravda, těsně. Na BF tipovačku mi nezbývá než doufat, že Nibalimu něco najdou (a Scarponimu taky). Tak dlouho jsem uvažoval, jestli nemám Scarpu s Cadelem dát do top five, až jsem tam zcela proti svým zásadám a předsevzetím zase napsal Gesinka ;) A maglia Nera mi dneska kazi Sammy Sanchez ;)

        BTW Hrochu, mohl bys po aktualizaci rozeslat aktualni spreadsheet? At vidime, kde kdo nasbiral body :) Diky!

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Az vecer, nechal jsem si flesku s aktualni verzi doma.

          0 0
        • Thidney  

          Gesinka jsem automaticky vyhodil, Scarpu a Cadela mám, ale níž , zatracenej Uran, taky to nemuze urvat na druhej nebo nejlíp první flek :)

          Nibali nadělil minutu a víc ostatním. Hmm, hmm no když může Visconti dát MTF etapu, tak proč ne, že :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To se dalo celkem cekat, kopec ani moc prudkej, ani moc mirnej , to bylo presne pro Nibaliho. Cekal jsem vic od Cadela.

            Hmm a opicak si zvedne naskok, na me. Uz aby se mi ten Betancur dostal do top5, ted ma motivaci kdyz prisel o bily tricko.

            0 0
          • McBlacky  

            mě už nezachrání nic :) ale dost možná mi vyjde Nibali na bodovačku, to by bylo pěkný. První na body z etap je sice malinká, ale alespon trochu náplast za to vyhaluzený GC :)

            a zítra Visconti a Ramunas na MTF říkáš jo :)

            Poměr pre Giro PR/umístění má nejlepší Cadel :)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tak zitra nebude Gavia a Stelvio :-( no o to vic budou mit sil poprat se o vterinky Cadel s Uranem(ten vypadal na pulce zle, ale pak to dotah), a Niemec s Majkou a Betancurem za nima.

              Etapa 18TT

              1 BF 81

              2 Josse 73

              3 Hroch 71

              4 Treatt 71

              5 Kawka 70

              6 Mitch 67

              7 Darkson 66

              8 Peslezedirou 66

              9 Thidney 66

              10 Blacky 66

              11 Ma7ous 63

              12 Fukin 61

              13 Kulix 61

              14 J.Kencl 60

              15 Vitan 59

              16 KarliNero 57

              17 Robb 57

              18 Avail 55

              19 RoDoR 55

              20 Lukasmaster 55

              21 Ydaho 54

              22 Obda 54

              23 Vasek80 53

              24 Fuzzy666 52

              25 Marios 50

              DNF MavasH 44

              0 0
              • obda  

                Viditelne jen opicak dokaze natipovat zavod, kde pulka GC hopefuls onemocni a nejzajimavejsi etapy se hrube prekopavaji :)

                0 0
                • obda  

                  Ostatne kdyby nekdo pred zavodem rekl, ze nebude Galibier, Gavia a Stelvio, tak moc nadseni nezavladne. Snad budou alespon Tre Cime. Alespon Vegni tvrdi na CN ze jo:

                  Even if the weather is bad, a mountain finish is never really a problem. The problem is the cold and snow on the descents.

                  Ale moc bych nejasal, Galibier byl MTF a jak to dopadlo jsme videli vsichni :(

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jak to vypadalo před začátkem vhodný pro endurance climbers, tak se to celkem zvrhlo a je to vhodný spíš pro speed climbers :/ co je vidět na top 10, kde dokáže být jak scarpa tak niemec, přestože jsou jeden team a ani na majku s betancurem bych si etapě s 4000–6000m převýšení nevsadil o maurovi ani nemluvím.

                    Celkem klika pro Wigga, že je venku, on by to tahal právě hodně na výdrž, tenhle styl napálení poslední kopce -procenta, neprocenta- mu hrubě nesedí. Nibali by ale nejspíš vyhrál i tak, formu má ukrutnou.

                    0 0
              • 33biker33  

                Velka skoda, ale organizatori asi nechtej opakovat rok 1988, viz Norci.

                http://www.yr.no/…by_hour.html

                Trocha nostalgie, kdyz prijdem o to nej

                Gavia

                http://www.youtube.com/watch…

                http://www.youtube.com/watch…

                Stelvio

                http://www.youtube.com/watch…

                0 0
            • treatt  

              Já nakonec ke konci solidně zabírám, ale škoda, že jsem tak strašně projebal tým na etapy..

              Nicméně tomu počasí neodpustím, že kvůli němu má bodovačku Cav :( Taky jsem měl Nibse :(

              0 0
              • karliner  

                Kvůli počasí? To by jako Nibali v té zrušené etapě získal 31 bodů?

                0 0
                • treatt  

                  Minimálně :) Hele myslím, že by spousta etap vypadala jinak, kdyby nebyly krácené..ale tak to už je jedno. Cava jsem nedal a je to moje blbost

                  0 0
                  • karliner  

                    Na druhou stranu – maník, který vyhraje 5 etap ze 17 s hromadným dojezdem si prostě ten trikot zaslouží.

                    0 0
          • iron.hide  

            plis, co to znamena MTF?

            a co sa dnes stalo cadelovi? mal krizu? som to bohuzial nemohol kukat :(

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Mountain Top Finish.

              Cadel prostě nejel. Ztráta přes 2 minuty na Nibaliho. Nevím, co tam vymýšlel. :P

              0 0
            • McBlacky  

              mountain top finish

              CAdel bohužel asi doplácí na to, že se nepřipravil jak by bylo potřeba. Sám říkal, že pojede jak to půjde a počítá, že může vyhnít v závěru. To, že jede druhej flek je pro něj myslím velký překvápko. Osobně ale sázím, že ho Uran vykostí.

              0 0
        • daymaker  

          a třeba Nibalimu sekne jak Romanovi loni… :-) i když to mají asi Astana bobule podchycené po loňském fiasku… .-)

          0 0
    • McBlacky  

      Takže dneska to nejdřív zkrátili a nakonec to zrušili celý.

      Nejvíc z toho profituje podle mě Cav, kterej nejspíš doveze bodovačku, ne, že by si ji nezasloužil, ale kdyby to dneska nezrušili bral by ji Cadel nebo Vincenzo.

      Majka a Betancur zítra – na to jsem zvědav.

      0 0
      • karliner  

        Nibali už bouchá šampusy.

        0 0
      • Zerocool  

        jako celou etapu? jsem se tesil:(

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Udělali náhradní etapu:

        19. etapa

        20. etapa

        Sice není Stelvio a Gavia, ale i tak by to mohlo být zajímavé.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Tak se omlouvám, ale opravdu dnešní etapu zrušili a je volný den. Na trasu náhradní etapy napadla přes noc další hromada sněhu, takže nezbylo nic jiného, než to zrušit…

          http://www.teamsky.com/…1957,00.html

          0 0
          • Delkim  

            tak to je supr, já zrovna dneska mám volno a chtěl jsem se dívat… a když jsem měl čas naposledy, tak to byla ta etapa se změnou trasy, kdy na Eurosportu ukázali nakonec posledních 600 metrů… :( :( :(

            0 0
            • karliner  

              Prosil bych tě, aby sis už nikdy v budoucnosti nedělal při GT volno, aby ses mohl dívat, rozhodně ne na TdF na Mont Ventoux, páč bych se nerad štrachal 1500 km, aby mi to pak kvůli tomu, že máš volno zrušili :-)))

              0 0
          • Smazaný účet  

            jsou to prd profíci…měli přesedlat na snowbajky a pokračovat :-)

            0 0
      • RomanH  

        Hmmm, cele Giro se tesim na Stelvio :-( Ale chapu, ze pocasi se neporuci.

        0 0
      • obda  

        No tak to je jeste lepsi :( Ze jsem mel taky Vincenza na bodiky, tak ani z toho nic nebude. Tohle fakt dokaze natipovat jenom opicak ;)

        0 0
        • jakub_kencl  

          Neměl by Hroch vygenerovat nějaké náhodné pořadí tahem z klobouku a započítat ho do tipovačky :-)))

          0 0
      • Ma7ous  

        Snad to taky zítra nezruší, ale Majka vs Betancur bude ješte masičko zítra. Taky se nato těším.

        0 0
    • Twisp  

      Danilo Di Luca – pozitivni test na EPO

      0 0
    • Tina  

      Di Luca vylúčený z Giro …

      0 0
      • robb  

        No tak aspoň se zase cyklistika jednou dostane do zpráv.

        0 0
        • Delkim  

          tak to je *******, jak ho to mohlo napadnout???!

          tohle se teda nehodí, a to ho neustále chválili jak letos „dělá“ pěkný etapy, jak se snaží, zkouší to, atd…

          jak se má cyklistika očistit, když se nakonec takový idiot vždycky najde? a ještě EPO co najde v tělě snad i uklízečka z dopingový laboratoře…

          kdyby to byl aspoň Clenbuterol ze zkaženého masa jako Contador :))) tam se může vymlouvat na grilování s přáteli, ale u EPA o tom asi fakt musel vědět… pitomec…

          0 0
          • Tina  

            Cyklistika sa začne čistiť až keď sa vymení komplet garnitúra jazdcov a šéfov týmov, ktorí boli zvyknutí na určité praktiky zo zlatej éry zo začiatku tohto storočia. Niektorí si proste nedajú povedať a aj psychika robí svoje. Možno keby užíval iba placebo EPO a robil poctivý „altitude training“ tak by bol na tom fyzicky rovnako ako teraz. Ferrari sa nedávno vyjadril, že Armstrong by dosiahol aj bez EPA minimáne polovicu svojich TdF víťazstiev iba za použitia vysokohorských tréningov a hypoxického stanu.

            0 0
            • McBlacky  

              ale vůbec, kdybys do libovolnýho vytrvalostního sportu začala tak jít s kontrolama jako do cyklistiky, bylo by to stejný. Třeba Triatlon, maratony, běžky ale i ranec dalších, viz tenis a podobně. V americe dostaneš v dost ligách za třetí doping ofense distanc do konce sezony :) Nebo za jeden fail test stopku na 3–5 zápasů. To je vtip, proti tomu jak řežou marginální množství třeba ten clenbuterol u AC.

              0 0
              • Avail  

                lépe to snad popsat nejde

                0 0
                • karliner  

                  Přijde mi to trochu jako míchání jablek s hruškama. Netvrdím, že v NHL, NBA nebo am. fotbale nedopují, rozhodně tam ale doping není rozhodujícím předpokladem špičkové výkonnosti, jako třeba v uvedených, hlavně vytrvalostních, disciplínách.

                  0 0
                  • Thidney  

                    Je. Stejně jako v baseballu nebo jakémkoliv jiném sportu včetně mariáše.

                    0 0
                    • Delkim  

                      u mariáše hlavně nesmíš usnout, to dostaneš flek ani nevíš jak :)))

                      0 0
                    • karliner  

                      Není. Fotbalista, hokejista, basketbalista, volejbalista, házenkář, tenista apod. se do špičky dostane bez dopingu. Špičkový cyklista ani omylem. A až se začne pořádně testovat při triatlonu, na běžkách apod. nebo až současné nebo nedávno minulé hvězdy začnou vydávat životopisy, to se dozvíme věci :-)

                      0 0
                      • Thidney  

                        nechci se hádat, to proberem někdy u piva. Teď by to byl zbytečný flame. Stačí že se El cretino postaral, aby bylo očem psát o volném dnu :-)

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Stejne bych radej koukal jak se Mick Jagger snazi urvat Cadela se zoufalym vyrazem. Kua. Takhle to vopicak bude mit zadara.

                          0 0
                        • vrazdit  

                          spravne, piste chlapci i o volnem dnu…

                          toto vlakno mam kazdorocne naprosto nejradsi. i kdyz znam profi cyklistiku jen z vlaku, tak tady me to vzdycky zajima a kdyz v minulych letech byly prenosy tak jsem to i sledoval.

                          a hlavne: miluju ty vase stripky ze zakulisi, hecovacky a komenty k jezdcum a podobne… bozi, same perly

                          0 0
                          • vrazdit  

                            a ze vseho nejlepsi blackyho vypalovacky, desni nej:

                            „král všech kokotů, druhej Rico. Ještě tak socně, za EPO, dneska… OMG“

                            0 0
                  • robb  

                    No hlavně myslim, že v NHL, NBA a tak, ani žádný dopingový kontroly nejsou, jelikož jsou to soukromý organizace.

                    0 0
                  • ememem1  

                    je. ked vladzes byt pri kazdom puku ci lopte pocas celeho zapasu skor jak super moze si svoju taktiku,techniku, strategiu aj messiho strcit.

                    0 0
                    • karliner  

                      Samozřejmě, že nemáš pravdu :-)))

                      0 0
                      • treatt  

                        Když se podíváš, jak moc dneska rozhoduje zápasy třeba v hokeji, jak kdo bruslí, což je z obrovské části fyzička, tvrdit, že fyzický aspekt skoro nemá význam, mi přijde trochu naivní. Podívej se na dnešní kopačky, kolik toho uběhnou na km za zápas a všechno ve sprintech. Ale jasný, fyzička netřeba :)

                        0 0
                        • karliner  

                          Četl jsi vůbec, nač jsem reagoval?

                          0 0
                          • treatt  

                            Mno, četl, jsem na ATB, vytuhlej zle, tak nevím, ale asi mi to nějak nemyslí či co. Protože mi to furt není jasný..

                            0 0
                      • ememem1  

                        snad si rozumieme ze debata neni o tom ci by sme my dvaja + 9 dalsich nasypanych po okraj vyhrali nad barcelonou ale keby hrali povedzme hokejisti z roku 1980 v najlepsej forme s dnesmymi juniormi tak nemaju sancu, proste ich ubruslia a utlcu.

                        0 0
                        • karliner  

                          To souhlasím. Ale to, že je ubruslí a utlučou je otázka sofistikovaného dopingového programu? Imho není. Prostě se teď lépe a více trénuje a po zápase se nechodí kalit do 4 do rána.

                          0 0
                          • ememem1  

                            moc neverim tomu ze to, ze dnesni hokejisti alebo fotbalisti su o polovicu rychlejsi a fyzicky silnejsi jak pre 25 rokmi je len metodami treningu.

                            0 0
                            • karliner  

                              Oni (hráči) nejsou rychlejší, styl hry se změnil, ta hra je rychlejší a tvrdší (stejně jako volejbal, házená, fotbal, basket nebo pinčes), dřív se běžne hrálo v NHL na dvě obrany a dva útoky a třetí se chodil jenom řezat atd.. Prostě se při hře tolik neflákají a jinak trénují (možná víc, určitě efektivněji).

                              0 0
                    • martinpav  

                      Ked s tym pukom/loptou potom nic neurobis tak ti je to ze si tam prvy na nic.

                      0 0
        • Delkim  

          hezky to o něm řekl sportovní ředitel jeho týmu:

          „He's mad, he's a cretino, he needs treatment. There's nothing else to say. We gave him a second chance and the sponsors put their faith in him and this is how he pays us back. It's crazy that a rider thinks they can get away with it like that.“

          0 0
          • ememem1  

            to si to akoze zhanal, nosil vo vacku z hotela do hotela a pichal po veceroch sam tak, ze o tom nikto z timu ani len netusil?

            sikovny chlapec, alebo je cretino niekto iny…

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Čti ty zprávy pořádně. :)

              Ten nález je z 26. dubna, tedy z doby, kdy ještě měl zákaz a nezávodil. ;)

              Navíc, co já vím, tak plánovat EPO je dlouhodobá záležitost a během závodu už si nemusí nic „píchat“. Chytřejší, opravte mě. :)

              0 0
              • ememem1  

                Čti ty zprávy pořádně. :) Ten nález je z 26. dubna, tedy z doby, kdy ještě měl zákaz a nezávodil. ;) – ok, to je potom ine, mat zakaz je pozehnanie, to nikto nic nekontroluje a kazdy si moze sypat kolko len chce. (vid. AC a jeho famozny navrat a potom zrazu nic).

                Navíc, co já vím, tak plánovat EPO je dlouhodobá záležitost a během závodu už si nemusí nic „píchat“. Chytřejší, opravte mě. :) – no hej, ale pravy kumst je vediet to zakryt.

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Kristovanoho, jak do dubu.

                  Reagoval jsem na to, že ty jsi psal, že nosil sáčky po hotelu. Jak mohl nosit sáčky po hotelu, když v té době seděl doma. Tak tady, prosím tě, nedělej hloupého. ;)

                  0 0
                  • ememem1  

                    sak som napisal ze „ok, to je potom ine“ tak co sa rozculujes :-) ? ja som si ten datum nevsimol resp. original necital a reagoval iba na to co je tuna.

                    0 0
                • Tina  

                  ak chceš závodiť hneď po vypršaní trestu tak už pol roka vopred musíš vypåňať „whereabouts“ a t.j. musíš byť normálne dostupným na testovanie

                  0 0
              • karliner  

                On měl 26.dubna zákaz závodit???

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  No, co si pamatuji, tak oficiálně podepsal smlouvu s Vini Fantini dva dny před Girem (nebo dva týdny?).

                  Fakt si to nepamatuji, proto jsem psal, ať mě kdyžtak někdo opraví. :)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Nemel zakaz, jen nemel smlouvu, podle toho clanku na CN.

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Tak to se omlouvám za chybu. Měl jsem za to, že šel rovnou ze zákazu do nové smlouvy a teďka zase do druhého zákazu. :)

                      0 0
                      • karliner  

                        2012 jezdil v Aqua & Sapone.

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          To vím. :P

                          0 0
                        • McBlacky  

                          tužku ale, dost možná jsem ho měl v tipo, zevla :)

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Nemel, skoda, mohli bychom do tebe ryt. Jo posilam do mailu sheet, aktualni.

                            0 0
                            • McBlacky  

                              uff close shave :)

                              podávám organizátorům gira námitku, že mi zgurvili tipo. Pevně věřím, že bych to ještě dotáhnul na podium :) ale takhle s Cavem v maglia rossa a žádný body dneska za vrchaře to jsem v troubě jak italská pizza :/

                              A to ani nemluvím o tom, kolik lidí dokončí navíc, než by dojelo normálně.

                              zítra místo last man standing po lahodných vyndavačkách typu Giau (tam mi nebylo do skoku ani s trojpilou) pojedou 200km pohodu pod Tři kříže a pak MTF na Tři vrchy, kde to ale imho sundaj o pár 100m níže, aby jim kluci nenastydli. Víc to krátit snad ani nešlo, nastoupat se to musí a z Tre Croci je sjezd možná ani ne 100m :/ palmface

                              0 0
                            • karliner  

                              btw – kdo ho měl?

                              0 0
      • robb  

        Jeden z komentářu k Lucivi od Vicente Reynése

        shit today we have not race!!because i will love to see Di luca and smack he's face!for how much we sofer with he's stupit ataks…jajaja

        0 0
        • robb  

          od gorily

          Di Luca! Doping in cycling disappeared but not in your cycling world!0 tolerance for cheaters! Hope you never come back into cycling!

          od Roche

          Some riders never get it! Thats why must be life time ban or 4year minimum! Pi**d off alway same riders giving cycling a bad name.

          od Backstedta

          DiLuca! WTF! Don't even want to waste my energy typing anything else!

          A taky něco skoro od Luci (nebo Lucy?)

          Di Luca recently complained that cycling is now „all about the legs“ and not so much about „the tactics“ anymore. Don't know how to respond.

          No a aby to nebyl tak smutný, tak něco k počasí od Gescgkeho

          And the Oscar for the best actor goes to… „Spring“ for his role as „Winter“

          0 0
          • McBlacky  

            Tactics=doping

            translated by english-diluca dictionary powered by Giro

            0 0
            • raceman  

              :D

              0 0
            • Thidney  

              Blazin nezklamal

              Giro race organiser Michele Acquerone has had his work cut out with the havoc caused by the adverse weather conditions, but he could have turned a bad situation into a positive by forcing Di Luca to ride stage 19's original route on a fixie – without leg warmers and with whatever drugs he wanted.

              0 0
              • Delkim  

                jj, a do bidonu by se mu na cestu všichni pěkně vymočili :)))))))))

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No posledni dobou byl Blazing saddles tak slabej, ze jsem si rikal jestli to nepise nekdo jinej…

                Vecer nebudu na webu, takze dalsi update az oficialni korunovace opicaka po skonceni.

                0 0
    • Ruprt2  

      Jezdci jsou povětšinou ze zrušené etapy rozčarováni. Ale zdaleka ne všichni :-)

      0 0
      • bagr  

        Co je to zase za buzíka?Já sem spíš rozčarovanej že pan Di Luca do sebe narval EPO.To zase byly plky že doping byl dřív za ery Armstronga a že teď je nová čistá éra,to je sranda.Ať se jdou vycpat a profesionální cyklistiku radši zruší jelikož je to akorát pokryteckej cirkus.

        0 0
        • McBlacky  

          najdi si jiný vlákno, když o něčem vím úplný hovno, není dobrý to prezentovat. Formu už nechám bez komentáře…

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Mark Cavendish:

        I remember waking up excited to see snow. Then I became a cyclist. Now I wake up to snow & have to wait to see if I'm excited or not..

        0 0
    • obda  

      Pro ty, kdo to dneska nezaznamenali: s vyhlidkou na zrusenou horskou etapu Gesink rano odstoupil ;)

      0 0
      • karliner  

        To je jasný, celou dobu plánoval, jak zaútočí na Stelviu a oni mu to zrušili, tak se urazil…

        0 0
    • robb  

      Tak jak to vidíte zítra. Někomu ten dnešní volnej den určitě nesedne, tak by to snad mohlo být ještě trochu zajímavý.

      http://2.bp.blogspot.com/…ge20_NEW.JPG

      0 0
    • Ma7ous  

      Tak Nibali jede jak parni valec, a Betancur fakt hodne huste

      0 0
      • raceman  

        kolumbijci si asi na otupeni smyslu pribalili trosku koksu do dresu a pred kopcem snupli :)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          To je dobrý Mordor dneska. Chlapci jsou očividně tvrďáci. Chtěl bych vidět Cavendishe, jak se tam nahoru škrábe.

          0 0
    • Thidney  

      Pokud dobre doplnuju tabulku, tak Treatt sestrelil opicaka.

      0 0
    • raceman  

      chudak cadel a jeho dura Ice http://www.cyclingnews.com/…giro-ditalia

      0 0
    • karliner  

      Mno, Modolo se mi vyplatil, to budou důežité body..

      Btw, kdo tu říkal, že jsou v letošním Giru 3 sprinterské etapy? ;-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Vyznamne zvedam oboci a gratuluji k vynikajici pozici lidra druhe poloviny startovniho pole. Tj, neco jako zes vyhral sprint grupetta :-)

        0 0
        • karliner  

          Zvolil jsem prostě špatného haluzáře do GC, ale Capecchiho dny ještě přijdou. Jestli ho tedy dříve nedrapnou :-)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Ciao,

      Giro je u konce a mame viteze tipovacky. Nejvic bodu ziskal opicak, to nejlepsi z nas vsech. Stejne jako nejvetsi Cech Jara Cimrman vsak nemuze byt prohlasen vitezem, protoze je postavou idealni a tedy mimo kategorie, hors categorie. Mezi tipujicimi smrtelniky je campione Josse, ktery ma tez nejvice bodu za GC. Bravo! Pak je Hroch, ktery aspon presne odhadl pocet jezdcu v cili tohoto zimniho Gira- dobre ja! Treti Kawka, stejne bodu jako ctvrty Treatt.

      Etapy nejlip natipoval Blacky, 49b, o 6 vic nez dalsi Mitch a o celych 10 vic oslavovany opicak. Dobre on.

      Maglia Nera uhajil na posledni chvili Marios, ktery uz by do dalsi etapy DNS.

      Kategorii Cerny konik a cestne uznani ziskava Lukasmaster, jediny tipoval 5b Navardauskase.

      Trefa Pirazziho na vrchare- uznale Hmmm opet Lukasmaster, Fuzzy666 a Obda.

      V soutezi WTF? u me vyhral Blacky za Vini Fantini na nejlepsi tym, i kdyz Vitanuv Radiosuck skoncil jeste hur.

      Josse prosim posli miry na opasek. Uvidime jestli se podari nejake oficialni predani- ani by ta hospoda ale nemusela byt ladena do ruzova.

      Konecna tabulka:

      HC BF opicak 87

      1 Josse 84

      2 Hroch 81

      3 Kawka 77

      4 Treatt 77

      5 Thidney 76

      6 Darkson 76

      7 Blacky 73

      8 Mitch 73

      9 Peslezedirou 72

      10 Fukin 71

      11 Ma7ous 69

      12 J.Kencl 66

      13 KarliNero 65

      14 Vitan 65

      15 Lukasmaster 65

      16 Avail 63

      17 Ydaho 61

      18 RoDoR 61

      19 Robb 61

      20 Kulix 60

      21 Obda 60

      22 Vasek80 59

      23 Fuzzy666 55

      24 Marios 52

      DNF MavasH 48

      0 0
      • robb  

        Tak to je cajk, až do cíle bez Cava a Sky v soupisce. Na TdF to zkusim bez Frooma a Sagiče :-D

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Tak, a teď vysvětli, co je ten opičák, protože absolutně nemám ponětí, o co jde. :P

        0 0
      • vasek80  

        Jsem rád, že jsem při první účasti v tipovačce nevypadnul.

        Méně jsem rád, že jsem viděl z celého Gira jen dnes závěrečnou půlhodinu přenosu na eurosportu u matky. Muselo to být parádní představení.

        Největší překvapení pro mě je jak to celé upeklo pro SKY a hodně mě mrzí, že jsem nedal do tipu Uran Urana, chtěl jsem ho tam dát, ale kvůli Wigginsovi jsem jej tam nakonec nedal.

        0 0
      • marios  

        Léta tvrdé práce…

        0 0
      • McBlacky  

        Každopádně zajímavý Giro. Vynechali čtvrtinu plánovaných nastoupaných metrů a půlka GC boys vypadla než se začalo něco dít, nebyla pořádná endurance etapa v kopcích a největší šlupky se jezdili z kopce.

        Cav a jeho win v bodovačce, to mi bude ležet v žaludku dlouho. Co to je ***** za Giro, že vyhraje sprinter (ty nasypaný v minulosti nepočítám).

        Last minute změna Urana na Henaa na GC, to byl taky nápad :/ když už dám dva skyriders do top 5, chce to se trefit alespoň jedním…

        Vini Fantini (haluz of the year), tak trochu jsem počítal, že Mauro se vysere na GC rovnou a půjde do vrchařiny a k tomu Garzelli a pak často best team vyhrává team, kde nikdo nejede na GC. Volil jsem mezi AG2R a Vini takže haluz jako haluz :)

        Taylor WTF Phinney u mě vyhrává slečinku roku. Nejdřív alergie pak rýmička, tak takhle se kámo GT nejezdí. Ještě jednou a jdeš do škatulky k Antonovi, Gesinkovi,…

        díky Hrochu za zpracování tipo a hospodu bych rozhodně dal :)

        0 0
        • karliner  

          Imho standardní Giro. Vloni ho prohrál o bod s Puritem a kdyby Cava nezastavili asi tři pády ve finiši, nebylo by o čem diskutovat.

          0 0
          • treatt  

            Je to tak. Letos by to ovšem nedovezl, kdyby bylo počasí trochu jiné. Ale to se holt nedá nic dělat. Větry z Grónska prej povanou ještě dlouho a budou ovlivňovat počasí v západní Evropě, tak abychom neměli ještě pod sněhem i Tour :)

            0 0
        • jakub_kencl  

          S Maurem tě musím podpořit. Taky to byl můj černý koník na vrchaře… a von se kluk ušatá cpe do TOP10 ;-)))

          0 0
      • treatt  

        GUaaa, takže jsem mimo podium kvůli Tie? :((( ***** jsem, *****..

        0 0
      • dafe  

        Hrochu díky za tipovačku. Sice jsem nestihl poslat tipy, ale jako vždy jsem se několikrát válel smíchy.

        Linky na BF tipovačky by měly být samozřejmou součástí archivního DVD závodu :-)

        0 0
      • Josse  

        Dekuji Hrochovi za skvělou tipovačku, po minulé, kdy jsem nedokončil zažívám opravdu opojné pocity. Jen jsem nenašel nic růžového co by stálo za to se v tom fotit. Vítěztví mi asi zařídili Viviani a Betancour, ty mělo málo lidí natipováno. Míry pošlu v mailu, abych si neudělal tolik ostudy veřejně. Předání ceny by mohlo být klidně na nějaké vyjíždce během zastávky v restauračním zařízení) v okolí Prahy, ale teď ne, je kosa.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          JJ soukrome. I kdyz by to mozna bylo zajimave, vydat tabulku mer dosavadnich vitezu ;-)

          S vyjizdkou to v cervnu vidim dost cerne.

          0 0
          • karliner  

            Jsi se zahltil zimními cestami do Café Oliver, to já poznám :-)

            0 0
      • lukasmaster  

        Dík za pochvalu, ale především za organizaci, zpracovani tipovačky a super zážitky za monitorem i bez eurosportu a reportu na ct. Na premierovou ucast jsem si nasadil latku pomerne vysoko, tak snad se zadaří i na TOUR.

        0 0
      • Thidney  

        díky moc hrochu, hospodě se nebráním. Top5 na giru je ok, bedna o bod zamrzí.

        Když holt věřím, že v dešti a zimě to pojede líp angličanovi než siciliánovi a Betancoura mám za hype který zvadne, tak je to těžký :-)) To že mě zachrání starci Evans a Scarponi, tss tss

        0 0
        • treatt  

          Hele nebreč, já mám bramboru o tie, kterej jsem pako zapomněl poslat :)

          0 0
          • Thidney  

            hele když k tomu přistupuješ jak borci co maj kortikoidy v žíle a pak scháněj recept na mast na vlka tak můžeš akorát bejt šťastnej za benevolenci místí pobočky WADA :)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Doufam ze se poucis, zacnes tipy posilat mailem jako ostatni a ne po italsku v jednu rano SMS, natrikrat, cimz mi budis zenu, a na urgence kasles. Nedelas ty nahodou ve francouzsky firme? :-) Nehlede na to ze ti hned byl na stope hlidaci pes BF

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            A moc si nefandi, Kawka mel Tie velmi slusne tipnutej.

            0 0
            • karliner  

              No, když jsi takhle nahrál, je potřeba tě pochválit za naprosto přesně odhadnutý počet riderů, kteří se doštrachali do Brescie!!!

              0 0
      • Ma7ous  

        děkuji za perfektní organizaci, že jsem napoprvé nevypadnul mě docela překvapilo a už se těším na TdF, snad to nebude nuda jako loni když Wiggo slavně vyhrál

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Diky vsem, jsem rad ze to ma smysl.

      Ja budu do konce pristiho tydne mimo, pak nejak zkusime zorganizovat predani v hospe nebo tak.

      0 0
      • obda  

        Diky za organizaci, sledovat prubeh zavodu ma s tipovackou mnohem vetsi kouzlo. Jak se mi posledni dva roky podarilo natipovat TdF, tak letos Giro dost katastrofa. Ale neco tipuj, kdyz ti z prvni petky tri nedojedou do cile, kopce se zrusi (takze vyhravaji jini a Cav do cile dojede, cimz sebere Nibalimu bodovacku) a navic pri rozhodovani Nibali/Wiggins trefis vedle. A za natipovani Gosse misto treba Betancoura a Vivianiho bych si mel dat par facek ;) Je ted na cerne listine hned vedle Gesinka, kteremu jsem dal vyjimecne sanci. Tak alespon ten Pirazzi me potesil (plus konecne presny tip na TTT) :)

        0 0
        • McBlacky  

          Goss si už loni v závěru sezony odcouval do kolonky Farrar a drží se tam urputně :)

          0 0
          • karliner  

            To jo. Ale dal jsem mu poslední šanci, jako předtím několikrát Antonovi :-).

            0 0
            • Thidney  

              nebyl jsi sám :) Takže tu máme kategorie Gesink, Hoogerland a Farrar :)

              0 0
            • treatt  

              Tak ani s Antoníčkem nejsi sám, taky jsem mu dával opakované šance :) Goss byl v „last chance room“ u mě teď na Giro, takže to má jasný panáček :) ale stejně mě v každý tipo ještě bude strašit, jako letos Gesink, už jsem se fakt bál, že by něco zajel, když jsem nad ním konečně zlomil špejli :)

              0 0
    • Biker jak Pes  

      Sice to není Giro, ale…

      Jirka Ježek bude letos dělat předjezdce na časovce na TdF! :)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Na stránkách Team Sky jsou záznamy SRM z vybraných etap Gira, včetně časovky nebo volného dne. Je tam i nějaký komentář. Zajímavé čísla… :)

      0 0
    • Thidney  

      Leo a Huzarski startujou na Dauphiné za Japonsko :) http://www.letour.fr/…engages.html

      0 0
    • McBlacky  

      Vini ´EPO´ Fantini http://www.cyclingnews.com/…epo-positive

      0 0
      • karliner  

        A bude se přepočítávat :-)))

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nebude. To bychom si predavali pasky jeste 3 roky.

          „Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu v Brescii“

          Proste jsi 13.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nebude. To bychom si predavali pasky jeste 3 roky.

          „Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu v Brescii“

          Proste jsi 13.

          0 0
          • karliner  

            No tak jsem to zkusil, no :-)))

            0 0
          • Avail  

            taky bych se na ty výsledky raději podíval ještě jednou, to přeci neni možný, takovej debakl :))

            ale k tématu, Santa a ty jeho kecy po etapě, jsou nyní velice zábavné, životní vítězství a útok na bednu :))

            0 0
            • Thidney  

              no hlavně jeho výstup po DiLucově provalu – dnes to zopakoval. taky si mohl nachystat něco jinýho :-)

              0 0
      • karliner  

        Jen letmým pohledem – Josse svléká maglia roso ve prospěch Hrocha, Fuzzy666 přebírá maglia nera od Mariose a já sunu j.kencla na 13.pozici :-)))

        0 0
    • treatt  

      Hm, tak podle Dafne (jak říká Lubor Tesař :) to vypadá, že na Tour natipuju top 5 Vroom, Porte, Thomas, Kiriljenka a pak podle toho, kdo dál ze Sky pojede, jestli Tiernan-Locke, Ian Stannard nebo třeba Pete Kennaugh :)

      0 0
    • Thidney  

      okolo slovenska- http://twitter.com/…6096/photo/1

      Jsem netušil že jedou přes Prahu východ :-)

      0 0
    • Thidney  

      včerejší dojezd a 1.cat kopec na Suisse byl dobrej. Obvzláště situace kdy TJVG tahá špic Frank za ním strhaný výraz a na třetí figuře se veze Sagan s výrazem kochajícího se výletníka. Obvzláště moment, kdy se TJ otočil a vidí to slovenský monstrum a nechápavě na něj chvíli zírá :-) + následný sjezd s vypnutým mozkem v podání RK a Sagana. Hezké bylo poděkování Franka křížákovi, že ho dotáhl do cíle a pro červený tričko.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja se kouknul na 30 to go a pak mi to sebrala zena, a pak az 11km do cile, z kopce, vidim zelenou smouhu, to je jasny, vepredu tahne saxo smouha, rikam si, ze by, a fakt ze jo.

        No pekne se na to koukalo, jen tak dal a houst.

        Mi prislo ze RK taha dost spice a Frank a Costa se dost vezou. Prekvapil me Sagan ze nastoupil na kilometru, ze by si neveril do sprintu?

        Takze na Tour bude Sagan bude sprintovat jako Cav, stoupat jako TVG a sjizdet jako nikdo jinej…

        0 0
        • vitan  

          No někdo toho Frooma porazit musí…:)

          Je opravdu neskutečné, jaký potenciál v sobě Sagan má. Jen tak dále!:)

          0 0
        • marios  

          Letos je radost sledovat Romana při závodění. No a Sagimu tyhle 1-kopcový závěry sedí, škoda , že nebyl na Giru , tam bylo pro něj hafo etap.

          0 0
        • Thidney  

          Frank a Costa toho měli dost, ona to byla sakra rychlá etapa. Střídali na rovině, jak to bylo nahoru/dolu tak byli rádi že visej. RK toho odtahal dost, taky proto gratulki od Franka.

          Jo a cenu za Hoogerlanda má Molena – odjet až když už má únik slušnej náskok a pak se sám vykašit 7 sec. před pronásledovateli :)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak predani trofeje by melo probehnout ve ctvrtek 20/6 na srazu pod Hrazi:„http://w­ww.bike-forum.cz/forum/praz­ske-srazy-jaro-leto-2013.html#com­ment2364550“.

      Budu se tesit.

      KarliNero, prosim dones cenu pro Maglia Nera, ja uz se s Mariosem nejak domluvim na predani.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak dneska Costa jasne nejsilnejsi. Ale RK a spol to skoro sjeli.

      Ovsem ta vyfoukla brana pres cestu, 2 km do cile, uprostred sjezdu, to bylo peklo!

      0 0
      • Avail  

        pěkně se na to dneska dívalo, to zase jo .) Nafukovačka neskutečná haluz, docela překvapko jak to Saxoboys tahali v kopci sami, nástup jsem prošvihnul, nicméně mi přišlo že Krojc měl v tom sjezdu nějaký divný převody, kadence jak bejk a skupinku ne a ne dojet. TT neodhadnu, nevim jak to jezdí Costa, nebo ten chlapec z Bmc, Krojce vidim tak na +2,00 na winnera

        0 0
        • vitan  

          Ten nástup nezachytil – to byla asi chybka.

          Časovka se jede v závěrečné třetině horekopcom, takže to bude mít hodně těžké aspoň udržet bednu:/

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nj, typickej RK. dokud se jede rovnomerne, tak jede dobre. Ale uz z toho nedokaze udelat ten rychly odskok pred koncem kopce. idealni elitni domestik…

            Uvidime co casovka, mohlo by mu to sednout, myslim ze tempo do kopce umi dobre.

            0 0
            • Thidney  

              5 nejlepsi cas do kopce 7 celkove to je fajne, podle obrazku pri dojezdu se fest kousnul. Tak uvidime co se bude dit za 3 tydny.

              0 0
              • treatt  

                Jo, zajel solidně, ale Costa byl teda o level jinde, než všichni ostatní.

                Saxo doplatilo na pocit, že Frank je tuhej (a že tak vypadal, nechápu, kde vzal ten druhý dech) a že to celý táhli. Vzhledem k tý kudle se tam možná Roman větral o něco víc, než bylo třeba.

                Co jsem ovšem nepochopil vůbec, byla taktika BMC, lépe řečeno oddanost muži ve žlutém ze strany TVG..

                0 0
      • Lenka.05  

        Já už se ve švajcu nedivím ničemu. Náhodou jsme se cestou z dovolené přimotali k 2. etapě závodu. Frčíme si to autem, začalo přibývat hloučků lidí u silnice, semtam haribo reklama, pak týmové busy, týmová auta, na kruhácích motorky s borcema co řídí dopravu…až pak jsme si všimli nápisu Tour de Suisse :) No nic, frčíme dál…proti nám houstne provoz reklamních aut, pak auta s majáky…pořád jedem, na kruhácích borci s plácačkama v klidu, nechávají nás jet dál, někteří i pokuřují. Už jsme začínali být trošku nervozní :) Pak vlevo skála, vpravo rokle, svodidla, před námi tunel a borci proti s majákama málem spadli z motorek, totálně vytřeštění, a hned stop stop :)) Naštěstí před tunelem bylo miniodpočívadlo. Zajeli jsme tam a šup, už tu byli uprchlíci a za chvilenku prosvištěl celý peloton (jupíí mám flašku). Moc nechybělo a byli jsme proti sobě. Kolega mi pak říkal, že snad ve 3. nebo 4. etapě byl pád o auto u krajnice. Nepřijde mi, že to tam mají nějak precizně zmáklý…

        0 0
      • Thidney  

        casovku nakonec zajel lip nez jsem cekal. V desnim idnesu rozhovor pred Tour, par dobrejch srovnani logistiky Astany a Saxa, na pokoji mu pri zavodech tocili lidi co neumej italsky, takze se anglictinu ucil od Ira a Australana :-)

        0 0
    • robb  

      Je to fakt Wiggo?:-D

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • treatt  

        Teda přímo ho v záběru nepoznám, ale vše by tomu nasvědčovalo :) v té době tam jezdil, jeho skillz by tomu taky odpovídaly :) a komentář ve videu mluví jasně..

        0 0
    • Avail  

      chlapci a děvčata, budete dělat tipovačku na Tour? pokud jo, použiju formát z loňska a svoje haluzácký tipy odešlu na Hrocha? alébrž v době začátku Tour tu co? tu nebudu

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        JJ snad zitra, neni cas. Tipy Hrochovi.

        Format tipu bude stejny jako vloni.

        Jen prubezny leader prijde o bod za kazdy den ve zlutem, protoze to nese spoustu povinnosti a sil, sjizdet uniky, hovorit s tidskem a tak. Posledni naopak bod ziskava, vypadava po 6 dnech za sebou jako lanterne rouge.

        A pridam soutez o vrcharske tricko. Puntikovanou cepici vyhraje ten, jehoz sestava na etapy nasbira nejvic bodu z horskych etap (8., 9., 15, 18–20, na steephill maji spicky)

        0 0
        • McBlacky  

          to bude taky dobrý peklo s tím bodem mínus :)

          V tomhle světle sprinterská ekipa ´Karliner Giro style´je sebevražda

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To je pro nej, zacatek pojede na zlutak a konec na cervenou lucernu :-)

            0 0
          • treatt  

            Tvl to je totální úlet, bod mínus za každej den :) To se z toho stane dost velká haluz, ne?

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              A co je to tedka, kdyz ne haluz? Proste byt ve zlutym neni zadarmo :-)

              Jde o to Tour neni Giro, kde se porad neco deje.

              0 0
              • treatt  

                Mno, je to další oživující prvek, jsem zvědav, jak to bude v praxi :) Kurnik, začínám se hrozně těšit, letos nějak hodně hodně moc, tak doufám, že pojetí racingu tomu bude odpovídat..

                Každopádně týmové roustry napovídají, že by to mohlo být letos fakt velký..soupisky teda pěkně našláplý, SKY, Saxo, Movis, Kaťuše, co jsou zatím venku, to jsou solidní palby na GC, ale myslím, že pěkný to bude hodně na sprinty, protože na papíře to už teď vypadá jako BIG clash, když koukám na soupisku Oricy, Argosu, Cannonu, OPQS a Lotta na pěkný vláčky, do toho oportunisti a haluzáři, silní rajdři do koncovek jako PhilGil nebo lone shooters, co by mohli překvapit jako Boy Van Poppel..

                Letos pro mě bude obzvlášť těžký volit složení týmu, jak na to koukám

                0 0
        • karliner  

          Vyhlásím opět speciální cenu „Prix de Karlineur“.

          Získá ji ten, kdo bude mít ve své nominaci nejvíc riderů, kteří buď kvůlivá dopingu z TdF odstoupí nebo budou odvoláni týmem, případně vyloučeni direktoriátem.

          0 0
          • Ruprt2  

            Jaká je cena? A zhruba v kterém roce to ukončíš?

            0 0
            • karliner  

              Cena bude hodnotná. Ta druhá otázka je také relevantní, je třeba to upřesnit. Čili soutěž bude ukončena vyhlášením oficiálních výsledků. Kdyby náhodou nikoho nedrapli (nebo chycené nikdo netipoval..), cena bude věnována do tomboly na vánočním večírku.

              0 0
        • robb  

          K těm puntíkům. Nevíte, jak bude probíhat bodování právě u tohohle trikotu? Jestli bude nejvíc bodů právě v dojezdu na kopci? Aby to zase nebylo tak, že to někdo bude syslit kopeček po kopečku v jedný etapě a pak už se jen poveze v balíku.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jo a dneska na sraziu pocitam s predanim pasku za letosni Giro.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.