Giant Reign 2LTD 2016 nebo Ghost FRAMR 7 2016?

70 nepřečtených
  • PAFIRA

    Do čeho by jste raději šli,Giant Reign 2LTD 2016 nebo Ghost FRAMR 7 2016?

    0 0
    • jeniiiik  

      Reign, je to fajn kolo. Na Framrovi se mi moc nepozdává zadní stavba, málo místa okolo pláště a tak. Ale nejel jsem ho, reign ano.

      0 0
    • Breakpain  

      Reign ;-)

      0 0
    • otecius  

      Pockej si na novyho reigna, mel by bejt trochu levnejsi a 1×11 :-) ale zase bez pika :-\ pouze Yari

      0 0
      • Tehu  

        Levnější nebude, Trance si dolarovou cenu drží tak bych se divil kdyby Reign byl levnější. Jen jiné barvy a jiná výbava…

        0 0
        • Chlebovnik  

          Bude o čtyřku levnější, SLX se 46z kazetou a Yari.

          Vyšší model přešel z RS odpružení na Fox (36, Float X2), sedlovka Giant a XT s kazetou 46 z. Cena zůstává.

          0 0
        • otecius  

          Tady si můžeš stáhnout katalog 2017

          0 0
    • jeniiiik  

      A jakou sháníš velikost?

      0 0
      • PAFIRA  

        Reign nejspíše M

        0 0
        • jeniiiik  

          Koukni, prodává to kamarádka. http://www.cyklobazar.cz/…-2-ltd-vel-m

          0 0
          • PAFIRA  

            Vím,už jsem ji psal,zatím se neozvala......čekám na to

            0 0
          • PAFIRA  

            Proč ho vůbec prodává?

            0 0
          • PAFIRA  

            Tak nakonec koukám,že ty ho prodáváš taky…

            0 0
            • jeniiiik  

              Jo. Přecházím zpět na 29" Chceš mojeho? :-)

              A jestli jde o prodej limetkového, tak v tom vážně vědu nehledej. Psalo milion zájemců a v podstatě byl hned pryč. Jestli v tom hledáš levárnu, čorku nebo něco takového tak k tomu fakt není důvod.

              0 0
              • PAFIRA  

                Žádnou čórku jsem ani neměl na mysli,je jasný,že k tomu dostaneš papiry,ale když se s někým domluvím na obchodu,tak ho přeci ***** neprodáváme dál a nebo řeknu, v sobotu si pro to přijede zájemce se kterým už jsem domluvená,v pří­padě, že nedorazí, je kolo vaše, protože jste druhý v pořadí…

                0 0
    • goofy  

      Spíš bych se taky podíval na geometrii co ti sedí.

      0 0
    • PAFIRA  

      Tak mám hovno a né Reign,madam semnou vyjebala :-(

      0 0
      • Sindy  

        Copak se stalo?

        0 0
        • PAFIRA  

          Ale domluvili jsme se ,že ho koupím,peníze na ruku a že si pro něj v sobotu mám přijet,tak já všechno tomu přizpůsobil a v pátek večer mi napsala,že ho prodala někomu jinému

          0 0
          • Sindy  

            Ajajaj. Dobrej vojeb.

            0 0
            • PAFIRA  

              To mi povídej

              0 0
            • DrinkUP  

              No, ono už jenom to, že skoro za polovinu ceny prodává pravděpodobně jen pár set km jetý kolo z tohohle roku je dost divný, ale třeba v tomhle případě, chtěl majitel opravdu prodat skoro nový kolo, tak nasadil cenu níž.

              Co tak sleduju bazarový prodeje, tak většinou mi tam něco nesedí, někdo dodělá vidlici, tlumič nebo brzdy, tak prodá celý kolo jako sezónu jetý v „dobrym“ stavu, nebo např. rok „jetej“ Author Ninja z půjčovny v bikeparku s 10 tis. slevou oproti novýmu z obchodu atd. Takže až na světlý výjimky doporučuju brát stav bazarovejch kol a komponentů hodně s rezervou…

              0 0
          • scret  

            kdo driv prijde…

            0 0
            • PAFIRA  

              Když se s někým domluvíš, tak už snad dál neprodáváš ne......tomu se říká férové a slušné jednání

              0 0
            • PAFIRA  

              Když se s někým domluvíš, tak už snad dál neprodáváš ne......tomu se říká férové a slušné jednání

              0 0
            • PAFIRA  

              Když se s někým domluvíš, tak už snad dál neprodáváš ne......tomu se říká férové a slušné jednání

              0 0
              • pavlik6022  

                mela te jako zalohu

                0 0
                • MartinM  

                  Pesti do oka ta takove jednani

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak ono by stálo za to, slyšet to i z druhý strany. Když jsem prodával kolo, tak jsem 2× držel kolo někomu, kdo pak raději nebral telefon. Pak už jsem nikomu nic nedržel a prodal prvnímu kdo byl schopnej přijít.

                    0 0
                    • jeniiiik  

                      Tak… Taky stejná zkušenost.

                      0 0
                    • PAFIRA  

                      A co by si chtěl jako slyšet,že jsme byli domluvený na sobotu a večer v pátek mi napíše, že ho prodala

                      0 0
                      • jeniiiik  

                        Ještě ti mohla napsat v sobotu večer… ☺ Nebreč a kup jiné, kol je plný bazar. Takhle mi uteklo tolik věcí že to ani nespočítám.

                        0 0
              • scret  

                zbytecne tu kopes kolem sebe.. pritom vis, ze mame pravdu:)

                0 0
                • PAFIRA  

                  Koukám, že vy budete na stejný úrovni

                  0 0
                  • scret  

                    holka nechtela cekat… je to neseriozni, ale co s tim udelas? nic…

                    Zbytecne tu akorat ztracis cas…

                    0 0
                    •  

                      Je tohle kolo raing i do trailiku? Nebo raději Trance 3 vzít?

                      0 0
    • PAFIRA  

      Nějaký nápady jak odstranit nepříjemné zvuky bovdenů?

      0 0
      • Tecka  

        Di2? :-)

        0 0
      • goofy  

        Tahat venkem :-)

        0 0
      • DrinkUP  

        Na to je tu rad několik, část bodwenů obalit mirelonem, nebo aspoň stáhnout páskou. Já mirelonem obalil ty co vylejzaj pod převodníkem a bowdeny jsou více méně potichu. Nicméně se mi na Trance dostává něco ke spodnímu ložisku hlavovýho složení a nepříjemně to cvaká, takže je třeba sundat vidlici, očistit, namazat a znova sesadit. Až to budu dělat příště, musim se podívat, jestli tam nejde dát nějaký lepší hlavový složení (s prachovkou).

        0 0
    •  

      Kluci je normální že když sedím na kole Giand Reing mám pocit že spadnu ,že je přední kolo nestabilní , široké řídítka atd.

      Ale když jsem pojezdil na Kolo GIANT 27,5" TRANCE 2 LTD Black White model 2016 Velikost rámu: L. byl jsem šťastný jak mi padne atd.

      0 0
      • Arty22  

        tak co řešíš ? padne ti trance a stěžuješ si ??

        přestaň si vymýšlet… reign bys nevyužil, když ani pořádně nevíš co chceš…

        0 0
        •  

          Stěžují chtěl sem Reign je tak pěkný

          0 0
          • Sunshine 29  

            Reign má položenějsí vidli (přední kolo je víc před tebou), to muze zpusobovat lehkou nestabilitu v malých rychlostech, ale to je otázka zvyku. Chceš Reign? Kup si ho. Když vezmeš Trance „z rozumu“ bude tě to štvát. Posed si doladíš a bude.

            0 0
            •  

              Škoda že nemůžeme pokecat osobně… Měl jsi taky když si na enduro sedl poprvé ten pocit jako já ? Na kolikati endurech si seděl a vozil se.. ?

              0 0
            • Petr L2  

              No to jsi mu fakt poradil, on ani neví co chce, o fullech neví skoro nic, naježděno na nich má pár hodin, konečné se posadil na kolo, kde se cítí jakž takž dobře a ty mu poradíš ať ho nechá být a jde do endura, že to doladí.

              0 0
              • Sunshine 29  

                Já mu jen poradil aby si koupil to co chce… Bike nemá, nikdy nejezdil tak nemá s čím srovnat. Sednout na něco v krámě je nicnerikajici

                0 0
              •  

                Tohle je asi jediná rozumná odpověď Petře..Jinak ten Trance hodí se to za ty peníze? Jiné značky poměr kvality atd mám se ještě projed po Cr vyzkoušet jiné značky jako gt,auhor,?

                0 0
    • PAFIRA  

      Ahoj,dneska jsem zjistil,že mně někdě ulítly kladky z napínáku na řetěz.Nevíte někdo,jak se ten systém jmenuje,nebo kde bych to mohl sehnat? Díky za info.

      0 0
      • DrinkUP  

        Jestli myslíš ten pro dvojpřevodník, tak to bude asi MRP 2× (chain guide), podobnej dělá i Truvativ (X-Guide Dual Chain). Já se o něj dost bojim, protože ho skoro nikde moc nemaj a v zahraničí stojí asi €80, takže šroub lepim Loctitem. Jesti ti zustaly ty postraní plasty s matičkou, tak stačí vzít kladky z hazky, imbus a pár vymezovacích podložek.

        0 0
        • PAFIRA  

          Jj,to je ono.No tak to je raketa za něj.Ten plast s tím chráničem mi tůstal,uletěli jen ty kladky s tou malou plastovou krytkou nebo co to je,jak v tom ty kladky jsou…

          0 0
          • tonik666  

            Ideální je zahodit a namontovat něco bez kladek. Kladky kladou odpor :)

            0 0
        • Tehu  

          Kdyby měl někdo zajem, budem jeden tenhle blbinec prodávat. Ježdění od jara na Reignu přítelkyni. Luxusní verze 110g. Případně SZ

          0 0
    • PAFIRA  

      Tak nikdo nemá???

      0 0
    • PAFIRA  

      tento

      0 0
    • PAFIRA  

      Stačili by jen kladky s tou krytkou. Nebo nevíte někdo kde by se to dalo koupit? Hledal jsem to,ale bohužel u nás jsem to nikde nenašel,jen v zahraničí.

      0 0
      • Smazaný účet  

        co třeba začít u dovozce?

        0 0
      • logoman  

        Ja se mile rad toho napinaku zbavim, nikdy jsem ho nejezdil.

        0 0
      • DrinkUP  

        Náhradní díly na tenhle napínák jsem nikde neviděl, ale ten plast je destička s dírou na šroub a kolíčkem, kterej je zasunutej v pravo dole (aby se napínák neprotáčel). Kladky budou podobný jako z přehazovačky. Pokud se sehnala nějaká tlustší destička, tak by se to dalo provizorně nahradit (místo toho kolíčku by se zalepil šroub). Pokud nic neseženeš a budeš to chtít dodělat samo-domo, tak můžu ten díl zkusit nafotit/přeměřit.

        Edit: Tak jsem v zahraničí našel náhradní díly, ale ten plast s kladkama stojí přes €30 plus poštovný. Jmenuje se to:

        MRP 2× Lower Guide Kit

        MRP 2X Lower Guide Pulley Cover

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.