Giant Reign 2018/17 velikost pomoct

33 nepřečtených
  • Nick111

    Ahojte, rád bych se zeptal vlastníků Gianta Reigna jakou velikost mají + napsat (kolik měříte cm)a jakou byste mi doporučili (178cm). A nějaké rady a triky na Reigna na co si dát pozor a čemu předejít. Díky moc =)

    0 0
    • Tehu  

      Mko 180. Je obecně delší ;)

      0 0
    • Radza  

      184cm a Lko.

      0 0
    • Radza  

      Ještě reakce k té záruce. Pokud budeš mít všechny papíry od prvního majitele, tak záruka samozřejmě platí. Budeme-li se bavit o kole koupeném v ČR. Nevím tedy, jak je to u YT při nákupu přes internet, jestli se to nějak váže k majiteli.

      Jinak u otázky ohledně Reignu zkus být konkrétnější. Co tě přesně zajímá?

      0 0
    • Leviathan  

      172 cm a Sko 2018 SX, nezapomeň, že model 2018 v M je velký jako 2017 v Lku

      0 0
      • Tehu  

        A to je co za info? když od 2015 je jestli se nepletu geometrie stejná…

        0 0
        • Lanzinho  

          2018 jsou pozměněný

          0 0
        • Pain  

          Model Trance byl zcela přepracován pro modelovu řadu 2017 a v této osvědčené podobě jsou nabízeny i nové modely 2018.

          Info přimo ze stranek.

          Od 2017 zkracena zadni stavba a prodloužena horni ramova trubka. Na svych 190 jezdim Lko. Do 2016 bych zcela urcite sáhl po Xlku.

          0 0
        • Pain  

          Omluva píšu o Trancovi a je to tu o Reignu.

          0 0
        • Leviathan  

          To se právě pleteš. 2018 je delší než 2017. Ptá se na oba ročníky, tak jsem ho na to upozornil.

          0 0
    • MichalBr  

      187 Lko

      0 0
    • marko250  

      Kupoval jsem klukovi(11 let) 3/2016 reigna v M-ku a měřil tehdy 165cm,bylo mu velké,ale zžil se.Dnes jej fotil na prodej a má 178cm a je mu akorát,jen přechází na DH.Všeobecně je to kolo strašně ponořené krkem k zemi a dohánějí to zvedlýma rejdama.My jsme na něj nasadili 180mm vidlici a otevřel se další levl ježdění toho kola,konečně to má příjemný posed,lepší sklon hlavové trubky(-1°) a malinko šlo BB nahoru,které je v origu největší bolestí s klikama neustále v zemi a luxusně jede dolů a točí.Všeobecně byl neustále problém s origo RS Pikem 160mm,který na něm byl,po dvou reklamacích vůle futer jsem jej nakonec prodal(po reklamaci) a nasadil kladivo na freeride 180mm SR Durolux.Původně jsem počítal se snížením výšky zdvihu na 170mm,ale praxe ukázala velice pozitivní změnu s celou výškou 180mm.Rám,ani zbytek kola(krom kol-shity co šly pryč hned),nikdy neměl žádný problém.Jezdíme ilegal i legal vše v okruhu 500km od domu,nahoru dolů.(OV).S od­stupem času hodnotím toto kolo jako dobrou investici,nezes­tárlo,funguje skvěle,spoleh­livé,mění se jen kazeta,řetěz,pne­u,desky,náplně,stan­dartní servis,nic neobvyklého.

      0 0
      • MichalBr  

        Jen mala informace, jestli tam mas 180mm, tak v zarucnich podminkach je napsane, ze pokid mas vidlici vic jak 170mm, tak ztracis zaruku. Doporucil bych si koupit patronu a v pripade reklamace vidli snizit :-)

        Jinak souhlasim se 180mm je to jine pojezdeni. Taky tam mam takovy zdvih dual position 150/180 a je to pecka :-D

        0 0
        • marko250  

          Jo já vím ,ale to platí na všech kolech,vždy tam je dané rozpětí.

          0 0
    • Soreno  

      Podívej se dovnitř hlavové trubky zda jsou tam trhliny/praskliny či ne.

      0 0
    • MirosPikos  

      Giant v hlíně nebrat!

      0 0
      • Nick111  

        Proč v hlíně nebrat ? Pokud chceš mi dát na karbon tak prosím :)

        0 0
      • marko250  

        Nevzal jsem ho v karbonu,protože jsem hlavní trubku promáčknul rukama na prodejně.V AL nemáme žádný problém.

        0 0
      • Pain  

        Duvod ?

        0 0
        • Soreno  

          Praskliny či trhliny v hlavové trubce a anabáze s reklamací. Ty praskliny jsou tam již od výroby.

          0 0
          • Nick111  

            Pokud vím tak se to stávalo u 1.5 2017 a né u nových ? A psal to tu jen jeden člověk.

            0 0
    • Nick111  

      Trošku se bojím že na svých 178cm budu kolo za rok měnit ale uvidíme, zítra mi má přijít a uvidím jaké mi bude :) Snad to bude ok. Hlavně jsem zkoušel od bráchy XLko (měří myslím tak 196–197cm) a to mi přišlo obrovské :D

      0 0
      • Sunshine 29  

        Jsem stejně vysoký jako ty, Reigna jsem projížděl jak v Lku tak v Mku (první modely) a rozhodně M.

        0 0
      • marko250  

        Toho se neboj,leda bys změnil styl ježdění,jako můj kluk.

        0 0
        • Nick111  

          Nene, na mě bude i enduro moc :D Ale chtěl jsem takový bajk a hrozně se těším :) Sice před rokem jsem si říkal že koupím kolo za 30k a že to stačí, jenomže jak člověk přidává „no za další 2 tis, bys mohl mít tohle a tohle“ tak jsem se dostal na 70k :D Díky za rady teď už se jenom těším.

          0 0
          • Breakpain  

            Jo, to jsem si rikal taky a ted se tlucu do hlavy, ze jsem nevzal trailbajk na steroidech, protoze se to bude krasne doplnovat se sjezdakem :D.

            0 0
    • Jenda  

      S křížkem po funuse – 180 a L 2017 mi sedne jak prdel na hrnec. V Progerssu se divili že při svý vejšce chci L ale jak mě na tom viděli tak říkali ať o M ani nepřemýšlím. Jo a v klidu bych na to narval i 180 sedlovku.

      0 0
    • Nick111  

      Jinak jde udělat to že bych dal kolo na garanční prohlídku, do jiného obchodu a oni by mi dali razítko do zár. listu? Nebo to tak nejde ? :) (Mám to totiž hodně daleko, musel bych to poslat PPL).

      0 0
      • MichalBr  

        Ahoj, chci se zeptat jak jsi dopadnu spokojenost? :-)

        0 0
        • Nick111  

          Ahoj, hele kolo jsem zatím jen vybalil a zítra budu všecko dávat do kupy (fólie,pedály,tmel). Zatím co jsem si tak sedl na kolo mi to příjde oproti mojí 26" mnohem delší a větší. Za což jsem rád, a na tu délku jsi zvyknu. Jinak na čem jezdíš ty ?:)

          0 0
          • MichalBr  

            Reign 1.5 2018 vel. L, vymenena vidlice za RS Lyrik RCT3 dual 150/180 :-) a spokojenost

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.