Geometrie kola - Contessa scale 10 (2019)

2 nepřečtené
  • Katka075

Přeji krásný večer,

už pár hodin pátrám a hledám informace k geometrii kola. U tohodle modelu mě zaujala cena vzhledem k osazení komponentů (a možnosti levného nákupu ve vel L.). Nejsem si ale vůbec jistá geometrii a proč se tak razantně změnila u velikosti L. Reach je opravdu velmi krátký a stack… říkám si zda tam nemají snad i chybu… Nebude to vysoká vratká koza? (pro pochopení by mě zajímalo zda za to muže delší hlava)

Vzhledem k tomu, že jsem dle tabulky na hranici velikosti M a L, co udělá s ovladatelností případně o něco kratší představec? (teď tam je 80mm). Díky

• Esc  

Scale je natazeny kolo, jako babka na nakupech na tom fakt nebudes. Ale zcela vazne si tam zajed a vyzkousej si M a L a uvidis, co ti sedne.

Resil jsem neco podobneho se ženou,kdy je na pomezi S a M, ale nakonec u scalu neskoncila, protoze ji proste vadil tim natazenym posedem.

• Pepin Thorx 70  

spíše bude chyba v tabulce.skok o 20cm je velký nesmysl.spíše mělo být stack 430mm.divná je i hodnota reach,kdy M je o 17mm více než L . 388 versus 371

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.