• Breakpain

Pokud tím nikomu nešlápnu na „kuří oko“, rád bych tu viděl ucelené vlákno na tyhle hodinky :).

A jak lépe začít, než zoufalým dotazem…

Umí někdo poradit, jak nastavit, aby hodinky notifikovaly pomocí vibrací (mám nastaveno) a při aktivitě to nevibrovalo pokaždé, když se aktivuje automatický start/stop (auto pauza)? Když jdu blbnout (skákat), vibruje to každou chvíli při tlačení kola zpět do kopce. Zároveň chci mít notifikace na hovory zapnuté… neustále.

A zatím jsem to nevymyslel, díky za případné tipy.

• danis7  

Předpokládám, že je vlastníš. Může tady napsat své zkušenosti s 935kami? Hodně nad nim uvažuji, resp mezi F5 a 935

• Jarda636  

Padlo rozhodnutí jaké pořídit?

Mám podobně dilema, jestli F5 + nebo 935

• Breakpain  

Jestli behas 935 jestli chces vic ochrany pri padech, Fenixy. Pouzivam na sjezd a 935 zatim drzi i pri padech.

• Breakpain  

Viz nize, jde jen o vzhled a vahu. Jinak spokojenost ;)

• plzakj  

Presne. 935 funkcne super. Mel jsem na ruce oboje a rozhodl se pro 935 kvuli vaze a decentnejsimu vzhledu. S hnedym kozenym reminkem vypadaj fakt dobre.

Funkncne jim neni, co vytknout. Nekomu by mohly chybet platby a mapa, ale to nejsou funkce, ktere ja bych od hodinek potreboval.

V nejaky recenzi jsem cetl, ze 935 snad i lip hospodari s baterkou, nez F5.

• Breakpain  

Mno, elegantneji vypadaji F5, ale beru to jako sporttester a se silikonakem chodim i do prace. Jsem radovy IT, nepredpoklada se u me kosile, kalhoty od obleku atp… :). Kdyby ano, hodinky do prace nebudu nosit a vyreseno, ale to uz je na kazdem, jak to udela :)…

• Jarda636  

Dík za reference

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.