Dost bolo Brd 2 aneb Z Práglu na sever, víkend 2-3.12

38 nepřečtených
  • Bulda

    Zdar, tak co se konečně tenhle víkend vypravit na druhou stranu Prahy, jelo by se z Prahy, když nikdo není moc ochotnej jet ráno vlakem do Kralup, sraz bych viděl tak 9:30– 10:00 na Masaryčce, trasa 70–80km přes Vítkov, Satalickou bažantnici, Jenštejn, Mělnické vtelno, Mělník (cukrárna v pasáži!!!) a do Kralup na vlak …největší kopec je ten Vítkov :))) tempo dle nejpomalejšího (…vyznavače DH plášťů :))) budto v sobotu (ale to je dámská jízda :)) nebo v neděli

    0 0
    • dr.Torment  

      sakrys, jak rad bych vyrazil, mam novej bajk a dlouho jsem nejel, lec jsem pekne nachlazenej, nerad bych z toho vyrobil neco vetsiho…

      0 0
    • McBlacky  

      je to nějakej terén nebo ne? přemejšlím kam vyrazím v sobotu, ale zaprvé si to chci vychutnat a za druhý se nechci zničit :)

      0 0
      • Bulda  

        jo, polní a lesní cesty, nějakej ten přejezd po silnici, kostky :)) ale víceméně rovina, žádný technický šílenosti a sjezdy, část po trati houšteckýho maratonu, hrad sice asi bude zavřenej, ale i tak stojí za to ho vidět a cukrárnu (s obsluhou) ještě víc :)))

        0 0
    • bajkr  

      hele jel bych ád :o) a to bych snad i ujel (pokud by se ejelo dormálně ale pouze dormálně pomalu) ;o) ale v sobotu pujdu asi na konička :o)

      0 0
      • dr.Torment  

        co myslis tim na konicka? jako, ze jde frajerka na konicka, nebo jako, ze si jdes pestovat konicka a nebo minis to se ctyrma nohama na podkovach?

        0 0
        • Thidney  

          myslí tím kopající kousací umanutou čtyřnohou okovanou obludu.

          0 0
          • Eli  

            my takovou jednu měli doma, a byl to roztomilý domácí mazlíček. Teď už moc nejezdím, ale doporučuju, v něčem je to lepší než jízda na biku!

            0 0
    • Greyhound  

      Hlasoval jsem omylem – pokud bude slušný počasí, určitě bych někam jel, ale Brd již skutečně bylo dost, přestože v sobotu to bylo super. Přijet do Kralup no problem, ale vyrážet z centra Prahy na sever, to mě neláká, to bych se asi radši velmi nenápadně přidal k dámské jízdě ;-)

      0 0
      • Bulda  

        neboj, po silnici to vede jen pod vitkov, pak uz lesem, polem, rozhodne ne uvidis panelaky a spoustu aut cestou :)) jinak nehodlam konkurovat damske jizde, spis, kdyby se chtela pridat, jinak nedele …a pridam se v so ja :))

        0 0
      • Bulda  

        neboj, po silnici to vede jen pod vitkov, pak uz lesem, polem, rozhodne ne uvidis panelaky a spoustu aut cestou :)) jinak nehodlam konkurovat damske jizde, spis, kdyby se chtela pridat, jinak nedele …a pridam se v so ja :))

        0 0
        • Greyhound  

          Ale jo, máš pravdu – od Vítkova dál už je to v pohodě, v těchto končinách jsem už hodně dlouho nebyl a v mělnické cukrárně ještě nikdy. Takže vlastně proč ne… :-)

          0 0
        • Greyhound  

          Ale jo, máš pravdu – od Vítkova dál už je to v pohodě, v těchto končinách jsem už hodně dlouho nebyl a v mělnické cukrárně ještě nikdy. Takže vlastně proč ne… :-)

          0 0
        • Greyhound  

          Ale jo, máš pravdu – od Vítkova dál už je to v pohodě, v těchto končinách jsem už hodně dlouho nebyl a v mělnické cukrárně ještě nikdy. Takže vlastně proč ne… :-)

          0 0
    • petebike  

      hele dobry :-) to mam fakt zarohem, to bych i stihnul :-) ale ne v sobotu :-(, v nedeli jo…

      0 0
      • petebike  

        dodam ze v sobotu nejedu na damskou jizdu ale za mamou do nemocnice…

        0 0
    • Bulda  

      tak tedy už napevno, neděle, 9:30 na Masaryčce u pokladen, tempo pohoda, terén taky …tak kdo se přidá??

      0 0
      • Greyhound  

        No nechci ti do toho kecat, ale když vidím jak se rýsuje složení sobotní „dámské jízdy“, jdeš na to úplně špatně – měl sis založit pár fiktivních ženských nicků, nazvat to „Z Práglu na sever pro dámy“ a to by byl v neděli po ránu na Masaryčce peloton :-DDD

        0 0
    • Eli  

      Sorry, jsem se překlikla při hlasování, já tenhle weekend s váma kluci nejedu…tak si to užijte i za mě :)

      0 0
    • Thapsus  

      Pokud nebude v neděli pršet, tak bych jel.

      0 0
      • Thapsus  

        No, vzhledem k tomu, že tenhle tread nějak hyne na úbytě a v lese a v kopcích bude přece jenom menší kosa než na severních pláních, přebíhám na tradiční Gung-hovu brdskou vyjíždku…

        0 0
    • petebike  

      bylo to pekny, bulda je dobrej planovac tras..i kdyz se i bloudilo :-) sice jsem se odpojil driv ale neva, ucast byla minimalni ale to taky nevadi, dneska je hezky (zima) :-)

      0 0
      • Bulda  

        …se bloudilo :)) asi 200m :)) namalovali tam tu znacku jinudy, nez byla …klidne to muzem nekdy zopaknout …s vetsi ucasti doufam …dalo to nakonec skoro 100km, ale jsou tam jen tri „kopce“ jeden z nich je Vitkov, treti vyjezd na namesti v Melniku :)))

        0 0
        • Martinaa  

          100km už je dost slušná projížďka, takže až někdy budu mít až přespříliš energie, tak by se o tom dalo třeba uvažovat, teda v tom případě, že jsou tam jen 3 kopce:)

          0 0
          • Bulda  

            koukni se na mapu směr severovýchod od Prahy a najdi tam nějakej kopec :))) Polabí, no ......ale ta trasa stojí za to a dá se zkrátit, ale tim zas přijdeš o průjezd lesama u Vrutice, kde jsou studny na vodu, co ji pije skoro celej sever Prahy (takže je to ochranný pásmo vodního zdroje a podle toho to tam taky vypadá – třeba tam nesměj auta) a hlavně o ten „lehkej hlad“ při příjezdu do cukrárny a ten pocit potom co dostaneš talířek s dortíkem, štrůdl, jahodovej koktejl..... :))) mnam …jo, bych zapomnel, taky teplo tam bylo :)))

            0 0
    • Nehas  

      Jé já na to zapomněl. Dělal bych vám brzdu, ale jel bych s nadšením. :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.