Co jsem dneska potkal v lese - vojenským :o)

144 nepřečtených
  • lenochod

    Dnes jsme si s kámošem vyjeli bíknout do nedalekého vojenského prostoru v Brdech. Hned na začátku, již ve vojenském prostoru jsme potkali skupinu cca 20 lidí ( rodiče s dětmi a jiní) . Jak jsme z jednoho po delší době vypáčil ( neuměl totiž nikdo ani pozdravit )jednalo se o výlet Brdami pořádaném ODS a skupinou mladých konzervativců. No pěkný, zajímalo by mne jak ODS dokáže dostat jen tak lidi do vojenského prostoru – legálně. Dále jsme tam potkali roztroušeně chlapíky z URNA – měli tam cvičení. Některým jsme ukazovali cestu :o) Nejvíc mě pobavili turisti kteří si v lese dělali ohníček a pekly vuřty. Jinak tak cca dalších 20 cyklistů.

    0 0
    • spipi  

      hehe, nerikej, ze si nikdy neslysel o korupci:D

      0 0
    • pavelr  

      ODS a ostatní partajníci nic legálně nedělají. To už by si mohl vědět.

      0 0
    • vlk  

      v některých dnech jsou vojenské prostory otevřené pro veřejnost.Navíc vojenské prostory se skládají z několika pásem, a do těch s nejnižší ochranou je povolen vstup civilistů.

      0 0
      • fousek  

        O tom slysim poprve, ja mel dojem ze civilisti tam muzou, ale jen ti co maji povolenku

        0 0
        • vlk  

          jo povolenka je jiná věc, ale taky myslím bývá jen na určitá pásma.

          0 0
          • fousek  

            Jo ty pasma nevyvracim, na dopadovou plochu se nesmi asi ani s povolenkou, povolenky dostavaly ti co bydlej ve vojenskym porstoru nebo v jeho tesne blizkosti a kamaradi lamp, ale dnes je to mozna uz jinak

            0 0
            • mawerick  

              bych to neviděl tak černě;) my jsme jednou a není to tak dlouho (asi rok zpátky) projeli vojenský prostor Doupov autem napříč:) bez problémů…

              0 0
              • Radek Broz  

                A americky Apache vam visely za zadama a strilely kolem rakety;-) Pred par lety jsem to dokonce projel na biku.

                0 0
                • mawerick  

                  ani ne:) jen vojáček u bránz se nás ptal co tam chcem;) a když prej jen projet tak prej jo:)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    To nam kontroloval i povoleni – ale az na vyjezdu, na vjezdu nikdo nestal.

                    0 0
              • rarášek1  

                Taky jsem projel Doupov několikrát. Ale v tanku…

                0 0
                • Radek Broz  

                  To muze bejt vetsi sranda – na tom biku z dnesniho pohledu nic moc;-)

                  0 0
                  • rarášek1  

                    To si piš. A ke všemu s námi jezdili i kluci sovetští.

                    0 0
                    • mawerick  

                      no nevím jeslti bych zrovna tenhle typ prohlídky a společnost považoval za ideální;)

                      0 0
                      • cabbage  

                        co se hodo do T-72 vic nez soveti?;)

                        0 0
                        • mawerick  

                          ;) :D taky fakt;) ale já teda když už tak radši M1A1;)

                          0 0
                          • enjoy  

                            zadnej amerikanskej tank nedokaze to co ruskej!:-).kamarad,trosku zapalenej do vojensky techniky,mi vypravel co se delo na nejaky vojenky prehlidce(nebo exhibici,nevim..) a to prej ani americani nechapali:-D

                            0 0
                            • mawerick  

                              páč amíci mají na všechno manual;) a jak to není vmanualu tka to neumí;)

                              0 0
                            • navikin  

                              nejsem žádnej vojenskej zapálenec, ale o tom co jakej tank umí – o tom mne přesvědčila např. válka v Perském zálivu, tam myslím ty zmiňované T 72 trochu nestíhaly....­.......

                              0 0
                              • mawerick  

                                no jo… ale mezi T-72 a M1A1 je několik desítek (tušim že klolem 30ti) let vývoje;)

                                0 0
                              • enjoy  

                                pouze vina spatne obsluhy:-).nebo kdo videl americky tanky skakat „doubly“,tak jako sovetsky?:-D a jeste pri tom strilet? byste museli znat to co mam na mysli,to srovnani:-)

                                0 0
        • lenochod  

          tak tak, pouze na povolení, vím to, nebo? jsem již byl přistižen (již dávno) a nyní povolení mám :o)

          0 0
          • vlk  

            jak a kde se dá získat.

            0 0
            • grafik  

              … laka te Liabva, ze :)

              0 0
              • vlk  

                jak láká.Já tam s Darjanem normálně jezdím-teda po těch krajích tak max 5–10 km od hranic.Někdy je to ale o hubu.Minule jsme zdrhali před gazíkem a předminule jsme se museli schovávat při sjezdu v houští před MI24.

                0 0
                • vlk  

                  ani nemusím říkat jak je to nepříjemné ve sjezdu za zatáčkou být nucen to strhnout mezi smrčky.

                  0 0
                • grafik  

                  ja bych tam taky strasne rad jel ale sam mam strach :)

                  0 0
                  • vlk  

                    však my taky.Vždy jedem jen kousek.Však se někdy ozvi a zajedem na kolo.

                    0 0
                    • Rybnik  

                      V Libavé je to super! Spís to znám (obcas) ze strany od Budisova a okolí. Nevím odkud vy. Nedávno jsem jel z Libavy po hlavní smer olomouc, predjeli me civilní cajti a v pohode, ale to byl víkend. Jinak me tam jeste nikdo nehonil. Nesmí tam byt cvicení a je to myslím v pohode.

                      0 0
            • lenochod  

              Újezdní úřad vojenského újezdu Brdy

              • území újezdu je vymezeno v příl. č. 3 k zákonu č. 222/1999 Sb.

              výměra vojenského újezdu: 26 034 ha adresa: Brdy č.1, 262 23 Jince úřední hodiny: pondělí a středa 8.00 – 12.00, 13.00 – 17.00 telefon: 973 225 870 fax: 973 225 877 e-mail: uurvu.brdy@army.czbrezovsm@army.cz

              Ježděmí po prostoru je v pohodě (na kole) autem bez povolení je to drahý. Jezdíme křížem krážem a zatím OK. Problém je s větší skupinou cca 20 lidí. To už nevidějí vojáci rádi. Potkali jsme je už hodněkrát a zatím v pohodě. Buřty bych si ale pod dopadovou plochou neopejkal. Jinak doporučuju Tok a jiné osmistovky. Nebo pozorovatelny. Dá se tam ujet vklidu i 90km s 10% asfaltu. Je to moc pěknej kus přírody. Spousta cest různýho povrchu. Terén je hodně členitej. Moc pěkný jsou malý pěšiny nebo zpola zarostlý cesty. Často lze narazit na nějakej ten pramen nebo potok či jinou vodní plochu. Kdo neviděl a? to zkusí. Z Prahy je to půl hodiny autem.

              0 0
              • jecnak  

                No bohuzel prave kdyz tam jedem, tak to vzdycky skonci jezdenim po asfaltu, coz na mtbneni zrovna idealni. Ty bys nemel nekdy chut nas provest po tech cestickach? PRece jen s mapou se tam clovek moc nezorientuje, jelikoz tam vznika spusta svaznic, ktery proste v mape nejsou.

                0 0
              • vt  

                Super, takze tam zaskocim v uredni hodiny, jako duvod uvedu biking a je to ! … neslo by to vyridit nejak hromadne pro celel bike-forum ?

                0 0
            • Radek Broz  

              Ja jsem jkdysi jel pres Doupovsky hory – vydava to prislusna uzemni vojenska sprava, ale nejsem si jistej, jestli ti to jen tak daji.

              0 0
    • dalimil  

      Je pěkné,že tam kde je ODS a Mladí Konzervativci je nutná přítomnost URNA. Už dlouho jsem měl jisté podezření…

      0 0
    • BH  

      jake to ponauceni z te Tve story pro nas vyplyva? hadam:

      1. ODS si dela co chce,vstup Mladych konzervaticu do lesa je prikladem korupce na nejvyssich mistech, navic je ODS arogantni protoze jeji clenove neumi pozdravit (viz. clanek v dnesni MF)…? 2.URNA se nedokaze ani zorientovat v Brdech, jak pak muze zasahnout proti teroristum…? 3.turiste lezou do vojenskeho prostoru bez povoleni a jeste si tam opekaji vurty, tedy turiste jsou tupouni…? 4. Ja (mysleno Lenochod) su borec a vsem davam na vedomi, ze mam povolenku do vojenskeho prostoru..? dik za vysvetleni,

      0 0
      • lenochod  

        si se špatně vyspal né :o(

        0 0
        • Radek Broz  

          Ja si taky kladl otazku, jakej ma ten prispevek vyznam a dosel jsem na to same jako BH.

          0 0
      • la-da  

        Myslim ze za 5:Myslel jsem jakou ze to nedelam ilegalni vec a zatim je to tam jak na Vaclavaku.

        0 0
      • Mamut  

        Teeeeda, myslim, ze ani Milan1 by nedokazal tolko vyvestit o psychike prispievatela z 5 riadkov textu.

        0 0
      • Vilém  

        Zformuloval jsi to krasne.Premyslel jsem ve stejnem duchu.

        0 0
    • jecnak  

      Jen pro info. Co obnasi oprizeni povoleni ke vstupu do vojenskeho prostoru a kde ho ziskam? Dik

      0 0
      • Martyss  

        Pokud nemáš známé, tak nezískáš. Vydáváho vojenská správa v Jincích, pokud se bavíme o VVP Jince

        0 0
    • kovar  

      sakra, členy Kalusjugend v lese bych tedy potkat nechtěl ani mimo vojenský prostor.

      0 0
    • Martyss  

      Asi takhle. Pokud tě tem někdo chytí a bude chtít prudit, tak „vstupenka“ stojí 5000 kč. Jinak pokud mají vojáci střelby, tak tam nelezu, protože je to akorát další důvod, proč se tam po tobě může někdo vozit. Ale když je hezky, tak se tam dá potkat celkem dost lidí. Záleží na koho narazíš. Ale mám zkušenost, že většina lidí je normálních.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nemate niekto prehlad o pravidlach na Slovensku? Chystame sa do priestoru medzi Levocou a Kezmarkom.

        0 0
        • Fuzzy666  

          Sem si ted precet todle forum. a kdo teda vsechno jezdi na Libavou? ja tam jezdim uz nekolikatej rok s kamosem.

          0 0
          • grafik  

            jezdim tam jen na akcicku bily kamen jednou do roka, sam nemam odvahu …

            0 0
          • vlk  

            Tož já se tam sem tam potuluji. Většinou s darjanem. Ale jen tak vždy kousek po okraji pár km. Do vnitrozemí moc nejezdím-osobně si netroufám. Ono stejně jsou nejzajímavětší ty kopce na hranicích voj. prostoru.

            0 0
    • Fuzzy666  

      Tak to jo. Ja mam ten prostor s kamosem celkem projetej. a znete ten sjezd po tankove ceste dolu ke skladce v Mrsklesach? esi ne tak doporucuju

      0 0
      • vlk  

        Asi ne, kde se na ni nahoře najíždí.

        0 0
        • Fuzzy666  

          ta cesta vede pres pul prostoru a najizdi se na ni proste kdekoliv nahore. da se lehko poznat pac je projeta tankama a hodne siroka a konci za mrskleskou skladkou.a ke konci vede v podstate soubezne s tou hlavni translibavskou magistralou. dyztak poslu foto esi bude zajem. a ty nevis o nejakym specialnim miste?:) na kterym bych snad este nebyl

          0 0
          • vlk  

            jo tak to už vím která, nahoře jsem po ní kousek jel.Ale to bylo fakt brutus, tenkrát tam bylo vyschlo a ty otisky párů jsou dost hnusné. my jezdíme spíše u hrubé vody-zastávka jivová, domašov na pravé straně v těch kopcích.Např, jedem od hrubé vody na hluboký a pak nahoru doleva a stále se držíš ve svahu či nahoře při kraji-pěkné výhledy.Teď nedávno jsme byly poblíž zastávky Jivová, a tam jsou taky pěkné lesy směrem do vojenského,sme se tam i ztratili.Jinak i napravo od hluboček-hluboké údolí se dá jezdit. Prostě se držíme poblíž hranic, abychom kdyžtak neměli problémy. My nemáme povolenku, tak moc hluboko nejezdíme.Osobně se mi zdá že nahoře je stejně jen plošina co jsem tak jezdil.Ale problém je že ve středových částech prostoru je stále dost munice.A navíc se dá lehce ztratit.Ty historky co mi povídal otec když tam byl na vojenské službě mi jako odstrašování bohatě stačí. PS: ještě je to pěkné až ke konci prostoru-pár kiláků na severo východ od libavé.u toho jezírka,kde zkouší tanky.

            0 0
            • Rybnik  

              Tak vidím, že se najde dost borců, co mají Libavu pěkně projetou. Jak už jsem tu psal, taky spíš jen po kraji a tam kde to znám (Libavá, Budišov,Staré Oldřůvky a tak). Jinak raději jen po cestě. Munice je tam pořád dost i současné! Cvičí se celkem často. Cílovým plochám se obloukem vyhnout!! Loni vím o jednom případu úmrtí zpusobené nevybuchlou municí. Jestli jich bylo víc netuším. Není to prdel! Jinak by se mělo letos dát vyřídit povolení. Co je k tomu za potřebí zatím přesně nevím. Možná bude platit jen o víkendu a svátcích.

              0 0
            • Fuzzy666  

              Taky s kamosem nemame povolenky, ale to me stejne netizi. Zkouseli sme je vyrizovat ale po nekolika mesicich prisel dopis ze zadosti se nevyhovuje. Jinak jezdime uz v podstate uplne vsude a bez problemu. Libi se mi to hodne tam na kraji blizko Oldřůvek a tam nekde¨. je tam hodne brodu. Tu nadrz asi myslis Barnov ne? Jinak nad potstatem je jeste nekolik prehrad. A ta munice – na cestach na kterych je videt ze nekdy projelo auto si myslim nic nehrozi aspon podle toho se ridim. a dopadovy plochy – jedna je ta u te hlavni cesty ale nevim jestli se jeste pouziva a jinak ta hlavni je u byvale obce Milovany sou tam poradny upozorneni. A ten sjezd je docela ardenalin pac se vetsinou jede po tom nevyjetym prostredku proste supr :))

              0 0
              • Fuzzy666  

                Jo prilozil sem foto v minulym i v tomhle prispevku dybyste si racili nevsimnout :))

                PS: nevite nahodou nekdo na co sou tyhle hangary?

                0 0
                • Fuzzy666  

                  ¨Zevnitr vypadaj takhle.

                  0 0
                  • vlk  

                    Toto je slabé. Celá Libavá je jeden obrovský bunkr. Raketová sila, celé tankové prapory. Ti nikdy nepřišlo proč komunisti zpevňovali tu trať na domašov. že některé koleje končí nesmyslně u skály? Proč na Libavé cvičí celé tankové prapory a když tam jedeš nebo se koukneš na letecké snímky, tak nevidíš ani jednoho? Je to smůla. Z těchto důvodů se vojáci tohoto výcvikového prostoru nikdy nevzdají. Když tě tam prý chytnou bez propustky tak prý platíš 1000 pokutu a mají právo tě na 4 dny zavřít.PS: Sem nikdy nevěřil, že bych mohl na Libavé zabloudit-ale bacha na to-pár kliček v lesích a klidně jdeš opačným směrem než si myslíš.

                    0 0
                    • grafik  

                      nemas nahodou nejake fotky ?

                      0 0
                      • vlk  

                        no někdy to budu muset hodit na web.b Tak zatim aspoň něco

                        0 0
                        • jecnak  

                          Hele nekecej, todle jsou Brby. ;-)

                          0 0
                          • jecnak  

                            Brdy, pardon za preklep.

                            0 0
                            • vlk  

                              nene. to je výjezd do vojenského prostoru.Hlubočky-směr hluboké údolí, před chatovou oblastí vlevo dokopce.

                              0 0
                      • vlk  

                        Zbytek fakt až založím web.

                        Jinak zkoušel jsem Ti několikrát psát přes ICQ kvůli vyjížce a nikdy sem nedostal odpověď. Jezdíš i teď v zimě?

                        0 0
                        • Fuzzy666  

                          Nechcete usporadat nejakou libavskou vyjizdku a pozvat vsechny co tam radi jezdi ?

                          0 0
                          • grafik  

                            i pro ty co neradi – urcite sem pro, ale az bude teplo a sucho!

                            0 0
                            • Fuzzy666  

                              Fajn tak dejte treba nakej kontakt na icq

                              0 0
                              • Rybnik  

                                Jel bych taky, ale az bude sucho a tepleji. Ted v zime rozhodne ne. Podrobnosti potom. Mozná budu vypadat za blbce, ale co je to ICQ? No na PC a internet se dostanu jen obcas v práci (jako ted).

                                0 0
                                • Fuzzy666  

                                  Takovej asi nejpouzivanejsi a nejznamejsi programek pro komunikaci. tu si muzes stahnout www.stahuj.cz/?g

                                  0 0
                                  • Rybnik  

                                    Dík za info.

                                    0 0
                                    • Radek Broz  

                                      ICQ nestahuj a rovnou si stahni z miranda-im.org Mirandu – to umi komunikovat jak s ICQ uzivatelema, tak s mnoha dalsima(MSN, Jabber…), kdybys to potreboval. Navic to malepsi funkce, da se to mnohem vic customizovat, je to stabilnejsi a neobsahuje to reklamu.

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        co je na icq nestabilni a reklama uz je taky vyresena..

                                        0 0
                                        • Rybnik  

                                          V klidu pánové. Nemám PC, je to pro mě „španělská vesnice“. Jsem rád, že zvládnu přečíst neco tady na BF a odpovědět. (když je v práci chvilka) Vyrazy jako MSM, Jabber a tak tady čtu prvně. Ale dík za ochotu.

                                          0 0
                                          • Manas  

                                            Pro tebe by mozna nebylo spatny webove ICQ. www.icq.com/icq2go/ Ale nejdriv musis mit registrovane UIN neboli unikatni cisilko podle kteryho te najdeme :-)

                                            0 0
                                            • Manas  

                                              Registraci muzes bud tady https://www.icq.com/register/, nebo pri spusteni Mirandy ci ICQ. Inac je ta webova aplikace silne hakliva na prohlizec a verzi pluginu tudiz stejne bych spis preferoval Mirandu na USB klicku :-)

                                              0 0
                                        • Manas  

                                          no nevim, ale radsi Mirandu co ma zhruba mega nez bumbrlicka co zere misto na disku a obsahuje veci ktery nikdy nebudu potrebovat :-) Navrch Mirandu nemusis instalovat a tak ji muzes prenaset kam se ti zlibi. Plus samo podpora asi 10 protokolu. To netriumfnes :-)

                                          0 0
                          • vlk  

                            No Kluci od Kořínka(z té prodejny) mají povolenku a pořádají na na jaře a vlétě vyjížďky, už několikrát jsem o tom s nima mluvil. Prý to vždycky v obchodě někam, věsí na nástěnku nebo co. Ale popravdě se svojí fyzičkou si s nima na švih moc netroufám. Ale asi to někdy prubnu, určitě to tam znají víc.

                            0 0
                            • Fuzzy666  

                              No taky nevim nevim jestli bych jim stacil. Ale nejsem z olmika takze do toho obchodu moc casto nezavitam. A kam byste se tak v prostoru jeste chteli podivat?

                              0 0
                              • grafik  

                                me je to celkem jedno – ale chtel bych videt nejaky bunkry, zriceniny, zakopy atd.

                                0 0
                              • grafik  

                                me je to celkem jedno – ale chtel bych videt nejaky bunkry, zriceniny, zakopy atd.

                                0 0
                                • Fuzzy666  

                                  Jo tak to by nebyl problem bunkru a podobnejch veci je fakt dost. Ty zriceniny sou vetsinou hrozne nenapadny, kolikrat si toho ani nevsimnes.

                                  0 0
                                  • grafik  

                                    supr, takze az bude teplo a sucho tak se muzem s bikeforisty domluvit a vyrazit …

                                    0 0
                                    • Fuzzy666  

                                      Jo uz se tesim. dobrodruzstvi je potreba. icq mam dyztak v profilu

                                      0 0
    • Fuzzy666  

      Taky prishodim par fotek do placu.

      Tak todle býval mlýn

      0 0
      • Fuzzy666  

        A todle je u tankove strelnice, v pravo ( neni to videt ) jezdi po kolejich terce do kerych strileji z tanku. Ale ted tu byl terc pro RPG, ty diry v tom sou jak to tim zrejme proletelo

        0 0
      • grafik  

        supr fotky, chtelo by to jeste zmapovat presne mista, kde je co foceny.

        0 0
    • Modrásek  

      Brdy miluju :* nejhezčí okolí Plzně (kromě Berounky samozřejmě) Politiku sem nepleťte !

      0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Modrásku, ty jsi z Plzence? A kde bajkuješ? Radyně, Kozel…bo i něco dál???

        0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Jo, prej se pojede 1/2 maraton přes Zábělou – pro mě asi nejlepší úsek Berounky nahoře u Bukovce, jen si nedovedu představit jaká to bude motanice po té cestičce.

        0 0
    • Fuzzy666  

      Ještě k těm mapám. kamos mi ukazal super stranku s mapama cele ceske republiky a sou tam aj letecky snimky vsech oblasti. mozna to znate – je to tady beta.mapy.cz/ Uz sem nasel spoustu novejch mist na Libave o kerejch sem nemel ani paru. uz se strasne tesim na jaro

      0 0
      • grafik  

        perfekt!

        0 0
      • Manas  

        BTW: nevim jak ktery casti ale rekl bych ze je to zhruba 2 – 3 roky stare.

        0 0
        • Fuzzy666  

          Je to mozny ale zas je to zadara a presnejsi mapy nez ty letecky snimky urco nenajdes. Tedka se muzu krasne podivat kde sem se v lete motal a jak blizko sem od nekerejch zajimavejch mist byl.

          0 0
      • vlk  

        kdyžtak můžete zkusit-fotomapy na mapy.kr-olomoucky.cz/ když vyberete záplavové oblasti, tak při určitém přiblížení máte fotomapu. jinak na jaře se údajně měla nalítávat nová, takže během léta by tam měla být aktuální.

        0 0
  • grafik

    ty domky jsou kde ?

    0 0
    • vlk  

      To dole je Hrobá voda focena z voj prostoru.Stoupání za Hlubokým nahoru.

      0 0
      • grafik  

        vis odkud se dostat na tu vrstevnici a kam vede ?

        0 0
        • vlk  

          jestli myslíš tu na které pomyslně stojí fotograf, tak ta je ve vojenským prostoru-stoupák nahoru a vede na tu planinu.Když stojíš v hrubé vodě na nádraží, pojedeš směrem k olomouci, tak první odpbočka přes můstek vlevo, objedeš zprava ten dům a pořád rovně a držíš ce cesty až k hlubokému-to je na mapě, tam je rozdvojka, tak se dáš vlevo nahoru.

          Pokud myslíš tu jak je na tom protějším kopci, Vyjedeš nakonec na vrstevnici co vede do jivové.Začíná, když jedeš od Hrubé vody nádraží směrem na sever tak hned za přejezdem doleva.Jinak vede přes nádherná místa starého břidlicového lomu.Teď tam stojí chatky.

          0 0
          • vlk  

            Jestli chceš tak tu variantu 1 s tebou na jeře projedu, nahoře ve vojenským je pak víc cest a jedna vede po skvělých dalších vrstevničkách. Jinak pokud si vzpomínáš jak jsi s nama jel nahoru k těm štolám, tak když pokračuješ po serpentýnách nahoru tak v jedný levotočivý zatáčce je i cesta doprava-tak tam se mrkni-nádherný výhled.

            0 0
            • grafik  

              diky za popis, urcite bych si to nekdy rad projel (az bude sucho a teplo – hlavne cast libave – muzem se zase domluvit); myslel jsem tu vrstevnici na protejsim kopci. Cestu do jivove po zlute (tusim) z hrube vody znam. Loni jsem si projel trasu kolem koleji az nekam dozadu skoro k hranicnim petrovicim, vzpominam, ze se jelo kolem nejakeho tabora, zkrz lesy, dalo se projet i par brody – peknej vylet. Ad foto: zda se mi ze z toho kopce nad tou vrstevnici vede z vrcholu taky nejaka cesticka, tu znas ?

              0 0
              • rarášek1  

                Kluci můžu s váma. Jsem v Olmiku pečenej vařenej.

                0 0
                • vlk  

                  Jasně že jo, ale nějaké závodní tempo bych nečekal.

                  0 0
                  • rarášek1  

                    Já už se jen tak plížím. A z toho kopce to vezmu třeba přískoky.

                    0 0
              • vlk  

                jo znám ,ale ta poslení kolmá část není na xc kole moc sjízdná, je to spíš prosklestěná hranice pozemků, prostě pařezy, kameny samé křoví, dost prudké, -popravdě ještě jsem si na ni netrouf, ale můžem zkusit.

                0 0
  • grafik

    ten pahyl je co ? :)

    0 0
    • vlk  

      To je zbytek po jedné vesnici.Zbyla akorát polorozbořená kostelní věž.Bylo už večer tak to není moc dobře foceno, a blíž jsme si netrofali, bylo to blízko nálepkovy vily-tam už jsou vojáci.

      0 0
      • Fuzzy666  

        Ta vesnice je pokud vím Jestřábí ze? u toho zbytku kostela sem byl vlastne aj vevnitr a kolem je uplne zarostlej hrbitov s odkrytyma hrobama, vybranyma sem do jednosho nechtene slapl nez sem si jich vsiml.

        0 0
        • grafik  

          vesela historka z nataceni – pekne, pekne, cim dal vic tam jet :)

          0 0
        • vlk  

          Jo to nevím, my jsme si až k tomu netroufli, byli tam tenkrát vojáci. Hele nemáte někdo nějakou starou mapu vojenskýho prostoru, ježdě když tam byly normálně vesnice? V letecký a v těch nynějších papírových nic nenajdu.

          0 0
  • grafik

    jako v alpach !

    0 0
  • goofy

    Priste by si to mohl poslat adminovi a dat pod akce, at tu nedavash tolik prispevku…

    0 0
    • vlk  

      nebude potřeba hodím to někam na web a dám sem odkaz.Jen jsem přidal pár pro Grafika, až později jsem si uvědomil, že je toho tolik.

      0 0
      • grafik  

        me ta libava strasne fascinuje :) Nevis jak to vypada s cestou (prip. kam vede) do vojenskeho prostoru kolem sjezdovky v hlubockach – ta od kostela? Nekolikrat jsem tam v lete byl, ale vzdy jsem dostal takovej divnej pocit ze jsem se nad sjezdovkou otocil a jel jsem radeji do ‚civilizace‘ …

        0 0
        • vlk  

          pojedeš po ní pořád nahoru a dostaneš se na tu asfaltku v tom prvním stoupání od mrskles.Co sem tam jel naposled loni, tak jsem se málem zabil v tom sjezdu bylo vykopaná 112 m díra-nechápu proč.Naštěstí jsem měl dost velko rychlost.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.