• Daník

    Tak jsme se v sobotu vraceli ve třech ze švihu z Lysé hory, frčeli s větrem v zádech z mírného kopce tak 35–40km/h a cestou předjeli celkem namakaně vypadajícího bajkera. Ten to psychicka nevydržel, asi že zrovna táhla přítelka, a za chvíli nás zase předjel. Nejdřív jsem myslel, že chce potáhnout, pak to spíš vypadalo, že nám chce ujet, tak jsem se zavěsil, nicméně když to borec zjistil, otočil hlavu a se slovy něco jako „tobě není trapné se vézt,jo?“ ze všech sil zabrzdil.Měl jsem celkem štěstí, že jsem nebyl zavřený u kraje a podařilo se mi ho minout.Nebylo by to poprvé, co bych spadl vinou jezdce přede mnou, ale poprvé z jeho úmyslu.Asi se už fakt přestanu vozit za neznámými cyklisty, nebo se napřed zeptám na dovolení,ten jeho nenávistný pohled se mi příště vždycky vybaví…

    0 0
    • Luka  

      to je sice sileny, ale ja se bojim kazdyho objektu na silnici, takze drzim velmi bezpecny odstup. Jediny za kym jezdim v haku je muj muz, protoze vim presne jak a kudy pojede a ze nikdy nezabrzdi necekane (a kdyz to planuje tak to nahlas oznami)… takzeeee…me se to nestava :)

      0 0
      • blue  

        to ja teda at jedu v haku za kymkoliv sebelepsim, tak nikdy nevim, kudy a jak presne pojede… :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          splynuti dusi?

          0 0
        • Luka  

          lepsi nebo horsi… musis ho znat… proste kdyz vi, ze si vybira nejlepsi stopu, poznam na nek kdyz se chysta skocit pres neco nebo tak… proste vim… to se po dvou letech jezdeni za jednou osobou naucis… ja ted mam jinej problem. driv jsem jezdila za nim i v terenu (ne v haku, ale podobnou stopou) a letos jsem zjistila, ze sama neumim hledat pro sebe nejlepsi stopu :( ..tak ted pilne trenuju a musim jezdit povine vepredu :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nekdy na prekazku nestacim zareagovat ani ja, natoz aby ji tusil nejaky muj privesek :)

            0 0
            • Martin  

              Tak jeden takovej mě už letos srazil. jel jsem třetí, neukázal, a tu díru jsem si prohlíd až pěkně zblízka:-)

              0 0
          • kurýr na bajku  

            Teď sem ti chtěl napsat, že sama musíš bejt úplně bezradná :-P Mimochodem, když si tvůj muž uprdne, tak asi nic moc, co ?

            0 0
    • filipes  

      Tak to je sila. Mozna je preci jenom lepsi se zeptat nebo trochu komunikovat. Pouceni: nejezdit po asfaltu. V drsnym terenu bych takovyhle srace cekal min.

      0 0
    • zirecek  

      Srážce s blbcem je nejlepší se vyhnout. To je na průlesk takové chování… . Ukázat mu, že si mindráky nebude lěčit tady.

      0 0
    • repa  

      Zdar ty jsi byl v sobotu na Lyse ? My tam s Pospou byli také.Zpátky když jsme vraceli tak, mezi Frýdlantem a Baškou Pospa nahodil takové tempo, že nás ani nikdo předjet nemohl :-) Jinak máš pravdu povahy některých bajkerů jsou někdy šokujíci.Já osobně si jezdím to svoje podle tepáku a je mi jedno jestli se za mě někdo pověsí nebo né. V závěsu jen s lidmi, které znám a to v rámci zrychleni přesunu.

      0 0
      • Daník  

        Já vím, vymlouval se na tebe, že se neozval a nejel s námi :)

        0 0
    • rasto  

      no potes panbu :-/

      0 0
    • Gorgov  

      mno asi by to skoncilo preshubou

      0 0
    • ddd - andy  

      Ja k tomu nastesti nikdy nepotreboval tuhle spatnou zkusenost – takze pokazdy, kdyz se za nekoho zavesim a kdyz to treba netusi, najedu nejdriv vedle nej, zeptam se kam jede a co a jak a podle toho pak jdu bud do haku nebo stridame..

      PS:Nemel bych to rikat, neco na sebe prasknu.. Jsem byl na jednom maratonu za toho magora ja – i kdyz mozna opravnene. Ostatne posudte..
      Proste dojedu cloveka, znam ho – jeden z lidi co by mohli jet na bednu. Povidam mu: Budem stridat a dojedem ty pred nama, jo? On kejvne, ale nejde, tak si rikam, asi bude unavenej pojedu ja – po dvou minutach ve 40km/hod po asfaltu jdu do strany abych odstridal. On nic. Prestal tocit nohama a porad byl za mnou. Tak mu rikam aby sel dopredu. On dela ze nic neslysi a kouka do poli. No nic jdu znova na spic. Znova to rozjizdim. Dve minuty. Do strany. Ta sama story, proste uplne prestane tocit nohama a dela, ze tam neni. Zacinam bejt nastvanej – nezmrtvim se, abych ho dotahnul do skupiny a odpadnul – nejsem jeho domestik. Nicmene to znova rozjizdim a ve chvili kdy se odbocuje na polni cestu a on za mnou zase visi, nechavam si ho vjet na vnitrni stranu zatacky a pak ho zaviram na brzdy. Chlapec konci v prikopu a ja za to beru a ujizdim.. Jsem to ale sycak! :-(

      0 0
      • Luka  

        a vis ze mu to i celkem preju?… takze ste sycaci oba :))

        0 0
      • zirecek  

        Jak se to vezme, jenom sjel do příkopu nebo se vyboural?

        0 0
      • Blade  

        No nerikam ze bych mel odvahu toto udelat, prece jen nejsem takovej namakanec abych si byl jistej ze mu ujedu, ale jinak s tebou souhlasim :)

        0 0
      • luke777  

        tak nasere, jak ja ted na mamutovi, jela skupinka se plouzili po asfaltu tak sem je natahl ujel , dojeli me a drzeli se me jak klistata ne ze by nekdo vystridal nic tak sem je tahl nekolik kilometru proti vetru, pak sem jim nastesti ujel, masinku uz fakt delat nebudu:)) a dnes do prace biker na kole si to krasne svistel ja ho dojel a zahakl na takove plecce se dival co to vrze a klepe tak sem se na nej zazubil, vypalil jak raketa po 4km spurtu jsem odpadl:)))

        0 0
      • vojtechposmourny  

        Ha, tvrdý způsob soupeření. Co ti potom řekl v cíli, jestli jste se teda o tom bavili?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Myslim, ze se tam nepotkali :) //Chlapec konci v prikopu //

          0 0
        • ddd - andy  

          On je spis silnicar a obecne se o nem vi, ze pokud se s nim na nejaky taktice domluvis, tak si muzes bejt jistej ze ji pouzije proti tobe.. :-) Proste clovek dle silnicarskyho pravidla: Nestridam, spurtuju, nedelim se.. Nastesti je to prachbidnej technik, takze v tezsim terenua ve sjezdech je nahranej..

          0 0
          • blue  

            nejezdi v dresu duratecu a neni to policajt? :-)

            0 0
          • Luka  

            tyjo, neni to..echm jina kategorie nez ty? sedeloo by to na jednoho typka co znam…tomu bych to i prala :D

            0 0
      • filipes  

        to se da pochopit kdyz dva magori jedou na bednu. Ale kdyz lidi jezdej pro radost, tak to proste asi pochopit nikdy nedokazu.

        0 0
      • dedek55  

        :-)) já jezdím na konci..tam se nikdo nestrká…:-))))))

        0 0
        • filipes  

          tim si nebud tak jistej. Je dost magoru kteri jdou „na krev“ i na pozici treba 683.

          0 0
          • vojtechposmourny  

            Jo, tak ty jsou nej. Jde o h…o, ale stejně tě i sebe kvůli tomu přizabijou.

            0 0
            • peky  

              Jo určitě máš prvdu o ho…vno určitě na tuhle pozici jde, ale proč jezdíš maratny? Aby ses jen tak projel? To přece můžeš kdykoli doma. Podle mě ač si hrajeme na ty kterým o nic nejde, každej jedeme svůj malej závod. Takže se nediv, až tě voprasim :).

              0 0
              • McBlacky  

                to je pravda, nakonec na pozici 200 přijede borec stejně vykašenej jako ten na 20, prostě oba do toho dali všechno. Pak je teda pár lidí co se jedou jen projet, ale většina do toho šlape co umí a je to pro ně závod, zlepší si čas z předchozích ročníků,zaříznou kamaráda, atd…

                0 0
              • vojtechposmourny  

                Nevoprasíš, protože se radši takovejch akcí už núčastním.

                0 0
      • rasto  

        uprimne, Tvoje chovani chapu. asi bych se taky neovladl, byt na Tvem miste.

        0 0
      • black.horse  

        měl si ho praštit sedlovkou po čumáku:-)

        0 0
      • petebike  

        udelal bych podobnou vec, tohle se nedela, kor kdyz jde vo bednu

        0 0
    • Martinkaa  

      No mi se jednou stalo, ze jsem jela kolem Olomouce projet na Esce s jednim prevodem. Dupala jsem ve stoje do kopecka. Vsimla jsem si, ze za mnou visi nejaky ziletak. No nic, porad jsem si jela na vrzajicim kole s drncicim blatnikem svou :-). Na konci stoupani se rozhodnul, ze mi ujede. Nejak mi to nedalo, tak jsem se za neho zavesila. Kdyz mohl on, tak ja taky :-). Mel nekolik pokusu o unik, ale stale jsem se ho drzela zuby nehty. Byla to nahodou docela sranda :-). Asi jsem ho chudaka taky pekne nastvala. Timto se mu omlouvam :-). Vyjela jsem si pak jeste na Kopecek. To byla ale posledni kapka. Kolecko se nastvalo – zadrel se pedal. Tak jsem sla do Olomouce pesky, protoze se mi pri slapani vzdycky pedal vysrouboval a spadnul na zem… :-) Jinak kdyz se nekdo veze za mnou, tak mi to neva. Rikam si, ze aspon budu silnejsi :-)

      0 0
    • orca  

      Popravdě moc toho nevyužívá teda až na opravdové světlé vyjímky . A to z jednoho prostého důvodu – že většina má problém jet plynule a ohleduplně . Jako druhej pak musím stále přbrždovat a zrychlovat a nejvíce mám strach z takovejch myšek před dírou kamenem apod , kterým se už ten druhej nemá šanci vyhnout . A kvalitní kolo + kvalitní oblečení není zárukou že má jednak zkušenost a jednak umí jezdit v háku .

      Pokud to jde tak jedu s dotyčným buď vedle sebe a nebo ho nechám ujet .

      0 0
      • Vrci  

        To je vidět, že chybí žiletkářská minulost, na silnici se díry ukazujou.

        0 0
        • lubos  

          Na diry jsou tady zdvihy :)

          0 0
        • MlokCZ  

          Jen si nedokážu představit, jak se to řeší na některých našich silnicích, kde jsou díry všude. Jak potom ukazuješ nonstop na všechny strany?

          0 0
          • Vrci  

            Vždy se rozhodneš z jaké strany díru objedeš a na druhé ukážeš, když ji přejedeš nebo přeskočíš ukážeš na obě strany.

            0 0
            • MlokCZ  

              Tak jak ukazovat, to já věděl (teda až na to skákání, na silničce díry neskáču – to bych se při mojí šikovnosti zabil nebo zrušil kolo, takže jsem to nikdy nepotřeboval), ale to je ukazování na normální silnici, kde je sem tam díra. Ale jak to udělat, když přijde na pár desítkách metrech těch děr třeba 20 a ty pak musíš jet slalom mezi dírami, v tu chvíli o nějakém ukazování nemůže být ani řeč (to bych 1. díru ukázal a v 2. mezi tím skončil).

              0 0
              • BH  

                to se rekne japonsky „samajama“ a kazdy si sam hleda tu svou cesticku

                0 0
              • zirecek  

                Danou rukou mávneš vpřed a vzad, čímš upozorníš na sérii dir na jedné straně. Mávat oběma rukama současně, to asi ne, to už řvu jen slova, která je třeba vypípat, :-).

                0 0
          • rock  

            Taky už jsem nad tím přemýšlel; znám místa, kde by nestíhal mávat rukama ani dirigent …

            0 0
            • Vrci  

              To se pak mávne rukou nad tou silnicí a jede se jinudy :-)

              0 0
              • lubos  

                Jsem se ted docela dobre zasmal. Dik ! :)

                0 0
              • M@rtin  

                :-)))))))))))))­)))))))))))))))) Tak dobře jsem se už dlouho nezasmál (směji se ještě teď) – až mi vyhrkli slzy do očí.

                0 0
    • Hurikan_Tom  

      Mi se neco podobneho stalo v terenu…teda napred me tohle indivihovadium malem srazilo na silnici. Bylo rozjete z protejsiho kopce zatimco ja se napojil v upati a pri predjizdeni mi zavadilo o ruku. A to ta silnice byla uzavrena pro auta a nikde nikdo!!! Cesta vedla do kopce,tak jsem si ho dojel a jel hezky v haku. Pak jsme najeli do terenu a po nejake dobe to psychicky nevydrzel a na takovem hezkem singliku do zaflokoval a zastavil napric cesty. Nastesti jsem stacil zareagovat. Jinak by probehla inzultace ;o)

      0 0
    • wertigo  

      No me teda pekne sere(jiny pripad nez o cem pises), kdyz jedu ve dvojku se svoji a nekdo se nam prilepi na zadek a jede 2m za nama. Stava se nam casto, ze kdyz projedem kolem nejake skupinky tak ta se okamzite po nasem prujezdu rozjede a jede za nama. Clovek se pak furt otaci, jestli nema nekoho na zadnim kole, aby neudelal nejakou mysku, moc pak nepokecame. Jezdim do prirody, abych mel klid od lidi, davova cyklistika me nebere. Bud at me nekdo predjede nebo at mi da prostor(nejlepe tak 1km pred/vzad :-) Kdyz nekdo prijede hodi rec, chvili pobude a pka jede svoje, tak o.k. ale jak ho mas v kopci 30minut za zadkem, sesedam a davam cigaro…

      0 0
    • Frankie  

      Tak to byl nejakej manas… Podle mne je normalni, kdyz za nekym chces jet rict alespon „ahoj, ja se svezu“ nebo aspon to blby „Ahoj“, aby o tobe vedel. Taky se mi stane, ze mne nekdo dojede, jakoby nic za mnou jen funi, kdyz se ohlidnu, tak dela, ze tam neni… Jedu dal svym tempem, prdim (nekdy i doslova :) na nej, ale treba diry takovymu cloveku rozhodne neukazuju, takovej lidumil zas nejsem…

      Vcera me dole ve Stechovickym kopci predjel biker, co jsme se jeste dole u mostu, kde stal, pozdravili. Trosku to prepalil a asi uz mel i neco za sebou, chvili mi ujizdel, ale pak jsem ho asi v pulce dojel – ja na silnicce a na hranici AP, on ricnej… ale normalne jsme pokecali (co auta dovolila) a byla pohoda. Zadny magori, jako se stalo tobe…

      FV

      0 0
      • Manas  

        Hovno, ja jsem to nebyl. Ja bych stridal v haku. Nejsem nakej Jouda :-)

        0 0
    • noname0  

      Tohle je prasarna, ktera se nedela, bohuzel rade bajkeru proste chybi dobre silnicarske vychovani.Staci vyjet s bajkery na silnici a nestacis se divit, neumi ukazovat diry,nevi jak odstridat ze spice,je jim jedno zda fouka z leva ci z prava, klidne hodi vlnu, najednou zabrzdi… a jeste se divi proc jim nadavas.Proto se za bajkery radeji na ceste nazavesuji, ovzvlaste ty cizi, nevis co ti provedou. Ale toho kouska co jsi potkal, bych za takove jednani s chuti zkopl do prikopy, to neni neznalost pravidel, ale projev buranstvi a hulvatstvi.

      0 0
      • dafe  

        To neni silnicari x bajkeri, ale o lidech jako vzdycky. Ja jsem se na treku jednou haknul za starsim silnicarem a ten byl mirnejsi, ale taky nasraty. Rekl „nechces si najit nekoho jinyho?“ tak jsem se omluvil a zmizel.

        Od te doby se vzdycky ptam jestli muzu viset. Ovsem nekdy je to taky nebezpecne i kdyz jinak ;-) Jel jsem po Stechovicke z Phy ven tak 27–28 a ziletka sup prede me, zrychlil jsem jela tak 32–33. To bych mohl uviset, rekl jsem si pro sebe a ihned se zeptal jestli smim. Ziletkar radostne prikyvl, skoro zarzal a vyrazil vpred, za chvili tachac skakal na 40–42. Svet se mi zuzil na jeho zadni galusku, casem se mi v obraze zacaly objevovat divna cervena kolecka jak z bublifuku :-) Tak to slo do Stechovic, kde jsem z poslednich sil zaspurtoval, cimz jsem se dostal na jeho uroven, pronesl neco jako „diyhhky mohc!“, zahnul za roh, svalil se z kola a pul hodiny lezel…tak ted nevim jestli je lepsi ptat se na hak nebo ne? :-)

        0 0
        • Luka  

          Hezkyyyy… opravdu vehnals mi slzicky do oci, se tu rezu az mi slivovice ukapla na klavesnici :))))

          0 0
        • wroum  

          ja takhle kdysi chytil vleka druhym smerem. ze Stechovic az k barandaku, prumerna rychlost 33. sam mi to nabidnul a este kontroloval jestli zvladam :-)

          0 0
        • BH  

          kraaasne napsane,uz jsem se tak dlouho nezasmal.

          0 0
        • kurýr na bajku  

          tak to si teda salát :-P My sme v sobotu dělali předvoj PIM marathonu na inlinech a chlapci maj průměr 40km/h. V cíli mě málem předjeli :-o Mimochodem, jel sem s nima jen posledních 200m ;-)

          0 0
    • prcina  

      byl to *****, měl jsi se mu nalepit na záda. už ses poučil

      0 0
    • Martin  

      no to byl teda asi nějakej nervák. každopádně to od něj nebylo hezké.

      já osobně jsem díky své postavě (prostorově rozměrné) docela oblíbeným tahačem… když se na mě někdo zavěsí, tak ho nechám ať se sveze, proč bych se rozčiloval.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        A to nevíš co je to mít na zádech ty naše batohy. Frajer s Velamosem si za mnou liboval jak ve Formuli 1.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Jsem takdle dvakrát během jednoho výletu naboural do pfítelkyně. Jela první, jelikož je pomalejší, já sem se třebas sehnul pro flašku a bum, zrovna se rozhodla že si vyfotí krajinku… :o) Jináč občas se za při závodě někoho zavěsim, dyž se to hodí, a zahlásim že hákuju… za mě se málokdy někdo věší, co by z toho měl, že… teda jednou, to mě nasralo, vyvez se za mnou asi pul kilometru na rovince před cílem, pustit se nechtěl, předjet mě nechtěl, ani dyž sem zpomalil, tak sem si řikal že toho třeba má dost, a těsně před cílem mi samozřejmě nastoupil a utrh. No, ale tam to bylo naprosto fér, prostě taktika…

      0 0
    • jecnak  

      Za nikoho koho neznam se na vyjizdkach a uz vubec ne na treninku nevesim. Proste nemam duveru v cloveka, kteryho neznam. Kdyz se nekdo povesi za me, tak mi to nevadi, do stridani ho nenutim, jedu si svoje.

      Na zavodech stridam, nebo kdyz nejsem spokojenej s tempem a mam dost sil, tak to v kopci roztrham a ujedu.

      0 0
      • McBlacky  

        taky kromě závodů nehákuju neznámý bikery. Ikdyž ani to že někoho znáš ti nepomůže, viz moje držka v sobotu kdy jsme sjížděli do kopce skupinku a já to položil, kdyby Marry nebyl dost pohotovej tak to prásknul přes mne a dojeli jsme oba :)

        0 0
        • fousac  

          nebo jak sem se o tebe zarazil loni na dymakovi a dal utikal bez kola.. ;))

          0 0
          • McBlacky  

            jenže to jsem zrovna letmým pohledem do mapníku určil radikální změnu trasy, ale jak jsem neviděl na tacháč tak mi nepřišlo že v týhle rychlosti to bude trošku problém :)

            0 0
    • MartinXC  

      Na závodě bych to v první desítce pochopil, ale tohle je normální debil. Měl jsi ho při míjení skopnout do příkopy.

      0 0
    • Meesha  

      To byl asi peknej debil. Kdyz se jede z kopce, tak je vetsinou jede rychle a este v haku (to je tak maximalne metr za nim, ne?)… Jak ses mu dokazal vyhnout?! Hlavne on asi musel taky pocitat s tim, ze by to eventuelne odsral a to uz mohla bejt docela rana. A rohy zarazeny v ledvinach urcite nebudou nic moc. Asi bych ho poslal do prikopu.

      0 0
      • Daník  

        Sám nevím, jak jsem se mu vyhnul. Brzdil až mu gumy plakaly. Od doby co mě nějakej náhodnej turista loni chtěl střídat, nezvládl zatáčku a upad mi pod kolo (tomu jsem se nevyhnul-prasklá helma,otlučený rám a doživotní jizva na rameni) už za cizími jezdím tak metr+ a ještě trochu z osy.To mě zachránilo. Ptal jsem se ho, jestli do něho nikdo zezadu ještě nenapálil, jen se díval jak masovej vrah.Vůbec jsem jeho myšlenkové pochody nepochopil.No, příště se na to vyprdnu a pojedu si svoje.

        0 0
    • lenochod  

      To co píšeš je hnus. Lidi jsou různí. Já jí před týdnem valil po asfaltu a dost jsem do toho šlapal a soustředil se na jízdu. Dojel mne jeden neznámej člověk a jak na mě bafnul, že se za mne pověsí. Jak jsem se ho lekl, škubnul jsem sebou a málem sem si rozbil hubu :o) No a stejně mu to bylo prd platný. Bejt náchylnej na opary, mám ho i na pr…

      0 0
    • Lone1  

      Asi je to rozšířený jev.Jezdím na kole za každého počasí do práce.Minulou zimu se vracím domů a dojel jsem borce na silničce.CHvíli předtím se ohlédl a snažil se mě odpárat.Projížděli jsme úzkou ulicí z kopce,takže jsem ho stejně nemohl předjet.Byl neustále provoz proti.Na kluzkém povrchu přeci jenom bike sedí lépe,než galuskáč.Otočil se,jestli ještě za ním jsem.Když viděl můj úsměv,to ho totálně dožralo,vzal nečekaně za brzdy.Lidi jezdím léta,znám lecjaké finty,co se provádí,ale tenhle mě nachytal!Špatně ale odhadl moji hmotnost,prásknul jsem to do něj v plné rychlosti,aniž jsem stačil vůbec zareagovat.Hodit takovou tlamu při mínus 12stupňů,děsně bolí.Já chyt ukrutný silniční lišej,chlapovi jsem zlomil ruku a žebro.Zvedl jsem kolo,nic se mu nestalo,nechal jsem ho tam být.Neposkytl jsem mu pomoc,mohl jsem být na jeho místě já.Výsledek střetu,jsem se dozvěděl z novin.

      0 0
    • Blade  

      Takový ču**ky nechapu. Jak muze byt nekdo tak blbej a brzdit kdyz ma nekoho v haku? Kdyz se chci nekoho v haku zbavit tak mu bud ujedu nebo se necham predjet..Ale takovej vypatlanec si snad ani nemuze rikat cyklista

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Já to beru tak, že pokud mě někdo natře, tak musí počítat se závěsem. Pokud je ovšem někdo taková sratchka, že tě jen dojede, zavěsí se a nestřídá, tak se ti chce vobčas odplivnout a uprdnout. Pokud je to po kalbě, tak je ti na blití :-P

      0 0
      • enjoy  

        no tak to ja rikam rovnou „hele necekej ze budu stridat jo?:-)“ ale pred lidma ktery me neznaj se snazim chovat slusne:-) jo a duvod proc nerad stridam je,ze vetsinou me tahne cistokrevnej chrt a to ja teda nejsem,maximalne se za nej muzu obcas vydavat.

        0 0
    • DX3,5  

      Tak to já potkávám magora dvakrát denně…v koupelně v zrcadle…a vždycky když tam přijdu tak tam je zase…fakt to nechápu co tam dělá…asi mu už jednu natáhnu..parchan­tovi…:-)

      0 0
      • Vrci  

        Buď máš špatný pitný režim, neuvěřitelně velký močový měchýř, počuráváš se nebo si prase co si nemyje ruce.

        0 0
        • blue  

          a nebo uplne jednoduse ve skole nemaj zrcadla…

          0 0
          • Vrci  

            To tráví ve škole všechna odpoledne a víkendy?

            0 0
            • blue  

              to musi bejt cely odpoledne a vikendy doma? nebo chodit na zachod kazdejch pul hodiny?

              0 0
              • Luke  

                myslim, ze tu bude sedet tento vtip:

                Sejdou se dva anglicane na zachode. Po pouziti pisoaru jeden odchazi k umyvadlu a druhy ke dverim. „U nas v Manchesteru nas ucili, abychom si po pouziti toalety vzdy umyli ruce!“ vola ten od umyvadla. A muz od dveri klidne odpovi: „U nas v Londyne nas ucili si ty ruce nepochcat…“

                0 0
    • jihra  

      Já si jezdím svojí rychlostí a jak jezdí ostatní je mi zcela putna.

      0 0
      • enjoy  

        muj tata me ted nedavno naucil zajimavou hlasku:-).pasivni ridic to znelo:-) ps:ja bych byl dokonalej pasivni ridic:-))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.