• bajkr

    sice mám po vejkendu prdel)ku( ještě rosekanou :o) ale dal bych něco na biku jestli by se chtěl někdo přidat budu jedině rád ;o) viděl bych to tak okolo 17,30 pod barandakem na branické straně :o) tempo jak jinak než na pohodičku pak to mužeme spláchnout třebas pifkem ;o)

    0 0
    • Medunka  

      Mozek by hned jel, telo ale ne, stavkuje a kolo taky… Nemam bika ;-(

      0 0
    • ydaho  

      jdu shánět kraťasy a bezdušáky a jedu pro novou vidli, nestíhám tak brzo, možná večer Točná.. kudy pojedeš ?

      0 0
      • bajkr  

        no něco přes točnou – vrané – davle – záhořany čert mě vem teda čert ví kudy :o)

        0 0
        • ydaho  

          dá-li pánbu se tam někde potkáme :)

          0 0
          • bajkr  

            kdy? kde? v kolik? a za kolik? :oP

            0 0
            • ydaho  

              když to klapne, tak cca v 18.00 vyrazim z baráku (Háje), 18.30 Krčák, 19.00 Točná (hálkáč, kona, károvský údolí nahoru, vrané a pak se uvidí) ale uvidim, jak pochodim v Praze odpol…

              0 0
              • bajkr  

                ok pošlu ti na mě kontakt :o)

                0 0
                • ydaho  

                  ti pak pošlu na sebe :)

                  0 0
                  • bajkr  

                    ok

                    0 0
                    • ydaho  

                      tak nakonec sem dal 11 km :) v Hostivařskym lese (vyzkoušet nový De Marchi kratasy a paráda!! Tak zejtra…

                      0 0
                      • McBlacky  

                        takže ted tři dny rege :) pro 11km bych teda na kolo nelez…

                        0 0
                        • ydaho  

                          víkend 180 km, tak mám právo si vorazit ne ? :) však von mě zejtra Bajkr prožene…

                          0 0
                          • jecnak  

                            Teda takhle to flakat.

                            Zitra hezky 6× stechovickou 10t pod ANP. BTW muzes sse pridat (pokud nebude rano prset, jinak jedu vecer Podebrady a zpet)

                            0 0
                            • ydaho  

                              zejtra sem v práci :( domlouvali sme se předběžně s Bajkrem na zejtra odpoledne.. ale na bajka

                              jinak bych dal bych něco dlouhýho v sobotu..

                              btw kdy budou fotky z Karlštejna ?, docela bych mrknul, co ste s karlikem nafotili

                              0 0
                              • jecnak  

                                bajk.cz/web/gfx/­download/tom/kar­lstejn.wmv

                                V plnym rozliseni je to lepsi, ale zas moc velky na web. Kazdopadne se s timhle fotackem da smele tocit ve vysokych rychlostech, rychle prujezdy, da se zoomovat pri na taceni a je to i se zvukem. Akorat 1GB karticka je rozumny minimum.

                                0 0
                                • ydaho  

                                  mrknu na to…

                                  0 0
                                • filipes  

                                  kde je prujezde tim kamennym polem? dobry, ale jen dva elastaci hrajici si se zmrzlinou na nekoho muzou pusobit jako dve buzny ;-)

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    To kamene pole je v severnim svahu nad Vsenorama (trasa Extremnich Bikerbrd). Nj nekdo vidi buzny vsude :-D Melo tam byt jak jedem ke Karlstejnu, ale nakonec jsme to kvuli nedaleke pritomnosti policie neriskovali.

                                    0 0
                      • Pebe  

                        A jaký jsi koupil a kde?

                        0 0
                        • ydaho  

                          De Marchi, Bike Expert na Karláku…černý s laclem, výprodej 890,– (nedá se platit kartou) maj tam solidní výběr a ceny. tyhle mi sedly nejlíp

                          0 0
                          • Pebe  

                            měli i jiný než S velikosti na tebe? :-)

                            0 0
                            • ydaho  

                              hele nejsem žádnej hubenour :) mi naměřili 9,4 % podkožního tuku nejvíc maj M, pár L, ale docela hodně XL ale je to značka vod značky, L Adidas malý, M De Marchi akorát…

                              0 0
                              • Pebe  

                                mě váha pod 33% neukázala :-DDD kouknu se tam, třeba nějaký pro tlusťochy mít budou :-) ale současný Sensor mám L :-P

                                0 0
                      • bajkr  

                        já jsem taky nakonec vyjel :oD ale o trochu vic než ty ;oP 35 km byla to taková rychlovka začalo mi lupat v ose tak sem to zkratil :o/ zejtra to napravíme :o)

                        0 0
                        • ydaho  

                          taky bych se vrátil, kdyby mi lupalo v nose :) dobrá, zejtra… objednej počasí, protože pláště sem nesehnal :)

                          0 0
                          • bajkr  

                            v kolik se srazíme?

                            0 0
                            • enjoy  

                              nevim v kolik..,ale nastin trasu a ja vam povim kde se srazite:-))

                              0 0
                              • ydaho  

                                Ty tam koukej bejt taky!! :)

                                0 0
                                • enjoy  

                                  jes srrr!! no,spis ne.vis jak to se mnou bylo minule.. no ale to jsou jenom kecy,horsi je,ze budu tak do nedele minimalne v praci.po dovoleny nasleduje jako vzdy zaslouzeny trest,v podobe smen navic…

                                  0 0
                                  • ydaho  

                                    čeče včera sem kolem tebe jel, máte tam i masáže ??

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      mame:-).ale jenom na predchozi domluvu,telefo­nickou.ale ten pan ktery to dela..no mozna by v tobe hrklo:-)).presne takovej ten spravnej typ toho sumo masera z filmu:-)). ale v dome primo naproti delaj masaze,tam bych sel spis.ceny bych kecal..

                                      0 0
                                      • ydaho  

                                        to jsou ty thajský ne ? :)

                                        0 0
                                        • enjoy  

                                          to bys chtel:-).ne myslim ze normal.ale maj snad dokonce i hodinovy masaze,komplet(teda skoro:-)) to uz stoji za uvahu.tusim nejak kolem 450,–

                                          0 0
                                  • bajkr  

                                    deš až ve středu tak se nevymlouvej na praci ;o)

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      jo kdybys jenom vedel.. dneska mi 10× volali z prace(jsem mel rict,ze jedu nekam do hajzlu:-(),fakt prdel:-/.jdu zejtra uz zejtra.

                                      0 0
                            • ydaho  

                              mezi 17–17.3O U Labutě? našel sem pěknej singlík nahoru do Kunratic, pak Točná, Hálkáč, Kona, Károv, Vrané, Davle, Měchenice, Cukrák, Pigi a dom ? :)

                              0 0
                              • bajkr  

                                ok tak nějak a doufám že už budu použitelnější než dneska :oP

                                0 0
                              • jonti  

                                Cau, to chcete ist dnes alebo zajtra? Idete aj ked prsi? Mozem sa pridat? Dufam, ze to chcete ist rozumnym tempom ;)

                                0 0
                                • ydaho  

                                  no vod tebe to rozumný tempo sedí :) snad nebude lejt, jinak jedu asi i za drobnýho mrholení..

                                  0 0
    • bajkr  

      ok když se někdo bude chtít přidat tak dneska 1,8 v 17,15 u l­abutě v krči nebo sjedem k barandaku trasa Točná, Hálkáč, Kona, Károv, Vrané, Davle, Měchenice, Cukrák, Pigi

      0 0
      • jecnak  

        Mozna se uvidime u Pigiho – naposledy tam meli vybornyho pstruha.

        0 0
      • jonti  

        Kde je u labute? Alebo pojdete aj k barandaku?

        0 0
        • bajkr  

          www.mapy.cz/?…

          0 0
        • bajkr  

          www.mapy.cz/?…

          0 0
          • ydaho  

            famozní mapka :) budu čekat u lávky…

            0 0
          • jonti  

            super, hadam tam z budejovickej trafim.Ak tam nebudem, tak som netrafil :)

            0 0
          • heretik  

            Jo, mapka pěkná :)

            Rád bych dorazil taky, snad to do těch čtvrt stihnu. Ale jestli jedete rovnou dolů k Baranďáku, tak bych se radši přidal až tam.

            0 0
            • ydaho  

              Od Labutě už se jede směr Točná… Počítám, že tak nějak před 18.45 můžeme bejt na letišti Točná…

              0 0
          • heretik  

            Vypadá to na déšť, jak to vidíte? Já, jestli mám takhle utíkat brzo z práce, nebo jestli to nemá smysl.

            0 0
            • ydaho  

              já byl ted s mladou na Hájích na zahrádce v pizzerii a museli sem odejít, docela se rozpršelo… je mokro, ale jestli nebude za pul h pršet, asi pojedu

              0 0
              • bajkr  

                jo tady ted taky leje ale aspon se pročistí vzduch ;o)jestli přestane do 17,00 jedu taky :o)

                0 0
                • ydaho  

                  tady leje, ale ted sem mluvil s kámošem co vyjel na silnici a u Berouna se to prej trhá, takže paráda :)

                  Já budu U labutě na 99 %

                  0 0
                  • jonti  

                    Ja to vidim na 20% :( Nejako sa mi do toho dazda nechce a nevyzera to tak, ze by mal v skorej dobe prestat.

                    0 0
                    • ydaho  

                      se ti nedivim, tady prší solidně taky… no holt dneska vyrazej jenom opravdoví chlapi, viď Bajkre ? :))

                      0 0
                      • bajkr  

                        jasně zachvilku sem u labutě ;o)

                        0 0
                        • jonti  

                          idem, pls pockajte na mna, mozno tak 5 minut, ked budem mat problem to najst

                          0 0
                • heretik  

                  Tak fajn, přijedu :-)

                  0 0
    • cabbage  

      někdy v pátek/sobotu chci vytáhnout bike a zjistit jestli vůbec můžu jezdit na biku, nepřidal by se někdo komu je chrtění zcela cizí?

      0 0
      • ydaho  

        jdu čtvrtek a pátek v podvečer a v sobotu na celodenní.. od čtvrtka s novou vidlí.. konečně

        0 0
        • cabbage  

          fuj chrt:o))) tak asi pátek…

          0 0
          • ydaho  

            dobře, domluvíme se v tejdnu. založíš na to spešl thread ? vo chrtovi nic nevim :), ale dneska sem se musel kvuli naší fence po hodině odpojit, jet na veterinu a tam měli chrta na fotce k nějakýmu krmení… a to neni náhoda :))

            0 0
            • cabbage  

              kvůli tomuhle nemá smysl zakládat thread, když ani nevim kam dojedu…moýná pozvu po icq pár plazilů který nebudu zdržovat(mawerick)…

              0 0
    • ydaho  

      tak kolik vám to hodilo ? já 32 km a jelo se mi skvěle, kolo zas.aný, ale to se dalo čekat… jinak na veterině sem vysolil 1 600,– za 5 minutovej zákrok :(

      0 0
      • pos3k  

        vzteklina? :-)

        0 0
      • heretik  

        Mě to hodilo 94 km, ale je v tom i cesta ráno do práce, pak k Labuti, a v noci zase domů (dojeli jsme do Braníka po půl desátý), takže počítám cca 70 km samotná vyjížďka. Z Točný jsme sjeli k mostu, z Vraného serpentiny nahoru po červený, po žlutý na asfalt, Mrtvej cyklista, v Davli zastávka na klobásu, pak po druhý straně po modrý k Berounce a domů. Bylo to fajn, doufám, že jsem kluky nezdržoval moc ;-)

        0 0
      • bajkr  

        mě to hodilo 66km nevim čím to je ale posledni dobou se mi zda že se ty vyjíždky nějak napalujou :o) asi se vratim zpět na chvost :oP

        0 0
        • ydaho  

          no když sem se trhal po hodině, tak sem měl průměr přes 21 a to byl na začátku kopec a pak les s bahnem :) dyť na chvostu nevydržíš :)

          0 0
        • McBlacky  

          je dost možný že máš po víkendu trošku energetickej deficit :)

          0 0
    • jecnak  

      Neprijeli jste trochu zasvineny? Ja prijel ze stechovicky jak prase, ale jelo se pekne i nozicky bolely.

      0 0
      • heretik  

        Trochu? To fakt ne ;-) Takhle zas*anej jsem už dlouho domů nedojel, snad ani letošní bahenní KŠ se tomu nemoh rovnat. A pohled na nohy, když jsem sundal kraťasy i ponožky, byl fakt luxusní, ta čistě oddělená hranice, kde bylo vidět jen bahno :-P

        0 0
      • McBlacky  

        ty jo já ani ne, jsem si kolo otřel hadrem na chatě u Simči a cestou z pět v noci už bylo sucho. Štechovická v půl jedenáctý byla parádní…

        0 0
      • ydaho  

        trochu ? mě mladá ani nechtěla pustit domu :) kdybych nejel na veterinu s naší fenkou, tak sem asi spal pod mostem i s kolem :)

        0 0
    • jecnak  

      Nechce se nekdo dneska pridat (cc17:00 z Palacaku)? Stechovicka tam a zpet, pohodovejsi tempo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.