• kusabi

Dneska bylo tak nadherne, ze ste urcite vsichni vyrazili! Taxe pochlubte kde, jak dlouho atd…proste VASE DNESNI VYJIZDKA! Ja sem si dal 120 km : Lazne Belohrad-Nachod-Jaromer-Hradec Kralove-Horice-Lazne Belohrad.

• zwwak  

100. Klasika v jižním okolí Prahy. Akorát jsme chvíli čekali v Libeři až dorazí vozem z Prahy náhradní přední kolo pro kamoše ( roztrh se mu pláš? ).

• enjoy  

cely den jsem se opaloval a dival se na divci beachvolejbal­.nelituju:-)

• Homer  

Tomu rikam idealni program na sobotu! A ne se zasolenej nekde trapit v kopci s vedomim, z domu to je jeste 60km a nikdo pro me neprijede :)

• gummo  

ty si sledujes prc.nky a ja se trapim na brdech! fakt si mi udelal radost :D

• Martyss  

Imho......když jsem se naposled díval v televizi na beachvolejbal, tak mi hráčky nepřišli tolik vzhledné, abych tomuhle sportu dal přednost před kolem.......ale taky je možné, že jsem měl jenom smůlu na hráčky:-)

• vili  

pockej kde?takys byl v brne nebo nekde jinde?ja sem tam byl taky celej den(v brne na beachi)

• widlicka  

Ja som chory ako pes bike v servise takze max tak 15m ku chladnicke a 10m na WC. Tuto trasu som opakoval niekolkokrat:)

• Jogador  

Celý den se šrotil na pondělní písemčičku s fyziky:(

• Dinoxus  

Tak já jsem se dneska na kolo akorát koukal a celej den se ucil na státnice. Uz aby bylo po nich a moh jsem na maratony.

• MF  

Tak ja som spilil zivy plot a kedze som bol rozbezhnuty tak som vypilil este 4 stormy a este ich aj popili na kratke polena. No a na zaver dna malinku jazdu. Tak 15km. Utahany som riadne idem spat.

• -jon-  

tak to ja si vyjel … ujel jsem cca 10 km po asfaltu, jeste kousek a byl bych v lese, kdyz v tom se ozvala rána od zadniho kola jako prase zakoncena prisernym skrcenim rafku o asfalt … takze – vysledek: plast Schwalbe RR totalne rozparany stejne jako duše, rafek Mavic 717 taky v hajzlu … cca je toho za 2.500,– nejvic mne mrzi ze na tomto kole bylo najeto teprve 70 km

• peky  

5,5 km…ráno do práce. Celej den v práci v 18 stupnovy klimě. Jak tam bylo. Já viděl ráno jak vychází sluníčko a pak už nic jen zářivky.

• Meesha  

jeee, pekne ma se*ete! Ja lezim doma s chripkou a ladim formu na Krale! :-(( Chytnout chripku v takovymhle pocasi umi fakt jen talent! :-(

• zac  

Jestli si neonemocnel jak si venku balil tu holku na Malevil pri cekani na ty krasny auta… :)))

• Mirek1  

To mi povidej, asi sem si taky neco takovyho poridil. Ve ctvrtek jsem vecer jeste v pohode bajkoval, a v sobotu me zaclo neuveritelne bolet v krku… Tak jsem si rikal, ze to bude z patecniho vecera stravenyho v hospode (studeny napoje, cigarka…), ale asi je to choroba… A Kral na krku. Asi se za chvili vypravim do lekarny na neco rychlyho lecivyho. Mate nejaky typy?

• piskot  

Tak dneska 90km Silesia v Opavě a musím říct, že to bylo fakt super. Nádherná tra?, super počasí, neumřel jsem – krása. Možná to bylo zajímavější než Šela…

• cube  

Á první chlapík co jel Silesii já jel jen 55km ale stejně jsem nedojel oddělal jsem přesmykač ani nevím jak se mi to povedlo ale bylo nádherně !!

• CZiko  

já jel taky Silesii… 55km, zdálo se že to nedojedu, protože po stoupání na Kalvárku v Hradci a následném sjezdu vlese jsem zasukoval řetěz a skřivil se mi jeden článek:( tak jsem půl hodiny sháněl kleště – nakonec je měl jeden organizátor a tak jsem musel dojíždět všechny ty lidi. Povedlo se mi to až někde za Jilemnicí…

• Demon  

Taky Silesia… 55 km, jelo se dobre, bylo krasne, spousta bab, vubec cele to bylo az podezrele idealni :) Pokud se jeste nepo**ru a nezkoncim na infekcnim jak loni, bude to uplne dokonale… :)

• memorex31  

My sme boli dnes pozriet na kamosov na Dubnicky Kellys maraton. Inac po ceste cca 90 km. Tazka pohodicka, krasne pocasie k tomu… na tom som cakal… :)

• danielson  

Dneska bylo na kolo póčo akorát. Sluníčko, nefoukalo, ale ne vedro na umření. Jeli jsme s kámošema Modřany,Zbras­lav,okolo Cukráku, do Všenor a podél Berounky zpátky. hezkejch 50km.

• Cidas  

45 pouze… na jih od Prahy a zpět… se musim pořád učit, tak jsem to nemohl ani moc protáhnout. Při sjezdu z točné do Břežanského údolí jsem potkal několik biků s číslem… Se tam jeli nějaké minizávody?

• gobike  

Já dnes ujel 60km, víc nešlo z důvodu počasí, horko jak prase!

• Gumicuk  

Ja dneska ujel 100 Km (96km ale rikam ze sto, to preci jen z ni lepe :-)) Jel jsem s kamaradem na Okor a pak jeste peknej kus za ni a pak do Kladna a pak zpatky. 2× me malem sejmulo auto, ne moji chybou. Jinak v polovine cesty jsem byl pekne grogy, vcera jsem nevecerel a dneska rano jsem snedl jen dva krajicky chleba, takze ta polovina byla kriticka, nastesti me zachranila tycinka kitkat Chunky (ktera se ani neroztekla!!!) no a pak Mc Donald :-( ale dik za nej, pak se jelo uplne krasne, az na bolavou rit :-))

P.S. Pekne jsem se prismahnul

• mosquito  

se slecnou asi 65km (ona letos poprvy) takze fajne, a pocasi super! + grilovane masenko a pivecko :))

• Vrci  

Vyjížděl jsem až po čtvrtej, takže:ČB – Hluboká – Zliv – Žabovřesky – Lipí – Vrábče – Brloh – Kuklov – Smědeč – Lhenice – Dubné – ČB cca 115 km.

Jelo se krásně, ale horko, jak si stěžovali někteří nahoře, rozhodně nebylo.

PS Neremcaj teď nad horkem ti, co si ještě před čtvrt rokem stěžovali na zimu a sníh?

• kolombo  

Střihnul jsem si to po obědě z Liberce na Výpřež a pak po hřebeni až na Sloní kameny u Jitravy a zpátky podle Nisy. Příjemné, ale na Výpřeži měl šíleně teplý pivo :-(((((

• zac  

Tam maji zasadne teple pivo a studene parky… :)

• enjoy  

dobre to tak:-).to se dela,pit alkohol na biku?:-)

• kolombo  

No, nedělá, ale já měl žízeň a tak jsem se prostě spustil :-) Jo, a pak už jsem o další hospodu / stánek ani nebrnknul. Jen studánka pod Vápenným.

• goofy  

Tak ja sem dneska posekal travu, umyl bajka, a pak se shel projet… Hned v druhem sjezdiku sem nedal jedno U-cko do zatacky a napalil to do stromu… Predbezne shkody: oska naboje, osmina jak svin, a nejspish skrivena vidle… Tu ale eshte musim poradne prozkoumat… Pak sm prehodil kolo, a zacal trenovat manualek. Hned z toho byly luxusnii zadicka… Proste kdyz se dari, tak se sere… :o)

• quassar  

Tak ja nejdriv zavody TransBrdy a vecer presun z Liberce do Noveho Mesta pod Smrkem… takze cca 104 km, no a vecer zabava… 4 piva a asi milion panaku :)

• gargamel  

asi 130. vyjezd ze Slanyho- Krivoklatsko, Berounka + obed u Rozvedcika:-))

• hydrant  

odeznívá slušný nachlazení, ale na kolo jsem si ještě netroufl, snad v týdnu. Celý víkend jsem strávil doma :o( , jediný klad to má v tom, že jsem si vypucoval silnici i bika :o)

• Vladim73  

Teda, já sem dal jenom 50. V klidu sem si projel první půlku trasy šela maratonu a pak kousek domů. Počasíčko paráda. Jenom dámskej doprovod chyběl.

• black.horse  

Dneska super, seknul sem se do prstu zrezlou kosou a ještě přejel babičce záhon autem, když sem nějak netrefil vrátka při couvání :-D dobrej den:-D

• Andrzej  

jak muzes mit rezavou kosu ?? to je hruza… a este se sekas do prstu, s tim se kosi trava!

• -b-n-x-  

cca 2km nachozeného převýšení v Tatrách za účelem sjezdu na lyžích jednoho žlebíku. Bylo však moc krásně. Rozhodně nelituju :-) Nicméně je slunce na sněhu v tuto roční dobu opravdu silné.

• goofy  

No jo no… Nekdo si to uziva eshte na snehu… :o)

• -b-n-x-  

jo, byl to jeden z nejlepších letošních víkendů. Akorád to slunko, to slunko :-)))

• ToBo  

moj druhy vyjazd na biku sa skoncil skvele, aj ked som 2× lepil a raz menil dusu pocas 45 km okolo zvolena… ;-) ale inac poho… ;-) prisiel som domov prijemne unaveny a pekne opaleny… ;-)

• Spawncz  

Vyrazil jsem s kamaradkou z Rajnochovic projezdi si Hoatynske kopecky (Trojak, Tesak, Hostyn, Risava atd…) najeto 113km a nastoupano 1934m.

Bylo nadherne v lese klid a ty panoramata :-)

• grafik  

ja sem nebyl na biku od mamuta :( Do teto oblasti jezdim kazdej rok – je to pro me tradice. Letos vyrazim az v cervenci.

• Spawncz  

Teda styd se !!!!!! Ja si odjel svoje prvni XC zavody ted o vikendu a musim rict ze je to desna rabusarna (makas od zacatku do konce ani chvilka odpocinku).

Ale zavod jinak skvelej porad se neco delo a ty schody proste nadhera.Byl to zavod Kola ve meste v Kromerizi.

• pavelr  

V neděli podle Sázavy 35km. Kamarád jel letos prvně, celou cestu fňukal, že má votlačenej zadek, v každým kopci tlačil. Pořád jsem se musel votáčet, jestli jsem ho neztratil, průměr 13km/h, vočistec.

• wertigo  

Patek: vm-roznov-chata mir-pustevny-trojanovice cca 35km Sobota: trojanovice-malenovice-p.bezruc-ivancena-lysa hora a zpet cca 70km – super pocasi sly videt vysoke tatry, panoramata jak od Homolkovic rodiny…

• kusabi  

Vikend se priblizil: dneska bylo nadherne! tak ocekavam nejake prispevky!!!!! jinak ja sem na tom blede: zacalo mi zkouskovy-takze si to davam malo, spis to nestoji ani za rec :((( uz aby byl konec…

• jakub  

dneska bomba, projeli sme kus Sudet… pekne sem se vysekal, prorazil dusi a skvele zabikoval… co chtit vic…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse