• kusabi

    Dneska bylo tak nadherne, ze ste urcite vsichni vyrazili! Taxe pochlubte kde, jak dlouho atd…proste VASE DNESNI VYJIZDKA! Ja sem si dal 120 km : Lazne Belohrad-Nachod-Jaromer-Hradec Kralove-Horice-Lazne Belohrad.

    0 0
    • zwwak  

      100. Klasika v jižním okolí Prahy. Akorát jsme chvíli čekali v Libeři až dorazí vozem z Prahy náhradní přední kolo pro kamoše ( roztrh se mu pláš? ).

      0 0
    • enjoy  

      cely den jsem se opaloval a dival se na divci beachvolejbal­.nelituju:-)

      0 0
      • Homer  

        Tomu rikam idealni program na sobotu! A ne se zasolenej nekde trapit v kopci s vedomim, z domu to je jeste 60km a nikdo pro me neprijede :)

        0 0
      • gummo  

        ty si sledujes prc.nky a ja se trapim na brdech! fakt si mi udelal radost :D

        0 0
      • Martyss  

        Imho......když jsem se naposled díval v televizi na beachvolejbal, tak mi hráčky nepřišli tolik vzhledné, abych tomuhle sportu dal přednost před kolem.......ale taky je možné, že jsem měl jenom smůlu na hráčky:-)

        0 0
        • Martyss  

          menší oprava…„hráčky nepřišly“…:-)

          0 0
          • pelt  

            Se nediv, ze to nebylo atraktivni, kdyz hracky neprisly… predpokladam ze to hrali prevleceni treneri a ti asi moc pekny nejsou:))).

            0 0
          • wraftler  

            vy mate na konci slovesa ypsilon? haluz:)

            0 0
      • vili  

        pockej kde?takys byl v brne nebo nekde jinde?ja sem tam byl taky celej den(v brne na beachi)

        0 0
    • widlicka  

      Ja som chory ako pes bike v servise takze max tak 15m ku chladnicke a 10m na WC. Tuto trasu som opakoval niekolkokrat:)

      0 0
    • Jogador  

      Celý den se šrotil na pondělní písemčičku s fyziky:(

      0 0
    • Dinoxus  

      Tak já jsem se dneska na kolo akorát koukal a celej den se ucil na státnice. Uz aby bylo po nich a moh jsem na maratony.

      0 0
    • MF  

      Tak ja som spilil zivy plot a kedze som bol rozbezhnuty tak som vypilil este 4 stormy a este ich aj popili na kratke polena. No a na zaver dna malinku jazdu. Tak 15km. Utahany som riadne idem spat.

      0 0
      • -jon-  

        tak to ja si vyjel … ujel jsem cca 10 km po asfaltu, jeste kousek a byl bych v lese, kdyz v tom se ozvala rána od zadniho kola jako prase zakoncena prisernym skrcenim rafku o asfalt … takze – vysledek: plast Schwalbe RR totalne rozparany stejne jako duše, rafek Mavic 717 taky v hajzlu … cca je toho za 2.500,– nejvic mne mrzi ze na tomto kole bylo najeto teprve 70 km

        0 0
    • peky  

      5,5 km…ráno do práce. Celej den v práci v 18 stupnovy klimě. Jak tam bylo. Já viděl ráno jak vychází sluníčko a pak už nic jen zářivky.

      0 0
    • Meesha  

      jeee, pekne ma se*ete! Ja lezim doma s chripkou a ladim formu na Krale! :-(( Chytnout chripku v takovymhle pocasi umi fakt jen talent! :-(

      0 0
      • zac  

        Jestli si neonemocnel jak si venku balil tu holku na Malevil pri cekani na ty krasny auta… :)))

        0 0
      • Mirek1  

        To mi povidej, asi sem si taky neco takovyho poridil. Ve ctvrtek jsem vecer jeste v pohode bajkoval, a v sobotu me zaclo neuveritelne bolet v krku… Tak jsem si rikal, ze to bude z patecniho vecera stravenyho v hospode (studeny napoje, cigarka…), ale asi je to choroba… A Kral na krku. Asi se za chvili vypravim do lekarny na neco rychlyho lecivyho. Mate nejaky typy?

        0 0
        • Lance  

          po sobotni silesii sem prave ted dorazil z lekarny a mam: pockej chvilku mrknu na to „NUROFEN LIQUID CAPSULES“ mam to poprve pry to jde.Pokud nekdo je kdo si mysli,ze je to na houby,at to tu nepise,snazim se uverit,ze mi to pomuze:))

          0 0
    • piskot  

      Tak dneska 90km Silesia v Opavě a musím říct, že to bylo fakt super. Nádherná tra?, super počasí, neumřel jsem – krása. Možná to bylo zajímavější než Šela…

      0 0
      • cube  

        Á první chlapík co jel Silesii já jel jen 55km ale stejně jsem nedojel oddělal jsem přesmykač ani nevím jak se mi to povedlo ale bylo nádherně !!

        0 0
        • CZiko  

          já jel taky Silesii… 55km, zdálo se že to nedojedu, protože po stoupání na Kalvárku v Hradci a následném sjezdu vlese jsem zasukoval řetěz a skřivil se mi jeden článek:( tak jsem půl hodiny sháněl kleště – nakonec je měl jeden organizátor a tak jsem musel dojíždět všechny ty lidi. Povedlo se mi to až někde za Jilemnicí…

          0 0
        • Demon  

          Taky Silesia… 55 km, jelo se dobre, bylo krasne, spousta bab, vubec cele to bylo az podezrele idealni :) Pokud se jeste nepo**ru a nezkoncim na infekcnim jak loni, bude to uplne dokonale… :)

          0 0
    • memorex31  

      My sme boli dnes pozriet na kamosov na Dubnicky Kellys maraton. Inac po ceste cca 90 km. Tazka pohodicka, krasne pocasie k tomu… na tom som cakal… :)

      0 0
    • danielson  

      Dneska bylo na kolo póčo akorát. Sluníčko, nefoukalo, ale ne vedro na umření. Jeli jsme s kámošema Modřany,Zbras­lav,okolo Cukráku, do Všenor a podél Berounky zpátky. hezkejch 50km.

      0 0
    • Smazaný účet  

      45 pouze… na jih od Prahy a zpět… se musim pořád učit, tak jsem to nemohl ani moc protáhnout. Při sjezdu z točné do Břežanského údolí jsem potkal několik biků s číslem… Se tam jeli nějaké minizávody?

      0 0
    • gobike  

      Já dnes ujel 60km, víc nešlo z důvodu počasí, horko jak prase!

      0 0
      • Gumicuk  

        Ja dneska ujel 100 Km (96km ale rikam ze sto, to preci jen z ni lepe :-)) Jel jsem s kamaradem na Okor a pak jeste peknej kus za ni a pak do Kladna a pak zpatky. 2× me malem sejmulo auto, ne moji chybou. Jinak v polovine cesty jsem byl pekne grogy, vcera jsem nevecerel a dneska rano jsem snedl jen dva krajicky chleba, takze ta polovina byla kriticka, nastesti me zachranila tycinka kitkat Chunky (ktera se ani neroztekla!!!) no a pak Mc Donald :-( ale dik za nej, pak se jelo uplne krasne, az na bolavou rit :-))

        P.S. Pekne jsem se prismahnul

        0 0
    • mosquito  

      se slecnou asi 65km (ona letos poprvy) takze fajne, a pocasi super! + grilovane masenko a pivecko :))

      0 0
    • Vrci  

      Vyjížděl jsem až po čtvrtej, takže:ČB – Hluboká – Zliv – Žabovřesky – Lipí – Vrábče – Brloh – Kuklov – Smědeč – Lhenice – Dubné – ČB cca 115 km.

      Jelo se krásně, ale horko, jak si stěžovali někteří nahoře, rozhodně nebylo.

      PS Neremcaj teď nad horkem ti, co si ještě před čtvrt rokem stěžovali na zimu a sníh?

      0 0
    • kolombo  

      Střihnul jsem si to po obědě z Liberce na Výpřež a pak po hřebeni až na Sloní kameny u Jitravy a zpátky podle Nisy. Příjemné, ale na Výpřeži měl šíleně teplý pivo :-(((((

      0 0
      • zac  

        Tam maji zasadne teple pivo a studene parky… :)

        0 0
      • enjoy  

        dobre to tak:-).to se dela,pit alkohol na biku?:-)

        0 0
        • kolombo  

          No, nedělá, ale já měl žízeň a tak jsem se prostě spustil :-) Jo, a pak už jsem o další hospodu / stánek ani nebrnknul. Jen studánka pod Vápenným.

          0 0
    • goofy  

      Tak ja sem dneska posekal travu, umyl bajka, a pak se shel projet… Hned v druhem sjezdiku sem nedal jedno U-cko do zatacky a napalil to do stromu… Predbezne shkody: oska naboje, osmina jak svin, a nejspish skrivena vidle… Tu ale eshte musim poradne prozkoumat… Pak sm prehodil kolo, a zacal trenovat manualek. Hned z toho byly luxusnii zadicka… Proste kdyz se dari, tak se sere… :o)

      0 0
    • quassar  

      Tak ja nejdriv zavody TransBrdy a vecer presun z Liberce do Noveho Mesta pod Smrkem… takze cca 104 km, no a vecer zabava… 4 piva a asi milion panaku :)

      0 0
    • gargamel  

      asi 130. vyjezd ze Slanyho- Krivoklatsko, Berounka + obed u Rozvedcika:-))

      0 0
    • hydrant  

      odeznívá slušný nachlazení, ale na kolo jsem si ještě netroufl, snad v týdnu. Celý víkend jsem strávil doma :o( , jediný klad to má v tom, že jsem si vypucoval silnici i bika :o)

      0 0
      • Vladim73  

        Teda, já sem dal jenom 50. V klidu sem si projel první půlku trasy šela maratonu a pak kousek domů. Počasíčko paráda. Jenom dámskej doprovod chyběl.

        0 0
    • black.horse  

      Dneska super, seknul sem se do prstu zrezlou kosou a ještě přejel babičce záhon autem, když sem nějak netrefil vrátka při couvání :-D dobrej den:-D

      0 0
      • Andrzej  

        jak muzes mit rezavou kosu ?? to je hruza… a este se sekas do prstu, s tim se kosi trava!

        0 0
    • -b-n-x-  

      cca 2km nachozeného převýšení v Tatrách za účelem sjezdu na lyžích jednoho žlebíku. Bylo však moc krásně. Rozhodně nelituju :-) Nicméně je slunce na sněhu v tuto roční dobu opravdu silné.

      0 0
      • goofy  

        No jo no… Nekdo si to uziva eshte na snehu… :o)

        0 0
        • -b-n-x-  

          jo, byl to jeden z nejlepších letošních víkendů. Akorád to slunko, to slunko :-)))

          0 0
    • ToBo  

      moj druhy vyjazd na biku sa skoncil skvele, aj ked som 2× lepil a raz menil dusu pocas 45 km okolo zvolena… ;-) ale inac poho… ;-) prisiel som domov prijemne unaveny a pekne opaleny… ;-)

      0 0
    • Spawncz  

      Vyrazil jsem s kamaradkou z Rajnochovic projezdi si Hoatynske kopecky (Trojak, Tesak, Hostyn, Risava atd…) najeto 113km a nastoupano 1934m.

      Bylo nadherne v lese klid a ty panoramata :-)

      0 0
      • grafik  

        ja sem nebyl na biku od mamuta :( Do teto oblasti jezdim kazdej rok – je to pro me tradice. Letos vyrazim az v cervenci.

        0 0
        • Spawncz  

          Teda styd se !!!!!! Ja si odjel svoje prvni XC zavody ted o vikendu a musim rict ze je to desna rabusarna (makas od zacatku do konce ani chvilka odpocinku).

          Ale zavod jinak skvelej porad se neco delo a ty schody proste nadhera.Byl to zavod Kola ve meste v Kromerizi.

          0 0
    • pavelr  

      V neděli podle Sázavy 35km. Kamarád jel letos prvně, celou cestu fňukal, že má votlačenej zadek, v každým kopci tlačil. Pořád jsem se musel votáčet, jestli jsem ho neztratil, průměr 13km/h, vočistec.

      0 0
    • wertigo  

      Patek: vm-roznov-chata mir-pustevny-trojanovice cca 35km Sobota: trojanovice-malenovice-p.bezruc-ivancena-lysa hora a zpet cca 70km – super pocasi sly videt vysoke tatry, panoramata jak od Homolkovic rodiny…

      0 0
    • kusabi  

      Vikend se priblizil: dneska bylo nadherne! tak ocekavam nejake prispevky!!!!! jinak ja sem na tom blede: zacalo mi zkouskovy-takze si to davam malo, spis to nestoji ani za rec :((( uz aby byl konec…

      0 0
      • jakub  

        dneska bomba, projeli sme kus Sudet… pekne sem se vysekal, prorazil dusi a skvele zabikoval… co chtit vic…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.