• ddd - andy

    Uz to nemuzu vydrzet a jelikoz jsou aspon silnice trochu suchy pujdu jezdit.. Zadny hltani kilometru, ale blbnuti po schodech, zidky, balanc, trial… Proste vsecko co prazska scena nabizi – prida se nekdo? Sraz – teba Smichac, Andel, nebo nekde.. he?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja bych jel… ale jsem linej.

      0 0
    • petebike  

      no hned bych jel, momentalne je v provozu pouze ziletka a pracovni nasssstroj…

      0 0
    • McBlacky  

      prima příležitost jak přijít k sádře i na druhou ruku :) kua hned bych jel něco lehčího pojezdit a něco těžšího si vyfotit.

      0 0
    • ddd - andy  

      Vyborne! Lenosi, vymluvy a zlomeniny.. Prida se jeste nekdo?

      0 0
    • yakub  

      Jéé, jak já bych jel… Ale slíbil jsem večerní hospodu s hokejem… Tak jindy.

      0 0
    • Tomcat  

      Kde přesně?

      V kolik? (do 20:00 sem v práci :-/ :-( )

      0 0
      • ddd - andy  

        Driv by si z prace zdrhnout nemoh vid? Jinak videl bych to teba z Karlaku – schody a spustu zidek – uzkejch i sirsich, na Andel vyzdravit Shamponky, pak Smichac – opet super zidky – pak nalez do metra a hura nahoru do sidlist – Luka (tam bude nekdo Luka jako doma :-) Luziny atd. tam je vseho spustu.. No a nebo jinyho.. Pokud vis..?

        0 0
        • Tomcat  

          Ne kam nevim, „Bušmena“ by si dělal ty :-)

          Ne moch, ale to bych se dostal domu cca za 6 hodin (pěšky), v 20:00 budu doma vlakem

          0 0
    • libi  

      sem prosvih÷( ale stejne by se mi to nehodilo, ale nekdy jindy bych klidne sel, akorat mam ve tme horsi odhad vzdalenosti÷)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.