• JIRA

    „Plešivecká držka“ se uskuteční v sobotu 22. dubna 2006

    „Vyjížďka“ na horských kolech přes bájný vrch Plešivec v Brdech.

    Připravte na velice obtížnou jízdu (hlavně večer!), vezměte si občerstvení, hlavně dostatek tekutin. Okruh 17,4 km okolo Plešivce (653 m.n.m.) včetně výjezdu na Čertovu kazatelnu.

    Kategorie: Muži – 2 okruhy Ženy – 1 okruh Ceny pro první 3 v kategorii. Jede se za každého počasí. Trasa je náročná ale nikoliv záludná, každý jede na vlastní nebezpečí, nikdo nebere za nikoho žádnou zodpovědnost. Plná přilba je povinná.

    TRA BUDE NEJLÉPE ZNAČENÁ, JAK JEN TO BUDE MOŽNÉ VĚTŠINA SNAD TRASU UŽ OPRAVDU DOBŘE ZNÁ A KDO JI NEZNÁ TAK A SE DRŽÍ POŘADATELE TEN VŠAK POJEDE DOST POMALU …ALE NEZABLOUDÍ

    Ke startu budou připuštěni jen dospělí, odolní jedinci.

    Prezentace v hospodě „U Prejzků“ na Lhotce od 12:00. Start po 13:15 z cesty k lesu směrem Běštín. Po dojetí tamtéž vyjetí a po vyjetí „kulturní pásmo“ na Kleštěnici. Nocleh možný na sále hospody ve vlastním spacáku, na vlastní karimatce.

    Možnost se přihlásit bude na www.klestenice.cz doplněna, ale třeba kvůli počtu triček a piva…

    Anketa: ...mě tedy zatím jen od vás zajímá:

    0 0
    • lubos  

      plna prilba = integrala ?

      0 0
      • JIRA  

        Jednou tam přijel týpek v kožený páskový přilbě.......tak proto, ale integrála to být fakt nemusí. :) Píšou to tak všude – pokud víš lepší označení – napiš jaký.

        0 0
        • lubos  

          No ja mel za to, ze to ozancuje prave integralu. Ale jinak nevim … ta kozena prilba, takova jako kdysi vozili za blahych casu silnicari ?

          0 0
          • JIRA  

            No když byly kožený přilby, tak ještě nebyly horský kola.....asi. :)

            0 0
        • lubos  

          Ja jsem se jenom lek, ze co to je za drsny pretek, kdyz je nutna integrala :o)

          0 0
          • blue  

            drsnej pretek to je rozhodne :-)

            0 0
          • jjirka  

            Přijeď – uvidíš

            0 0
            • JIRA  

              …je to tak drsný, že někteří se ani nepostaví na start. :)

              0 0
              • blue  

                protoze si to mnohem vic uzijou z tribuny pro divaky :-)

                0 0
            • lubos  

              Brdy to jsou to mezi Plzni a Pribramem ? Mam to ponekud od ruky :(

              0 0
              • blue  

                jo… kdyz si najdes na mape Jince, tak Plesivec (654) je kopec malej kousek na sever od nich

                0 0
    • Smazaný účet  

      zůčastním se, ale esli budu na zábavu nevím, já tydle divoký mejdany moc nemůžu, musim jít brzo spát…

      0 0
    • McBlacky  

      jo tak na tohle se těším, jestli budu tak od bájného plešiveckého bahna jako vloni tak at si mě někdo nepřeje. Beru blatníky na úkor estetiky :) A rozhodně se zdržím na kulturní pásmo…

      měli jste ale napsat, že je to závodní chlastačka, před kterou se trochu projedeme na kole :)

      0 0
    • cukr.dva.nula  

      Ta integrala me zarazi, podle fotek to neni zadny maso a nikoho ze zucastnenych v minulych rocnicich tam v integrale nevidim … letos to bude HC ci co? :)

      0 0
      • cukr.dva.nula  

        jezis, sem jouda, uz to vidim – „integrala to byt nemusi“. Neni nad to si odpovedet sam :) Pardoon :)

        0 0
        • JIRA  

          Nakonec by se minimálně jednomu účastníkovi hodila. Takhle to skončilo rozseklým obočím a nakřáplým 5th Elementem.

          0 0
    • Darkson  

      super. přijedu napravit minulej ročník;

      0 0
      • JIRA  

        Hlavně nezabloudit, ale Ty už trať znáš, tak nemám obavy. :)

        0 0
        • Darkson  

          pro mě je skoro každá vyjížďka nová, na pamatování si trati nějak nemám buňky. minule jsem nevěděl, kudy dolu z Plešivce, ale možná to bylo tim, že už jsem neměl brejle:-)

          0 0
          • JIRA  

            Taky zabloudím všude...........ale když jsi trefil do cíle bez brýlí, tak to bude v pohodě. :) dnešní vyjížďka mi loňský ročník dost připomínala..­....jen sněhu bylo dneska víc.

            0 0
            • blue  

              si nakonec vyrazil? a tos me vcera lakal, ze to nebude strasny :-)

              0 0
              • JIRA  

                Jo. Než jsem dojel na sraz, tak už jsem byl skrz naskrz mokrej. Pak začala vánice. Těšil jsem se těšil …ale nějak to neklaplo. Jelo nás pět ale na René dojel jen Bonelli a Štěpán. Psal mi dneska, že se vracel nějak vlakem. :)

                Prsty na nohou mi rozmrzaly asi hodinu.

                0 0
    • jecnak  

      Pisu si do kalendare.

      0 0
    • ¨MZ  

      Je trať nějak značená? Na Plešivec to mám asi 15km a docela bych se letos taky zúčastnil. Tak že bych si to projel předem.

      0 0
      • JIRA  

        Až tak týden předem. Nějaký plechový šipky tam ale zůstaly z loňska.

        0 0
    • JIRA  

      Na www.klestenice.cz/…6/index.html se už dá přihlásit.

      0 0
    • fousek  

      No ja sem skoro jako Lance A. jedu totiz jediny zavod v sezone a to Plesiveckou drzku, ale jestly pojedu na novym kole, tak beru integralku a budu se tvarit jako zena:-)

      0 0
    • fousac  

      uz sem se nahlasil… ale jestli bude mokro, tak se zase rychle odhlasim.. ;) loni stacilo…

      hele to bahno tam je z dovozu?? nejak se mi nechce verit, ze by takovahle hnusna, vlezla a agresivni hmota byla tuzemskeho puvodu..

      0 0
      • JIRA  

        Zkusím se zeptat místních ale jestli je to z dovozu, tak z východu. ;)

        0 0
      • fousek  

        Me se to bahno docela libilo, nevidel sem kam jedu takze sem se nemel ceho bat, akorat bych potom nemusel mit 14 dni rymu

        0 0
    • fousek  

      Tak sem si v sobotu (1.4.) projel 1 kolo zkraceny verze (ta co se jela minule) a mistama je docela dost blata, na zacatku/konci okruhu je to skoro na snorchla, no kdyby se situace nezlepsila bylo by to docela zajimavi. Taky vazne uvazuju ze se prihlasim do kategorie zeny, protoze s tema 19 kg sem toho mel dost i po tom 1 kole

      0 0
      • lenochod  

        Fousku, neumíš se radovat z běžnejch věcí. Buď rád za bahno, alespoň se nebude prášit. Prach fakt nesnáším. No a vono to bahno už bude tuhoučký no a tak si můžeme postavit třeba bahňuláka :o))

        0 0
        • JIRA  

          :)

          No jsem na Tebe zvědavej', kolik jich uplácáš! ;) …a foťák si radši ani neber........­...znáš se! :)

          0 0
        • fousek  

          Bahnulaci by byli super, ja osobne proti bahnu nic nemam, me se na nem jelo docela prima, akrotat Scottik to rozdejchaval 14 dni

          0 0
    • jecnak  

      Tak dneska jsme jeli cast trati – takova ta chrti rovinka dole pod Plesivcem – lesaci se tam solidne vyradili, takze je to tam kvalitne bahenni, sem tam hluboke louze a koleje. Zbytek je suchy tak akorat. Snad to do soboty uschne.

      0 0
      • JIRA  

        Obávám se, že za den toho už moc neuschne, ale horší než loni to snad nebude. Bylo to už označený? (=mělo by být)

        0 0
        • jecnak  

          Ja myslim, ze kdyz tam lesaci uz do soboty nebudou radit, tak to bude ok.

          Oznaceny, no byly tam nejaky bily sipky na stromech. Coz asi bylo to znaceni.

          0 0
          • JIRA  

            Jo to je ono. Pokud jste to trefili vy, tak předpokládám, že i ty lidi co pojedeou za váma se neztratí. :) Na „vracečkách“ by měli být „člověci“.

            0 0
        • RapMan  

          ono to podle me snad ani uz horsi byt nemuze… :) kdybych mel uz najezdeno vic, tak se rad zase prihlasim a dojedu opet hodne ke konci, ale letos bych trpel, tak radsi vynecham…

          0 0
          • JIRA  

            Pokud dojedu, tak zdvojnásobím počet svých letošních kilometrů, takže toho bych se nebál. :)

            0 0
          • lenochod  

            Seš měkej, co je špatnýho na posledním místu ? Nebejt těch posledních nebo slabších, nikdo by nemohl být první. Jdi do sebe, připrav si svačinu na cestu a těš se z toho jak uděláš z ostatních ty lepší v pořadí. Dobrej skutek přece. Víš jak potom večer bude chutnat pívo a papání?

            0 0
            • RapMan  

              To neni o umisteni, to je o aktualni fyzicky kondici, ktera je hodne hodne spatna. A nebudu se hnat jak silenec 2× na Plesivec, to by se me klepla… Loni jsem plaval, jezdil, behal, tak jsem si rikal ze jsem docela pripravenej a stejne jsem byl docela vyrizenej. Takze letos radeji fakt ne. Ale za rok se zase rad zucastnim :) Jinak tuhle trasu vsem doporucuju, loni se mi moc libila.

              0 0
              • fousac  

                loni?? ty si asi hodne bahnofilni, co.. ;))

                0 0
              • vt  

                dyk je to jen 34km ;-) plavani a behani urcite neni potreba ;-)

                0 0
    • fousac  

      tak nevim.. mam jet, nemam jet… se mi jeste nechce umrit..

      0 0
      • JIRA  

        Já bejt Tebou, tak bych jel. :)

        0 0
      • SELMIRA  

        Jak že nevíš? To nevadí. Od toho máš kamarády. A my víme, že včera jsme se dohodli, že pojedeš. A basta. A vem s sebou hasiče. :o)

        0 0
      • JIRA  

        Katzen prostě řekla, že jedeš a těšíš se. :)

        0 0
        • SELMIRA  

          Yo. A Šelmíra jí to odkejvala, takže to už jsou njemíň 2 hlasy pro! 2:1 Je to jasný. Dyť Jíra ten závod pořádá vlastně hlavně KVULI TOBĚ! To mu neuděláš, že bys nepřijel. :o)

          0 0
          • JIRA  

            Vzhledem k tomu, že šel Fousáč spát jako poslední, jsi ho asi přemluvila dostatečně. ;)

            0 0
            • SELMIRA  

              Yo. Když jsem kolem třetí nad ránem odjížděla, tak měl v sobě už asi 20 piv a vypadal jako naprosto střízlivej člověk, ale fakt! Nechápu. A dožadoval se dalšího píva. :o) Já přijela dom, omdlela do postele a druhej den jsem šla na bika až odpol. A koho to nepotkám u Pigiho??? Fousáč! Cestou z Kleštěnice měl asi žízeň. :o)) Říkal ale, že se se mnou nezdrží, max. na jedno malý, páč právě odjíždí, jelikož má sraz v další hospodě!!! Některý věci nepobírám…:o))))))­))

              0 0
              • JIRA  

                Jsem myslel, že jste jeli dřív. Prostě selhali informátoři. :) Rumcajs byl upřímně rád, že má s kým „dořešit“ tu basu piv. ;)

                0 0
                • SELMIRA  

                  tak já nevim přesně, kolik to bylo. Do postele jsem šla v pět. Tak tipuju, že odjíždět jsme mohli kolem třetí. Každopádně „naživu“ už byli jen Rumcajs s Fousáčem. Byla bych se ještě zdržela, ale… v nejlepším se má přestat. :o))

                  0 0
              • fousac  

                no ale kdyby si vedela, jak mi dneska je.. me tak boli nohy, ze sotva chodim.. priste se vykaslu na nejaky zavodeni a radsi zasednu s rumcajsem a roxikem nad par basicek.. ;))

                0 0
    • fousac  

      Jede nekdo z prahy vlakem??? ze by sme to vzali hromadne..

      0 0
      • Smazaný účet  

        já jedu. asi 10:25 z hlavního přes třebáň (11:07) do radouše (někdy před dvanáctou)

        0 0
        • fousac  

          az takhle pozde?? bych nerad o neco prisel.. ja mel puvodne v planu tim v 8:43 z Radotina (11:07 Treban).. no ale treba zaspim a potkame se v trebani.. ;))) ti kdyztak pisnu piSMSenka…

          0 0
          • fousac  

            oprava-(09:07 Treban)

            0 0
          • fousac  

            hmmmm… jak tak koukam, tak nenapisu jelikoz nemam tydlifonni cislo… takze jedu tim vlakem co ty (10:43 Radotin) a prinejhorsim by jsme se meli potkat v 11:07 v lokalce ve Trebani…

            0 0
    • fousac  

      P.S. vemte mi nekdo kempovaci propriety, tzn. spacak a karimatku, at se muzu zucastnit i afterparty… ja nic takovyho nevlastnim a spat v holy skarpe se mi moc nechce.. ;)))

      THX

      0 0
    • jecnak  

      Jesli nekdo chcete vzit autem z Prahy, tak mam volny misto. Tel na me je 6060 657 370.

      0 0
    • SavaH  

      Nebyl to vubec spatny zavod. Ba naopak :o) Par dokopecku a nejakej ten sjezdik, ve kterejch jsem se kupodivu ani moc nebala. Trocha bahna – idealni podminky. Za rok jedu zas!

      0 0
      • Medunka  

        si jela taky Drzku? Sem myslelal ze si jela pres dva kopce

        0 0
      • fousac  

        pulkilaku prevyseni na 17km rikas dokopecek.. to byl KUWA KOPEC.. sem tam malem umrel..

        0 0
    • jecnak  

      Tak bylo to moc pekny a i kdyz jsem den predtim prehazoval tri tuny pisku, tak to hodilo prvni flek. Trat je lehce masochisticka vzhledem k tomu, ze na 36,5km je prevyseni 955m a to cele jsme prosvisteli prumernou rychlosti 21km/h, maximalka se mne dostala az k 54,1km/h. No jinak k mojim tepum vzhledem k predchozimu dnu radsi nic dodavat nebudu – mrknete se na obrazek. Na svoje stranky hodim jeste kratky report a fotky az je dostanu.

      Diky moc poradatelum za dobre znacenou trat i asistenci na nebezpecnych mistech.

      0 0
      • Medunka  

        a co vysledky? jak to dopadlo?

        0 0
        • jecnak  

          prvni ja, druhy blacky, treti nejakej clovek kteryho neznam katzena, savah a nejaka holka co ji neznam

          vic bude na www.klestenice.cz/…6/index.html

          0 0
          • Medunka  

            chrti

            0 0
          • klerik  

            Jestli Katzena dojela treti, tak to me na orientaku znici :-)

            0 0
            • jecnak  

              Dojela prvni, druha Sava atd.

              0 0
            • SELMIRA  

              Neboj, to na Plešivci byla Šelmíra. Katzen bude hodná, pojede kam ukážeš. Páč Ty seš přece mapovací šéf výpravy. Stejnak nevim, jestli by nebylo lepší jet hned do hospody, než se honit po Práglu…

              0 0
              • klerik  

                Sem planoval jet rovnou k Pigimu. Mam to blis nez z Cernaku :-) Nemusel bych pres celou prahu.

                0 0
                • SELMIRA  

                  já taky tak je to jasný na Čerňák nejedu, páč se mi to místo nelíbí můžem raděj dělat cílové roztleskávačky nebo tak něco Viď?

                  0 0
                  • klerik  

                    A utesovat ty co nevyhrajou :-)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Hele hele, jen si to projedte – aspon par kontrol – jsou v moc peknych mistech a je to zaroven takova napoveda, kde se da pekne bikovat.

                      0 0
      • lubos  

        Tepy porad na 190 ? Kolik mas maximalku ? 210 ?

        0 0
      • SELMIRA  

        Bylo to moc křásné. Masochistické jen pro fuj chrty. My, co jely 1 kolo, na pohodku, měly v cíli čas 1:09, zatímco fuj chrti měli čas po dvou kolech 1:25…Tak nějak??? :o))))))))))))))

        0 0
        • McBlacky  

          äle ale, 1,40 a nějaký drobný myslím :)

          0 0
          • SELMIRA  

            co? Dyž já se teď nepřipojim na Kleštěnickej web, tak ty výsledky tipuju jen z toho, co jsem zaslechla v hospodě. :o) Stejnak jste zwýrzata. To každopádně. :o)

            0 0
      • JIRA  

        Ještě schází, aby jsi napsal, že jsi to jel „na pohodu“ .................a daruju kolo na charitu! :)

        0 0
        • McBlacky  

          no jeho avg TF myslím je dost výmluvná hodnota že napohodu to nebylo. za sebe můžu říct, že by to šlo už jen o mini kousek víc -rovinky a mírnější kopečky- a že třetí kolo už by bylo rozhodně v mém podání pomalejší ne-li smrtelné :)

          0 0
          • jecnak  

            Kdyz mi to jede, tak to vypada trochu jinak…

            0 0
            • McBlacky  

              jestli se nemýlim Watsone tak tohle byl asfalt a více rovinaté než držka :) ale jinak solidní kudla to jo, kdybys jel na silničce bys měl brutál avg spd

              0 0
              • jecnak  

                To jo, ale zas v prvni pulce foukal vitr proti a do prumeru se nezapocital cas, kterou mam v jinym zaznamu zvedla by ho jeste o 1km/h. Ale jinak mas pravdu, je to asfalt a je to rovina ale na druhou stranu jsem mohl jet podstatne vic – jel jsem vetsinu do 160t – dve hodky vydrzim na 190…

                0 0
    • Darkson  

      jako hezká akce, líbila se mi. trať povedená, docela náročná. jen to chce(pro změnu) nepřepálit začátek. celkem to mám dneska za 150 km, skoro celou cestu domu v dešti:-(. příští rok snad přijedu zas.

      PS: Blacky, nezapomeň na to pivko, co mám u Tebe! :-)

      0 0
    • klerik  

      Jeste ze jsem tam nejel :-)

      0 0
    • jecnak  

      Prvni varka fotek bajk.cz/web/gfx/­download/tom/Ple­sivecka drzka 2006/

      0 0
    • JIRA  

      Výsledky už jsou na www.klestenice.cz/…ysledky.html Vítězům blahopřejeme. Všem účastníkům děkujeme. Můj obdiv patří těm co na prudkém úseku červené značky nezastavili.

      Pokud něco nesedí, tak napište – opravíme. Časy prvního kola budou doplněny.

      Jsem rád pokud se vám „vyjížďka“ líbila. Negativních ohlasů a skutečností je zatím jen pár..........a rozseklá hlava byla taky jen jedna, ale snad bez komplikací. Za pozitivní hodnocení i připomínky díky – člověk se pořád učí.

      Potěšil mne počet „odhozených“ odpadků (pouze jeden jahodový ENDURO gel na Plešivci) a trochu otrávilo chování některých „závodníků“ (snad si to „oslovený“ uvědomil) díky kterému chápu nevraživost okolí k bikingu. Znovu jsem si připomněl, proč nejezdím závody…ale to už tady bylo..... ;)

      Tak tase někdy… :)

      0 0
      • fousac  

        ted jen tise doufam, ze nejsem ten zminovany „zavodnik“… ;)

        0 0
        • JIRA  

          Neboj! :) To byl pouze JEDEN co p-r-a-v-d-ě-p-o-d-o-b-n-ě zabloudil a myslel si, že jede Mistrovství galaxie. :´) Ostatní si (snad) prostě přijeli dvakrát v klidu a pohodě obroužit kopec......a „tak je to spravne, tak to ma byt“. :)

          0 0
          • fousac  

            UFFFF!!! ;)

            0 0
          • JIRA  

            obroužit = obkroužit

            0 0
          • Smazaný účet  

            Já sem zabloudil určitě. Ale já to nebyl! Jsem totiž v druhym kole cestou dolů už nějak měl mžitky před vočima a najednou přede mnou byl člověk co mě předjížděl před stoupáním na Plešivec. Což mi přišlo divný. Taxem zastavil a pustil sem všecky ty co mě předtim předjeli. Tak to snad nebudu diskvalifikovanej, ne? :o) Bylo to pěkné, ale druhý kolo sem ukázkově pros..l. Před stoupáním sem eště měl na dohled skupinku zbloudilců s Bonellim, ale zaškrundalo v břiše, nastal ukázkovej hlaďák… předjelo mě 6 lidí… Nahoře na Plešivci sem pak vyžebral sušenku od jednoho dobrodince (neskonalý dík za záchranu života) a nějak dodrncal do cíle… ble… fuj… jednou si člověk neveme tatranku do kapsy a takdle to dopadá… Mám pár fotek, kam s nima?

            0 0
            • SELMIRA  

              máme taky pár fotek jak to hrotíš fuy chrte! :o) Chtěla jsem Ti něco odpovědět, když´s mi říkal: „Tak a mám Tě!“ Ale byls moc rychle pryč. :o)

              0 0
            • fousek  

              mel si jet s nama, 1. nestalo by se ti ze by si zabloudil, 2. neuhnal by ses, 3. me zbyly v batohu ledovy kastany a nakej fujtajbl gel, takze bych se urcite podelil

              0 0
      • fousek  

        Na to doplneni tech casu z prvniho kola sem celkem zvedavej:-) Jinak bych rek ze sem byl prvni ja, ti co byli prede mnou urcite podvadeli a jeli nakejma zkratkama, protoze to neni mozny aby byl nekdo rychlejsi nez ja:-)

        0 0
        • Darkson  

          upřímně řečeno, tlačit tvýho BigHita bych na Plešivec nechtěl…ale na cestu dolů bych si ho i půjčil:-)

          0 0
          • fousek  

            No az zas nekdy pojedete pres Plesivec tak ho vybranym jedincum pucim, ale pod jednou podminkou a to ze dolu a domu nepudu pesky:-)

            0 0
      • SELMIRA  

        Jíro, moc dík Tobě i spol.

        specielní thx kuchaři, stejky byly velmi chutné! :o))

        P.S. Očekávám tabulku. :o)

        0 0
    • fousac  

      fuuuuuj, to byla zase akce.. jatra me budou bolet nejmin tejden… :/

      2organizace: super, jen houst a vetsi kapky…

      zjistil sem, ze jako forma fakt letos neni, ale posledni sem nebyl, takze to jeste jde.. na priste bych prosil min blata v „cilove rovince“… ;) vysledny skore mam 2× Plesivec a 23 piv… O:-)

      klestenice pohoda jazz rulezzz, snad nemam moc novych nepratel… :-P

      P.S. trasa Klestenice-Pavian-Pigi hodi bratru 52km…

      P.P.S kdyby nahodou nekomu prebejval ten zelenej reflexni nesmysl, hlasim se dobrovolne k oberu jednoho kusu za cenu zdarma.. ;)

      0 0
    • fousac  

      koukam, ze na klestenici bylo veselo.. ;))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      par fotek ode mne zde: pinguin.wz.cz/ji­ne/plesivec06­.zip (asi 1,3 MB).

      0 0
    • JIRA  

      Pěkný fotky taky na:

      konec.praha12­.net/pd/pd_2o­o6.zip

      0 0
    • fousek  

      Jen tak pro zajimavost v nedeli sem jedno kolecko projel na motorce s casem 23min 53s druhy sem nedal, protoze sem nechtel drazdit hada bosou nohou (jeden starsi pan mi rikal neco o tom jestly sem prej normalni, jeste ze sem ho moc neslysel:-) urcite by se to dalo zajet o dost rychlejs, minimalne tak o 5min, protoze tam kde se vyskytovali lidi sem jel krokem a jednou sem prejel odbocku a vubec by to slo vsude rvat jeste o kapku (mozna vetsi kapku) rychlejs nez sem jel. Takze priste si rezervuju prvni radu a mam v planu to uject pod 1hod:-)

      0 0
      • JIRA  

        Sorry ale nepřijde mi to „rozumný“. Pokud jsi jel i přes kazatelnu, tak už vůbec ne. :(

        0 0
        • fousek  

          nee, primo kazatelnu sem objel, me to zas nepripada az tak nerozumny (blaznum pripada ze sou normalni ze) myslim ze treba ve sjezdech sem daval a davam o hodne vetsi kudlu na kole nez na motce a nad tim se nikdo nepozastavuje, jinak samozrejme to byla vyjimecna akce, na motce jezdim normalne jinde uz jen kvuli tomu ze nektery zatacky nejsou motofrendly

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.