Plešivecká držka 2008 - sobota 19.4.

148 nepřečtených
  • JIRA

    „Plešivecká držka“ se uskuteční v sobotu 19. dubna 2008. „Vyjížďka“ na horských kolech vede přes bájný vrch Plešivec v Brdech. Připravte na velice obtížnou jízdu (hlavně po závodě!), vezměte si občerstvení, hlavně dostatek tekutin. Okruh 17,4 km okolo Plešivce (653 m.n.m.) včetně výjezdu na Čertovu kazatelnu. Kategorie: Muži (a Katzena) – 2 okruhy. Ženy – 1 okruh. Ceny pro první 3 v kategorii. Jede se za každého počasí. Trasa je náročná, ale nikoliv záludná. Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, nikdo nebere za nikoho žádnou zodpovědnost. Plná přilba je povinná. TRA BUDE NEJLÉPE ZNAČENÁ, JAK JEN TO BUDE MOŽNÉ VĚTŠINA LIDÍ SNAD TRASU UŽ O-P-R-A-V-D-U DOBŘE ZNÁ A KDO JI NEZNÁ TAK A SE DRŽÍ POŘADATELE (nebo někoho, kdo už někdy dojel do až cíle) -TEN VŠAK POJEDE DOST POMALU …ALE NEZABLOUDÍ. Ke startu budou připuštěni jen dospělí, odolní jedinci. Prezentace v hospodě „U Prejzků“ na Lhotce od 11:30. Start po 13:15 z návsi – směr k lesu na Běštín. Po dojetí tamtéž vyjetí a po vyjetí „kulturní pásmo“. Přihlaste se prosím tady v anketě, ať se nestane, že by pro někoho nebylo tričko a na druhou stranu ať v tričkách se stejným nápisem nemusím chodit dalších 10 let.

    Případné návrhy na zlepšení uvítám. Pěkný den… :)

    0 0
    • vt  

      Pojedu kolmo, tak tradicni otazka: v kolik nejpozdejc se muzu zaprezentovat ?

      0 0
      • JIRA  

        Vzhledem k tomu, že bych se rád vyhnul tomu, že se někdo loni přihlašoval až po dojetí, tak nejpozději cca. 12:59:45. :)

        0 0
    • fousac  

      letos bohuzel bez me malickosti.. :( ponadz zrovna ten den jedu na dovcu..

      tak ze nechavam vsechny pozdravovat, hlavne Katzenu.. ;)

      0 0
      • JIRA  

        Katzena se mi až teď ozvala s tím, že vítězství přenechává dobrovolně někomu jinému – bude zrovna někde na výletě.

        0 0
    • fousek  

      He tak ten vikend nebude zadarmo Uz se moc tesim, tohle si nenecham ujit za jakyhokoliv pocasi

      0 0
      • JIRA  

        Vzhledem k počtu zatím přihlášených máš šanci být do první desítky. :)

        0 0
    • klerik  

      Aj ja nebudu letos podporovat, protoze mam tejden dovolenou a jsem fuc. Tak jen at mate slusny pocasi…

      0 0
    • ¨MZ  

      Jeduuuuu !!!!!

      Existuje už představa o termínu Kleštěnického ironmana? Já bohužel můžu jenom víkend 28.-29.6. a 28.6. je Dobříšský tvrďák, takže to by asi byl nesmysl to dělat ve stejný den. Jedině to udělat v neděli :-(((

      0 0
      • JIRA  

        Triatlon bude asi o týden dřív, než píšeš.

        0 0
      • JIRA  

        Tak mi bylo oznámeno, že TRIATLON KLEŠTĚNICE 2008 bude 7.6.2008. Trať (cca 666 – cca 66 – cca 6,6) zůstává. :)

          
        0 0
    • svickoh  

      Škoppíci se hlásí na start :))) Koppík si letos vezme náhradní duši a Švícko víc šlápne do pedálů :))Prosíme o tričko velikost S a M a kdyby bylo letos v barvě KHAKI tak bych měla velkou radost. Děkuji a naviděnou a přeji pěkné bílé Velikonoce

      0 0
      • JIRA  

        Khaki? To není vojenská akce! :)

        0 0
        • svickoh  

          a nebo oranžovou :))ať jsme pak všichni pěkně vidět.

          0 0
          • JIRA  

            KTM oranžová byla (částečně) předloni. Něco vyberu…

            0 0
      • HAJNEY  

        ahojky Škoppíci tentokrát ván natrhnu prdelku přece nemůžu bejt pořád poslední

        0 0
        • JIRA  

          …někdo musí a já nejedu, takže… :)

          0 0
          • fousek  

            Co ze ty nejedes? to je spatny, uz sem bratra ukecal ze by jel s predpokladem ze by bojoval o posledni mista s tebou

            0 0
            • JIRA  

              Loni jsem nejel – do té doby vždycky. Pořadatelů je prostě málo. :)

              0 0
    • ¨MZ  

      www.ukazto.com/?… tady je profil, kdyby to zajímalo někoho, kdo ještě nejel. Na těch 36 km se nastoupá jenom 960 metrů, je to celkem placka :-)

      0 0
      • ¨MZ  

        proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že ? :-)

        0 0
    • JIRA  

      …a pokud máte lepší nápad na obrázek na tričko (než je ten připojený k předchozímu příspěvku), tak napište – budu o tom uvažovat.

      0 0
    • HAJNEY  

      ahoj lidičky chtěl bych taky jedno tryčko velikosti M a na barvě moc nezáleží je to přeci jen trofej . Díky

      0 0
    • Smazaný účet  

      Já uvidim podle počasí. Né že bych byl měkota, ale abych moh vzít fanklub s kočárem… ;o)

      0 0
      • JIRA  

        Když se sejdete s kočárkem tři, tak klidně uděláme novou kategorii. :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Vogo, to by byl opravdu HC závod. :o)))

          0 0
          • fousek  

            Pro kocarky bych asi kapku pozmenil trasu, preci jenom aby ty deti pri vyjezdu na kazatelnu tim houpanim neusnuli:-)

            0 0
    • Germoglio  

      Ahoj, přihlašuji: Jarmil Proněk r.66 (triko největší XXL nebo XL) a Jiří Sedláček r.75 (triko L). Dík Jarmil

      0 0
    • JIRA  

      V účastnickém poplatku (250 CZK) bude asi tohle http://www.sensorstore.cz/…-panske-2007 triko. Bavlněných prý mají všichni už dost. Nevíte někdo, kde v Praze by na to udělali potisk (malé logo)? Nabídku mám z Ostravy, ale je to trochu z ruky. :(

      Ke koupi budou možná ponožky za 99 a dresy za 499.

      0 0
      • fousek  

        Podle me je bavlneny prima, preci jen chodit v umelohmotnym do prace se mi moc nechce.

        Ponozky s plesiveckou drzkou by byli supr:-)

        Jinak u toho loga bych zrusil to klestenice.cz

        A o potisku nevim, ale veverim ze by to v praze nekdo nedokazal

        0 0
        • JIRA  

          Sorry ale bude UH. :)

          Kamarád ten potisk přímo dělá, ale jestli na to budu mít čas to tedy netuším. BLUE už logo upravil a web tam není.

          0 0
          • JIRA  

            Cykloponožky jsem chtěl .........ALE min. objednávka je 500 párů. :)) Třeba je do roka a do dne ukecáme.

            0 0
      • vt  

        radsi bavlnu, coolmaxu uz mam dost :-)

        0 0
        • JIRA  

          Tak to je mi líto, ale bude COOLMAX. Ono zase dost lidí říkalo opak ..........to je pak těžký.

          0 0
          • McBlacky  

            jasně BAvlnu už nosej jen Slováci. Kdo je cool má coolmax :)

            0 0
            • JIRA  

              No já hlavně doufám, že počasí nebude COOL ani WET. :)

              BTW: Chystají se závoďáci „až z Lípy“! ;)

              0 0
              • SELMIRA  

                bere nekdo sazky na viteze?

                bych si tipla…

                :o)

                0 0
                • JIRA  

                  Vždycky může někdo překvapit, takže penízky si nech na čokoládu. :)

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    mno

                    jako jsem prave myslela, ze treba Lipa preqapi

                    mistni borce

                    tyjo, to bych celkem chtela videt!!!

                    ten masakr

                    Schade! Fnuk…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      prozrad co víš :)

                      já mám taky tip, kdo letos jede za wizoura, ale nechám si to pro sebe, zatím..

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  Hele, ty nejezdi na výlet a pojeď na držku. Sem myslel že Jáchymovi ukážem tetu Katzenu. :o)

                  Esli tam budou až z Lípy… jde o toho koho myslim? Sem ale myslel, že ten už docela zmodrákovatěl a KOLO prodal…

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    no, dyz vejlet uz je objednanej a castecne i zacalovanej

                    avsak J. bych chtela videt este vic nez esli cerny kun z Lipy este umi bajkovat

                    To me teda mrzi todlecto. Je nejakej nahradni termin videni Jachyma? Totiz skoro nevim, esli Ti ho mam verit, kdyz zatim jsi ani zadny chlubici obrazek mailem nedodal.

                    BTW. Modra obluda se tuhle zajimala jestli jeste ziju. Bohu dik jsem ho mohla ujistit, ze pravoverne bikerky este nevymrely a pozvala jsem ho do hospody. Kladl si vsak divne podminky (ze budem pit PIVO!), tak jednani zatim trva. Nechces se pripadne pridat? Ze bychom mu zkusili zasejc domluvit, at uz se na to vykasle a koupi KOLO! ?:o))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Můžeš to zkusit, ale neručim, já teďka děsně rád běhám z práce rovnou dom. :o)

                      Jinak ti hodim něco do mailu, aby nám to věřila.

                      Náhradní termín… no uvidíme, dyžtak se můžeš(te) někdy stavit.

                      0 0
                  • JIRA  

                    Jezdí pořád na kole

                    http://www.bike24.cz/…1068.jpg.php (…na bahně kterého na trati bylo víc než málo, jsem docela slušně potrénoval i techniku a po hodině a 14ti minutách dojel na čtvrtém místě. Závod byl v naší kategorii vypsán na 4 okruhy, což dalo 23km a převýšení 380m, průměrná TF 186 a maximální 196 tepů.)

                    i KOLE

                    http://www.cryzyy.net/…p3220234.jpg

                    :)

                    0 0
    • jecnak  

      Snad jsi me dneska rano v Dolnich Pocernicich poznal :-)

      0 0
      • JIRA  

        Až když jsi zastavil. :) Do té doby jsem dělal místo anonymnímu cyklistovi a pojízdné reklamě na Sensor. Bohužel nemám okýnka jiný než na kliku, takže obtížná komunice.

        Jinak pěkný kolo ............a mooooooc velikej' batoh. :)

        0 0
    • Zlobitko  

      no vela som o zavode pocula :-) tak sa mozno pridam a zvysim pocet zavodnic na starte… odkial sa startuje a kedy a komu sa plati startovne? :) diky

      0 0
    • JIRA  

      Trať už je vyznačená ..........tak v sobotu! :)

      0 0
    • jecnak  

      Mam jedno volne misto v aute z Prahy kdyby mel nekdo zajem.

      0 0
    • McBlacky  

      kdo mě odveze z Prahy stačí tam :)

      0 0
      • SNAIL  

        Pojedu po svých – mohu dotlačit :-)))

        0 0
      • JIRA  

        Teoreticky já. Jediný problém je, že už tam chci být okolo 11:00 – jinak v pohodě. Kolo na střeše.  

        0 0
        • McBlacky  

          beru, písnu ti mail

          0 0
          • JIRA  

            Sice nevím, co znamená „písnu“ ale dvě „S“ v tom slově nejsou, tak to klidně udělej. :)

            0 0
            • Zlobitko  

              nemal by si prosim nahodou este jedno miesto v aute? dakujem

              0 0
              • jecnak  

                Ja ted uz ano.

                0 0
              • JIRA  

                Od té doby co mi nechodí z BF potvrzovací maily, tak se může stát, že je někdo „nepatrně“ rychlejší. :) 

                0 0
                • Zlobitko  

                  :-) odvoz uz mam zaisteny, nepoziciate mi niekto este formu? :-)

                  Inak teda potvrdzujem ucast, ak sa vam zvysia nejake tricka, tak sa rada o nejake prihlasim, dakujem :)

                  0 0
                  • JIRA  

                    Triček pro holky je tuším 8 a nikdy nejelo víc než 6 slečen a paniček. :)

                    Dnes mi volala paní z hospody U Prejzků a tvrdila, že bude v sobotu hezky, tak snad myslela tuhle sobotu a snad bude mít pravdu. :) 

                    0 0
            • McBlacky  

              já to nakonec vyřeším jinak. Bud pojedu svým autem nebo vůbec. Jestli bude pršet tolik mm kolik předpovídají, tak si to nechám ujít

              0 0
              • JIRA  

                O.K. .............­.............­....ale nestraš!

                0 0
    • K2  

      Tak nakonec nevím jestli dorazím – nakupilyó se mi na víkend nějaké vyřizování se kterým jsem nepočítal. Jestli to stihnu, tak dorazím (tričko jsem nechtěl)

      0 0
      • JIRA  

        Nebyl jsi sám, komu se to díky počasí nakupilo. :) O to víc díky všem, kteří dorazili a měli odvahu vyrazit i v dešti a zimě. 

        0 0
    • jonti  

      Super preteky, omnoho tazsie nez som cakal, ale nakoniec to slo. Bike uz je umyty a krasne cisty, ja tiez.

      Tak vela blata som dlho nezazil :)))

      0 0
      • JIRA  

        Tvoje hornická fotka mne fakt pobavila. V cíli jsem Tě nejdřív opravdu nepoznal. :)

        0 0
    • Darkson  

      letos to bylo docela krutý. ale nezabloudil jsem a nedefektil, tak dobrý. jelikož jsem jel na zimáku, tak mi to bahno zas tak nevadilo. úplně jsem nevychytal vzorek pláště, tak to hlavně ve druhým kole ve stoupání klouzalo, zkopce zas přes bahno na očích a na brejlích nebylo moc vidět, ale přežili jsme ve zdraví:-).

      gratulace všem, co dojeli, a hlavně těm, co mě zařízli. jo a Blacky si udělal  fajn vyjížďku a vyhrál „o parník“:-)))

      0 0
    • jecnak  

      Fotogalerie Plešivecká Držka 2008.

      Budu to okecavat – sedel jsem prvne na nove smontovanem kole, prvne poradne na biku, no a taky mi rostou moudraky, takze jsem se posledni tyden mel vyborne :-/ I pres to vsechno se mi to libilo a zavod to byl pekny. Diky organizatorum, pristi rok zas.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Koukám, že se tam začínaj slejzat celebrity… :o))) Některý fotky jsou fakt dobrý. :o)

        No, ani mě to moc nemrzí, my ráno vyhodnotili situaci jako „peču na to“. :o)

        0 0
      • jecnak  

        Pokud mate nekdo zajem o fotky v plnem rozliseni, ozvete se na mail.

        Pokud mate sami fotky a chcete se o ne podelit, taktez se mi ozvete na mail, muzu je pridat na Bajk.cz.

        0 0
      • JIRA  

        Pěkný fotky, takový anglický počasí. :) Snad budete mít za týden líp!

        Já je určitě chtít budu a Hančiny nějak doručím.

           
        0 0
        • jecnak  

          Je toho skoro 1GB. tak asi jedine vypalit na DVD pokud je chces komplet. Hodim ti ho rano do schranky v DP.

          0 0
      • fousek  

        Fotky vyborny, jinak asi nejtezsi drzka co pamatuju, do kopce to nejelo, z kopce uz vubec ne, v podstate zazrak ze sem dojel, kdyz sem doma vyndaval spinavy veci z auta, tak mi pripadalo ze maj aspon 10kg. I kdyz sem na brzdy sahal jen zridka, tak oboje desticky  K.O. Ale zavod to byl supr, tohle se jen tak nezazije.

        0 0
    • McBlacky  

      paráda, tahle trasa nezklame. Dneska mi to jelo, navíc jsem zvolil takticky drapák a hustil málo, takže totál control nad bajkem jak dolů tak nahoru. Nová kola se ZTR Olympic jedou neskutečně, jak říká Pendolíno – „nástup možný ihned“ :)

      ovšem zadarmo to nebylo – zadní destičky na plech a přední jen tak tak

      nějak jsem tam pozapoměl červený kyblík a smetáček, no kdyby náhodou se někde vynořil…

      0 0
      • JIRA  

        Ještě jednou blahopřeji! :)

        Kyblík tam zůstal opuštěný na stole. Mylně jsem předpokládal, že je „místní“.

        Dokumentos nalezeny – napiš do mailu kam to chceš poslat.

        0 0
    • ¨MZ  

      Něco podobnýho jako včera jsem už dlouho nezažil, naposledy snad na Drásalovi 2005, tam taky po třiceti kilometrech odcházely lidem destičky. Mě ne, já jezdím pořád s véčkama, ty ale v blátě taky moc nebrzdily. V tomhle počasí závodit neumím, z kopce přes bláto v očích jsem nic neviděl, nechápu ty co mě předjížděli snad dvojnásobnou rychlostí :-), na mokrejch kamenech a kořenech mi to taky moc nejde, do kopce mi to zase klouzalo, asi budu muset koupit nějakej lepší plášt do bláta, v součtu výsledek dost špatný. Ale zážitek rozhodně nezapomenutelný !!! :-)

      Odbahňování kola, oblečení a těla mi trvalo mnohem déle, než samotný závod :-)

      0 0
    • Darkson  

      Jíro,kdy budou výsledky? :-)

       
      0 0
      • JIRA  

        Budou. Učím se na zkoušku, musím srovnat finance, vrátit bannery, ........... ale snad zítra večer.

        0 0
      • Darkson  

        up! :-)

        0 0
    • Zlobitko  

      Pripajam svoje podakovanie za super organizaciu a plastenku s dekou v cieli… Bolo to uzasne, moc sa mi pacilo, bahenny kupel som si uzivala. Niekto zan plati v Piestanoch tazke peniaze, ja som za to dokonca dostala tricko :-)) Este raz dakujem a o rok sa uvidime znovu

      0 0
      • JIRA  

        Děkujeme za pochvalu. :) Jestli Ti deka zachránila zdraví, tak účel splněn. ;)

        Jak za rok!? Triatlon je za chvíli! :)

        0 0
        • Zlobitko  

          Zatial sa drzim, dakujem :-) Co sa tyka toho triatlonu, mozno inokedy, teraz by som sa akurat tak utopila a pridala dalsie starosti na vasu hlavu :))

          0 0
    • Dzarda  

      Ahoj a díky za organizaci tak bezva závodu. Sice jsem jeden z těch DQ, poté co jsme se zakecali a nic bych za to nedal, že jsme zapomněli odbočit zrovna, když jsme říkali, jak pěkně je to značený :-).

      Ale neva, bylo to super i bez umístění se :-). Chtěl jsem poprosit, zda bys mi mohl zaslat fotku, měl jsem číslo 39. Předem mockrát děkuju a uvidíme se na triatlonu v Kleštěnici, cool? Mějte se bezva.

      0 0
      • JIRA  

        Taky díky. Škoda, že jste projeli tak rychle – poslal bych vás zpátky a mohli jste to dojet – poslední by jste určitě nebyli. I tak je fajn, že jste se na to nevykašlali. Jirka Koutský si dal takovou práci aby tam tem strom dotáhl a vy si ze zátarasu děláte překážku na trati. :)

        Bylo docela vtipný jak na posledního čekala manželka a dvě malý děti. Přijel s úsměvem,  celá jeho rodina mu tleskala a on jel dál jakože do dalšího kola. :)

        0 0
      • fousek  

        Tomu ze jste zabloudili se vubec nedivim, kdybych po Plesivci nejezdil pomalu kazdej viken, tak bych zabloudil taky, znaceni na trati na to nemelo vliv, rekl bych ze je rok od roku lepsi (chvilkama sem taky vahal, ale v zapeti sem sipku nasel), proste pres to blato se dala snadno 1 nebo 2 az 3 sipky prehlidnout

        0 0
      • JIRA  

        Díky počasí mi zbyly nějaký CoolMax trička s krátkým rukávem. Potisknout jsem je naštěstí nenechal. Tak kdyby někdo měl zájem tak napište – možno doručit na start Lost_In_Prague.  Pouze jedno modré „L“, jinak modrá i šedá „M“ nebo „XL“. Dvě šedá s dlouhým rukávem v „XXL“. Trenýrky v „M“ a „S“. Cena 300 za kterýkoliv kus.

        0 0
    • ¨MZ  

      Nevite někdo jestli jsou výsledky? Jestli to třeba Jíra nerozesílal mailem, ke mě nic nedorazilo. Ne že by mě to nějak moc vadilo že nejsou, můj výkon byl dost katastrofální :-)

      0 0
      • Mirdous  

        ahoj, taky bych za Oxygenaky uvital vysledky, par nas tam bylo :)) dik

        0 0
        • JIRA  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • Darkson  

      tak jak letos, Jíro? :-)

      0 0
      • JIRA  

        Navrhni termín. :) Ptal jsem se lidí co loni nemohli kvůli Běhu Dražovkou, ale jsou „bez názoru“. Termíny cyklo závodů nesleduju, takže co třeba týden po Velikonocích? V minulosti jsem PD pořádal i v půlce března, ale sněžení nikoho moc nelákalo. ;) Loňského bahna bylo .............­..dost. :)

        0 0
        • jecnak  

          Co treba 18.4. nebo 25.4.?

          0 0
          • Thidney  

            25.4. je Boudecká

            0 0
            • jecnak  

              Je? Zil jsem v domeni, ze nebude.

              0 0
            • Medunka  

              bude jo? loni byla fama, ze uz je konecna

              0 0
              • JIRA  

                No jo no. To je jako „prodám kravku a už nezaseju“. :) Když to lidi chtěj', tak proč ne. Jirka Koutský mi už na konci prosince psal, že se těší na další ročník. On to vždycky poctivě značí a věnuje tomu čas. Já jen vyberu peníze a pošlu vás do ..............do lesa. ;)

                0 0
              • Thidney  

                No na strankach race je, a co je na webu je slovo bozi ne? :) /vlevo nahore  kalendar akci/.

                Karel tvrdi, ze na to sere po kazdym rocniku :) takze to je standartne na vode. Boudecka dle rozpisu neni uz soucasti WRC, takze Wrci chrti pojedou na Choustník.

                BTW 4.4. obnoveny Voderadske buciny ,  jsem zvedavej co se z toho vyklube.

                Bohuzel Kokorinsky survival skoncil v propadlisti dejin ://

                0 0
                • karliner  

                  na přelomu ledna a února jsem zaslechl z poměrně infomovaných míst, že má rokle opravdu hodně na vážkách

                  0 0
                  • Thidney  

                    njn já vím. ono je to rok od roku těžší. Proto ji taky nenechali v WRC a Choustnik pustili na stejný termín.  Rokle by se mohla vrátit do stavu – sejde se nás dvacet, Lišák Zrzavý nám nadhodí pár míst a pak se uvidí :)

                    Osobně si myslím , že udržet mtbo závod v této lokalitě je bohužel nemožné.

                    Však i Drsoň se posunul mimo CHKO.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Co vim z sCHKO, tak problem je ta Boudecka rokle, kde se jim nelibi pohyb cyklistu po urcite casti rokle. Hold to chce udelat kompromis i kdyby to melo znamenat, ze Boudecka se nepojede v Boudecke.

                      0 0
          • JIRA  

            Sice jsem měl jet na enduro závody, ale dobře – projednám s „organizačním výborem“ termín 18.4.2009.

            0 0
        • fousek  

          Me je to vcelku jedno, ale Jecnak ma o zavodech prehled takze bych byl pro 18.4.

          0 0
          • jecnak  

            Ze bych ja mel prehled bych teda rozhodne netvrdil, ale kdyz se podivam treba na ivelo, tak 18. ani 19. se v okoli nic zajimaveho nejede.

            0 0
        • orgoj.chorchoj  

          Fotky z lonska me fakt navnadily :D Za sebe 18.4.

          0 0
        • ¨MZ  

          zrovna jsem se chtěl optat, jak to letos vypadá a tady už se o PD čile diskutuje :-) To je dobře!!!  Mě je celkem fuk, jestli 18 nebo 25.4. , jenom toho blátíčka by mohlo být míň, loni to byl masakr :-)

           

          Co triatlonek, taky bude? Moc moc prosím o termín jako loni 6.6., další dva víkendy nemůžu a moc nerad bych o to přišel.

          0 0
          • JIRA  

            Zeptám se – zkusím se přimluvit – nezaručuji – dám vědět. :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.