Plešivecká držka - 18. dubna 2009

139 nepřečtených
  • JIRA

    Podařilo se mi kontaktovat vrchního stavitele trati a tak tedy – „Plešivecká držka“ se uskuteční v sobotu 18. dubna 2009. „Vyjížďka“ na horských kolech vede přes bájný vrch Plešivec v Brdech. Připravte na velice obtížnou jízdu, vezměte si občerstvení, hlavně dostatek tekutin. Okruh 17,4 km okolo Plešivce (653 m.n.m.) včetně výjezdu na Čertovu kazatelnu. Kategorie: Muži (a kdysi i Katzena) – 2 okruhy. Ženy – 1 okruh. Ceny pro první 3 v kategorii. Jede se za každého počasí. Trasa je náročná, ale nikoliv záludná. Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, nikdo nebere za nikoho žádnou zodpovědnost. Plná přilba je povinná. TRA BUDE NEJLÉPE ZNAČENÁ, JAK JEN TO BUDE MOŽNÉ VĚTŠINA LIDÍ SNAD TRASU UŽ O-P-R-A-V-D-U DOBŘE ZNÁ A KDO JI NEZNÁ TAK A SE DRŽÍ POŘADATELE (nebo někoho, kdo už někdy dojel až do cíle) -TEN VŠAK POJEDE DOST POMALU …ALE NEZABLOUDÍ. Ke startu budou připuštěni jen dospělí, odolní jedinci. Prezentace v hospodě „U Prejzků“ na Lhotce od 11:30. Start po 13:15 z návsi – směr k lesu na Běštín. Po dojetí tamtéž vyjetí a po vyjetí „kulturní pásmo“. Přihlaste se prosím tady v anketě ať vím alespoň odhad „kusů“.

    Případné návrhy na zlepšení uvítám. Pěkný den… :)

    Anketa: Pojedete jako:

    22x
    96%
    1x
    4%
    0 0
    • Medunka  

      fotograf

      0 0
      • fousek  

        To zahodis sanci na vitezstvi?

        0 0
      • JIRA  

        Stačí sednout na kolo, jednou obkroužit kopec a můžeš být vítězka závodu žen. :) Kája Polívková má letos omluvenku.

        0 0
        • Medunka  

          nj, kudla byla milejsi nez zavody :-(

          0 0
      • JIRA  

        Naprosto výjimečně a naposledy byl přestup z kategorie fotograf do kategorie závodník bez poplatků. :) Blahopřeji k umístění! ;)

        0 0
    • K2  

      Sakra – 18.4. jsem se přihlásil na Velo Test Fest.....:(

      0 0
    • McBlacky  

      Po třech krásných ročnících letos ač velmi nerad vynechám :(

      už teď mne to mrzí, sakra…

      pro ostatní dobrá zpráva – o místo na bedně víc :)

      0 0
    • knihomol  

      Tuhle „vyjížďku“ si rozhodně nenechám ujít. A doufám, že bude letos alespoň o TROŠKU méně bláta než loni!

      0 0
      • JIRA  

        S tím blátem je to bez záruky, ale dosud se to střídalo a hnusně bylo loni, TAKŽE … :)

        0 0
    • HAJNEY  

      pojedu vs radostí a doufam že tentokrát uvidím na cestu . Hajnej (SVÍCKO)

      0 0
    • HAJNEY  

      a CO NEJAKÉ TO PAMÁTNE TRÝČKO BUDE ZASE ?

      0 0
      • JIRA  

        Je mi líto – spíš bude něco jako loni (to bylo COOLMAX tričko od Sensoru), jelikož mám spoustu starostí ale čas nikoliv. :(

        0 0
        • fousek  

          Ten coolmax byl dobrej, ale s logem by byl vybornej, akorat chapu ze zbytek by byl takrka neprodejnej

          0 0
          • JIRA  

            Už loni jsem psal, že nechci do konce života chodit v triku se stejným potiskem. :)

            Zatím bylo triček vždycky málo, ale stačí aby zapršelo jako loni A …

             
            0 0
          • JIRA  

            …třeba teď je přihlášenejch' 6 lidí, tak počet triček by možná věděla tahle paní http://www.matrixworld.estranky.cz/…/iobrazek/45 ale já ne. ;)

            0 0
    • Gorgov  

      rad si to lonsky odmlce strihnu :) a pojede i moje verca, takze muzes s nama pocitat:)

      0 0
    • cobra  

      Omlouvam se, prihlasil jsem se omylem, rad bych se zucastnil, ale ten den odjizdim do Alp, takze se mnou urcite nepocitejte.

      0 0
    • Hanzl  

      Nazdarek Jiro! Vidim to tak, ze s mladou dorazime. Akorat to jeste nezname, tak ti musim zavolat a poptat se na detaily. Zatim, Hanzl :)

      0 0
      • JIRA  

        Tak to se stavte, když to máte „za kopcem“. Budeš i „závodit“? ;)

        0 0
        • Hanzl  

          No, teda, koukal sem na minule rocniky a popis trati. Nevim nevim, je tam hovadsky prevyseni. Ja jel vcera od reky k nam domu na kamyk a dnes znova, jsem uplne tuhej.

          BTW: Prosim o link na mapu ci profil trati, rad bych si to dal s mladou cvicne… Hledal jsem to asi 20minut, ale nikde nic :-(

          Díky!

          0 0
          • ¨MZ  

            mapu nemam, profil jo. Je to celkem placka, na těch 36ti km je nastoupáno jenom 960m.

            0 0
            • McBlacky  

              mě to chvílema přišlo i do kopce. Když se ještě jezdilo přes Fabiána, tak i ******** do kopce :)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Mapa trati tady byla, eště v době kdy se jezdilo „postaru“… nová nevim…

              0 0
          • JIRA  

            Našel jsi to? Vrchní Stavitel mi včera hlásil, že je to vyznačeno.

             

            Tak v sobotu. :)

            0 0
            • renda  

              Ahoj Jiro, nikdy jsem to nejel, ale podle kladných ohlasů přijedu ještě s kámošem a jeho přítulkyní, tak s náma kdyžtak počítej. Tak v sobotu čaues

              0 0
            • Hanzl  

              Našli tvoji rádcové. Zabloudily sme jen na pár okamžiků – v místě, kdy se „objede“ plešivec spodem a ostře se zatáčí z asfaltu doprava do lesa ok, pak po deseti metrech doleva a pak sme valily po singlu s hlavou dolu az na kraj vsi..Nase chyba, znaceni je vice nez prehledne!

              Ja sem funel jak prase, jely sme ten okruh cca dve hodky a já tlačil nahoru, Terezka nahoru i dolu, ale vymlouvala se, že na volnejch pedálech by to dala, ale tak proč si kupovala SPD? – letos nase prvni vyjizdka, poprve oba v terenu na spd..a skoro sme se porafaly :) No a když koukám z okna, tak se v sobotu asi neuvidíme…

              Jináč sjezdíky na trati jsou vážně luxusní, to mám rád, prudké, šutry, kořeny – žrádlo :)

              0 0
    • orgoj.chorchoj  

      mam to z Pribrami „za bukem“ tak proc se nepridat!

      0 0
    • fousek  

      Dneska mam v planu projet jedno kolecko, abych vedel do jaky kategorie se mam prihlasit. Kdyby nekdo chtel tak se muze pridat, tempo lehce zavodni se zastavkama s odstranovani prekazek z trate. Z namesti v Jincich vyrazim tak okolo 17–17:30

      0 0
      • JIRA  

        Tak to jsi hodney'. :) Jirka říkal, že to doznačí – někdo to zase skoro celý olámal. :(

        0 0
        • fousek  

          No tak sem to projel, ale nic neodklidil, nejak sem se rozjel a nechtelo se mi zastavovat, ale priisti tejden tam chci jet to kapku poklidit. Asi nejvic tam vadi klada na sjezdu po cerveny, pak je cestou par kamenu a vetvi, ale to jsou malickosti. Znaceni je cim dal tim lepsi, zahlid sem asi jen 2 nedodelany znacky.

          Jinak k trati: polni cesta od startu je sucha, obcas louze a na nekterejch mistech ne uplne zaschla a rozjezdena, jestli to v tomhle stavu zaschne tak bych si tipnul ze tam v baliku bude nejakej ten pad (hluboky koleje od traktoru). Pak uz je na trati vsude sucho a jede to rychle, snad jen hned za sjezdem z cerveny je louze a blato, ale kdy tam nebylo? Od odbocky nad jezirkem az k cili je cesta vyjezdena od lesaku a je rozsirena, navic to ted jede hodne rychle, takze dramaticky konec zavodu bude zarucen. Takze jestli pocasi vydrzi tak to bude hodne rychla chrtarna.

          Nazaver mapa, doufam ze ji sem muzu dat, dokreslil sem do ni zmenu trasy o ktery vim (jela se minulej rok)

          0 0
          • JIRA  

            Díky za info.

             

            „Balík“ 13 lidí snad nebude taková hrůza. ;)

            0 0
            • fousek  

              Takhle od pocitace to vypada docela smesne, ale ja si tipuju ze ucastniku bude zas kolem 40. Vzdyt minulej rok bylo hnusne jako kazdej druhej rok a lidi prijelo dost. Navic ja vim minimalne o 2 potenciona­llnich ucastnicich, pokud bude hezky:-)

              0 0
              • JIRA  

                Počasí zařídit nedokážu. :) Nic horšího než že bude jako loni se snad nestane. ;)

                0 0
                • Medunka  

                  no jeste kroupy, snih nebo  neco takoveho klidne nastat muze :-) Lokalne na plesivci

                  0 0
                  • JIRA  

                    Nestraš! :) V hospodě je to domluvený, takže by něměl být problém se schovat k čaji ......a tak. ;)

                    Snad to nebude jako tohle pondělí (?) v Humpolci

                    http://www.fazole.cz/…/galerie.asp?…

                    0 0
                    • Medunka  

                      Já ti nevím, žabkám nevěřím, hlásí jen ochlazení a přízemní mrazíky. Ale co víš

                      0 0
                  • Florky  

                    Ahoj Medunko,podle všeho nebudeš možná moc daleko s odhadem počasí na sobotu…ale zase máš jen jedno kolečko na rozdíl od nás kluků.Tak si raději vemu sebou i huberťák abych nenastyd…(:-(  Tak ahoj v sobotu Florky 

                    0 0
    • koro  

      Za mě hlásím ještě jednoho navíc

      0 0
    • poge  

      Ahoj JIRO,

      jelikoz tenhle „zavod“ pojedu uplne poprve, je jeste neco, co bych mel vedet a neni

      napsany v uvodnim prispevku?

       

      Diky.

      Jirka

      0 0
      • JIRA  

        Měl by jsi vědět, že už zabloudila spousta lidí a tak případně nebudeš první ........ani poslední. :) Nic zásadního mne nenapadá. Pokud máš v plánu být co nejdřív v hospodě, tak nastuduj profil. Pokud to pojmeš jako výlet, tak si vezmi s sebou foťák – z Kazatelny je za hezkého počasí krásný výhled.

        http://www.brdy.org/…2/Itemid,33/ 

        0 0
    • rš2  

      Čau, nikdy jsem nejel, ale podle diskuze tady to bude dobrá akce, hoď sem odkaz na nějaké stránky ať se můžu přihlásit a zjistit kde to vůbec je :-)) Jsem plzeňák tak počítám, že to budu mít za kopcem…

      0 0
      • sagista  

        Loc: 49°48'41.566"N, 13°59'20.881"E

        0 0
    • Florky  

      Ahoj Jiro,omlouvám se že se hlásím až teď měl jsem toho moc.Letos jedu a beru sebou další dva pacienty tak se to o pár duší rozroste.Už se těšíme.Co se týká triček tak jsem Vám je už jednou nebo dvakrát dělal přez Petra Nováka.Pokud by byl zájem tak bych ještě mohl nějaký udělat a hodit je do placu jako ceny bo co…?Jak uznáš za vhodné,tak zatím ahoj Florky 608 956 966 

      0 0
    • rš2  

      TAK CHLAPI (A DĚVČATA) JE NĚJAKÁ STRÁNKA S PROPOZICEMA A PŘIHLÁŠKOU?

      0 0
    • JakeF  

      Jsou nějaký speciální podmínky na účastníky? Docela jezdim, Plešivec znám a ten závod bych si zajel, spíš tak zkusit si, jak na tom jsem, na nějaký velký závodění nemám kolo ('07 Traction, kapičku vylepšenej), ani kondici (letos tak 400–500km). Přihlašuje se až na místě nebo někde předem? Jo a co je plná helma? Je to normální helma, co mám na kolo nebo něco speciálního jako na freestylový kola? Díky za odpovědi.

      0 0
      • lenochod  

        myslím že Jíra požadoval věk 18 a více, tvé kolo je-li v dobrém technické stavu naprosto stačí, kondice není nikdy dost  – do tmy to určitě zvládneš, helmu normál na kolo

        0 0
        • JakeF  

          A nějaký zápisný neni? Sraz normálně přijedu a zapíšu se, jo? Kolo půjde na seřízení po závodě, funguje docela v pohodě zatim, jenom si doladim přehazku. Tmy bych se opravdu nebál, pokud se startuje odpoledne ;-).

          0 0
          • JIRA  

            Účastnický poplatek bude max. 250 - podle počasí a hodnoty odměn pro nejrychlejší.  

            0 0
    • Medunka  

      Neplánuje někdo z Prahy na ten masakr jet na silničce na čumendu?

      0 0
      • Pebe  

        jájájá :-)

        0 0
        • renda  

          PeBe ty neprotáhneš toho nového SUPa?

          0 0
          • Pebe  

            to by muselo být jo pěkně :-)

            ale fandit snad budu, neboj ;-)

            0 0
            • crom  

              joo to uschne:-)))si vezmu snad fotak,abych si vas blejsknul jak svistite jako ropaci dolu.jeste ze pohodicka blatnicky,pla­cacky:))

              0 0
              • teepeex  

                jestli nebude prset tak se taky doplacam na celopevnym s fotakem a budu fandit zenskejm:)

                 
                0 0
          • fousek  

            Pebe nic jinyho nez silnicky nema:-)

            2 Medunka: Videl sem jet Plesivackou drzku na trekovym kole, ale na silnicce jeste ne, budu ti drzet palce:-)

            0 0
            • JIRA  

              Jeden člověk na trekingu mne předjel ve sjezdu z Plešivce …ale to už je dlouho. :)

              0 0
              • McBlacky  

                z lidí co znám tak tipuju Fousáče nebo Lempla

                0 0
    • Gorgov  

      kdyby se někdo chtěl přidat, pojedu ráno autem z Prahy – Modřan, myslim, že budu mít 2 volná místa, kdyžtak se ozvěte, nějak to domluvíme.

      0 0
    • fousek  

      Cerstve zpravy z trate (ctvrtecni jeste za sucha): Kapku sme poladili prekazky na trati, 7m dvojak, transfer s navazujicim 3m dropem a samozrejme par lavecek:-). Delam si srandu, odklidili jsme par klad a sutru z cesty, takze se da trat projet bez slezeni z kola, chvili sem uvazoval ze z jedny klady udelam skocku, ale pak sem si to rozmyslel, ti co si chteji skocit si urcite neco najdou a pro ostatni by to byla nastraha navic, kterych je na trati uz docela dost (zvlast jestli se pojede na mokru). Timto diky Honzovy, ktereho sem potkal cetou, za pomoc pri odklizeni.

      Jinak sem mi lepila smula na paty, hned prvni sjez a prorazeny predni kolo a pak jsem ztratil GPS, chtel sem udelat tracklog cely trasy, ale cestou se mi vyklepala z kapsy batohu(stesti je ze aspon vim polohu, kde sem ztratil signal modulu), takze dneska asi navstivim trat jeste jednou. Kdyby nekdo nasel cernej GPS modul MSI, tak bych byl rad kdyby me informoval.

      0 0
      • Thapsus  

        Fousku, prosím Tě, dej ty brejle Pebemu, jestli dorazí. My to tam asi do odpoledne nestihneme. Díkes. Thapsus + Vilma.

        0 0
      • kankrlicek  

        kdybys ten gps modul nenašel, ozvi se.

        0 0
    • McBlacky  

      ještě jedna instruktážní fotka :)

      0 0
      • JIRA  

        Nestraš! :)

        0 0
        • McBlacky  

          tj loni bylo ještě hůř, ale letos to bude pohoda, od 23:00 nemá pršet a je to hodně vyschlý

          0 0
          • fousek  

            No covece vcera sem jeste jel hledat GPS a nejak ta vyschlost nemela vliv, vody bylo vsude dost. Ale snad nejvetsi louze se vsaknou a aspon se nebude prasit:-)

            0 0
            • teepeex  

              a nasels?

              0 0
            • McBlacky  

              to mi ani neříkej, právě se balím na 7 hodin scorelauf…

              0 0
              • heretik  

                No asi vám ty modrobílý trika tak zářivý nevydržej ;-)

                0 0
            • JIRA  

              …a nakonec Ti ji našel pes. :)

              0 0
    • JakeF  

      Tak pokud bude pršet jako dneska, tak nejedu. Jeli jsme si projet tu trasu jednou, ujet by to nebyl až takovej problém, ale v tom dešti mi byla šílená zima a jet v takovym dešti ty kola 2, tak umrznu. Navíc mám teď všechny věci do deště totálně promočený a zejtra se mi do mokrejch oblíkat nebude chtít… Tak snad se to počasí umoudří, trať je pěkná.

      0 0
      • JIRA  

        …to bylo strachu ..............a nakonec bylo skoro i pěkně. :)

        0 0
    • teepeex  

      fotky zde

      pro nezucastnene nuda nuda, sed sed,

      pro zucastnene snad jenom nuda, a mozna trochu sed;)

       

      pokud nekdo neco z toho chcete tak do emailu a poslu velky

       

      jo a bylo to fajn

      0 0
    • jecnak  

      Letos to bylo takovy komornejsi, ale i pres to pekny. Fajn pokecat s lidma, ktery moc nevidam. Trat klasicky supr, klasicky sem si ji pamatoval kratsi nez byla, klasicky bahno. Pristi rok zas. Diky Jiro.

      0 0
    • Pebe  

      taky se přidám k děkovačkám, bylo to super, po prvních 100metrech už to bláto nevadilo, trasa super, hodně do kopce, hodně kořenů a kamenů, nakonec jsem to i na pevné vidli objel.

      0 0
    • JIRA  

      Přátelé, kamarádi,

      tak to máme za sebou. :) Děkuji Jirkovi Koutskému za vzornou přípravu trati a vám všem za účast – těšíme se na setkání nejpozději za rok. :)

      Výsledky jsem poslal v příloze – kdo napsal adresu, kterou jsem znal nebo dokázal rozluštit – tomu jsem je odeslal.

      Mějte se fajn…

      Jíra

      Pak už jen:
      - doufám, že jste všichni dojeli ve zdraví a případné šrámy rychle zmnizí
      - jsem opravdu rád, že se (snad) nikomu nic vážného nestalo – jednu chvíli jsem měl docela nervy
      - Fouskovi našel GPS modul pes co vypadal (skoro?) jako český fousek :)
      - Bredokovo kolo je fakt pěkný „lesní stroj“
      - Tomášovi děkuji za pozvání na LiP, ale bohužel mi to nevyjde, tak ať vám to vyjde co nejlíp ;)
      - Florkyho nabídku triček příště rád využiju
      - pokud najdete nejasnosti ve výsledcích – napište opravím – pokud nebudou připomínky do konce týdne, tak je berte jako definitivní. ;)
      - Triatlon na Kleštěnici bude 20.6.

      0 0
      • ¨MZ  

        Taky se připojuju ke spokojeným, super akce, pohodička, žádná megaakce, takhle se mi to líbí. V pátek jsem byl nucen v tom lijáku jet 20km z práce na kole a doma jsem po příjezdu zvažoval svoji účast. Přeci jen vzpomínky na loňský ročník a na loňské eXtreme Bike Brdy jsou ještě čerstvé :-) Večer mi ale zavolal Renda a já si i začal těšit. Stejně bych asi jel, i kdyby chcalo i v sobotu :-) Trať byla ale naprosto v pohodě, Blacky měl pavdu, je vidět, že v lese s kolem snad i bydlí. Takže díky Jírovi a Jirkovi Koutskému a za rok určitě zase. A ať trochu zaprší, ať to zase stojí za to :-)

         

        Škoda termínu triatlonu, pravděpodobně mi to nevyjde, tak třeba za rok :-(

        0 0
    • fousek  

      Supr „vyjizdka“, blata bylo akorat na to aby sem se umazal, svitilo slunicko, ptaci rvali a hlavne sem neprorazil takze parada.

      Chtel bych jeste nekolikrat podekovat za nalezeni GPS, dokonce i funguje, coz je maly zazrak po tom patecnim desti.

      Take bych chtel podekovat organizatorum za skvelou akci.

      Co me kapku nastvalo byli protacejici se riditka v predstavci (takze sjezdy v 2. kole byli skoro jak na vode) a pak to ze sem ani jedno kolo nedal pod hodinu, ale to jsou takove nepatrne zapory , za ktery si stejne muzu sam.

      0 0
      • JIRA  

        …a byl ten pes fousek nebo ne? :)

         

        Jezdil jsi dobře až výborně – skoro jsem měl podezření, že znáš nějakou zkratku. :) Ty a Bredok jste předvedli jednoznačně největší smyky v cíli .........ale na to zatím není kategorie. ;)

        0 0
        • fousek  

          Ja toho psa bohuzel nevidel, ale ma u me nejakou psi dobrutku:-)

          Tech zkratek je pomerne dost a daly by se vyuzit tak ze by si jich jen tezko nekdo vsimnul, ale vyhrat za kazdou cenu fakt nemusim a kvuli 6. mistu by to bylo fakt smutny:-) Ono staci ze mam obrovskou vyhodu v tom ze trasu znam temer dokonale a ty sjezdy mam docela najety. Tady na B-F by sme vyhrali cenu nejvetsich skodicu prirody:-)

          0 0
          • JIRA  

            Ona proběhla nějaká soutěž? :)

            0 0
            • lenochod  

              Tak se tedy také přidám s gratulací pánové :o) Kolo jsem ještě neumyl, to bahno dnes drobet opadalo za jízdy. Mokrý od bahna smradlavý hadry jsem vyndal dnes z auta. Ten smrad mě skoro omráčil. Myslím že to k tomu prostě patří :o)  V pátek asi vypláchnu camela od jonťáku a sobota bude zase dobrá :o)) Ještě že silnička je čisťoučká :o)

               

              Co příště ta kola tři a ženy dvě? To jen pro lepší zažití trasy :o)

              0 0
              • fousek  

                zeny at si jedou klidne 3 kola, ale u muzu bych to nauopak zkratil na jedno:-)

                0 0
            • fousek  

              Ja o zadny nevim:-)

              0 0
              • JIRA  

                Jsem myslel, že když píšeš o „cena nejvetsich skodicu prirody“, tak něco třeba bylo. Pokud ne – tím líp – nemusím být všude. :)

                0 0
    • orgoj.chorchoj  

      Dik Jirovi i vsem kdo prilozili ruku k dilu za sqelou akci. Pocasi bylo proste ideal, pivo u Prejzku jako kren. Ani se nechtelo dom. Mejte se vsichni fajn a nejpozdeji za rok na videnou.

      0 0
    • JakeF  

      Super závod, trošku jsem byl od bahna, dost jsem dorasil kolo. Nakonec se i počasí vyvedlo a umístil jsem se nad očekávání docela slušně. Příští rok jedu určitě zase, to už bude pod 2 hodiny :-). Díky za super závod, bavilo mě to.

      0 0
    • JIRA  

      Pro letošek nějak málo volných sobot. :( Jaký je váš názor na předběžný termín 18. dubna?

      Díky za příspěvky.

      0 0
      • Pebe  

        vzhledem k letošní zimě bych to klidně posunul na 1.5.

        MTB Posázavím se letos zjevně nepojede, nevím co jiného by mělo být

        0 0
        • karliner  

          Sparta hraje 1/5 derby s Pragovkou. Rugby.

          0 0
        • JIRA  

          Kde je nějaký kompletní kalendář? Loni si termín v podstatě určili sami účastníci – vždycky se to snažím posunout tak, aby se to nepotkalo s jiným „oblíbeným“ závodem.

          0 0
        • fousek  

          Jo a vecer by sme mohli udelat lampionovy pruvod, treba s motem nechceme se vratit o 20 let zpet. (dofam ze tu nevznikne flame)

          0 0
      • fousek  

        ja sem pro 18.4.

        0 0
      • Darkson  

        za mne 18.4. OK

        0 0
      • orgoj.chorchoj  

        18/4 je OK

        0 0
      • JakeF  

        Za mě ok, už se na to těšim od podzima :-). Ještě by bylo nejlepší, kdybys zařídil na letošek sucho, nemusel bych shánět Racing Ralphy :-).

        0 0
        • fousek  

          My skalni se na to tesime uz od 18.4.2009. Na zavodni slicky se vyprdni (tim myslim i RRka) a kup si naky poradny plaste. Minulej rok byl suchej, ted je cas na mokro:-)

          0 0
          • knihomol  

            Myslíš jako střídat suché a mokré roky? Ano, v porovnání s 2008 byl loňský ročník vpravdě na suchu :-)

            0 0
            • JIRA  

              Jsem koukal, že Kája Polívková má cílovou fotku doma na nástěnce – bylo to vidět v Jak se staví sen. :) Pro sponzory asi použít nešla – není tam vidět ani písmeno. ;)

              0 0
            • fousek  

              Jo a nekteri si to nenechaj vysvetlit, vzhledem k tomu, ze kdyz ted koukam z okna tak je vsude bilo a i v tejdnu byl Plesivec misty jeste bilej tak bych se vsadil, ze tradice bude pokracovat:-) A to jeste asi nekteri nevideli jak lesaci upgradovali nektere cesty:-)

              0 0
              • JIRA  

                Věřím, že lesáci odvedli jako vždy „dobrou práci“.

                Zase na druhou stranu – za měsíc ten sníh snad sleze. První nebo druhý ročník se jel za sněžení. Byla by to změna ……ale klidně ať je teplo a sucho, protože jinak je mi při čekání na posledního účastníka vždycky strašná zima.

                0 0
          • JakeF  

            Já beru Racing Ralphy jako pořádný pláště :-D. Loni jsem jel na Michelinech XC Dry II. A minulej rok suchej rozhodně nebyl. Sušší proti předminulýmu (to jsem viděl jen fotky a stačilo), ale stejně jsem dojel dost od bahna díky tý rovince za startem a prakticky neobjetelný louži za odbočkou z červený. Letos by to chtělo úplný sucho, ať to můžu objet na XR1čkách :-).

            0 0
        • JIRA  

          Každý rok je objednáno sucho a slunečno. Vždycky to tak nakonec i je …jen třeba „nesedí“ datum. :) První roky jsem z toho byl ve stresu, ale když vím, že někteří jezdí právě pro „nestandardní podmínky“, tak jsem klidnější.

          0 0
      • K2  

        18.4. předběžně OK

        0 0
      • knihomol  

        Osobně též jsem pro nedělní termín. Pro mě osobně může být 18.4. či 25.4. Ovšem letos možná bude záležet i na výšce sněhu na Plešivci :-))

        0 0
      • marios  

        18.4 Ok Jedu.

        m

        0 0
    • McBlacky  

      neděle je ok, ale 18 se to kryje s duatlonem v Újezdě. Což sice není zásadní, ale následující dvě neděle by se to nekrylo s ničím.

      to jen tak do úvahy, nemyslím, že to odradí moc lidí, ale jedná se o podobnou amatérskou akci blízko Prahy.

      následující neděle po TB nebo první květnová by asi byly lepší,

      0 0
      • Pebe  

        2.5. je UAC Šlap okolo Slap

        25.4. je UAC časovka do vrchu Zákolany

        0 0
        • McBlacky  

          já měl na mysli bajkový akce, žiletky maj pořád něco :)

          0 0
          • Pebe  

            no právě toho 1.5. nemaj ;-)

            0 0
            • karliner  

              A kolik žiletek, kromě tebe, se přijede brodit bahnem :-)))

              0 0
              • Pebe  

                nevim, třeba Kuře, Renda, možná i někdo další koho neznám

                chápu že se ti to nehodí kvůli rugby, ale tak to už nemá s kolem společného vůbec nic ;-)

                0 0
                • McBlacky  

                  soboty jsou out obecně i ta 1.5. vždy je na výběr min mezi 2 MTB závody, neděle je pro lokální závod lepší

                  0 0
    • Carlos.f  

      Termín 18.4. je OK

      Další víkend je Test fest a Trans Brdy

      0 0
      • JIRA  

        „Pokračujeme“ tedy v přípravách na 18.4. :)

        0 0
    • Gorgov  

      pokud mi to vyjde, sem taky pro 18.4. :)

      0 0
    • jecnak  

      Dorazime.

      0 0
    • knihomol  

      18.4. dorazím jako na koni – totiž na kole.

      0 0
    • johny9  

      Nemůžu najít stránky, kde bych se přihlásil na letošní plašiveckou držku.

      Dík za odkaz.

      0 0
      • orgoj.chorchoj  

        jestli se nepletu tak zadny takovy stranky nejsou, prihlasit se muzes tady na B-F

        0 0
    • JoelMiler  

      18.4 Dorazim

      0 0
    • martin_bakov  

      Taky se zastavim.

      0 0
    • sagista  

      zdravim, laka me zkusit takyto mensi zavodek:) mate tam cenu pro posledniho??

      0 0
      • Gorgov  

        jo, plati ostatnim pivo!

        0 0
        • sagista  

          :)) tak to je celkem slusna motivace aspon nekoho predjet…

          0 0
    • ¨MZ  

      Já bych si tedy toho 18.4. s dovolením také přijel zabahnit.

      0 0
    • JIRA  

      Pro rok 2010

      http://www.bike-forum.cz/…-4–2010.html

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce