Plešivecká držka 2010 - NEDĚLE 18.4.2010

157 nepřečtených
  • JIRA

    Podařilo se mi kontaktovat vrchního stavitele trati a tak tedy – „Plešivecká držka“ se uskuteční v neděli 18. dubna 2010. „Vyjížďka“ na horských kolech vede přes bájný vrch Plešivec v Brdech. Připravte na velice obtížnou jízdu, vezměte si občerstvení, hlavně dostatek tekutin. Okruh 17,4 km okolo Plešivce (653 m.n.m.) včetně výjezdu na Čertovu kazatelnu. Kategorie: Muži (a kdysi i Katzena, která má prý čerstvá dvojčátka – blahopřejeme) – 2 okruhy. Ženy – 1 okruh. Ceny pro první 3 v kategorii. Jede se za každého počasí. Trasa je náročná, ale nikoliv záludná. Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, nikdo nebere za nikoho žádnou zodpovědnost. Přilba je povinná. TRA BUDE NEJLÉPE ZNAČENÁ, JAK JEN TO BUDE MOŽNÉ VĚTŠINA LIDÍ SNAD TRASU UŽ O-P-R-A-V-D-U DOBŘE ZNÁ A KDO JI NEZNÁ TAK A SE DRŽÍ NĚKOHO, KDO JI ZNÁ. :)

    Ke startu budou připuštěni jen dospělí, odolní jedinci.

    Prezentace v hospodě „U Prejzků“ na Lhotce od 11:30. Start po 13:15 z návsi – směr k lesu na Běštín. Po dojetí tamtéž vyjetí a po vyjetí „kulturní pásmo“. Přihlaste se prosím tady v anketě ať vím alespoň odhad „kusů“.

    Případné návrhy na zlepšení uvítám. Pěkný den… :)

    Anketa: Pojedete jako

    21x
    88%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • JIRA  

      Podporují:

      dirtrider.cz

      cyklopujcovna.cz

      0 0
    • JakeF  

      Trasa beze změn proti loňsku? Počasí je objednaný jaký? :-)

      0 0
      • JIRA  

        Změny trasy podle toho, co vymyslela zima …a lesáci. Nic zásadního ale není v plánu.

        Počasí jsem objednal pěkné a ono vždy nakonec i „je pěkné počasí“ ……jen někdy nesedí „datum dodání“ :)

        0 0
        • ¨MZ  

          zrovna dneska jsem tam chtěl vyrazit na inspekční cestu :-) Jenže jsem vyjel pozdě, takže jsem stačil akorát sjet z Ostrýho k papírně a musel zase točit domů. V lesích je, až na pár kaluží na cestách rozježděných od lesáků, krásně sucho, v tomhle týdnu taky nějaké intenzivní deště nehlásí, tak snad to vydrží.

          0 0
          • JIRA  

            Hlavně ať se nepráší! :) Stejně nakonec stačí jedno blátivý místo …a že ta cesta k cíli vyschne málokdy.

            http://www.bike-forum.cz/…010646–1.jpg

            0 0
            • JakeF  

              Sakra… Když vidim tuhle fotku, tak jdu preventivně připravovat Authora, na tohle by mi Treka bylo líto. To budu radši riskovat, že Authora dolomim a někde se přerazim…

              0 0
              • JIRA  

                To byl opravdu „mokrý“ ročník 2008. Neboj, vždyť tady někdo psal, že je sucho. :)

                0 0
                • JakeF  

                  Jo, loni bylo taky sucho :-D. Pak den předtim zapršelo a i těch pár louží na trati udělalo svoje :-). Snad to letos vyjde v pohodě, nemám prachy ani žaludek na to rasit novou Foxku v bahně, ale zase na druhou stranu jet to na Gile, tak si nadávám v prvnim sjezdu… To bude ještě dilema :-).

                  0 0
                  • JIRA  

                    Snad to není vidlice jen do „laboratorních podmínek“ a trochu bahna jí neuškodí. :)

                    0 0
                  • fousek  

                    Zatim vetsina Foxek co sem zkousel tak byly od vyroby pridreny, je treba je kapku rozhejbat v blate:-)

                    0 0
                    • JakeF  

                      No, jestli to nebude vyloženej maras, tak na Treku pojedu… Aspoň se pak nebudu moct vymlouvat, proč jsem skončil tak vzadu :-). I když já budu stejně, bezduše budou až pozdějš :-).

                      0 0
            • martin_bakov  

              Asi pujdu proti modni vlne ale vezmu si zadni,predni,levy i pravy blatnik :)

              0 0
        • karliner  

          V sobotu jsem Plešivec kontroloval a nechutné sucho všude…

          0 0
          • JakeF  

            Ty tu bydlíš někde blízko, jo?

            0 0
            • karliner  

              To ne, v Praze, ale mám chajdu kousek od Točníka.

              Btw – Hořovice v sobotu odpoledne jsou hotový „ghost town“ :-)))

              0 0
              • JakeF  

                Buď rád, že jsi nikoho nepotkal ;-). Na busáku nebo na náměstí se dost často objevujou značně zajímavý existence, jejichž pohledy na můj bajk se mi zrovna nezamlouvaj… Kde u Točníka? Údolí Ticha?

                0 0
    • Medunka  

      Katzene gratulace

      ja prostuduji mapu, abych nebloudila – si ji vytisknu a vemu s sebou na trat, pac nikoho, kdo trat zna, neuhakuji :-)

      A abych zabranila ztratam na materialu, defektum, asi to dam na MXMku :-)

      0 0
    • fousek  

      Asi bych v pristim tydnu nekdy odpoledne projel kolecko nebo 2 podle casu. Takze kdo by mel zajem o projeti s pripadnym komentarem kde se to da pustit a kde davat pozor muze dat vedet.

      0 0
      • Sipal  

        Přidal bych se. Jestli se dá ovlivnit termín, jsem pro středu, ale jinak je mi to v zásadě fuk.

        0 0
        • fousek  

          Terminove je mi to temer jedno (samozrejme budu zohlednovat pocasi), takze se prizpusobim vetsine, ale driv nez v 17:30 se na start nedostanu, z namesti v Jinecích budu vyjizdet kolem 17:00, kde by se mohli srazit lidi co by prijeli z jihu nebo neznaj misto startu.

          0 0
          • martin_bakov  

            Jo super, tak si to v praci zaridim abych stihal a mohli bysme se potkat uz u vlaku v Praze na hlavaku jestli jedes odtamtud.

            0 0
            • fousek  

              Ja sem temer z Jinec, ale pokud bude ohlas na vlak tak sraz muze bejt i na nadrazi v Jincich

              0 0
      • martin_bakov  

        A kdy odpoledne ? co kolem pate – seste ?

        0 0
      • JakeF  

        Já bych se taky přidal, aspoň otestuju, kam až můžu zajít na Ralphech… Ve středu mám zrovna školu do 4, takže bych to stíhal do Lhotky tak na pátou, jinak i dřív.

        Zejtra si asi pojedu změřit testovací čas a obhlídnout stav trati, tak doufám, že to lesáci nějak moc nezrušili a že nebude zase ta louže po odbočce z červený na modrou.

        Jinak tady je ještě jedna verze mapy, co jsem dělal loni já, nevim, jak to bude vidět v tom zmenšenym, pokud bude zájem, tak někam uploadnu plný rozlišení.

        0 0
        • fousek  

          Trat by mela byt cca OK, louze cervena-modra se da objet. Jak to vypada na startu netusim.

          0 0
          • JakeF  

            Jo, je to v pohodě, i ten táhlej kopeček po startu je vcelku suchej. Jedinej problém je na tý paralelní k turistický po prudký odbočce z asfaltu, tam to lesáci dokurvili tak šílenym způsobem! Pěkná cestička a zbyl z toho akorát průsek projetej nějakou technikou, v tuhle chvíli nejnáročnější část trasy, docela to tam klouže, na jednom kořenu jsem si trefil kolenem korunku. Jinak výjezd do sedla i to kamenný pole jsem projel bez šlápnutí. Když by to takhle suchý vydrželo, byla by to paráda.

            0 0
      • JakeF  

        Hele, teď koukám, na rámu nálepka Atombike :-). Tam to znám :-).

        0 0
      • fousek  

        Tak to skutecne vypada na stredu, pokud nebude chcat, padat kroupy a pod.

        Jeste me napadlo ze pokud by jel nekdo z Prahy vlakem tak je lepsi vystoupit v Lochovicich a dojet na Lhotku

        0 0
        • teepeex  

          uvidim, podle pocasu:)

          0 0
        • JIRA  

          Doufám, že jste tam neprojeli „drážky“! :)

          0 0
          • JakeF  

            Mám pocit, že se tam ztratí :-). Prostor těsně před cílem a ta oblast za startem kousek před výjezdem z lesa jsou hotový bahenní lážně. V závodnim tempu to bude masakr.

            0 0
            • McBlacky  

              to bylo vždycky. pokud to je jen tady tak ok.

              0 0
              • fousek  

                Ten sjezd (rovinka) k cili je fakt dost, myslim ze tam svazeli lesaci drevo a pokud se tam pojede kudla a jako ze jo tak bych rek ze tak 3/4 casu pojedou obe kola smykem. (teda pokud od ted nebude foukat uragan a svitit slunicko jak o zivot)

                Myslim ze bude problem v cili precist startovni cisla

                0 0
              • JIRA  

                Škoda, že se Ti to nehodí. Bonelli mi dnes psal, že jede. :)

                0 0
                • McBlacky  

                  já myslím, že Gorgov a Ječnák ho proškolej důkladně. Černým koněm je mistr z Ohrazenic na svém novém chrtovi :)

                  0 0
                  • fousek  

                    S tim cernym konem to vidim cerne, ve startovnim poly bude nezdrava koncentrace chrtu a nemam v umyslu jet na chrtovy, uz jen kvuli tomu aby se ode me neocekavali prehnane vysledky:-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      Hejník taky jezdí Všenory na XC. Když to znáš, není co řešit. Ber anténu a napal to :)

                      0 0
      • fousek  

        Tak co zejtra, plati 17:00 Jince namesti a 17:30 Lhotka?

        0 0
        • JakeF  

          Já si to v ten čas pojedu projet, jestli nebude moc pršet.

          0 0
        • martin_bakov  

          Ja mam po zavode pres dva kopce kolo v servisu az do ctvrtka takze bouzel nedorazim. Holt nastal cas vymenit prehazovacku po tech nekolika vetvich v retezu :(

          0 0
        • Malej Jelen  

          Se mnou počítej…teda spíš ti zejtra ještě zavolám…tak zatim :-P (:

          0 0
        • Sipal  

          Já se odhlašuju, zrušil jsem kolo…

          0 0
          • fousek  

            Co s tema kolama delate? Tak to vypada ze pojedou jen chrti, ktery trasu znaj i po slepu

            0 0
        • JakeF  

          Počasí vypadá pěkně, tak já pojedu. Mi odpadaj hodiny, tak si předtim asi projedu ještě 60ku, tak ne že mi budete pak ujíždět :-).

          0 0
        • ¨MZ  

          Ještě o víkendu jsem uvažoval, že bych se šel taky svézt, ale to blátíčko mi bude stačit v neděli. Ne že by mi vadila samotná jízda v bahně, ale s..e mě, když pak strávím mytím, čišttěním, mazáním kola a praním zabahněných hadrů víc času, než trvala samotná vyjíždka :-) Stačí, že té činosti věnuju většinu nedělního odpoledne a podvečera :-)

          0 0
    • Cryzyy  

      Stejně jako (skoro) jindy nepřijedu, těžkého závodu brzo na jaře a velké konkurence se opravdu bojím… s tejně bych zase zabloudil :) Katzen pozdravuj !

      0 0
      • fousek  

        Koukej prijet at konecne prozres a to HTcko konecne zadupes do zeme:-)

        0 0
        • Pebe  

          to jsou řeči :-)

          0 0
        • McBlacky  

          HT jede!

          historicky byla PD vyhrána vícekrát na HT než FS :) :)

          0 0
          • fousek  

            Ja nezazil aby PD vyhralo celopero, ale za to nemuzou celopera, ale uminenost chrtu. Doufanm ze to tentokrat napravis:-)

            0 0
            • McBlacky  

              myslim že jo, Giant NRS. na 100% to nevím.

              já letos nejedu :/ v sobotu mám 6 hodin scorelauf a v neděli pokud něco tak duatlon v ujezdě.

              0 0
              • JIRA  

                Jo Bonelli jel na NRS. O jiným vítězným FS nevím. Na poškození kola i jezdce taky vedou HT.

                Škoda, že se Ti to nehodí. :(

                0 0
              • Thidney  

                co je za scorelauf? jsem procitl po zimě a začínám se rozkoukávat :)

                0 0
          • Gorgov  

            Je cas s tim neco udelat! Z hystorie je treba se poucit a neopakovat stejne chyby:)

            0 0
      • JIRA  

        Už jezdíš MTBO, tak nezabloudíš. :)

        0 0
    • Gorgov  

      Jen me v soucasny dobe dost trapi koleno, ale verim, ze se to do ty doby da do kupy.

      0 0
    • heretik  

      Jede někdo z Phy a má volno v autě? Budu to mít honičku, měl bych se v noci vrátit z Anglie, ale jel bych rád, a auto mít nebudu.

      0 0
    • sagista  

      zdravim, nepojedete dnes odpo nekdo?? tempo spis vyletnicke, letos sem toho zatim moc nenajezdil.

      0 0
      • marios  

        Včera odpo jsme tam byli, dešti jsme ujeli. Trať luxusně značená, bohužel lesáci zničily ten krásnej singlovej výjezd, teď je tam široká cesta plná vetviček s jehličím ( jedna se mi mrcha zamotala do šaltru). Celý krásně jetelný, padlý stromy i louže se daly objet, uvidíme co za týden naprší a nasněží. Trochu se bojím, bude to moje první rychlá (aspoň ze začátku) jízda letos, ale začít se někdy musí.

        0 0
        • ciperka  

          Ahoj.To jsem rád, že se vám trať líbí v 06.04.jsme provedli upravu trate, prořezaji jsme stromky, velké storomy jsme přeřezali a odházeli kamení (hlavně ve sjezdech) a větve s cest a rovněž přibili nějaké nové značení.

          Jirka Koutský, Fousek a já.

          Nezbývá jen doufat, že to ještě týden vydrží.

          Foto: http://ciperka.rajce.idnes.cz/…prava_trate/

          Uvidíme se na startu.

          Čiperka

          0 0
          • fousek  

            Tech kamenu jsme odhazeli rek bych az moc, ted je to prujezdny snad i na silnicce.

            0 0
          • karliner  

            Chtělo by to ale projet ještě v pátek a zkouknout, jestli neopadaly nějaké šišky. Ty také můžou pěkně zavařit.

            0 0
            • JIRA  

              Jestli spadne nějaká šiška, tak to zvážíme zrušení, protože by pár HTčkářů mohlo mít problém. ;)

              0 0
              • JakeF  

                Alespoň se už trochu zlepšila předpověď na víkend… Ale jak to tak vidim, tak jsem měl spíš objednat Nobby Nicy, Ralphy budou na ten dříve singlík do kopce moc slabej kalibr…

                0 0
                • marios  

                  PO deštích pojede vzadu Ron UST a ve předu Nick UST, nebo obráceně? Probíral jsem to s Milanem Spěšným, ten někdy taky vozí vzadu hrubší plášť kvůli záběru. Jenže docela umí jezdit…

                  Jnak v sobotu to bylo na RK úplně v pohodě, takže při sušším povrchu i ten ralf bude stačit.

                  0 0
                  • jonti  

                    Bych to po desti neresil a bral predek i zadek Nobby Nic 2,1. Prece jenom na XC ta nizsi vaha RoR a nizsi valivy odpor az tolik neprinesou.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      navíc na Držku jsou NN při mokru super volba. na ročník kdy jsem na nich jel vzpomínám nejradši. na první rovince jsem ujel a pak jel celý závod sám, na jistotku a v pohodě, s blatníkama…

                      0 0
                      • marios  

                        Jenže já mam jen 1 NN. Vloni mi taky na první rovince ujeli a pak jsem jel taky celý sám (do toho výjezdu v singlu jms ebyli ještě 2), na pohodu, bez blatníků. PO zimní lyž sezoně holt ještě není ty rychlost, mám radši kopcovitější tratě :).

                        0 0
            • Smazaný účet  

              jojo, šiška bum do bříška a je s tebou amen. :o)

              0 0
          • JIRA  

            Díky za přípravu tratě! :)

            0 0
          • knihomol  

            Perfektní! Ještě vysušit ty louže, uplácat traktorové stopy lopatou a zamést jehličí! A máme tady umělou trať jak vyšitou. Ne, díky moc za úpravu, uvidíme, co tomu řeknou ostatní bikeři, aby si zase nestěžovali, že je to moc lehké!

            0 0
            • JIRA  

              Kopce nikdo do roviny nesrovnal, takže se jedná spíš o odstranění „zákeřností“. Když jsme kdysi stromy na cestě nechali, tak se to někomu nelíbilo – že prý moc cyklokros. Mně to ale přišlo dobrý. Ani opačná varianta se nelíbí všem. Ve chvíli kdy při této vyjížďce nenamotáš do šaltru větev, budeš za popsaný „úklid“ možná rád. :)

              0 0
              • karliner  

                Tedy, při vší úctě, obejdeme se v sobotu bez minuty ticha před zahájením, že jo…

                0 0
                • JIRA  

                  Na závodech v Domažlicích, kam jedu v sobotu, kvůli tomu posunuli harmonogram. Respektuji to.

                  Plešivecká držka je ale letos v neděli (18.4.2010) a jsem jen zvědav kolik lidí se splete a budou tam v sobotu čekat. Napsáno je to tady od začátku (včetně názvu tématu) a v předchozím tématu, kde se termín domlouval, to bylo také uvedeno. Takže znovu a naposledy – je to až v NEDĚLI! :)

                  0 0
          • orgoj.chorchoj  

            znaceni fakt luxusni, letos uz zadne bloudeni

            0 0
            • Medunka  

              To říkáš moc brzo :-)

              0 0
            • JIRA  

              Ještě nebyl rok, kdy by nikdo nezabloudil. To už je prostě tradice. :) V prvních letech to bylo značený „jen“ fáborkama (turisti je rádi převěšují), pak kládama (turisti je rádi přendavají na správné cesty), moukou (to už bylo moc práce) a nakonec cedulky (každý rok někdo nějaké zničí i když jsou velmi vysoko). Jirku Koutského to podle mne baví a myslím, že to dělá MOC dobře. Nebýt jeho, tak si o PD budeme už jen vyprávět. :( Po něm je vlastně i pojmenován tenhle „výlet“ – původně to bylo „Okolo Plešivce“, ale hned v nultém ročníku si Jirka strašně rozbil ……obličej. Ten kámen jsme pak pár let malovali na oranžovo.

              0 0
    • Darkson  

      tak já jako závodící bohužel nedorazim, zaprvé jsem celý týdem lehce nemocný a za druhý nemám pojízdnýho bajka:-/

      0 0
    • fousek  

      Tak to preci jen vypada ze bude sucho. Ale nezoufejte, par bahnitejch useku bude takze cisty do cile nedojedem. Ja sem dost zvedavej na ten dojezd do cile:-)

      0 0
    • Gorgov  

      Nemuzu jinak nez smeknou pred panama organizatorama, opet moc moc pekny…a ty ceny :)

      0 0
      • McBlacky  

        vyhráls?

        0 0
        • JakeF  

          Nevyhrál :-).

          0 0
          • marios  

            Blahopřeju k vynikajícímu výkonu, měl jsi nato jako prase, jak sis je sjel po tom prvním výjezdu, smekám.

            0 0
            • JakeF  

              Dík. Měl jsem prostě dobrej den :-).

              0 0
            • ¨MZ  

              No to jsem taky koukal jako blázen :-) Na tý rovince nevypadal nic moc, ale v tom kopci se kolem mně prohnal pěkně :-)

              0 0
      • jecnak  

        Hlavne znaceni supr, nektere maratony muzou zavidet.

        0 0
      • JIRA  

        Jsem rád, že se úsilí Jirky Koutského, které věnoval značení vyplatilo.

        S tím rumem je to dobrá náhoda. Zvlášť, když víš, jak Ti to po těch včerejších jelo. :)

        0 0
    • JakeF  

      Škoda toho singlu paralelně k červený, ten lesáci dost zkazili, jinak paráda, i to počasí nakonec vyšlo pěkně a zabahněný jsme byli jen tak snesitelně :-).

      Co se fotek týče, co fotila přítelkyně dám na rajče a hodim sem odkaz, tak když bude někdo chtít nějakou v plnym rozlišení, tak přes mail.

      Co se týče ostatních fotografů, tak prosím o odkazy a když na nějaký fotce najdete černo-zelenej dres, tak mi to rovnou můžete sypat na mail :-).

      Díky.

      0 0
    • knihomol  

      Letošní ročník byl naprosto luxusní! Počasí se vyvedlo na 1, blátíčka jen tak decentně, aby se neřeklo, značení suprové. Proto se poněkud podivuji nad malou letošní účastí, páč takhle hezky několik ročníků předtím nebylo. Akorát defektů bylo asi letos víc než obvykle. Stavitelům a údržbářům trati poklona! Díky.

      0 0
    • SNAIL  

      Gratulace Honzovi za druhé a Tomášovi za třetí místo. Vítěze neznám, ale jel moc pěkně

      0 0
    • ¨MZ  

      Taky děkuju organizátorům za parádní akci, dneska to nemělo chybu. Počasí ideální, blátíčka akorát, to k tomu patří. Potom, jak v týdnu furt chcalo, byla trať vynikající. Značení nedovedu posoudit, prostě ho nesleduju, po těch letech už to jezdím z paměti :-) A hlavně se mi jelo parádně, už dlouho mě závod takhle nebavil. Takhle má vypadat bajkovej závod !!!! Díky

      0 0
    • fousek  

      Super vyjizdka na cas, pocasi lepsi bejt nemohlo, trat jako vzdy primerene tezka. Nechapu jako ostatni malou ucast.

      Vitezum gratulace. Velke podekovani Jirovy a Jirkovy, protoze bez nich by nebylo nic. Teepeexovy za fotky

      Jediny co me nastvalo jsem byl ja sam, vubec mi to nejelo a jeste v poslednim kilometru uplne zbytecnej defekt.

      Nezbejva nez se tesit na dalsi rocnik.

      0 0
      • orgoj.chorchoj  

        Presne jak pises – jediny co me stvalo jsi byl ty :D Na takovy mrse tezky a napalil's to zle.

        Jinak taky dik za luxusni vyjizdku.

        0 0
        • fousek  

          To sem si myslel taky, ale s ohledem na minulej den jsem to spis jen prepalil:-)

          0 0
      • ¨MZ  

        dal jsem ty fotky na rajče , doufám že to autorům nevadí, případně to smáznu, abych neporušoval autorská práva :-) Chci aby se na to pár lidí podívalo a nemuseli to stahovat celý.

        0 0
    • teepeex  

      moc prima zavod, pocasi a tak

      jsem rad, ze jsem mohl videt par znamejch i neznamejch ksichtu bajkeru a jeste radsi jsem popatril na par znamejch tvaricek bajkerek

      priste pojedu taky, protoze takovyho zavodu by byla skoda:)

      0 0
      • McBlacky  

        beru tě za slovo, příští rok pojedeme spolu.

        0 0
        • Medunka  

          Příští rok hlavně musí jet Šárka, jinak Jíru zruší Ženské :-)

          0 0
          • McBlacky  

            musíš jí to vhodně nadhodit :)

            nakonec se jí duatlon včera moc líbil. Absolutně to vyhrála mezi ženama, sama teda v kategirii akademička. Jsem fakt nechápal jak dobře běžela, na to, že v běhu nikdy nezávodila. A pak na kole, strašnej sekec, předjížděla i chlapy masters a juncky, tak, že ji na rovinkách v Klánovičáku neuhákovali. Stará časovkářka :)

            0 0
            • Thidney  

              jsem se na vás chtěl skutálet z kopce podívat, ale nakonec jsem celý den čistil sad od náletů, trnek, šípků a ostružin. Furt kolem jezdili cyklíci nahoru dolů a když jeden při výjezdu volal na ostaní jak to dnes skvěle jede, tak byl sakra nebezpečně blízko rýči ve výpletu .)

              0 0
    • Medunka  

      Děkuji za pěknou neděli. Značení super, mám najeto přesně tolik kolik mělo být. To vyšlápnutí z pedálu na Kazatelnu bude chtít opravnou zkoušku, takže příští rok dám Držku bez šlápnutí! – Taky změním cíl závodu z nebloudit a dojet před Tomášem na jet kudlu od začátku do konce :-)

      0 0
    • jecnak  

      Tak takhle brutalni hladak jsem dlouho nemel. Mit gel, tak je to v klidu, sil bylo, kdyz jsem se po sobotni casovce rozjel, primo na rozdavani. Skoda no. Trasa krasna, rekl bych, ze vycisteni ji jen prospelo, je to vic jezdivy a clovek se nemusi bat, ze nekde namota saltr.

      0 0
      • McBlacky  

        já už vozím carbosnack gel a carbonex tabletu na každej závod. Ikdyž to občas dovezu do cíle. Pro sichr. Úplně ti rozumím… hrozný peklo, jak tě to najednou vypne

        0 0
        • Medunka  

          a „schytám to já“, že ho málo krmím :-)

          0 0
        • jecnak  

          Nejhorsi je, ze ti to vypne i ve sjezdu. Kdyz je clovek jen unavenej, tak sjezd da v klidu, ale s hladakem najednou nemas koncentraci, nestihas, zpomaleny reflexy atd. :-(

          0 0
          • JIRA  

            Nevadí. Uděláme kategorii hladových. :) První cena bude Turbogel. ;)

            0 0
            • jecnak  

              Abys pak rozsiril zazemi o kadibudky ;-)

              0 0
              • JIRA  

                Les je velký dost. :) Každopádně v propozicích bylo „vezměte si občerstvení“.

                BTW: paní z hospody nebyla moc ráda, že někdo ucpal bahnem umývadlo. :(

                0 0
                • jecnak  

                  Umyvadlo uz ucpany bylo pred zavodem. Po pusteni vody se vesele plnilo vodou.

                  0 0
                  • JIRA  

                    Díky za info – řeknu to Ríšovi. Jsem se nás cyklistů taky zastal, protože mi přišlo divný co by tam kdo pral, když bahno „skoro nebylo“. :)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ja jsem pral sebe, ale moc toho bahna nebylo, jelikoz to nejhorsi jsem odrbal venku. Pustil jsem si vodu a umyvadlo se plnilo a neodtekalo, coz jsem celkem s povdekem kvitoval, protoze bylo do ceho se namocit, kdyz spunt nebyl.

                      0 0
          • Smazaný účet  

            Já jednou nahoře sesed z kola a šlus, pár kroků a sednul jsem si… zachránil mě neznámý dárce tatrankou, tak jsem to pak nějak došoféroval dolů. :o)

            0 0
    • marios  

      Ahoj, tak nebyly by nějaký výsledky, dík

      0 0
    • JakeF  

      Ahoj všichni. Dostaly už se k někomu výsledky? Docela rád bych se podíval na ty časy kol, ale na mail mi nic nepřišlo, tak si řikám, jestli jsem ho třeba nenapsal nečitelně…

      0 0
      • JIRA  

        Omlouvám se, ale není čas.

        Měli jste to za:

        (1) 52:44 1:46:32

        (2) 53:37 1:47:47

        (3) 52:43 1:54:11

        0 0
        • fousek  

          To jsou ale nehezka cisla, to uz takhle nidy na verenosti nevystavuj:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.