• JIRA

    „Plešivecká držka“ se uskuteční v sobotu 21. dubna 2007. „Vyjížďka“ na horských kolech vede přes bájný vrch Plešivec v Brdech. Připravte na velice obtížnou jízdu (hlavně večer!), vezměte si občerstvení, hlavně dostatek tekutin. Okruh 17,4 km okolo Plešivce (653 m.n.m.) včetně výjezdu na Čertovu kazatelnu. Kategorie: Muži – 2 okruhy Ženy – 1 okruh Ceny pro první 3 v kategorii. Jede se za každého počasí. Trasa je náročná ale nikoliv záludná, každý jede na vlastní nebezpečí, nikdo nebere za nikoho žádnou zodpovědnost. Plná přilba je povinná. TRA BUDE NEJLÉPE ZNAČENÁ, JAK JEN TO BUDE MOŽNÉ VĚTŠINA SNAD TRASU UŽ OPRAVDU DOBŘE ZNÁ A KDO JI NEZNÁ TAK A SE DRŽÍ POŘADATELE -TEN VŠAK POJEDE DOST POMALU …ALE NEZABLOUDÍ. Ke startu budou připuštěni jen dospělí, odolní jedinci. Prezentace v hospodě „U Prejzků“ na Lhotce od 11:30. Start po 13:15 z návsi – směr k lesu na Běštín. Po dojetí tamtéž vyjetí a po vyjetí „kulturní pásmo“ (zatím neupřesněno – podle zájmu možná jako loni na Kleštěnici). Z důvodu „momentální“ nefunkčnosti stránek www.klestenice.cz se prosím příhlaste tady v anketě. Případné návrhy na zlepšení uvítám. Pěkný den… :)

    Anketa: Zúčasníte se?

    0 0
    • jecnak  

      Profil trati www.bike-forum.cz/…m/316187.jpg

      0 0
    • fousek  

      Sem zjistil ze se mi pomalu rozpadaj tricka, takze asi nejspis musim ject:-)

      0 0
    • Darkson  

      super, už se těším. jedna z mých oblíbených akcí. jen nesmí být moc bahno, třeba jako 05(viz foto);

      www.bike-forum.cz/…_v_akci.html?…

      0 0
      • fousek  

        No to byla husto akce, sem pak RSTcko rozchazel 2 mesice

        0 0
    • Smazaný účet  

      já to musim zkonzultovat, páč kolize s párty v ostravě by byla dost nemilá…

      0 0
    • McBlacky  

      těším se těším. Nechci to zakřiknout ale mohl by to být první závod na novým bajku…

      0 0
      • fousek  

        No tak to ja jel minulej rok taky jako prvni zavod na Speslu a taky zatim posledni:-)

        0 0
    • goood  

      Sakra, ja se tesil ze si to letos taky zkusim, ale koliduje to s Boudeckou rokli…ach jo.

      0 0
      • McBlacky  

        aha :/ sakra tak to asi taky pojedu bloudit do rokle

        0 0
    • ¨MZ  

      Super, už jsem se bál, když nejdou stránky, jestli se držka pojede. Triatlon v červnu bude taky?

      0 0
      • JIRA  

        Doufám, že bude obojí – byla by škoda přerušit tradici. :)

        0 0
    • petebike  

      uvidime jak na tom budu, ale loni se mi to moc libilo takze uvidime …nechme to otevrene…to same plati o zene :-)

      0 0
    • fousac  

      otazka 1 – bude party na klestenici? otazka 2 – smim tam vubec? :) otazka 3 – kdo tam jeste hodla zustat se lehce zkalit?

      0 0
      • JIRA  
        1. Podle zájmu .....zatím jsi první, kdo se ptá. Loni jsem to prosadil já, ale teď mám ještě míň času.
        2. Proč by ne? :) Rumcajs byl rád, že tu basu G10 má s kým dopít. :) Přece to nebude vracet plný!
        3. viz. 1)
        0 0
      • fousek  

        3)No ja myslim ze bych se pripojil

        0 0
    • Redman  

      Lochovice jsou muj treti domov, takze pokud tomu budou okolnosti nakloneny, urcite se rad zucastnim… A Plesivec je nadhernej! Urcite bych treba zkusil i ten zavod do vrchu, co se tam loni bezel a snad se pobezi i letos.

      0 0
      • karlosko  

        Já jsem na Plešivci jako doma a Lochovicích jsem měl děvče.Dokonce vidím Plešivec z domova v Praze na Chodově.Jezdit po Plešivci to je něco!

        0 0
    • orgoj.chorchoj  

      jj, skoda ze jsem na tu dobu slibit chrtit na 50 Cesky Raj. muze sem nekdo hodit mapu ze bych si to projel aspon off-line. dik

      0 0
    • orgoj.chorchoj  

      jj, skoda ze jsem na tu dobu slibit chrtit na 50 Cesky Raj. muze sem nekdo hodit mapu ze bych si to projel aspon off-line. dik

      0 0
    • orgoj.chorchoj  

      jj, skoda ze jsem na tu dobu slibit chrtit na 50 Cesky Raj. muze sem nekdo hodit mapu ze bych si to projel aspon off-line. dik

      0 0
    • vt  

      Nebude-li moc blativo, tak pojedu. Loni to bylo super.

      0 0
      • McBlacky  

        zatím jsem jel jen dvakrát a bláto bylo vždy. Trat je prostě taková, bud bláto, nebo hodně bláta :)

        0 0
        • vt  

          Loni to bylo uplne v pohode. Ale je fakt, ze u Drzky je to vyjimka ;-)

          0 0
          • McBlacky  

            no čistej jsem nedojel… a v cíli bylo taky solidní rochniště.

            ovšem 2005 to byla jinčí palba :) www.bike-forum.cz/…_v_akci.html?… případně www.bike-forum.cz/…_v_akci.html?…

            0 0
          • JIRA  

            Mě se zdálo, že někdo loni vypustil žumpu na tu cestu po který se dojíždělo do cíle ..........ale je to jen domněnka. :) Nejlíp asi bylo, když se jel ročník 0 – to sněžilo. Pak možná ještě před třemi lety bylo slunečno a teplo.

            0 0
            • SELMIRA  

              jenže letos jste to poněkud posunuli a vzhledem k tomu, že je jaro už teď, tak já doufám v dobrý počasí

              i když bahno je po sněhu můj nejoblíbenější bikovací povrch ale mi na něm vadí, že špiní a studí! :o( To by se mělo ještě dořešit a pak bych chtěla bikovat už jen na bahně. Je to zábavné. :o)

              0 0
              • JIRA  

                Loni jsme posunuli skoro o měsíc – letos jen o den ........jestli se nepletu. Taky jsem míval bahno rád, ale teď preferuju slunečno a sucho než třeba tohle www.robik.net/…mages/08.jpg :)

                0 0
                • SELMIRA  

                  aha. Asi máš pravdu (jako vždy). :o)

                  Teplo mam taky ráda, ale suchý cesty na bika ne. Nešlo by nějak zařídit, aby byl sníh (nestudivej a suchej) a takovejch 30 C (jakože slušný vedro). To by se mi myslim nejvíc líbilo. :o)))

                  Ale jinak jsem se vším spokojená. :o)

                  0 0
                  • JIRA  

                    To by jsi musela jezdit v pralese hned po skončení sněhový vánice .....ale nevím jestli něco takovýho na Brdech míváte! :)

                    0 0
              • Eli  

                čus Marti! :-) Jedeš? Já o tom vážně uvažuju, ale ještě je to daleko. Škoda, že mi nevyšla s váma ta minulá neděle. Ale byli jsme tuto sobotu na MTBO v Hlubočepech a stálo to za to. Bahínka bylo dost a dost, taky ho mám ráda :o) ale máš pravdu, sníh je lečejší!! :))

                0 0
    • svickoh  

      super, konečně vím, že se jede letos Plešivecká držka!!! Už se těším, píšu si do deníčku datum, děkuji! Minulý rok to bylo SUPER!!!

      0 0
    • JIRA  

      Kdyby se někdo chtěl zúčastnit jako pořadatel – bude vítán. :)

      0 0
      • McBlacky  

        a pojede se klasická trasa? já jen že ty polomy nahoře jsou docela velký dá se to vzít volně /frírajd/ lesem, ale je to o výplet a o hubu :)

        0 0
        • JIRA  

          Zatím se každý rok muselo improvizovat v tý horní části a letos, podle toho co píšeš, to jiný nebude. Aby se tam někdo rozsekal není cílem a bohužel zatím každý rok někdo směřoval do zdravotnického zařízení (v prvním ročníku bohužel právě stavitel trati wwww.train-sim.cz/svicko/Akce-060422.htm). Proto to taky není závod, ale číslovaná vyjížďka.

          0 0
          • McBlacky  

            no uvidíte jestli to stihnou vyčistit, my tam byly tak 3 týdny zpět

            0 0
            • JIRA  

              Včera prý dělali lesáci na té cestě co je po startu. Se uvidí co stihnou odklidit.

              0 0
            • Rokro  

              Dneska 7.4. jsem to projel po červený a je to OK. Žádný neobjetelný napadaný stromy.

              0 0
              • fousek  

                No po cerveny je to no problem, ale u vrcholu se po cerveny nejede

                0 0
          • Darkson  

            a bude info na webu? stránky klestenice furt nefungují

            0 0
            • JIRA  

              Info bude asi tady, jelikož stránky někdo „začaroval“. :)

              0 0
          • fousek  

            Jediny o cem ja vim tak je nahore na Plesivci a pak kousek po modry kde se to da krasne objet, tam nahore je to docela na prd a tak me napadlo proc se nejede z certovy kazatelny porad pro cerveny? Je pravda ze jsou tam asi 2 slozitejsi mista, ale kdo si neveri tak to muze treba pretlacit. Urcite se mnou muzes pocitat na pripravu trate (mozna kdyby se nas seslo vic tak by se treba podarilo kapku popostrcit ty nejvic prekazejici kmeny) jen staci rict kdy a kde, ale stejne se tam chystam projet si to cely takze co uvidim a pujde v jednom nejak poresit tak poresim

            0 0
            • JIRA  

              Za nabídku díky. Rumcajs mi taky říkal, že se tam vypraví na průzkum. Po červený se nejede aby si to užili všichni. Je to zbytečný padák ale je fakt, že „klasická“ trasa je orientačně náročnější. Už nevím kdy se muselo kolo nést skoro 100 metrů mezi popadanými stromy a značený to bylo jen moukou. Kupodivu zabloudili jen místní. :) Tlačení do kopce vadí málokomu, ale z kopce už je to horší. Byl bych rád aby to bylo „bez krve“.

              0 0
              • fousek  

                Tim padakem nevim co mas na mysli, ten usek co se jezdi (vetsinou tlaci) nahoru? Ja myslel cervenou po hrebeni, ta moc prudka neni, ale je pravda ze je to asi nejslozitejsi misto na Plesivci po kterym vede turisticka znacka, takze z poradatelskeho hlediska je to nocni mura. No uvidime jak to dopadne, zatim je to docela daleko a treba lesnici do „vyjizky“ to tam nejak vyresi za nas

                0 0
                • JIRA  

                  Aha! Ty myslíš tu úzkou cestu která vede po hraně skály k vyhlídce? Tak tamtudy fakt NE. Několikavteřinový možný pád je zbytečný riziko. Ať si tam každý jede sám „vytočit nohy“ až pak! :)

                  0 0
                  • lubos  

                    Jj, moc kratky pad. Kdyby to bylo nekolik desitek vterin pad, to uz by za to stalo ;o)

                    0 0
    • JIRA  

      Ceny pro první tři v kategorii zůstávají, ale nově bude tombola – ceny hodnotné. :)

      Tak jen aby nesněžilo…

      0 0
      • fousac  

        tombola rikas??? je to podmineno jizdou po trase??

        nebo staci zacalovat startovny… ;) (stejne uz potrebuju novy tricko:)

        0 0
        • JIRA  

          No myslel jsem, že by to bylo podmíněný dokončením v čase lepším než budu mít já, ale ještě se uvidí. :))

          0 0
          • JIRA  

            Abych někoho nevyplašil – loni jsem byl skoro poslední v čase skoro 3 hodiny a to nejen díky tomu, že jsem se cestou zapovídal. ;)

            0 0
            • fousac  

              tak to mi vysvetli, ze si me loni nekolikrat predjizdel, zatimco ja tebe ani jednou…

              0 0
              • JIRA  

                To je divné! Jsem s Gramcem a Djakobem diskutoval asi 20 minut před Plešivcem, čtvrt hodiny jsem se kochal na Kazatelně a do druhého kola jsem vyrážel až když bylo prvních 6 v cíli. To jsou mi věci… :)

                0 0
                • fousac  

                  nebo to bylo predloni??? kdo si to ma pamatovat… :/

                  0 0
      • fousac  

        kazdopadne: ucast zvazuju… do poctu… ;)

        ale: bude teda ta afterparty na klestenici?? O:-)

        0 0
        • JIRA  

          Zatím to moc nevypadá – malý zájem. :( U Prejzků to ale taky není špatný. ;) Po triatlonu ale bude určitě – ten je ale až v červnu.

          0 0
          • fousac  

            spatny to tam nejni… ale nejak tam chybi haldy masa a halda matraci… ;)

            0 0
            • JIRA  

              Při ročníku „0“ byla domluvená u Prejzků i kapela a pro všechny možnost noclehu na sále. Hudebníků bylo už v 8 večer jen o jednoho míň než lidí co tam zůstali. :) To bylo docela poučný ...........nejen pro peněženku. ;)

              0 0
              • fousac  

                njn.. s tema chrtama nic neni…

                proste nechapou, ze „kultura“ k tomu patri taky…

                0 0
        • Manas  

          Kdyz se zucastnis ty, tak bych se cihnul i ja. Budes mi delat doprovod?

          0 0
          • fousac  

            k baru a zpatky?

            0 0
            • Manas  

              Aaa, beru! :-)

              0 0
            • JIRA  

              To máš jako lenivou sezónu? :) Loni jsi podle mne najel z účastníků úplně nejvíc km.

              0 0
          • assassin  

            kdybys jel na norkovi tak bych mohl jet taky:) jinak bych totiz dojel az druhej den:) a nebo na Hqv:) mam to za barakem:)

            0 0
            • assassin  

              teda jako mysleno, ze by nas druhej den mohlo dojet vic:)

              0 0
            • Manas  

              Hele, nam by si stacil. Vyjizdkove kochaci tempo. Flaska sebou a na kopci dycky kalisek :-) Zavodni ambice si schovavam na DH :-)

              0 0
            • JIRA  

              Fousek to jel loni na tomhle www.bike-forum.cz/…13083610.jpg a poslední nebyl .............asi.

              0 0
              • Manas  

                To je jeho bratr :-)

                0 0
              • assassin  

                jira: vim, ale fousek mi na speslu ujede ikdyz pojedu na nejakym 10ti kilovym zavodaku:)vyz­kouseno-minule kdyz sme jeli z plesivce po silnici z5 tak pronasledoval asi 3km nakyho frajera na silnicce… celkem cumel kdyz se otocil a zjistil ze ho pronasleduje celopero:) navic jeste zjev jakej vecne odrenej fousek v teplakach je:)

                manas: tak jestli to vyjde tak pojedu taky… nevim jestli na me bude fousek cekat… snad se tam jede i neco z kopce a po hrbolech aby tam byla nejaka zabava i pro me:)

                0 0
                • Manas  

                  Nevypada moc fresh :-)

                  0 0
                • fousek  

                  Ty jojo, to je fotka, no to sem netusil ze sem taky medializovanej, tomu rikam strhany rysy, priste si budu muset davat pozor a pri dojezdu se usmivat:-) 2 Manas: no upne fresh sem nebyl, ale jak si tak vybavuju tak to bylo docela v pohode, oprotim predchozim 2 rocnikum

                  0 0
              • fousek  

                Ono kdyby se neztratili mezicasy tak by se zjistilo ze prvni kolo kecaci, se serizovanim jednoho nejmenovaneho zadni brzdy sem mel za 2 hodiny a to druhy sem mel neco kolem 1 hodiny a v druhym kole sem jeste stihnul predjet tak 2–3 zavodniky, takze posledni sem urcite nebyl.

                0 0
    • maaareee  

      Zní to lákavě, budu nad tím přemýšlet…Držku jsem rozbitou už dlouho neměla :-)))

      0 0
    • ¨MZ  

      tak jsem to dneska komplet projel, spadlý stromy jsou akorát na hřebeni, co se ještě jede po zelený, jsou bez větví a těch 30 metrů se to nechá přenést. Pak ve sjezdu jsou jěště dva a ty se nechají objet zprava. Značení bude žlutá šipka na modrém podkladu, zrovna dneska to někdo značil a ještě jsem se od něj dozvěděl, že ten nejprudší úsek po červený, kde všichni tlačili se bude s ohledem na tu hezčí polovičku lidstva kousek objíždět, aby se to dalo jet celý. Jenom je trať až nudně suchá, tak se to snad do závodu trochu vylepší :-)

      0 0
      • SELMIRA  

        jééééééééééé :o( jménem hezčí poloviny lidstva žádám úsek po červený ponechat všichni tam totiž rozhodně netlačili!

        0 0
        • JIRA  

          Děkujeme, že žádáš za nás „kluky“ :), ale vyjeli to snad jen první 3. Pokud jsi na to trénovala, tak Tě to neohrozí – obráceně by to bylo horší. :)

          0 0
          • jecnak  

            Ani prvni tri to nevyjeli – teda jestli je myslena ta stojka kousek za prudkou odobockou doprava z sotolinove cesty (podle mapy to tak vypada). Kdysi jsem to videl vyjet akorat lempla.

            0 0
            • JIRA  

              Tak to jsou legendy co nejsou pravda. :) Mě chybělo asi 5 metrů, ale to bylo na starým kole. V rámci PD jsem to nezkoušel nikdy.

              0 0
            • fousek  

              To vyjel asi nahodou protoze netusil jak je to dlouhy ne?:-) jinak Lemlovy respekt, ja tam koncim jeste driv nez ten kopec zacina.

              0 0
              • JirkaD  

                bacha: lempl se píše s malým „L“ – je na to háklivej :-)

                0 0
          • SELMIRA  

            á… tak to jsme si asi nerozuměli, myslela jsem, že se vymlouváte na holky :o) vyjela jsem notný kus a myslim, že bych to určitě zvládla vyjet i sjet celý ale při závodě se mi zdálo vyýhodnější to vytlačit

            0 0
            • jecnak  

              Ty ses ale kecka ;-)

              0 0
            • fousek  

              Ani na sjizdeni to neni nic moc, jediny co musis delat je drzet pevne riditka a to mi nepripada nic moc zabava

              0 0
            • McBlacky  

              no nevím nevím, my to zkoušeli i nezávodně a je to šílený. Lempl má sílu ukrutnou a dal to tak tak ale nebudu tě podceňovat, třeba titan jede a alobal tlačí :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                však víš co, vona je Šelmíra drsňačka… onehdá jí citovali v novinách, že „kopce jsou pouze otázkou psychiky“. :oDDDD

                0 0
                • jecnak  

                  Pockej, tohle rikal nejakej silnicar co ho pak nacapali ze zobal EPO. Selmiro!!!!

                  0 0
                • maaareee  

                  A „dyk je to prauda, ne?“ :-)))

                  0 0
            • JIRA  

              Tak až to budeš zkoušet řekni – pojedu se podívat. :) Možná bych se i vsadil o čokoládu!

              0 0
    • Andrea  

      Jaka skoda ze se to kryje se Svihem nad Kacakem :-(

      0 0
      • JIRA  

        BTW: Svět je malý – koukám komu jsme radili ať nejezdí na Čihadla! :)

        0 0
      • svickoh  

        a teď kam, že… my máme večer s Koppíkem válečnou poradu :)))

        0 0
        • maaareee  

          No pro mě bylo rozhodnutím ten nádherný název a to všechny ostatní nabídky padají stranou i kdybych měla vypustit duši … :-) Je to výzva :-)))

          0 0
          • JIRA  

            Já doufám, že „držka“ zůstane jen v názvu a vypuštěná duše bude maximálně u nějakého kola. :)

            0 0
            • maaareee  

              Je mi to jasné :-))) Mám dotázek, dá se jet mužský jeden okruh a pokud ženě dají nožičky 2 okruhy? Né, že bych se tolik cítila,ale jen mě orientačně zajímá ta možnost…?

              0 0
              • JIRA  

                No určitě! Klidně 5 – vidět je dlouho. :)

                Do výsledků mezi holkama by ale asi šel ten první. Druhý by samozřejmě mohl být uveden pro zajímavost mezi klukama ..........a ty další by už byly jen pro radost. ;)

                Pokud vím, tak 3 okruhy jel zatím jen CRYZYY a to jelikož zabloudil. I tak mohl být na jednom z předních míst.

                0 0
                • maaareee  

                  Díky, díky :-) Na pět to fakt nevidim :-))) A dle reakcí lidiček, kteří tam už byli, nevěřím ani v dva, ALE TA MOŽNOST je lákavá :-))) A druhá část mého předešlého dotazu, mužský jen jeden okruh?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    To se Sobi stydí zeptat nebo co? :o) By musel dotyčný chlap jet v sukni a podprsence. :o)

                    0 0
                    • Sobi  

                      Voe! Tak to jsi mi dal pěkně! Nestydím! Jen bojím! :-)))

                      0 0
                    • Sobi  

                      Máš u mě pifko! :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        :o))) jsem si musel rejpnout. Ale fakt nechceš zvážit tu sukni a prsenku? Bys byl extra cool. :o))

                        0 0
                  • JIRA  

                    Možný to je, ale obava je zbytečná a tak dvě jsou akorát. :)

                    0 0
    • JIRA  

      Pokud plánujete svoji účast – přihlašte se, prosím, v anketě. Potřebuju zejména odhadnout počet triček. Nerad bych aby někdo „brečel“, že na něj nezbylo, ale taky jich nechci mít 15 doma. :)

      Děkuji…

      0 0
      • fousac  

        ja bych chtel tricko a listek do tomboly… zavodit kuli tomu nepotrebuju… aspon nebudu chrtum prekazet na trase… ;)

        0 0
        • jecnak  

          Ty ses hlavne linej :-P

          0 0
          • fousac  

            linej sem byl dycky… ale tentokrat bych spis chcipnul v prvnim kopecku… :(

            0 0
            • JIRA  

              Ale no tak! Vždyť poslední jsi opravdu nebyl! :)

              koppik.maya.cz/vys­ledky.doc

              0 0
              • fousac  

                o to nejde bejt nebo nebejt posledni… to nahodou umim docela dobre..

                problem je, ze od minulyho rocniku sem prakticky nesedel na kole.. takze nejen ze bych to neujel, ale asi ani neusedel… :((

                0 0
                • JIRA  

                  Tak můžeš už od startu spurtovat! :) Tomu „neujel“ je těžký uvěřit. ;)

                  0 0
      • Andrea  

        Jsem tam prihlasena i s trickem, ale nepojedu, letos vyhral Svih nad Kacakem, tak az pristi rok. Pardon.

        0 0
    • svickoh  

      Ahojky Jíro a spol a ostatní. Rozhodnuto!! Vítězí Plešivecká držka, musíme si zlepšit čas:))) Prosíme pro Švícko tičko velikost S – jako vloni:) a Koppíkovi velikost M Děkujeme:)) Strašně rádi nosíme a už nemáme co na sebe:)) Jo bude večerní zábava????

      0 0
      • JIRA  

        Trička – O.K.

        Večerní zábava bude asi až po triatlonu (asi 23.6.). I loni tam bylo ze závodníků jen pár lidí (Fousáč, Katzen), ale snad se jim tam líbilo.

        Takže pilně trénujte. :)

        0 0
        • svickoh  

          jůůů triatlon – sem s infem :)to se nám také líbí… a děkujeme za trička, ještě dám echo kolik kamarádů pojede s námi a napíšu :)))

          0 0
          • JIRA  

            Triatlon je až v červnu – času dost.

            Přibližné délky tratí jsou 666 – 66,6 – 6,66. :)

            Je to tradice už skoro 15(?) let.

            www.volny.cz/…9/Obr005.jpg www.volny.cz/…9/Obr003.jpg

            0 0
            • ¨MZ  

              loni jsem se byl podívat jako divák na plavání a start cyklistiky. Délka plaveckého úseku je opravdu přibližná, záleží na povětrnostních podmínkách, jak daleko vítr odfoukne bójku. Loni foukalo směrem od hráze a tak plavání bylo hooodně dlouhé. Úseky cyklistiky a běhu mají délku konstantní, bez ohledu na sílu a směr větru :-)

              0 0
              • JIRA  

                Je teplo – plave se dál. :) Jednou už se ale plavalo jen podle hráze.

                Cyklistika se mění podle uzavřených úseků a běh podle toho jestli nezapomeneme označit trať. Výbornej' byl jeden borec z Nového Zélandu, kterému jeho kamarád nevysvětlil rozdíly ve značení běhu a kola a tak vyrazil během na trať kola. Až po mnoha a mnoha kilometrech mu to začalo být divný. ;)

                0 0
            • svickoh  

              jeee dost zajímavý!!! Tak to si ohlídám :)) Jinak přihlašuji na Plešiveckou držku ještě kamarády Lukyho a Hajného a prosí pamětní trička asi ve velikosti M :))) Děkuji!!!

              0 0
              • JIRA  

                Přihlašovat se bude stejně až na místě. Mě šlo jen o ty trička a ty budou systémem „kdo dřív – ten dřív“. Mělo by jich být ale dost ale doufám, že ne až moc. :)

                0 0
                • fousek  

                  Hale kdyby si mel potize s moc trickama tak si vezmu treba 2–3

                  0 0
                  • JIRA  

                    Objednal jsem jich o 3 víc než loni. To ale fungovaly stránky Kleštěnice, vědělo tak o tom spousta lidí a bylo relativně hezky. No uvidíme – na utírání řetězu by jich ale bylo škoda. Už mě taky napadlo dělat jen různý barvy triček a potisku, ale bez označení ročníku – uvidím po letošku. Bez sponzorů je to fakt bída a trochu i nervy. :(

                    0 0
                    • svickoh  

                      Jiro stačí třebas barvy, je to náročné všichni to víme !!!

                      0 0
    • fousek  

      No tak sem projel celej okruh (starej) je dost sucho takze bahno neni nikde na trati a jede to celkem rychle, na nekterjch mistech sem nezaznamenal ty novy sipky (vyjezd zelena, cervena na plesivec) to se pojede jinudy? Tu objizdku toho krutyho kopce sem taky nenasel, ale v ty casti sem se potykal s prevodnikama takze sem to asi prehlid. Na hore samozrejme lesaci stromy neuklidili takze to vypada na kousek behu pres prekazky, ale je to celkem vpoho. Nad jezirkem ve sjezdu sem prorazil DH dusi, takze bych asi vsem doporucoval nejaky ne zrovna light duse a plaste. No rekl bych ze tento rocnik bude zajimavy, ostatne jako jakykoliv predchozi

      0 0
      • assassin  

        asi budu muset vzit mame pevny kolo… na AC neujedu vic jak 10km:)

        0 0
        • fousek  

          hmm, tak to bude rozlamanej author:-)

          0 0
      • JIRA  

        Jirka Koutský (pan „Držka“ jak mu prý někdo říkal, když ho teď o víkendu potkal) – tedy trasér – mi říkal, že ještě asi 3 km ještě nejsou doznačený. Ten prudký „výtlak“ by se měl jet okolo (…tak aby to vyjel i někdo jiný než Katzen:) ). Ty značky jsou dost vysoko na stromech.

        0 0
      • McBlacky  

        tam jsem se letos rozsekal a vytrh závit z rohu. Jsem vzal klikou velkem šutr a to mě hodilo na ten největší butr v pravý části tý levotočivý zatáčky – určitě víš kterej myslím, je tam fakt dobře loženej (no rakev dobrá) :)

        0 0
        • fousek  

          No tak to musel bejt docela drsnej crash, v ty casti to „neni k zahozeni“ Ovsem vcera sem si parkrat myslel ze zastitim celou akci svim xichtem, protoze to bylo docela rychly a obcas predni kolo odskakovalo:-)

          0 0
      • JIRA  

        Hele nestraš, vždyť je to v pohodě sjezdík! Nebo se tam snad stalo něco o čem nevím? :)

        0 0
        • fousek  

          Ja o nicem nevim, je to tam porad stejny, obcas velkej sutr a hromada volnejch malejch, coz je takovy spestreni na kterym celkem pravidelne prorazim dusi (ale to je spis mim praso stylem), jednou sem tam prorazil obe naraz, ale to nebyli DH duse. Jinak na tuhle trat fakt nevim jaky gumy, v nekterejch usekach by se uzivili skoro slicky a na nekterejch by se uzivili zas naky 2,3 s vyztuze­nejma bokama

          0 0
          • JIRA  

            Moc to řešíš – vzhledem k tomu, že to jezdí i lidi na trekingových kolech. :) Ty by jsi měl ideální aby Tě po rovině a do kopce někdo táhnul na motorce a z kopce by jsi tedy zkusil neprorazit. :)

            0 0
            • fousek  

              no na trekinovy kolo je podle me vetsi extrem nez kdyz ja to jel na bighitu, respect pro ty co to jedou na trekingach, jj to by bylo idealni, i tu cervenou bych potom vyjel:-)

              0 0
              • JIRA  

                Respect sice jo, ale předjíždět ve sjezdu by mě tedy nemuseli. :)

                0 0
            • jjirka  

              přezouvej

              0 0
    • Gorgov  

      Jo tak doufám že dorazim, Nika pojede semnou.

      0 0
    • JIRA  

      Kdyby náááhodou někdo nevěděl, kde je ta „správná“ Lhotka. :)

      www.mapy.cz/?…

      0 0
      • Gorgov  

        …tak tahle to neni:)

        0 0
      • JIRA  

        …tak je to ta na okrese Beroun. :)

        Loc: 49°49'55.98"N,13°59'­46.42"E

        0 0
    • JIRA  

      Trochu to bude cyklokros ......ale v kterým roce to nebylo že. :)

      0 0
      • jecnak  

        Uz se tesim, jen ta predpoved pocasi vypada dost zle.

        0 0
      • Darkson  

        jako včera jsme projeli 2/3 okruhu a ten sjezd, teda spíš snos…to bude orienťák, najít pod těma kládama a větvema cestu:-/. a objížďka fabiánovy louky taky neni žádný leháro:-)

        0 0
        • jecnak  

          To co je na obrazku je az dolu?

          0 0
          • Darkson  

            až dolu ne, cca. 200–300 metrů. my to ale vzali Blackyho „zkratkou“:-))). zbytek sjezdu klasicky rozbitej, trochu mě na cestě překvapily kameny větších rozměrů chvílemi se podobajíc spíš úlomkům skály:-)

            0 0
            • jecnak  

              Tak to je dobry. S sutrama pocitam, aspon to neni takova nuda.

              0 0
              • SNAIL  

                No chudák Gung-Ho na těch kládách a větvích oddělal patku.

                0 0
                • SELMIRA  

                  se mi taky v neděli „povedlo“ urvat patku a krapet zrušit přehazku na půjčeném biku :o( /Majitel to ale nesl velmi statečně a dokonce mi svěřil svoje druhé kolo a celý zbytek vyjíždky srdnatě odjel na tom svém prvém kole upraveném na singlespeed!/

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Tak Gung-Ho naštěstí vezl sebou náhradní patku, takže žádný singlespeed se nekonal, ale tu zkratku co vybral Blacky bych určitě normálně netfefil, na cestu lesem to zrovna moc nevypadalo :-)

                    0 0
          • fousek  

            to co je na obrazku je asi tak vsechno co tam je, jinak se da vsechno objet

            0 0
    • Smazaný účet  

      Tak hlásím ještě ženu a prý teda bez trička. Ale to už je asi stejně jedno, že jo. :o)

      0 0
      • Medunka  

        To pojede bez tricka? ty jo, to bude na trati docela naval ;-)

        0 0
    • McBlacky  

      jak píše Darkson, včera jsme to prubli, sucho komplet. Na fullech to byla brnkačka dolů na HT to bude dobrej hell :)

      začínám se klonit k tomu že místo Boudecký rokle pojedu Držku. ještě to zvážím

      0 0
      • JIRA  

        Zančení v pohodě? Kamarád mi psal, že prý je to značený až moc a druhý mi tvrdí, že se dá lehce zabloudit (což se ale dá vždycky). Podle toho co mi říkal trasér jsou značky relativně vysoko ale jen to jim dává šanci na přežití. Ty z loňska někdo z větší části zničil. :( Další problém je, že se tam proplétají min. 4 druhy značení.

        Ten prudký „výtlak“ by snad měl být vyznačený okolo.

        0 0
        • McBlacky  

          jsme včera potkali značkáře :) před tím objezdem Fabiána. Jel jsem podle značení a po paměti a neměl problém.

          samozřejmě budete potřebovat lidský ukazatele a to minimálně

          1. pod Fabiánem, kde je nová trasa
          2. Nahoře nad Fabiánem jak se jede do zjezdu (pravá) to včera nebylo značený.
          3. Odbočka ze silnice na výšlap na vrchol

          3,5. (možná) na Kazatelně – budou tam pěšáci tak to korigovat 4. V závěrečném sjezdu lépe vyznačit místo kde se to láme pár metrů zpět do kopce tak 1/4 1/3 sjezdu

          5. :) :) v cilí aby měl kdo hnát zoufalce do II. kola :)

          0 0
          • JIRA  

            No bod 3 jsme zrovna chtěli nahradit šipkama na silnici. Bod 4 myslíš tu cestu po valech nebo až níž?

            0 0
            • fousek  

              No bod 3 je v poho, vsim sem si ty sipky i ja a to sem si myslel ze je ta odbocka jeste niz, ale schodit to na nejmenci placku uz sem nestih:-)

              0 0
              • JIRA  

                Takže jsi to vyjel na prostřední? :)

                0 0
                • fousek  

                  nee, mel sem tam velkou pilu a presmyk s tim nechtel nic udelat tak sem musel sestoupit a zas nastoupit

                  0 0
            • McBlacky  

              to chceš po mě moc :) jedeš levotočivou a najednou ostrá přes 90stupnu pravá do kopce a kus dál ostrá přes 90 doleva už zase z kopce

              asi před valama ikdyž nevím co to je.

              0 0
              • JIRA  

                No ale ten „kus dál“ je tak 300 metrů a loni tam byla megalouže?

                0 0
                • McBlacky  

                  přesně to je ono. snad by stačilo to i značit vykřičníky a nakreslit ´takovou tu ostrou šipku „přes 90stupnu“ přeci jen jede se tam hodně rychle a musí se pak hodit střední a řadit partorky k tomu ostrý brzdy…

                  0 0
                  • fousek  

                    no ono kdyby to nekdo strihnul dolu tak se zas dostane na trat, ale zas ho ceka sjezd na asfaltku a vystoupani po zeleny a ceveny na vrchol a znova, proste by se tam zacyklil nez by si vsim ty sipky doprava:-)

                    0 0
              • Smazaný účet  

                a bejvá tam kaluž bláta, esli to správně chápu…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tady na tom poslednim obrázku, po tý pasece mezi pařezama, se pojede? páč za ní byl tuším takovej pěknej hup zpátky na cestu, ten se mi líbil…

                  0 0
                  • JIRA  

                    Záleží na tom, kolik tam bude ležet stromů, ale jinak by se tudy jet mělo. Se mi zdá, že si ten les někdo koupil a rozhodl se z něj udělat trámy během pěti let. :(

                    0 0
                    • McBlacky  

                      myslím že by stačilo kdyby někdo vzal sekeru a šipky a prostě to vyznačil mezi stromama (myslím začátek sjezdu na vrcholu Plešivce) po tý pasece a regulérně by se řeklo že bude cyklokrosová vložka. Vybrat trochu cestu a vysekat větve v těch místech a je to, práce na hodinku pro dva lidi myslím. jinak se dá jet ± všechno místy objezd lesem 1–2 padlejch stromů

                      0 0
                      • JIRA  

                        Vzhledem k tomu, kolik tun větví už tam Jirka odházel, tak bych asi nějakou práci nechal taky lesákům. :) Věnoval značení už asi 20 hodin a stejně to vždycky někdo přehlídne. Ještě ke všemu jsou ty ležící stromy něčí majetek a to že do nich člověk seká se už jednou nesetkalo s pochopením. To ale Jirka jezdil s pilou. Víc lidí na značení prostě není. První dva ročníky jsme značlili až ráno – 10 lidí vyrazilo a věšelo fáborky. Když pak ale jedeš a vidíš děti jak ten krepák mají okolo krku a na batohu, tak to není příjemný, ale co jim můžeš říct. Stejně tak když přijedeš na křižovatku, kde si někdo dal „práci“ a zatarasí správnou cestu a tu nespávnou vyznačí jako trať. To už je pak k ....... Dřív jsem se snažil jet alespoň první kolo s prvníma a hlídat jestli se jede dobře. To už ale nejde – jezdíte moc rychle. ;) Jednou taky padla myšlenka zaváděcího kola za vodičem, ale nějak se to nechytlo. :)

                        Trať bude pro všechny stejná ať tam budou stromy nebo asfalt. ;)

                        0 0
                        • Darkson  

                          fousek by to mohl projet na motorce jako vodič:-)

                          0 0
                          • JIRA  

                            Za (resp. chvílemi i před) motorkou jsem jel předloni asi 15km na Sudetech a něpřeju to nikomu. :)

                            0 0
                        • McBlacky  

                          prostě bude to XC/cyklokros/Ad­venture mě to může být fuk, já trefím vždycky :) tak kdyby někdo chtěl může jet zaváděcí okruh se mnou a pak to ve druhým napálit dle libosti… ale na první flek to nebude

                          0 0
                          • JIRA  

                            Každý může vyhrát, tak proč ne Ty? :)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              no to by museli minimálně dva lidi o kterých vím urvat šaltr nebo dvakrát píchnout :)

                              0 0
                • McBlacky  

                  to je ono na tý první fotce

                  0 0
    • Koleno  

      Taky se hlásím s tričkem, jestli to ještě jde

      0 0
    • JIRA  

      Info od mistních bikerů:

      „jak čtu na bike-foru tak všichni maj strach ze stromů,ale to je v pohodě, horší to bude s pěšákama – poslední dobou to vypadá na Plešivci hůř jak na Václaváku a hlavně jsou dost neohleduplný, takže tam jdou oni a ty si počkej.“

      Tak opatrně a ohleduplně. :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        … shazovat ze skály.

        0 0
      • fousek  

        CO jak opartrne? preci kvuli nakymu blbymu pesakovy neztratim 10 vterin, jestli kvuli nakymu pesakovy budu misto 42. mista 43. tak ho ubiju pumpickou nebo sedlovkou:-)

        0 0
      • McBlacky  

        bych se nebál ono bude standartně chcát a 15stupnů :)

        0 0
        • gyngy  

          a myslis, ze by som Plesivecku drzku zvladol? Chcel som ist, ale …

          0 0
          • McBlacky  

            tak se přijed podívat. Nedoporučuju ti ale jet. Sjezd z Plešivce je hodně náročnej na držení směru. Šutry ti rozkopávají řízení a musíš docela makat to korigovat. Je to horší než od Jezírka do Haloun v tom posledním useku jak jsou šutry – tak na Plešivci je to o level víc šutrů a delší, navíc i zatáčky

            0 0
            • JIRA  

              To co píšeš zní hrůzostrašně, ale snad nebude tak zle. :)

              0 0
              • McBlacky  

                no když jedeš fakt rychle tak to je místama docela výživný. Navíc Gyngy měl ted obě ruce polámaný a jednu dost zle a je v rekonvalescenci. Proto mu to nedoporučuju

                0 0
                • assassin  

                  tak nevim v porovnani s nekterejma bajkerama mi prijde ze na kole vubec neumim…ale zase kolo mam od vanoc-predtim sem jezdil asi jako kazdej-a plesivec v libovolnym smeru sjedu uplne v poho…takze zrovna tohodle bych se nebal…

                  0 0
                  • fousek  

                    No zas co sem videl nektery XC jezdce tak bych rek ze Blackyho upozornrni je na miste, ja se tam malem rozbiju pokazdy

                    0 0
                  • McBlacky  

                    já napsal když jedeš fakt rychle… není problém to sjet, ale při závodě na plný kule, no toho bych se po úrazu bál.

                    0 0
                    • assassin  

                      jj ja to spatne pochopil…tam jde o to zavodeni… ja jestli teda pojedu tak budu rad kdyz to dojedu…:) ikdyz v tom sjezdu bych moh bejt nejrychlejsi…jestli se fousek nechysta na BH:)

                      0 0
              • maaareee  

                Snažíte se tu ještě lidi nabudit nebo odradit? Škoda jen, že slibují něco padajícího z oblohy…:-( :-)))

                Ještě mě zajímalo, nějak jsem to tu neobjevila nebo blbě vidim (je to možné, čtu stále vše ve spěchu), kolik je startovné?

                0 0
                • fousac  

                  co ma padat??? dest rozhodne ne…

                  pocasi.kvalit­ne.cz/region/in­dexm.php?displa­y=forecast_da­y.php&day=4&mis­to=EZXX0001

                  ze by meteority?? ;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    pečená holoubata? :o)

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      ŇAM. Tak to jedu! :o)

                      0 0
                      • JIRA  

                        Jsem koukal, že ta slečna co vyhrála byla první i na Winter TB a figuruje na čelních místech ve výsledcích docela dost závodů, takže to asi náhoda nebyla. ;) Rada pro příště zní – nesmíš pustit na trati z dohledu nikoho v hodně popsaným oblečení. :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          ale měla zajímavý nápisy na tom oblečení. „jdeme na pivo! restaurace u medvídků na perštýně.“ asi dobrej sponzor. :o)

                          0 0
                        • SELMIRA  

                          Ale dyž jsme si v hospodě vyměnovaly zážitky, tak pravila, že to bylo strašný a přitom mně se ještě nidky nezdála Držka tak lehká jak letos. :p Akorátže tahle slečna vyhrává kde co. Myslim i Bikechallen­ge…Držku měla pobavení a rozjetí, jinač má ambice na Sudety. :o)) Už na startu mi bylo jasný, že já, s mýma letošníma 500 km se s ní honit tedy nebudu. Avšak se zdá, že ke konci se taky dost flákala. To vědět, tak si snad i přišlápnu! :o)) Jenže já se nerada honim. :o) Tak jako tak by vyhrála. Tož bylo to krásné a hlavně, že se nikomu nic nestalo. :o) Víno už je vypité. Bylo chutné.

                          0 0
                  • maaareee  

                    Hele, nedělej si ze mě srandičky, na českohydro ještě fffčera vyhrožovali se zalejváním :-( :-)

                    0 0
                    • fousac  

                      nechme se prekvapit…

                      i kdyz je fakt, co by to bylo za Drzku, kdyby nechcalo a nebylo blato… ;)

                      0 0
                      • maaareee  

                        Tak zase letos výměnou budou túúúúúristi a stromy :-) Tak může být sluníčko :-) I když deštěm by se vyhnali turisti,ale stromy by asi neutekly…

                        0 0
                • JIRA  

                  Stratovné bude pravděpodobně 250 s tričkem a 150 bez trička.

                  0 0
            • gyngy  

              Tak na Teba dam, nakoniec ani nebudem moct ist, musim do Hradce. Ale niekedy tam zajdem, samozrejme v lepsej kondicii.

              0 0
            • SNAIL  

              Mě to horší než od jezírka nepřipadalo, ale bylo to skvělý :-)

              0 0
              • svickoh  

                kluci nestrašte, jedou to i kykinky:)))

                0 0
                • SNAIL  

                  Naopak, ta trať je super. On když se Blacky řítí tou kamenitou cestou dolů rychlostí 50km/h tak to je pak o něčem jiném :-)

                  0 0
                • SELMIRA  

                  neboj kykinko loni jsi to zvládla sqěle! ;o]

                  0 0
                  • svickoh  

                    :) mě to neodradí, už se těšímë!!!! Ale Ty potřebuješ nějaké závodnice, ať to nemáš zadarmo ))

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      však nikdy to nebylo zadarmo dycky jsem se zadejchala! :o) tak se na Tebe těšim, závodnice

                      0 0
    • fousac  

      tak uz sem se vicemene rozhod..

      zajedu se tam podivat na silnicce na cumendu…

      i tak to bude z me strany heroicky vykon… :-P

      0 0
      • JIRA  

        Klidně kvůli Tobě udělám speciální kategorii – silniční kolo – 1 okruh. :)

        www.redbullroadrage.com/…otos/rr3.jpg

        0 0
        • fousac  

          pakrat uz sem na brdech na silnicce jezdil… ta moje je docela tereni… ;)

          ze bych to udelal stylem Katzen → jediny v kategorii ⇒ bedna jista ???? :-D

          0 0
          • SELMIRA  

            co to plácáš osobo? myslim, že vždycky jsem měla aspoň 3 soupeřky spíš se musíš skamarádit s pánem co zapisuje čas a s pánem co určuje ceny :o)))

            0 0
            • Smazaný účet  

              zajímavý… einsteinovi to trvalo krutě dlouho, než přišel na to, jak měnit rychlost času… ty to zvládáš běžně… :o)))

              0 0
            • JIRA  

              To by znamenalo, že s pánem co měří čas kamarád nejsem, jelikož mi předloni napsal o hodinu horší čas než jsem opravdu měl. Nijak jsem to nestudoval, ale je fakt, že 4 hodiny mi s odstupem času přijdou dost.

              Letos to mám snadný – kolo v servisu. :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Takže to poběžíš? Respect! :o)))

                0 0
                • JIRA  

                  Takže budu měřit čas. :)

                  0 0
                  • fousac  

                    takze letos vyhraje Hanka??? ;)

                    0 0
                    • JIRA  

                      Hanča pojede „výlet“ z Prahy na Lhotku – po letech závodní kariéry už moc není „závodní“ typ. :)

                      0 0
              • SELMIRA  

                NO TOHLE je dost nevhodné alibi od náčelníka závodu, kterej věděl první z nás, kdy se bude závodit

                /ale můžeme se dohodnout, že za –15 minut Ti to uznám :o)/

                0 0
                • JIRA  

                  Máš teď kolo zrozené k vítězství, takže nic takového nebudeš potřebovat. :)

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    kdepák to platí na Epica

                    můj Stampíček Kamzíček je bajk užívací :o)

                    0 0
                    • Cryzyy  

                      Ty mas nove kolo ???

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        asi jo :o) pořád sice nevěřim, že se mi to nezdá ale stále u mně v pokojíku zakopávám o nějakou divnou „motorku“ páč na parkovišti kol, ve vedlejší místnosti byl vyhlášen stopstav, jelikož jeho obyvatel pravil, že prý sdílet pokoj se šesti koly mu bohatě stačí

                        0 0
              • Cryzyy  

                To je dobra vejmluva, mam uplne stejnou, nemam bika, nemuzu zavodit… :) a navic nemam ani najeto.

                0 0
                • blue  

                  tohle je zas dobrej vtip :-)

                  0 0
                • SELMIRA  

                  tohle je zas dobrej vtip :-) © Blue

                  tohle je legrace a ne závod, tady Tvoje profi měřítka neplatí

                  a bika Ti klidně půjčím…

                  0 0
    • Smepet  

      Ahoj,
      nemel by nahodou nekdo pro mne a moje kolo misto v aute z Prahy ? jde mi jen o cestu tam, zpatky bych jel na biku. diky moc za info.

      0 0
      • Smazaný účet  

        kdybych věděl, esli se jedno kolo + člověk vejde dozadu do auta, tak by to šlo, ale nevim, eště sem to nezkoušel… malý auto… :o/

        0 0
        • Smazaný účet  

          ledaže bys měl k dispozici držák na kolo na střechu… ale zas jak bysme ti ho vrátili…

          0 0
          • Smepet  

            Cau,
            drzaky mam, to neni problem. Kdyztak se zejtra ozvu. Diky

            0 0
    • svickoh  

      Jupí už je pátek!!! Snad mi to vyjde a zítra přijedeme… strašně se těším! Plešivecká držka je jedinečná:))) Biku zdar Škoppíci + Ivan + Luky + Hajnej + Jiří

      0 0
    • Martinaa  

      Nepojede se zítra někdo z Prahy na kole podívat na ty závody? Jela bych,ale nevim, jak se tam přesně dostat…Kolik je to zhruba tak km od Baranďáku?

      0 0
      • Medunka  

        Fousac, na silnicce

        0 0
        • McBlacky  

          včera jsem byl na ZB v hospě na pivku a říkal že pojede s klerikem na silnici sraz 10,30 myslím na ZB. ale radši bych si to ověřil tel…

          0 0
      • Darkson  

        jak jsem někde psal, jel jsem tam loni z Prahy a zpět a včetně závodu to hodilo tušim asi 150 km. můžeš jet přes brdy po žlutejch šipkách:-) nebo po stezce do Řevnic, pak po"magistrále" do Hostomic a do Lhoty.

        0 0
      • Smepet  

        Cus, no ja tam jedu z Prahy, pak dam v klidu zavod a pak pojedu zpet. muzes jet se mnou jestli chces. pojedu na biku, sraz idealne na zbraslavi nebo nekde barandak → zbraslav. kdyz se ozvi.

        0 0
        • Smazaný účet  

          ok, takže s tebou nemáme počítat?

          0 0
          • Smepet  

            Ahoj,
            no zjistil jsem dnes rano ze stresni nosice jsou zamcene ve sklepe k zahradce a klice od tech nosicu jsou v aute, se kterym mi odjela manzelka na cely vikend pryc. takze trochu problem, kazdopadne diky za nabidku. Petr

            0 0
      • fousac  

        jj… jedeme s klerikem ze zbraslavi… zhruba tak v 10 +/-.. silnice a flakarna…

        0 0
        • Smepet  

          Ahoj, tak ja bych se k vam pridal a jel s vami z ty Zbraslavi. Pochopil jsem to tak ze jedete na silnicnich kolech ?

          0 0
          • fousac  

            jj… silnicky…

            tak to by sme mohli dat pripadne sraz na namesti.. rekneme v 10:00 ??? tam to mam z kopce, to mi nevadi.. ;)

            0 0
            • Smepet  

              drive ne ?

              9:30 by se mi libilo vic. ale pokud 10, tak tam v 9:45 budu

              0 0
              • fousac  

                ok.. tak ve trictvrte se tam taky pokusime dostat…

                0 0
                • Smepet  

                  ok, budu tam

                  0 0
                  • bajkr  

                    hele je malá zmena pojede se na bikách

                    0 0
                    • Smepet  

                      No ja silnicku ani nemam :-)

                      Takze pro mne bike v kazdem pripade, taky chci jet ten zavod

                      0 0
                • Gorgov  

                  jo pocitam s tim:)

                  0 0
      • fousac  

        p.s. od barandaku tam to sacuju tak 45km po silnici, terenem to mozna hodi kousek navic…

        0 0
        • Martinaa  

          no já to ale pojedu na biku, takže bych zdržovala…zkusim to ještě nějak vymyslet

          0 0
          • JIRA  

            4 lidi jedou v 10:0O ze Zlíchova z bývalé konečné tramvaje 12.

            0 0
            • Martinaa  

              díky, ale na Zličín se nepotáhnu, buď pojedu od Baranďáku, kde by taky někdo měl být nebo se tam dopravim nějak sama

              0 0
              • blue  

                zlíchov není zličín… zlíchov je na druhý straně barranďáku, přesně naproti tomu místu, kde si dáváte sraz

                0 0
                • Martinaa  

                  jejda, já jsem slepá, no já vyrazim asi později, chci vidět závod a zas se mi nechce čekat, takže vyrazim tak v 11, snad se tam nějak dopravim, vezmu to nejspíš oklikou přes Karlštejn,doufám, že se nezamotám:)

                  0 0
                  • JIRA  

                    Jestli to stihneš, tak jsi dobrá. Myslím, že i ty co jedou v 10 stihnou tak druhý kolo – tedy loni to tak bylo. :)

                    0 0
                    • Martinaa  

                      no tak nejdřív v 10:30, to se přece stihnout musí, ty jedeš i závod?

                      0 0
                    • Gorgov  

                      Teď mě lekáš, start je v 13.15 nebo později ne? Do kolika je potřeba bejt na místě? vyrážíme v pul desaty, pocitam ze do pul jedny sme tam s rezervou, staci to?

                      0 0
    • Sobi  

      Ahoj, je mi to líto, ale bohužel maaareee a sobi nedorazí… :-( Ríno tomu bylo ještě jinak ale něco nám do toho vlítlo. :-( Tak příště! Pěkně si to užijte a Biku zdar! :-)

      0 0
      • SELMIRA  

        jééééééé! Nééééééééé! Jsem se na Maareee TĚŠILA to teda je smutné tak budem muset splichtit nějakou vyjíždku

        0 0
        • maaareee  

          Povídej mi o tom, mě to mrzí také:-(, po dlouhé době jsem se na něco těšila…Nepojedeš nějaký jiný závodík? Jinak s tou vyjížďkou – my teď budeme mít dovču,tak ani termín zatím nenavrhuji, protože budeme v Lužických…Ale po 15.5. by něco domluvit šlo :)

          0 0
          • SELMIRA  

            Kačka organizuje dámskou jízdu skrzeva krušný! Tak doufám, že jedeš. Já určitě. To bude prííííma! :o)

            0 0
            • maaareee  

              Zatím to v plánu mám. Ohrozila by mě to buď fin. krize nebo nějaká důležitá zkouška, jinak nic :-)))

              0 0
      • Smazaný účet  

        :o(((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((

        0 0
    • vt  

      V kolik konci prezentace ? Staci prijet v 13:00 ?

      0 0
      • JIRA  

        Teoreticky jo – když to neudělají takhle všichni. :)

        0 0
        • vt  

          ok – budu tam asi driv, to jen kdyby bylo nejaky zpozdeni, dik

          0 0
        • Gorgov  

          ok dobry:)

          0 0
        • fousek  

          Uz to vidim, vsichni prazaci prijedou s jazykem na veste v 13:05 a zavod zacne okolo 14:00:-)

          0 0
          • jecnak  

            Pcha, my prijedem akorat na zacatek prezentace.

            0 0
    • jecnak  

      Foto najdete vecer zde www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      Na svym vykonem radeji pomlcim, snad jsem si smulu vybral na nekolik dalsich zavodu dopredu.

      0 0
      • jecnak  

        Kdo ma nejake fotky a chce se o ne podelit s ostatnima, napiste mi na ICQ nebo mail, dohodnem se na zpusobu doruceni.

        0 0
        • klerik  

          Fotky ti dodam 8. ma lostu, jak jsme se domluvili. Snad na to do ty doby nezapomenu…:-) Kdyz to pujde, tak i driv.

          0 0
      • jecnak  

        Pridany vysledky www.bajk.cz/…7/PD2007.pdf

        0 0
    • Darkson  

      já nad svým výkonem taky pomlčím, ale celkově příjemná akce jako vždy, tentokrát za luxusního jarního počasí. příští rok už se mi snad podaří dojet do cíle bez problémů. a omlouvám se Smepetovi za bonusovou okružní jízdu:-).

      0 0
      • Smepet  

        V pohode, priste to urcite vyjde lip. Mel jsem vice koukat po znackach. Dneska slusnej vylet. Po dojeti domu to celkem hodilo 161 km.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Akce parádní, při troše hrubý síly a techniky se letos dala jet trať celá. O svém výkonu raději pomlčím. :o) Zazdil jsem to tak, že jsem doma zapomněl cykloboty a jel v botaskách na nášlapech. Aspoň jsem si užil krás jara.

      0 0
    • SNAIL  

      Gratulace Blackymu k vítězství a vytvoření nového traťového rekordu. Nějaké fota ze závodu máte zde: snail.xf.cz/vy­jizdka%202007–04–21/vyjizdka.html

      0 0
    • McBlacky  

      luxusní akcička. Ted jsem se vrátil :) no lehce jsem se zasek u Pendolína na zahradní párty a odrazil od něj až dneska ráno…

      kromě ohnutý pily, urvanýho šroubu převodníků a ztracenýho bidonu jen pozitiva :) To by se to jezdilo se sponzorem na materiál :)

      0 0
    • fousek  

      No akcicka luxusni, fotky vyborny (zas se na vsech tvarim jak kreten), McBlackymu gratulace. Jen skoda ze nebyla afterparty na Klestenici, nebo byla a ja sem to propas?

      0 0
      • JIRA  

        V 7 jsme v hospodě byli už jako poslední. Párty nebyla = nepropásl. Bude ale po triatlonu a přijít tam samozřejmě můžeš i jako nezávodník. :)

        0 0
    • svickoh  

      Děkujeme za Plešiveckou držku! Mě to nejelo a tak jsem si dala jako potrestaní těla kolo navíc:)inu jsem vždy brambora:)) Koppík píchnul tak kolo nesl, Libor s Ivanem si dali jen jedno kolo se slovy jedeme za holky:) Lukáš s Hajným závod odjeli dobře a hlavně jsme všichni celý:)) Prima závod jako vždy. A už trénuji na triatlon:)))) Takže ohřívejte již nyní vodu v přehradě:)))pááá

      0 0
      • JIRA  

        Díky za pochvalu! Nakonec jsem Tě do výsledků mezi muže nedal, ale jak víš – poslední jsi nebyla. :)

        Taky jsem rád, že to všichni přežili ve zdraví…

        0 0
    • Mirdous  

      Ahoj, nemáte někdo tušení, kdy se pojede Plešivecká držka 2008?

      0 0
    • jecnak  

      Prosim prosim, Jiro, nestref se s Drzkou se do vikendu co je LOST. Diky

      0 0
      • JIRA  

        Tak mi napiš jaký termín si představuje(š/te). Já jsem uvažoval o předposlední sobotě v dubnu .......stejně jako loni.

        0 0
        • jecnak  

          Slo by to trebas 19.4. ? 20.4. je prejezd Brd a ten dalsi vikend se oba dva dny jedou v Praze a okoli orientaky. Diky moc.

          0 0
          • JIRA  

            Zjistím – dám vědět. Osobně proti uvedenému datu nic nemám. :)

            0 0
            • jecnak  

              Dekuju

              0 0
            • jecnak  

              Pokud ale moje ucinkovani bude stejne vyznamne jako loni, tak se se mnou radsi vubec nebav ;-)

              0 0
              • fousek  

                No pro ty co jeli za tebou to znamenalo o 1 misto dopredu, takze jestli se nepletu tak temer cele startovni pole?

                0 0
                • jecnak  

                  Ne, jel jsem v haku za 3 lidma. Aspon jsem ale neznicil rafek jako Jonti.

                  0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce