Plešivecká držka 2011 - NEDĚLE 17.4.2011

272 nepřečtených
  • JIRA

    Letos 10. ročník.

    Termín je předběžný.

    Uvažujeme o vylepšení trati.

    Letos by se mělo jet přes Plešivec již po jedenácté, ale název Plešivecká držka se jede až od roku 2002, protože první ročník se jmenoval Okolo Plešivce. Později jsme ho přejmenovali na ročník nultý, protože v roce 2001 si Jirka Koutský (stavitel trati) rozbil hubu (doslova obličej) a další rok už se jela „Držka“. To se jelo již 31.3.!

    1.ročník 6.4.2002

    2.ročník 5.4.2003

    3.ročník 3.4.2004

    4.ročník 9.4.2005

    5.ročník 22.4.2006

    6.ročník 21.4.2007

    7.ročník 19.4.2008

    8.ročník 18.4.2009

    9.ročník 18.4.2010

    Kromě loňského roku, kdy se jelo v neděli, tak se vždy jelo v sobotu. Trasa zůstala vlastně prakticky od počátku stejná. Vždycky někdo zabloudí. Někdy bývá hezky ale už i sněžilo. První ročníky jezdilo okolo 50 účastníků.

    Anketa: Pojedete?

    8x
    30%
    0 0
    • Pi†el  

      Skus pridat odkaz na stranky akce.. : )

      0 0
    • JakeF  

      Termín doufám, že zůstane, tenhle je pěknej. Co znamená vylepšení trati? Já bych si přál, aby ta úvodní rovinka nebyla rozmlácená od lesáků, bojovat o pozice v nepředvídatelně hlubokejch loužích nemám moc rád, ale toho se asi nedočkám…

      To abych začal pořádně trénovat, když se jeden ten jubilejní ročník, ať si neutrhnu ostudu :).

      0 0
      • orgoj.chorchoj  

        boj o pozice klidne necham jinejm, me staci bojovat sam se sebou :D ale co se louzi tyce tak souhlas

        0 0
      • lenochod  

        no hlavně si připrav zdvihy a 2,4" pláště :o))

        0 0
        • JakeF  

          Ále, prej to loni vyhrál někdo na 2.0" skoro bez vzorku a s dušema, takže s vysokym tlakem, tak to tak drsný přeci bejt nemůže :). Ale já jsem pohodář, tak tam hodim 2.2"ky bez duší na nějaký těžší kola, do tmy to snad objet stihnu :).

          0 0
        • JIRA  

          Zdvihy jsou potřeba jen na obrubník u hospody. :) Doufám, že optimálně vyladíš formu! ;)

          0 0
        • JIRA  

          Tak zdvihu asi nikdo nemá připraveno víc než Ty. :) V součtu 453mm? ;) Když pojedeš na „tý červený mrše, tak Ti otevřu kategorii DH“ a pojedeš JEN jedno kolo. :)

          0 0
          • fousek  

            To sem mel vedet, jel bych na bili, treba bych potom jeste stihnul divadlo:-)

            0 0
    • pustipav  

      hoďte sem link:)

      0 0
      • fousek  

        A budou naky prize money? A obcerstvovacka? A zazemi pro tymy?

        0 0
        • JIRA  

          Občerstvovačka je na 17. km. :)

          Prize money jako vždy. ;)

          Zázemí pro teamy? Klidně si můžou postavit stany u lesa. :)

          0 0
    • jonti  

      17.4. se jede taky Ujezdsky duatlon, to bude tezke rozhodovani. Nebylo by lepsi znovu jet v sobotu?

      0 0
      • ¨MZ  

        V žádném případě, já jsem pro neděli 17.4. !!!!! :-)

        V sobotu 16.4. běžíme půlmaraton v Pardubicích, v neděli se tedy půjdu domrtvit na Plešivec. Je možné, že pojedu pouze jedno kolo s ženskýma :-)

        0 0
    • crom  

      dole by to chtelo k jezirku a pridat ty padacky co jsou tam:)a je to malina

      0 0
      • fousek  

        By ste si s Bredokem rozumeli:-), ale zas bych nezavidel poradatelum resit to, ze si nekdo rozbil drzku vic nez je obvykle. Ale ten napad JakeFa osefovat nejak tu chrti rovinku na startu by nebyl marnej. Jeste nejak vynechat ackojdni useky a bylo by to takovy pravy brdsky XCcko. Ale zmeny trati by musel autorizovat znackar trati Jirka Koutsky.

        0 0
        • JakeF  

          Zase se nesnaž z toho dělat enduro trať a ubírat chrtům šance na bednu :). Ty padáčky by některý asi přidat šly, ale nejspíš by to chtělo důrazný varování předem, člověka, co by varoval nad tím a ještě to vypáskovat, aby se jelo jenom po těch mírnějších, jinak by to asi někdo odnes na zdraví. Určitě by to bylo super místo na focení, to je mi vždycky líto, že nemůžu fotit, když závodim :).

          0 0
          • Gorgov  

            Čim těžší, tím líp!

            0 0
            • teepeex  

              presne, lidu je dost!

              0 0
              • JIRA  

                Podle počtu zatím přihlášených to nevypadá. :)

                0 0
                • Medunka  

                  prý bude nová trasa, chlubil se Ten, co skáče na laně

                  0 0
                  • JakeF  

                    Než stihnul prozradit, že ještě nic neni ani naplánovaný, natož schválený :D.

                    0 0
                    • JIRA  

                      Přesně tak. Jak už jsem psal – změny budou, pokud mohou přinést atraktivnější nikoliv však těžší trať.

                      0 0
            • JakeF  

              Zkoušel jsi třeba ten prudkej, jak je těsně nad jezírkem? Tam bych se docela bál, že i slušnej technik na fullu by to moh poslat až dolů k vodě :). Až na tu úvodní rovinku je ta trať fajn, jakýpak výhody vám fullistům a 29eristům, případně kombinaci obojího :).

              0 0
              • teepeex  

                prdlajs, koukej trenovat, tohle sjede i dobrzdi baba na pichly ukrajine:)

                jo a jecnakovi beru dva gely;)

                0 0
                • JakeF  

                  Co to je za konspiraci tohleto? :D Nejenže se vymejšlí trasa, kde se přerazim, ještě se budou podporovat soupeři. Já se chudák po 3 měsících vrátil po úrazu na kolo a vy mě chcete hned zas zmrzačit :D.

                  0 0
                • Medunka  

                  … o starost míň :-D

                  0 0
              • pustipav  

                zase chčiješ proti větru. Raději mi pověz co to je a kde to je:) Že bych zvážil účast. Avotomtoje.

                0 0
                • JakeF  

                  Sorry, jsem si musel dojít vyměnit trenky, už mi byla zima :).

                  Je to závod, cca 36km délka, 1050 nastoupáno, startuje se v obci Lhotka a jede se na vrchu Plešivec ( 49°48'42.57"N, 13°59'17.257"E ) na 2 okruhy, někde v compu mám mapku vyznačenou na turistický, když jí najdu, tak jí sem hodim.

                  Tak mě napadá, to by mohl dorazit i onuce :).

                  0 0
              • crom  

                bal,nebal.jednou to sjet musis;)ten prudkej je prave nejlepsi:)tady uz to sjelo lidi,jezdim to na stejnym kole co ty,full neni treba

                0 0
                • JakeF  

                  Jestli se bavíme o tom samym, tak to respekt. Já bych určitě nejdřív někoho potřeboval vidět, že to jde a že to jde ubrzdit a vytočit. Pokud si to dobře pamatuju, tak tam byl docela prudkej zlom, kde to asi chce pustit přední kolo vzduchem a z toho mám docela respekt, když už si člověk skoro přibržďuje zadkem na zadním plášti :).

                  0 0
                  • crom  

                    mozna se bavime kazdy o necem jinym:)ja myslim tohle.prudsi to je ale ubrzdit to jde v pohode,bys to musel snad skocit aby jsi pristal az v jezirku

                    0 0
                    • JakeF  

                      Tak teď nevim, podle fotky mi to nepřijde ten, co myslim, ale úplně přesně si to taky nepamatuju. Já myslim ten na západ od jezírka, jak je úplně poslední nad tou cestou kolem jezírka a je z nich nejprudší, dá se objet zprava po mírnějším. Zkusim najít nějaký fotky. Ale možná je to fakt on a dá se sjet v pohodě. Ale myslim, že přijedou i lidi s ještě horší technikou a na horších kolech a když to tam nebudou znát a pošlou to tam naslepo, tak by to asi mohlo mít docela nepěkný následky.

                      0 0
                      • Gorgov  

                        Většina stejně sleze, když vidí něco zajímavýho, ikdyž by to třeba i sjeli, kdyby to zkusili..:)

                        0 0
                      • crom  

                        tak to bude on,pak uz jsou tam jen mirnejsi.fotka vzdy trochu klame:)ale stejne je v pohode

                        0 0
              • Gorgov  

                Nevim, ale celkem si věřim :)

                0 0
                • crom  

                  jo das to v pohode

                  0 0
                • JakeF  

                  Tak tobě bych zrovna věřil taky, ale těm lidem, co jezdí sjezdy se smrtí v očích, zadní kolo ve smyku a přední brzdy se bojí jak čert kříže, už moc ne ;-).

                  0 0
        • JIRA  

          Jirkovi jsem psal, že domluvíme výjižďku i s Bredokem a uvidíme, jestli jeho poznatky „z procházky s dětmi“ jsou dobrý nápad. :)

          Sjezdy fakt ale asi zůstanou, tak jak jsou – tedy hezký a ne úplně snadný. ;)

          0 0
          • JakeF  

            Bude vyjížďka veřejná? Někdo musí hájit zájmy chrtů se špatnou technikou :D.

            Ale ty padáčky by fakt nemusely bejt špatný. No ale radši si je projedu mimo závod, to je fakt.

            0 0
            • JIRA  

              Tajná určitě nebude. :)

              0 0
            • McBlacky  

              dovolím si tvrdit, že dávat tam ty padáčky je nesmysl. Sjede je 5–6 lidí a zbytek půjde pěšky. Soudím podle podle co jezdí PD. Za mokra by to jel tak gorgov, ječnák, fousek a darkson

              0 0
    • McBlacky  

      v sobotu rozjezd na Viprahlu v Berouně a v neděli si hodíme korunou jestli PD nebo Újezd :)

      0 0
    • JIRA  

      Shrnutí:

      • rozhodně se nebodou přidávat těžší sjezdy – nyní je sjezdtakový, že to není past ani pro toho, kdo jede jen jediný závod za rok.Pokud je hnusně, tak to klouže dost. Kdo si chce sjezd udělat težší, takho může jet rychleji. :)
      • nebyl a nebude to extrémní závod – je to brzy na jaře a cílem jepotkat se s kamarády, „obkroužit“ kopec a dát si něco v hospodě. ;)Hodně lidí má jako cíl dojet. Úplně snadný to taky není, kdyžnejlepší to jedou 1:46 …a poslední 3:10. :)
      • pokud se trať změní, tak jedině proto, že se podaří najít zajímavýa „označitelný“ úsek lesem místo toho zbývajícího kousku asfaltu
      • ta rovinka po startu – loužím se dá vyhnout, ale je fakt, že tak senevyhrává. :)
      • v sobotu je Offroadmaraton v Sedlčanech, takže uvedený termín jena 99%.
      • objednáno pěkné počasí …jako vždy. :)
      0 0
      • McBlacky  

        ještě by to šlo jinou neděli, před nebo po. Ale je to vaše rozhodnutí…

        rovinka po startu mi přijde ok. Dá se tam jet pěkně, není snadný hákovat, takže to je spravedlivý. A natáhne se to už na výjezdu z vesnice, takže do rozbitýho to vlítne už porovnaný. Komu to vadí, at tam jede špic :) :)

        asfalt je jen kousek, za cenu, že by muselo spadnout až dolů a podjet to to podle mě nestojí

        0 0
        • JIRA  

          Kdyby místo asfaltu byla pěkná lesní stezka, tak proč ne. Až uvidím – rozhodneme se – zatím je to beze změn.

          0 0
      • fousek  

        Tak to vidim ze to bude beze zmen. Ona ta trat neni spatna (spis takovej lepsi prumer) a za kazdou cenu to menit neni dobry. Neco jsem si zkusil nakreslit a mozna by to slo, to musime vyzkouset, ale kazdopadne by to byl mazec (20km/660m)

        0 0
        • JakeF  

          Per sem mapu, nenech se prosit :).

          0 0
          • fousek  

            Ono je tam nekolik otazniku jestli to tamtudy fakt jde, takze az budu mit potvrzeny ze to jde tak to sem loupnu

            0 0
            • JIRA  

              …a taky aby to šlo označit. Základem musí být existující cesta.

              0 0
      • JakeF  

        Tak aby to pěkný počasí dorazilo ve správným termínu, pracuju na zvýšení účasti v kategorii ženy :).

        0 0
        • Gorgov  

          Chceš si nechat ufiknou péro? :-O

          0 0
          • martin_bakov  

            :D

            0 0
          • JakeF  

            Myslíš jako, že se tak zoufale snažím dostat na bednu, že bych kvůli tomu sám chtěl přestoupit do snazší kategorie, jo? :)

            0 0
            • martin_bakov  

              :)

              0 0
              • JakeF  

                Říkáš, že by mi to prošlo, jo? :D

                0 0
                • Gorgov  

                  Seš sice úplně plochá, ale to některý jiný holky jsou taky, zvlášť cyklistky:)

                  0 0
                • martin_bakov  

                  pekna civilni fotka, ohol si nohy a projde ti to :D

                  0 0
                  • JakeF  

                    Ty už jsou v předstihu :). Teď se ještě přifařit k onucemu a vybrat nějakou pěknou paruku a místo na bedně je skoro jistý, pokud bude účastnic jako loni :D.

                    0 0
                    • JIRA  

                      Loni jsem říkal, že když nebudou holky alespoň 3, tak pojedou v kategorii s klukama. :)

                      0 0
                      • JakeF  

                        Jakože 2 kola? Tak to pokud řeknu těm dvěma, co je přemlouvám, tak to už je tam nedostanu ani náhodou…

                        0 0
                        • JIRA  

                          Není se čeho bát. Holek jelo nejvíc 7 (?). Většinou 3. Loni jedna. Na 99% pojedou „opravdové holky“ jedno kolo. :)

                          0 0
                        • karliner  

                          Jíra ti naznačuje, že bys měl přemluvit ještě aspoň jednu :-)

                          0 0
                          • JakeF  

                            Stačilo by, kdyby počítal i mě. Ale to ne, taková diskriminace, prej jenom „opravdový holky“, tss. :)

                            0 0
                            • karliner  

                              Jestli bude na startu provádět sextesty, mohlo by to pár dalších účastníků nalákat :-)

                              0 0
                              • JakeF  

                                V tom případě mám ale už jen jednu adeptku, tu svojí k tomuhle nepropůjčim ;).

                                0 0
                            • fousek  

                              Musis jeste na sobe zapracovat. Sem to teda nikdy nezkoumal, ale treba bude probihat u holek na zachodcich nakej genderovej test.

                              0 0
                    • Medunka  

                      bych si dala majzla na Ječňáka s parukou

                      0 0
                      • JakeF  

                        Tak ještě někdo a máme novou kategorii :). I když… Sakra, to byl můj plán jak vyhrát, proč mi to pořád musí někdo kazit? :) (Ach jo!)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          musel bys přijít s něčím novým :)

                          jak vidíš tohle už tu bylo :)

                          0 0
                          • JakeF  

                            Holt to asi bude chtít míň BF a víc tréninku :(. Letos by to chtělo čas tak 1:43, pokud bude alespoň relativní sucho :).

                            0 0
                            • Sharka1  

                              hlavne by to chtelo nejaky „nepichavy“ plaste ;-)

                              0 0
                              • JakeF  

                                Pořád mi tu ten FF leží :). Ale na trasu PD bych ho nevzal, v plánu jsou X-King 2.2", ale já jsem schopnej zadefektit cokoliv kdekoliv…

                                0 0
    • knihomol  

      Taky si myslím, že na trati se na jednom kopci moc vymýšlet nedá, když ho prakticky objíždíme pořád dokola. A nedělní termín vyhovuje, dá se stihnout i něco v sobotu!

      0 0
      • fousek  

        To by si koukal co by se dalo vymyslet, ale jak psal Blacky celou trat by jelo tak 10 lidi a ostatni by nadavali.

        A neco stihnout v sobotu: ano vsichni jedte v sobotu treba nakej triatlon, to je moc dobrej napad:-)

        0 0
    • JakeF  

      To je nostalgie :D. Plešivecká držka 2009, můj první závod v životě. Šusťákovka, „cyklokraťasy“ bez laclu v XLku, technický tričko a Author na Deorečku, ve flašce ionťák, jídlo žádný :D. Okamžiky, kdy jsem si sliboval, že už na žádnej další závod v životě nevlezu, že to nemám zapotřebí :).

      0 0
    • l-e-t-o  

      jak vypadají ta trika? že bych to vyzkoušel pokud budu v praze tou dobou :)

      0 0
    • karliner  

      Chybí mi tam kolonka: „pojedu, když zrovna budu na chajdě, nebude pršet a v sobotu se nezmastím se sousedama v hospodě a tričko nechci“. Tu bych zaškrtl já.

      0 0
    • royal  

      kde a od kolika je vubec start?

      0 0
      • JIRA  

        Lhotka u Hostomic. Přihlášení cca. od 11 v hospodě U Prejzků. Start ve 13 z návsi.

        0 0
        • royal  

          Supr, to vypada zajimave, nejspis se prijedu podivat.

          Bude pak moznost nekde aspon oplachnout kola?

          0 0
          • McBlacky  

            vem si kyblíček a smetáček

            0 0
            • JIRA  

              Asi tak. :)

              0 0
              • ¨MZ  

                Co teplá sprcha, sauna a masáž, bude po závodě? A raut? A kolik dostanu startovné když se postavím na start? :-)

                0 0
                • JIRA  

                  Sauna, masáž, sprcha, bazén, raut …to všechno až doma. Když se postavíš na start, tak m-ů-ž-e-š dostat litr Jamesona ……ale pokud nevyhraješ, tak ho m-u-s-í-š zase vrátit. :)

                  0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Závod vypadá dost zajímavě, jestli mi zbydou síly po VIPrahlým Bajkonuru, tak se dostavím :-)

          Jak je to vlastně se značením se startovným? A taky se značením – trefím, když jsem to nikdy nejel? :-)

          0 0
          • McBlacky  

            startovný nějaký bývá, do 150 myslím, podle toho co je v ceně.

            značení trefíš pokud nejdeš tak na doraz, že vidíš rudě :) hodně se zlepšilo za ty roky.

            0 0
          • JIRA  

            Značení je dostatečný, ale je potřeba to sledovat. Startovnýé do 200 CZK.

            0 0
    • SELMIRA  

      že by…?!

      Láká mě to, ale na biku jsem naposledy seděla v září 2009.

      Tak že bych si přijela zkusit esli si to ještě pamatuju.

      Když zdraví, mužík a dítka dovolí…

      0 0
      • JIRA  

        Přijéééď! :) Už kdysi dávno jsem Ti sliboval speciální kategorii, tak letos to třeba „dokonáme“. ;) Kolikrát jsi vlastně vyhrála? Tak 5×?

        0 0
        • SELMIRA  

          To už bylo dááávno a 5× to myslim ani nebylo.

          Ale přijet se každopádně pokusim.

          Zařídíš mi kategorii „invalidní důchodkyně“? :o)

          P.S.:Dnes nám Ježíšek přinesl dvojčecího Chariota, tak eště zkusim na půdě u našich dohledat nějaký mý kolo…

          Těšim se!

          0 0
          • Smazaný účet  

            Dáme souboj kočárků? :oD

            0 0
            • Thidney  

              To by byla správná resusticace ZMMNATU :)

              Nás v tu dobu čeká šestinedělí, což čemukoliv vzdálenějšímu než hoďku od domu nedává moc šancí.

              0 0
            • SELMIRA  

              YES!!!

              Ale se třeste! Naše míma jsou ostřílení závoďáci. Stáli už aj na bedně. V závodě Uphill na Sněžku. /Bo ale bratři Poláci dávaj na bednu prvních 10 míst. My jsme byli 5. páč mě v tom břuše trochu handicapovali.

              Pak jsme taky spolu dali výjezd Kralického Sněžníka a Pradědu…akurát na ten nejdůležitější kopec světa (ty víš kerej) už nedošlo bo nám to doktor zatrh.

              Takže hohó…ne, že bychom se chtěli chvástat, kdepák, ale to bude teda duel…:o))

              0 0
          • JIRA  

            Kategorie kočárků by asi být mohla, ale asi by to cestou z Kazatelny „trochu“ drncalo. :)

            0 0
            • McBlacky  

              podle mě se to dá. Na víkendu na Sázavě u Juliho jezdili Vozíčky z Melechova po značkách a třeba zelená je daleko větší peklo než sjezd z kazatelny :)

              nebo dát to dolů po silnici na sedlo a pak proti směru začátku trasy a jeli by jen jedno takovéto kolo…

              0 0
              • SELMIRA  

                A jinač jako dobrý joo? :o)))

                Blázne! VRAHU! … :o)))

                P.S.: pořád se chystám Ti poslat super fotečky Šárky z WTB. Ale nějak nejni čas. Musim chovat děti. Jak sednu k PC okamžitě se budí… :o(

                0 0
            • fousek  

              Tak pro kocarky by sme mohli naopak vymyslet zjednodusenou trasu, vyznaceni by bylo asi jednodussi nez pripadna zmena stavajici vic do terenu.

              Ty jo to uz by byli 3 kategorie:

              Pomsta chrtum, klasika a rodinky:-)

              0 0
              • SELMIRA  

                Ale jako kočárky by vezli taťkové bo mě by to nebavilo, páč bych se furt bála o ty za mnou. Jako teda sluníčka moje.

                0 0
            • fousac  

              no vypada to tak, ze napresrok by me tahle kategorie zajimat mohla, tak na tom ve svem volnem case muzes zapracovat… ;)

              0 0
      • Medunka  

        super :-)

        pokud dorazíš, dorazím, bez vozíčku ale :-D

        0 0
    • l-e-t-o  

      kolik to má vlastně km a převýšení? starší ročníky se mi nechtěji hledat a tady to napsané není :)

      jestli bych to zvládl po celozimním nesezení na kole :-D

      0 0
    • Gregi  

      Ještě jsem žádnej závod nejel ale někdy se začít musí. Rád rozšířím startovní pole a potrápím poslední závodníky:)

      0 0
    • JIRA  

      Jedno kolo má 17,4km a převýšení 653 metrů.

      0 0
    • fousac  

      se asi budu muset stavit zkontrolovat dodrzovani pitnyho rezimu… ;)

      0 0
    • fousek  

      Hale tak me napadlo v kolik je start?

      Ja jsem ted zjistil ze ve 14:00 mam bejt nekdejinde, sel by start naplanovat na 11:00 nebo driv?

      0 0
      • Gorgov  

        Start je v jednu, a co ja pamatuju, tak i vzdycky byl. Je to fajn, da se dojet z prahy po ose. Ale abys byl nekde jinde ve 2, to budes mit celkem honku, to bych vzal krosku :)

        0 0
        • fousek  

          Zajimavy je, ze z Prahy na Lhotku se da dojet az kolem 13 hod. a treba z Jinec do Prahy se da dojet do 8:00:-)

          No tak to se holt kouknu na start a pojedu v dal.

          Medunka: spis cele odpoledne a vecer, kdyby se nekomu nechtelo po PD domu tak se muze v 17:00 dostavit do Koneprus a uvidi draka

          0 0
      • Medunka  

        kulturní vložka?

        0 0
      • JIRA  

        No start zůstane na 13:00. Ty jediný můžeš jet už ráno, pak mi řekneš jak dlouho jsi to jel a já Tě přidám do výsledků. :)

        0 0
    • JIRA  

      Včera jsme to projeli a trasa je bez překvapení.

      0 0
    • ¨MZ  

      Děkuji za pozvánku v mailu. Hlavně informace tři týdny před závodem o tom, že trať je celkem suchá, mě uklidnila, hned jsem běžel odmontovat blatníky :D

      0 0
      • JIRA  

        Vzhledem k tomu, že někdy bylo tolik vody, že nebylo pravděpodobné, že trať vyschne, tak to není úplně „mimo“. Prostě jsme to projeli „suchou tretrou“ a ta jediná velká louže se dá objet. :)

        0 0
    • JakeF  

      Tak jsem to zajel projet.

      Že je trať suchá byl docela krutej vtip, pod tim si nepředstavuju, že přijedu domů s kolem od bahna a že mně bude z nohou rovnou odpadávat (a tretry jsem taky suchý rozhodně neměl :D). Ale nevypadá to až tak tragicky, i když to má ještě dost času se zkazit :).

      Akorát teda budu muset ještě potrénovat, sice za ne úplně ideálních podmínek a s batohem na zádech, ale 56:30 na jedno kolo stejně neni zrovna hitparáda…

      0 0
      • ¨MZ  

        Kdybys to jel o hodinu pomaleji jako normální člověk, tak přijedeš domů taky čistej :-)

        Jinak teda respekt, abych si tam jen tak zkoušel dávat kolo na čas, tak na to nemám, asi už jsem starej a línej :-)

        0 0
      • JIRA  

        Jestli jedeš pořád jen rovně, tak to je pak jasný. :) Velká louže je cestou fakt jen jedna a do hospody nás pustili, takže od bahna jsme nebyli nijak extra.

        0 0
    • GrametS  

      Já chci speciální kategorii: Muži bez kola s pupkem a dětmi sotva jednou pěšky.

      Tričko bych bral velikost 110 (4–5 let) a 92 (18–24měsíců)

      0 0
      • JIRA  

        Děti dáš do dětskýho koutku v hospodě a objedeš si pěkně 2 kola. ;)

        0 0
    • teepeex  

      hmmmm

      blacky, jecnak a gorgov

      slusny

      nejedu:]]

      ale prijedu vas zase blejsknout, jestli teda nebudu v rachote

      0 0
      • teepeex  

        tak vse je jinak, jsem cely vikend v praci, nenadelam niceho

        dejte si do tela molodci a mladice

        0 0
      • McBlacky  

        já bych určitě do chrt listu přidal ještě Jontiho – aktuálně dal pulmaraton za 1,37. a obhájce loňkého vítězství JakeF

        0 0
        • jonti  

          Se mnou bych pocital tak na 30%, potrebuju najizdet objemy a zvazuju ujezdsky duatlon. Dat ten prvni beh na 3km pod 10minut je taky vyzva :)

          0 0
          • McBlacky  

            Újezd jsem jel loni, dobrý, ale nuda. rovina, rovina, rovina. terén nula… čelo triatletů na běhu neudržíš a na kole spíš nesjedeš, na to jsi moc vrchař :)

            krutá pravda, ale je to tak. My sjížděli ve třech 100metrů 2/3 úseku kola a nemít Vaška, nedali bychom to.

            objemy já taky nemám, není čas – kromě víkendu. Navíc si to můžeš pak dát z Držky po ose :)

            0 0
            • jecnak  

              Skoda cyklisticke casti. Da se tam namotat krasny okruh po singlikach, kde jsou i nejaky hupiky.

              0 0
          • JIRA  

            Objemy? Tak přijeď po ose z Prahy. :)

            0 0
          • jonti  

            Tak po p2k je to jasny, objemy, objemy a objemy :(

            Ale mozna se tam prijedu podivat.

            0 0
    • whom  

      Vyjde-li počas, přidám se (i když podle obsazení budu poslední). Pokud tedy bika nezruším teďka na dvoukopcích.

      Kdysi jsem byl domácí – 8 let bydliště Jince, ale to už je dávno.

      0 0
    • JIRA  

      Snad bude i tombola. :)

      0 0
      • Medunka  

        chybí mi v anketě moje oblíbena kolonka fotograf

        0 0
        • JIRA  

          To bys při závodění stejně nestihla. :)

          0 0
          • Medunka  

            závodění oželím, stejně každý rok naříkáš, jak jezdí málo bab a letos o žádný ani nevím, že by jela a tvé vyhrožování klučičí trasou mě radši šoupne foťák do ruky :-)

            Elwing zrádcovsky pojeed na Plešivec v sobotu a nemůžu ji ukecat, aby jela v neděli

            0 0
            • JIRA  

              Nevyhrožuju. Holčičí kategorie bude. Zbylé ceny si vypije Hanča. :) Mně účast jedna holka slíbila, tak se uvidí…

              0 0
            • McBlacky  

              já přemlouvám Šárku, ale pořád se nemůže pořádně vyhrabat z nemoci. Navíc teď je služebně v UK, takže odpočinek žádný.

              V sobotu chceme jet, pokud to jen trochu půjde, Viprahlo a nevím jestli by to ne ní nebylo příliš.

              0 0
            • Elwing  

              Ha! O nás bez nás! Asi v sobotu nepojedeme, bude zima na celodenní výlet.

              0 0
              • JIRA  

                …ale v neděli bude tak akorát počasí na „hodinku po lese“. :)

                0 0
    • StrejdaS  

      Jedete nekdo z Prahy po ose? Ja se pojedu jen mrknout, takze klidne to muzeme namotat, tak aby jsme dorazili treba kolem 15:00… Nebranim se ani silnicce.

      0 0
    • JakeF  

      Tak já se hlásím mezi šneky, dneska jsem se odrovnal v Pustovětech. Jsem na sebe zítra zvědav, takhle rychle po sobě jsem 2 závody ještě nejel.

      0 0
      • prvniodkonce  

        Co se dělo v Pustovětech, že o tom ani nevím?

        0 0
        • JakeF  

          Špičák extreme race , ten název je spíš úsměvnej, ale trasa je to docela pěkná a kilometrově to bylo přes 40, tuším před startem hlásili 22 ženy a 42 muži, což by myslim i odpovídalo.

          0 0
    • Gorgov  

      Já sem mimo, nějaká chřipka anebo něco takovýho…

      0 0
      • whom  

        S tim jsem jel p2k. Nic moc, eště teď se zadýchávám a pokašlávám. Virus se musí nějakým závodem vyhnat z těla :o)

        Ale teplotu jsem neměl. Až potom.

        0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Nejedete někdo autem v rozumnou dobu z Prahy a nemáte volný místo pro 1 hubenou osobu a 1 kolo? :-)

      0 0
      • sedla84  

        Ahoj Jirko, zavoleji mi rano jak jedes, ja bych to videl vlakem do Revnice v 8:15; 8:45 nebo v 9:15 z Hl.n. Tom 725188765

        0 0
    • crom  

      tak jak?kdo koho zarizl?se pochlubte:)

      0 0
      • JakeF  

        Spíš kdo to kudy střihnul :D.

        0 0
        • jecnak  

          Bud si to vyres na miste a nebo si nech svy jedovaty sliny od cesty. Fakt me fascinuje, jak se z takovyho hnojaku dela drama.

          0 0
          • nox159  

            neznam trasu ani okolnosti ale ani u hnojaku by se nemelo podvadet ne? ;-)

            0 0
          • JakeF  

            Vždyť v pohodě, jsme to vyřešili :). Hlavní bylo si pěkně zajezdit, což se splnilo, počasí přálo a nikdo se nezranil.

            0 0
            • jecnak  

              Vsak ja to beru, ale proste tyhle veci se resi na miste a pak se za tim udela tlusta cara a kasle se na to.

              Kdyz koukam na GPS zaznam, tak je to celkove navic 400m a z toho 200m do kopce, coz na 35km je dost malo, ale mas jinak mas pravdu a jen mi vadi ze to dal zbytecne pitvas.

              0 0
              • JakeF  

                Vždyť jsme si to vyříkali, já to tady už řešit nechtěl. Jenom jsem si trochu neuváženě rejpnul, sorry. Moc to neni, ale pro mě tim prakticky skončilo závodění, protože tomu z Volva jsem v tom sjezdu dost odjel a už jsem si jen hlídal náskok. Ale dost řešení, projeli jsme se hezky a to byl účel :).

                0 0
                • jecnak  

                  A ja myslel, ze resis toho co te dojel, kdyz jsi si hlidal naskok :-)

                  0 0
                  • JakeF  

                    Tam se počítám už nikdy nedozvim, jak to opravdu bylo ;-). Ten sjezd jsem nejel zrovna pomalu, když jsem vyjížděl do sedla, tak jsem viděl akorát dole toho z Volva, pak jsem se koukal v tom krátkym výjezdu a neviděl jsem za sebou nikoho a najednou dole u jezírka kde se vzal tu se vzal, střihnul mi to tam vnitřkem na tý odbočce z šotoliny a pak už nebylo kudy předjíždět a radši bejt 2 vteřiny za nim, než riskovat v tý rychlosti zbytečnou kolizi a bejt 2 vteřiny před nim :).

                    0 0
                    • fousek  

                      Ja si taky obcas rikam, ze preci tohle nekdo nemuze projet rychlejs nez ja a kdyz pod kopec prijedu tak tam ten dotycnej ma snedenou svacinu.

                      0 0
                • McBlacky  

                  Alespon to bylo zasloužený, všichni jsme jeli druhý kolo sami. V takhle rozjetým závodě jsou houpaný roviny horší než prudký kopce.

                  0 0
          • JIRA  

            Vymyslete si prosím jiný označení – to „hnoják“ se mi moc nelíbí – díky. :)

            0 0
            • jecnak  

              Spis bych cekal, ze se ozval jiny uzivatel fora ;-)

              0 0
            • SELMIRA  

              No to teda! Takovej TOP závod! Všechny kdož si ho dovolili znevážit bych diskla :o)

              Letos to bylo jako obvykle moc hezký. Počasí jste objednali luxusní a příjemně mě přeqapilo DOKONALÝ značení. S tím si dal někdo práci. Chválim!

              Mrzelo mě, že jsme jeli tak brzo dom. Ani jsem nestihla pozdravit všechny dávný dobrý známý. :o( Žel synkovi se klubou zoubky tak byl trochu mrzoutek a chtěl svůj pelíšek. Tak pa napřesrok!

              0 0
              • JIRA  

                Taky jsem Tě rád viděl a 5. místo není vůbec špatný výsledek. :)

                0 0
      • lenochod  

        Mě se povedlo po startovní rovince ve druhém kole zaříznout v kopci starou paní. Šla o dvou holích a venčila pejska. Zadarmo to ale nebylo! S tima holema šla hrozně rychle.

        0 0
    • Darkson  

      podařená akce, spousta známých, konkurence obrovská, trať tradiční, počasí vydařené, bahna nepatrně a pivo vychlazené – co víc si přát? :-)

      mne to tedy nejelo, od prvního kopce jsem úspěšně couval startovním polem a na konci prvního kola jsem se i ohlížel, aby mne nedojely Sharka s Jancou:-)

      gratulace všem bednařům i bednařkám, Zbyněk je zvíře!

      0 0
      • kolda  

        jo jo, pekny to bylo, tyhle komorni akce jsou fajn. . a v ramci nasich casovych moznosti k treninku to nebylo tak spatny :)

        Blackyovcum bych zakazal pristup na zavody, vyberou bednu i tombolu:)))

        0 0
        • Martinson  

          Taky chválím, příjemná akce. Konečně jsem se na tuhle akcičku dostal a moc se mi líbila. Po prvním kole jsem málem umřel, ale druhý už šlo.

          0 0
    • jecnak  

      Jiro diky. Jako kazdy rok jsem si sahnul na dno i kdyz v dnesnim pripade spis pri dojezdu dom :-) Jediny co tam chybelo bylo tradicni bahno vyskytujici se letos v mnozstvi mensim nez malem.

      0 0
      • JIRA  

        Díky všem za účast i převážně kladné ohlasy! Lidi fajn – tradičně, počasí super – překvapivě, ceny od sponzorů do tomboly pěkné a bylo jich dost…a hlavně NIKOMU se NIC nestalo!

        BTW: ten z Volva zabloudil v druhém kole, takže dojel hodně vzadu, ale byl v pohodě. Prostě když jsou značky žluto-modré, tak jet po žlutých znamená jet jinam. :)

        Někdo se měl přihlásit o přeplatek ze startovného – napiš – vrátím na účet.

        0 0
    • JakeF  

      Ale jo, tak bylo to fajn. Ten vítěz to napálil hodně zle a jak si ho Blacky sjel, to jsem jenom koukal. Trochu škoda, že jsem od průjezdu přes vrchol v prvním kole jel zbytek závodu sám, po včerejšku už jít přes ANP dost bolelo a jak jsem neměl nikoho ani před sebou ani aby jel se mnou, tak jsem se nad ANP už nedokázal moc vyhecovat. Ale přesto zlepšení proti loňsku o 5 minut je paráda, to jsem ani nečekal, takže s vlastním výkonem spokojenost :).

      0 0
    • whom  

      Tak jsem nebyl poslední. Díky za pěknou akci, už dlouho jsem nenabral na lesním sjezdu 67 km/h (to jsem zjistil až po dojezdu). Škoda lehké indispozice a jednoho pumpení, ale ono by to o moc lepší nebylo (tak 5 minut) při mých 90+. Fakt super pojezd.

      0 0
      • martin_bakov  

        pumpoval jsi nejaky defekt nebo zlobily ty notubes ?

        0 0
        • whom  

          V divokym docílovym sjezdu v prvním kole to nějak spustilo, byly tam dost rány. Možná jsem píchl a zalepilo se to. Bylo to měkký, radši jsem to dofoukl. Pak to dalo pokoj

          0 0
    • Gorgov  

      A jak teda vypadaly stupne? :)

      0 0
      • Sharka1  

        muzi: Zbynek, Blacky, Jecnak

        zeny: ja, Janca, Katarina

        0 0
        • Gorgov  

          Ajaj, Zbyněk řádí jak černá ruka…a já ležim v posteli. Nicmoc vyhlídky :) Vyhrál o dost? :)

          0 0
          • jecnak  

            Jo, pet minut na Blackyho a podle vyrazu ve tvari si jel nejspis svoji kategorii.

            0 0
          • McBlacky  

            Zbyněk je jinde, ale to je jasný. Vždycky byl. Já ho v minulosti porazil jen když měl defekt :)

            0 0
            • fousek  

              Jakej je cas viteze? Jestli mam na pristi sezonu konecne pripravit motorku?

              0 0
              • jecnak  

                1:31 a nejaky drobny jestli se nepletu.

                0 0
                • fousek  

                  Na jedno kolo celkem uveritelnej cas

                  0 0
                  • fousac  

                    fuj chrti to sou… ;)

                    ja mel prvni kolo za 1:36 a do druhyho uz sem se radsi ani nepoustel…

                    no ale po dvou letech na kole to beru jako dobrej vykon… :)

                    0 0
    • McBlacky  

      letos super počasí i stav trati, organizace na jedničku, výborná plznička u Prejzků, prostě pohodová neděle.

      Zbyněk mi definitivně ujel v prvním velkém stoupání a pak jsem si dal časovku jednotlivců. Což s Ječnákem v zádech na dohled jde úplně samo :)

      Pro mě to bylo zasloužený. Po sobotním VIPrahlu jsem místy víc než nohama jel hlavou.

      0 0
      • teepeex  

        hezky vysledky panove a damy:)

        (zbynka neznam, jsem ostuda)

        a kde jsou obrazky?

        Medu?

        Fousex?

        0 0
        • McBlacky  

          Využiju hned nový web-Zbyněk

          http://www.sportave.com/…ugler-zbynek?1

          Medu nejela, fotila. Fotky tedy budou – doufám

          Fouska jsem viděl, ale myslím že nejel.

          0 0
          • teepeex  

            aha, toho jsem videl na dvou kopcich, dojel druhej za trundou

            a to asi jenom kvuli tomu, ze zakufroval, jinak by se poprali o vavrin:)

            nojono

            0 0
        • Medunka  

          Medu má fotky pořád ve foťáku, večer třeba stahne a hodí na rajče

          Fousek byl jen na registraci, pak frnkl bavit obecenstvo jinak a jinde

          0 0
          • jecnak  

            Na Rajce bych je nedaval ;-)

            0 0
            • martin93  

              proč ne? já s rajčetem nikdy problém neměl a ke všemu už tam fungují fotografie ve vysoký kvalitě :-) jen je tam šoupněte rád se mrknu :-)

              0 0
    • ¨MZ  

      Taky bych chtěl poděkovat Jírovi a Jirkovi Kautskému za to, že tuhle akcičku drží nad vodou, bylo to fajn jako vždycky. Jak jsem se stačil všimnout, tak se zase vylepšilo značení, pár značek přibylo, ale to by nebyla Držka aby někdo nezabloudil :-) Já už to dávno jezdím zpaměti, takže u mně to nehrozí.

      Příště akorát musím vychytat čas startu, měl jsem zafixováno z mailu, že je po 13:15, a protože Míra V., se kterým jsem tam byl, opravoval první defekt hned po vyložení kola z auta, měl tam píchlý trn ze soboty, pak to cvaknul při rozjíždění v cílovém sjezdu a tak jsme ještě museli po výmněně k autu dofoukat to velkou pumpou. No a jak si tak ve 13:07 stoupáme v poklidu od hospody ke startu, tak najdenou slyšíme dělobuch, měli jsme tedy letmý start :-) Ale zase jsem předjel nejvíc lidí ze všech, tak to taky k něčemu bylo :-)

      0 0
    • fousek  

      Super akce i kdyz jsem nejel.

      Dekuji Jirovi za poradani teto vyjimecne akce. Jirkovi za znaceni trate, ostatnim organizatorum za super zazemi a ucastnikum za ucast.

      Nezbejva se pripravovat a tesit na pristi rok.

      Vpodstate vsechny ostatni zavody a akce jsou takovej trening na PD:-)

      0 0
    • Medunka  

      Díky Jirkům za skvělou společenskou akci. Letos se počasí opravdu vydařilo.

      Pár fotek je tu

      0 0
    • fousac  

      praci cest a rukam klid Jiro…

      letos pekne jako vzdy..

      ale napresrok prosimte blato, dest, min kopcu, min chrtu a kvalitni afterparty.. ;)

      a TRICKA!!!! :)

      diiiik a zdar priste..

      0 0
      • JIRA  

        Jsem rád, že jsi to „last minute“ přihlášení stihnul. :)

        Díky všem za účast i podporu a těším se SNAD za rok!

        …a nikdo to už nefoťte …a dejte si radši pivo. ;)

        0 0
    • McBlacky  

      se zpožděním krátký report

      http://mtb-blog.cz/…rzka-xc-17–4

      0 0
      • Medunka  

        Teda jako Tomáš si ze mě dělá srandu, že dám volně fotky na rajče a že je pak někdo někde používá bez udání autora, nebo uvede autora úplně někoho jiného a koukám, že to na webu taky praktikujete…

        Chudák Robík teda

        Edit – koukám, že už to tam někdo napsal do komentáře

        0 0
        • kolda  

          nechapu, proc to tak dramatizujete.. kdybych ty fotky na startu blejsknul ja, tak mi fakt netrha zily, ze si je blacky pouzil do reportu. zvlast, kdyz jsou poveseny na webu.

          0 0
          • blue  

            děláš si jen srandu viď? že je něco na webu neznamená, že to je volně k použití a že tobě to netrhá žíly, je tvoje věc… a hlavně tyhle fotky nevisely jen tak na webu

            0 0
            • kolda  

              srandu muzu mit maximalne z toho, jaka afera se dela z pouziti amaterskych fotek z amaterske akce – nemysleno pejorativne.

              ale nejsem expert pres autorska prava a uprimne receno, v teto kauze by me ani nenapadlo na ne myslet.

              0 0
            • Sharka1  

              no visely jen tak na webu, dokonce na nasich FB profilech ve „Photos of you“ :-)

              0 0
          • blaf  

            i přestože je to na webu tak se musíš řídit autorským zákonem, a autorský zákon ti zakazuje jakýkoliv publikování bez svolení autora

            0 0
        • McBlacky  

          jsme zlý a ošklivý :)

          když jsi dala link, měl jsem za to, že jsou tvoje a tak trochu předpokládal, že ti to vadit nebude. Pokud to beru od někoho neznámého, tak mu píšu mail a pak ho i uvedu.

          Zatím jsem se nesetkal, že by amatérští fotografové měli s tímto problém.

          jinak teda loupež století a očekávám ostrou žalobičku minimálně o deset mega…

          0 0
          • blue  

            Blacky sorry, ale teď sis trochu nasral na hlavu… ty dvě fotky nejsou od Medunky, takže výmluva na její link je dost blbá… a ten člověk, kterýmu si ty dvě fotky ukradl a dal si na ně svoje logo, o ničem neví, takže si poctivý řeči o mailech a uvedení autora taky příště nech…

            0 0
            • McBlacky  

              nebudu tě tady přesvědčovat, že to tak dělám. Projdi si moje články na blogu a uvidíš sám, že tam kde to nejsou moje fotky, je autor uveden.

              Loga dává editační prostředí automaticky, není to moje práce.

              aby měl pan moralista Blue klid, fotky jsem odstranil. Jinak jsem moc nepochopil, za co tak ohnivě bojuješ.

              0 0
              • blue  

                kdyby ses tak blbě neobhajoval, neřešil bych to… místo toho, abys uznal chybu a autora doplnil, tak se tady blbě vymlouváš… a jestli tam logo dává systém, není podstatný, prostě tam logo přes fotku je…

                a když to teda tak děláš, tak jaktože o tom autor nevěděl a nebyl tam uvedenej?

                0 0
              • jecnak  

                Nechci se vam michat do ohnive diskuse, ale rekl bych ze Blue narazi na to, ze ne vse co se vali po internetu je volne k pouziti. Jitka tak vystartovala proto, ze nedavno nekdo vzal pul fotek z jine akce co jsem fotil ja a Jitka, prohlasil je za sve a suverenne dal pod clanek. Od te chvile na to jsem i ja alergictejsi nez driv, kdy se mi vickrat stalo totez.

                0 0
          • JMT  

            Jses moc zly Blacky ! Muhaha, vase problemy bych chtel mit…

            0 0
      • teepeex  

        fajn, dik:)

        0 0
        • Martinson  

          Nevíte jestli někde visí výsledky ? Jen tak bych na ně juknul, nikde je nezveřejním. To je při mých výkonech pochopitelný. :-)

          0 0
    • karliner  

      karlinerův pohled na causu „fotky“: na BF jsou tisíce fotek stažených z webu a bez uvedeného autora a nikdo to neřeší, tak opravdu nechápu, proč se kvůli pár fotkám zhádají letití kamarádi…

      0 0
    • Darkson  

      tak jak letos?:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.