Plešivecká držka - 12. ročník 28.4.2013

61 nepřečtených
  • JIRA

    36 km – převýšení cca. 1250 m. Přihlášky od 11:00 v hospodě U Prejzků – start po 13:00 z návsi.

    Letos by se mělo jet přes Plešivec již po třinácté, ale název Plešivecká držka se používá až od roku 2002 – první ročník se jmenoval Okolo Plešivce. Později jsme ho přejmenovali na ročník nultý, protože v roce 2001 si Jirka Koutský (stavitel trati) šíleně rozbil hubu (doslova obličej) a ještě před vyhlášením už byl po operaci. Další rok se tedy už jela „Držka“.

    To se jelo již 31.3.!

    1.ročník 6.4.2002

    2.ročník 5.4.2003

    3.ročník 3.4.2004

    4.ročník 9.4.2005

    5.ročník 22.4.2006

    6.ročník 21.4.2007

    7.ročník 19.4.2008

    8.ročník 18.4.2009

    9.ročník 18.4.2010

    10. ročník 17.4.2011

    11. ročník 22.4.2012

    Trasa zůstala vlastně prakticky od počátku stejná. Vždycky někdo zabloudí. Někdy bývá hezky, ale už i sněžilo. :) První ročníky jezdilo okolo 50 účastníků.

    Pozvěte své přátele!

    Mapa od Ječňáka: http://connect.garmin.com/player/63022637

    Anketa: Pojedete?

    Ano
    7x
    70%
    Ne
    3x
    30%
    0 0
    • JakeF  

      Nějak nám přibylo převýšení, dřív se psalo 1000m :D. Tacháč mi ukázal tuším 1100… Mám den před tím závod, ale tak pokud bude rozumný počasí, tak se stavím si to odplazit kdesi v hloubi startovního pole :).

      0 0
    • jecnak  

      Bohužel jako vloni nedorazim. Spolupořádám LOST in Prague.

      0 0
    • fousac  

      to se jede LOST.. skoda.. :(

      ale budu te chvalit, kudy budu chodit a treba nekoho ukecam, at za me zaskoci..

      p.s. pozdravuj Katzenu, kdyz se tam objevi..

      0 0
    • karliner  

      Škoda kolize s Lost in Prague. Pro mne jasná volba.

      0 0
    • ¨MZ  

      Termín letos opravdu nic moc, v sobotu jsem slíbil, že se půjdu mačkat na KoloPro na TransBrdy. Tak nevím v neděli, v jakém budu stavu. No přinejhorším mě po prvním kole odvoláte, když pojedu moc pomalu :-) Přitom třeba zítra by to mohl být krásný závod, když už venku několik hodin prší :-)

      Ale na druhou stranu, podle počtu přihlášených to vypadá na bednu :-)

      Tak zkusím dorazit a turisticky to objet a zkusím vzít i kámoše, jestli už nebude na služebce.

      0 0
      • JIRA  

        No já doufám, že pršet nebude. Tři hodiny čekat u lesa v dešti na posledního není nic moc. :)

        0 0
    • JIRA  

      Přihlášených není moc, ale nevadí – o to lepší máte šanci na dobrý výsledek. Historie se přece neptá! :)

      0 0
      • JakeF  

        Je zajištěnej dětskej koutek? Možná budu mít na krku bratra :(.

        0 0
        • JIRA  

          Kolik mu je? „Koutkem“ může být hospoda. :)

          0 0
          • JakeF  

            To mu bude muset být ještě 4,5-krát tolik, aby mu mohli nalejt :D. Koukám to vypadá na pěkný osazení, tak by byla škoda si to nechat ujít, tak to zkusím nějak zařídit :).

            0 0
      • ¨MZ  

        Na bednu už to nevypadá, ale do desítky se snad vejdu :-)

        0 0
    • Gorgov  

      Budu se snažit si tuhle parádní akci nenechat ujít :) Termín je dobrej, na brdech se aspoň rozjedem, uvidíme co počasí.

      0 0
      • JIRA  

        Počasí bude fajn ……jako vždycky. :)

        0 0
      • JakeF  

        A sakra…

        0 0
      • cabbage  

        Takže nika bude mít další bednu mezi ženami?;)

        0 0
      • McBlacky  

        Brdy kamaráde to bude zlo. Včera jsem to testoval a i kdyby nezachcalo tak lesáci opět zle vytunili některé pasáže. Čekám epic edition :) a jedu ve starejch dresech a botech. V cíli bude přistaven kontejner na kola.

        0 0
    • JIRA  

      Děkuji všem zúčastněným a hlavně Jirkovi Koutskému! Nakonec to dobře dopadlo a snad se vám akce líbila. Chvíli to vypadalo na variaty zrušení, odložení …a podobně. Potěšující bylo nečekané obsazení kategorie žen. ;)

      Příští rok dejte, PROSÍM, vědět dřív, že chcete, aby se PD_2014 konala! ;) Klidně i navrhněte termín – cykloakce nesleduji bohužel tak důkladně jako dřív, takže pokud se podaří vyhnout kolizi termínů, tak budu rád.

      0 0
      • crom  

        tohodle zavodu je skoda,ze tak skomira

        0 0
        • JakeF  

          Náhodou… Když tak vidím první dva + Zbyněk Kugler DNF, tak to je sakra slušná sestava :D.

          Letos holt odtáhnul hodně lidí LOST a někteří se ráno rozhodli, že měli včera dost, aby se ještě dneska někde mordovali… A dobře jsem udělal, nejsem úplně dvakrát oukej a jet na výsledek by koukám hodně bolelo :).

          0 0
          • JIRA  

            Zbyněk už před startem hlásil, že pojede jen jedno kolo a PD přijel jen podpořit, za což mu tímto děkuji (!!!). Větev v drátech jeho rozhodnutí asi jen utvrdila. Snad nic nezničil.

            0 0
          • crom  

            nemyslim obsazenim,to mezi prednima bejva hodne kvalitni i ceny a atmosfera male akce fajn.jen celkova ucast by byla hezka treba 50bikeru.mozna trochu vic propagace a komunikace ohledne terminu by zafungovalo

            0 0
            • JIRA  

              Taky bych raději „o něco více“ účastníků, ale 50 už to asi nikdy nebude.

              Díky za pochvalu. Budeme se těšit na „někdy příště“! :)

              0 0
              • jonti  

                Mozna by pomohlo poradat drzku v drivejsim terminu, jako prvni az ctvrty rocnik. Vzdy jsem bral drzku jako prijemny prvni jarni zavod, kde jde spis o ucast nez o nejaky vysledek.

                Termin o stejnem vikendu jako Transbrdy je nesmyslny, navic propagace minimalni a generace jezdcu zpred peti let, co to jezdili a vi o ni, uz moc nezavodi.

                0 0
    • teepeex  

      preju zavodu zivot i do dalsich rocniku,

      atmosfera teto akce je kazdorocne velmi prijemna, sportovni uroven vzdy vysoka a ceny prekvapive hodnotne:)

      gorgov ale neprekvapil, a gratulujeme:)

      ucast tri zen je uzasna a jejich cas je hodne kvalitni!

      tesime se pristi rok navidenou

      teepex a fany

      0 0
      • JIRA  

        Žen bylo tolik, že jsem musel použít osobní zásoby vína jako ceny. ;)

        Taky se budeme těšit. :)

        0 0
    • JIRA  

      Pár fotek http://www.facebook.com/media/set/…

      Až budu mít fotky z vyhlášení, tak je do galerie přidám.

      0 0
    • mvit  

      Ahoj,

      koukám, že tentokrát jsem byl pomalej a sestavil neoficiální výsledky později než oficiální:).

      Zde je tedy moje tabulka: (už teď vidám, že jsem tam popletl běkomu jméno)

      http://www.radynebike.cz/…

      PS: ještě přidám nějaký report a fotky během týdne.

      Dnes už to nestihnu bo dost času mě po tom dnešním bahnobraní zabralo všechno vyčistit, vyprat, a namazat stroj abych mohl zejtra frčet dopráce…

      Čus a díky za pěkný závod s atmosférou kultovní akce. Určitě jsem pro pořádání PD 2014! Trasa je to náročná a pěkná.

      0 0
      • JIRA  

        Díky. :)

        …teď ještě dohledat výsledky 2012. ;)

        0 0
        • mvit  

          jj, to by bylo super. Takle znám jen svůj čas z loňska a to je pro srovnávání s ostatními málo :)

          Každopádně jsem to letos zajel pomaleji. Loni bylo sucho a o poznání snažší podmínky a hlavně jsem nedefektil tak jako letos.

          0 0
    • j.v.1  

      Trať jsem si byl projet v pátek, líbila se mi, byla perfektně značená, ale nakonec sem nesebral odvahu zabojovat o poslední místo. Snad kdyby v noci nepršelo… Ale takhle bych si akorat někde rozbil držku a nechtěl jsem zdržovat pořadatele s odvozem mrtvoly/raněného :)

      Snad se podaří vybrat nekolizní termín pro PD 2014. A neuškodil by ani vlastní web mimo facebook.

      0 0
      • JIRA  

        Já jsem MOC rád, že se nikomu nic nestalo, protože to je pro mne nejdůležitější. Jestli se to navíc i někomu líbilo – jedině dobře. ;)

        Trať je náročná, pěkná, …taky bych nerad ukončil tradici. Tak snad příští rok.

        0 0
        • marios  

          Sice nic vážnýho, ale ty řízlý záda se začínají ozývat, nemůžu se ani opřít. Ale nějaká držka prostě být musí.

          0 0
          • JIRA  

            Fakt bych oželel jakýkoliv poškození „člověků“ i strojů. Tak ať je Ti brzy líp!

            0 0
        • Gregi  

          Ahoj, bylo to parádní bahnění:)

          Příští ročník pojedu určitě znovu. A Holky vezmu zas sebou ,když jste z nich měli takovou radost:)

          0 0
          • JIRA  

            Nakonec ani nikdo neprotestoval, že jste jeli dvě kola.

            Tak zase někdy! …a holky vezmi určitě. :)

            0 0
    • JIRA  

      Fotky od Honzy Čipery

      http://ciperka.rajce.idnes.cz/…_28_04_vyber

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.