Sobotní celodenní nakládačka - Praha 23.6.

26 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Máme tu nejdelší dny, tak je třeba jich patřičně využít. Pro ty co se nebojí ujet i dost přes 100km v terénu tu mám návrh na sobotní vyjíždku. Budete se divit, ale ač ji vyhlašuju já, tak nebude do Brd:-)) Nebojte, nezanevřel sem na ně a v neděli si je odpočinkově zřejmě dáme, ale změna je život:-)) Plánuju vyjíždku na jihovýchod ke Kamenici. Tam pojedem přes Točnou, Černíky, Davli, Petrov…a zpět přes Jílový, záhořanský brody a pak zase Davle, Měchenice, Trnová, Kazín a Pigi:-)) Neřikám, že se pojede kudla, ale tempo bude odpovídat tomu, abysme těch kilometrů hodně přes 100 spolikali a hodně toho uviděli. Jasně, že oběd je na trase v plánu…možná i dva:-)). Takže kdo se nebojí, může se přidat v sobotu 23.6. v 10:00 pod Barandákem na bránický straně Těšim se:-)) a doufám, že vyjde počasí…to slíbit nemůžu, ale tu spoustu kilometrů joooo, za tu ručim:-))

    0 0
    • Pebe  

      klasicky, hlídám dcerušku :-)

      0 0
    • Twister  

      Jo, zase nějaká parádní vyjížďka. Přes zkouškový už mě to fakt chybělo. Jenom musim bejt v 5 doma a musim fungovat – následuje noční na recepci.

      0 0
      • Twister  

        Jo a z důvodu , že musim bejt brzo doma bych se přimlouval za posunutí startu na 9:00.

        0 0
      • Darkson  

        já musím být taky dřív doma, tak se můžem společně někde odpojit

        0 0
        • Twister  

          A mně právě zrušili směnu. Málo hostů. Takže já nee. :)

          0 0
    • Thapsus  

      Škoda, už jsem mladýmu slíbil, že dorazím na chalupu. Snad to vyjde příště.

      0 0
    • SNAIL  

      Pokud nebude lejt jako z konve, tak se mnou počítej (trocha deštíku nás nerozpustí) :-)

      0 0
    • treatt  

      No, myslel jsem, že pojedu na silnici (a to navíc taky směr Kamenice :-), ale dost jsi mě nalomil. Takže možná bych se připojil…

      0 0
    • Gorgov  

      a to hlasuju i za niku, budem v 10 pod baranďákem.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak i navzdory počasí (párkrát sme zmokli) si myslim, že dnes velmi vydařená akcička. Aspoň mě se moc líbila, takže všem zúčastněným moc děkuju za skvělou společnost. Jinak pokud by se chtěl někdo přidat zítra, tak sme se dohodli na klasiku do Haloun. sraz na stejnym místě jako dnes, tedy na bránický straně pod Barandákem, ale až v 11:00 drobet si přispíme:-)) Po dnešku si to zasloužíme:-) Jasně, že zejtra už to bude pohodička a v klídku, takže se nebojte dorazit:-))

      0 0
      • Genarito  

        no a kolik jste nakonec dali? :o)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Nebylo to nakonec až tak moc, ale vzhledem k tomu, že skoro celý v terénu a ještě dost mokrym, tak to tak zlý taky neni. Já mám 124km a nastoupáno 1680m

          0 0
          • Genarito  

            slušný :o) já dnes 85km / 1150m :o) hehe akorát z toho byla třetina byla po silnici :o) Jednu spršku jsem taky koupil… bylo to ale jen na 5 minut, pak vylezlo opět sluníčko

            0 0
    • Twister  

      Jojo, moc se líbilo, hlavně ta červená je luxusní, jako dovozovej singl. Fotky budou, ale až po středě, bohužel jedna,co by byla úplně nejlepší – Nika na singlu se nepovedla. Nestihl jsem přepnout z manuálu. :( Vytrženej úchyt z helmy jsem spravil, ale lepit to nebudu – zkušební kousek polystyrenu jen zasyčel. Když nebudu na tu helmu furt čumět, tak mě to za chvíli i přestane *****. :/ Zejtra se bohužel nepřidám, musim se už zas začít učit. Teď mě čeká ještě velký prádlo. :(

      0 0
      • doktormc  

        Která červená ? díky za tip předem.

        0 0
        • Twister  

          Začíná to nějak u vlakový zastávky Jílové a končí v Kamenici.

          0 0
          • Lenka.05  

            Jílové(nádraží) – Halíře (Turyňský rybník) – Kněží hora – Grybla (před Gryblou vyhlídka Panská skála) – Těptín – Kamenice. Potvrzuju, krásná trasa, tož my jílováci ji máme projetou:P. Já ji jezdím opačně s menšími obměnami. Až budete zas na jílovsku, zajeďte si na vyhlídku Třeštibok, pokud jste tam nebyli.

            0 0
            • Twister  

              Tu jsme asi nějak profrčeli. Je tam kousek taková skalka, ne? My museli koukat abysme nepřejeli nějakou pěší výpravu.

              0 0
            • coffield  

              Tož mi Radotíňáci rovněž :-)))

              0 0
    • SNAIL  

      Super akce, takže Gung-Hovi velký dík. Tahle trasa je luxusní (bohužel musím přiznat že lepší než do Haloun) a za sucha bychom si jí ještě víc vychutnali, takže to musíme brzy zopakovat. Zabahněnej jsem byl komplet celej, ale to k tomu patří. Zítra na vyjížďku samozřejmě dorazím ať to bahnění zase zopakujeme :-) Jo a oběd (tuším že to bylo v Kamenici) byl taky výbornej a navíc velký výběr jídel :-)

      0 0
    • Darkson  

      já se tedy po obědě v Kamenici odpojil a jel až do Jesenice po silnici v nepěkným protivětru, ale bylo to fajn. po dlouhý době celodenní vyjížďka, i když pršelo a bylo bahno, naštěstí to bylo v normě. trasa pěkná, rád jí někdy projedu i za sucha.

      0 0
    • nika  

      taky se pridavam s pochvalou! bylo to fajn:-) uz se tesim na dalsi nakladacku;-)

      0 0
    • Twister  

      Tak jsem konečně udělal ty fotky. Jsou na: album.volny.cz/bar­ton.j2007/brow­se.php?album_id=89256­&browse_page=0

      Taky už mám přeházenýho 26era na novej rám, vypadá to celkem dobře, tak mi ho můžete v profilu ohodnotit. :)

      0 0
    • Martin  

      Tak já jel v neděli do Haloun a k Pigimu a říkal si, kde všichni jste?:-))) Ale aspoň Ječňáka jsem potkal. V neděli nádherný brody na Kocábě. Mňam.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.