• george.cotagge

Zdar, mám doma dvě kola, jedno má úplně nové br m596 a celé má jít na prodej a druhé, které jsem teď koupil má brzdy hayes trail. Takže vlastně ani jedny nemám bohužel vyzkoušené a nevím které z nich si mám nechat. sice ty hajsy se na kolo hodí (bílé brzdy k bíléému rámu) ale dám samozřejmě přednost lepší údržbě a brzdnému účinku. Bohužel te%d nemám prostor na to to nějak objektivně zhodnotit a prostě jedno z těch kol pujde z domu a nevim které brzdy si nechat. Předtím jsem měl fest staré m525, takže jsem byl rozčarovaný u obou jak dobře brzdí když jsem to projel i jen kolem baráku. Poraďte prosím

Anketa: které nechat na stávající kolo?

0x
    0%
    9x
    100%
    • Azmir  

Obojí to jsou dobré brzdy, asi bych je zkusil aspon kousek projet a uvidíš který chod a tvar páky ti bude vyhovovat líp.

• scret  

oboje to nejsou spatne brzdy, oboje maji celkem velkou mezeru mezi deskama, u obou neni tezka udrzba… shimana maji olej, hayesy brzdovku – olej se nemusi menit tak casto a neni tak agresivni…

• george.cotagge  

A nevíš náhodou nebo někdo jiný jak ssridit délku chodu brzdy? Hledal jsem to tady ve všech vlaknech a nic. Chápu že vzdálenost se nastavuje tím kolečkem ale jde mi o to. Že žádní brzda má mnohem kratší chod než přední. Tu přední bych právě potřeboval dostelovat tak ať chodí méně, jestli to jde. Desky jsou ojeté cca stejně.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.