Brno - vyjížďky, červen 2017

516 nepřečtených
  • Paja

    Třetího a nový vlákno nikde.

    0 0
    • mastihuba  

      Dneska je pouť ve Křtinách..velká. :)

      0 0
      • Motyll  

        Jdeš na kolotoče, jó?

        0 0
        • mastihuba  

          ani ne, jen sem si to vlakno potreboval zaradit do spravne kolonky. :) jedu akorat do pr… mam vod patku obrazeny zada…selhal autopilot :)

          0 0
          • pepek  

            No já málem taky, prováděl jsem pravděpodobně rekonstrukci podzimního poletu, naštěstí nedokončenou.

            0 0
            • pepek  

              . . . a takhle to pak končí, když nemáš štěstí :-(

              0 0
              • novcze  

                tam někoho kleplo když jel do kopce, ne? … jinak na té lesní dálnici od okruhu nic záludného není

                0 0
                • pepek  

                  Nevím, zda to kolo je origo, je to nějaký trek asi. Mohl narazit do stromu. Záludná je už sama jízda na kole.

                  0 0
                  • novcze  

                    tak snad nehonil Stravu, ten segment jsem tam udělal já

                    0 0
      • Rorejs74  

        Ta každoroční pouť tam byla vzhledem k průjezdnosti celkem masakr vždycky, ale včera v kombinaci s objížďkou Březiny přes Babice to nabralo další level … ;-)

        Takže kromě obvyklé české speciality „objížďka v objížďce“ tu máme i novinku „pouť v objížďce“ :))

        0 0
        • babicak  

          Ještě bych to doplnil, stavba zpomalovacího příčného prahu v Kanicích v objížďce. Podotýkám, že posledních 10 let tam žádná nehoda nebyla

          0 0
          • Rorejs74  

            JJ, ale to už je jen taková drobnost. Navíc mi připadlo že už to maj skoro hotový … jen teda ty kostky na silničce směrem dolů od Babic nic moc :(

            0 0
          • mastihuba  

            nj. jezdite tam vod babic jak curaci, tak se to snazi pred skolou trochu zpomalit. :) maminky co se tam motaji pri vykladani ditek treba budou mit vic casu… :)

            0 0
          • mastihuba  

            nj. jezdite tam vod babic jak curaci, tak se to snazi pred skolou trochu zpomalit. :) maminky co se tam motaji pri vykladani ditek treba budou mit vic casu… :)

            0 0
        • novcze  

          dotaz, jak je to s průjezdností Březiny pro kola? … myslím jako svižnou průjezdnost, ne že ze sebe udělám chodce a budu prolízat stavbu :)

          0 0
          • mastihuba  

            na zacatku je semafor. policajti nemaji problem…

            0 0
            • novcze  

              ok, snad tam bude od Ochozu i menší provoz aut, když to mají objíždět …

              0 0
            • Motyll  

              PČR tam (údaj k úterý) rozdala 278 pokut a další stovky řešila domluvou.

              Staveniště bude hlídat a vjezd regulovat bezpečnostní agentura.

              Mazec.

              S PČR jsem problém neměl, ale jsou tam semafory. Takže přibrzdit musíš.

              0 0
              • novcze  

                nikdo to tam nehlídal, čerty sem neviděl, jel jsem ze Lhotek na semaforu červená a 4 minuty do zelené … no přibrzdil jsem než jsem se rozhodl, nikoho jsem nepotkal kromě jednoho cyklisty co šlapal do kopce, dole auta stály na červené … ale byla sobota dopoledne cca 10 hod. :)

                0 0
    • Excel  

      Tož kucí, od prasátek se mi zdálo jako dobrej nápad vzít zelenou komplet durch, což mě při návratu nenapadlo nikdy… vlastně nenapadlo mě to ještě nikdy, až teď.

      Prostě…chlast je chlast.

      0 0
    • Smazaný účet  

      4

      0 0
    • Smazaný účet  

      Dostal jsem trojku na nový tretry, můžu i přihodit.

      Asi jsem jediný z vás (možná ještě akademik) spokojený spešlař, ale nový Compy mě moc neberou za tu cenu…

      Kde vyzkoušet Shimana či Northwave (ty se mi moc nelíbí, ale měly by být na širokou nohu s vys. nártem), případně jaké jiné???

      Boa mi určitě budete vymlouvat. Rybárna mě nebere…

      0 0
    • obda  

      Hehe, mrkněte na trasu letošního Loudání. Ke konci první části je pěkné kombo Rokytná-Oslavka (samozřejmě s nejhodnotnějším úsekem)-Bílý potok-Bobrůvka (Trenckova rokle) :D Křížovku jedou do kopce a Honzovi Vlasákovi to jede kolem baráku :)

      0 0
      • RomanH  

        No to musi byt hodne na moral. Na jednu stranu mas fajn depo, ale o to hure se z nej pak musi vyjizdet s vedomim, ze jsi v pulce.

        A koukam, ze tam maji v ceste i Starkov :-D

        0 0
      • Polka  

        Ted na to koukam a ac na prvni pohled „solidni“ trasa bude asi dost peklo, nektery smsky jsou zase husty :-D

        „Kdyz chtel buh dat dohromady vsechny kretény vymyslel loudani. Jen kreten by si bral po tme za deste kolo do udoli Rokytné.“

        0 0
    • Smazaný účet  

      Jako bez ******, ať jde celej Eagle do pitche: https://www.hupnakolo.cz/…x-eagle-2017

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ještě si musím po ránu ulevit: jako stačilo měsíc počkat a měl jsem cirgulosadu skoro za polovic. Stejně jediný přínos vidím v tom,

        že když jedu s pepkem, tak v nečekaných stojkách je mi stejně padesátka k hovnu, jelikož to absolutně nestihnu na ni nahodit :)

        0 0
        • JSt  

          3×9 a za celou dobu jsem s tim nikdy nic neresil. ;-)

          0 0
          • pepek  

            +1 Ale zase se musí uznat, že je depka upřímnej. Ostatní, kteří za to dali majlant to furt chválí, aby nebyli za kkty :-) PS: Zase leduju žebra a žeru brufénky :-(

            0 0
            • pepek  

              .

              0 0
            • mastihuba  

              proč žereš brufeiny, když je na světě alkohol? ja teda musim uznat že 26/29 je kua velkej rozdíl a na tom 29 teda snáším 2×11 i se smykem :) zase z kopce to jede jak ******** a bolí z toho zápěstí.

              0 0
            • Motyll  

              Ukaž mi jedinou věc/člověka, s kterou je/by byl Depka spokojen?

              0 0
        • Excel  

          Kdo ví, kdy bude dostupná.

          0 0
          • Polka  

            Treba na koloshopu od 28.7.

            0 0
            • Excel  

              Takže by čekal dva měsíce, to už je ten příplatek obhajitelnej.

              Čekám kdy někdo přijde s novinkovou sadou 3×8 a 3×9 (ala nokia 3310)

              0 0
              • Smazaný účet  

                „Wau efekt“ je každopádně v hajzlu :) Nevím jak moc dopředu maj výrobci nasmlouvaný dodávky osazení na nový biky, ale v příští sezóně se dá očekávat cirgulaboom…

                0 0
        • Polka  

          Ja si pravidelne rikam, ze uz vetsi pitchovinu nemuzes vymyslet, ale ty vzdycky dokazes prekvapit :-D

          0 0
          • mastihuba  

            kluk má talent :)

            prijde malej dežo ze školy a říká fotrovi, tatko preradili ma do zvláštní školy.

            a von na to, no výborně, ked na to mas tak studuj.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Njn, chtělo by to na čas nechat si zablokovat BF a věnovat se životu :)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Technické okénko, to je mazec: https://xman.idnes.cz/foto.aspx?…, doporučil bych novým japonským vlastníkům nechat vyrobit repliky na rozvážku :)

      0 0
      • Polka  

        Tuna něco pro tebe…co bys vybral? Tu ipu jsem chutnal a zajímavá chuť :-)

        0 0
        • RomanH  

          Nealko

          0 0
        • Smazaný účet  

          Já se momentálně navracím ke kořenům, preferuji filtrovaný desítky a začal mi být sympatický národní pivovar (ve složení neupravovaný chmel), obvzláště v plechu :)

          0 0
        • Excel  

          Úderný názvy piv.

          0 0
        • les  

          Na chlemtání škopků potřebuješ jenom vlastní čuňu. Nic víc. Radit se s někým, kdo nemá jasno ani v niku, natož v čemkoliv jiným, co se točí. Ať už na picyklu, nebo v putyce, je marné TEČKA :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak to je brutální.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Tebe to ještě žere :) To jsem o tobě měl lepší mínění. U mě je to jednoduchý, jakmile něco přejde do mainstreamu, přestane mě to bavit. V době, kdy jsem měl DC, jsi krosku nikde nepotkal, X-controly potkávám kupodivu jen v 26", Eagle na podzim pude, až ovce hromadně nakópí nýtovaný GX :) Do nekuřáckých „ochutnávkových“ hospod chodím přes 15 let. Teď je „androš“ zajít si na brněnskó 10° do kuřáckýho klubu :D Změna nicku souvisela se šťastným obdobím, kdy jsem opravdu naivně věřil, že se obejdu bez životabudičů.

            0 0
            • obda  

              U mě je to jednoduchý, jakmile něco přejde do mainstreamu, přestane mě to bavit.

              Naopak, máš to zbytečně složitý. Mně je třeba docela ukradený, co je v mainstreamu, a co ne. Takže pokud by mi zrovna vyhovoval Eagle nebo Specialized, tak je mně úplně jedno, jestli to vozí ostatní. Ostatně svrchně kvašená piva piju už přes 15 let, dřív jsem byl exot, teď su mainstream foodie nebo co ;) Na to, jestli mi dan0 pivo chutná to nemá vliv :D

              Celkově je tento přístup výrazně jednodušší, protože nemusím zjišťovat, co zrovna dělá mainstream ;)

              0 0
            • babicak  

              Na podzim od Tebe beru Eagle, dám si pěkný dárek k narozkám :-) , cenu doladíme, dik za nabídku.

              0 0
            • Karaya  

              Až to budeš prodávat, tak řekni :-)

              0 0
    • JSt  

      depyc, kdybys chtel po remenu vyzkouset i kardan, mas ted jedinecnou prilezitost. velonet (konkurence rekol) uz nalifroval do brna kola a vono to ma kardan, ty pico! ;-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Se vidimo naslednji teden.

      0 0
    • babicak  

      Zítra někdo hore?

      0 0
      • Paja  

        Ctvrtek.

        0 0
        • les  

          Jedu s kolegou ve štvrtek žiletku na Adamov. Ale už kolem druhé z haklu. tempo: Hluboká orba :)

          0 0
          • Motyll  

            No to tady moc následovníků nezískáš. Max Polka.

            0 0
          • Paja  

            O te posledni silnicni jizde jsem toho od depky slysel dost… na to abych se urcite nezucastnil :-)

            0 0
        • LM  

          Objeví se tu zase včas čas a místo srazu pro MTB vyjížku? :-)

          0 0
          • Paja  

            Doted se nikdo nevyjadril, ze by jel.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak na 50%, máme mít akciju s bývalýma kolegama, ale zatím je slabá účast…

              0 0
            • pepek  

              Já to nebudu dělat, minule jsem dělal führera: šlajzničky, sjezdíky, nenápadně jsem je zavezl nazpátek na klajdu, kam M. nechtěl, narazil jsem si žebra, která mě bolí dodnes. A když jsme konečně dojeli na traily, tak M. řekl: „já jedu do pič* ztadyma, Pája už sedí na farmě“ :-(

              0 0
              • Paja  

                …a pritom nesedel, dojel jsem tam asi 2 minuty pred vama.

                0 0
            • obda  

              Semestr sice skoncil, ale zena za posledni tri tejdny dva v trapu a tri deti na krku ;) Takze ja az nekdy vyhledove.

              0 0
            • scoty  

              Já bych jel, hlavně teda kdyby byly nějaké ty šlajzničky a sjezdíky od s.führera..:-)

              V podstatě jsem východem nepoznamenán a třeba takový Karásek je pro mne španělskou vesnicí…

              0 0
              • Paja  

                Tak, ze bychom si dali Sobesicke kombo – Karasek-Naucna a na zaver nejaky pekny sjezdik ke Svitave?

                0 0
                • LM  

                  Můžem to ještě trochu vylepšit:

                  • nahoru k Soběšicím kolem rybníčků (ale záleží kudy přijedete na Karáska)
                  • v půlce Naučné odbočit a dát i Kaštánka

                  A pokud se pojede tam, tak bych na vás počkal někde u Mokré Hory nebo Soběšic. Nevidím důvod proč jet na druhou stranu do Obřan nebo na Klajdu a pak se zase vracet :-).

                  0 0
              • Paja  

                16.30 Obrany, po 17 Sobesice zacatek Karaska.

                0 0
          • Paja  

            Tak predbezne muzes pocitat 16.30 Obrany nebo Klajda ;-)

            0 0
      • mastihuba  

        zetra su v mohelnici, ale dnes to bylo cajk. :)

        0 0
    • pavlos12  

      Zdarec,neví někdo v Brně a okolí o nějakým dobrým servisákovy na kola? :-)

      0 0
      • LM  

        Co přesně potřebuješ odservisovat?

        0 0
        • pavlos12  

          No strašně mě lupe ve středu,zkoušel sem to vyčistit,a furt to dělá,takže ho vyměnit,a seřídit přehazku :-)

          0 0
          • LM  

            Pozor, to že se ti zdá že lupe ve středu nemusí vůbec znamenat že je se středem cokoliv špatně. Kolikrát to bývá úplně něco jiného – tu máš názorný příklad co to všechno nebylo u mne :-)

            Jinak můžu doporučit servis Tomáše Kočaře

            0 0
            • Smazaný účet  

              U prsofitu je to celkem veliká pravděpodobnost :)

              0 0
              • LM  

                To jsem si taky myslel, ale když jsem postupně rozebral a vyčistil celé kolo, tak se ukázalo že to byl bordel mezi kazetou a ořechem :-).

                0 0
                • Paja  

                  …takze to byly ty hrozny zvuky minule?

                  0 0
                • Polka  

                  Jo, to mam tedka asi ja, vyjebany lozisko v PF jsem vymenil, vse promazal a stred je uplne ok, ale nedostal jsem se k sundani kazety :-)

                  0 0
                  • pepek  

                    hlavně prohlídni všechna ložiska v zadní stavbě a potom následuje totok

                    0 0
                    • Polka  

                      HTcko ale zadny loziska v zadni stavbe nema ;-)

                      0 0
                      • les  

                        Ukážeš se hore ?

                        0 0
                        • mastihuba  

                          ty gdyz pojedes s jurem ve dvě z hokny, tak ste ve tři nahoře a to pocitam vzdaleny pracoviště, to by si pulka lidi musela vzit v poledne dovolenou. :)

                          0 0
                        • Polka  

                          V ty dve jedete odkud…z Hviez­doslavky? A na primo? Do kdy budete sedet na Buku?

                          0 0
                          • les  

                            Start z CT Parku Modřice-Evropská. V kolik jsi schopen být Obrřanu ? V koncentráku na Hviezdoslavce již nepůsobím. na Buku cca max. do šesti.

                            0 0
                            • Motyll  

                              Tak to vás nestihnu.

                              0 0
                            • Polka  

                              Tak ve tri Obrany?

                              0 0
                            • Polka  

                              Tak pro pripadne zajemce (kterych bude jiste strasne hodne :-)) je sraz silnicni sekce nakonec ve 14:30 na konecne v Obranech. Smer Adamov a nekamdopiceztadyma.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Mám úzký gumy, ale dám přednost legendárnímu Tenisu :)

                                0 0
                                • Polka  

                                  Dobres udelal…k ujme bys diky te orbe prisel bo i ja jsem mel co delat a tak jsem se „jen“ pod Bukovinu statecne udrzel :-)

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    bych rekl ze depic kdyz udrzel kolo bez jezdca ud=zel by i boba s jurou. neomlouval bych tvoju slabou vykonost :)

                                    0 0
                                    • les  

                                      Tímto děkuji za hojnou Účast. Účastníků bylo o třetinu víc, oproti očekávání. A Frantovi, že nás potáhl :)

                                      0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Tak můžu se vymluvit na 2kg nadváhy Felta + tvrdý sil. tretry by taky pomohly :) Mám špatnou silovou techniku, nějak se nemůžu naučit šlapat frekvenčně.

                                      0 0
                                      • kankrlicek  

                                        Nezdvihat nohu, neustále cítit pedál na noze – to přijde :)

                                        0 0
                                      • JSt  

                                        jj. to jsem si uvedomil jak jsme jeli za bunkrem, ze to tahas moc silou. porid si festku, ta te nauci presne, co popisuje kankrlicek. nebo i valce jsou dobra skola. pro zacatek radit pro stejnou rychlost o jeden vetsi pastorek. ;-)

                                        0 0
                              • Excel  

                                Z Buku po silnici do Brna se ted dostanu jen pres Krtiny na Adamov, že?

                                0 0
                    • Smazaný účet  

                      Formula E

                      Heidfeld, Prost, Piquet, Grassi, …

                      „Fan boost“: dva týdny před startem závodu mohou fanoušci na sociálních sítích hlasovat pro svého oblíbeného jezdce a trio, které získá nejvíce hlasů, pak během závodu dostane posílení ve výši 100kj energie.

                      0 0
                      • pepek  

                        Pájo, můžeš tady tu sračku bloknout? :-)

                        0 0
                        • RomanH  

                          :-)

                          0 0
                        • Macik  

                          He he, ale když si odmyslíš to pištění elektriky, tak jsou ty souboje dost zábavný, o tom si f1 může nechat zdát.

                          0 0
                          • pepek  

                            Kromě toho, že je to uplná sračka, tak sport, ve kterém může rozhodovat to, jak tě olajkuje pár blbých děvčic na fejsíčku? To je už fakt demence

                            0 0
                            • Excel  

                              Pro lidi dobrý, chybí mi tam sbírání nějakejch bonusů a malusů ala videohra. Taky by ty autíčka mohly podle toho co seberou měnit zvuk, barvu a podobně, ale to imho přijde. Nová doba.

                              0 0
                      • Paja  

                        Brzo to urcite zavedou i v cyklistice… a Sagic vyhraje TdF :-D

                        0 0
    • RomanH  

      Bílý balet ? :-)

      0 0
      • Excel  

        Proč…řekni mi proč?

        0 0
        • novcze  

          tak celkově je blbost jet po slovaňáku v protisměru aby se dostal na slovinskou … ale borec na svůj věk byl asi ve formě :))

          btw. teď nedávno stáli měšťáci na zastávce šaliny „vozovna komín“ a poučovali lidi na kolech aby v prostoru zastávky vedli kolo i když to celý od Billy až k přechodu v Komíně je technicky chodník, já jsem je dopředu neviděl, protože výhled blokovali nějací studentíci z čichnovy jinak bych to objel, celý to probíhalo velice úsměvně, baba roztáhla ruce jak kdyby naháněla husy a stoupla si mě do cesty, zastavovací terčík jim asi nic neříká, pak spustila něco o nějakém povolení jet na zastávce mhd, což je samozřejmě ********* když nic takového neexistuje, pak se ptala jestli by se mě líbila litr pokuta, tak jsem jí řekl že „když to musí bejt“ :)) a pak mě konečně poučila, tak jsem jí to odkejval a řekl, že příště pojedu po silnici a jel jsem dál.

          Kolik je teď nejoblíbenější částka pokuty? … vozím 500,– jako takovou poslední záchranu, ale asi by to nemuselo stačit

          0 0
      • Paja  

        Gate sice bily, ale ne balet.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Bílý balet by vytáhl s úsměvem litr :)

        0 0
      • Jaroslávek  

        No dovol …

        0 0
    • Karaya  

      Tak dnešní obtíže byly způsobeny tím, že naposled jsem do svého kola doléval mlíko v srpnu 2016. Ženě, synovi a sobě na silnic jsem dolival pravidelně, ale na svůj bike jsem nějak zapomněl :-) Nicméně jsem v pohodě dojel domů a dokonce zaznamena nějaká PR :-). Fajné to bylo.

      0 0
      • Paja  

        Tak doufam, ze ta spokojenost s dnesni vyjizdkou u vas neni jen jednostranna, i kdyz hlavne ten uvod byl pomerne „pepkovsky“, ale jak rika josef muzete si to odskrtnout ;)

        0 0
        • Karaya  

          Pepkův výjezd odškrtáváme. Příště jedině v opačným gardu a až to tam José projde se sekačkou :-). Žena říká, že obecně pocity dobrý. Špatný pocit má jen ze své techniky, takže děkuje, že jsme na ni vždycky počkali.

          No budeme to ještě pilovat, i když ona na mě moc nedá..

          0 0
          • pepek  

            pokaždý, když tě potkám, tak máš nějaký problém s gumou :-)

            Byl sis už prohlédnout ten Rodius v Hostěnicích? Borec by ho možná dal za levno, potřebuje vyspravit barák.

            0 0
          • Paja  

            Tak priste, az pepa doleci zebra, s nama muze jet na nejaky slajznicky a techniku vypilovat, mistr urcite rad predvede, i vcetne instruktaze jakych fatalnich omylu se vyvarovat ;)

            0 0
        • scoty  

          Byla to dnes paráda, i když ten počáteční pepkotrail zas tak úplně bezbolestný nebyl, no :-)

          0 0
          • mastihuba  

            takze další co naletěli…

            0 0
            • pepek  

              já jsem tam ale vůbec nebyl, to je zase nějaká kampaň, sorry jako.

              0 0
              • scoty  

                ..když ty tvoje šlajsny se snad přenáší vzduchem nebo co..:)

                0 0
            • Paja  

              Dneska jsem pepka emuloval ja ;) a myslim, ze celkem uspesne :D

              0 0
    • pepek  

      Protože někteří soudruzi neznají akční videa našeho krajana, tak sem dám malou ochutnávku:

      https://youtu.be/LorwMuuonu0?…

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Paja  

      Kdyby chtel nekdo kvalitni celovku za super cenu, tak na Gearbestu maji ted Skilhunt H03 NW za 30 USD.

      0 0
      • pepek  

        já tam vidím 41

        0 0
        • LM  

          Já tam vidím:

          503 Service Temporarily Unavailable

          aneb asi se šli všichni podívat na tu cenu :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nevím, jestli se z Tebe stává BF závislák (vidím Tě skoro v každém vlákně), nebo si teď všímám víc tvýho nicku, ale bacha na to, žere to čas, mysl a leze to do peněz :)

            0 0
            • LM  

              Něco na tom asi bude, ale:

              • mam zavdušněnou zadní brzdu a jenom s přední na trailech blbnout nehodlám
              • většinu dne jsem byl venku, teď jsem došel

              A s těma penězma není potřeba BF, stačí si na pár dní půjčit kolo s lepšíma komponentama než máš u sebe a červík začne hlodat :-D

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tak ju odvzdušni né ;) Co budeš pořizovat?

                0 0
                • LM  

                  Už mám „nový“ brzdy. Guide R byly upgradnuty na Guide RSC 2017 – jenom je zadní zavdušněná, nemám na odvzdušnění žádný věci a i kdybych měl, tak by to bylo k prdu, protože na nový S4 třmen je potřeba speciální Bleeding Edge konektor, který bych stejně neměl…

                  A než abych to objednával, čekal než to dojde a pak se s tím v bytě drbal to radši hodím zítra do servisu (stejně potřebuju i trochu dorovnat patku :-))

                  0 0
                  • LM  

                    Hm, tak odvzdušnit S4 třmen nebude tak jednoduché :-/

                    • u Kočaře nemají ten nový Bleeding Edge bazmek
                    • Hape má plno až do července

                    Máte někdo tip na další kvalitní servis někde na severu Brna (kde by ten zpropadený konektor mohli mít)?

                    ps: cestou do práce mám Svoradu ale to si nechávám až jako poslední možnost :-)

                    0 0
                    • Polka  

                      Svorada v Krpoli.

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Kup si rybářský brzdy, ty odvzdušním i já, a to je co říct :)

                      Nebo si kup BE bazmek, nebo zbastli bazmek, ve Spešlu by ho měli mít, když osazují Sramem…

                      0 0
        • Paja  

          Hmm, tak uz ta akce skoncila, v mailu bylo „96 hours flash sale“, ale nazev mailu „only hours left“. Bohuzel zacatek toho flash sale mi neposlali.

          0 0
          • Paja  

            Aspon pro priznivce studene bile tam maji CW za 33.50, coz je taky pekny.

            0 0
        • Polka  

          Soudruhu, uz nevim kam jsi dotaz vkladal, ale jen poslusne hlasim, ze ta vrstevnica nad Rakoveckym je krasne jetelna. Tisice dekovnych dopisu ;-)

          0 0
          • pepek  

            Dziekuje bardzo, towarzysz Polka

            0 0
            • Motyll  

              Za to jinde už není :)

              0 0
              • Vilém  

                Z tohoto jsem mel velikou radost.

                0 0
              • Polka  

                Vsimls sis jestli to plati i pro smer od Brna? Ze severu Blanskem skoro nikdy neprojizdim.

                0 0
                • Vilém  

                  I od brna. Znacka je hned za metrou, dalsi je za odbockou na prazskou ulici.

                  0 0
                  • Polka  

                    A neznas jako mistni duvod? Naka mega havarka cyklisty nebo neco? Po te stezce vedle se mi teda motat nechce, jeste ze je to relativne kousek.

                    0 0
                    • Vilém  

                      Proste je vedle toho cyklostezka, tak se timto zpusobem snazi naucit lidi aby ji pouzivali a necourali se po silnici.

                      0 0
                      • Rorejs74  

                        Až na to že ta cyklostezka je pro tranzit z Blanska na Boskovice úplně na hovno ( nájezd i výjezd ), ještě že se to dá celkem rozumně objet přes Dolní Lhotu a Spešov ( včera jsem tam dokonce ani nechytil závory :) )

                        EDIT : Taková ta klasika, postavili jsme kokotskou cyklostezku a nikdo nám po ní nejezdi … tak co s tím uděláme :(

                        0 0
                        • Excel  

                          To je ta s těma šikanama na koncích, že?

                          Zajímalo by mě jestli už se tam někdo rozstřelil.

                          0 0
                          • Rorejs74  

                            Na jednom konci je debilní zpomalovací zábradlí a na druhým Tě to vyplivne úplně mimo, takže musíš dávat 3 další přednosti aby jsi se vrátil na původní trasu. To zase vymyslel nějakej dement, kterej na kole nikdy nejel.

                            Jediný vtipný na tom je, že to zpomalovací zábradlí je i na druhé straně ( jak to pokračuje za odbočkou na Horní Lhotu dál na Blansko ), ale okolo něj je spousta prostoru, takže to vůbec nedává smysl :)

                            0 0
                        • Motyll  

                          No ještě to jde i po druhé straně, ne?

                          0 0
                          • Rorejs74  

                            Myslíš pokračovat přes Ráječko a pak zadem kolem kostela přes Rájec ?

                            0 0
                          • Polka  

                            Asi myslis tu sotku na druhe strane vedle silnice :-)

                            0 0
                            • Motyll  

                              Myslím z BK kolem policajtů, Lhotu atd…

                              0 0
                              • Rorejs74  

                                Tak Ráječko celý je celkem rozdrbaný, pak za vesnicí je to zase celkem úzký, pak kruháč a rozdrbaný stoupání na začátku v Rájci … prostě past vedle pasti :)

                                Jezdím to tama jen když pak pokračuju nahoru na Žďár.

                                0 0
                              • Polka  

                                Nebo no, taky se dá.

                                0 0
                        • Vilém  

                          Hlavne by meli neco zbudovat mezi spesovem a rajcem. Ten uzkej usek silnice je dost o hubu. Ted tam neco rypali v poli, ale nevim zda tam pokladali nejaky kabel, nebo tak neco, nebo to byla priprava na nejaky chodnik.

                          0 0
                        • brantec  

                          Nedá se s tebou nic než souhlasit. Tajně doufám, že je to jen dočasný řešení přes prázdniny (možný zvýšený provoz cyklistů). Proč by tam jinak tu značku od Ráječka neumístili pořádně? Každopádně me to sere! :D

                          0 0
                    • Motyll  

                      Včera u pumpy měli PÇR v parádě dvě žiletky. Ovšem jestli je zastavili za průjezd po silnici netuším.

                      0 0
              • JSt  

                vzhledem k tomu, ze tam paralelne vede cyklostezka, je ta znacka nadbytecna, bych tak nejak rekl. ;-)

                0 0
                • Kire  

                  Když jedeš od Rájce, tak si té cyklostezky můžeš všimnout, až jedeš podél ní. A aby ses na ni dostal, tak musíš doleva, doprava a doprava: https://mapy.cz/s/1L7ZG.

                  Pak tě to vyplkne v Blansku, kdy skončíš na levé straně silnice. Takže zpět na silnici, kde je užší vozovka, ostrůvky, bez krajnice.

                  0 0
                  • Vilém  

                    Ten najezd smerem od Rajce resim takto, nez odbocovat na rejecko a pak kolem cisticky.

                    0 0
                    • Kire  

                      Jj, ale pro borca na silničce nic moc :-).

                      0 0
                      • Vilém  

                        To jo.

                        0 0
                      • JSt  

                        pro borca na silnicce je docela na hovno i ta stezka ;-)

                        0 0
                        • Polka  

                          A jak byste tedy řešil tuto nezáviděníhodnou situaci, soudruhu? Jakožto silničář myslím :-)

                          0 0
                          • JSt  

                            stejne jak doted. proste to projet po asfaltu. mas to bez zbytecnych zatacek, zamkove dlazby a terennich nerovnosti. ;-P

                            ja tama vzdycky jedu nekdy o vikendu v case minimalniho provozu, takze na tom useku nevidim nic problematickeho. ;-)

                            0 0
                            • Motyll  

                              To tam ale nebyly ty značky…

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Trochu fókne a jaká byla ta značka s blbě nalepeným kolem? :)

                                Značka neodpovídající Vzorovým listům je neplatná…

                                0 0
                              • Rorejs74  

                                Ale i předtím ( od té doby co tu stezku komplet dodělali ) tam občas nějakej ****** v autě vytruboval. I když teda podle mně tohle nesplňuje podmínku „souběžně vedené cyklostezky“, když to končí úplně jinde. Možná proto tam kokoti dali teď ty značky, aby se vyhnuli této polemice.

                                Takže když jsem si nechtěl kazit švih, tak už v Blansku za Kaufem doleva na Dolní Lhotu pro mně byla jasná volba :)

                                0 0
                              • Jaroslávek  

                                S těma policajtama jsi mi znechutil návratofky z Lanškrouna:-((

                                P.S. Z pá na so spím s rodinným klanem u Ladi, ze so na ne naštěstí neměl místo, tak budem chrupat v Jedasu v ATC.

                                0 0
                              • Jaroslávek  

                                P.P.S. Zítra někdo bude na základně, kdyby náhodou ?

                                0 0
                              • JSt  

                                jeste jednou… vzhledem k tomu, ze tam paralelne vede cyklostezka, je ta znacka zakazu vjezdu kol duplicitni. ;-)

                                0 0
                                • Rorejs74  

                                  Tak ještě jednou … vzhledem k tomu, že ta stezka končí úplně jinde, je to minimálně diskutabilní, zda se jedná o souběžně vedoucí cyklostezku.

                                  0 0
    • Splinter  

      A co dneska? Bityska? Konecne neni kosa :P

      0 0
      • pepek  

        Pěkně.

        Názory „testerů“ jsou někdy zcela protichůdné.

        Nechápu, jak mohl vyhrát jednočep, asi jim to neřekli:-)

        0 0
    • Excel  

      Dělníci MTB.

      0 0
      • Paja  

        Z toho lezou hezci fotky nez bych cekal.

        0 0
      • mastihuba  

        zas nemate co na pracu ze se flakate po vejletech? :)

        0 0
      • Excel  

        Tak ta přepravní ochrana z tý pryže, či co to bylo, moc nepomohla. Na funkci rostlináře to vliv nemá, ale vybroušený je to hezky.

        Počítám, že protikus (na druhém kole) to bez následků asi taky mít nebude.

        0 0
      • pepek  

        Nějaký stylový fotečky (třeba na tanku, u pomníku s květinou atd) nemáte?

        0 0
      • Polka  

        Každej tomu říká jinak :-) A že jsme si o tom s Pepkem zrovna o víkendu psali. Kolik jste toho nachodili?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jako pocitově mi to připadá přes 50% a to vše v mokrých tretrách…

          0 0
          • Excel  

            Imho první den jsme víc času protlačili než projezdili, druhej den se to mírně překlopilo. Ale to jsem věděli dopředu. Ten dyšť byl tak nějak navíc, ale zase nebylo to ******** vedro. Jak již říkal Jiřík, blbý je, že je to prdel světa, kde ani kafe neseženeš, bejt u toho nějaký knajpy bylo by to supr. Když jsem si dnes načet, jak do toho v tý první válce šli borci naprudko, s bodáky, v půl metrovým sněhu, při –18°C, za potlesku kulometu, tak ten náš výletík bylo úplný nic.

            Škoda, že to je tak daleko.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Hodnocení pro mě zcela dostačující, více nechci vědět.

              0 0
              • JSt  

                rekl bych, ze by se ti vylet libil. prselo i neprselo. tlacilo se i jelo. i nejaky vyhled se cas od casu otevrel. vecerni zabava pri ohni tez probehla. milovnik fauny si mohl do sytosti uzit slizniaku karpatskych, technicky zalozenejsi si mohli prohlednout spoustu t-34 a dokonce i lisunova.

                a hlavne jsme meli vsecko perfektne logisticky osefovany diky babicakovu tchanovi.

                0 0
            • Smazaný účet  

              Já teda absolutně netušil, do čeho jdu, ale zážitek to byl, to teda jó :) Noclehy nakonec luxusní, občerstvení taky, akorát mě nasrali Jiřík s Pájou na předposl. benzince :)

              0 0
              • babicak  

                Dukelský masakr, takový, jak má byt soudruzi, pro opravdové chlapy Pepo :-) . Kdo jednou zažil, nechce jinak

                0 0
              • Paja  

                :-DDD

                Ja teda pod dojmem TB a nejakych fotek z Polonin myslel, ze tech odkrytych casti hrebene tam bude vic, moje blbost, mel jsem lip prostudovat mapu, kde jsou ty louky s rozhledama je tam presne videt (kdyz se to dostatecne priblizi ;) Odkryty hrebeny na poloninach podle mapy jsou, ale az v polskych Bieszczadech.

                Na tom jestli jet by to teda nezmenilo nic, akorat bych se zbytecne netesil na nejaky dalsi vyhledy ;-) kterych tentokrat bylo poskrovnu.

                Z krizovky na Ruskym sedle me nastesti „sileny“ vedouci dostal rozkazem „na Balnicu uraaa“ (nebo se mi jen zdalo, ze to pri odjezdu od chaticky hulakal? ;-) a i diky tomu jsme s noclehy meli jako obvykle stesti…

                Rozhodnuti nervat to za kazdou cenu bylo dobry, nestihli bychom tak nedelni exkurzi do Udoli smrti, bez ktere by ten vylet nebyl kompletni…

                0 0
                • babicak  

                  Konečně u tanku

                  0 0
                • obda  

                  Prej vyhledy :D Mel ses zeptat ;) Skoda, ze tentokrat to fakt neslo (zena byla pryc, a nekdo se o potomstvo starat musi), po tech letech bych se tam rad zas nekdy podival. O jezdeni jsem nemel iluze uz kdyz jste tenhle napad poprve zminili :)

                  0 0
            • RomanH  

              Prave ze ja jsem rad, ze tam ty knajpy nejsou, jedna z mala poslednich „divocin“ tu v Evrope. Akorat by to chtelo vice casu, kdyz vis, ze behem 40 kilometru nenarazis na civilizaci a rychlost je 5 km/h.

              0 0
              • Paja  

                Nerikej, ze bys na Ruskym sedle do hospody nesel ;)

                0 0
                • RomanH  

                  To vis, ze sel, a rad. Ale mist s hospodou mas spousty, toto je proste jine. Tak nejak si predstavuji i to jezdeni v Kanade (jen s tim rozdilem, ze v te Kanade tu stezku obcas nekdo proreze).

                  Strasne rad bych se tam vratil, ale je to daleko. Za tech cca 600km je to takova alternativa Dolomit (velke sjizdne paradni hory x divocina). V Dolomitech si se mnou zajezdi i Katka, tady by to nedala. Takze opet jedine nejakej prodlouzenej vikend, jestli Vas jeste nekdy nalakam ;-)

                  0 0
            • RomanH  

              jj, drsny cteni

              0 0
              • pepek  

                Strasne rad bych se tam vratil, ale je to daleko – Až maršál Stropnický zavelí, ještě se tam možná podíváš.

                0 0
      • Jaroslávek  

        Asi bylo vlhko …

        0 0
        • mastihuba  

          takže zase výmrd, zlatá malorka, když zpětně hodnotím výlety do albánie a na ukrajinu, tak si řikám že to byla nerozvážnost mládí :)

          0 0
    • babicak  

      Zpráva z tisku: „Obě delegace položily pak věnce na hrob Neznámého vojína."

      0 0
    • Motyll  

      Pepkův favorit zase perlí

      0 0
      • pepek  

        Dálnice mu ujíždí, tak zkouší mlžit s cyklistama,

        0 0
        • Jaroslávek  

          Za včerejšek pochvala, kopřivy jsou zdravé a ty dvě větve jsem zkušeně odtrazil přilbou.

          0 0
      • Jaroslávek  

        Divnej člověk, divný jméno, ale proč bych se jím zabýval. Já už nejsem tak angažovanej jako vy mladí, no.

        0 0
        • mastihuba  

          nepojedeš se dneska vyprdět ke krbu? :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Dnes určo ne.

            0 0
            • Polka  

              Dnes ale jo.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Moc teplo, moc daleko …

                0 0
              • Jaroslávek  

                P.S. Moc vítr ještě.

                0 0
                • babicak  

                  Zítra ?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Trétry kaput :/ S novýma moje obuvnická klasika posl. let, v. 43 úzké, 44 už jsou zase příliš dlouhé :(

                    0 0
                    • RomanH  

                      Změň značku

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        To bych musel některý značky na vyzkoušení objednat ve dvou velikostech přes e-shop :(

                        0 0
                        • RomanH  

                          Stav se do Bruslarny

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            To je dávno vyřešeno, tretry, který se mi nelíbí, kupovat nebudu, začalo se mi líbit nahounoboa :) Mám už doma velký Spešly od Jury. Líbily se mi moc Gaerne s nerez. lankem, ale jsou to lakýrky bez ochrany na špičce a až pozdě jsem zjistil, že existují celkem se mi líbící Lake ve wide verzi…

                            0 0
                            • RomanH  

                              Lake s Boa jsem mel – 2× vymena v ramci reklamace, trhala se ta guma na podrazce.

                              Btw, v te Bruslarme maji lakyrky Gira na tkanicku ;-)

                              0 0
                          • scoty  

                            jako druhé používám tyto ,výborné když se občas tlačí:) i na šlapání gut.

                            0 0
                            • RomanH  

                              jj, Ty ma Jirik

                              0 0
                              • scoty  

                                Na nich je super, že mají pod zámkem karbonovou desku což zajišťuje pohodlí + dobrý tlak na pedály a zbytek podrážky je pružný, což umožňuje výborný pohyb v terénu. Jsou možná trochu užší, ale malíkovou hranu mi protáhl mistr obuvník za 2 min:)

                                Na podrážce(druhá sezona)nejsou vidět stopy opotřebení.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Tak nepochybuji o tom, že Ty máš vše super:

                                  • nejlepší Al rám ve vesmíru
                                  • mazivo, co maže a nešpiní
                                  • tretry, které jsou při šlapání tuhé jako závodní karb. křusky ale při chození měkké jako papuče
                                  • nejlépe anatomicky tvarovanou sicnu
                                  • atd.

                                  ;)

                                  0 0
                                • Polka  

                                  Mno…výjimečně bych souhlasil s Depkou. Já teď hledám nový tretry, musí mít zároveň fakt pevnou podrážku (aspoň v přední polovině?), kvůli co nejefektivnějšímu přenosu výkonu a zároveň v nich potřebuju dost chodit/běhat tudíž odpovídající podrážka a její výstupy co dost vydrží. Rozpočet ideálně do 5 tis. Na fotce už asi 2 roky starý vojebaný a změklý Sidi. Zatím jsem nic nevybral :-)

                                  0 0
                                  • les  

                                    Já mám fčíl totok: https://www.cyklonemcik.cz/…tb-boa-cerne

                                    Tvé požadavky splňují. A jde to přez Warpsa. :)

                                    0 0
                                    • Polka  

                                      Tak proto ta minula orba, novy tretry delaj divy :-) Tyhle me bohuzel moc neoslovujou designove, skoda ze nedelaji ty bily road i jako mtb verzi. Nechce se mi utracet za vyssi model Sidi nebo Speslu, stejne je asi zase celkem rychle dobiju, tak mozna nakonec prubnu ty Force Carbon Devil za hubicku, nevim. Skoda, ze jsou nedostupny ty novy Force MTB Light Carbon s boa, vypadaj hodne slusne.

                                      0 0
                                      • mastihuba  

                                        jako docela si vyčitam že sem loni nevzal tu vyšši verzi sidu, geniusy sou docela bačkory, vo forse bych s tvojim najezdem skoro pochyboval

                                        0 0
                                        • Motyll  

                                          Já ani ne. Vozí je poměrně dost lidí a poměr cena/výkon mi příjde OK.

                                          0 0
                                        • Polka  

                                          Sidi Drako Carbon bych bral hned, ta podrazka je tam uz vymenitelna, dobre omyvatelna lakovana kuze…ale ta cena kua.

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            mě se tam líbí to utahování paty namíru, teď sem kupoval sandály a prodavač si mi dovolil říct že mám krpatou nohu :D

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              Na patu jsem zapomnel, to by se mi taky celkem hodilo, teda pokud to fakt dobre funguje.

                                              0 0
                                              • mastihuba  

                                                jo funguje. nic vic me nikdy nenasralo dyz se v enduro specifik speslech zouva pri tlaceni do kopce pata. u sidu sem mel kovovy hroty a zaber do kopce super. 2× sem v nich vobesesel sudety a 2× drtice

                                                :)

                                                0 0
                                              • Motyll  

                                                Funguje. Mám to na silnici.

                                                0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        To už radši fiziky s jedním kolečkem, ty jsem zkoušel v Giantu, ale měl bych obavu o výdrž těch samostatných malých dílů v podrážce…

                                        0 0
                                      • RomanH  

                                        Ja byl historicky asi nejvice spokojenej s Diadorama. Tyto taky nevypadaji spatne.

                                        0 0
                                • JSt  

                                  o karbonu na tech botach nevim vubec nic. O:-) nicmene s tim prenosem sily na pedal to neni nijak zhavy, coz asi neni problem u vyletnich bot. mekka podrazka je dobra, kdyz chces vylezt nekde na strom nebo na skalu. ted kdyz jsme na dukle tlacili do prudkych kopcu v blate, mi dost casto bota podklouzla – na podrazce neni jedina ostrejsi hrana, ktera by podrzela. sportovni tvrda podrazka s tvrdym „drapakem“ je do danych podminek o nekolik radu lepsi.

                                  tez mam ty boty druhou sezonu. byl jsem v nich vpodstate jen na dvou vikendovych akcich a nejake zarezy v podrazce uz maji…

                                  nicmene ja jsem s nema docela spokojeny, ale jsem pevne presvedceny, ze kdo narikal na odpor planetovky s remenem, byl by z techto bot nestastny. ;-)

                                  0 0
                    • Paja  

                      Jako byl jsem rad, kdyz jsem v pondeli misto tech zabahnenejch nazul cisty PI.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ja je v pondeli vypral a nechal uschnout na slunku, ale citit je to bahno porad :-)

                        0 0
                  • Jaroslávek  

                    Moc vody.

                    0 0
                  • Excel  

                    Esi nebude scat, tak bych se zejtra navrch dofestkomrdkoval. :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Pořád to platí? Je fičák…

                      0 0
                      • Excel  

                        No koukám, ale asi jo, holt to nějak v jednom směru protrpím.

                        0 0
                        • babicak  

                          V kolik nahoře?

                          0 0
                          • Excel  

                            Tak počítám, že do šesti tam budu.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Fakt už nechlastám, z Babic jsem vjel na semaforu na červenou, samozřejmě jely káry proti, jak jsem se jim vyhejbal, přední kolo na šotce podjelo, Felt pokřtěn, tretra též. Já každej škrábaneček obrečím.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Pardon z Březiny.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Nebylo to Blansko ?

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    ;-)

                                    0 0
                                    • babicak  

                                      Prokletá pro P@X béčka – Bukovinka, Blansko, Babice respektive Březina. Příště to bude Bukovina, Bílovice.....

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Balnica,

                                        Bukla ;D

                                        0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Je to pořád stejný béčko se kterým souvisí 93,8% mých pádů, a to včetně první návštěvy.

                                        Začalo se ozývat rameno, ve vestičce díra, v dresu díra, druhý dres z dukly je navždy zapranej, takže další min. litránek, holt cyklistika musí bavit :)

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          ty to moc resis. babicak na sebe hodi bavlneny reklamni triko zdarma a jede. netreba dres za papir. ;-)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Včera měl luxusní novej ;) Myslel jsem vesta + dres.

                                            0 0
                                          • pepek  

                                            V tom horku je ta bavlna snad i lepší

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              minus 1

                                              0 0
                                              • pepek  

                                                za mlada jsem jezdil v bavlněném tričku (marlboro yamaha team roberts) a jezdilo mi to tehdy daleko líp, než teď v těch funkčních materiálech.

                                                0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Nejlepší je, že můžu mít dres v libovolném designu zdarma, ale nejsem schopen se k realizaci dokopat :)

                                            0 0
                                            • les  

                                              Kovářova hajtra :)

                                              0 0
                                            • RomanH  

                                              No vidis, uz by jsi nam mohl navrhnout nejakej spolecnej se symboly vsech vymrdu, co jsme jeli. Od Harrachova az po Podyji,Pivce, Duklu,…

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Že jsem něco psal :) Kdysi dávno jsem nadhodil téma spol. dresů, byl jsi proti…

                                                0 0
                                                • RomanH  

                                                  NJN, starnu :-)

                                                  Takova mapa republiky, pokryta carou, kde jsme jeli, a u kazde trasy symbol, ktery ji charakterizoval (Ze Zdaru do Prahy Jaroslavek s batohem, Jestrebky Gora Polska, Podyji Zelenej Mozzek, Dukla Tvoje gate v popelnici, a tak …

                                                  0 0
                                                  • JSt  

                                                    ja su proti furt. :-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Nikdo netvrdi, ze v tom budeme jezdit spolecne jako buzici. Ale prijde mi, ze Depka ma pomerne na takove picoviny talent, a kdyz by to udelal hezky a vtipne, klidne bych si jeden dres vzal.

                                                    Jo, a navic nebude nasranej, ze mu klios poslal nesmyslne sablony a bude se moci vyradit podle sebe.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Souhlas.

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    doma mam dresu tolik a vozim je tak malo, ze jsem predzasobeny pomalu dozivotne…

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Ja su též proti.

                                                    Nedovedu si představit, že bych v tom vylez, nedej bože, že by nás to mělo na sobě víc. To by si všichni mysleli, že jsme pyče s trvdým y. Jakože jsme pyče si myslej i tak, ale takhle bysme byli tuplovaný. Takže se mnou nepočítejte. :-)

                                                    Já když tydle grupeta vidím, nedej bože v bílejch buzerantskejch dresech s oholenejma nohama (co je to za klauni?) tak bych je všechny narval na Grúň tahat dělový náboje.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    :D

                                                    0 0
                                • babicak  

                                  Měl jsi jet se mnou přes Babice a nebyl by semafor, a pak ani další nepříjemnosti. Ta dvě piva, co jsi vypil k večeři, za to nemohou

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Myslíš, že přemluvíš někoho po x- pivech k večernímu návratu přes tu vaši obydlenou horskou kótu 502 ?

                                    0 0
                                  • mastihuba  

                                    zas by sebou jebnul na tom prahu pri vjezdu do banic :)

                                    0 0
                              • Jaroslávek  

                                Smolař všech smolařů.

                                0 0
                              • Polka  

                                Kdyby sis dal neco kvalitne svrchne kvasenyho, tak by se ti to urcite nestalo ;-)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Voltáž přece nesouvisí s kvalitou. Navíc Felta mám pořád tak nějak zafixovanýho v podvědomí s 33mm gumama se vzorkem.

                                  0 0
          • les  

            Štvrtek ?

            0 0
            • Motyll  

              Orba?

              0 0
            • mastihuba  

              asi budu resit vincek a pojedu az v patek

              0 0
            • Karaya  

              Silnic, bike? Ale hlavně v kolik?

              0 0
              • LM  

                A kde sraz? :-) Na bike bych se přidal.

                ps: pořád strašej s deštěm a zatím v Brně ani kapka (už by to fakt trochu chtělo).

                0 0
              • les  

                V kolik případně stíháš ? Záleží jestli ráno zaprší. Jestli ne, jedu žiletku do haklu-odpo Adamov. A jestli jo, tak bajk. V tom případě i pozdější start. Např. Marihuanský – pak třeba někam nad šumky (přece jen tady prší, až už prší uplně všude :) + Pokud mě depka podepíše čestné prohlášení, že mě neprokleje, doporučím mu nové střevíce :)

                0 0
                • les  

                  Tak jsem v haklu vozem. Odpoledne bajk. Jestli se někdo chce přidat, např. z Marihuánskýho, napište čas.

                  0 0
                  • Motyll  

                    Já až kolem osmé.

                    Jinak zelená od Senetářova do Jedovnic krásně průjezdná.

                    0 0
                  • Karaya  

                    Aha, tak já jsem na silnici, těšil jsem se na hlubokou orbu ☺. Tak někdy příště.

                    0 0
    • Karaya  

      Dneska jsem vzal juniora na trail k Muchově boudě a dal to úplně s přehledem :-). Možná bych ho měl dát na 4X nebo DH nebo trial :D.

      Začátek je teda nepěkně rozryt do cca 20cm prachu, to bude trvat dlouho než se to zase vyjezdí…

      0 0
    • pepek  

      Neví tady někdo o nějakém levnějším elektrokole?

      Dnes jsem se drápal po žluté ze Zamilca do Soběšic, ještě jsem se radoval, jak mi to jede. Pak jsem uslyšel dupot a myslel jsem: „Kua, zase nějaký aktivní učitel tělocviku!“ . No a předběhla mě asi 160cm vysoká poběhlice. Nahoře už měla tak 200 metrů náskok :-(

      No a ten trail vedle by se měl více využívat-václavák tam nehrozí, naopak, je to tam opuštěné, nevyježděné a neudržované.

      0 0
      • LM  

        Tož já bych na ten trail vedle zajel a třeba to i prostříhal, jen jsem na něj úplně zapomněl :-/

        Kde přesně začíná? Pokud si dobře vzpomínám, tak to bylo někde blízko u tohoto stavení. Klidně hoď i mapku ať tam naženem davy :-)

        0 0
        • pepek  

          Začíná to u paintballového hříště, jedeš kolem něho dolů, narazíš na širší stezku, odbočíš doprava-vracíš se asi 10 metrů a doleva vede vykopaná uzká pěšina.

          https://mapy.cz/s/1Nz0S

          0 0
          • LM  

            Děkuji. Zítra to tam pojedu omrknout.

            0 0
            • LM  

              Týjo, úplně parádní trailík! Až jsem litoval že nemám platformy a „nemůžu“ některý místa jet rycheji :-)

              Moc neudržovaně to nevypadalo, trochu jsem to prostříhal a výházel nějaký drolící se kusy dřeva ze zatáčky. Chtělo by to ještě nějakou malou a skladnou pilku na tlustší věci.

              Jel jsem to tříkrát, naposled pomalu a každou chvíli sem zastavoval něco pižlat a za celou dobu tam projel jen jeden cyklista. Jako bonus jsem potkal srnku a pak při výjezdu kus vedle i dva jezevce. Zrovna jsem stál a čekal než se chytne GPSka. Najednou koukám co to po lesní cestě jde směrem ke mne. Vítr foukal od nich, takže ke mne přicupitali tak na 7 metrů, pak zbystřlili, chvíli chodili dopředu a dozadu a nakonec mne „velmi nenápadně“ obešli bokem (dupali u toho pěkně hlasitě do listí) :-D

              0 0
              • ufoncz  

                Díky pepkovi, že jsem se tam s tou mapkou v hlavě konečně po sto metrech té cestičky nezamotal do křovin a nejel to hrnem brnem napřímo dolů do Zamilca jako loni na podzim a desetinásobné díky LM za údržbu! Už to chtělo něco na prostřídání Karáska cestou do práce a všecko ostatní je tam ztracená vejška do minuty…

                0 0
                • LM  

                  Nz, už jsem řádil s nůžkama i zde. Tahle pěšinka byla primární důvod proč jsem je scháněl :-)

                  0 0
                  • ufoncz  

                    A kolegove z prace to tam zas nedavno cistili od odpadku. Btw, ty ten schod z mostu na pesinu skocis?

                    0 0
                    • LM  

                      Tam to vypadá že bude potřeba bunny hop přes ten kanál a rantl rovnou dolů do dropu a to zatím nedávám. Ale jednou bych to chtěl umět :-)

                      0 0
                      • ufoncz  

                        Tak nevím, jestli jsem se s tím děkováním neunáhlil. V tý druhý části po překřížení žlutý jsem se tam dneska jak prosťáček nachytal na pařízek zamaskovanej trávou a do hokny jsem přišel jak po souboji s levhartem. GPSka ukazuje, že to od paintballu až dolů do Zamilca má přes 1,3 km, tipuju, že tachec by tam těch 1,5 km našel. Neuvěřitelný, že něco tak poměrně dlouhýho se tady dá ještě „objevit“.

                        0 0
                        • pepek  

                          Buď rád, pařízek zamaskovanej trávou dovede být mnohem horší.

                          0 0
                          • ufoncz  

                            Tak tady to naštěstí není pěšinka, po které by člověk jezdil 40+ km/h. Pařízek zamaskovanej trávou bylo to, co tě poslalo do nemocnice?

                            0 0
                            • pepek  

                              Jo. Jenže já jsem ho trefil klikou, na které jsem stál s nataženou nohou, takže mě poslal nahoru po balistické křivce pěchotního minometu.

                              0 0
                              • ufoncz  

                                Já ho zachytil úplně stejně, akorát jsem tam jel tak 10–15 km/h (plus mi dělaly padák nějaký ty křoviska olizující ruku, záda a prdel). Ale jo, povrchovky, žádnej úraz, co by stál za řeč. Ale ten dres mě mrzí, gatě pod ním taky.

                                0 0
                              • mastihuba  

                                dyz na tom neumis jezdit tak na to nelez :)

                                0 0
                                • ufoncz  

                                  To je sice moudrý přísloví, ale zas jsou tu přinejmenším dvě jiný protichůdný („Chybama se člověk učí (nejlíp)“ a „Kdo nepadá, …“)

                                  Jinak by mě pepku docela zajímalo, jak ti taková vážná nehoda zacloumala s psychikou – co ti jde teďka v hlavě před nějakým na první pohled fakt o hubu sjezdem atp. Já bych měl asi strašnej blok (i když by se mi to stalo na zdánlivě „nevinným“ místě)

                                  0 0
                                  • babicak  

                                    Pepek nemá žádný blok, vidí kopec dolů, tak to tam prostě pustí a ono se to nějak pobere. Já bych byl taky opatrnější.

                                    0 0
                                  • mastihuba  

                                    kdo nepada pije pod svoje moznosti, problem je v tom ze pepino nepije, takze nema vytribeny smysl pro jizdu na hrane rovnovahy. :)

                                    0 0
                                    • les  

                                      Kdo nepadá, umí jezdit.

                                      0 0
                                      • ufoncz  

                                        Pevně doufám, že ty tři kusy masa nebyly z toho cyklisty, co měl dnes odpo na starým levným modrým MTB nehodu vprostřed kopce v Bílovicích na Polanku :-(

                                        https://mapy.cz/s/1OmNU

                                        (podle čar jel shora a najednou do protisměru a asi pod svodidla)

                                        Jo a Naučná už zprůjezdněná, jen dva stromy na překročení (možná je i někdo skočí), jinak stav jak před bouřkama.

                                        0 0
                                        • ufoncz  

                                          Tak jsem k tomu nic bližšího nenašel, ale když je to nehoda se zraněním, tak snad přežil (a ty tři kusy masa na silnici byly něco, co si vezl s sebou z řeznictví): http://www.dopravniinfodnes.cz/…nkov-391757/

                                          Akorát nechápu, jak se to tam mohlo stát – jestli mu vběhlo nějaký zvíře před kolo a strhl to na opačnou stranu ke svodidlům, nebo nějak na chvílu vypnul…

                                          0 0
                                      • mastihuba  

                                        ale takovech je jak safranu a ten posledni nesvade na polku. videl sem vsecko :)

                                        0 0
                                      • mastihuba  

                                        ale takovech je jak safranu a ten posledni nesvade na polku. videl sem vsecko :)

                                        0 0
                        • LM  

                          Hm, asi jsem se držel více ve stopě protože jsem si žádnýho pařízku nevšiml (anebo je fakt dobře zamaskovanej). Dobré vědět že tam něco takovýho je. A stejně ještě pořád nemám tu pilku.

                          Kdybys chtěl potkat porádněj pařez, tak tady v bodě 4 jeden číhá schovanej v křoví/trávě 20 cm napravo od pěšinky v levotočivý zatáčce, kde jsou napadaný bukvice a klouže to do strany :-) Už jsem byl skoro z toho křoví vyjetej zpět na pěšince, když najednou kolo podemnou zastavilo na místě, já si rozseknul o tupou hranu brzdový páky tlustý kraťasy a koleno a pokračoval přes řidítka ze svahu dolů…

                          0 0
          • Karaya  

            Když už budete u toho prosekávání, nechcete uklidit i ty stromy na naučné? ;-)

            0 0
            • pepek  

              No ty mě dnes taky poněkud překvapily. Když tam stromky chvilku zůstanou, lidi tam nepojedou a ta pěšina se snad trochu zregeneruje.

              0 0
    • Petr Minarik  

      Ahoj, ještě není nové vlákno, tak píši sem.

      Byl by tu někdo ochotný protáhnout mě zítra v odpoledních hodinách (tak od 5. 6. hodiny) nějakými lesními cestami kolem Brna? :)

      0 0
      • LM  

        Ahoj, teoreticky ano. Jaký budeš mít kolo a co od toho očekáváš? Jezdím spíš malinko zábavnější/těžší věci kde je potřeba trochu techniky a MTB – na silničce/gravelu by ses tam asi dost trápil :-)

        ps: červencové vlákno se právě objevilo

        0 0
        • Petr Minarik  

          Mám půjčeného fulla. Takže zábava a těžší věci jsou vítány. Jen ještě musím sehnat mtb tretry, takže zatím to není na nějaké hc ježdění

          0 0
          • LM  

            OK, já jsem teď nahodil nášlapy po roce a půl ježdění na platformách, takže se taky musím trochu krotit.

            Můžu te vzít někde tady, sraz optimálně někde na severu Brna. Výrážel bych z Žabovřesk přes Královo Pole, kolem Medlánek směrem k Mokré hoře – takhle.

            0 0
    • Petr Minarik  

      Ahoj, ještě není nové vlákno, tak píši sem.

      Byl by tu někdo ochotný protáhnout mě zítra v odpoledních hodinách (tak od 5. 6. hodiny) nějakými lesními cestami kolem Brna? :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.