• Paja

    Pane Maňas, vy jste to uz zase nestihl…;)

    0 0
    • RomanH  

      NTVL, 7:02 a Paja :-)

      0 0
    • kankrlicek  

      Hehe :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nějaký plány? Už se nudím :/

      0 0
    • Jaroslávek  

      Nemám čas, jezdím.

      0 0
    • LM  

      To by mne zajímalo co komu vadí na tom šutru před kmenem na konci ZOO trailu. Dneska jsem ho vracel zpět na místo (z rokle nalevo). Třeba to toho odvalovače přestane bavit když ho tam pořád někdo vrací :-)

      0 0
    • mastihuba  

      Přes Lipůvku teď jezdí jen nákladní doprava?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kurde, to je hnusopěkný: https://www.bike-forum.cz/…9-sat-2018-l

      0 0
      • babicak  

        Na pohled pěkný, líbí se mi, ale 1×11 není pro Tebe málo? A s tím gumovým elastomerem (SAT) máš nějaké zkušenosti? RockShox Reba 100mm – abys nebyl zklamán.

        0 0
      • ufoncz  

        Ty skinwally si můžeš koupit i na stávající kolo a poněkud ušetříš ;-)

        0 0
      • les  

        To mě k tobě pasuje daleko víc, než Artur. Ale stejně nevěřím, že by tě uspokojil :)

        Zitra jedu hore. Dojede někdo ?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já jsem spokojen.

          Jen potřebuju vyřešit několik cvakošů, ztišit vidlu, nedaří se mi odvzdušnit brzda (možná má ten neduh, o kterým je tu vlákno), z. kolo je mimo osu, Motorex na Eaglu vydrží tak 50 km v tichosti, dále potřebuji vykoumat nějaký aplikátor silkalu na vidlu, abych sprejem neměl zašplíchaný vše okolo,…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Vypadá to, že jsem podchytil cvakoša (sedlovka) to je evergreen, ale že může cvakat ježek původně určen do karbonu, to bych nikdy netipoval.

            0 0
            • RomanH  

              No ja taky „podchytil“ cvakosa, Merida R.I.P. :-)

              Ten to prehodim to na RB, pres podzim / zimu vychytam slevy, a zacnu stavet.

              BTW, ted uz se citim cajk, ale v noci jsem byl rozbitej jak Varsava.

              0 0
              • Excel  

                Mně cvakalo jen v hlavě. V noci jsem skoro nespal a jen se převaloval. Dneska už to de.

                0 0
              • Paja  

                Kde jste se flakali?

                0 0
                • RomanH  

                  Jihlava – Haluv mlyn, poctive i pres brody, 135 km a cca 2500 m.

                  0 0
              • les  

                To bude krasavec !

                0 0
              • mastihuba  

                proč ne 29?

                0 0
              • mastihuba  

                proč ne 29?

                0 0
                • RomanH  

                  Kvuli pohodli chci zkusit 27.5+ Uz jsem na pluskach jel kolem komina a nejelo to vubec spatne. Kdyz to nepujde, daji se tam dat 29.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    aha toho + sem si nejak nevšiml…

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já bych řek, že na ježdění kolem komína je to i stavěný a to i na 29" :)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Chci skoro bezudrzbove odolne kolo, ktere bude alespon trosku pohodlne, tot vse. Treba vcera bych se na te sotce kolem Mezirici na tom trapil, ale zase na zbytek cesty mi to prijde OK

                      0 0
                      • mastihuba  

                        to jsem chtěl taky, ale v patek sem jel jeden korenitej sjezd za bobem a druhej včera za jurou Ch. a na takové použití sem si zimaka s pevnou a na crestech opravdu nepořídil. :-) dycky se na trase najdou úseky vhodné a nevhodné, pak je to otázka priorit :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Hledám bezúdržbovýho univerzála celý život, a vrátil jsem se k absolutní klasice, dnes už je XC vlastně oldskůl :)

                          0 0
                        • RomanH  

                          Tak kdyz vidim, jak dava Exik na pevne Kunde proti predchozi Mrdide…

                          Kde jsem vcera videl fakt velkou vyhodu fullu, byl dojezd kolem Bileho potoka na Smelc. Prositi, hrbolata pesina v trave, tam jsem klukum ujizdel – mohl jsem v klidu sedet a slapat. Ocelovy ram + pluskova guma sice full urcite v tomto nenahradi, ale na to nase solichani… A v podstate se budu muset starat akorat o retez, to se taky pocita, na ty nase vylety s batohem.

                          0 0
                • Smazaný účet  

                  Do pluskovýho rámu jdou 29".

                  0 0
              • Karaya  

                Merida praskla kde? Máš foto?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  0 0
                • RomanH  

                  Pres jiz jednou zavareny svar, po cca 2500 km, mezi sedlovou a horni ramovou trubkou. Mozna bych to mohl jeste zkusit odvrtat a cekat, co to udela, ale mam strach, ze mi to prdne treba na vicedenni akci

                  0 0
                  • Karaya  

                    Přitom ty nemáš nějak extra vysunutou sedlovku ne? Takhle vždycky čekám, že by to mohlo prasknout mně, ale nakonec mně takto prasknul jen ten první Sup. Pak už nic. Asi mě zachraňuje nízká váha :-)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Po tom svareni tam mam dokonce 400mm sedlovku (predtim 350, zasunuta kousek pod spodni svar). Holt TriplButted hlinik, stejne jak Exikova vyse.

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Nahoď foto KTM…

                      0 0
                      • babicak  

                        V reálu oranžový krasavec

                        0 0
                      • Karaya  

                        :-) Dostal jsem se s ním dokonce na titulní stránku

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Pekné, taky máš blánu mezi vzpěrama, ale né tak těsnou jako já. Zuby na kazetě už máš přihlé, kladka drží? ;)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Karos vozi GX ?

                            0 0
                          • Karaya  

                            Se zubama jsem nedělal vůbec nic a už mám GX 11 mesíců. Na zubech už je vidět nějaké opotřebení, takže na věky, jak XT kazeta, to nebude.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Stejně, jestli máš z. stavbu 425mm + 0,5m sedlovka, tak máš těžiště kur. vzadu…

                              0 0
                              • Polka  

                                Jo, i z fotky by tomu vse napovidalo…z fotky bych i rekl, ze ten ram je na nej kratkej (na delku i na vysku), ale praxe soudruhu, praxe hovori jasne…podivej se na tu tabulku vyjezdu ve vedlejsim vlakne ;-)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Já už nevyjedu nic, nevím, jestli je to pupkem nebo Eaglem. Lámání s hodně pokrčenýma nohama se špičkou sedla zaraženou v perdéli mě nebere.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Tak pri blizsim pohledu na ten forbec jsou uz ty vyjezdy o neco jasnejsi :-) Ale on by to dal asi i v normalni poloze predstavce, kazdopadne brutalni bar-drop, au.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      To je jako bych seděl na vel. S, měl 400mm sedlovku vytaženou na max. a rodla hluboce pod úrovní vrchní misky hlávka…

                                      0 0
                                      • Karaya  

                                        Abych to uvedl na pravou míru. Rám je XL, ale má old-school úhel vidlice 71°. Potřeboval jsem novou vidlu pro ženu, místo rozpadlé Foxky, tak jsem toho využil a pořídil Rebu 120mm. Čímž se úhel dostal na přijatelnějších necelých 70°. Ovšem ty 2cm navíc bylo potřeba kompenzovat, takže 110mm –30° forbec. Posed je teď úplně stejný, jako jsem měl na Treku. Protože mám dlouhé ruce a nohy a krátký trup, tak mně každé kolo vypadá jako malé.

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Mám 72°, nechápu, že na tom můžu jezdit.

                                          0 0
                                          • Karaya  

                                            No ale ve sjezdech se moc jistě necítíš, že?

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Tohle se u mě nedá posoudit, páč jsem sralbotka. Ale v pomalých technických pasážích si kupodivu připadám lépe na HT, je to takové hravější a obratnější než full. Ale třeba na drnech na louce v kalupu se situace obrací…

                                              0 0
                                              • les  

                                                Drny už se ale dnes moc nevidí. Spíš čárka, hitler, nebo broskvička :)

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  Mám drn na bradě, ale nemám s kým dělat suchý zip :)

                                                  0 0
                                                • les  

                                                  Tož vyraž dnes hore. Třeba se ti na drnech na louce v kalupu situace se sucháčem obrátí :)

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Regeneruji, Halózka nás v neděli prohnal řádně, jelikož chtěl stihnout zavíračku na Šmelcu, stejně měli nakonec dovo.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Tendle tejden to taky nevidím, su po tý neděli úplně skleněnej.

                                                    0 0
                                              • Karaya  

                                                Však to je přesně ono, čím položenější, tím to lépe vede (je stabilnější) v rychlosti. Druhá strana mince je obratnost.

                                                0 0
                                                • pepek  

                                                  Myslím, že to (asi pod vlivem BF) trochu dramatizuješ. Spešlík je položený, žraloček naopak a jediný místo, kde to je hodně poznat jsou sjezdy ála křížofka, babí lom atd, tam je ta položená vidle luxus. Tak rychle, aby byl žraloček nestabilní ale asi nikde nejezdím. A na kozí stezky je ta krátká stopa trochu lepší.

                                                  0 0
                                                  • Paja  

                                                    Tak predevsim je to o pilotovi a toho maji oba spickoveho ;)))

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    . . . tak určitě. . . .

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    asi jo, teď v létě je to skoro jedno. Ale KTM mám od února a na ledové cestě od Hádku to v přímém srovnání s Trekem bylo dost poznat. Jak se to zavlnilo, tak bylo o dost těžší to ustát. Prostě jsem si to vytunil přesně tak, jak jsem chtěl :-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    To musela být ale výhodná cena, když jsi nepořídil něco s vyhovující geo.

                                                    Teď si představ (vzpomeň), co bys vydupal na oldschool stroji 26", 22 × 36(40), s dlouhou z. stavbou, bez chopper tuningu, kdy jsi zvedl vlastně i střed ;)

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    Však taky byla. S geo je to těžký, kdybych z ničeho neustoupil, tak nekoupím jetýho nikdy nic. Výsledek předčil očekávání, takže jsem spokojen.

                                                    0 0
                  • pepek  

                    Jasně, použij metodu českého inženýra na zavode imeni Tupoleva :-) A když to přidrátuješ hned preventivně, tak to už nikdy nepraskne.

                    0 0
        • Polka  

          Ja jsem chtel jet, ale pockam asi az po-o, jak se vyvrbi picasi.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Nalezeno v ocelovým vláknu, total hipsta derby: https://vimeo.com/163273593

      0 0
    • ufoncz  

      Mozna budu za Mlhu, ale tak nam oficialne zakazali Korenarku :(. Aspon ten kousek na Dymak takovou cedulu nema.

      Jinak cervena TZ zhruba mezi zaniklou vsi a muldama pres zacinajici Rakovec (ta pekna cast) obsahuje na malym useku celkem dost padlych stromu. A jak zastavite, maj vas kloši :)

      0 0
      • pepek  

        Ty značky- to je asi dobrý business. Dnes v Suchým: prdel světa, ale na každým rohu aspoň 3 značky. A samozřejmě, zákaz zastavení skoro všude (bo placený parkoviště u rybníka)

        0 0
      • mastihuba  

        tady to vzhledem k frekvenci chodců i chápu… předpokládám že docházelo ke konfliktům.

        0 0
    • novcze  

      dneska byl podivný den,

      • prvně jsem potkal auto stojící v protisměru zde , vedle na krajnici v pruhu do Řečkovic bylo kolo položené na krajnici a kolem pobíhal čokl, v době kdy jsem tam dojel tak čokl už upaloval na Ivanovice, páníček tahal z kufru nějaký žrádlo aby ho nalákal, asi cyklista stál za autem a ve směru z Řečkovic tam stálo ještě jedno auto. Tak jestli čokl jumpnul z auta a šel po cyklistovi, kdo ví …
      • pak jsem zkoumal cyklotrasu 5197 z Malé Lhoty, která je mimochodem na hovno, celý zarostlý + bláto a ještě jsem blbě odbočil tady takže jsem místo ve Skaličce skončil v Újezdu… jo a na tom místě jsem potkal zasloužilého cyklistu, který se mě ptal jestli se tudy dostane do Veverské Bitýšky, asi jsem se měl zeptat odkud jede a nemusel jsem si dát tu zajížďku :))
      • no a ještě nesmí chybět koně, tady proti mě cválalo asi deset koňů a na nich tentokrát ne princezny, ale kaubojové, všude plno prachu a že by třeba zpomalili to taky ne, samozřejmě posráno až na Mokrou horu
      0 0
      • LM  

        Z Lelekovic na Mokrou horu je to mnohem lepší vzít takto

        0 0
        • novcze  

          někdy vyzkouším, ale dneska jsem stejně chtěl rychlý přesun

          0 0
      • obda  

        Ad 5197 – zas tak hrozný to není (i když vždy jezdím jen v protisměru), a vynechal jsi brody ;) S tou odbočkou nechápu, vždyť se jede pořád po proudu potoka, zatímco do Újezda je to do kopce :D

        0 0
        • novcze  

          já jsem tomu plánování moc nedal a obecně tam tu část okolí Brna nemám projetou… ale z Újezda do Skaličky po té polňačce to pak prochází krátce lesem, kde je jako dlážděný povrch cesty z nahrubo opracovaného kamene, by mě zajímalo jestli je to nějaký zbytek dřívější staré cesty nebo něco novodobého

          0 0
      • Smazaný účet  

        Nemáš to lehký, tolik podivných událostí v jednom dni…

        0 0
    • pepek  

      Kryštof se mi zdál býti vyžranější, než je na této fotce. To bude asi ilustrační fotka ze Zoo

      0 0
      • mastihuba  

        nespletl sis jej s nějakou ovcí u nekoho na zahradě? :-)

        0 0
        • LM  

          Ne, nespletl. Taky jsem ho viděl.

          @pepek: třeba je to jen stará fotka

          0 0
    • Smazaný účet  

      Kua, tak já 2 dny čekal na otevření hobymarketu a oni měli open!

      0 0
    • Hammond  

      No,fajn se jelo..

      0 0
    • ufoncz  

      Hlásím oba konce Kuleho (paintball) trailu zatarasený nakácenýma stromkama. Jedna ze spodních klopek je zčásti urvaná a v předposlední klopce je dost bordelu z toho kácení.

      0 0
      • LM  

        Tyjo, ten úplně konec – dojezd na lesní cestu v Zamilcu – jsem v sobotu odhazoval, takže to bylo průjezdný. Tohle je teda něco novýho výše na trailu?

        0 0
        • ufoncz  

          Ne, je to ten úplnej konec. Tam, kde se rozdvojuje, na tu dřívější jen prudce dolů na cestu od žluté po rovině v Zamilcu nebo můžeš jet chvilku v odklopeným svahu a pak to stočit na tu samou cestu. Obě tato zakončení zhusta zaházená a trochu líp se dalo obejít to rovnou prudce dolů. Posunul jsem pár těch haluzí, takže tato varianta by měla jít teď těsně zprava i stylem buldozer objet.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak šup, šup, chlapci, na brigádu!

            0 0
          • LM  

            Kdys tam jel? Tu delší cestu v odklopeným svahu jsem právě na konci u cesty v sobotu odklidil i pěšinku vyčistil a hlínu ušlapal :-)

            0 0
            • ufoncz  

              Dneska.

              0 0
              • LM  

                Tak tam buď pokáceli něco novýho nebo to nějakej hajl naházel zpět :-).

                0 0
                • ufoncz  

                  Je to boj s vetrnymi mlyny. Vrch Karaska zase nekolik nakacenych stromu, v Zamilcu uz beze zmeny (skoncili? Nevim). Na Kastanku nekdo udelal traverz pres ten tezkej vyjezd od potoka a mostem mi prisel opravenej.

                  0 0
                  • LM  

                    Ten začátek Karáska je teda solidně zabarikádovanej, dneska jsem tam obcházel stromy a hopsal po kládách s kolem v ruce asi na 60 metrovém úseku. Při dalším kole jsem pátral jak se tam nejlépe dostat jinudy a nejlepší bylo toto. Je potřeba zahnout z asfaltky doleva ještě kousek před koncem posledního kopečku před Soběšicema. Tahle svážnice je nejvýce rozježděná (je tam dost hlíny) a na druhý straně asfaltky je v tom místě lavička pod smrkem. Takhle je potřeba přelézt jenom posledních 5 stromů – 1 na svážnici, další na trailu a pak hromada 3 stromů na sobě. Zbytek už je pak průjezdný až dolů.

                    Na Kuleho trailu je trochu bordelu v předposlední klopce a ta kratší přímá cesta dolu na cestu se dá projet – je potřeba akorát objet korunu stromu z prava. Delší odkloněná cesta ve svahu je úplně zablokovaná.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Kdyby sis jel radši zakonverzovat, byla i ledová káva se zmzkou a šlehačkou, živá country muzika, … :)

                      0 0
                      • LM  

                        Třeba příště, dneska jsem potřeboval někde trochu v terénu vyzkoušet nový boty na kolo :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          5/10?

                          0 0
                          • LM  

                            Ne, 5.10 byly supr ale výdrž nic moc, takže jsem vzal z německa z výprodeje černý Shimano GR7 – tahle barva se u nás vůbec neprodává a ani jsem nevěděl že existuje, protože všude jinde mají jen šedo-zelený nebo modrý.

                            První dojmy celkem gut, jen budu muset dát na pedály delší šrouby, ať se to lepši zahryzne do hlubšího vzorku na podrážce. Teď tam mám zkrácený a zakulacený, abych alespoň trochu zpomalil poločas rozpadu předchozích 5.10 Freerider a grip s těma Shimanama není úplně ideální. Dokud stojím na pedálech tak se to dá ale ve vzduchu jsem neměl úplně pocit sucha a bezpečí :-)

                            0 0
                    • mastihuba  

                      Při dalším kole jsem pátral jak se tam nejlépe dostat jinudy

                      chapu to dobře, že jedeš 2× jeden okruh? :-) ja teda nekdy taky jedu na buk jen tam a zpět, ale ten rozdil, tam doufam všichni chápou. :-)

                      0 0
                      • LM  

                        Ne, okruh jedu jen jednou. Ale nějaký zajímavý místa na tom okruhu jedu občas vícekrát. Například Karáska jsem dneska dal 4× :-D

                        0 0
    • Smazaný účet  

      Tak který/á???

      0 0
    • mastihuba  

      kam v Brně pro spojovací materiál? Doma máme zásoby rezavého železa z fabriky a na kole to nevypadá vzhledně, takže něco s půlkulatou hlavou na šestihran nerez…?

      Apropo přeju Drtičům šťastnou cestu a dobrý počasí. :D

      0 0
      • pepek  

        feromat

        0 0
        • mastihuba  

          je vidět že už do práce nejezdím na kole, na ten jsem zcela zabudol, sejde z očí…

          děkuji

          0 0
      • Polka  

        Mno a něktěří namísto profláklýho Drtiče (stejně vám bude chcat) jedou šestihodinovku českou kanadou ;-)

        0 0
        • Paja  

          Proc jsou ty krouzky ruzne velky?

          Jet se to musi podle cisel nebo jak si to vymyslis?

          0 0
          • Polka  
            • K18, 19 a 20 byla tehdy vlozena podrobnejsi orientacka mapa
            • zavod typu Bike Adventure tzn. volne poradi kontrol (obodovani kontrol se dozvis az pred startem)
            0 0
            • Paja  

              Aha

              0 0
            • mastihuba  

              před dvouma rokama sem jel 4h někde nad pardubicama a fakt docela zabava…jen je bolest když pak hledáš kontrolu, kterou nekdo místní odnesl, ale to bylo myslim i na drticovi. :-)

              0 0
              • Polka  

                To se mi s kontrolou u tohoto typu mtbo myslim jeste nestalo…cim mensi koncentrace lidi na danym uzemi, tim lip. Je potreba taky ty kontroly chytre umistovat, aby nebyly tak uplne na ocich. Jindy se to ale neresi klestama a vyznacenim kontroly, ale treba pouze popisem na zavodni karte a azimutem dohledavky a nejake konkretizace, coz mi prislo uplne nejzabavnejsi (viz. tabulka z Cyklotreku) a zaroven tak odpada problem s vyznacenim kontrol v realnym prostoru.

                0 0
                • ufoncz  

                  Už jsem se chtěl začít blbě ptát, jestli letos bude Bukorient a on bude :-)

                  O hodinu kratší teda, ale to je asi dobře.

                  0 0
                  • Polka  

                    Jo, zrovna vcera jsem to daval na web. To bude sprint na 4 hod. :-)

                    0 0
        • Motyll  

          A pěkně jim chcalo! To musí bavit ;-)

          0 0
        • obda  

          U 13 jsem léta jezdil na tábor (jako vedoucí).

          0 0
          • mastihuba  

            znas tu pisnicku od slavka Janouška o pionýrským vedoucím!??? :-D

            0 0
      • babicak  

        S nátiskem spokojenost. Zítra uvidíme.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Poradí někdo nějaký zajímavý celodeňák?

      0 0
      • Karaya  

        Celodenní švih nemám, ale v neděli odpoledne jedu na silnici na otočku do Lednice. Tak kdybys chtěl, tak se klidně přidej.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Myslel jsem v sobotu, co jsem dal pryč Lapíka a probíhá gravel móda a je sucho, nemám potřebu sedlat Felta.

          0 0
    • pepek  

      Ajta

      0 0
      • Smazaný účet  

        čas 3:20

        0 0
        • LM  

          Tvl, přišlo mi ža tam zatím moc lidí nejezdí (na jedničce skoro nikoho nepotkávám) a už to někomu vadí…

          Asi bude potřeba jet první jizdu opratrněji jako na přírodních trailech kde jsem delší dobu nebyl.

          0 0
          • ufoncz  

            Ve vláknu tady na BF byl odkaz na Facebook, kde nějaká koňačka skákala metr dvacet, jaká je to hrůza – dávala mapku míst, kde to koliduje se stávajícíma cestama atd. O svým hobby a faktu, že třeba v Ochozu si s něma neví rady ani zastupitelstvo, nějak držela pysk. To jsem odbočil – každopádně tam nabalovala dost podpory na svoje názory z řad lidu (na FB)…

            0 0
            • LM  

              No ty křížení se stávajícíma cestama, kde choděj turisti nebo lidi se psama na volno úplně štastný nejsou. Naštěstí jsem je zatím vždy viděl včas…

              0 0
              • mastihuba  

                tak vede to hned pod zahradama lisne, tak cemu se divit, včera odpoledne sem chvilku kecal u bobovky se znamou a cekal bych ze o prázdninách z jednicky obcas nekdo vyjede, ale evidentně se lidem jezdit vlastnima silama moc nechce.

                0 0
            • JSt  

              coz je zcela logicke, protoze vetsina beznych lidi radej v lese potka krokem jdouci zvire nez rychle jedouci kolo. ;-)

              0 0
    • Hammond  

      Jedeme.

      0 0
    • mastihuba  

      apropo

      modrá up boudny pavel 9:46 to je dobrá vražda :-)

      0 0
      • Motyll  

        Už toho nech, nejsi nejmladší ;-)

        4:57 je celkem ok.

        0 0
        • mastihuba  

          na nejtěžší převod 32/11 to jde, su rád že sem nikde nelehl a opakovat to nehodlam :-)

          0 0
          • Polka  

            13.7. 22:09 – „na zimaku to sfoknu“ ;-)

            0 0
            • Motyll  

              Tak už tam máme Giffovu zatáčku, Rojdův úvoz a evidentně nastal čas pojmenovat něco po Frantovi.

              0 0
              • les  

                Dnes po o. jedu.

                0 0
                • Polka  

                  Já hned jakmile uschnou tretry :-)

                  0 0
                  • les  

                    Kula pere. To bude rychlý :) Chci si dnes projet trajlíček na Nemojany. Jedna Plznička u rybníka a pak šup Rakoveckým skrz Jedastrajlíčky ke kulaťáku.

                    0 0
    • Hammond  

      Dalešická 13" na paletách v Adamově včera jest výborná!!!

      0 0
      • Smazaný účet  

        Pivo má být hořké ;)

        0 0
        • les  

          Na rozdíl od života :) Po o. jedu. Nesceš se přidat ?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Včera stačilo, dnes mám úklidový den. Začínám nějak cítit kolena, tak nevím, jestli mám špatný posed, nebo jsem už dědek.

            0 0
            • Motyll  

              Obé.

              Ten první problém vyřeš LUXem, ať se můžu těšit na jaro. Díky.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Vyměnil bych rám hned, ale při mým obch. talentu a nápisu na rámu bych asi dvacku prodělal.

                0 0
    • Smazaný účet  

      290, 291, 292

      Tak očekávám raport z města nej. automobilky na světě a pořád ništ…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ode dneška je na dětským táboře a nemá čas. Můžu poskytnout můj pohled, Babičák taky svůj atd …

        0 0
        • Paja  

          :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            V roce 2012 příjezd o hodinu dříve, 7 kontrol z osmi, čili myslím, že jsme vynechali Janíkovské sedlo.

            0 0
            • Paja  

              Letos mam cas jizdy asi o 3/4 hodiny delsi, po te bource to bylo ve srovnani s 2012 daleko blativejsi.

              0 0
          • Jaroslávek  

            No a ?

            0 0
          • Paja  

            V podstate je to tak, je to nejmin atraktivni trasa ze vsech, ktery jsem za tech 15 let jel (oproti 2011–12 navic jeste sjezd z Pusteven po asfaltu), coz me trochu mrzelo hlavne kvuli tem trem, kteri s nami jeli poprve.

            Nicmene i presto me to bavilo, bylo to dlouhe, narocne, nejen delkou a prevysenim, ale i bourkou a naslednym blatem, po kterych jsme byli odmeneni opalovackou na Solani, zapady slunce v Trojanovicich, nocnimi pohledy na svitici Frenstat s temneho Ondrejniku. Jsem moc rad, ze Maňas s Dusanem odolali pokuseni vynechat posledni kopec, a ze jsme to nakonec dotahli po trase az do Koprivnice.

            0 0
            • Excel  

              jak ja vam zavidim…

              0 0
            • Jaroslávek  

              Po tom celodenním mordování už to nešlo vynechat. Ale ten Ondřejník byl teda nekonečnej.

              0 0
              • babicak  

                Nekonečný byl poslední výjezd do Janíkovského sedla s tajnou kontrolou, tedy pro mne. Výlet to byl pohodový a vydařený a vydřený. Vynechat poslední kopec jsme rozhodně nechtěli, bylo to vymyšleno tak, že by tam jel aspoň jeden z nás, viď Pájo, nakonec jsme ho dali všichni.

                0 0
      • babicak  

        Já poprvé, spokojenost, můj kluk taky poprvé, 82, což je myslím dobré. Děkuji Pájovi a Jaroslavovi za významnou pomoc.

        0 0
      • Smazaný účet  

        K té automobilce si neodpustím jednoho šikulu: Tatra 603–2 B5. To by mě možná i chvílu bavilo.

        0 0
    • LM  

      Pozor, na ZOO trailu:

      1. jsou v horní půlce „nastražený“ kusy suchýho dřeva (všechno to jde v pohodě skočit)
      2. šutr dole u stromu je opět odvalenej vlevo v rokli
      3. zhruba uprostřed trailu je těsně vedle pěšinky masivní koňská kobliha – že by zde byla nějaká souvislost s předchozími body?
      0 0
    • obda  

      Tento týden někdo?

      0 0
    • scoty  

      Jak jsme se tu bavili o isopropylu a různí lidé říkali kde ho kupují atd, tak by mně zajímalo, jestli ten 96%ní ředíte na 70%, který se obvykle používá na odmašťování? Případně čím? Dík.

      0 0
      • RomanH  

        Neredim, kapnu na hadru, prejedu kotouce

        0 0
        • Paja  

          Ja myslel, ze ty na kotouce strikas wedecko (a to i kamaradum) :D

          0 0
      • Smazaný účet  

        Používal jsem spray Isoclene 99,7% co jsem měl doma, teď mám líh (nikoliv lihový odmašťovač) a stačí.

        0 0
      • mastihuba  

        jak se takovymu zkusenymu borcovi zamasti kotouče? :-)

        0 0
        • pepek  

          To taky nechápu. To je taková BF pověra – prý když pískají kotouče, tak je to zamaštěný. Ptž po odmaštění pískat přestanou. :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Správně seřízený shimana s orig. resinama jsou při volejovém ježdění absolutně tiché brzdy.

            0 0
            • ufoncz  

              Souhlas. Na druhou stranu bych rád našel nějaký sintry, který s Shimanama nebudou řvát jako debil. Pač ty polymery opravdu mizí před vočima (ano, brzdím a nevyhrávám).

              0 0
              • scoty  

                Tak pořiď čtyřpíst. Sainty s origo sintry jsou šepot květin. Navíc ty desky díky větší ploše vydrží mnohem víc (i organika) než dvoupíst. Těžší jsou jen o pár gramů zato rezerva ve výkonu je hodně dobrá.

                0 0
                • nomecz  

                  +1

                  0 0
                  • ufoncz  

                    Nj, popravdě, už teď si připadám trochu blbě, když na 650B XC HT občas dávám DHF 3C/Aggressor; ještě Sainty k tomu :-). Posledně jsem u Hanáka vzal čtvery desky po 189 Kč, tak to budu chvílu válčit s tím. Čtyřpísty bych viděl až s jiným kolem – ty Deorka mi přijdou na moje ježdění výkonem dostatečný.

                    0 0
                    • nomecz  

                      Tak chtel jsi tiche brzdy a desky a toto jsou tiche brzdy a desky :) jinak znam pacienta co vozi na HT Shortynu i kdyz je pravda ze je to takove jine HT :)

                      0 0
                      • ufoncz  

                        Pozor, já chtěl jen najít sintrovaný desky, co nebudou řvát se stávajícíma brzdama. Ale došlo na klasickej proces BF fóra a v podstatě se divím, že mi scoty rovnou neporadil nový endurko s těma čtyřpístama :-D

                        0 0
                        • nomecz  

                          no to by byl pro tebe moc velkej skok :-) kup si 27,5"+ pevnej trailbik hlava cca 67°, PIKE nebo Fox 34 na 130mm a GX orel a máš to :-)

                          0 0
                        • LM  

                          KLS sintry jsou celkem tichý a dobře brzděj (ve srovnání s GOLDfren sintrama, který pořád šustily a moc nebrzdily).

                          Ale mám to vzadu na 4 pístkový SRAM Guide s Centrline kotoučem, který by sám o sobě měl být tichý.

                          Vepředu vozím organiky, tam to tak rychle nemizí :-)

                          0 0
              • RomanH  

                No ale zase ty desky stoji cca 130,– Kc. Ja si koupil na Ali za par penez nejake kombinovane, ale uz do nich priste nepujdu – v mokru to strasne piska, a rekl bych, ze i brzda v delsich sjezdech drive vadne.

                0 0
                • pepek  

                  Já jsem je teď „zajížděl“. A protože tam šly fest natěsno, furt přibrzďovaly, tak jsem se je snažil uvolnit a brzdil skoro furt, pokud to stačilo, jenom tou jednou brzdou, aby se uvolnily. A byl jsem překvapený, že nezvadly. Při podobném postupu mi minule Superstary uplně odešly. Asi číňan namíchá pokaždý jinou směs.

                  0 0
      • scoty  

        Já jen když to vidím v nějakým chytrým videu tak mají na flašce 70% no :)

        0 0
        • obda  

          Protože je to základní koncentrace dostupná v US (rubbing alcohol atp.) Tyhle věci se hodně liší mezi zeměmi, narazil jsem na to třeba u čpavkové vody. Nebo zkus dohledat, co amíci označují „naphta“. Tam naprosto základní věc, u nás tuhle směs uhlovodíků budeš hodně těžko shánět. Další případ je „white spirit“.

          0 0
      • obda  

        Nevidím jediný důvod, proč to ředit. Kdyby mne to náhodou popadlo, použiju destilku ;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Čtvrtý mílař: https://www.youtube.com/watch?… :D

      0 0
    • Splinter  

      Hosi, dneska je to 7let, co jsme byli na Jestedu. :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Netušíte, kdo tady prodává Pijéry krom Mojekolo? https://www.cyklobazar.cz/…race-629-sat

      0 0
      • RomanH  

        Mrkni na toho Luxe, co chce Motyll, je fakt peknej :-)

        0 0
      • babicak  

        Kyža telefon v SZ

        0 0
        • Smazaný účet  

          Mě zajímá prodejna z fotografií, vůbec netuším, kde by to mohlo být, kšeft s tolika Lapoušama…

          0 0
          • Polka  

            Mu zavolej ne.

            0 0
          • Polka  

            Tady je videt prodejna vic, ale nepoznam co je to za kseft. Ani podle toho EN sloganu…bez vysledku.

            PSC na Bazosu uvadi 63500, coz prej plati pro Bystrc, Kninicky a Komin, tak pohledej ;-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak ono to nemusí být focený v Brnisku, že.

              0 0
              • RomanH  

                Presne tak. Podle tohoto inzeratu je borec z Bastru/Knini­cek/Komina, tak mu zavolej.

                Edit : Polka me uz predbehnul :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Si připadám jak Onuca, musím to dostat z hlavy, stejně by mi to asi nic nepřineslo, hafo peněz v řiti, komplikovaný přehazování komponentů, zas ladit posez, Artura dobře udat bude problém.

                  0 0
      • ufoncz  

        Ještě BB cyklosport je má. Další prodejce najdeš tady.

        0 0
        • babicak  

          CYKLO KYJOVSKÝ Slavkov u Brna. Jaroslavovi zkušenosti k nezaplacení

          0 0
          • Jaroslávek  

            Se divím, že tě Pepek ještě nenapomenul.

            0 0
            • pepek  

              Asi chtěl vyjádřit, že ti nepředal (=Jaroslavovi) ty zkušenosti, zejména ohledně ladění tlumení s ohledem na houpání celé soustavy a škodlivost řešení téhož nadměrně vysokým plnicím tlakem. Osvěta je tam asi opravdu slabá, když zákazník ani netuší, že tam má nějaký podivné červené kolečko

              0 0
    • pepek  

      Tož prý možná snad bude i metro :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Já jen, že jsem dnes na kole, očekávám gastro zážitek bez deště.

      0 0
    • pepek  

      Nepotřebuje někdo devítkové spojky řetězu? Za levno: 1pár za pivo, při větším odběru sleva.

      0 0
    • tusiexet to xmetov cuez  

      Nevíte prosimvás náhodou někdo, je-li tato červená na Vranov jetelná? Ze silnice ten prudký nástup nevypadá moc vhodně pro kolo. Občasné tlačení kola nevadí. Děkuji ;-)

      0 0
      • nomecz  

        prvních asi 500 m budeš kolo spíš nést než tlačit ale pak v pohodě jetelné až do Vranova

        0 0
        • ufoncz  

          Ten úplně prudkej nástup dole, kde bylo potřeba kolo spíš vzít na ramena než ho zkoušet nějak tlačit, má doleva krátkou serpentýnu. Jinak teď jak zapršelo to tam asi bude trochu lepší, ale zhruba tak padesát metrů nad silnicí to bylo k tomu prudkýmu a trochu naklopenýmu svahu navíc ještě dost nepříjemně vydrolený/prašný.

          Jinak bych doporučil vyjíždět spíše pěknou zelenou od Sv. Kateřiny – ten kousek se dá na té silnici přežít.

          0 0
      • Vilém  

        Na ten zacatek se hodi cepin a macky.

        0 0
    • Polka  

      Dneska nekdo…mrknout na dojezd na Alpe d'Huez?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Dneska je hezky, přitom stejná předpověď jako včera.

        0 0
        • Jaroslávek  

          No a můžu ti i vrátit dluh U Mičudy.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jenže já jezdím na kole do hokny jen jednou týdně, do Mičudy můžu sejít ;)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tak pozdě. Jsem myslel, že máš větší frekvenci.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Mám hodně snižující se frekvenci, není nic, co by mě motivovalo jezdit kolmo do hokny (když jedu vlakem, můžu na něj odejít dřív, nemusím se převlíkat, nesmrdím tolik, můžu jít pak do štatlu,…), společné akce jsou také na úbytě.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Do štatlu chodím akorát na kapříka na Vánoce. Třeba se příští týden trefíš.

                  0 0
          • JSt  

            estliva pujdete k picudovi, dejte mi vedit. ;-)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Doufám, že všichni dojezd dom včera zvládli.

        0 0
        • Polka  

          Ano pane!

          0 0
          • Polka  

            Ale teda bylo to nakonec celkem náročný, taková „ideální“ příprava na závody :-)

            0 0
            • mastihuba  

              kamas to pak ještě bral? sem po cestě potkal jedno auto, takže fklidu. doufam že světlo posloužilo :-)

              0 0
              • Polka  

                Rovnou dom viz. Strava ;-) ale az nekdy pred pulnoci snad :-) Auta zadny, svetlo dnes vratim…se stavime s mladym na kolech.

                0 0
                • mastihuba  

                  ok su doma, kam pojedete? třeba k Láďovi pro prázdnou flašku? :) může mladej hrozny? tady mam normálně zraly vino :-) 20. července to tady ještě nebylo…:-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    No my uz snedli svestky ze dvou stromu. Z toho tretiho, kde uz taky pomalicku zacinaji chytat barvu, jim do buchet nedam ani jednu. Jde to letos nejak vsechno rychle.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      takovy škody :-)

                      0 0
                      • RomanH  

                        To jo, ale ty dva stromky jsou relativne mlady, bylo toho tak pul becky a nebylo co k tomu. V tom teple by to valilo, nedalo se cekat. Minule mi Katka nadala, ze jsem vsechno hodil do becky (a to me pritom prvne pochvalila, kdyz mela sluzbu a ja ji po telefonu rikal, ze trham svestky → no neverila, ze vsechny a do sudu :-))

                        Z toho posledniho tu becku udelam, vlk se nazral, a koza zustane cela.

                        0 0
                  • Polka  

                    Jen kolem komína, hrozny bohužel nemůže.

                    0 0
                • mastihuba  

                  stravu sem celou nejak zresetoval :-)

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Stravu můžu akorát na stole.

                  0 0
        • obda  

          JJ, vzal jsem to zpátky ještě přes Karáska. Pár padlých stromů na začátku mne nemůže zastavit, dokud to nebylo tak profláklé, bylo jich tam ještě víc ;) BTW jel jsem včera i Naučnou, a trochu nám to zarůstá. Asi všichni jezdí na trailech a klasiku nechávají být ;) Jinak jak na Naučné, tak i na Karáskovi je ve větší části délky vyjetý járek/hlubší rýha, jako by to někdo jezdil na motorce/kole po dešti. Nemám to moc rád a nepamatuju si, že by to tam někdy bylo.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Lumpi !

            0 0
          • LM  

            Ty vyjetý koleje jsou tam od podzimu, kdy tam nějaký hovada jezdila i když bylo fest mokro…

            0 0
            • ufoncz  

              Ne, ty nejhorší vyjetý koleje jsou tam od začátku března. Jak na Naučné, tak na Karáskovi. Pár idiotů tam muselo nutně v tom největším marastu, kdy se po nezpevněných kola bořila dos hluboko, jezdit. A pak to zmrzlo. A nerozjezdilo se to do původního stavu doteď. To samé „po Muldě“ směrem od Lesné přes zastávkou Panská Lícha – tam se takhle podepsali ale pro změnu koňáci. A taky to ty tři týdny v březnu zmrzlo, jak to rozprasili, a taky to není cajk doposud.

              0 0
          • LM  

            Dneska jsem koukal ža na Karáskovi fakt už skoro žádný blokující stromy nejsou (optroti tomu co tam bylo tak týden zpět), takže to lze opět jezdit úplně odshora. To co tam leží jde většinou objet, přenášel jsem jenom 5 kmenů (poslední 3 jsou hned vedle sebe:-)).

            Dojezd v odkloněným svahu na Kuleho trailu je už taky čistej.

            0 0
    • LM  

      Koukám že se nějak namnožili klíštata. Dneska jsem po dvou hodinách na kole sundával 3 kusy. Jet do lesa v sandálech nebyl úplně nejlepší nápad :-)

      0 0
      • pepek  

        Máš štěstí, že Doom reaguje pouze na špatně napsané číslovky. Opravdová zvěrstva, jako např: shodu p s p, nechává být.

        0 0
        • LM  
          • namnožila klíšťata – lepší? (jdu se stydět do kouta:-))
          0 0
    • Smazaný účet  

      Kua, už bych byl fakt rád jednou v roli zákazníka nebo ještě lépe majitele:

      Dres černé barvy s límečkem a černými knoflíky.

      Přední část dresu:

      1.) Na levém prsu jméno s velkým písmem a to tučně (DAVID a pod jménem u prostřed číslo 999, barva fosforová zelená barva s grafikou připomínající stékající krev) viz příloha foto zraněného Predátora, kterému po těle stéká krev

      2.) Na pravém prsu tučně normální grafikou (www.TEPDARTS.cz s trojcí šipek, tak jak je to viz příloha foto)-upravit barevně:

      • www. (fosforová zelená barva)
      • TEP (rudá červená barva)
      • DARTS. (fosforová zelená barva)
      • cz (fosforová zelená barva)
      • trojce šipek (rudá červená barva), kdy jsou na těle šipek bílé drážky a ty změnit na (fosforová zelená barva)

      3.) Střed dresu směrem dolu k ukončení dresu a s roztáhnutím do šířky na obě dvě strany (viz příloha foto s Predátorem, kterému svítí fosforově zelené oči ve tmavém modrém pozadím)

      Zadní část dresu:

      1.) Prostředek zad mezi lopatkami roztáhnout přes skoro celá záda hlavu Predátora, který je bez masky a zuří (viz příloha foto)

      2.) Dolu na ukončení dresu nápis velkým tučným písmenem s formátem PREDÁTOŘI (fosforová zelená barva s grafikou připomínající stékající krev)

      3.) Zadní část dresu, která je volná by měla být jako fosforová zelená krev, která různě (libovolně) stéká na různých místech po zadní části dresu (viz příloha foto zraněného Predátora, kterému po těle stéká krev)

      Pravý rukáv:

      1.) Prostředek rukávu (terč viz příloha foto) – upravit bílé čísla a bílé ohraničení u všech segmentových částí kružnice na (fosforová zelená barva)

      2.) Ukončení rukávu s vyrovnáním na střed – nápis velkým tučným formátem PREDÁTOŘI (barva fosforová zelená barva s grafikou připomínající stékající krev)

      Levý rukáv:

      1.) Prostředek rukávu posunout výše (trojce šipek se stuhou viz příloha foto)

      • upravit trojici šipek na (rudou červenou barvu) a těla šipek s bílými drážkami změnit na (fosforová zelená barva)
      • upravit bílou stuhu na barvu (modrou jako je na terči na pravém rukávu) – vepsat do volného prostoru stuhy TEPDARTS (TEP – rudá červená barva) a (DARTS – fosforová zelená barva)

      2.) Pod trojci šipek vložit vlajku ČR (viz příloha foto)

      3.) Ukončení rukávu s vyrovnáním na střed – nápis velkým tučným formátem PREDÁTOŘI (fosforová zelená barva s grafikou připomínající stékající krev)

      K tomu přiložených pár obrázků z netu v nedostatečném rozlišení a tak furt dokola.

      0 0
    • Hammond  

      Pozvánečka..

      0 0
    • Smazaný účet  

      Borci, co používáte na vidlu? Už mě to sprejování Silkalem všude nebaví.

      0 0
    • Smazaný účet  

      …zkouším teď nechlastat (dlouho mi to ale nevydrží). Najednou přes víkend stíhám vyladit bike na 100%, najet nemálo km, stíhám všechny plány, mozkovna jede na vícero %, avšak podsouvá nepříjemné otázky na budoucnost…

      0 0
    • babicak  

      Urodily se nám nějaké švestky, do škopku málo, na jídlo více než dost, pokud někdo pojedete okolo, rád vám švestičky dám . Jo, a trošku broskviček také.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tenhle štýl trailů vypadá mnohem sympatičtěji, než ty zdejší „dálnice“: https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • les  

        No ale to se jedná o jiného žáka z jiné třídy Kroupo. Tam by tě Artur vytřepal z nasrávaček.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak to určitě, ale já jezdím z 80% asfalt a polňačky, tak není moc důvod mít jiný druh kola. Ale klidně bych tam testnul nějaký ty moderní pluska (27,5+ vs 29+).

          Teď mě napadá, Karoš říkal, že je třeba položit hlavový úhel, co nacpat balón dopředu? :)

          0 0
          • les  

            29+ Chce Polka :) To musí byt tank.

            0 0
            • RomanH  

              Netusis, jestli tu nejaky obchod nenabizi na test 27.5+ kola ?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nemají třeba v České RM?

                0 0
                • RomanH  

                  CD Cujo a GT Pantera, ale jednak je nemaji na prodejne, a druhak ani nevim, jestli kola treba na den pujcuji.

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  By mě zajímalo, jestli ten karbonový Blizz 27,5+ a 29 se rám nějak liší?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    … protože totok se mi taky už nějaký ten pátek líbí: https://mtbs.cz/…ike-technika?…

                    0 0
                    • RomanH  

                      Podle recenze na BikeAndRide bych toho kabonovyho 27.5+ nechtel – bude to tuha strela. Ale jako testovaciho bika bych ho testnul docela rad.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Vždyť to vychválili krom Aiona, ty detaily rámu se mi líbí čím dál víc.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Mne prave ne – ja chci pohodlnou zvykacku, ne sportovni raketu

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Pohodlí udělají právě ty pluska na 1 bar :)

                            0 0
                            • RomanH  

                              No to tam prave v te recenzi u toho ramu trosku strhali. Pokud Ty chces sportovni 29, tak to bude super, ja ty pluska chci kvuli pohodli, tak nechci zavodni tuhej ram.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Recenze jsou jedna věc, to chce prostě obě varianty někde den testovat…

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Už mi zase jebe :)

                                Co mu chybí :https://www.youtube.com/watch?… ?

                                Táhlo by mě to víc do terénu?

                                Případně poruchový teleskop?

                                Vydržel by mi déle než rok?

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Tak si kup jen ram, vzdyt mas na Authorovi vse ostatni lepsi. Teleskop si muzes poresit individualne.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Vyměnit eagla je brnkačka, Artur nemá boost náby, navíc v inz. by byl nový orel…

                                    0 0
                                    • LM  

                                      Co si od toho novýho kola slibuješ?

                                      Teleskop by šel dát i na Authora a boost náby podle mne nebudou zas takovej rozdíl k lepšímu jak marketing tvrdí :-)

                                      Leda že bys chtěl trochu jinou geometrii rámu…

                                      0 0
                                • les  

                                  To by přez warpse určitě šlo. RM dělá.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    No neke, ale já do padla změním názor :)

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      Přesně. Jenom bych upravil medikaci a ono se to vystříbří ;-)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Nejlépe bez. Karoš za to může, jak nemám jiný starosti, tak mě začal hlodat v palici ten hlavový úhel :)

                                        0 0
                                        • Excel  

                                          A to ti ještě Roman řekl, že ti to kope.

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Ten mě nasral úplně nejvíc :)

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              :-)

                                              Ale zase se zenes do zavodniho tvrdeho karbonu, byt s trailovou geometrii

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                To se podchytí tím teleskopem, který má vůli do všech stran :)

                                                0 0
                                                • Excel  

                                                  Takže údržbu tlumiče nahradíš údržbou teleskopu.

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Všude ve videích tvrdí, jak je to dobré, dokonce i Pája a Obďa, děkuji :)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Nechces zkusit spis to cesky TS? Franta to ma…

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Ten tvrdej karbon vykompenzujes mozna tak odpruzenou sedlovkou. Obda a Paja jsou zdatni sjezdari a teleskopem kompenzuji, pro sjezd, nevhodnou geo ramu.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Obda a zdatny sjezdar? To je spis pan opatrny.

                                                    Myslim, ze efekt teleskopu bude podobny u kazdyho kola, naopak u biku s pro sjezd lepsi geometrii, jako treba ten Blizz, bude jeste vyraznejsi.

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Máš pravdu, předsedo :)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Teleskop je super, „zabavnost“ sjezdu a ovladatelnost kola treba na trailech – klopenky, hrby, skoky to posune uplne nekam jinam.

                                                    Odvracena strana je bohuzel spolehlivost vetsiny teleskopu :(

                                                    Ja mam mechanickej „za par korun“ a mozna prave proto, ze se na tom nema co zavzdusnit nebo netesnit, mi funguje uz skoro 2 roky.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    ja mam posranyho reverba. funguje výrazně lépe a bezudrzboveji nez TS, kde je kladen důraz na cistotu. u reverbu je servis naopak komplikovanejsi s nutností specialniho vercajku.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    tak po včerejšku už nefunguje, ale s tím se pocitalo už před rokem a proto jen vyměním sedlovku za druhou a pouziju servisní sadu, kterou máme v záloze. jistě se najdou 2 lidi co řeknou že to jsou zbytečně vyhozeny love i čas, ale vzhledem k určení Lv to tam prostě být musí :-)

                                                    0 0
                                                  • m.k.2  

                                                    Můžeš napsat něco víc k té TS? Nejseš s ní spokojený? Předem díky.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    tak primárně mám reverba. toho jsem servisoval zatím 1× za 3roky, výška je stavitelná v celém rozsahu, v zimě se mu teda moc nechce, ale to stejně jezdim na zimaku. TS má jen 3 kroky z posledního kroku se ji moc nechce nahoru, je háklivá na špínu je dobrý na ni mít neopren. Vozil jsem ji bez neoprenu a clovek to musí co mesic cistit. To je opruz, protože jak oddelas lanko, musis jej zase přidělat a tím se trepi. Jednoduše jde předělat ze 180 na 160mm je to funkční, jednoduché ale… reverba vozim radeji.

                                                    0 0
                                                  • m.k.2  

                                                    Díky za souhrn.

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Akorát Obďovi nějakej vakl nevadí :D

                                                    0 0
              • Polka  

                Určitě Svorada.

                0 0
                • RomanH  

                  Podle stranek tam ale k zapiujceni nic na 27.5+ nema

                  0 0
                  • Polka  

                    Na web bych se nespolíhal, spíš se domluvit přímo s Jurou Chromým, on má furt něco půjčenýho a zvládl by to nějak zařídit. Velká testovačka na Palačáku už bohužel byla.

                    0 0
                  • Polka  

                    Tak mají prý jen 27,5+ testovací elektro.

                    0 0
              • les  

                Zeptám se Warpse.

                0 0
              • Polka  

                Nedival ses na tohle?

                0 0
                • ufoncz  

                  To už spíš tohle (nebo levnější hliníkovou variantu), ne?

                  0 0
                  • Excel  

                    To je skoro zadarmo.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Voe, necítíš tam odkaz Garyho Fishera? Ten výběr 30" gum, ta obratnost :)

                      0 0
                      • Excel  

                        Ono je sice na gumach napsany Cupakabra, ale ja tam citim pico. btw odesel mi opet levej pedal ( praskla pruzina odletela kamsi do hajzlu). Soudruzi ve Francii nekde udelali chybu, tydle uz byly po zaruce.

                        0 0
                    • RomanH  

                      :-)

                      0 0
                  • Polka  

                    Já to jen v rychlosti zahlíd, nezkoumal jsem jiný varianty, ale hlavně Roman chce oceláka asi s možností montáže ruznejch nosičů a košíků apod. jsem tak pochopil. Stache by byl tak pro mě. Já bych se už po ničem menším jak 29 nedíval, ani v Romanově případě, není vzrůstem malej.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Uchyty nepotrebuji, zatim si vystacim s baglem na zadech. Ocelaka chci kvuli pohodli. Hliniku jsem tak nejak prestal verit, Titan je drahej (ale mozna vecnej), a karbonu s trailovou geometrii, do ktery se vleze pluskova guma, moc neni (kdyz uz ho treba RM udela, je to zavodni strela). Jeste jsem nasel nejakou Cinu s asymetrickou zadni stavbou, ale ta se mi jednak nelibi, a druhak v ni nemam duveru. Zatim jsem rozhodnutej pro tu anglickou ocel, co jsem postoval vyse – do konce prazdnin to chci rozseknout a pomalu zacit stavet (i kdyby to melo byt 475 RB na hline – tem jeste ten hlinik verim :-))

                      0 0
                      • Tom475  

                        Chválím…

                        0 0
                        • RomanH  

                          No na Tebe jsem zrovna myslel, ze Te s tim RB nesmim potkat :-)

                          0 0
                          • Tom475  

                            Zrovna jsem si říkal, že bys mě protáhl kompletní libochovkou, no půjčím, nejsem zgrt.

                            0 0
                            • Tom475  

                              … Fakt tě nechci moc ukecavat…

                              0 0
                              • RomanH  

                                :-)

                                Jak jsem psal vyse, zatim se klonim spise k tomu pluskovemu celopevnaku (zrovna ted jsem jel na starem CRX brody na Libochovce a Loucce pres Trenkarnu – je jich tam snad tricet a libilo se mi, ze nemusim resit zadnou vodu v loziskach – pripadny novy stred stoji 250 Kc a vymena je otazka 10 minut), ale tu Tvoji 475 si rad vyzkousim. Chci ted kolo, u ktereho budu vicemene jen mazat retez, pokud nebudou protestovat zada.

                                0 0
                                • pepek  

                                  tvl. na tom se nedá jezdit, ten sklon vidle je prý nepoužitelný (karoš+depka)

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Tak proto jezdim takovou tuzku – Merida ho mela jeste o stupen strmejsi :-)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      …a to je kolik?

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Ta ta ta ta a nekdy i rychlejsi :-)

                                        Tusim 70° vs 71°

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Aha, ja myslel, ze jeste strmejsi, 70° ma RB CRR i dnes.

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Já když si to kreslil, tak mi 2cm na vidli bez sagu ubraly 1° ze 72° na 71°, pochybuju, že Karoš má větší rozdíl…

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Jinak už to zas začínám přehodnocovat jen na rám :)

                                              Delší rám pro kratší forbec s položenější hlavou,

                                              boost osy jsem chtěl, ale já bych tam střední pluska stejně nedával,

                                              Manitou asi na 120mm zvednout nejde…

                                              0 0
                      • JSt  

                        v prubehu sve „kariery“ :-) jsem dospel k zaveru, ze je nesmysl vkladat do kola emoce. na celopevnym hliniku osazenym alivio/deore projedes bez problemu vsechno, co jsme doposud jezdili. kdyz se cokoliv posere je vysoce pravdepodobne, ze i v tom nejmensim cykloksefte v zapadle dedine obratem vymenis dil kus za kus (vcetne praskleho ramu).

                        ale neni to uplne jednoduchy se k tomu postavit racionalne. ;-)

                        0 0
                        • pepek  

                          Poláci za komančů jezdili maluchem až do Bulharska. Nechápu, proč se teď dělají tak komplikovaná auta.

                          0 0
                          • RomanH  

                            No co si budeme nalhavat, zrovna treba downsizing je nestesti

                            0 0
                          • JSt  

                            to posouvas do uplne jine roviny. ;-) pro tebe je jednim z aspektu jezdeni na kole s v tom kole i vrtat a tam ti tlumic s vidlici a hydraulickyma brzdama dost rozsiruji pole pusobnosti, co jde rozebrat a s cim lze experimentovat. ;-) ostatne je tu i spousta lidi, kteri si neumi sami vyresit ani takovou banalitu jako je mazani retezu. :-)

                            nekdo treba nechce takovyma chujovinama ztracet cas. prijde mi, ze nejcastej se tu projednavaji zjebduse, vidlice, tlumice, cepy, praskle full ramy (kdyz zanedbame werk) a hydraulicke brzdy. coz jsou vsechno elementy, ktere lze pro moje/nase jezdeni zcela eliminovat a jen jezdit. ;-)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Kdyz jsi u tech brzd, to prave budu mit dilema. Mam doma stare sede BB7. Nebrzdily spatne, ale docela dost skrtaly, jednou me vypekl pistek (modri z Raje vedi :-)), a musely se stelovat casteji nez ty XT. Proto docela vaham, ktere dam na toho noveho bika. Lanko sice v pripade nouze sezenu vsude, stejne tak ale i strikacku a olej do tlumice Citroen (snad kazda pumpa). Proste mi prislo s XT mene srani.

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Ráj, zrovna včera jsem se koukal do deníčku kdy jsme tam byli, 2011. Koncem srpence tam jedu s Renčou na týden.

                                0 0
                              • JSt  

                                v brzdach bys mel mit jasno. jedine ctyrpist saint. :-P

                                0 0
                              • pepek  

                                Olej na pumpě neseženeš, ale ten nepotřebuješ. To bys pak musel vozit i náhradní rám. (Kolik je tu za poslední dobu prasklých hadic? – NULA, kolik je tu prasklých rámů? deset?

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Mne trosku toho oleje vyteklo pri tom padu na PriglTrailu – povolilo se to tusim u trmene, uz si nepamatuji presne.

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    No ale to jsi pak mel jiny starosti nez jak dobre ti brzdi brzdy ;)

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      No hele, ja parkrat zapumpoval packou, brzda se opet natlakovala, a kolem komina to bylo OK. Akorat jsem na to zapomnel, valil na prodlouzenej vikend do Jeseniku, a ve sjezdu na pasmu Orlika jsem se skoro posral, kdyz se mi propadla paka.

                                      0 0
                                • JSt  

                                  tez si myslim. pokud budes potrebovat olej, s nejvetsi pravdepodobnosti to bude chtit i novy dil, ktery ten unik oleje zapricinil. ;-)

                                  0 0
                              • Excel  

                                Ten pístek je vlastnost, resp. v návodu na servis, kterej sem tehdy někde našel je uvedeno, že při maximálním vyšroubování kolečka vypadne pístek skrze údržbu. Abys ho však dal zpátky, musíš štelovací kolečko zase zašroubovat co nejvíc zpátky a pak to zacvakneš lehounce prstem „lup“ a je to. Při maximálním vyšroubování to tam nezacvakneš ani kladivem a zničíš pístek (brzdu), což jsem zdárně provedl, až pak jsem si vyhledal návod.

                                Jinak brzdy aby byly vostrý musej decentně šolíchat, což za jízdy nepoznáš. Částečně to vnímáš při jízdě na kašpárka do zakurvenýho kopca, kdy v kombinaci s vedrem, z toho může slabším jedincům začít cukat voko. Při tlačení to sténá hlasitějc, tam to podkopává psychiku i labilním spolujezdcům, což na ně může mít, třeba na Fatře, fatální vliv.

                                0 0
                              • Paja  

                                To i ti, kteri tam nebyli, hned po tom mazani kotoucu wedeckem tvuj druhy legendarni servisni zasah ;)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Jak vidis nize (vyse) post Exika, nejsem jedinej, a prirovnani Pat & Mat si vyprosuji :-) Doma jsem to pak s veskerym vercajkem daval dohromady snad hodinu.

                                  0 0
                        • RomanH  

                          Ja rika Exik, dulezite je jezdit :-)

                          0 0
                • RomanH  

                  To uz je na muj motor moc tank. Ja si prvne musim ujasnit, zda po sesti letech na fullu opet HT (sice bych urcite zacal s pevnou vidli, ale zadni vratka na vidli i 29 kola by tam v pripade nouze byla), a nebo jit opet do fulla. V hlinik uz ale nejak nemam duveru (postupne nam to popraskalo vsem, napric znackami), a slusnej novej full v karbonu kolem 50t Kc neni). A podobne jako Exik, zacinam bojovat s lenosti, nechci resit bahno. Je jasne, ze full je pohodlnejsi, ale rikam si, jestli ho s rocnim najezdem 3–5t km, kdy nehonim cas na zavodech, jako treba Ty, potrebuji, a nebude pro me lepsi tech 27.5+

                  0 0
                    • mastihuba  

                      jen otazka jestli jezdit na 13,5 kg neodpružené kurve s tezkejma kolama :-) celou historii BF čtu jak zásadní jsou lehký kola a pak se začnou tlačit kola s kilovejma gumama?????

                      0 0
                      • pepek  

                        Setrvačnost, voe. Viděls někdy traktor, jaký kopce vyjede? A jaký má kola? :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          …a jakej motor ?-)))

                          0 0
                          • pepek  

                            O tom PR nebudou nic říkat: Větší objem plášťů pro ještě větší grip a setrvačnost. Již žádné nebezpečné smyky více, jízda nikdy nebyla tak bezpečná, jak teď!

                            0 0
                      • RomanH  

                        Kola budou zasadni. Dival jsem se na nejake DT1900 a Mavicy, oba sety maji do 2kg, nebo necham neco zaplest (rafek treba WTB Scraper i35 taky neni zadne tezitko. No a treba takovej Maxxis Ikon+ ma dle varianty 715 – 770g.

                        Kolo je to pekne, ale nelibi se mi tam ta NX sada (chci jeden prevodnik, a aby mi zustaly soucasne lehke prevody a mohl s tim jet i cca 35 km po asfaltu do prace, vychazi mi to na GX Eagla – radeji bych sice XT 1×12, ale to bude tak za rok/dva, a vice nez 10t za pohon davat fakt nebudu), dale po zkusenosti s Elixirama neverim brzdam, a podle diskuzi je tam zbytecne sirokej rafek (staci pry 35mm), naby neznam. Ted koukam na cenu frame-setu, vzdyt za to se da pomale sehnat titan :-)

                        0 0
                        • LM  

                          mohl s tim jet i cca 35 km po asfaltu

                          Tohle myslíš jako vzdálenost nebo rychlost (35 km/h)? Každopádně bych si ty pluska na asfaltu nejdřív zkusil ať víš do čeho jdeš :-)

                          0 0
                          • Paja  

                            Mysli vzdalenost.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              rychlost :-) rikal preci že už nezavodi :-)

                              0 0
                              • RomanH  

                                Voe :-)

                                To LM : O rychlost vubec nejde, tech 35km jezdim rano cca 1:15. Jestli to pojedu o neco dele mi je celkem jedno (stejne tak nejezdim pravidelne), ale jak moc mi to prijde pocitove jako brzda. Na pluskach jsem si zkusil jen e-biky s vypnutym pohonem a ten CD Cujo mi prisel uplne v pohode, ale jel jsem s tim fakt jen chvilicku okolo dediny.

                                0 0
                    • Polka  

                      Ano, Bombtrack, to je navrat do mladi :-)

                      0 0
          • LM  

            To nemusíš nikam jezdit, podobný terén lze testovat i poblíž Brna :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak určitě, např. takový Karásek neomrzí nikdy ;)

              0 0
              • Polka  

                S třemi stromy na kótě xy a dvěma, který se ale dají objet na severní šířce xy, východní délce xy. Děkuji :-)

                0 0
                • LM  

                  Takhle konkrétní údaje sem nepíšu, zase nepřehánět. Děkuji :-)

                  0 0
                • les  

                  Dneska jedu. Děkuji.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    F kolik budeš případně v nej. podniku?

                    0 0
                    • babicak  

                      V 19, vezmu Ti ten silikon. O švestky a broskvičky není zájem? Jsou jen za natrhání.

                      0 0
                      • pepek  

                        Počkej, počkej: pokud někdo pojedete okolo, rád vám švestičky dám – z toho myslím jednoznačně vyplývá, že švestičky a broskvičky jsou už natrhaný a nachystaný. Přece nechceš, aby se soudruh, jízdou do kopce vyčerpaný a zpocený, drápal na žebř, spadl a způsobil si těžká zranění?

                        0 0
                        • babicak  

                          Já o žádném kopci k nám nevím,pravda, trošku zvlněné to v okolí je, ale proti kopečkům z minulé soboty je to všechno pohodová stoupavá vrstevnice. Natrhám to, bude-li třeba.

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Už mám objednáno.

                        0 0
                  • les  

                    Kolem páté su tam.

                    0 0
                  • Polka  

                    Vzhledem k pičasí nejedu :-)

                    0 0
                    • Hammond  

                      Dnešní trasa.

                      0 0
                    • babicak  

                      Jak vzhledem k počasí? Dnes pod mrakem, bez deště, teplota 23 až 25 stupňů Celsia, prostě idoš. Až na tu Zbrojovku pohodové odpoledne.

                      0 0
                      • Polka  

                        Bo tady fest chcalo.

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        Neke, že to sleduješ ?

                        0 0
                        • babicak  

                          V neděli jsem přijel na Buk, první, co mi Laďa řekl : „Pokud si nechceš pocuchat nervy, běž ven, ani se na tu televizi nedivej“ . Ven jsem nešel, měl pravdu, měl jsem jít.....

                          0 0
                          • les  

                            Co zitra ?

                            0 0
                            • babicak  

                              Jsem zase v Uhrech, nestihnu se včas vrátit.

                              0 0
                            • Motyll  

                              Zítra ano.

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Ano.

                              0 0
                              • Paja  

                                Kdy kde?

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Chtěl bych vyjet tak v 15:45, ale nevím jestli se mi to podaří. A ještě jsem Jiříka nalákal na Mičudu v 21:15 …

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Tak delej at se ti to nepodari, jak vyrazim tradicne v 16.

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      neni kam spěchat, nejak se tu kurví počasí.

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Teď tady zachcalo, ale už to bude dobrý.

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          tak nas to zase vobeslo :-)

                                          0 0
                                        • Paja  

                                          Tady uz se to i vyparilo.

                                          0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            Dle Motylové kamery tam před chvílí něco přešlo.

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Mozna ten odjezd odlozim, vypada to, ze po 16 dovezou dalsi vodu.

                                              0 0
                                              • Jaroslávek  

                                                Já vyrážím, doufám, že mě to někde na cestě nechytne.

                                                0 0
                                              • LM  

                                                Já chci taky vodu. V Medlánkách zatím ani kapka :-/

                                                0 0
                                                • Paja  

                                                  Ja chci taky vodu, ale na zahradu, ne na hlavu hned na startu ;)

                                                  0 0
                                                • Jaroslávek  

                                                  Čekám, že trávník se mi v Žabinách samovznítí :-(

                                                  0 0
                                                  • LM  

                                                    Nakonec chvilku lehce pršelo ale stačilo to tak na navlhčení listů na stromech, neutralizaci prachu a teplota vzduchu trochu klesla :-)

                                                    0 0
                                                  • scoty  

                                                    Včera na Netroufalkách ve 14,30 mokro v tretrách během dvou minut..:) , ještě dnes je v bohnicách blato…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Jsem cetl v trenkach :-)

                                                    0 0
                                                  • scoty  

                                                    Trenky mě zachránila skovka pod mostem a u mamuta..:)

                                                    0 0
                                                  • LM  

                                                    Zajímavé, v 19:00 už to tam bylo skoro suchý, akorát úplně horní vrstva hlíny (no spíš to byl prach) byla lehce oslizlá :-)

                                                    0 0
                                                  • scoty  

                                                    Ráno v 6 u Forda na Jihlavské 5cm blata…

                                                    0 0
                                                  • LM  

                                                    Tak naše prosby o vody byly vyslyšeny – asi všechny najednou. Venku je už několik minut solidní průtrž mračen :-D

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Jo, přesně na sekundu se spustila pětiminutová průtrž, když jsem odcházel z firmy na bus.

                                                    0 0
                            • Polka  

                              Na sicher!

                              0 0
                            • mastihuba  

                              jawohl

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              Potřebuju navrhnout novou trasu: Vildenberg, Žalman, Kalec, Malá Říčka už mě omrzela…

                              0 0
                              • Polka  

                                V tom pripade takhle.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Ty si děláš prdel, ale já když jedu sám, to je orientační zoufalost, začínám uvažovat o držáku telefénu na rodla. Navíc přestávám rozeznávat zelenou a modrou.

                                  0 0
                                    • pepek  

                                      Chybí ti tam ta poslední zatáčka do Vítovického udolí a tvůj oblíbený výjezd po cihlách a bordelu od prasat vedle modré

                                      0 0
                                      • mastihuba  

                                        protože jsem jej poslal zajímavější trasou s vodním prvkem, vokolo zurčícího potoka rovnou na partyzána voe…

                                        0 0
                                      • mastihuba  

                                        i pres tvoje sarkasticky poznamky trasa zaujala dva soudruhy a ja byl třetí, kdo zase naletěl. :-)

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Zaujala, ale podmínky včera nebyly nejvhodnější :-(

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Mě už začala opuštět touha po novým, ovšem včerejší několikeré rychlé ucpání blatem ji zas obnovilo, to bych si podzim vůbec neužil…

                                            0 0
                                            • mastihuba  

                                              ted si predstav co se nabali na gumu 2,8 :-)

                                              0 0
                                              • Excel  

                                                Všecky psí hovna z Úvozu.

                                                0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Ale já bych tam měl 29" x 2,25".

                                                0 0
                                                • Polka  

                                                  A jakejže je teda smysl Blizza? 2.25 narveš i do autora ne? Teda pokud si přepleteš zadní kolo :-)

                                                  0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Jina geo

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Jiná geo, boost osy, mezera mezi rámem a gumou asi 10× větší než Artur

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Muzes testovat Pluskovyho tam mit bohuzel nebudou

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    To je haluz. Pluskový hliníkové RM éčko bylo včera na Buku, to už je fakt skoro fat :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    E-cko ***** :-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Aktualizovaný seznam:

                                                    Blizzard INT e50–27+ 19" (L)

                                                    Cross e500 18" (M)

                                                    Cross e500 lady 19" (L)

                                                    Crossride e350 Lady 17" (M)

                                                    Blizzard 70–29 19" (L)

                                                    Blizz 70–27+ TEST 16" (M)

                                                    Blizz CRB 50–27+ 17" (M)

                                                    Blizz CRB 70–29 17" (M)

                                                    Blizz CRB 70–29 21" (XL)

                                                    GravelRide 500 50 cm (S) model 2019

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Kua, ted to uz nepreorganizuji :-(

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Už jsem byl nachystán, že pro Blizze pojedu jinam, ani dospat jsem nemohl. Začal mi však vrtat hlavou BB drop, jelikož rám byl konstruovaný na střední pluska, tak má dost vysoko střed 35mm s 29" :/ Artur má 60mm, např. Kona Honzo CR Trail 65mm, Unit 60mm, … Blizz má totiž kratší z. s. než Artur + ten vysoký střed, už teď se mi hůř vyjíždí stojky :/

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Tak zkusit si to mohl. Minimalne by jsi zjistil, jake to bude dole kopcom, a pak pripadne hledat odpovidajici geo. Je to idealni misto, mas tam sjezd ze Zubstejna i z Karasina k Viru, hore kopcom i asfalt tam najdes v okoli taky vsude. Me to mrzi, jel bych, ale mohl bych se tam otocit autem jen zitra dopoledne a to mi moc smysl nedava.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Ale oni ho tam právě po aktualizaci nemají ve 29" v L.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    … nečekaně se mi ozval jeden prodejce, že kvůli mě převezl BLIZZnu do Brna … já blbec ho jel vyzkoušet … už v tom zase lítám.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    No a…první spontánní pocity? :-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Bylo to na klasických pedálech jen kolem prodejny, je to hravé, ale jako každá sériovka to chce lehčí kola…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Tak chtel jsi posoudit geo, ne ?

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Kdyby sis vzal komponenty z Blizzárda za rozumnou cenu, dalo by se o tom uvažovat;)

                                                    Lepší by imho pro mě bylo sehnat „epesní“ nonboost rám, ale nevím, kde hledat.

                                                    Anebo se na to vys온at.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Tak tam je komplet GX Eagle, ne ? Kazetu, razeni, kliky (boost ?), saltr, retez si od Tebe klidne za rozumnou cenu vezmu (stejne mi asi nic jineho nezbyde, pokud to budu chtit postavit letos a necekat na XT). I kdyz teda kliky + stred jsem chtel Shimano, ale co uz…

                                                    Kola jako takove bych zatim nebral, ale klidne je muzes nechat v suplicku a az zjistim, ze jsou pluska na hovno, muzes mi je nabidnout :-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Variant je spousta, ještě mají odrbanější model: https://rockmachine.us/…ge-dark-grey ale ten Recon bude pěkný těžítko…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    A samotnej ram ? Zkusit napsat JFTrayall ?

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Zkusil bych se zeptat u krbu. PM má na RM vazby. To je to e-plusko.

                                                    0 0
                                            • LM  

                                              Tak si na podzim nahoď na zadní kolo nějakej užší plášť do bahna, třeba Maxxis Beaver 29×2.00

                                              0 0
                            • Excel  

                              A co ve čtvrtek?

                              0 0
    • pepek  

      Tak ta Chotěboř u biomatek taky není až taková výhra, jak jsem si myslel. Tímto se Jaroslavovi omlouvám. Tak už snad jen ty Dalešice :-(

      0 0
      • mastihuba  

        nebo regent :-) teď sem přibrzdil u kamarada na Vysočině, ve vesnické knajpě 5 borců pije lahvace. a prej chvilu sme pili Šumice, ale to se dlouhodobě fakt nedá, naraženou mame Poličku, ale to medium je na pití lepší. :-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Výhra nevýhra, kdo ví, kdy Tě zase uvidím.

        0 0
    • mastihuba  

      Roman jezdí v prevleku :-)???

      Dnes odpoledne krátce po půl šesté jsme vyslali tři jednotky k záchraně ženy, která spadla z cyklostezky na břehu Brněnské přehrady nedaleko Veverské Bítýšky.

      Na místo vyrazil kromě pozemních jednotek také člun ze stanice Přehrada.

      Hasiči na místě zjistili, že žena spadla ze srázu mezi stromy asi do pětimetrové hloubky. Cyklistka byla při vědomí. Hasiči jí poskytli první pomoc a ve vakuových nosítkách a transportní vaně ji přenesli asi 300 metrů k posádce záchranné služby.

      Ženu se podařili předat do odborné péče záchranářů během 35 minut od ohlášení události.

      0 0
      • RomanH  

        PriglTrail ma dalsi zarez :-(

        0 0
        • LM  

          Na Prygl trailu vede nějaká cyklostezka? 5219 vede kousek kolem Junácké louky ale pak to jde jinudy…

          0 0
          • Jaroslávek  

            Mínili asi ŽTZ, to žádná cyklostezka není.

            0 0
          • RomanH  

            Nesmis ty clanky brat tak doslova.Podle me spadla na te cervene tesne pred lavkou (tam ssebou kdysi jebnul i Manasek, kdyz jsme jeli do Davle), a nebo naopak tesne pred Bitynou na te zlute – tam by to spise odpovidalo tem peti metrum i tomu, ze ji nesli 300m.

            0 0
      • JSt  

        chapu to spravne, ze zena padla do priglu, a aby neutrpela sok ze zmeny prostredi, prelozili ji do vany? :-D

        0 0
    • quoll  

      Viete mi poradit, kde v Brne kupim Brunox Topkett v kvapatku?

      0 0
    • novcze  

      na Babě dělají lesnickou dálnici tady … žlutá je ještě jetelná, ale rozdrbaná, při jízdě nahoru jsem pěkně hrabal a nahoře řádil bagr, oficiálně je tam zákaz vjezdu

      0 0
      • LM  

        Já směrem na Kuřimskou horu jezdím takto – ten výjezd po červené TZ je celkem maso ale stále mi to přijde zajímavější než ta žlutá přes Babu :-)

        0 0
        • novcze  

          těch cest kudy se tam dá jet je hafo, ta červená bude co se týče stoupání o chlup lepší než zelená z řečkovic na který jsem dneska kvalitně funěl

          0 0
          • Excel  

            U všech variant tě ta cesta dovede sfouknout jak svíčku, včetně hřebenovky, fajnšmekr si ještě přistoupá na Sychrov.

            0 0
    • LM  
      • Pisárecký XC okruh začli opravovat. Aktuálně je uzavřen nájezd nahoru na Houpačky z obou stran. Twins a Čertík jsou stále sjízdné.
      • Na ZOO trailu stále chybí dole ten šutr ale už ho tam dávat nebudu protože sem se to naučil jezdit i bez něj :-). Stačí si najet víc doleva a pak doprava ať se na ten strom najíždí pokud možno kolmo. Na pravé straně je místo kde je kmen dost šikmý na to, aby se dal použít jako odpal, takže stačí odlehčit kolo a poslat to tam…
      0 0
      • Polka  

        Děkuji.

        0 0
      • LM  

        Na Karáskovi už odtahali naprostou většinu vytěžnýho dřeva, zůstala tam jen jedna koruna stromu na začátku hned za takovým tím ďolíkem, která jde objet a pak v půlce ten nakloněnej strom, co už je tam delší dobu (a co ufoncz zprůjeznil)

        • takže jsem to prošel a odházel stranou bordel z těžby co tam ještě zůstal (a přerovnal několik hromad větví kousek stranou) – enjoy :-)
        0 0
    • RomanH  

      Hosi, Svata Anna – chladna z rana. Podzim se blizi, jabadabaduuuu :-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Ty spamy, to vypadá jako že se blíží konec světa …

      0 0
    • pepek  

      Tak jsem si jel pekne z kopca 50 kmh po sterkovici a pak po asfaltu vedle sjezdovky dolu. A lkdyz jsem si dole sedll na pivo, tak jsem uvidel totok. Starej kkot :-(

      0 0
      • Smazaný účet  

        To mi připomnělo to video, co jsem postoval výše…

        0 0
        • Polka  

          Jo, na to jsem čuměl onehdá a hodně dobrej punk. Připomnělo mi to jak jsem jezdíval na ňáké esce za mlada na chalupě v bahně po traktorech.

          0 0
      • LM  

        Expediční elektrokolo /facepalm. A baterky budou soudruzi dobíjet jak?

        Leda že by měli 2 kusy – jednu na cestu tam, druhou na cestu zpět a jeli jen kousek (co baterka dovolí)…

        0 0
      • RomanH  

        Jako chapu, ze je to reklama, ale e-expedicni kolo fakt ne. Priroda ale paradni, jak ja bych chtel mit za barakem bezejmennou sestitisicovku a pid ni ledovcove jezero :-)

        0 0
    • Hammond  

      Frčím ,než bude vedro…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kde to přesně jede? https://youtu.be/LkVpX13VPps?…

      0 0
      • ufoncz  

        Tak teď nevím, jestli a) to fakt nepoznáš, b) neslyšíš, jak to říká, c) jen něco zkoušíš

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já jezdím do Kuřasu přes vrakáč nebo Podlesí :) Sever sám vůbec nejezdím, připadá mi, že vyjel v Ořešíně…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Už jsem to nestihl opravit, vyjel na Jánské, zeptal jsem se dřív, než jsem prozkoumal lépe video :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              To je ostuda, budu muset začít jezdit, jelikož buď sleduju gumu před sebou, nebo jezdím hlavní tahy směr Tysnów, Bityna a spol.

              0 0
    • Excel  

      Funguje něco rozumnýho na Priglu (ala kdysi Veslo) nebo je to tam vo hovně? Vod středy dovolenkuju a tak vo úterku, netradičně, odpo bych rád něco pojezdil s dojezdem na Přístav.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Letos nic, před tím jsem chodil ke Včelínkovi.

        0 0
      • RomanH  

        Protahni to do Bityny a pojedu s Tebou

        0 0
        • Excel  

          warum nicht :-)

          0 0
          • RomanH  

            Oukej, dohoukame to v ponedelnik utrom.

            0 0
          • RomanH  

            15:45 na moste pod Cervenakem ?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Že bych odložil návštěvu HaPe?

              0 0
              • RomanH  

                Naopak, bez tam drive, pujc si to (a prosim v M-ku :-)), a prijed na sraz ;-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Já už nic nechci (i když začínají výprodeje:), ale je tam jediný centrovač, o kterým vím, že má měřák.

                  0 0
            • Excel  

              OK, čas nějak tak, sedí.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Stále to platí?

                0 0
                • RomanH  

                  Za me ano. Ale z toho vedra se posereme.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    hovno

                    0 0
                  • obda  

                    To je tak na dojeti k Mamutovi, nez umres vedrem :-/

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ale jak já se z Nesvy dostanu, tady není nikde stín…

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Kdybys měl FoFo jak Pepek …

                        0 0
                        • LM  

                          Za ideální teplotu zevního prostředí pro člověka, který touží po relaxaci v plavkách, je považována hodnota 28 stupňů Celsia, pro lehce pracujícího 25 stupňů a při fyzickém zatížení vytrvalostního charakteru okolo 15 stupňů Celsia.

                          Aneb na kolo jenom brzo ráno nebo naopak v podvečer. Ale to by nesmělo být 30+ pořád :-)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Kdo se nezocelí, nepřežije :-)

                            0 0
                            • obda  

                              Já to nakonec dneska po úvaze vzdal, dodělám v práci co potřebuju a vyrazím zítra ráno :)

                              0 0
                              • RomanH  

                                To zkousejte na zenu, pane profesore, jsou prazdniny ;-)

                                0 0
                                • obda  

                                  Já prázdniny nemám, jen dovolenou…

                                  0 0
                                  • babicak  

                                    Dvouměsíční a semestr začíná v druhé půli září :-)

                                    0 0
                                    • obda  

                                      Se semestrem to nemá moc společného. Minimálně polovinu pracovní doby (spíš více) bych měl dělat vědu, a v semestru na to není moc čas. O tom, kolik dovolené si vědci reálně vyberou a kolik hodin denně pracují, radši pomlčím.

                                      0 0
                          • Smazaný účet  

                            Byl jsem včera. Pokud to člověk nehrotí do kopce a má dostatek vody, celkem to šlo. Pravda, o pár stupňů by to spadnout mohlo, ale pořád asi radši pojedu když je 30, než když je kolem nuly.

                            0 0
                            • obda  

                              Já horko snáším na kole blbě, ta 0 je rozhodně lepší :)

                              0 0
                              • LM  

                                Ještě lepší je když je lehce pod nulou, bláto zmrzlý a sníh pěkně křupe pod kolama :-)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Presne, ja to rikam porad, –3 a slunecno je ideal. Zadna havet, traviny, neprasi se, liduprazdno… vsak za chvili to bude :-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Vyjet ráno bez návleků je nejvíc, do baťůžku ručník, plavky a mastercard, nic víc nepotřebuješ :) Už je založený srpen…

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Tak v –3 taky nevozim navleky. A jestli si vezmu capaky, nebo kratasy, mi prijde stejny. Jen to pivo na zahradce, no. Ale zase si das svarak nebo grog.

                                      0 0
                                    • obda  

                                      Tak jo, vyrazit brzo ráno a do devíti být zpátky je fajn :)

                                      0 0
                          • mastihuba  

                            86km kdo z vas to má? :-) ale když sem prohlasil že se vocad nehnu, než to sleze pod 18, tak zavladlo zděšení. :-)

                            0 0
                • Excel  

                  Za me taky, jen kdybych nestihal sraz tak se srazime nekde po ceste.

                  Akundrat pedaly jsou nekde v Rakousku na prekladisti, tak holt to zadratovani musi jeste vydrzet. Ja nebudu sundavat pedaly z festky kvuli jednom vyletu do Bityny, do pice!

                  0 0
                  • scoty  

                    .. z poslední věty jsem ne zcela pochopil směr vaší vyjížďky…:)

                    0 0
    • babicak  

      Technický problém :u třmenu/brzdiče ShimanoSLX mi při výměně desek nejde zatlačit jeden pístek a už si nevím rady, máte někdo nějaký návrh? Páčil jsem to šroubovákem přes starou desku, nádobku s olejem měl povolenou a stále nejde. Jak se pístek z třmenu/brzdiče dá vymontovat? Jsou oba pístky stejné?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Zpříčená, zabordelená, prasklá keramika?

        0 0
        • babicak  

          Jo, co s tím? Jak pístek vymontovat z brzdiče?

          0 0
          • mastihuba  

            zahod to a kup novej :-) kola ekonomiky se musí točit. :-) rozmocit olejem to nejde? zkusil bych nejakej čistič co nerozjebe těsnění.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Mi připadá, že deorka jsou snad lepší než vyšší sady, akorát se musí použít imbus na nastavení vzdál. páky. Nemaj keramický pístky, SLX mi připadá i po několikerém odvzdušnění, že se pořád mění krok páky.

              0 0
              • babicak  

                Krok páky se, i když by neměl, dle mého mění se sjetostí desek.

                0 0
          • Vilém  

            Pistek vyfouknes stlacenym vzduchem.

            Pistky se daji koupit na ali kovove, pokud je ten keramickej prdlej.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Juch, provětral jsem Felta po delší době, do Pasohlávek. Samotnýho mě to tam ale nebavilo. Strašný nezvyk o 28 čísel užší rodla a smyk a dorovnávání na kazetě :) Hned mi spadl řetěz z velké pily ven, nastavit klec aby neškrtala na nejtěžší převod a zároveň to nepadalo, je docela boj, zvlášť když FSA převodníky jsou strašný blato a jsou do osmice.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Fanoušci Rally Finland mají celkem hoknu: https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Motyll  

      Dotaz na IT.

      V tlf se od neděle BF celkem nepoužitelné. 2/3 obrazovky reklama. iOS + prohlížeč Chrome. Pokud to pustím v Safari je reklama asi 1/3.

      Předtím vše OK.

      0 0
      • RomanH  

        Na mobilu (iPhone 7) jsem si stahnul AdBlock Plus, vypnul u nej i nerusive reklamy, a nastavil jsem ho v Safari jako Blokator obsahu

        Chrome na Jabku nepouzivam, tak netusim, ale citam, ze to bude podobne. Jinak AdBlock ma i vlastni browser.

        0 0
        • Motyll  

          Díky. Pomohlo.

          Admin s tím taky něco provedl, reklama už je jen banner nahoře.

          0 0
          • RomanH  

            Ja tam nemam ani ten banner. A hlavne, konecne se da rozumne cist i iDnes.

            0 0
      • babicak  

        SG S7 Chrome – reklama v pohodě, po otevření threadu se nahoře objeví reklama ( aktuálně halouzka.com) , která se při prohlížení vlákna posouvá s vláknem a tím pádem se ztratí

        0 0
      • Polka  

        To je snad dotaz na Admina, klidne mu napis. Ja to tak mel myslim jen vcera chvili, dnes uz ok.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Otázka na znalce okolí Březiny: Dá se (už) projet Novodvorské údolí? Viděl jsem tu něco o opravě povrchu, ale google o termínu opravy (od – do) mlčí.

      0 0
    • Karaya  

      Teď mám technický zásek i já. V Alpách jsem chtěl vyměnit převodník z 34z na 32z, abych to alespoň zkusil, ale ten Shimano dementní systém s drážkou nejde povolit. Mám na to klíč, ale ten šroub tam drží tak, že se drážka strhává. Jinak se samozřejmě celý komplet matka šroub v klice protáčí. Protože jsem předtím dva šrouby ztratil, tak jsem tam dal závitové lepidlo a drží to jako sviň. WD ani nahřátí fénem nepomohlo. Nějaká rada co s tím?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Odvrtat a koupit šrouby i matky na imbus, ale když seš v Alpách…

        0 0
        • Karaya  

          Teď už jsem doma, tak mentálně připravuju na odvrtání. Novou sestavu na torx a imbus mám.

          0 0
      • Polka  

        Kliky a převodník na DM ;-)

        0 0
        • Karaya  

          Njn, jsem tehdy ušetřil 1000,– když jsem šel do starších XT místo do aktuálních.

          Výběr klik mám jinak docela úzký, vzhledem k tomu, že 180mm už dělá jen Shimano v XT řadě.

          0 0
          • Polka  

            Proto jsem si zase zpátky bez problému zvykl na 175mm.

            0 0
        • RomanH  

          Je to fakt lepsi ? Ja teda s klasickymi srouby na prevodnicich nemel problem, cena za novy prevodnik je taky jinde.

          0 0
          • Polka  

            Tak já jsem taky s pavoukama problém neměl, ale DM je designově čistší, rychlejší na sundání/výměnu, líp se to čistí, spousta variant převodníků a k tomu všemu ušetříš ňáký gramy. Já to mám teda zatim jen na epicovi, převodník z Ali kolem 600 mám dojem. Za podobnou cenu dělá i Superstar.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Je to hezčí, ale s pavoukem nemusíš sundávat kliky.

              0 0
              • RomanH  

                Presne

                0 0
              • Polka  

                Tak to nevim, ja jsem vzdycky musel…teda sundaval jsem je, ale to zas byla jeste doba dvouprevodniku asi. Stejne cas od casu lezu do stredu na procisteni a kontrolu lozisek, tak me to teda nejak moc neomezuje.

                0 0
              • JSt  

                to je pravda. ale rekl bych, ze pro karayu by bylo jednodussi sundat kliky nez prevodnik. ;-)

                0 0
      • JSt  

        chyt tu matku s drazkou do klesti nebo jeste lip do sveraku. pak sroub povolis jak nic. ;-)

        0 0
    • babicak  

      Přenechám nové PD-M520 v krabičce za 500

      0 0
    • novcze  

      pokud někdo ještě nezaregistroval od 20.8. do konce roku bude uzavřena lávka přes Svratku, zde https://mapy.cz/s/2UvDV

      0 0
      • LM  

        Ta druhá dál po proudu by mne srala víc. Tuhle nepotřebuju, jezdím takto :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Spodem? Doufám, že v žádným případě nesesedáš?

          0 0
          • LM  

            Jo spodem hned vedle vody. A sesedám 3× až 5× – podle toho jak vysoko je zrovna hladina :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tak nějak jeli d…u, sesednout, nasednout a tak furt dokola.

              0 0
            • scoty  

              To jsem jezdil na favecu bez šlápnutí…:)

              0 0
              • LM  

                Chtěl bych vidět jak to teď někdo projede bez šlápnutí. Klidně si na to můžete vzít trialový kolo :-)

                0 0
                • babicak  

                  Mně tam kdys v březnu spadla asi pětiletá dcerka do vody, tak jsem pro ni v skákal.

                  0 0
                • scoty  

                  Pár týdnů sucha a je tam offroad hiway..dvousměr­ná..:)

                  0 0
          • JSt  

            tam to ted bude vpohode sjizdny prostredkem koryta, ne? :-)

            0 0
      • Smazaný účet  

        Dík za info, o tom mluvili po pádu lávky v Praze, že to je stejná technologie, i ta blíž do města. Asi usoudili, že by se někdo mohl bez opravy vykoupat.

        K prasatům to jde objet přes Holednou a směr Ríšovka kolem Lídla.

        0 0
    • Hammond  

      Pomalinku jedu.

      0 0
      • ufoncz  

        Moc hezka podzimni. Uz se na snesitelnejsi teploty hodne tesim.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Mě by zajímalo, komu to vlastně vždycky oznamuješ?

        0 0
        • Jaroslávek  

          To aby aspoň někdo o něm věděl.

          0 0
        • les  

          Třeba mě.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Aha :)

            Blizzárd už mě přešel, HA good, BB drop na pikaču. Teď ustát novinky na 2019.

            0 0
            • les  

              Jestli chces zlepsit techniku, tak jezdi. Nejlip to, co ti nejde. Cim casteji, tim lip. Pak ti bude jedno, na jakym arabu to pojedes ;)

              0 0
            • ufoncz  

              Ty jo, jsi mě nevědomky na toho Blizze navnadil :-). Na stávajícím kole mě nejvíc štve, že to má nízko šlapací střed a dá hodně práce si hlídat neškrtání pedálama a neštrejchnutí převodníkem. Akorát netuším, jak moc by se tímto určitě i zvednutý těžiště projevovalo na nejistotě v terénu.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Vel. L je k vyzkoušení na adrese Masarova 7.

                0 0
                • ufoncz  

                  V Bikemaxu? (řečnická) Nevíš, jestli tam možnost si to třeba za pětikilčo (+ vratná záloha) půjčit na půlden do lesa nebo tak něco?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    To asi ne, ale mezi okolníma panelákama se dají najít „nakloněné“ cestičky (bez kořenů)…

                    0 0
          • Motyll  

            Já jsem taky rád. A navíc ta fotka ochlazuje…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.