Javorníky,Vsetínský vrchy-švih v červenci

8 nepřečtených
  • pop

    V červenci bych chtěl projet tradičně hřebeny Vsetínských vrchů a Javorníků jedním vrzem asi 100 Km. Zhruba podobně jako toto: www.sportovox.cz/…dam/mapa.htm Kdo by se přidal? Samozřejmě zastávky na jídlo a pití :). Vyrážím z OL,takže možná bych mohl někoho vzít

    0 0
    • kolda  

      pokud bude čas, tak bych jel. ale červenec budu mít dost nabitý pracovně :( dej do placu termín. mě by to nejvíc vyhovovalo v so 15.7.

      0 0
      • pop  

        Mně je to jedno :)). Tak jo 15.7. Sobota. Pokud nebude pršet. Kdyžtak náhradní termín. Výjezd v 9h ze Vsetína.

        0 0
        • kolda  

          jeli bysme asi spolu,ne? já můžu vzít 4 lidi + kola. pokud se bude chtít někdo z B-F připojit, no problem. ale upozorňuju, že PoP těch 100 km jede a nikde nezastavuje :))

          0 0
          • pop  

            Tož to bych byl dobrej bez zastávky :). Loni jsem zastavoval jen jednou na kofolu a oplatek na Portáši. Ale když jedeš sám,tak proč bys stavil,že? Předloni taky tam a pak ještě na Soláni, ale to sem jel opačně a bylo hodně bláta na Javorníkách…

            0 0
          • pop  

            Asi si je všechny odradil tím, že nezastavuju :). Klidně můžem po cestě na pivo, ale rád tu trasu projedu celou, což s velmi častýma přestávkama se asi nestihne :))

            0 0
        • kolda  

          jeli bysme asi spolu,ne? já můžu vzít 4 lidi + kola. pokud se bude chtít někdo z B-F připojit, no problem. ale upozorňuju, že PoP těch 100 km jede a nikde nezastavuje :))

          0 0
        • pop  

          Tak změna 15.7. to nejde. Co 22.7. ?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.