• Paja

    Jede nekdo zitra na 10 k Olympii?

    0 0
    • Martula  

      Pokud nebude počasí pod psa, tak ju..:) jede se na Pálavu;)… když bude moc mokro, peču na to..nemám blatníky..

      0 0
    • Martula  

      Zidlochovice – Strachotin – Milovice -(pomalu do kopce) – Mikulov – Dolni Vestonice a zpet. Delka cca 95 km

      0 0
    • Polka  

      BIKE RULEZ! ;-)

      0 0
    • Martula  

      Dnešní projížďka…Šlapanice-Židlochovice-Pálava-Mikulov-směr Pohořelice-Moravské Bránice-Ořechov-Šlapanice…od poloviny pršelo…130km, 26,9 km/h…:) komplet durch..

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ráno to vypadalo fakt dobře, ale vytrval jsem věříc předpovědi a ono to vyšlo. Aspoň jsem durch suchej. Mě stačí, že se mi povedlo včerejší odpoledne, to bylo fakt dost dobrý !!

        0 0
      • Polka  

        Takze Zackova, dnesni projizdka ve zkratce :-)

        Slapanice – Menin – Zidlochovice – Rajhrad – po R52 za Boudasem do Modric :-) – po stezce do Kninicek – Kurim – Lipuvka – Adamov – Bilovice – Obrany – Brno – Slatina – Lisen

        108.31 km, 25.47km/h – sem to posral na poslednich 10km no :-) A vse na biku! Takze tak. Na co trenovani s XCR, kdyz covek muze trenovat rovnou s mistrem republiky ;-)

        0 0
        • Splinter  

          Mně to nakonec dalo 100km, 26 km/h. Celkem to jelo,že?:) Tepy taky ok, tak co víc si přát:o)

          0 0
        • Paja  

          Ono je to docela jedno, jestli jezdis po asfaltu na silnicce nebo na biku. Krom toho se s vama tezko domlouva, kdyz nedate vedet, ze nekam jedete:-/

          0 0
          • Martula  

            Tak bratr už zase jeli..s Polkem­..sókromníci…:(

            0 0
            • Paja  

              Vsak jim tady za to vytrvale spilam:o) na tu jejich vcerejsi „bikovou“ vyjizdku bych klidne jel, kdyby to netajili…

              0 0
              • Splinter  

                Čau, tak já sem to zabalil.. Koleno se nějak podělalo:( A včera mě nenapadlo sem psat, že jedem, když nadhodils tu Olympiu..

                0 0
                • Paja  

                  Na kolena bacha! V patek ve ctvrt na 10 uz jsem nepocital, ze nekdo na sobotu napise neco jinyho, tak jsem zvolil tu „organizovanou“ olympii. Krom toho minulou nedeli se mi na vyjizdku taky nikdo „neprihlasil“ a pak vsici jeli solo:-(

                  0 0
                  • Splinter  

                    No řek bych že se domluvíme třeba na příští sobotu.. Ale vzhledem k tomu, že koleno už týden bolí a dneska sem to kvůli němu otočil dom, tak nic neslibuju.. Asi si dám pauzu.. ;-(

                    0 0
                    • slou  

                      Že by konečně tělo dohnalo rozum k normálu a hlavně " Na pohodu" :) Jinak koleno je sfiňa …

                      0 0
            • Polka  

              No nevim kdo soukromnici s XCRkem ;-) Nemas polehavat do dvanacti :D

              0 0
          • Polka  

            No ty prumery jsou „trochu“ nizsi :( My to brali tak, ze jedete s XCRkem silnicu. A dost casto se domlouvame na posledni chvilu na ICQ a taky podle pocasi, no. Tak dame priste nakej pevnej termin a bude ;-)

            0 0
            • Paja  

              Tak dejte priste aspon vedet taky sem, jinak na to, ze ste jeli 2 a nas asi 15 neni v tom prumeru zadnej rozdil, mozna jste si makli i vic…

              0 0
              • Polka  

                To sem si makl vic ja, kdyz sem dohanel Boudu :-) Panu Splinterovi se moc nechtelo – slova „vyser se na to“ tomu odpovidala :D

                0 0
                • Splinter  

                  Zaprvý protivětr, zadruhý sem se nechtěl nikam hnat a zatřetí nerad jezdím po dálnici :-D.. Ale od Židlochovic to byla pohodička…

                  0 0
                • Paja  

                  :o)

                  0 0
        • Paja  

          …ale jinak naprosto souhlasim – bike je no.1:o) btw. tady jste zase mohli trenovat s budouci mistrini republiky, 45kmh do kopce a tak:oP

          0 0
      • Blade  

        No jooo nooo, se vám to chrtí na žiletkách ;-) Dneska krásných 60 kiláčků, mokrej durch, zasranej jak prase, ale kdy se vám poštěstí zažít takovej krásnej májovej deštík v půlce prosince :o) prostě paráda :-)

        0 0
      • Paja  

        Vy jste s tou zastavkou v Branicich museli byt totaldurch, pote co jsem dorazil domu uz prsel jen vic a vic…ale tech 50kmh z Mikulova byl mazec (na prosinec mozna az trochu moc:-)

        0 0
        • Martula  

          Jo jo..durch a já ještě vod blata..páč je tam asi nějaká těžba hlíny-jílu..bylo to všude po cestách.. Jinak jsem se od nich v Moravských Bránicích odpojila, měli tam být naši u jednoho známého..tak jsem volala, kde jsou..a oni byli ještě doma..tak jsem zacvakla do pedálů a šmrdlala ku Brnu..ale oki..km bylo hodně a průměrka taky supr..Tam to jelo samo…těch 50 km/h..

          0 0
    • Karaya  

      Co zitra, ma byt docela pekne…

      0 0
      • MartinXC  

        Muehehe :-)

        0 0
        • Polka  

          Asi tak :-) I kdyz dopoledne to mozna pude.

          0 0
        • Paja  

          Docela prekvapko do rana (vyskomer spadl o 145m…) ikdyz ted uz se to zase kaboni. Uz jsem zacinal mit pocit, ze se tu vubec nevyskytujes, co dela dorost?

          0 0
        • Karaya  

          Nahodou bylo mnohem lip nez vcera, dalo to 80km a nezmokli jsme.. :-)

          0 0
          • Martula  

            :) ju..

            0 0
          • Martula  

            Jo a potkali jsem Pepka…na nějakém žluťákovi..

            0 0
            • pepek  

              No, no, no : žluťák… To je Author Sector r.v: 1999 (asi). To je ještě poctivé Cr-Mo železo od Toma, ale to Ty nemůžeš ocenit, protože jsi tehdy asi ještě jezdila na tříkolce :-) Mimochodem, to jste vyjeli nějak pozdě, ne? To už jste asi Mušov neviděli, že?

              0 0
              • Martula  

                nakonec jsme jeli jen s Karayou..já jsem si to kolo pořádně neprohlédla..:) No našmrdlali jsme 80km..

                0 0
                • pepek  

                  Bych se mohl někdy za vás pověsit, aspoň byste mě mohli táhnout proti větru:-) Já jsem dojel až do Iváně, pak jsem změkl a otočil to, takže jsem tu velkou vodu taky neviděl. Mě se to tam hrozně líbí, protože to jede samo (teda když nefouká protivítr-takže malý peloton by to vyřešil).

                  0 0
              • Karaya  

                Treba ja toho mladika ocenim.. ja jsem mel doma nemene poctive CrMo od Zaponcu Author Colorado 1997.. Uz jsem ho resuscitoval, jezdi na nem kamarad…Me si videl na poctive ceske CrMo (nebo jenom Fe? :-) od Favoritu Rokycany a doma mam jeste CrMo Sanko od Forta…

                0 0
                • pepek  

                  No já jsem jel na „neželezném“ HT jenom asi 10 minut a nikdy bych žádný Al HT nechtěl ani zadarmo. (Teď na starý kolena bych vlastně už nechtěl žádný HT.(jenom na tu silnicu)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.