• pivos

    Protože v Jizerkách se už docela jezdí, dovoluji si založit pokračování vlákna. Od pondělí 30.11 jsem zahájil po trase Souš, Kůrovec, Knajpa, Mariánskohorský, Protrženka, Novina a Souš. Cesty projeté pouze lesáky, ale dalo se a radoval jsem se jako malej kluk. Samozřejmě klasika ve vyjeté koleji, krasobruslení ve středovém pásu vysokém cca 15cm by asi bylo jen pro silné jedince. Dnes jsem se tam motal podobně a Soušská silnice už je rozmydlená od bruslařů, takže si taky v omezené míře přijdou na své. Taky přibylo výrazně nadšenců s čelovkami i bez :-) Podle ops se má zítra ráno omezeně upravovat stopa, viz zkopírováno: *****Během noci proběhne strojové utažení tras bez vyříznutí stop. Po dohodě s Lesy ČR je úprava bez stop, a to z důvodu pohybu techniky Lesů ČR po lesních komunikacích.

    Bedřichov Stadion – Nová Louka – Kristiánov – Čihadla – Kasárenská – Knížecí – Vlašský hřeben – Mořina – Promenádní – Soušská – Kasárenská – Knajpa – Krásná Máří – Hřebínek – Přítok – Nová Louka – Bedřichov, stadion

    (Jizerská silnice se neupravuje z důvodu hospodářské činnosti Lesů ČR)*****

    Modleme se a ateisti držte palce, ať nám to vydrží co nejdýl!! Ještě zkusím přidat nějaký foto.

    0 0
    • pivos  

      Stopa (koleje) od lesáků, Knajpa, Mariánskohorský boudy, Protržená přehrada.

      0 0
      • brtníček  

        Bohužel to vypadá, že víkend to zas na nějakou dobu ukončí. Teplo a vítr to sněhu nesvědčí.

        0 0
    • mr.antik  

      Tvl co to je všude za noční drtiče? Tolik vyhrocených klasiků, soupažářů, to jsem ještě neviděl…

      0 0
      • plzakj  

        Neni to ta virtualni JIZ50?

        0 0
        • McBlacky  

          Tak v noci jsou stopy na soupaz nejrychlejsi

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Přesně. A taky nehrozí, že narazíš na skupinu sněmujících chodících lidí dole pod kopcem, takže no fear, no brain ;-)

            0 0
          • mr.antik  

            No když vidim předpověď tak chápu… nicméně celkem depresivní při skejtu nedojet ani jednoho klasika

            0 0
    • mr.antik  

      Tak kdo jede zítra na virtuální závod?… nebo byl dneska někdo nahoře? Zájímalo by mě jak to je měkký… zda zítra soft tracky (tradičně v lepším stavu) nebo tvrdý (skluznice celkem dobitá).

      0 0
      • tomxxx  

        Co je ve stínu je tvrdé, na co svítí, tak už celkem břečka. Takže to chvíli frčí a chvíli se zaseknes. Kdo pojede virtual s celovou, tak vyhraje :)

        0 0
        • mr.antik  

          No je to trošku komplikovanější… první start až 8:30 takže si to vyžereme přes poledne všichni. Jen někdo víc a někdo míň.

          0 0
          • tomxxx  

            Na soupaž asi v klidu, ale na klasiku bych mazat nechtěl.

            0 0
            • ELx  

              Mazání v pohode. Zazehlit modrý klistr a pres to fialovy a drželo to cely den

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.