• black_havran

    www.miora.sk mate niekto skusenosti s tymto oblecenim? uvazujem hlavne o kupe duo a trio rolakov. Vlastnici, ste spokojni?

    0 0
    • black_havran  

      ano ano. sorry. teraz som si uz vsimol ze forum o tom tu uz bolo a neda sa to zmazat. tak nic. ale ak mate niekto nejake skusenosti co ste este nepisali, tak se s nimi:)

      0 0
    • enjoy  

      jejich obleceni neni az tak moc uzasne na tele prijemny,ale zase nerikam ze nejsem spokojeny.a ze je z myho duo trika za rok docela hadr,tak s tim tak nejak pocitam.takze jdu zase do moiry:-),je mi nejak simpaticka.

      0 0
    • RUMcajs  

      Co se odvodu potu a tepla týče, směle může DUO konkurovat „značkovým“ dresům, přičemž cena je poloviční.

      Mám DUO jeden měsíc a teď hodlám koupit nějaký fleece, nebo něco silnějšího přes něj.

      0 0
      • Twisp  

        s tim potem souhlasim, ale odvod tepla? Tak to ani nahodou, mne je v tom nekdy nesnesitelne vedro.

        0 0
        • McBlacky  

          to je ovšem na tkanině duo právě to proč ji vyrábějí, na léto mám mono a ultralight a to se dá i třeba v +35…

          0 0
          • rock  

            Zkoušel jsem taky na léto mono, ale pak jsem zjistil, že v samotném coolmaxovém dresu je mi líp … takže ji používám, jen když si beru jeden z levnějších (hůř fungujících) dresů …

            0 0
      • Air  

        souhlas s tebou i s Mc Blackyho upresnenim a jen dodam, ze funkcni pradlo kupuju zasadne upnute na telo, aby to skutecne „fungovalo“ a dres muzu mit volnejsi.

        0 0
    • Lister  

      pokud jde o funkčnost tak je na hodně vysoké úrovni a u mě bez výhrad. Jinak je to s komfortem nošení. Dají se sehnat i jiné značky které jsou na těle příjemnější, ale je pravda, že si to taky nechají zaplatit. Pokud bych srovnával ve stejné cenové relaci tak je to jedna z nejlepších voleb.

      0 0
    • sis  

      Od Moiry mam nejake tenke tricka mo,ul. jak uz tady bylo napsano:funkcni,na komfort spis prumer a z toho mona teda hadra je. ted jsem presel na Sensor. Funkcne srovnatelne, na tele prijemnejsi a vypada to lip. Je to za stejne prachy

      0 0
      • pitelboy  

        jaks prisel na to, ze sensor stoji stejne jak moira ?

        0 0
        • rock  

          Moira Mono krátký rukáv: 480 Kč Moira Ultralight krátký rukáv: 359 Kč Sensor Active nobo Coolmax: 495 Kč Sensor Double Face (oboustranný): 485 Kč

          0 0
        • sis  

          uplne stejne to asi nebude.ale je to nekde jinde nez craft, odlo (cenove urrcite, funkcne nejspis taky)

          0 0
        • Air  

          obecne stoji stejne nebo trochu min, nez moira. Na Moiru ale byvaji casteji vyprodeje, takze ja jsem si nakoupil jejich hadry pres web s velkyma slevama. Kdybych kupoval za klasicke MOC, tak bych totiz urcite sel do Sensora (kvuli komfortu noseni, lepsimu vzhledu i zivotnosti). Za MOC opravdu radsi Sensor. Jo jeste me napada, ze to nebude tak smrdet jako polypropylenova Moira. Sensor totiz dela z polyesteru a ten tak nesmrdi po zapoceni. A navic nedela, podle meho nazoru zbytecnou, sanitized upravu (diky ktere to smrdi 2× tolik).

          0 0
          • McBlacky  

            jo ty ponožky se sanitized, zvláště v botech s pochybnou membránou jsou dost hustý. Ale zase v kožených nebo gore ten problém nenastává, je ale pravda, že ted už je preventivně dvakrát nechám vyprat než si je vezmu poprvé :-)

            0 0
            • Air  

              no u ponozek bych to pochopil (kvuli plisnim a tak…) prece jen jsou nozky v trosku jinem prostredi… (myslim hlavne v trekovych botech), ale u tricek mi to prijde zbytecne a spis na skodu nez k uzitku.

              jo jinak sensor jeste taky lepe drzi tvar

              0 0
    • JohnLee  

      Mam par vyhrad k teto firme,napr trika moc nedrzi tvar a nejsou nikal extra prijemne,ALE zase v zime na snb pri –20°C mam jen monovrstvu,duo vrstvu a bundu a je to v pohode…zadnej tlustej svetr nebo rolak…

      0 0
      • pitelboy  

        ty jezdis jezdit do zahranici ? casto? pac nevim, ze by tady u nas byl v zime snih a takovidle mrazy…!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.