• zmikes

    Mrkněte na www.ceskamoira.cz. to celkem pěkný eshop s Moirou. A dokonce s možností slevy. :)

    0 0
    • climber  

      Přestal jsem Moiru používat a přešel na Sensor.

      0 0
      • Smazaný účet  

        A proč? Zrovna ted chci koupit triko.....

        0 0
        • slayer  

          Protože je Sensor víc coooool. :)

          0 0
          • climber  

            Ne, protože materiál Sensoru mi přijde příjemnější na tělo. Nevím jak se ten materiál jmenuje. Dělaj z něj takový ty tmavě šedivý trika.

            0 0
            • BH  

              to je zajimave jak to poznas, prostoze to je uplne stejny matros.Zakladem je polypropylenove vlakno,jehoz zpusob tkani vsichni (Moira, 2F, Senzor…)slohli z vyzkumaku v Brne

              0 0
              • Smazaný účet  

                No měl jsem v ruce triko klimatexu a triko moiry a přišlo mi to jako snad úplně to samé…

                0 0
              • climber  

                asi taky záleží na tom jak je vlákno utkáno.

                0 0
              • rock  

                Tak

                1. třeba DoubleFace nebo Thermo od Sensoru jsou z polyesteru, koneckonců i CoolMax je polyesterové vlákno, nikoliv polypropylen
                2. triko od Moiry a Sensorácký Active (resp. DoubleFace) od sebe pohmatem nerozezná snad jenom protetik …
                0 0
                • Lister  

                  ad2 :-))))))

                  Sohlas, mám doma oboje a je to úplně o něčem jiném, funkčně srovnatelný, Sensor na tělo mnohem příjemnější.

                  0 0
                • climber  

                  Jo Active, to je ten matroš co z něj mám trika. Nemohl jsem si vzpomenout jak se to jmenuje.

                  0 0
                  • Otto  

                    Mám Active, moiru i Jitex (jedno i dvouvrstvý. Nejpříjemnější je Sensor activ – i na běžné nošení, je však teplejší.Pokud jde o odvod potu , tak pod dres používám když je teplo Jitex, Activ se víc lepí na tělo. No a když je fakt kosa tak 2.vrstvý jitex, ale ta vnější bavlna je slabé místo.

                    0 0
                • Paja  

                  presne tak. pokud vim, tak sensor ma vsechno z polyesteru (tj. i coolmax protoze to je taky PES) a moira vsechno z polypropylenu (az na vyjimky, mam od moiry triko z coolmaxu, ale neni to zadna modelova rada:)

                  0 0
                  • BH  

                    nechci se hadat, zase tak, se tim nezabyvam,ale konktetne ma polovicka ma triko od Senzoru a to je na 100% klasicky polypropylen, tedy k nerozeznani od Moiry.Je fakt,ze je to kupovane tak 2 roky zpet, takze je mozne ze Senzor(ktery se nyni hodne profiluje jako velmi cool- bez max ) zmenil podstatu vyrobku a presel na jiny material. Koneckoncu napr.i 2F ma radu vyrobku i z coolmaxu.

                    0 0
                    • Uža  

                      staci se podivat web sensoru a podivat se, ze funkcni pradlo delaj z PES a ja osobne bych rekl, z PES uz delaj doooost dlouho.

                      0 0
                    • Paja  

                      Nevim, jestli driv nedelali i z POP, co si pamatuju tak ne, ale mozna je to jaxtim mym trikem coolmax od moiry:o)

                      0 0
                    • ota  

                      to je teda tvrdohlavost:-) ale potvrdím i já:je mi ůplně fuk,co je to za vlákno,jaké má chem.složení a tvar,jde mi o pocit na těle, v Sensoru je mi daleko lépe než v Moiře,v té mám pocit,jako bych měl pod dresem kopřivu.Sensor nežere a pocitově to není od bavlny tak strašně daleko

                      0 0
              • fireman01  

                Čus, řek bych že se pleteš protože právě rozdíl mezi moirou a sensorem je v tom vlákně. Moira je na bází polypropylenu a Sensor na bázi polyesteru tož tak asi. Tím pádem je třeba actvive nebo coolmax příjemnější od sensoru.

                0 0
          • Vision  

            Sensor je na „hovno“ koupil jsem troje ponožky … však jsem to už jednu někam psal … prostě Sensor= nomore

            0 0
    • slayer  

      Další přiblblá reklama.

      0 0
    • Milan  

      Akorat to tady posiras, a az budes chtit nakou radu, tak tu najdes hovno, protoze sem nikdo nic poradnyho neda, a zas bude vznikat novy forum. Zaplat si reklamu, nech si tu udelat panel a je to O.K.

      0 0
      • fractalis  

        Já myslim že tim bylo mysleno ukazat kde si cykliste mohou take koupit moiru. protoze moiru cykliste take pouzivaji a pokud ma o ni nekdo zajem tak bude urcite rad smerovan na kvalitni eshop. pokud ne, forum zavre a bude cist dal. A nebude premyslet a hledat nejake vymysly co by pospinili autora, ktery z toho treba ani vubec nic nema a chtel jen ukazat shop lidem, pro ktere je urcen.

        0 0
        • Banjo  

          A ty mas Moira shopem spolecnyho co?

          0 0
        • slayer  

          Hele zmikes nebo fraktalis nebo jak si budeš ještě říkat, tohle bylo fakt slabý. :)))

          0 0
        • jose  

          krásný příspěvek za 5min po registraci,mys­lím,že ip by byla stejná s „mikešem“:-)))

          0 0
          • Daf  

            Radoby nenapadna reklama vzbudi vzdy podstatne vetsi rozruch, nez kdyby rovnou napsal otvirame novej shop a co na nej rikate? :)

            0 0
    • xaver  

      co říkáte na roušky Moira? Od 190 Kč plus poštovné za kus.

      https://moira.cz/…-sortky.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse