• default

    Cauky,

    nevite o nejakym dobrym eshopu na obleceni? Schanim nejaky kratky katata, ale na akcebike toho moc neni a na bikestore je akorat moira…

    Diky…:-))

    0 0
    • Krhel  

      Mrkni treba na stranky Kalase – maj i internetovej kram…

      0 0
    • RapMan  

      To jses docela odvaznej kupovat obleceni bez vyzkouseni…

      0 0
      • default  

        Jde spis o informace, kouknout kde je co za kolik a tak. ;-) Ale diky vsem za info!

        0 0
    • Luka  

      http://www.g-sport.cz dobry vlozky, dobre strizeny, super cena. Prodavaji je i v obchodech (treba GEM v praze atd).

      0 0
      • default  

        Juuuu, ale tohle vypada fakt dobre, diky moc. Btw, jaka byla vyjizdka? ;-)

        0 0
        • Luka  

          Nemash zac :) Ja od nich mam ledacos, ale na damsky veci je lepshi 2F.

          Add btw: bozi, necejtim nohu.. jednu – nevim sice proc jen jedna me boli, ale kdo vi, asi zabiram vic levou :) Vyraz nekdy tiez.. ale ne se mnou, jestli si chrt. Docela se nudili, kdyz na me museli cekat. Ja jezdim s vypetim sil – ostatni tomu tempu rikaji VELMI pohodove, ja rikam – docela fofr :))))

          0 0
          • default  

            Zjistil jsem ze mam od nich drez Bonebiker, ten je celkem dobrej, koupil jsem ho u Tyrse… …ani jsem nevedel, ze je to tahle znacka, proste se mi libil.

            Vyrazim urcite, ale mam problem ze pracuju v Karline, takze si musim vzit bika do prace a vyrazit odsud. Chrt rozhodne nejsem, takze budu asi na chvostu…;-D

            0 0
            • Luka  

              Wow.. se nebojish v Karline ? :D

              Hura, nekdo kdo pojede s nama chcipakama (se mnou chcipakem) :)))))

              0 0
              • default  

                Nekdo to musi uzavirat, aby nikdo nezabloudil neeeee? ;-))) Kazdy zavod ma zakoncovaci vozidlo…

                Nooo, pravda je tu par…problemovych obcanu…:-( …ale Karlin uz davno neni to co byval. Kdyz jsem chodil na stredni do Peckovy, tak to bylo docela drsny. Ale ted mi prijde, ze voda ktera to tu vyplavila, tak vzala neco ssebou. Samozrejme, par baraku spadlo, ale diky tomu je Karlin jedno z nejvetsich stavenist v Praze a brzy to tu bude vypadat uplne jinak! ;-) Ale je fakt, ze si bika vynesu az do sestyho patra do kanclu!

                0 0
      • Uža  

        S tim, ze dobry vlozky a dobre strizeny… bych si v pripade G-sportu dovolil lehce polemizovat. Mam od G-sportu kratky kalhoty a vlozka je nasita dost nestatsne – je cela posunuta smerem dozadu. Mam od G-sportu i jiny hadry, takze i tam bych mel nejake pripominky, ale tady jde o kratasy, takze to sem nebudu tahat. Dobra cena – naprosto souhlasim! Proto taky nad temi nedostatky priviram oko a normalne v tech hadricich jezdim.:-) Co rici zaverem? Bez vyzkouseni nic nekupovat, kalhoty zvlast!

        0 0
        • default  

          To je jasnacka, me slo spis fakt jen o to info. Koukal jsem, ze hadry od G-sportu maj skoro vsude. :-)

          0 0
        • Luka  

          Nevim. Mozna mash jen spatnou verzi, chybu v programu. Ja jsem spokojena, napriklad CykloSchein je fakt katastrofa. Blby vlozky, spatne nashity, tvrdou niti, svy povoly, velikosti divny, material nevyhovujici. Od G-sportu jsem ja spokojena. No problemo zatim, jestlie mi neuctovali poshtovny… jako super.

          0 0
          • zdenek  

            Že bys uhodila hlavičku na hřebíček? Poslední dobou experimentuju se sedlem, protože se po vyjížďce cítím, jako když mi někdo nakope. A on zatím CykloShein…

            0 0
            • Luka  

              CykloSchein je desivej, fakt. Posledni vec co od neho mam (dlouhy kalhoty s vlozkou) byly podrobeny odparani vlozky a ted je mam jako „posledni zachrana pred zimou“… proste jen jako rezervu. Na nic jinyho nejsou.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.