• Standa

    Po špatných zkušenostech s rock shox pilot C(tvrdá pružina,přidrhá­vání,únik oleje z lévé nohy-i po vyleštění nohy a výměně těsnění)jsem se rozhodl koupit manželce funkční vidli.Mám dva kandidáty: rock shox duke xc U-Thurn,nebo Fox Vanilla 125 R. Samozřejmě s měkkou pružinou,aby fungovala při váze 52kg.Má někdo něaký lepší návrh? Jezdíme z 95% pouze terén(bydlím v krkonoších)a asi 4× do roka šotolina v Dolomitech. RAĎTE – popřípadě kde dobře koupit.

    0 0
    • RomanH  

      Jeste zbyva treba Marzocchi Marathon S. Jinak vsechno je to dobra volba.

      0 0
    • BB  

      Scott dava na biky s zenskou geometrii vidli Manitou Axel Comp, tak jsem o ni uvazoval pro zenu. Ale vubec nic o ni nevim, tak pokud mate nekdo zkusenost, tak si rad necham poradit. Ten Duke i ta Foxka jsou v mem pripade prilis tezke vahy, moje jezdi takove pohodove lesni cesty, takze neco citliveho a lehkeho, nemusi to byt super tuhe.

      0 0
      • muff  

        Má to žena na Boulderovi – při váze 58 /manželka ne vidle/ po jízdě a čes.ráje,sv. mořici plná spokojenost

        0 0
        • muff  

          zapoměl jsem: 80 mm,Lock Out,po zavření houpe tak 15–20 mm

          0 0
    • peetrys  

      Možná si řekneš, že je to shit, ale žena vozí levnou Manitou Six Diva(dělaná přímo pro ženský).Bikujem celkem dost,má ji rok a dost si ji chválí.Jak dlouho vydrží, to ale nevím.

      0 0
      • BB  

        tu samou ma moje na Scott Contesa a vubec si nestezuje, ale me pripada, ze ta vidle je strasne lina a ze bere pouze vetsi razy. Realny zdvih je tak 4 – 5 cm.

        0 0
    • MartinXC  

      Pro holku – žehličku, tedy pružiny v oleji. Tu Vanilku bude mít s její vahou na celý život, zvláš?, když jí sundáš zdvih na 100. Do ní bych šel (pokud nevadí větší váha) a koupil bych si ji v Praze v RB nebo Programu i s výměnou pružin. Moje ženuška dostala místo Judy SL 2001 – SID Race. Ona váží taky tak půl centu, takže jej má hodně podhuštěnýho a taky to jde

      0 0
      • ROpa  

        panove kolik vy tak vydelavate ?

        ROpa

        0 0
        • McBlacky  

          představ si nějakou částku v CZK, a pak tam místo CZK napiš EUR a už to víš :-)

          0 0
        • RomanH  

          Hele, a sam by jsi si ji koupil ? Proc by zena nemela mit stejne kvalitni vybavu jako Ty, pokud jezdite spolecne a chces, aby ji to bavilo jako Tebe ? Navic ji urcite vydrzi podstatne dele. Je to pravda, leze to do penez, ale jsou i drazsi konicky. Pokud Te to neco bavi, vzdy se na to da usetrit. Zivot je otazkou priorit :o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.