• PT

    Abych nemusel dobíhat denně do obchodu,tak chci jít najisto.Minulé číslo nemám doma,takže tam si to nepřečtu:)

    0 0
    • Meesha  

      Od 25.sprna. Vetsinou se da sehnat o dva dny driv, ale dneska ho nikde este nemeli… Uz mam po 2 mesicich docela abstak.

      0 0
      • PT  

        To já taky,proto nechci přijít o jediný den.To prázdninové dvojčíslo není dobrý nápad.Už jsem začal uvažovat o koupi Pelotonu:)Dík

        0 0
        • Meesha  

          Ja si ho koupil. Zjistil sem, ze je drazsi a je tam furt stejny hovno. jedninej rozhovor s Radesem a pak nejaky tlachy…

          0 0
          • enjoy  

            jdete radsi jezdit:-).ja jdu do hodiny na city terror.jestli se nekdo prida je asi zbytecny se ptat:-)

            0 0
            • PT  

              City terror???Já bych se přidal,kdybych měl s čím.

              0 0
              • enjoy  

                takovy mestsky enduro.co jenom XC bike dovoli:-).v noci mi to jede mnohem lip,asi ze mi ty kopce neprijdou takovy:-).jeste jsem nejel schody ze stalina,dneska musim:-).a stary zamecky schody,ty jsou v noci proste skvely.

                0 0
                • PT  

                  uuuuu,už sedám na kolo a z F-M jsem tam za chvilku:))

                  0 0
                • biker007  

                  vcera sme taky jeli v noci na bika. napadlo nas to pri oslave mejch narozenin. byly teprve 3 rano a my sme byli uz bez penez (a to sem si rikal – to nemuzem prozrat.. a hle, povedlo se:) ) byli sme taky sme uz „celkem“ v nalade.. tak ve 3:45 sme si dali spicha na obvyklem miste a jelo se:)) dali sme celkem 30km po centru plzne, pak ven smer Valcha, Litice. este nikdy sem se nevracel ze svihu v 5:15 rano:)) nastesti se nekonala zadna policejni akce.. jinak by nam museli sebrat i rodny listy:))

                  brzo bude „pilsen night city terror vol.2“. jen musime dat dohromady poradny osvetleni a pak zkusime nejakej offroad. bez predniho svetla to bylo obcas „adventure“ i po asfaltu:) ty zatacky tam ale fakt nikdy nebyly:))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Viz můj příspěvek v „jak na schody“ – v náladě je blbý jezdit. Já jel v Litoměřicích po vinobraní tušim asi ve 3 ráno schody z jezuitský ulice k mostu. Sjel jsem půlku a sed sem si a klepal se. Vůbec sem se nedokázal soustředit a kontrolovat kolo. Ale uklidnil sem se a pak už sem to sjel… :o)) Ale neska si du koupit čelovku. Včera sem pořídil 4 tužkový aku 2,1 Ah… tak eště vyřešit jak to budu vozit s helmou.

                    0 0
                    • senožrout  

                      Vozím čelovku Petzl duo na helmě Cratoni Maniac a nemá to chybu. Ta helma musí mít vzadu žebrování trochu vytvářející plochou stěnu. Petzl na to prodává takový akurát háčky. Všichni na mě koukají ale jak na mar?ana :-) když to vezu s tou čelovkou.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Já zakoupím NN čelovku za příznivý peníz 269,–, na dva články, deštivzdorná (těsněná), výkon i výdrž sice pokulhává, ale co, aku sou nabitý za chvíli a dál než 10 metrů před sebe stejně moc nekoukám. Přemejšlel jsem spíš že to prdnu seshora na přední část helmy a přitáhnu gumovym páskem skrz otvory… no to budu řešit asi až jí budu mít v ruce.

                        0 0
            • Meesha  

              Ja sem na vesnici, takze spis pudu na Village Terrof… :-))

              0 0
              • PT  

                A to tam máte internet?:))

                0 0
                • Meesha  

                  Zas takova prdel to neni. Telefon tu este je. Kdybych byl cely prazdniny bez BF, tak bych zustal v Praze! :-)

                  0 0
                  • Meesha  

                    pardon B-F

                    0 0
                  • PT  

                    jj,ale chtělo by to nějakou permanentku na připojení.Končím

                    0 0
                    • manzesman  

                      Nemame na vesnicich takove moznosti pripojeni k netu jako vy z mesta, ale zase mame jinou vyhodu.Staci mi vyjet 200 m za barak a jsem v lese.Nemusim se tak plahocit pres pul mesta,nez najedu na nejaky teren.

                      0 0
                      • biker007  

                        ja bydlim v Plzni a do lesa to mam kolik.. sirka silnice 50m, parkoviste 20m. nemuzu si stezovat:) a net me beha na 1MBit-u:))

                        0 0
                        • manzesman  

                          Ne kazdy bydli na samem kraji mesta stejne jako ne v kazde vesnici jsi odkazany jen na telecom.

                          0 0
                          • biker007  

                            vlastne na ten telecom nejsi uz odkazanej temer nikde.. viz Eurotel Data Expres.. az vyresi ty problemy s modemy co maji ted, tak to bude na vesnicich celkem dobra altervativa. nebo vlastne jedina rozumna moznost:)

                            0 0
                            • pavitas  

                              videl jsi mapu pokryti? vcera jsem se na ni dival na znackovce et, a az takova slava to neni – odhadem necela 3/4 republiky… :)

                              0 0
                              • biker007  

                                mapu pokryti sem nesledoval.. jen vim ze kamos co stavi barak kousek od plzne do toho pujde.. ale to pokryti se casem bude urcite zlepsovat,ne? ja si chrochtam pri garantovanem 1Mbit-u po kabelu. stoji to temer na korunu stejne jako ten data express. chtel sem jit puvodne do wifi-ny, ale (ne)ochota clenu pilsfree me odradila..

                                0 0
                                • J.A.V.  

                                  Jelikož to využívá tu „starou“ sí? NMT tak bych to s tím zlepšováním pokrytí neviděl tak moc horký. Spíš eurotel hledal něco čím by jí využil, protože pochybuju že to ještě někdo používá na normální volání.

                                  0 0
                                  • biker007  

                                    moje neznalost odhalena:)) ze to beha po NMT sem nejak pozapomel.. pravda, nejak sem se o to ani nezajimal. dokonce na ten presnej nazev sluzby sem se musel podivat na www eurotelu:))

                                    0 0
          • Luka  

            Ano to je presne to, co je v pelotonu i ted: ho*vno. Strasny… to i casopis „Kolo pro zivot“ co ted dosel je zajimavejsi..

            0 0
        • quassar  

          A v cem je velo lepsi nez peloton? Ja ho kupuju celkem pravidelne a nevidim problem.

          0 0
          • enjoy  

            jenze ty jses silnicar:-).co jsem tak do toho nakouk tak bych si ho mozna koupil,kdyby mi nebylo lito tech penez.

            0 0
            • PT  

              jsem silničář a nemám rád peloton.Příběhy mně neznámých lidí mě nebaví.

              0 0
          • Meesha  

            Skoro ve vsem. Takovy diskuze uz tu byly.

            0 0
    • vinca  

      vite prd co je to abstak, peloton jsem koupil bez rozmejsleni, minulej tejden doslo na i na cykloturistiku, a dneska sem sah na stanku po dirtbikeru, rikam vam nectete to velo, nebo dopadnete jako ja :-)

      0 0
      • Meesha  

        Dirtbiker? Tos byl uz asi na umreni,co?

        0 0
      • lubos  

        Cykloturista je nebezpecnej casak. Precetl jsem si jej nedavno, co davali na bike-adventure a chci do Mongolska :o)

        0 0
    • stréc od piva  

      je vidět jací ste pokrytci..nejdřív v diskusi o katalogu velo píšete všichni, jací ste borci, že velo a katalogy nečtete, že je to o hovně, a pak tady píšete takový blbosti, že už máte abstak, a že chcete číst další velo a nemužtet se dočkat…fakt ste teda borci…nevíte co melete za blbosti

      0 0
      • RomanH  

        No pokud si dobre pamatuji, tak skoro vsichni nadavali na VELO-KATALOG, nikoli na Velo

        0 0
      • Gumicuk  

        Zamysli se nad tim co jsi napsal, a uvidis kdo tady mele blbosti…

        0 0
      • Meesha  

        Velo a Velokatalog je trochu neco jinyho. A i kdyby, Velokatalog mam pod postely a koukal sem do nej naposledy vcera…

        0 0
    • blue  

      proc se nepodivas na jejich web?

      http://www.ivelo.cz/

      0 0
    • preacher  

      mě dneska přišlo........

      0 0
      • manzesman  

        doufam, ze ho taky uz budu mit ve schrance :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        No jo mě taky! A nikdo mi ho neukrad, ačkoliv v něm byla vstupenka na sport prague! (v posledních dvou letech se mi záhadně ztratilo vždy číslo se vstupenkou na jarní sport prague… ale vpress mi poslal náhradní, i dyž už bez lístku)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.