• Váca

    Zdravím, poradí někdo jak omezit cinkání této kotoučovky. Je mi jasný, že si asi občas cinkne, taky jsem na to byl při koupi kola (GT Avalanche 0.0) upozorněn, ale tahle zvoní skoro furt. Jde tam dát menší kotouč, který by se méně kroutil? Díky za rady.

    0 0
    • wroum  

      kotouc se nekrouti. krouti se vidle. s pevnou osou si kotouc cinkne jednou za cas

      0 0
    • ROpa  

      mam ten isty bajk, najazdene 220km a uz necinka prakticky vobec, obcas v zakrute cinkne ale proti tomu co predtym je to ok. Odporucam ti nastavit brzdy podla manualu t.j. vizitkovym sposobom a az potom ich „zabiehat“. Sadne si to, dosticky sa obrusia, zacne to brzdit a prestane cinkat…

      ROpa

      0 0
      • Váca  

        Diky, ale já k tomu kolu manuál ke kotoučovkám nedostal. Co to je vyzitkový způsob? On ten kotouč když zvoní tak se docela rozrezonuje… V zatáčce občasný cinknutí by mi nevadilo ta vydle se prostě trošku kroutí. díky

        0 0
        • peak  

          Mam sice HMX1, ale s cinkanim jsem mel stejny problemy.. Zkousel jsem to bezvysledne resit (nejsem ale zadnej odbornik, takze spis tak stelovat, povolovat, utahovat, co se dalo) .. po case, co uz jsem rezignoval, to ale samo UPLNE prestalo.

          Mam ted novej bike s tema samejma brzdama a cinkaj zase uplne stejne, jako ze zacatku u toho prvniho :-)

          0 0
        • ROpa  

          pozri sa na stranku sramu a najdes to tam, bolo to tusim pdfko… a dokonca na stranke ceskeho dovozcu som nasiel do powerpointu prezentaciu ako servisovat tieto brzdy step-by-step. Tak no problem.

          Este ti mozem povedat ze mam najazdenych 500km a zadna brzda necinka vobec ani v zakrutach… a predna v zakrute alebo na nerovnostiach cinka, pretoze Pilotka rozhodne nie je Marzochi co sa tuhosti tyka… ked budem pozerat najblizsie dosticky tak to skusim este nastavit aby bola na predu vacsia medzera ale obavam sa ze nijako vyrazne to uz zlepsit nepojde. Proste na obcasne cinknutie predneho kotucu si musis zvyknut. Ja som si zvykol a lubi sa mi to. Aspon viem ze tam ten kotuc este je ;-)

          ROpa

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.