• madar1

    chci koupit nove lx kliky a nevim jestli starsi typ ve sleve,nebo uz hollowtech.je vtom podstatny rozdil.rozdil v cene je skoro litr.oboji jsou oktalink.dik za pomoc

    0 0
    • Pavlos  

      nebo pockat na 2005?

      0 0
    • Marry  

      Ja jsem si koupil starsi LX ve sleve za 2500 Kc i s osou …jsem s nima maximalne spokojenej :)

      0 0
    • Vilém  

      Myslel jsem ze holowtech je oznaceni dute kliky.Plne kliky se na octalink nedelaly.Vozim LX 2002 s dutou osou a az na osu ktera ani ne po 5000km odesla,jsou dobry.Osa shit, a to je jeste z dob kdy byla LX a XT stejna,typ 71.Nejsem sam komu odesla,kamos to stejny na Ultegre, ani ne pul sezony a vakl 5mm.Ted to snad bude lepsi,byl to prvni rok co se delala.

      0 0
      • biker007  

        me vydrzela osa BB-ES 51 do LX-ek mod.2003 skoro rok, teda cca 9000km, vcetne jezdeni v zime. ted uz ma dost velkej vakl a vrze. este ze sem novou koupil vcas za 20 Euro, tech skoro 1100 v kamenaku je brutal. cekal sem ze vydrzi trochu vic.

        0 0
        • Air  

          hmm a pak si kupujte kliky s Hollowtech II :( sice je vsichni opevuji, ale jak to tak vidim, tak asi klasika bude rozhodne levnejsi – menit cele kliky kvuli stredu je pekna rana!

          0 0
          • lubos  

            Ne, neni to tak. Mas kliku napevno s takovou trubici. Na ni nandas druhou kliku. A na obou stranach jsou misky s lozisky. Cili, zadnej klasickej stred. Kdyz se ti posere lozisko v miske (mimochodem vypada, ze neco vydrzi), tak proste jenom vymenis misku. Neivm ale kolik stoji ta miska. Cili zadna vymena klik. Co se mi ale nelibi, i kdyz to asi nebude mit nejake velkej vliv, ze vlastne kliky jsou podstatne sirsi v miste upnuti. Ale myslim, ze zakriveni je takove, ze se to da srovnat s klasikou 113mm sirkou. Alespon jsem to tak nameril, dle vzdalenosti od sedlove trubky. Takze mi zbyva jenom zjistit cenu tech misek, a pokud to bude rekneme tak do 500,– u XT, tak dlasi kliky uz asi jenom tyhle. Uz me nebavi po kazdem bahennim maratonu menit/cistit stred. Navic, XT kliky maji dobrou vahu a XTR lze vahou sice prekonat, ale neni to uz pak srovnatelne rekl bych moc.

            0 0
            • Air  

              a ta tuhost je taky supr.. ohlasy jsou zatim veskrze pozitivni. Tak snad to tak zustane a MTB se posune nadobro zas o krok vys. Jen jsem zvedavej jaky budou ty LX 2005. Skoda ze uz nedelaji zase stejny design jako u XT. Protoze ty LX do tohodle roku byly fakt suprovy, masivni, tuhy – skoro jako XT a za dobrou cenu. Uvidime jak vyrukuje Shimano s cenovou politikou na novou sadu – bude to zajimave – hlavne ty LX kliky, dualy, kotouce, prehazka (doufam, ze i tu prehazku vylepsi, ta soucasna je v podstate jako Deore).

              0 0
    • Air  

      ja byt tebou pockam na cenu novych LX 2005 do zari-rijna, pak bych se rozhodnul. Ale jinak ty klasicke LX jsou super. Urcite bych bral s Hollowtech – dute kliky jsou super – lehke a tuhe. Octalink nemam a nijak nevadi – pry se casto povoluji – znamy takhle vytratil sroub (a toje servisak :), novej ho stal 350… Kazdopadne Hollowtech I ano, Hollowtech II – zalezi na penezence a tvych preferencich ale na soucasne XT 2004 s Hollowtech II jsou zatim fakt dobry reference. Neslysel jsem vubec nikoho si na ne stezovat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.