Lx kliky 2005 hollowtech II + příslušenství

12 nepřečtených
  • aku

    Koupil jsem tyto kliky a k montazi misek je treba special klic + takova plastova hvezdicka pro pritahnuti leve kliky. V novem velu 1/05 pisou ze tento klic by mel byt soucasti originalniho baleni klik. Samozrejme jsem kliky dostal bez neho. Tak se chci zeptat jestli je taky nekdo ma a dostal k nim tenhle klic. Do obchodu zajdu az po vikendu tak delam sondu co na ne mam vybalit

    0 0
    • jecnak  

      LXa mam taky ale klic jsem nedostal.

      0 0
      • aku  

        kupoval jsi ten klic nebo si to utahl sikovkami pres hadr ;)?

        0 0
        • Lada1  

          muzu ti to zapujcit

          0 0
          • aku  

            Diky moc. Zajdu si ho koupit. Mam v umyslu si udelat sbirku atypickeho naradi od Shinama ;).

            0 0
        • jecnak  

          Sikovkama to ani nezkousej, to nemas sanci dostatecne utahnout. Pujc nebo si kup ten klic. Nekupuj ale nic jinyho nez Shitmano, protoze nektery klice maji tu nastrcnou cas celistvou a u nekterych fullu pak stred kvuli precnivajici zadni stavbe nejdu utahnout.

          0 0
          • aku  

            Diky za radu. Klic si minim koupit. Po telefonickem dotazu do nejmenovane prodejny v Ostrave (modri vedi) mi bylo sdeleno ze mi ho pujci. Coz je super. Po dotazu kolik by stal mi bylo receno kolem 2000. Malem me ranila mrtvice dokud jsem se na netu nepodival na cenik od Langeho (kolem 340kc) ;). Takze tak

            0 0
            • Lada1  

              ja to kupoval na velotrade.cz zavolej tam mozna ho maji na prodejne (Havirov) ale jinak si myslim, ze to staci pujcit, protoze to potrebujes tak 1× za sezonu

              0 0
    • BB  

      asi se zde popletly dva ruzne klice, soucasti baleni je ten maly plastovy pro poveleni toho bocniho sroubu, ktery kliku pouze pritlacuje z boku. Ten hlavni zelezny klic soucasti baleni neni a musis si ho koupit.

      0 0
      • aku  

        Bohuzel jsem nedostal ani jeden. Ale ten plast na levou kliku stoji kolem 30kc a na misky koupim v kovysu (viz prispevek vys)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.