• CraObs

    cau, zaujimali by ma reakcie a skusenosti na tieto brzdy.. je to novinka a uvazujem ze ich zoberem.. maju dobru cenu, su lahke, zbavili sa paralelgramu ktory chytal strasny vakel.. Jazdi ich niekto z Vas? Pripadne mozte zhodnotit aj nove LX Vbrake brzdove packy..

    0 0
    • enjoy  

      Deeesnej vakl!:-)).to jsou furt historky:-))

      0 0
      • CraObs  

        no ono bracho ich ma a super vakel to ma.. :) a u kamosa tiez..

        0 0
        • enrico  

          ma to vakel, ma, ale brzdi to furt stejnako, takže je mi to fuck

          0 0
    • Veeteck  

      Nemam zkusenosti, spatny urcite nebudou. Mozna bych popremyslel o Avid SD7, cena ± stejna.

      0 0
      • CraObs  

        nj.. avid sd7 by som bral.. ale uvediem ta do cien u nas.. LX s paralelgramom 2005 – cca 750,– SK LX bez paralelu 2006 – cca 850,– SK XT – 1300,– Sk AVID SD5 – cca 950,– SK AVID SD7 – cca 1400,– SK

        takze o rovnakej cene sa mi moze snivat.. uz zistujem ci sa daju objednat z CR cez net :D

        inak tie ceny su samozrejme za jednu celust.. takze vsetko x2

        0 0
        • Veeteck  

          Heh, to si delas srandu, ne? I kdyby si mel dat 250 Kc za postovny, tak by se ti to vyplatilo od nas.

          0 0
          • CraObs  

            :) vsak prave to… za to zaco kupim u nas jednu u vas mam par… kukaj.. asi najlepsi obchod, najvacsi sortiment: www.kaktusbike.sk/…ty/index.php

            a jeden z online shopov: www.bikeshop.sk/

            a ceny su vsade rovnake.. minimalne toho Shimana, Avid nemaju uplne vsade..

            0 0
          • CraObs  

            no posta by mala byt asi 250KC, kurz asi 1,3–1,35

            takze ked zoberem brzdy SD7, packy SD7 + posta a kurz 1,35 tak ma to vyjde 2916 SK keby som to kupoval u nas tak len celuste ma vyjdu 2800, a packy SD7 stoja 1700 = 4500 SK

            budte radi ze ste radi s takymi cenami :D

            tusim zacnem uvazovat nad ceskymi SD7 a nie slovenskymi LX :P

            0 0
            • lubos  

              Kludne to tak urob. Ja uz som v Cechach nakupoval tento (a minuly) rok asi 5× (nielen bike veci). Niekto vie poslat cez UPS, ale obvykle je to v pohode dobierkou cez postu. UPS pride do 48hodin kam chces, posta od 48 do tyzdna obvykle. jedine co potrebujes je naklikat co chces, a ist na postu. Co je niekedy podstatne menej casu a penazi ako chodit do kamenneho obchodu.

              0 0
              • TheIF  

                A nevyplatí se objednávat přímo z Rakouska, Německa tam mají ještě lepší ceny neuž u nás a i tak se budeš potýkat z mezinárodní platbou :-)

                0 0
            • venca1  

              1.to jsem nevěděl že u vás je tak draho ,čím to je? Že by víc na východ=dražší zboží? Vždyť ani u nás nejsou úplně levné díly. 2.Já mám lx05 a žádného pantagrafu jsem si nevšim, jinak spokojenost.

              0 0
            • martt  

              Nechces tieto?

              Cely set aj s packami za 57,–EUR (2200,–SKK) www.yatego.com/…bike-parts/p

              Zaujimave, ze dnes sa na to ktosi pytal aj na bikemagazine, bol si to ty?

              0 0
        • poiko  

          teď jsem viděl na bikemarket.cz (nebo tak nějak) Avid S7 za 1500 komplet

          0 0
    • Charlie cross  

      mám je jsem s nima spokojený prozatím ubrzdili všechno jen za mokra trochu piští

      0 0
    • JohnyLi  

      Taky je mám. Spokojenost, ale chce to brzy vyměnit špalky. Teď mám tříbarevný BBB a jsou docela gut…

      0 0
    • yoggi  

      mam lx brzdy ale nie 06. a na prednej jedna strana chytila trochu vôlu ale brzdi to stale rovnako takze zatial neriesim , mam na salame :)))

      0 0
      • CraObs  

        j to mas s paralelgramom ale ze? prave preto som chcel vediet o 2006 lebo tam ten paralel uz zrusili.. uz su to klasicke celuste ako ostatne.. ale uz su dufam na ceste tie avid sd7 aj s packami :D

        0 0
        • JohnyLi  

          No já mám zkušenost s s verzí jak 05, tak 06 a rozdíl v účinnosti není znát… Ale je pravda, že ty 06 už maj malej vakl taky, ale brzdí pořád stejně. Mám na nich asi 1500 km.

          0 0
        • yoggi  

          mam ich s paralelgramom

          0 0
    • ada  

      mam tieto: www.bagbike.cz/?…

      brzdia dobre a ziaden vakel po roku nemaju

      0 0
    • krabica  

      Tu maj za 1510Kč celý kompet brzdy + páky SD7: www.bikemarket.cz/product.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.