• cubas

    NEvite nekdo, kde se daji v praze koupit?

    diky C.

    0 0
    • kovar  

      dojeď na BeskydTour MTB, tam prej budou se stánkem.

      0 0
    • blue  

      kdyz si stoupnes celem pred vchod do Kotvy, tak po pravy strane na rohu Revolucni je takovej divnej sport, tam jsem videl plnej stojan R2

      0 0
      • cubas  

        diky, tusim ze vim kde to je. A propo co vase zkusenosti?

        0 0
        • dave lister  

          mám je právě od Krkonošskýho maratonu, takže cca týden, tzn. dvě vyjíždky na kole. mám model se třema barvama skel (tmavá, lehce zatmavená a žlutá). výměna skel jde trošku ztuha, doufám, že se to moc neochodí a skla nebudou vypadávat. na kolo mi nejvíc sedí ta lehce zatmavená skla (i víc než čirá co jsem měl doteď). jsou docela komfortní, alespoň ma mojí hlavě sedí dobře, s helmou si navzájem nepřekáží. jen moc nevěřím tomu samočistícímu pytlíku.

          0 0
        • Jenda  

          no na jare jsem je vyhral v tombole na jedomelickym maratonu a ackoliv jsem do ty doby na kole s brylema nejezdil tak od ty doby jenom v nich

          0 0
          • cubas  

            Tak jsem je nakonec poridil a musim rict, ze po tom, jak jsem byl z predchozich brejli skeptickej (dav roky jsem jezdil uplne bez nich), je to fakt dobry. Sedej vyborne, hlavne pekne vetraj, a barva tmavych skel nevadi ani kdyz je pod mrakem.

            0 0
    • dave lister  

      teď jsem je viděl v Komersii v Podolí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.