• goood

    Chtel bych si poridit nejake sportovni bryle na kolo, pokud mozno aby mely vymenitelne filtry. Ale nechce se mi davat 3500 za Rudy Project. Rozumna cena tak do 1000 Kc. Cekam na vase rady. Diky

    0 0
    • Daf  

      Kolem 1000kc se daji koupit bryle R2 a mas k nim v cene navic myslim cira a oranzova skla.

      0 0
    • K2  

      Point – pokud ti nevadí cena do 500,–

      0 0
      • goood  

        To mi vubec nevadi :-) A nevite, kde se daj sehnat ? V Praze ? Nebo nejakej e-shop…

        0 0
        • K2  

          www.mcsport.cz – zeptej se, komu je v praze dodávají, nebo si je nech u svého LBS (local bikestore) objednat. Vyplatí se vyzkoušet, každý má jinou hlavu. Navíc dostaneš pytlík a šňůrku – hodí se na horách.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            MC Sport zasilaval velmi ochotne i na dobirku, ale to zrovna u bryly nemusi byt to prave.

            0 0
    • petr  

      Mam Axon Carier II. Spokojenost. http://www.axonsport.cz/br3sk.htm

      0 0
    • ddd - andy  

      Nebud troskar a porid si „Ócka“ M-Frame.. :-)) Ale jinak, asi relaxy – maj je skoro vsude..

      0 0
    • Vrci  

      Mám uvex Xeno-Pro, stály 800,– skla: černá, čirá, žlutá. Ale už se asi nedělaj.

      0 0
    • JFB  

      axon Eagle, cca 350 s jednema (tmavejma) sklama, da se dokoupit ciry a oranzovy (po 80 Kc)… sem s nima spokojenej, za tu cenu…

      0 0
      • MARIN  

        Taky jsem s nima byl spokojenejasi 3 roky nez jsem poridil RudyProjekt Skeey

        0 0
    • goood  

      Tak jsem nakonec poridil bryle Force, celkem 4 druhy skel (cerny, polotmavy, ciry a zluty), za 980,– Ale diky za rady!

      0 0
    • senožrout  

      Po 3× zničených Axonech, krerý mi praskaly i bez dotyku na xichtu. Maj nějaký křehký hmoty ty Axoňáci. Tak AXON UŽ NE! Teď mám BBB Challenge. 3 skla. Odolný. Dobře sedí. cca 800Kč. SPOKOJENOST!

      0 0
      • blue  

        když máš zrovna smůlu, tak si moc nevybereš… mě asi před dvouma rokama z oakleyí zůstala každá půlka v jedný ruce, když sem si je sundaval :-)

        0 0
        • wroum  

          ja mam oakleye uz asi 5 let a zlomit se mi je este nepodarilo, a to sem je padem uz rozebral nescetnekrat (kolo a lyze). zato titanovy „neznicitelny“ dioptricky brejle sem zlomil uplne presne jak rikas – sundal sem je z xichtu a byly na dva kusy.

          0 0
      • mike!1  

        já jsem měl taky axony a taky mi 2× praskly jak jsem je nasazoval na ksicht

        0 0
    • Lada1  

      Mojave – ca 6 skel, 2 obroucky. cena asi 1200kc. vyber ve sklech je velky, jsou tam taky polarizujici

      0 0
      • wroum  

        at zije teleshoping :-)

        0 0
      • Staenly  

        Ja mojave mam (tata si je koupil – ne na kolo nastesti) – jediny skla ktery se daj pouzit sou ty hnedy univerzalni – ostatni se zamlzujou, zkreslujou a docela snadno se skrabnou…Jeste ty zluty do sera obcas vyuziju…

        0 0
        • vlk  

          a co ty polarizační skla.Jaké jsou ty.

          0 0
          • Staenly  

            To nedokazu moc dobre posoudit, na muj vkus sou do lesa moc tmavy, takze sem je mel jenom parkrat na silnici, tam mi prisly ok…Jo ale zapomnel sem napsat docela podstatnou vec, ty bryle mi moc nesedi, takze co sem napsal muze byt ovlivneny timhle…

            0 0
    • x-mass  

      Zkousel jste nekdo Cratoni – Speedblade?

      0 0
    • mn  

      Axon už nikdy více!!! Třikrát prasklý rámeček.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.