• jaski

    shanim brejle tak do 600 +/- ale aby meli aspon jedny sklicka navic nebo spis dvoje do ruznych podminek

    0 0
    • spipi  

      zkus se treba podivat po UVEX (napr. www.bikecentrum.cz)..myslim, ze by v tyhle cenovy kategorii mohli naky s vymenyma sklama existovat..

      0 0
    • TinkTink  

      www.mcsport.cz/…ml/bryle.htm akorat jsou levnejsi no…ale treba to nebude vadit :)

      0 0
    • jaski  

      a co treba axon?a jiny vyrobci by nemeli neco podobnyho?

      0 0
      • Pijer  

        Měl jsem AXONy rok, choval jsem se k nim slušně a stejně mi při výměně skel praskly. Teď mám www.jmctrading.cz/shop.php?… jsem zatím spokojenej.

        0 0
      • vlk  

        Axony s čirými skly mám.Dost zkreslují-hlavně výškově.je to jakoby jsi seděl na vyšším kole.Ale pochybuji že v cenové relaci do 1000 Kč budou nějaké co nezkreslují

        0 0
        • x-mass  

          Ja mam Briko, ale tam asi malinko nebude sedet ta cena (cca 2000,–). Zamlova se mi, ze nemaji zadne nozicky, nezkresluji, nemlzi se, jsou vetsi a hodi se uplne do kazdych podminek. Podle vseho jsou urcene na bezky, ale koho to stve, ze? http://www.briko.com/…o/detail.jsp?…

          0 0
          • vlk  

            Po tom co jsem si zkusil jakési rudy project, jsem taky uvažoval.Ale u mě mají brýde dost krušný a často i krátký život.Tak do toho nechci moc vrážet.Nevíte někdo jak jsou na tom se zkreslením Ty Uvexy. Přecijen je to taky značka.

            0 0
            • kajulka2  

              Já mám Uvex Airwing, nevím jestli se u nich dají vyměnit skla, ale nezkreslujou, nepotí se a zatím jsem je poslal na beton za jízdy jednou a přežily to bez větší újmy

              0 0
            • x-mass  

              To fakt nevim, ale muzu rict, ze to je jedna z mala znacek, ktere se povedl design na 100%. Mam od nich prilbu a bryle na lyze a nemuzu si je vynachvalit. Mel jsem na ksychte i sportovni na kolo. Byl to nejaky top model a byli polde mne v pohode.

              0 0
            • Bobo  

              Moje Uvexy za <1000,– nezkreslují, ale loupe se z nich barva a zůstává mi za ušima, což mě přimělo k rozhodnutí na brejlích příště nešetřit.

              0 0
    • JFB  

      axon eagle, prodavaji se cca za 400, s tmavymi skly, ale daji se k nim prikoupit i cira a zluta á 80 Kc (ceny z minuleho roku). jsem s nima spokojen, za tu cenu jsou v poho…

      0 0
    • JoeSverige  

      Právě jsem objednal Tuareg od pointracingu na Trinnity. Zdaj se ok.

      0 0
    • Andrew  

      Mám point racing Gobi a naprostá spokojenost. Výměna skel není problém, dobře větrají a za ty prachy paráda

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.