• L1

    Zdarec bikeři, chci si koupit nové brýle na kolo a nějak si nemůžu vybrat. Možná by pomohlo pár vašich tipů a zkušeností. Uvítal bych i fotky. Dík

    0 0
    • djano  

      Do integraly ? Dioptricke ? Alebo…

      0 0
      • L1  

        Spíš to alebo, dioptrické ne, normální brýle proti slunci,(mouchám at­d.)

        0 0
        • gobike  

          Taky to resim. Kolik chces investovat?

          0 0
        • djano  

          Este skus specifikovat kolko si ochotny do nich investovat, lebo sa dockas odpovedi typu : Oakley, Rudy Project, Briko a pod. Osobne som spokojny s Block, cena je prijatelna, kvalita tiez. (Relax ani R2 som neskusal, Axon sa mi uz tolko nepozdava.) Este mozno nejake Uvex (kamaratka si ich pochvaluje) a este stale mam starsie skvele lacne Diadory s velkym zornikom. Este mozes mat citlive oci ako ja (dost mi slzia ked mi podfukuje, hlavne v zime) pripadne iny problem. Bryle sa totiz nekupuju ako saltre alebo retaze.

          0 0
          • TheIF  

            jj UVEX vypadaj hodně dobře a ani nejsu zase tak moc drahé Sportsonic www.bikecentrum.cz/uvex.php?… nebo i Shooter sv za 990 Kč vypadá dobře www.bikecentrum.cz/uvex.php?…

            0 0
          • pos3k  

            do relaxu bych uz nesel, ty co mam silne zkresluji (kdyz jsem jel bez bryli tak jsem ani nemohl jet poradne jak jsem byl zblblej), na mtb bych doporucil cire ci jen svetle zbarvene skla, slunko mi prevazne pobere stitek helmy

            0 0
            • Charlie_R  

              S Relaxama stejna zkusenost, pripadal jsem si tak o pul metru vejs – je to hnus:)

              0 0
          • borda  

            no, relaxy se mi nepozdavaji rozhodně vice jak axony. Jinak mam rudy project, uvex a R2 a všechny vyhovujici. Nejradši ale vozim ty R2

            0 0
    • H1J4CK3R  

      No já si asi pře měsícem koupil BBB BSG-26 Protector a můžu je jen chválit. Jsou u nich v základu 3 zorníky (první barva podle obrouček, pak žluté a čiré). Jsou lehké a dobře sedí. Cena kolem 1500,– je taky přijatelná.

      0 0
      • L1  

        No tyhle BBB vypadají dost dobře, ale já bych se rád vešel tak do těch 1000 Kč, kdyby to šlo. Viděl jsem celkem solidní relaxi za něco kolem 600 Kč tak snad něco v téhle cenové kategorii.

        0 0
      •  

        Bacha na ten malej znáček BBB na boku. Mě se nějak vytratil a brejle nejsou už tak hezký. Letos jsem je odložil a přešel na Uwex Crow Pro. Ahoj

        0 0
    • Smazaný účet  

      Vozim Axon Baracuda za 590 Kc. www.axonsport.cz/…hastrana.htm Nie som ich agent. Som s nimi spokojny. Uz druhu sezonu.

      0 0
    • Manas  

      Oakley Valve Fire shadestation.co­.uk/images/oa­kley/valve_sil­verfireirid.jpg Po sleve, paradne se s nima kouka.

      0 0
      • pepek  

        Opravdu se v nich kouká líp? Mám totiž malý problém, že když se chci kochat krajinou, tak v brýlích se mě jeví jako placatý obraz, bez hloubky. Používal jsem ale vždy jenom laciné brýle, neboť je pořád ztrácím. Myslíš, že za ty 3000,– se mě ta hloubka projeví.?

        0 0
        • Manas  

          Jako obrazje proti levnejsim nezkresleny, s hloubkou neni problem a i na okrajich skel to neni zkreslene. Coz je vyrazna pomoc. Zaroven se opravdu nemusim bat ze jsou odflakle atesty nebo ze bryle jsou jen tmave a propousti UV. Nelituju tech penez, jezdi se mi v nich vyrazne lepe. Coz ale muze byt placeo efekt :-)

          0 0
          • Manas  

            „placebo“ efekt samozrejme. Nicmene myslim ze ani R2, RP ci Uvex na tom nebudou zle. U me zvitezila cena a design. Uzitna hodnota byla v cene :-)

            0 0
          • pepek  

            No tak dík, mě nezkreslují ani brejle za 160,– Kč, jde mě jenom o tu hloubku obrazu prostoru (a tím i o hloubku dojmu:-)

            0 0
            • Manas  

              Ne, zadnej problem. Subjektivne mi prijde obraz lepsi , ale nevim jak to popsat slovy :-)

              0 0
    • black.horse  

      Rudy Project nebo Oakley… nebudeš litovat

      0 0
      • tulda  

        myslim, že bude litovat toho průvanu v peněžence :-)

        0 0
    • Jirik123  

      point, jsou za velmi priznivou cenu a kvalita je podle dobra

      0 0
    • Lance  

      BBB, idealni pomer cena/kvalita, mam dvoje a max. spokojenost zatim. Davat za bryle vic jak petikilo – z toho jsem vyrost

      0 0
    • wertigo  

      jestli mate ve meste pracovni odevy, tak se tam podivej jestli nemaji bryle uvex. u nas ceny od 60–360kc. bryle vypadaji super, daji se nastavovat, delka nozicek, sklon skla(zalezi na typu bryli). treba hnedka ty prvni zde www.uvex.cz/index.php?… vypadaji velice dobre. cena v cenniku tusim 180,– a to se vyplati ne :-)

      0 0
    • rich  

      mam odpoved-otazku. pouziva niekto bryle specialized so sklami prisposobujucimi sa svetelnym podmienkam? by ma zaujimalo v akom rozsahu sa dokaze menit ich zafarbenie a ci ich proklamovanych 15s v realite funguje a nie je to dlha doba pri prechode z lúky do tmaveho lesa.

      0 0
      • pepek  

        Myslím, že i 1,5s je strašně dlouho. To už budeš objímat strom. Není to chyba? Spíš 15 ms.ne?

        0 0
    • tulda  

      Na tyhle uvexy (supersonic) sem koukal taky. Na obrázku vypadaj pěkně, ale uchycení nožiček maj na můj vkus dost fórový (zkoušel sem si je). Myslim, že víc jak rok ježdění na kole nevydržej. Proto kupuju brejle do 1000 kč, ty se daj vyměňovat čestěji a tolik to nemrzí

      0 0
      • tulda  

        aaa, těsně vedle :-)

        0 0
      • RomanH  

        No tak zrovna UVEX Supersonic ma muj otec. Kdyz mi praskly Relaxy, tak jsem uvazoval o nejakych lepsich – pujcikl jsem si od nej ty Uvexy a od brachy jeste nejake Carrecy, ale moc jsem z nich nadsenej nebyl. Nepozoroval jsem ani ostrejsi obraz, ani rychlejsi reakci na prelom svetlo/tma. Rozhodne bych za ne nedal ani 1000 Kc, natoz 2500, za kolik je tehda koupil. Nakonec jsem si koupil POINT GOBI (tusim za 400 kc s vymennymi skly) a jsem s nima moc spokojenej.

        0 0
    • prodi  

      Catlike Aero

      0 0
    • Vrci  

      www.bikecentrum.cz/images/img.php?…

      Mám k nim čirá, tmavá, modrá a žlutá skla. Nefouká pod ně.

      Při zkoušení v obchodě si vem s sebou helmu, UV A, B a C filtr by měl být samozřejmost.

      0 0
    • james11  

      Vozím Juvexy (jiný model než je v odkazu) viz zde:

      www.velkoobchod.cz/…oodsitem.asp?…

      0 0
      • mdk  

        Ja mam R2 a perfektne no neuznali my reklamaciu ked som spadol z biku a zostali v nich sramy :-)

        0 0
    • Splinter  

      R2,výměnný skla, max spokojenost.

      0 0
    • wroum  

      po zkouseni vseho mozneho, levneho i draheho sem zakotvil u Oakley a este u nich nejakej cas urcite vydrzim. lepsi brejle sem na ocich nikdy nemel.

      0 0
    • Gorgov  

      Rozhodně doporučuju OAKLEY PRO M FRAME, měl už sem dost brejlí, ale tohle je naprosto nepřekonatelný, neumim si představit v čem by mohli bejt lepší. Možná ještě stěrače potu tomu chyběj :)

      0 0
      • L1  

        No ty Oakley jsou určitě dobrý, to věřím, ale dost drahý, na to asi nemám. Takže bych to zatím viděl na některé z těchto- Point, Uvex nebo Axon, snad mi něco bude sedět :)

        0 0
        • Gorgov  

          Kdybys měl v Americe někoho kdo pojede do Čech, je to řešení, já je kupoval taky tak za 110 dolarů – 2500. to už celkem de. Nebo bych kouknoul treba po nemeckejch eshopech, myslim, že tak předražený jako u nás nikde jinde bejt nemužou

          0 0
          • enjoy  

            nejlepsi je v novym velu test bryli a u m-frame je tam cena od 8000,– :-)).to panove trosku ulitli:-)).

            0 0
          • Manas  

            Ja jsem trefil slevy na Flore, tam je meli za 3k. Ja kupoval ty Valve za 2.4k

            0 0
    • Biker jak Pes  

      Využiju thread, jak si kupujete brýle, po netu nebo osobně c obchodě? Nějak si nedokážu představit nakupování po internetu, protože pak mi pošlou něco, co mi vůbec nebude sedět. Zkrátka bych si je musel vyzkoušet…

      0 0
      • gobike  

        No prave mam vyhlidnuty jedny na netu a mam je strach vzit ze mi nesednou:-/

        0 0
        • H1J4CK3R  

          No v obchodě, ale vybírám si přes internet :-). Prostě si nějaké vyberu, pak prodavači (jsem celkem stálej zakaznik) řeknu ktery chci, on mi je objedná a pokud nesednou tak mi objedná jiný. Cenu sem měl dokonce lepší než v e-shopu.

          0 0
    • K2  

      Doporučuju Point – nejdříve jsem vozil Sirius (praskly po cca 3 letech), teď mám Tuareg a spokojenost. Výměnná skla, obal, šňůrka = cena okolo 400 Kč

      0 0
    • dada  

      já mám nedopatřením RPéčka (Rudyproject Kerosene)- koupil sem je za 1100 po 50% slevě z 2200 když v Manii sem je viděl za 3200 – jinak bych si to v životě nekoupil jen pro to že mi to přijde jako snobárna a teď vím že až je nedejbože zničím tak pudu, vytáhnu ty tři litry a koupím si další. Ale vypadá to že je chválabohu jen tak nezničím-sou to taky první brejle ke kterejm se chovám slušně a navíc k nim byl i pěknej case…

      0 0
      • dada  

        jo chtěls vobrázek-rád přidám-ten karbonovej design je fakt libovůstka, měl bych si kvůli tomu koupit něco kabonovýho i na kolo :)

        0 0
    • cat  

      www.rudyproject.cz/…SN760342.jpg tyhle,nebudes litovat a pouzivam je i na civilni noseni.hlavne ze si je muzu „namodelovat“ na hlavu,mam treba sirokej koren nosu,taxem jen rozsiril nosniky a sedi jako ulity:)

      0 0
    • Misiak  

      bbb navigator2, 3 pary velkych skiel-ochrani aj ked od predneho kolesa lieta bordel, nepodfukuje ich, mne paradne sadli, cena 600–700kc skusal som aj bbb winner a protector (oboje drahsie) ale mali mensie skla-plasty a hlavne nechranili oci od zakernych utokov zdola (od kolesa)…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.