• Darkson

    Tak se schválně pochlubte, jakej je váš denní rekord na biku a zda na silnici nebo v terénu? Docela mě to zajímá. Nakousnutý to bylo už v jedné z předchozích debat:-).

    0 0
    • Pekáček  

      205km po vykotlaných vedlejškách na biku s nosičem a báglem, trasa Hradec Králové – Brno Šlapanice, nebyla to zrovna nejkratší cesta, ale pohoda.

      0 0
      • Splinter  

        Cos tady dělal???? Čumím!

        0 0
      • Krutor  

        Chlapi, klobouk dolů ! Neumím si moc představit, že by moje prdel tuhle dardu vydržela. Většinou se začíná hlásit už po 50-ce :-). Já mám nejvíc mizernejch 100 (i když z 90% v terénu).

        0 0
      • B0B0  

        Nieco podobne. 220 km, na horaku so slickami, vacsinou po asfaltkach z Lipt. Mikulasa do Dubnice cez Zelezno, Donovaly, Sturec, Vysehrad a Homolku. Tyzden som sa z toho spamataval. :-)

        0 0
    • RUMcajs  

      225Km. Z Ul někam za Beroun směr šumava. S báglem na zádech :-(, spal jsem ve křoví, ale na tu 1 noc než jsem se dostal ke Kaplici (kus od Krumlova), to zas nebylo tak nepohodlný.

      0 0
      • Uwe  

        To jsi jel jel ale po silnici, nebo v tertenu jestli jo tak Ti budu řikat di smrti pane !

        0 0
    • Darkson  

      Já mám už letitý maximum z Prahy do Tanvaldu, samozřejmě po silnici, něco málo přes 150 km. Docela se bavim, jak vidim ty ujetý vzdálenosti, když si vzpomenu na lidi, co mi tvrdili, že nechtěj horský kolo, protože se s ním nedá jezdit po silnici:-)

      0 0
      • Pekáček  

        Já onehdá jel na oceláku s elastomerkou, dneska jsem už mlsnější :o) Ale je fakt, že na některejch silnicích drncá i bike, v noci je taky daleko bezpečnější než silnička.

        0 0
        • mike!1  

          naše cesty jsou teda fakt v hrozném stavu. včera si to fičím směrem domů z projížďky a na silnici 1. třídy předjíždím nějaké víkendové cyklisty a najednou kde se vzal tu se vzal uprostřed cesty propadly kanál. mít silničku, tak už je asi po ní. předním kolem jsem to ještě nadzved ale zadní jsem už nestih. Málem jsem si nabil hubu…

          0 0
          • Darkson  

            já si taky myslim, že většina vedlejších silnic u nás je spíš na fulla než na silnici

            0 0
            • jakub  

              jo a to poradny endurko nebo sjezdak (((((-:

              0 0
              • Darkson  

                sice ne pro ježdění na silnici, ale právě shánim nějakej enduro rám:-)

                0 0
            • mike!1  

              obdivuju silničáře jak na nich můžou jezdit. včera jsem potkal nějakou skupiu silničářu a vypadalo to jako by jeli slalom. já jsem měl tu výhodu že jsem si na biku ty ďury přeskakoval:-)

              0 0
              • dancing dog  

                hlavní důvod, proč jsem ze silničky přešel na crosse, co se asfaltu týče- zvlášt když má člověk metrák…dokonce můj brácha, ortodoxní žiletka si nedávno koupl bajka. Už ho to věčný čumění do asfaltu taky nebaví

                0 0
            • lubos  

              Fulla ale vepredu a vzadu alespon 150. Ja jsem prejel diru s fullem a pokrivil rafek ! Ponevaz ta dira vypadala nevinne, ale byla hodne hluboka a jeji hrana byla ocelovej poklop. Fuj, fuj a jeste jednou fuj.

              0 0
              • kovar  

                no jo, ale když máš fula, tak tě to svádí do té díry schválně vědomě najet a zpestrit si tak nudný asfalt.

                0 0
            • Miky  

              Souhlasím, včera jsem dojížděl domů ze švihu po silnici první třídy a blokl jsem si předek i zadek a na gumám nafoukaných na 3,8 atm to nebylo nic příjemnýho. Nakonec jsem si zase zapnul oba tlumiče.

              0 0
      • Darkson  

        tak tedy aktualizace:-); po silnici asi 250 km na oblíbené trase Praha-Ještěd-Praha. kombinace terén/silnice v různým poměru od 150 do 180 km

        0 0
    • Mamutt  

      Zatím jen 130 – terén.. vydím, že zaostávám..

      0 0
      • lempl  

        drtic(130km terenem ..) www.cykloart.cz jeste sem mel silu tak na 20v terenu nebo 50po sillnici, s tim ze bych pak sjel do skarpy, tam spal do rana a bud bych to prezil a nebo ne:)

        0 0
        • Darkson  

          letos si to taky zkusim. je to fakt tak drsný?

          0 0
          • lempl  

            ne nejaka silenost to neni… a letos to ma bejt uplne „lehouky“ ma o mit max 110km a previseni do2500 takze kdo nejel loni tak ma smulu a uz si tu peknou vzdalenost neda:/ myslim si ale ze pristi rk to prodlouzej pac jim lidi budou rikat ze to bylo vo nicem a takovyhle trasy muzou jet i na jjinejch maratonech..(me osobne lakala ta narocnost..)

            0 0
            • kovar  

              mě zase těší, že letos není Lysá hora, ta je po officialní trase ukrutně nudná a moc much je tam. Letos asi nejvýživnější bude hřebenovka Martiňák-Třeštík.

              0 0
      • fousac  

        taky silne zaostavam… rekord mam schodne bike i silnici 140km domazlice-praha, 100% asfalt v „plny polni“… ale vic me dostalo 80km blato-maraton + doprava tam a zpet, suma 125km silou vule…

        0 0
        • kralovek  

          Co mas slopecnyho s domazlicema? Ja jsem odtamtud (Ceska Kubice). Tuhle trasu jsem jel tak 15,20× presne nevim.

          Jinak muj prispevek je: Praha JM-Prodebrady-Hradec Kralove-Trutnov-Mlade buky-Trutnov-Jicin-Podebrady-Praha JM … 309km cista silnice.

          zavod zasova 24h 450km kombinace lehonkyho terenu a asfaltu

          0 0
          • fousac  

            vubec nic.. kamos tam ma chalupu (vsepadly), tak se tam jezdim kazdorocne „rekreovat“… ;)

            0 0
      • Mamutt  

        A vidím, že zaostávám i v jazyce svém rodném.. tak sorry, polepším se.

        0 0
    • lubos  

      150km teren (asi tak 30–40km cest s asfaltem, ruznej kvality) , prevyseni asi 3800m. Domu jsem se vracel nastesti v mirnem klesani a silou vule :) Uvidime letos …

      0 0
    • Karaya  

      185km – cast silnice, cast teren (Vranov – Slavonice Dacice – Vranov) jeste na ocelovym arturovi s pevnou vidli.. :-)

      0 0
    • biker007  

      silnicku nemam, po silnici jezdim na biku. nafoukam vidli na 65PSI, nasadim sjety plaste nabuseny na 5 Baru. maximum mam 180–190km. konkretne Plzen-K.Vary-Plzen, nebo dneska Plzen-Spicak-Plzen. sem celkem prositej:).. hlavne to vedro bylo umorny..

      0 0
      • kahi  

        ja sem byl prositejsi :) vcerejsich 180km plzen spicak a z5 je moje maximum

        0 0
      • orca  

        A za kolik jsi dal Plzeň – KV abych věděl jak jsem out . km a time napiš. ? Jel jsem to teď o vejkendu sice na každou stranu ještě o kousek dál a jeden den tam a druhej zpět.

        0 0
    • Marry  

      Silnicku taky nemam, takže na biku. Rekord na silnici cca 240 Km…Kral Krkonos+cesta na start a zpet. A rekord v terénu 190 km… byl to takovej celodenní výlet Z Kralup do Prahy, pak nekde v Brdech a pak zase zpatky domu do Kralup…Uz to asi nikdy neprekonam :-)

      0 0
    • Honzin  

      taky prispeju se svou slabou troskou do mlyna – muj nejlepsi vykon je 120 km s bagazi z Plzne do Zelezne Rudy, 95% terenem.

      0 0
    • pavelr  

      Na lehko na biku Mělník-Vltava-Říp-okraj Prahy-Labe-Kolín-Ledeč=225km po turist. trasách, cyklotrasách, silnicích, cestách i necestách.

      0 0
    • Daf  

      Na biku v terenu 196km celodenni vylet do Brd :) No a na silnici na biku 245km Z Kralup na Jested a zpet.

      0 0
    • Bobisak  

      tak ja mam 170 km na trati Brno – Hanusovice … cast po vedlejsich cestach, cast lesem…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      cca 200 po silnici

      0 0
    • Smazaný účet  

      bajk: 140 km Lovosice – Saň (ouplnej sever frýdlantskýho výběžku) po okreskách, vcelku v poho tříčtvrteční dětská silniční eska se 3 převodama: ??? km Lovosice – Urbanice (u Hradce Králové), pak sem málem nevylez do schodů (asi ve 14 letech)

      0 0
    • dzabo  

      130km na starom talianskom ocelakovy, ktory vazil 15kg, trasa Humenne-Domasa-okolo celej domasy-Vranov-Bidovce

      0 0
    • Jirik123  

      pisek-mnisek p. brdy + praha-turnov=169 s bagazi na nosici, 98% silnice:-)

      0 0
    • Boris  

      185 Km z ČR (okr. Břeclav) přes Rakousko do Maďarska. A pak dál do Chorvatska.....

      0 0
    • jecnak  

      225km – Praha – Jested a zpet. Jezdim to kazdy rok. Jinak v Alpach s brasnama neco kolem 200km – dva prusmyky (Solkpass a Katchbergpass) nad 1500mnm.

      0 0
    • Jenca  

      zatim max 110 km z barandaku na trasu transbrdy a zase dom

      0 0
      • Darkson  

        to jsem si dal taky: 85 transbrdy +55 km tam a zpátky, takže 140. na těch brdech jsem v bahně docela trpěl

        0 0
    • PietroUL  

      158 km, loni po cyklostezce z Ústí nad Labem do Litoměřic, pak po trase RM Středohořím a zpátky zase po stezce.

      0 0
      • Twisp  

        leda ve snu ;] potom si uz musel bejt pruhlednej ne ?;]]]

        0 0
    • Dejv  

      Já jsem proti vám docela žabař ,jen 112 v jednom kusese a bez čůrání :-)),ale kamoš co nechodí na bikeforum (nema net) dal dvakrát Praha – Ostrava na biku (zpatky autem).co dodat :-)

      0 0
      • PT  

        jen že je to z Ostravy do Prahy asi do kopce:))

        0 0
    • Mates  

      Včera 105 km na Orlických, převýšení cca 1700m. Ve dvou 3 defekty a na závšr liják. Bylo to fajn.

      0 0
    • Glum  

      Na MTB Regensburg – Praha, vetsinou po silnickach, ale vcetne sumavsky off road vlozky – 285 km. Vyjizdel jsem na lehko pred patou rano a prumer vcetne zastavek neklesl pod 20 km/h. Doma jsem byl pinktlich na vecernicka. Pres 200 km/den na biku jsem jel asi desetkrat, skoro vzdycky je v tom ale vetsi podil silnicek.

      0 0
    • giant  

      musím přitlačit do pedálů,letos zatím 100km z Nového Města n.Moravě do Brna.minimum silnice,krásná projížďka

      0 0
      • Loner  

        Nazdar, napiš mi prosímtě ve zkratce cestu, já to jednou jel přes Trenkovu rokli a byly tam pěkně naskládaný (už asi moc let) stoletý padlý smrky přes pěšinku ve stráni podél potoka – už ro tam není, nebo se to jezdí podél Svratky? Dík.

        0 0
    • Paris  

      230Km po silnici na trekinku. V pohode. Myslel jsem si ze to bude horsi

      0 0
    • Tomcat  

      149km. 75% terén zbytek silnice kolo XC CrMo 13Kg pevná vidle Pláště 2,35" sedlo silniční řidílka vlaš?ovky

      0 0
    • mastihuba  

      abych neodbíhal od tématu. Moje maximum je Drtič 2003. Na extrémy nemám přizpůsobenej zadek a fyzičku.

      0 0
    • Paja  

      Na biku po silnici asi 165km, terenem lonsky a predlonsky Drtic (myslim, ze neclych 130km)

      0 0
    • gersa  

      Dnes celkem 170km. Sumperk – Skritek -Praded a zpet, rovnych 130 + 40 Sumperk – Libina – Oskava -Sumperk

      0 0
    • gargamel  

      Asi 125, z toho tak 80% terén, tři lidi dohromady sedum defektů. …smůla.

      0 0
    • Meesha  

      147km na biku v bahne a sra*kach. Takovej okruh z Prahy do Příbrami za nějak zpatky… Koukam, ze budu muset pridat! Tady je to samej Tinker Juraez…

      0 0
    • Fido  

      na silnici 240 km -Beskyd tour road jednou a stačí na biku 127 km- rallye sudety opakovaně a nestačí

      0 0
    • Sethi  

      cca 90km teren – silnice 50–50 no ale na 15kg enduru

      0 0
    • Honza-HK  

      Na Biku z Hradce Králové do Hradce Jindřichova – 172 km. ČM vysočina je krásná, ale z auta, ani kilák roviny. To vše v protivětru, takže to nejelo ani z kopce. Průměr 25,4

      0 0
      • Man  

        kamo, tak su dve moznosti: bud si kup novy comp, pretoze ten Ti ukazuje nejake blbosti alebo sa popozeraj po nejakom profi time. v T-mobile by mali byt nejake volne miesta po TdF :-))).

        0 0
        • Třé?a  

          Už tři týdny každou neděli dělam 120. Moje trasa je Litvínov, tesařovkou na fláje do obory a bloudění vrškama. Akorát to začínam cejtit v kloubech. Když se vracim domu na šrot, myslym na jídlo, dobrej čaj, koupel, pak postel a kóóma. A má kočička si jde lehnout, začne po mně lézt, dožadovat sexu. Ale jak jí mám sakra vysvětlit že sem na pokraji kolabsu a spánek je životní nutností!!

          0 0
      • yossarian  

        Ahoj, nemůžeš mi prosím písnout popis trasy? Kudys jel(silnice, stezka?), co čekat v jednotlivých částech atd… O prázdninách plánuju, jenom opačný směr:-)

        0 0
    • Vojtíšek  

      Letos v dubnu 233 km na biku po silnici.

      Vyrazil jsem původně na cca 100 km švih.Pořád se mi hezky jelo a bylo pěkné počasí. Tak jsem nastavoval, nastavoval až jsem dojížděl se soumrakem téměř po tmě a rovnou do hospy.

      0 0
    • Lister  

      Jsem žabař. Nejvíc jsem dal asi na favoritu kolem 120. Na bajku jsou maxima kolem 60–70. Většinou těžším terénem, kdy jedete do kopce staaašně pomalu a z kopce ještě pomaleji. Jezdím sám, tak na delší trasy nějak není motivace a morálka. Kdyby mě někdo táhl možná bych uvisel víc.

      0 0
      • enjoy  

        to je vpoho,my byli s kamosema v krusnych horach okolo bozaku atak a dali jsme tak do 40ti km a meli jsme dost:-).tady v praze dam treba kilo a da se to celkem v klidu.samozrejme zalezi na tempu,ale prumer tak 20–22km/h je rozumnej.

        0 0
        • Lister  

          Bez šance. Na bajku mi průměr nepřeleze 15. Do kopce většinou stojky, které drtíš na kašpárka a dolů se to celkem bojím pustit. Zrovna dnes jsem sice ujel asi 35 km, ale nastoupal jsem přes 1500m(počítáno podle mapy). Rovné cesty u nás nerostou. :-)

          0 0
          • enjoy  

            no v horach taky nehrozim:-).ale tady v praze clovek skoro furt jede tricitkou:-)

            0 0
            • Lister  

              Já když vyrážím tak si můžu vybrat. Dám si to do kopce nebo hmmm taky do kopce. Pozitivní je to, že domů je to zas vždycky z kopečka, takže vím, že když se vyřídím tak domů nějak dorazím. :-)

              0 0
              • Jogador  

                Tak to je ideální místo pro Blondýny, si nemusí dlouho vybírat, nejhorší je, když si blondýna nemůřže vybrat, jestli nahoru, nebo dolu.:)

                0 0
            • Jogador  

              Nojo, ale je dobrá trasa na jih podél Vltavy, je to tam stále k Vltavě a zase od Vltavy, takže do kopce a skopce, ale posilnici, ale až od Štěchovic dál, dělám takhle Sedlčany, Praha, Týnec, Neveklov, Sedlčany, pak k Vltavě, právě tudy do Štěchovic, pak nahoru Do Jílového, ( tuši¨ím z davle, nebo jak se to tam jmenuje, a pak opět do Prahy, cca 140 km, za den to jde, ale člověk si mákne, už tam těch kopců je docela dost.

              0 0
        • enjoy  

          ty voe,jak se tak ctu,to jsou kecy:-)).100km a prumer 20–22km/h.. chachaaa:-))). to tak 40–50km po meste:-))

          0 0
    • Jogador  

      No, letos Byla asi nejdelší buď Klínovec Děčín, nebo Šlukno- Praha, vše v plné polní, s bagáží, na horácích ale i dost po silnici, ale terén, když to šlo, jsme nevynechali. Nevim co bylo delší, bylo to podobný, ale tak kolem 170 km.

      0 0
    • skoca  

      333km po silnici Hajek[KV]-Zamberk

      0 0
    • adco  

      247 km (Číž kúpele – Eger – Košice), na biku (plášte 26×1,90), priemer 23, mohol by? lepší, ale posledných 40 km svieži protivietor.

      0 0
      • marhi  

        200 km. silnice. Příští sezonu skusím třístovku. Není to tak strašný jen pak tak kolem osmi hodin sezení strašně bolí pozadí. Ten průměr byl tak kolem 24km.h.

        0 0
    • zirecek  

      2 × 165km v terenu (Beskydy/Javorniky)

      0 0
      • strady  

        Jak tak čtu ty rekordy, tak já mám rekord pouze 105km na MTB v okolí Dalešické přehrady, tak 80%terén, zbytek silnice.

        0 0
    • moody  

      Když jsem koupil v roce 1991 prvního bajka, jel jsem s kámošem K.Vary-Varnsdorf. Kolik je to kilometrů nevim, ale málem mě to zabilo. Teď se snažím, abych alespoň jednou týdně (tedy když je nad nulou) dal delší švih tak do 90 km, přes týden kratší.

      0 0
    • dydy  

      302 km po silnici, uplna rovina v severnim Nemecku (mirny kopecky v pulce) Oldenburg – Osnabrück a zpět, s pevnou vidlou a 1,5 plasti. V kopcich na stejnym kole cca 230km na nemecke strane Sumavy (Viechtach – Deggendorf – Passau po Donauradweg a zpět přes Grafenau, Žel. rudu, Gr. Arber – to uz bolelo zpatky do Viechtachu)

      0 0
    • mafkes  

      224km na biku za 11 hodin

      0 0
    • zac  

      240km Praha-Jested-Praha, po silnici na bajku…

      0 0
    • JMT  

      mam 160 km, vyjel sem v 10 z prahy a jel sem okruh 160 km kterej sem zakoncil ve 20 v davli kde mi mama zatrhla jet dal, tak sem rano vstal ve 4:30 a dojel sem to do prahy, takze sem dal Prez 200 km za 24 hodin a v pul sesty sem svete div se ve vsenorech nepotkal zadnyho sjezdare :-)

      0 0
      • JMT  

        (na fullu terenem) meli sme v pulce spat u nas na chalupe, akorat cabbageho zaclo bolet koleno a sam bych se tam bal, na druhou stranu asi jenom kuli tomuhle svihu sem ted s tou svoji (diky martine :-)

        0 0
    • quassar  

      Nejakejch 118 km, lonskej Drasal, takze vetsina v terenu. Nic moc ja vim :)

      0 0
    • Dijck  

      96,221 km na 16,568kg ACcku. 85,347 % terenom

      0 0
    • Alf  

      V létě v 96roce jsem jel nonstop z vesničky Hřivínův Újezd u Luhačovic do Liberce.Cestou tam jsem jednou spal ve škarpě.Po dojezdu jsem se dva dny rekreoval.Vyjížděl jsem v sedm ráno a do Lbc jsem přijel před půlnocí.V Turnově jsem to chtěl zabalit,ale u pumpy jsem se nacpal sušenkama a dojel jsem.Pak jsem min.týden nechtěl kolo ani vidět.Tachometr mi ukázal 335km.Jel jsem na Mtb oceláči Partner Rock s pevnou vidli a nosičem.Teď mám 35kilo navíc a sotva ujedu 100km.

      0 0
    • TheIF  

      Na MTB po asfaltě na Praděd 267KM /23,67AVS/ a na Lysou Horu 250KM /22,93AVS/ Teď už jsem vyřízenej po kilu :-)

      0 0
      • enrico  

        Včera trasa Dubnického maratónu, niečo cez 80km aj s cestou domou, minuly rok 102km z TN do PN teren60%/cesta40%. Neviem ako iný borci, ale moj limitujúci faktor je moja prdel, ak tá povie nie, tak je koniec. Neviem, ako vypadá taká prdel po 250km v teréne a ani to nechcem vedieť, to používate nejaké gely alebo masti na znecitliveni zadnice???

        0 0
        • enjoy  

          kdyz jsem pouzival stejny sedlo co ty,taky me limitovala moje prdel:-)) ale jo,s gobi a predtim nisenem jsem si po 80ti km neumel sednout:-)

          0 0
        • TheIF  

          No já to jel po asfaltě a terénu by to bylo něco jiného (i když na nějakým pořádným fullu…), ale spíš jde o kvalitní kalhoty (měl jasem NALINI) a potom sedlo co ti sedne a hlavně to sezení musíš natrénovat, když jezdíš 5 hodinyový vyjížďky tak tu 10 hodinvku dáš v pohodě

          0 0
        • lubos  

          jo, pouzivame tohle www.bike-forum.cz/…big/1820.jpg :)

          0 0
        • yoggi  

          uz si presiel dubnicky, to je dobre ja som teraz zacal trenovat davam v pomere vorina teran 80%/20%. po rovinach to nahanam na rychlost a v kopcoch na silu. moja zaluba je teraz obiehat cestakov.

          0 0
    • Martinkaa  

      145,5 km. Trinec – Beskydy – Javorniky – Hostynske vrchy – Klokoci :-)

      0 0
    • nadrazak 2  

      nejvíc jsem ujel asi 430km na akci 24hod v zašové.pak jsem se dával týden do normálu.

      0 0
      • Rychlej turista  

        To je bajková 24 hodinovka? Po čem se to jede? A co převýšení?

        0 0
        • TheIF  

          Poslední červnový víkend je v našem kraji plném lesů, vod a strání již tradičně určen milovníkům delších závodů. 10 let se ultramaratonci utkávali na legendární 24hodinovce v Zašové. Na tuto tradici se v posledních dvou letech pokusili navázat nadšení pořadatelé na Bystřičce. Letos tedy uspořádali 2. ročník… www.beskydbike.com/…cka_2006.htm

          tady byl info web zavodu ale už nefaká www.1a-agency.cz/…in/index.php

          0 0
          • Rychlej turista  

            O trati tam ale nic nemáte. Kapku to tam znám, ale na silničce, před více jak čtvrt stoletím jsem okolo přehrady docela rád na tom 6 km okruhu kroužil. Ale to bylo na asfaltu. Pozdravuj Radka Orsága z Pržna :-D

            0 0
            • TheIF  

              No ten závod se jel přímo v te vesnici (okolo) a ne kolem přehrady a bylo to myslím z časti po asfaltě ale hlavně asi nějaký lesní cesty, louky…

              PS: Já nejsem Beskydskej chrt, ten web na ně jsem vygooglil

              0 0
              • TheIF  

                Tak jsem znovu zahledal a google vypliv asi jejich ofic stranku tady máš i mapu a vše ostatní !!! serv7.klanica­.net/24hodin/trat­.php

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Jsem normálně nahlodanej :) Jede se to sice už týden po 24 hodinovce v Liberci, ale za ty prachy by to asi stálo. Hafo kategorií, slabá účast a i ten třetí v kategorii bere stejné prachy, jako absolutní vítěz v Liberci, takže se na to ani moc nenadře :-D A absolutní vítěz 3× víc. Dají se někde sehnat letošní výsledky? Mají tam jen loňské.

                  0 0
                  • TheIF  

                    Ty byli myslím na té adrese 1a-agency.cz/24ho­din/index.php… Zkus jim napsat jestli se to vubec jede případně ať ti pošlou loňské vysledky.

                    0 0
    • Medunka  

      181,5 Pondelni akce v Kokorine s Kralupakama. Bylo to na biku ale cast po silnici. Hlavne zaver silnicni v haku za Jecnakem z Destne na Cernak (diky diky diky – v ty vetrny smrsti pred bourkou bych asi jinak umrela)

      0 0
    • fragilis  

      Na biku jsem dal na „jeden zápřah“ kolem 100km, 100% silnice, z Ostravy do Olomouce.

      0 0
    • Lance  

      neco pres 180 km, z domu na praded a zpatky,a na biku a v drtive vetsine po asfaltu

      0 0
    • goood  

      Praha – Jested – Praha, 278km po silnici na biku

      0 0
      • goood  

        Tak po vcerejsku Praha – Jested – Praha – 302,8km

        0 0
    • ehmud  

      moje maximum je asi 120 km praha-klatovy nebo podobna vzdalenost praha-brdy a z5

      0 0
    • PIWNIK PONURY  

      110 v beskydech, vetsina terenem. tem vzdalenostem nad 200 moc nerozumim:-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      123 km, většinou lesní cesty. Posledních pět km jsem už šlapal silou vůle… :))

      0 0
    • orca  

      Tak na biku v terénu 170km na 10tihodinovce . A na silnici s bikem zatím jen něco přes 100km . Ale letos plánuji Pl-KV-PL . cestu tam i zpět byť v obden jsem si již vyzkoušel

      0 0
    • climber  

      126 km z toho cca 40 procent asfalt a zbytek terén. Terén byla hřebenovka Javorníků.

      0 0
    • Luka  

      143, teren/silnice tak 30/70 … a musim rict ze skoro rovina, ale nozky me bolely jak nikdy :)

      0 0
    • Vladimír  

      na silnici 282 km Blansko-Praděd-Blansko

      0 0
    • speedy gonzales  

      130km v rockies (asi 30km po asfalte, zbytek prevazne singletracky a doubletracky v totalnim terenu)…neco mezi 2500–3000mnm… priznam se ze poslednich nejakych 30km sem dojizdel silou vule, v krecich, z kola sem neslezl, spis spadl

      0 0
      • Darkson  

        závist, chlape!

        0 0
        • speedy gonzales  

          je fakt ze tam sem si sahl opravdu na dno…jel sem sam..coz je sice risk jak svina ale jedine takhle fakt okusis tu genialni atmosferu hor. stavas se jeji soucasti…ono nechybelo moc a malem jsem tam zustal.ale prave proto to byl ten nejintenzivnejsi zazitek v mem bajkovem zivote. poznal jsem sve dno, uvedomil co muzu dosahnout…

          zni to skoro jako pohadka. ale na to si ten pocit pamatuju moc dobre:-)

          0 0
    • petebike  

      nejakych 180 km na biku sice po silnici ale prumer kolem 30, Krkonose – praha pres Podebrady a nejaky vesnice…

      0 0
    • wewerka  

      148km z prahy do benesova, pak na blanik a zpet do prahy. Cele na fullu s 2,1" plastem vepredu a 1,25 slickem vzadu. Nalehko a skoro turistickym tempem.

      0 0
    • motylek  

      Na biku po silnici 247 km,a v terenu -upravene cesty-130km.

      0 0
    • nadrazak 2  

      na biku se slickama z beskyd do jeseniků(rožnov-domašov),celkem za dva dny asi 410km a s batohem na zádech.průměrná rychlost tam asi 26 a zpátky 30km/h.jeli jsme ve třech.první den prakticky celý proti větru.bylo to v květnu 2004.

      0 0
    • ddd - andy  

      Hele urcite to nebude pres 140km – nejakej vejlet. Ja mam rad, kdyz na biku jedu. Zadny zastavky proste letis jak dokopce, tak z kopce a i tak se dokazu kochat prirodou. Ale s timhle pristupem vic jak 4hod nevydrzim. Na dlouhy svihy mam silnici. A na silnici asi 210, ale rychle a v kopcich :-) Proste pro me jezdit, znamena urcitym zpusobem trenovat a extra dlouhy svihy jsou mi k nicemu. ..Treba az trochu zestarnu a dostanu rozum, zmenim nazor.. :-D Na druhou strnanu takovy celodenni brouzdani lesem provozuju na sjezdaku, ale to ty kilometry zas tak nenaskakujou.. :-)

      0 0
      • Darkson  

        nejezdíš náhodou na silničce se sluchátkama na uších?

        0 0
        • ddd - andy  

          No to nejezdim. Proc?

          0 0
          • Darkson  

            jsem jel s někým v dresu Sfinxu kus na silničce do Černošic a právě si řikal, že má asi rád adrenalin, jak to máš v profilu :-)

            0 0
            • Darkson  

              kvůli těm sluchátkám na uších, byl docela hrubej provoz

              0 0
            • ddd - andy  

              No v dresu Sfinx se uz moc vyskytovat nebudu – mozna parkrat z nostalgie na trenink.. :-) Ted hledej cerveno-sedivo-bilej NORCO.. :-) Jinak muziku na kole posloucham max. na trenazeru a jen z repraku. Venku abys neco slysel musis to mit naplno a peckovy sluchatka ktery stoji za ho.no a nicis si tak sluch a o tom ze neslysis auta se ani nemusim vyjadrovat..

              0 0
              • Darkson  

                silničář v dresu Norco :-); s těma sluchátkama jsem to myslel taky tak, že mi to nepřijde v provozu 2× rozumný a bezpečný, ale třeba byl trenovanej z doprovodnýho vozidla online, co já vim

                0 0
                • ddd - andy  

                  Silnicar v dresu Norco – to je v pohode.. V novym Peletonu by mel byt plakat na A3 – XC rider na XC kole v dresu Norco levitujici v lehkym tablu nad gapem.. :-)

                  0 0
    • Miky  

      můj osobní rekord na biku na silnici je 145km (ostrava-velké losiny po vedlejších cestách), ale to byl starý ocelový specialized a nosič s brašnama s celkovou váhou cca. 35 kg. Teď už jezdím jen v terému, ale jtejně jsem slabý jak moucha.

      0 0
    • Stancek  

      Na silnici 80km ke „kamaradce“ potom asi 20 tam s ni, plavani, sex a 80 km zpatky. Poslednich 20km jsem ymslel ze si zavolam taxika ;-)

      0 0
    • Excel  

      108 km Brno-Olomouc po Jantarové stezce 80% silnice, od Prostějova je to těžkej vopruz. Jet protivanovskej kopec směrem na Brno musí být hodně hustý.

      0 0
    • default  

      Drtic 2005 – 115km a 2500mnm

      0 0
    • sratch  

      Po asfaltke 240km Zvolen-Skalica, v čistom teréne to bol asi Horal 130km a tuším 3600m prevýšením a 13km dlhým stúpaním na Krᵝovu hoľu, inak kombinácia asfalt-terén niekoľko krát po 180km

      0 0
    • cabbage  

      upgrade- 250,3km

      0 0
      • JancA  

        Ty žiješ???Nevěřila jsem že dojedeš, gratulace:)

        0 0
        • cabbage  

          díky:) na 60. km jsem vážně uvažoval, že to otočím, ale chtěl sem dojet, nicméně už nikdy nikam nejedu se žiletkama, tak polovinu trasy sem jel sám…:/

          0 0
    • UCHI  

      Asi 290 km nedávno po silnici Brno-Praděd-Boskovice.V pohodě, jen ještě ted necítím malíčky.

      0 0
    • Splinter  

      310 cca. Brno-Praděd-Boskovice. Kdy bude ten Ještěd?:o)

      0 0
    • Páník  

      148km…podle Kudrny obtiznost 5 z 5…trosku jsem se ztratil v Alpach

      0 0
    • dancing dog  

      Za můj největší výkon na bajku považuju cestu z Perninku po magistrále do Jelení, přes Rolavu ,Přebuz do Rudnýho- cca 25 km, nic moc převýšení. Ale v 30oC vedru, po pul litru vodky a 8 dvanáctkách / během tak 4hodin chlastání/..cestou jsem se 2×poblil a jednou málem posral, stihl jsem naštěstí skočit v Přebuzi do rybníka..to je asi můj zatím vrcholný výkon.

      0 0
      • cabbage  

        LOL, tomu řikám objem:o)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Krmí nás :D V těchto končinách byly 30°C vedra naposledy, když tam bylo moře :D

          0 0
          • dancing dog  

            jak myslíš, zkus se kouknout na meteo historii 2.víkend v červenci 2004…

            a věř mi, že letos v červenci byla třicítka i na Klínovci .-)

            0 0
      • Tomcat_1  

        Jsem rad ze si muzu na jednom foru psat se skutecnym sportovcem :-)))

        0 0
        • dancing dog  

          :-) jsem rád, že jsem rád, ale musím přiznat, že toto není standartem, někdy jezdím i střízlivej. Snad jsem Tě nyní moc nezklamal.. :-) hezký večer

          0 0
      • lubos  

        LOL, tak to jo :)

        0 0
    • Phoebe  

      Minulý rok na horském kole po silnice se slickama – 260km. Praha – Hradec Králové – k dálnici D1 – Benešov – Praha

      0 0
    • Misiak  

      95km na bajku-90% teren (Bratislava-Chtelnica-po hrebeni Karpat). Onicom, ibaze na chrbte ruksak tazky jak prasa a tempo udavala reprezentantka SR v OC. Od polovice sa mi chcelo plakat ale prezil som to. Na druhy den ta ista trasa s5. Nastastie uz bez nej… :D

      0 0
    • dancing dog  

      Já to jel jednou na silničce asi necelý 4 hodiny, ale to je dávno, menší provoz, pravidelné ježdění na silničce a o 15 kg míň. Nedávno jsem to jel na bajku celej den, ale pes kotáry po vedlejškách jako je štedrá, pšov, nečtiny, s výšlapem na kozelku,přijel jsem od horní břízy..moc hezká trasa, pěná krajina. po hlavní bych teduž nejel..to je o život

      0 0
    • Šemík1  

      348 km 450 m. Na MTB 12 hodinovce ve Cvikově. Šotoliny, asfalt + lehčí terén. Tenkrát jsem to vyhrál. Už to nikdy nepřekonám.

      0 0
      • Darkson  

        avs 29 km/h ???!!!???

        vo co ti de?! :-)

        0 0
      • McBlacky  

        kruto palba, převýšení asi minimální předpokládám, a taky ze začátku trošku jízda v háku ne?

        0 0
        • goood  

          Ja myslel ze tech 450 m je prevyseni, ale ono to mozna bude 348,450 km. Za 12 hodin silenost ;)

          0 0
          • Šemík1  

            No jasně :-)), sem to těm úchylům na začátku říkal, že když pojedou furt průměr 35, tak najedeme 420 km. Naštěstí všichni tahouni postupně odpadli, nakonec jsme zůstali 2 a rozdali si to na férovku – vydržel jsem dýl. :-))) Převýšení okruhu bylo asi 100 m, dlouhej cca 15 km.

            0 0
    • RomanH  

      321 km na biku (plaste Wormdrive) po silnici (Ususi – Praded – Lipuvka), prevyseni 3810m

      Komplet v terenu asi Sudety (cca 130km)

      0 0
    • bajkr  

      tak už sem mužu konečně napsat něco rozumnýho :oD tak na biku (zatim) 170km a na silnici (zatim) 405km :o)

      0 0
    • goood  

      No jo, taky muzu upgradovat :-) Na bajku 303 km Na silnicce 426 km Ale nevim jestli to jeste prekonam. Jo a bylo to oboje behem jednoho tydne :-)

      0 0
      • bajkr  

        co tady mlžíš bylo to ve dvou tejdnech :oP a oboje na silnici :oD tak a máš to ;o)

        0 0
    • Darkson  

      narazil jsem na vlastní thread, tak můžu směle aktualizovat:

      na silničce 417 km Praha -Ostrava, převýšení nevýznamné. na MTB 321 km na 24hodinovce ve Vesci, převýšení přes 7000 m.

      Moc velkej prostor ke zlepšení už ale nevidim;

      0 0
      • jecnak  

        417km Ostrava/Koprivnice mela prevyseni 2470m

        350km na MTB 24ce ve Vesci 7635m

        0 0
        • Darkson  

          takže příští červen glosglockner(nebo jak se to píše) a zlepšit s na 24ce:-)

          0 0
          • cabbage  

            spíš v září na EuroBike;-P

            0 0
          • jecnak  

            Grossglockner se to pise. Kazdopadne od Zell am See to neni zadna prochazka… grossglockner­.at/static/cms/_sha­red/strasse/pro­fil_gross_de.jpg

            0 0
            • mosquito  

              prochazka to sice neni, ale urcite jedte je to supr – dodnes si vzpominam jak sem pulku cesty nahoru ve slusne mlze kecal s nejakym typkem z Berlina, nekde pred Hochtorem me pozval do kuce na horky kafe – proste jen tak, a kdyz sem to slapal nahoru z druhe strany tak mi zas holandani co si vezly kola na aute cpali plechovky piva :D fakt peknej kraj :)))

              0 0
    • McBlacky  

      no jo tak já teda na silnici stále žabařim se 410km, 2500převýšení na bajku 380km a 8500převýšení,

      0 0
      • McBlacky  

        za smínku stojí i 203km a 6500metrů v rakousku na Salkammergutu, celkový čas závodu 14,06.

        0 0
      • enjoy  

        tech 8500.. nesmis pocitat i klesani!

        0 0
        • McBlacky  

          no to je jenom nahoru panáčku, jestli chceš podepsanou fotku tak si pošli obálku se známkou :)

          0 0
    • PjSky  

      uf uf sem to ale lama :D 135km s prevysenim ubohych 500m a jednou dlouho prestavkou na plavani Praha-Zernoseky-Usti nad Labem. btw. znate tenhle usek? :D

      DOPORUCUJU!

      0 0
    • Stancek  

      120km / 3200m , drasal, dnes ;-)

      0 0
      • brantec  

        tak konecne sem dal neco co stoji za zverejneni:) dnes 6.7. 2006: Sloup-Praded-Sloup, 246km, prevyseni nevim, jel sem sam, bylo nechutny vedro a zpet hnusne protivitr..prumer teda jen 22,3, ale i tak su hrde, stastne, spokojene a ze vseho nejvic utahane:-D ne, fakt radost:)

        0 0
        • brantec  

          a prispevky normalne radit umim, jen su ted trocha mimo, tak sem se sekl:-P

          0 0
    • defik007  

      Moje dení maximum na MTB je cca 270 km, trasa Dubí(u Teplic) – Bedřichov a zpět.No A další můj triumf mám právě za sebou,cestoval jsem za kamarádem (stejně jako předchozí cestu), opět na MTB trasa Dubí – Protivín(u Písku) a další den zpět,za 37 hodin 440 km.Jinak nejlepší úsek cesty byl z Příbrami na Zdice u Berouna (cca 35 km), pěkná silnice i krajina, cesta se převážně svažuje z mírného kopce…

      0 0
    • mnagos  

      Muj je 162km Melnik-Podebrady-Melnik podle Labe + zajizdky na silnici mezi vyholence.Zaverem 24ks iontoveho 12cti voltoveho Prazdroje.Z toho 12ks bez vymoceni pro malou dehydrataci MOTORU.......­........

      0 0
    • mnagos  

      napocitalo me to 162 Melnik-Podebrady-Melnik podle Labe + odklony na silnici mezi vyholence.Po dojezdu 24 12cti voltovych Prazdroju /12ks bez vymoceni-byl dehydrovanej motor/

      0 0
    • saturnin  

      Tak 116km z toho 50km po vedlejších silnicích,výjezd na hřebeny Krušnejch a po hřebenech zpět.

      0 0
    • revish  

      200 km orlova – mala moravka v Jesenikach a zpet. MTB po ceste, jel jsem s ziletkarem, tomu to jelo, ale udrzel jsem se…:o)

      0 0
      • pajasimi  

        to jsi šikovnej:) já jsem se udržel za autem mezi takovýma vesničkama na úzký silničce v jižních čechách..ale jel tam pod 40

        0 0
    • vladosegi  

      236 km na biku na ceste (Topolcianky – Gabcikovo – Topolcianky). Je to uz par rokov dozadu, ked som sa nudil a pozeral do mapy. Napadlo ma ze som este nevidel priehradny mur v Gabcikove :o) Zavolal som kamaratovi a ten za pol hodky nasiel dalsich 2 blaznov. Dvaja boli v tom case dobre nadupany tak to cele odtiahli. A my druhy dvaja sme sa cely cas viezli :o) Priemer sme mali okolo 25km/hod. Bol som uplne mrtvy ale strasne spokojny ze som to prezil :o) Ale to uz je nejaky 8 rokov dozadu. Teraz uz pri 100km stracam zvuk aj obraz :o(

      0 0
    • mosquito  

      MTB plaste ritchey speedmax 99% po silnici:

      • asi 320 km s jednou hodkou spanku nebo spis lezeni, mensi batoh na nosici (Poysdorf-Wien-Sopron-Wien-Olomouc)
      • v jednom svihu bez odpocinku pak 245km ovsem s 22kg brasnama (Tabor-Olomouc)

      … problemy s tim nemam, akorat pak prospim celej dalsi den :D

      0 0
    • pavelr  

      V sobotu na biku 208km převážně po silnici Olomouc-Ledeč n/S. Na obou kolech trilobity, na zádech batoh, AVS 21, převýšení asi 2km, hodinová bouřka, od půl osmé do osmé. Od devíti jsem ještě v televizi stihnul fotbal.

      0 0
    • wlk  

      tak po přečtení těch šílenejch kiláků jsem fakt žabař, nejvíc jsem najel v Jeseníkách 78 km, ale z toho to byla tak 40 kiláků do kopce (praděd a jemu podobní :-)

      0 0
    • raceman  

      pred 2 lety, to mi bylo este 13 sem dal na starem bajku,( 15 rychlosti , tezke jak cip(asi 14 kg), pevna vidla) 77 km z Ostravy pres zermanice do nosovic a zpet. to jsem jel po Beskydy ragegast cyklotrack. tech 77 km sem ujel za 4 hod a 5 min, /asfalt a polní cesty/
      od te doby max 70 km, jezdim vetsinou sam, tak chybi motivace :-(

      0 0
    • ydaho  

      tak konečně můžu taky něco malýho přidat…

      dneska solo jízda bajk – čistá silnice na sjetejch Pythonech 2,O UST… Praha(Háje) – Rabštejn nad Střelou – Praha (přes Radotín,Rudná,Un­hošť,Křivoklát,Ra­kovník,Jeseni­ce,Žlutice 243 km, avg 25,19 na čemž se výrazně podepsalo Křivoklátsko v obou směrech jízdy.. :) parádní cesta, malej provoz, jen co koupim silničku, bude to častej cíl mejch víkendovejch výletů

      0 0
    • BikerMarius  

      182km na bajkovym zavodě www.24hours-mtb.com/ smekam před všema jednotlivcema!!

      0 0
    • Fuck8r  

      130Km v kuse – Krkonoše – Bydlím ve Vrchlabí takže je mám hned u baráku :-)

      0 0
    • mosquito  

      MTB s pevnou vidlou po silnici (na speedmaxech)

      • nejakych 320km (s 1hod spanku) – takovy kolecko do Madarska a zpet :) .. s cca 5kg batuzkem na nosici
      • 260km Tabor-Olomouc pres vsechny mozne kotehulky pri navratu z Alp (tj po nejakych 1400km) s tak asi 15kg bagazi
      0 0
    • kankrlicek  

      Na bajku v terénu Sudety (myslím, že nejdelší byly 130), na vzdálenost to byla vyjížďka na chatě: Františky, Litomyšl, Ústí n.O., dál si to moc nepamatuju, jen vím, že mě na mapě zaujala červená TZ, která byla hóódně moc dlouho pořád rovně :). Dojel jsem do Brněnce, odtud po silnici na Svojanov a zase terénem na Františky. 140 km a fakt si to musím dát někdy zase – taková pohoda. Po Sudetech jsem vždy týden mimo, po těch 140 byla normální pěkná únava :). Na silnici (na silničce) za mládí s plnou polní Pardubice, Svitavy, Letovice, Drahanská vysočina, Prostějov, ValMez, Rožnov – 275 km. Problém byl, že se nejezdilo s pitím – tak jediné pití a jídlo bylo v Prostějově – byl jsem úplně hotový. Druhý den přes Bumbálku do Bratislavy :)

      0 0
    • Tosa  

      Na biku Krkonoše Klínové boudy-Medvědín-Benecko-Jilemnice-Lomnice nad Polelkou-Skalní město-Libáň-Milovice-Čelákovice-Praha Černý Most. 156 km Lehký terén směrem ku Praze víc silnice pohodový výlet na celý den, jen kdyby v Krkonoších nebylo 4 nad nulou a déšť až do Lomnice, ale pak už sluníčko, blátíčko, obídek, pivíčko, paráda.

      0 0
    • Bužek  

      Zašová 24hodin ročník 2003 477km 4místo v kategorii.Počasí přes den:krásně slunečno

      Zašová 24hodin ročník 2004 468km 3místo celkově i v kategorii Počasí přes den do 19hodin sucho, po té dalsích 17hodin krutej déšť. Poznámka: start sobota 12:00 cíl neděle 12:00

      0 0
      • Rychlej turista  

        Dost dobrý :) Dá se někde o tom počíst? Kolik tam bylo převýšení? Bystřičku letos jsi jel?

        0 0
        • Bužek  

          Jel, ale jen v teamu nad 35let.Sólo jsem si netroufal, protože stavím domek svépomocí,tudíž nebylo moc najeto.

          0 0
          • Rychlej turista  

            Víš něco o letošním ročníku? Nikde nic není.

            0 0
            • Bužek  

              Loni to bylo na linku 1a-agency.cz/24ho­din/index.php Ještě před startem 2006 tam byly informace.Po závodě už link nefungoval.

              0 0
            • Bužek  

              Cílová rovinka po závodě posledního ročníku 24h Zašová 2004 „Krutej déšť“

              0 0
              • Bužek  

                Cílová rovinka po závodě posledního ročníku 24h Zašová 2004 "Krutej déšť

                0 0
      • nadrazak 2  

        Tu Zašovou jsem jel 2000,2001,200­3,2004.Nejlep­ší výsledek 423km a 8.místo v kat./11.celkem.

        0 0
    • Hejdik  

      Letos nic moc! Co si pamatiju tak to bylo něco kolem 80km! Ale zase to byl Kure..skej terén a bylo dost horko! Takže jsem po dojezdu spadl z kola a našupal do sebe 5 piv a to byla potom pohodička.Zkrátka není nad to se pořádně sedřít a pak se pěkně zlinkovat :-))

      0 0
    • Hejdik  

      Letos nic moc! Co si pamatiju tak to bylo něco kolem 80km! Ale zase to byl Kure..skej terén a bylo dost horko! Takže jsem po dojezdu spadl z kola a našupal do sebe 5 piv a to byla potom pohodička.Zkrátka není nad to se pořádně sedřít a pak se pěkně zlinkovat :-))

      0 0
    • lábus  

      Nejvíc dávám vždycky když jedu na Brdy. Bývá to okolo 150 km.Vždycky jedu klasiku po hřebenu, jako TB, na Plešivec a zpátky potom po silnici-je to skoro pořád z kopce, no a potom už jenom do Prahy a je to.

      0 0
    • Werwolf  

      Maximum jsem dal na soustředění od biatlonu. Ve 14 si dát přes 150 km 70% po silnici 30% v terénu. Ve skupině s námi jela holka na tak strašném Fullu, že snad nemohl bejt ani z TESKA. Tenkrát byla ve své věkové kategorii 2 na českém poháru v Biatlonu.

      Jóó, špatné kolo odrovná i velké borce.

      0 0
    • kadas152  

      102 KM asi před 3 rokama když sem eště jezdil na normální vejlety nic moc ale bylo mi 13

      0 0
    • ktm.bike  

      Jestli myslíš např. i za 24. hodin, tak se mrkni sem: www.bikebase.cz/article.php?… Hm? Tak co? :-)) 438 km je dobrý ne?

      0 0
      • McBlacky  

        to jsi trochu zaspal… samozřejmě že je to dobrý, ale jak je tam psáno o připravenosti týmů :) tak my měli jednoho – slovy jednoho člověka podpory na 5 lidí co jeli singl a jeden mix MD. Takže bych to zas tak nepřeháněl. A nezajeli jsme zas tak špatně…

        0 0
        • cabbage  

          Homo Lemplicus neni až tak moc člověk…;-)

          0 0
        • ktm.bike  

          to McBlacky: :-))) vždyť jo neboj, všichni byli dobrý. Já osobně přede všema smekám. A to FAKT. :-)

          0 0
    • delfyn  

      tak nejvíc asi 220km sice po silnici ale za pořádnýho vedra kolem 34stupňů a navíc po devítidením výletu v Jeseníkách a Javorníkách:) byl jsem z toho KO

      0 0
      • Běžec  

        To mi připomíná můj rekord: 163km na biku po silnici z Jeseníků do Brna poté co nezbyly prachy na vlak. V terénu Sudety, 123km, což byl větší výkon.

        0 0
    • Bužek  

      Loni to bylo na linku 1a-agency.cz/24ho­din/index.php Ještě před startem 2006 tam byly informace.Po závodě už link nefungoval.

      0 0
    • petebike  

      taky pridam novinky :

      vse loni

      Silnice cca 250 – PH – Jested – PH

      neco podobnyho na 24 hours na MTB (ale s prestavkama)

      0 0
    • Zbyňa :)  

      292 km z Wegscheid (Německo) přes Šumavu do Kuřimi na MTB s brašnama (cca 20kg) po silnici ;)

      0 0
    • Chlebovnik  

      Něco přes 120. Z Varů nahoru do Krušek a tam jsem se motal.

      0 0
    • Davos000  

      Na MTB cca 210km s převýšením kolem 3000m

      0 0
    • jecnak  

      Cas pokrocil, tak nezbyva, nez trochu aktualizovat:

      silnice – neco pres 700km na Paris Brest Paris

      bike – 480km na letosni 24hours v Kuchyni na Slovesnku

      0 0
      • Smazaný účet  

        tech 700, to je uz s doprovodem.­.predpokladam, ze nesednes na kolo s pitickem a sojovym sukem v kapse a nejedes…

        0 0
        • jecnak  

          Ne, zhruba po 100km byly kontrolní body, kde jsme dostávali razítka do itineráře a čekal mě tam doprovod, u kterého jsem si nabral jídlo, pití a oblečení. Navíc to nebylo vše za své, něco jsem jel ve skupinkách a střídalo se. Na druhou stranu dalo by se stejným úsilím ujet víc – po rovině, bez zastavování na razítka, na lepším asfaltu.

          0 0
    • jaanve  

      Chtěl jsem se pochlubit svyma 215km na silničce. Praded a zpet. Ale vydim, ze mam co dohanet. Honza

      0 0
      • adam1  

        Tak včera poprvé z domu na Praděd a zpět 176km na mtb,80% okrsky .

        a

        0 0
    • blackboy007  

      75 km na MTB a to za teplot které se pohybovali okolo 35 C

      0 0
    • Rychlej turista  

      Vytáhnu to nahoru

      602,79 km/8 6­23 m/22:17:29 čas jízdy/23:07:53 celkový čas

      Asi 4 m široký inlajnový okruh na Háji v Aši, 1,083 km/15,5 m, dva kopce asi 3%, dva sjezdy asi 3%, žádná rovina, krásný hladký asfalt, silnička Trek 5200 z roku 2004.

      1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.