• johny.h

    Karty na stůl a kápněte božskou! Kolikpak najíždíte denně? Kdo trhá kilometrové rekordy? Já jezdím asi zlatou střední cestou 50 km. Teď to přímo láká jezdit až do setmění! Nádherný jaro! :)))

    0 0
    • MARIN  

      O pracovni dny tak 3–4× 80–100km a o víkend oba dny pres 100km.

      0 0
      • Ruprecht  

        po – pá 3× po 60 – 80 km, plus 1 × 2 hoďky spinningu. O víkendu kolem stovky. Na víc mi nezbývá čas :-((

        0 0
      • Krutor  

        Hoši, závidím vám ten čas!!! Normálně končím v práci cca. v půl šestý (i když se někdy nas… a uteču dřív), mám taky na krku školáka s úlohama atd. Takže teď se povedlo včera a předevčírem i při ideálním počasí tak na hoďku a půl max. O víkendech to bejvá trochu lepší, ale člověk taky nemůže bejt pořád někde v prachu, že jo. Pro mě 3kkm za rok je slušnej výkon!

        0 0
        • Hanysek  

          Jsem na tom obdobne. Taky docela nechapu, kde na to ty lidi berou cas.:) Ted jsem zacal jezdit na kole do prace, takze kdyz nepotrebuju nic zarizovat, tak jedu 3× tydne 25km tam a vecer po 6h 25km zpatky.

          0 0
          • biker seli  

            Já se taky hlásím do klubu co nemají moc času, mam doma pětiletou dcerku a těhotnou robu takže musím trávit dost času doma, když mam čas tak ještě makat na zahrádce. Takže jezdím přes týden celoročně 7,5 km do roboty a když mam trošku čas tak z roboty jedu tak 10 km. No sem tam něco o víkendu, podle času a nálady a podle toho co náš tým vymyslí. Teď se nám rozstřelil předseda o strom, tak teď moc jezdit asi nebudem

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jak to tak ctu, svoje si uz doma udelal :)

              0 0
              • biker seli  

                Jo doma už to mam za sebou-pevně doufám, ale i na bajku jsem už letos cosi nalital, zatím 1820 km a dneska tam něco přidám

                0 0
            • mlyny  

              Do klubu se hlásím taky. No Seli, furt máš ještě tu výhodu, že máš těhotnou jen robu a nejsi kulatej sám, já jsem kvůli tomu loni na kole neseděla vůbec a letos zatím mezi kojením jen jednou. :-(

              0 0
              • biker seli  

                S tím kojením opatrně na kole, doporučuji jezdit jen silnici, v terénu by se mohlo mlíčko zdrcnout :o))

                0 0
          • pegal  

            Jeste jsem neporidil neco takoveho jako je manzelka, kindos a veci tomu podobne takze mam vesechen cas na kolo .. :) denne tak 50 a vejs .. letos mam najeto k dnesnimu dni 7.820 km + ted nevim kolik na trenazeru (mozna tak 2.500 km). Letos chci udelat tak 9.500–10.000 km, na pristi rok se chystam, ze udelam 15.000 ..

            0 0
            • grafik  

              3.rok: dovolena, nove kolo, 10 000 km 4.rok: svatba, dite, 2 000 km 5.rok: dovolena, auto, 1 500 km

              :)

              0 0
        • fil  

          To samé! Bohužel můžu jenom vikendy a to ne 100% oba dny :O( Takže když vyjedu, tak to většinou přepálím a to není nic moc (70–110Km záleží na terénu). Zcela vyjimečně (cca3× do měsíce) ve všední den na 1–2h (20–45Km). Takže max. hranice za rok je jen 3tKm Nicméně všem š?astlivcům co jsou na tom líp … a že jich tu je… to samozřejmě přeju 8O)

          0 0
          • fil  

            dodatek … A to ještě nemám rodinu!!! To se teprve utlumí, HE!

            0 0
      • marin.1  

        Jak dlouho mas tenhle nick??

        0 0
        • Mamutt  

          Klikni na jméno uživatele a datum registrace se briskně dozvíš.. ovšem pokud se nepletu, právě MARIN byl už na exnutém bikeforu. Na tvém místě bych se nechal překřtít :-) i když jeden konkurentní mamut se tu motá také :-)

          0 0
        • MARIN  

          jako ze bych ho treba mohlů zpenezit? :)

          Pouzivam ho tak 5–6 let uz si ani nepamatuju, takze pocitej s mensi historickou prirazkou:)

          0 0
    • mosquito  

      ted nejak nestiham ale jinak 5–10km po meste do skoly a na obed a odpoledne kolem 30ky nekdy vic nekdy min zalezi na pocasi

      0 0
      • Cejlon  

        Já jezdím jen z hospody do hospody a potom dom:-)Takže tak asi 2,4km denně!!!!!!

        0 0
    • fousac  

      7–185km denne.. ;) letos mi vychazi 25km/den AVG … to je malo nebo ne??

      0 0
    • gummo  

      cus ja pres tejden jedu kazdej den tak 30–40 a o vikendu tak 100km. ale dost podle pocasi, takle jezdim ted protoze je fakt nadherne. jinak kdyz chcije nebo je eproste hnusne tak moc nejezdim

      0 0
    • mastihuba  

      zati tak kolem 30km víkendy kolem 60km dle výpočtů dělá AVG 13km/den :))

      0 0
    • grafik  

      letos je to bida. Pres tyden vyjedu sotva 1× – 2× na cca 45 km, a pres vikend jen v jeden den na nejakych 60 km. Na vic bohuzel nemam cas :(. Snazim se nenajete km ‚nalitat‘ po vecerech behem …

      0 0
    • Daf  

      Prumerne 32km na den teda loni.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Taky jezdim do setmeni. Treba vcera. 200m tam, 200 z5 a neco jsem najezdil tam. Pocitadlo kilometru nemam, tak nevim kolik presne. Asi 400 + neco a jeste nejaky nalitany kilometry.

      0 0
    • Vymi  

      U me je to 3× v tydnu zhruba tech 60–80KM a vikend ted teda trenuji dost takze tak za celej vikend tech 250KM… ale hruza pak nemuzu ani tancit na akci… :-)))

      0 0
    • lubos  

      Jo, je super, ale na vikend se chysta prset a kosa :(

      0 0
    • cabbage  

      asi tak 20m s mysi:-/

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jako nez si ji uvlacel? :) Ale je to slabota. Zapni si pocitadlo. Ja za den nejakej ten kilometr najedu i s mysi.

        0 0
        • lempl  

          hele jestli ma nejvyssi senzitivitu as ja tak si 25h /den u kompu.. s tema mysma nadelate… pepicku proc tu mys omotavas tou izolackou?? aby mi nepraskla! ha ha ha no avs 30km na den a jak tak koukam tak to zvedam na 35–40km.. od ted..

          0 0
        • Smazaný účet  

          treba se vyzna f klavesovych zkratkach :-)

          0 0
    • Medi  

      Gratuluji.To neudělám ani v autě:))

      0 0
    • fousek  

      0–50 km, o vikendu tak max. 120 km za vikend, sem proste lenoch

      0 0
    • michal2  

      Zhruba něco mezi 50–60 km denně

      0 0
    • Bigfull  

      Joooo tak dneska85km a jináč příprava na maratony

      0 0
      • duk  

        V tejdnu 3–4dny na silnici každj svih 60–120km o víkendu vetsinou na biku 25–100km

        0 0
    • vozejk  

      jak kdy.vetsinou tak 90–150.rekord 210.tejdne to vychazi kolem 550km.vsechno silnice.

      0 0
    • Shamick  

      Od pondělí do středy 120km…Pak přesednu z vlaku na kolo a každel den tak cca 1km skopce na dirtu… :)

      0 0
    • Vóca  

      Když nemám v Praze žádné zařizování tak jezdím do práce a z práce. 25 tam a 25 zpátky tak 3× týdně.

      0 0
    • SavaH  

      Letos mi to vychází na 13km/den avg. Od tohodle čtvrtka jsem to zvýžila na 26 a zatím to ty 3 dny vychází ;o) Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží…

      0 0
    • Hipo  

      Jak to tady tak čtu, tak s tím končím a jdu na kolo. No možna ještě chvíli počkám.

      0 0
    • Vladimír  

      denne ruzne, ale zatim nejvic Blansko Praded Blansko 282 km

      0 0
    • Marry  

      no zatim to mam 22 km/den ale do konce roku je jeste hodne dlouho :-). Jo a taky tady mam vypocitany ze prumerna vzdalenost treningu je 100km…presne :-)

      0 0
    • Lance  

      denne nic mam najeto letos jen neco kolem 200 km.Holt se mate,ze nemate co na praci

      0 0
      • pegal  

        kdyz chces tak si cas udelas ..

        0 0
        • Lance  

          jo jasne,taky nemam rad vymluvy typu nemam cas apod.,ale jsou dulezitejsi veci nez jezdit na kole – alespon v tuto chvili. I kdyz letos to je zpusobeno i mensi nechuti ke kolu:)

          0 0
          • Lance  

            a pocasim,na kole mam nejradsi brutalni hice 40 st. ve stinu a jet do kopcu,j¨inak me to nebavi

            0 0
          • pegal  

            Treba zrovna ted me reditel uhani, ze nutne potrebuje dodelat tu cenovou nabidku a poslat ji nejakymu strejcovi (zas v tom vidi nejaky miliony a ja z toho poznam hovno, tak co se budu namahat) .. prvne musim procist B-F a zjistit jaky jsou novinky ve svete kol (nekdy mi to zabere i cely den a nekdy i vice dnu) a potom muzu delat ty ostatni kraviny … jojo zivot je otazkou priorit .. :)

            0 0
        • aku  

          Ma na praci sedet tady na bf a prispivat do dlouho nepouzivanych vlaken. Az mam podezreni je to je migrujici bot z irc :) (irc je neco jako icq a boti jsou sluzba urcena k tomu, aby se nikdo necitil v diskuzi sam :))

          0 0
          • Lance  

            kdyz myslis

            0 0
            • aku  

              Neber to tak vazne. Jeste nekdy v zime si Ostravakum chtel ukazat kudy vede silesia a dneska mas odpor ke kolu ;)

              0 0
              • Lance  

                neboj neberu nic vazne,jeste,ze tam mas smajlik,odpor je velmi silne slovo,kolo mam moc rad!!!a silesii jsem jel

                0 0
    • vlk  

      Tak to ti závidím, ještě pře pár lety jsem měl taky tu 50 každý den.Pak se to postupně snižovalo a dnes jsem rád,že jednou za týden jedu 50–100km max.To tak uvažuji, že se ze mě pomalu stává spíše turista.

      0 0
    • Fordon  

      Já jezdím podle nálady 15–40Km a když je nálada tak 70Km maximálně jsem najel 80Km s přestávkama a totální pohoda včera jsem jel 70Km v kuse a žlutou ze zamilce do Soběšic sem musel vyjít :(.

      0 0
    • Manas  

      Nic moc – cca. 30km denne kdyz jdu na kolo … jinak si vystacim s bouldrem a badmintonem :-) O vikendu je to od 0 – 60km Ted to mozna zlepsim.

      0 0
    • wlk  

      přes týden, když je čas tak odpoledne 30–50 a o víkendu 50–70. kdyby bylo víc času…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.