vas nazor na moju bikovsku stranku

15 nepřečtených
  • HUBATOR

    co si mislite o mojej bikovej stránke

    WWW.BIKEMADNES­S.BOREC.CZ

    0 0
    • Bunda  

      moc pěkný, hned jsem přidal hlas, už tam jsou dva!!!

      0 0
    • Beeda  

      no tak si prekontroluj HTML kod.. napr. mas v img cestach "" a ty pak nefunguji…B

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      stránka dělaná ve wordu. Podle toho taky ten zdroj vypadá. Máš tam chyb jak máku.. polepši se chlape.

      0 0
      •  

        No, covece, po graficky strance hruza a obsahove – nic sem tam nenasel:(

        0 0
      • mike!1  

        přesně, po odborné stránce je to tedy dost špatné. bylo by v vhodné css, nějaký lepší html editor, pár skriptů atd.

        0 0
    • saly  

      no, nechci Ti nejak kazit radost z odvedene prace, ale je to hruza!!!

      Zkus to redhodit k posouzeni na interval.cz/ uvidis sam. Tam to properou ani se nebudes stacit divit (design, HTML kod)…

      0 0
    • cesar  

      vis ze existujou i jiny prohlizece nez zasranej IE? V Opere to trebe vypada desne.

      0 0
    • jonti  

      co sa tyka stranky je to hroza, ale tie obrazky a videa su dost dobre. Ked uz chces robit webku co najjednoduchsie pouzi aspon frontpage, stranky vo worde su strasne.Radsej sa vzdaj tych zbytocnych efektov, ako pohyblive obrazky. A tiez tie opacne lomitka, v mnohych prehliadacoch to nejde (IE tuto chybu ignoruje). Ale obrazky su slusne, videa som este nepozrel

      0 0
    • Radek Broz  
      1. stranka s „intrem“ je zbytecna (navic „enter“ nejde zmacknout, aniz bych sroloval dolu, takze jsem chvilku jezdil mysi;-)
      2. Mel bys tam dat nejaky vystizny „title“

      3)„animovana tlacitka“ – nekdy mene je vice, coz je presne tento pripad – kdyz uz, udelal bych statickej obrazek, ale tady by uplne stacil vhodne nastylovanej text.

      1. Ke kodu se nebudu vyjadrovat (jednak by to bylo na dlouho, jednak vim, v jakem stavu jsou me soucasne etbikez.com a hadat se s fundamentalnimi zastanci strict XML se mi nechce;-)

      5)kurziva se obecne dost obtizne cte, pouzivat ji v kombinaci s pixelovym fontem zavani az moc „podivejte, co jsem vsechno stahl za fonty“ – opet mene je vice.

      1. Animovanej zavinac je pase jak kalhoty do zvonu;-)

      …no, alespon to nemas cervenym textem na kriklave zelenym pozadi;-)

      0 0
    • dedek55  

      hele já na to koukám jako na stzránku pro bikery..a to je super..žije to tu..o)))

      0 0
    • Siddha  

      ja myslim, ze to dost hrozny, ty tlacidla navrchu sou na prd a tak, no kazdej nejak zacina, to je jasny, takze se nenech odradit, jen min animaci, min efektu, vic funkce, mensi bloky textu a tak…

      0 0
    • Martyss  

      Předpokládám, že je to tvoje první stránka. Nevim v čem si jí dělal, ale základem tvorby je dobrej editor. Word to rozhodně neni a poznámkový blok je dost nepřehledný. Já třeba užívám HMTL-kit

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.