Vaš názor je velmi zásadní...

52 nepřečtených
  • black.horse

    Myslíte si, že jsou dvě modrý rychlejší než tři žlutý? i když mají větší hmotnost…:-D

    0 0
    • Eila  

      jarin zpet:)

      0 0
      • black.horse  

        žádný takový… na tohle mám autorská práva:-) asi si to nechám patentovat… jen ještě musím zjistit, co se stane s těmi modrými, když se v časoprostorovém kontinuu omylem srazí s nějakou žlutou, to by mohl bejt problém:-)

        0 0
        • Eila  

          jen me napada a kdyz srazi, bude to mit nejaky vliv na cyklstiku?:)

          0 0
          • black.horse  

            to možná ano, ale konečné globální důsledky bych rád vyvodil až po prvních experimentech, aby nedošlo ke zkreslení dislokačních kvasárů:-)

            0 0
            • black.horse  

              mimochodem o kvasarech nám toho hodně vypovídá červené spektrum…:-)

              0 0
            • ddd - andy  

              A mohl bys mi vysvetlit JAK by mohlo dojit ke zkresleni dislokacnich kvasaru pouhym vyslovenim domnenky? A jak muzes vyvozovat konecne globalni dusledky, na zaklade prvnich experimentu a ne na zaklade experimentu finalnich? Si v tom trochu udelej jasno…

              0 0
              • Martin  

                je to jednoduché. může za to singularita.

                0 0
                • ddd - andy  

                  Kdyz uz, tak to spise naopak ne? A v pluralite by musela „nase“ pritomnost, byt prvotne ovlivnovana tou druhou stranou – coz neni..

                  0 0
              • black.horse  

                existují totiž pojmy dedukce a indukce, jinými slovy od jednotlivého k obecnému a obráceně:-) a hlavně již pouhé vyslovení hýbe světem, hodně věcí by bylo ztraceno, kdyby nebylo vysloveno:-)

                0 0
                • Eila  

                  ;-)

                  0 0
                • ddd - andy  

                  To mas sice pravdu, ale nedoslo by tim ke zkresleni dislokacnich kvasaru, ne?

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  spis bylo hodne veci straceno pote co bylo vysloveno :)))))))))))

                  0 0
                  • black.horse  

                    to je už ale jiné paradigma…:-) horší je zapomenout to dřív než vyslovíš, to pak nevíš co vyslovit a seš v ři?i… teda abych nebyl sprostej, radši sem měl říct v prdeli:-)

                    0 0
        • enjoy  

          to by to muselo mit naprosto zretelny uzitek pro lidstvo,abys to mohl patentovat a to si nejsem tak jisty,ze bude:-)

          0 0
          • blue  

            to neni vubec smerodatny… rekl bych, ze na svete je patentovanejch takovejch kravin a blbosti, ze tahle to uz nevytrhne :-)))

            0 0
            • enjoy  

              a treba se i jednou dozvim co je tohle za kravinu:-). ale treba se horsovi jenom nepovedl nejaky skocek a uz to po tom padu neni v hlavince vsechno jako driv:-)

              0 0
            • mike!1  

              tý jo vy se musíte asi pořádně nudit:-)

              0 0
            • RomanP  

              nemyslels Microsoft ?

              0 0
        • discover  

          …jedna zelena…

          0 0
    • Lance  

      Jo jsou, nechapu jak se muzes ptat na tak logickou vec? I kdyz ta hmotnost je dulezita! Tam bacha.

      0 0
    • goofy  

      na d tohle teori zabadam,a zkusim ti odpovedet, ale nejdriv neco, na co sme prishli s kamoshem:

      3 + 5 se rovna 8 ale 5 + 3 se nerovna 8

      0 0
      • black.horse  

        nebo jinak, jeden je za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet… takže jeden je za 18 a druhej za 22?:-))) protože když je bez těch dvou, tak je za 20, tudíž normálně je za 22logicky:-D

        0 0
        • McBlacky  

          jenže zcela logicky by to přísloví mělo smysl i v podání 18 a 22, jako že ani jeden není 20 přičemž dvacet by bylo bráno za správně :-) oba maj prostě rozptyl 2.

          ale to s tim 3+5 a 5+3 mě docela zajímá jaký substance jste používali při pokusu :-)

          0 0
          • goofy  

            no pri pokusu sme pouzili asi 1,8 litru bileho vinka na hlavu… a ono to uz pak shlo samo. ale jeshte to moc nemame zmakle… h

            0 0
            • JohnLee  

              No tak to pak ta teorie ma velice silny zaklad…to by bylo dobre to brat jako dogma…

              0 0
              • goofy  

                no ja sem nadhodil napad, a my sme pak zacali kalkulovat s tim, ze 5–3 a 3–5 se nerovnaji, takze prehozeni + a – by nemel byt problem… no a pak uz to shlo samo

                0 0
                • McBlacky  

                  běžný úkaz distorze vesmíru v důsledku excesivního požívání návykových látek :-)

                  0 0
      • aku  

        kvalitnejsi otazka je ze Zemeplochy od Pratchetta: Proc neskripe zemska osa?

        0 0
        • Martin  

          ona úplně stačí ta nejklasičtější – PROČ JSME TADY? :-)

          0 0
    • Richie  

      Jak se v tech vasich kefach muzou rodit takove veci v souvislosti s dvema modryma a rychlejsima trema zlutyma :-)))))))))) Cha :-D ChaCha

      0 0
    • black.horse  

      Sakra, uběhlo takových let a dodneska jsem nenašel čas k tomu, abych změřil úhlovou rychlost žlutých!

      0 0
      • Slavoš  

        Hezká archeologie.

        :-)

        0 0
        • Martin  

          a komu tím prospějete?

          0 0
          • Lister  

            Mně – ten seznam nicků ve mně vyvolává nostalgicky příjemnou náladu.

            0 0
      • Lister  

        A já myslel, že se ti chtěl někdo pomstít a vytáhl to schválně.

        Ale dívám se, že jsi svého času byl stejný magor jako já :-D

        0 0
        • black.horse  

          Stejně jak móda se mi to vrací ve vlnách… občas dostanu nával a pak je se mnou prej k nevydržení:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.